لوگو اس پی یار

اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال در کاظم آباد

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال در کاظم آباد که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر یخچال در کاظم آباد را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر یخچال در کاظم آباد نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر یخچال در کاظم آباد اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
ساعت کاری
تهران،کاظم آباد،بزرگراه صیاد شیرازی،خیابان بنی هاشم،خیابان رحیمی کلور
ویرایش اطلاعات
ویرایش نام، دسته‌بندی، آدرس، موقعیت مکانی و.

.

.

درخواست حذف مکان
تکراری است، بسته شده است، وجود ندارد و.

.

.

موبایل مجید در محله کاظم آباد تهران و در بزرگراه صیاد شیرازی،خیابان بنی هاشم،خیابان رحیمی کلور واقع شده است.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان قمر بنی هاشم و مرکز واکسیناسیون سالن ورزشی آرش میراسماعیلی و دادسرای ناحیه ۲۶ جرایم پزشکی و برند و بازار میوه و تره بار شهید عراقی و بوستان مجیدیه قرار گرفته است.

خواندن  تعمیر یخچال در پرواز

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو خواجه عبدالله انصاری و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس مجیدیه می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

همچنین در برنامه بلد کاربران امتیاز ۵ از ۵ را به این مکان داده‌اند.

تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
تعمیرات تجهیزات برقی
فروشگاه تلفن همراه
فروشگاه تلفن همراه
فروشگاه تلفن همراه
فروشگاه تلفن همراه
فروشگاه تلفن همراه

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال در کاظم آباد با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *