اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

اطلاعات تماس

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی سامسونگ که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر لباسشویی سامسونگ را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر لباسشویی سامسونگ نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر لباسشویی سامسونگ اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تمامی مناطق 22 گانه تهران توسط برترین تعمیرکاران و متخصصان ماهر و با تجربه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با گارانتی 12 ماهه به مشتریان ارائه میگردد ، برای ثبت درخواست سرویس در تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ میتوانید از طریق فرم ثبت سرویس آنلاین و یا تماس با دفتر مرکزی سرویس برتر اقدام نمایید .

در این مقاله نحوه عیب یابی و تشخیص ، سرویس ، هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ و نحوه گارانتی و فاکتور خدماتی بطور کامل از 0 تا 100 تشریح شده است با سرویس برتر همراه باشید .

سرویس برتر بیش از 90% خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در محل و در حضور مشتریان انجام میدهد ، مگر در موارد خاصی که در اینجا به تمام آن ها اشاره میکنیم
تعویض بلبرینگ : تعویض بلبرینگ و کاسه نمد به تنهایی در محل قابل انجام میباشد ( علت صدای زیاد ماشین لباسشویی )
تعویض شفت و بالانس سبد شستشو : تعویض شفت و بالانس سبد شستشو 100% باید توسط تراشکار سرویس برتر در کارگاه انجام شود
تعویض برد الکترونیکی : در برخی از موارد خاص که مختص به IC PROGERAM  میباشد و در موارد محدودی مشاهده میشود ، نیاز به تعویض برد الکترونیکی میباشد که در محل قابل انجام است
تعمیر برد الکترونیکی : تعمیر برد الکترونیکی 100% در کارگاه  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توسط مهندسین الکترونیک شرکت انجام میگردد
تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه : تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه در محل انجام میگردد
رفع آب ریزی : این مشکل میتواند بر اثر پوسیدگی یا پارگی شینگ های اتصال بوجود آید که در محل تشخیص و برطرف میگردد
تعویض کمک ها : کمک های ماشین لباسشویی قابلیت تعمیر ندارند و در محل شما تعویض میگردد
جرمگیری : در محل
تعمیر موتور ماشین لباسشویی : تعمیر موتور لباسشویی در برخی موارد در محل توسط تکنسین های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام میگردد
انجام بموقع سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ میتواند تا 90% خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را به تعویق بیاندازد ، بسیار مهم است که از خدمات سرویس لباسشویی سامسونگ در زمان مناسب استفاده کنید .

زمان مناسب برای سرویس لباسشویی بین 6 تا 10 ماه یکبار میباشد ، هزینه سرویس بسیار پایین است و در دراز مدت میتواند مقرون بصرفه تر از تعمیر لباسشویی samsung باشد پس حتما از خدمات سرویس استفاده کنید .

20 تا 40 دقیقه زمان لازم است تا تعمیرکار لباسشویی سامسونگ بتواند تمامی قطعات لباسشویی سامسونگ را تست و در صورت نیاز آنرا سرویس کند .

از مهم ترین خدمات سرویس میتوان : جرم گیری دیگ درام و سبد شستشو ، چکاب پمپ تخحلیه و تمیز کردن فیلتر ، تمیز کردن شیر برقی و تعویض فیلتر آب ، چکاب موتور و ذغال های آن ، چک کردن تسمه را میتوان نام برد .

برای سرویس ماشین لباسشویی حتما با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیریدو از مراجعه به تعمیرگاه های محلی و غیر مجاز خود داری کنید ، شماره تماس 67549-021
ماشین های شستشو متشکل از سیستم های مکانیکی ، الکترونیکی و الکترومکانیکی میباشد ، اصطلاک و فرسودگی این قطعات بعد گذشت زمان امری طبیعی و اجتناب ناپذیری میباشد.

ما در این قسمت به چند نمونه از مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ که ممکن است همین الان شما با آن روبرو شده باشید اشاره کنیم .

در صورت مواجهه با اینگونه مشکلات و مشکلات دیگر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید ، در ادامه هر کدام از مشکلات بطور مفصل مورد بررسی قرار میگیرد .

کار نکردن یا شروع نشدن مراحل شستشوی لباس در لباسشویی سامسونگ میتواند دلایل مختلفی مانند :
خاموش شدن یا روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از مشکلات رایج و متداول در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد ، علت تکرار زیاد این سرویس میتواند نوسانات شدید برق در ایران و آسیب به برد الکترونیکی باشد .

برد های الکترونیکی لباسشویی بسیار حساس میباشند درصورت یک نوسان ولتاژ یا آمپر در برق ورودی ممکن است به سرعت دچار مشکل و خرابی شوند ، حتی در برخی مواقع محافظ برق هم نمیتواند جلوی تغییرات آمپر را بگیرد در نتیجه برد الکترونیکی معیوب میشود .

البته اجزا و قطعات دیگری نیز میتوانند باعث روشن نشدن لباسشویی شوند مانند : فیلتر برق ورودی ، فیوز دو شاخه برق ، قطع دن سیم کشی ، سولفاته کنتاکت روی برد و …
تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ در محل قابل انجام نمیباشد و برای تعمیر و رفع مشکلات الکترونیکی نیاز به باز شدن برد و سیم کشی و انتقال آن به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد .

مدت زمان تعمیر برد لباسشویی در تعمیرگاه لباسشویی سامسونگ بین 2 الی 5 روز میباشد .

وارد نشدن آب به لباسشویی بمعنای اختلال در کار کردن لباسشویی میباشد ، در حین اجرا یک برنامه شستشو بارها لباسشویی آبگیری و تخلیه میکند تا لباس ها تمیز شوند ، اگر آب وارد ماشین لباسشویی شما نمیشوند باید قطعات زیر مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرند .

آبگیری نکردن ماشین لباسشوی هم میتواند با بسته بودن شیر آب ورودی همراه باشد هم با خرابی برد الکترونیکی بررسی دقیق باید توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ انجام بگیرید .

اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار صدای زیاد و غیر طبیعی ایجاد میکند ، سریعا با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید .

این مشکل میتواند آسیب های زیاد به دستگاه شما وارد کند ، این مساله میتواند در اثر عدم سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ ، شستشوی پتو ، پرده و لباس بیش از ظرفیت ظاهر شود .

دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی در حین کار مربوط به بلبرینگ ها میباشد ، بلبرینگ قابلیت تعمیر را ندارد و باید تعویض شود .

تعویض بلبرینگ حتما باید توسط تراشکار و با دستگاه پرس انجام شود در غیر اینصورت مشکل در طی 8 تا 12 ماه مجددا تکرار میشود .

لرزش معمولا در دور تند یا خشک کن ماشین لباسشویی مشاهده میشود ، این یک مشکل جدی است که رفته رفته بیشتر و بیشتر و در نهایت غیر قابل تحمل و باعث ایجاد تکان و حرکت لباسشویی از جای خود میشود .

هرچه زودتر اقدام به رفع این مشکل کنید هزینه کمتری شامل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما میشود .

بروز این مشکل ممکن است به علت خرابی کمک فنر ها ، تراز نبودن پایه های لباسشویی ، شکستن فنر نگهدارنده دیگ بوجود آید ، برای ثبت درخواست با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید .

اگر در ماشین لباسشویی شما آب جمع میشود ، یا هنگام خارج کردن لباسها مقداری آب درون ماشین شستشوی شما وجود دارد ، این مشکل مربوط پمپ تخلیه میباشد .

علت تخلیه نکردن ماشین لباسشویی میتواند یک گرفتکی ساده مثل : گیر کردن یک سکه در پمپ ، یا از کار افتادن پمپ تخلیه باشد .

اگر آب شستشوی لباس ها خارج نشود با توجه به برنامه لباسشویی درب لباسشویی قفل میشود ، برای باز کردن درب باید آب را بصورت دستی تخلیه کنید .

برای تخلیه کردن دستی آب باید درپوش فیلتر پمپ تخلیه باز کنید ، قبل از اینکار حتما دوشاخه برق را جداکنید و اگر فرش یا موکت در آشپزخانه وجود دارد آنرا از روی زمین بردارید ، سپس برای تعمیر لباسشویی SAMSUNG  با ما تماس بگیرید .

در بسیاری از مواقع مشتریان در تماس با سرویس برتر اعلام کرده اند که ماشین لباسشویی در حین انجام شستشو بطور کاملا ناگهانی خاموش شده و کار کرد آن متوقف شده است .

این مشکل میتواند به دلایل زیر اتفاق بیافتد :
برای تعیین خرابی دقیق و علت خاموش شدن ناگهانی لباسشویی باید تعمیرکار نمایندگی لباسشویی سامسونگ دستگاه شما را عیب یابی کند .

ماشین لباسشویی های سامسونگ مجهز به سیستم عیب یابی خودکار میباشند ، زمانی که در هنگام کار کرد لباسشویی یا حتی قبل اجرا برنامه شستشو لباسشویی متوجه یک قطعه معیوب میشود به کاربر هشدار میدهد .

این هشدار به صورت یک کد مختصر مانند E یا دو عدد کنار هم مانند 21 یا تلفیقی از این دو مانند E01 نمایان میشود .

معنای این خطا ها و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در دفترچه راهنمای ارور لباسشویی سامسونگ بطور کامل توضیح داده شده است .

البته توضیحات برای رفع ارور کافی نیست ، تعمیرات لباسشویی سامسونگ مستلزم داشتن تجربه و تخصص کافی میباشد .

خروج آب از کف ماشین لباسشویی میتواند به یکی از دلایل زیر اتفاق بیافتد :
نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این حالت چک کردن تمامی موارد بالا تا رسیدن به قطعه معیوب میباشد .

احساس میکنید لباس ها بعد از اتمام شستشو بو میدهند ، یا هنگام باز کردن درب ماشین لباسشویی بوی ناخوشایندی به مشامتان میرسد .

علت بوی بد ماشین لباسشویی در مرحله اول عدم توجه به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد .

شما میتوانید با استفاده از یک جرم گیر ماشین لباسشویی سامسونگ از شر این بوی بد خلاص شوید .

سرویس نشدن لباسشویی سامسونگ میتواند علاوه بر ایجاد بوی بد باعث حل نشدن پودر یا مایع شستشو در لباسشویی و در نهاین ماندن لکه های سفید پودر شود .

برد الکترونیکی مغز ماشین لباسشویی شماست ، اگر حتی یک قطعه ساده در برد مشکل پیدا کند ، لباسشویی شما از کار خواهد افتاد .

تعمیرات برد الکترونیکی توسط مهندسین سرویس برتر در کارگاه الکترونیک انجام میگردد .

تعمیر برد حدودا 2 الی 4 روز زمان لازم دارد و بعد از آن توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات سامسونگ نصب خواهد شد .

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی به برد مربوط است و یکی از عیوب اصلی ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد .

سلام
لباسشویی samsung ۷ کیلویی دارم وقتی به دور خشک کن میرسه لرزش داره
پایه ها رو چک کردم و جای لباسشویی ثابته
علتش چی میتونه باشه
با سلام ، با توجه به گفته های شما کمک های ماشین لباسشویی سامسونگ آسیب دیده و نیاز به بررسی و در صورت لزوم تعویض آن میباشد .

دورود استاد.

سامسونگ 7،کیلویی درب از جلو دارم.

خیلی خیلی مراعات مبکنم.

مدتی قبل یک عدد پرده کمتر از 2کیلو.

ر و باهاش شستیم به نظر سینی کمی خارج مرکز حرکت میکنه.

موقع چرخیدن سبد با دست انگار به لاستیک یا چیزی مثله لاستیک گیر میکنه.

ولی میچرخه.

یک بار دیگه لباس ریختیم شستشو کرد.

ولی فکر میکنم مشکلی وجود داره.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام ، وقتی مدل لباسشویی شما 7 کیلویی میباشد ، منظور وزن لباس یا پرده یا پتو با آب میباشد .

جنس پرده و پتو طوری هست که آب زیادی را به خود جذب میکند ، بنابراین وزن پرده در زمان آب گیری 10 تا 12کیلو میشود .

الان به احتمال زیاد بلبرینگ ماشین لباسشویی و شفت مشکل دارد .

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با شماره های انتهای صفحه تماس بگیرید .

سلام
میخواستم بدونم برای شستشوی پرده میشه از لباسشویی استفاده کرد ؟
سلام وقت بخیر
بله میتونید استفاده کنید ولی با شرایط خاص
بهتون پیشنهاد میکنم آموزش برنامه های شستشو لباسشویی سامسونگ را مطالعه کنید تا پاسخ سوالتون رو دقیق تر پیدا کنید .

سلام
لباسشویی من سامسونگ
تمام اتومات
دکمه ای هست نه لمسی
هزینه اجرت تعویض سوییچ درب به همراه هزینه قطعه رو میشه لطف کنید و بفرمایید
مرسی
با سلام کاربر گرامی
اگر تنها کلید ( کلید تک سویچ ) مشکل داشته باشد حدودا 270/000 هزار تومان هزینه تعویض و تعمیر آن + 30/000 هزینه ایب و ذهاب میباشد .

با عرض سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی سامسونگ 8 کيلويی ادواش دارم که لاستیکدوردرب ان لبهاش پریده اجرت ولوازم حدودا چند در میاد مدلشeco bubble میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید باسپاس
با سلام کاربر گرامی
لطفا درب لباسشویی را باز کرد و از چند زاویه عکس بگیرید و از طریق منو به شماره مشاوره ارسال کنید تا هزینه دقیق بهتون اعلام بشه با تشکر
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δ
سرویس برتر مجموعه ای از برترین تعمیرکاران و سرویسکاران لوازم خانگی در استان تهران میباشد، مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید، ما در کمترین زمان مشکل دستگاه معیوب شما را برطرف خواهیم کرد.

26314336 – 22387206

77975075 – 33321373

44749366 – 44646797

55849571 – 66190918

88201350 – 86017822

66190377

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر لباسشویی سامسونگ با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *