اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

اطلاعات تماس

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال در شورا که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر یخچال در شورا را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر یخچال در شورا نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر یخچال در شورا اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

رسانه‌ی «صبح سینما» دیروز خبر از مجوز نگرفتن برنامه‌ی جدید عادل فردوسی‌پور داد.

پروانه‌ی ساخت برنامه «۹۹» توسط وزارت ارشاد صادر شده است؛ بااین‌حال از یکی دو سال گذشته، سازمان تنظیم – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) اعلام کرده که پخش هر برنامه‌ای در رسانه‌های صوت و تصویر مجازی منوط به دریافت مجوز ساترا است.

پیش از این هم با اعلام خبر صادر شدن مجوز سازمان سینمایی برای ساخت مجموعه‌ی ترکیبی «هم‌رفیق» به‌کارگردانی شهاب حسینی، ساترا به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد که این برنامه تنها با مجوز ساترا – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – قابل‌ پخش خواهد بود.

دریافت مجوز برنامه‌های تصویری در ماه‌های اخیر به جنجال تازه‌ای تبدیل  شده است.

درحالی‌که پیش – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – از این، سازمان سینمایی یا وزارت ارشاد (به‌طور مستقیم) اقدام به اعطای مجوز به – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – فیلم‌های شبکه نمایش خانگی و برنامه‌های رسانه‌های اینترنتی می‌کردند؛ حال دریافت مجوز از ساترا که زیر نظر صدا – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – و سیما فعالیت می‌کند، با مخالفت هنرمندان و نهادهای مربوطه‌ی – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – دیگر مواجه شده – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – است.

ساترا درمورد برنامه‌ی ۹۹ اعلام کرده که به ‌دلیل استعلام منفی مراجع مسئول درمورد مشکل حقوقی، قضایی یا – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – امنیتی آن، حتی نام برنامه‌ی عادل فردوسی‌پور در شورا برای دریافت مجوز مطرح نشده است.

علی سعد، معاون تنظیم‌گری اجتماعی ساترا، در توئیتی نسبت به خبر مجوز نگرفتن برنامه‌ی عادل فردوسی‌پور واکنش نشان داد.

سعد با بیان اینکه رویکرد ساترا حمایت از رسانه‌های – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – صوت و تصویر ایرانی و محتوای بومی آن‌ها است، اذعان کرد که اعطای مجوز در دو سال اخیر باعث فعالیت قانونی ۱۵۰ رسانه‌ی ایرانی شده است.

سعد در ادامه می‌گوید در ۹ مهر، اولین جلسه‌ی شورای «موافقت کلی انتشار» برگزار شد و – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – طی – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – آن، سه برنامه‌ی «هم‌رفیق»، «واس ‌خندیش» – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – و «دیرین دیرین» که برای پخش محتوا به ساترا – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – درخواست – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – داده بودند، پروانه‌ی انتشار دریافت کردند.

او اضافه می‌کند که شرط طرح یک – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – برنامه در شورای موافقت کلی انتشار، عدم وجود موانع حقوقی، قضایی و – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – امنیتی است؛ حال آنکه این مسائل درمورد برنامه ۹۹، با استعلام منفی مراجع مسئول به‌طور مکتوب مواجه شد و درنتیجه در شورا مطرح نشد.

معاون تنظیم‌گری اجتماعی ساترا نوشته است: «حیطه‌ی مسئولیتی ساترا فقط تصمیمات رسانه‌ای است.

لذا درصورت وجود ملاحظات استعلامی، دعاوی حقوقی یا پرونده‌های قضایی، ساترا امکان بررسی تقاضاهای رسیده را نخواهد داشت.

»
عادل فردوسی پور دو روز پیش طی یک ویدئوکنفرانس برای دریافت جایزه «سوتا» در انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف اظهاراتی را درمورد کنار – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – گذاشته ‌شدن از برنامه‌ی ۹۰ بیان کرد:
من همیشه سر کلاس‌ها به دانشجوهایم می‌گفتم که در ایران بمانیم تا با هم آن را بسازیم اما پس از آن اتفاقات، دیگر حرفی نداشتم که بزنم.

اسفند ۹۷ من را بدون هیچ دلیل و توضیحی کنار گذاشتند و «استاد! شما که می‌گفتید بمانید و مملکت را بسازید، شما بیش از ۲۰ سال ماندی و برنامه داشتی، چه اتفاقی افتاد و الان چه حرفی می‌زنید؟» واقعا در آن زمان هیچ – تعمیرات یخچال ساید وستینگهاوس قدیمی – جوابی برای بچه‌های کلاسم نداشتم.

بنا به اظهار ساترا، برنامه‌ی ۹۹ فردوسی‌پور قرار بود در فیلیمو و کافه بازار پخش شود.

انجام سرویس های دوره ای و تعمیرات در محل شما

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال در شورا با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *