اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

اطلاعات تماس

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال در پرستار که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر یخچال در پرستار را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر یخچال در پرستار نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر یخچال در پرستار اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
ساعت کاری
تهران – خیابان پیروزی – نرسیده به بلوار ابوذر – روبروی خیابان ششم – کنار اواپراتور سازی پیروزی (کاظمی)
ویرایش اطلاعات
ویرایش نام، دسته‌بندی، آدرس، موقعیت مکانی و.

.

.

درخواست حذف مکان
تکراری است، بسته شده است، وجود ندارد و.

.

.

واقعا‌‎​‎‎​ کیفیت یخچال‌‎‌​‌​ و فریزر‌‎​‎‏‏ های پلوتون عالیه
یخچال سازی پلوتون در محله پرستار تهران و در – خیابان پیروزی – نرسیده به بلوار ابوذر – روبروی خیابان ششم – کنار اواپراتور سازی پیروزی (کاظمی) واقع شده است.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند پمپ بنزین 151 و رستوران عمارت شاهکار و بازار میوه و تره بار جاجرود و پیتزا کابین و بوستان پرستار قرار گرفته است.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو نیروی هوایی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس ششم می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

همچنین در برنامه بلد کاربران امتیاز ۵ از ۵ را به این مکان داده‌اند.

تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال در پرستار با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *