لوگو اس پی یار

اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال قدیمی

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال  قدیمی که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر یخچال قدیمی را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر یخچال قدیمی نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر یخچال قدیمی اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعمیر یخچال قدیمی نیز یکی از خدمات تخصصی شرکت ریک سرویس می‌باشد.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از یخچال های قدیمی در منزل و یا محل کار خود استفاده می‌کنید، و بنا به دلایلی این یخچال فریزر ها دچار ایراداتی شده اند، نگران نباشید، تنها کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، تعمیرکار به محل شما اعزام شود و یخچال شما را به بهترین شکل مثل روز اول تعمیر کند.

19 28 36 44 021
5465 583 0912
امروزه تقریبا همه افراد، در منزل و محل کار خود، با یخچال فریزر ها سر و کار دارند و از آن برای نگهداری از مواد غذایی استفاده می‌کنند، پس وظیفه ی اصلی یخچال این است که با خنک نگه داشتن داخل خود، مواد غذایی را به بهترین شکل نگهداری کند.

حال اگر بلایی سر یخچال فریزر بیاید و به درستی کار نکند، مشکلات بزرگی را درست می‌کند، نظیر اینکه دیگر نمی‌توانید مواد غذایی خود را به خوبی نگهداری کنید و آنها فاسد می‌شوند.

خواندن  تعمیر یخچال در امام خمینی (ره )

مطلب پیشنهادی : تعمیر یخچال سامسونگ

یکی از مشکلات بزرگ یخچال های قدیمی این است که درب آنها به خوبی بسته نمی‌شود که ان مشکل می‌تواند بر اقر خراب بودن لاستیک درب یخچال باشد که برای این موضوع پیشنهاد میکنم به قسمت تعویض لاستیک درب یخچال مراجعه کنید، چرا که ما در این مقاله به صورت کامل توضیح داده ایم که از کجا بفهمیم لاستیک درب یخچال خراب است؟ و همچنین آموزش تعویض آن را نیز آموزش داده ایم.

همچنین این امر دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد، از آنجا که این مشکل یکی از مشکلات متداول یخچال های قدیمی است ما بخشی از سایت را به این موضوع اختصاص داده ایم که می‌توانید به قسمت تعمیر بسته نشدن درب یخچال مراجعه کنید، در این مقاله به طور کامل این امر بررسی شده است و آموزش تعمیر آن نیز قرار داده شده است.

البته تراز نبودن کف یخچال نیز ممکن است باعث این امر شود، برای آن پیشنهاد میکنم مقاله ی چگونه یخچال را تراز کنیم را مطالعه کنید.

یکی دیگر از مشکلات یخچال های قدیمی نیز این است که ممکن است بعضی اوقات مقداری آب در کف یخچال جمع شده باشد، پس ما در وبسایت ریک سرویس تصمیم گرفتیم بخشی را به این موضوع اختصاص دهیم که برای آن می‌توانید مقاله ی دلیل جمع شدن آب کف یخچال را مطالعه نمایید، در این قسمت دلایل جمع شدن آب در کف یخچال بررسی شده است و روش تعمیر آن نیز آورده شده است.

اما از آنجا که یخچال های سامسونگ مصرف کننده های زیادی در ایران دارد، پس در وبسایت ریک سرویس قسمتی را به این امر در یخچال های سامسونگ اختصاص دادیم که برای مطالعه ی آن می‌توانید به قسمت جمع شدن آب کف یخچال سامسونگ مراجعه کنید.

این ممشکل نیز بسیار متداول است و افراد زیادی در استفاده از یخچال قدیمی با آن مواجه می‌شوند، این امر دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد از جمله این که ممکن است به دلیل اینکه مدت زیادی کار کرده است، دچار کمبود گاز شده باشد که برای این امر نیز می‌توانید به قسمت شارژ گاز یخچال  مراجعه نمایید، ما در این مطلب به صورت کامل، دلایل خالی شدن گاز یخچال را بررسی کردیم و توضیح دادیم که از کجا بفهمیم گاز یخچال کم شده است.

خواندن  تعمیر یخچال در اتوبان تهران کرج

البته این امر دلایل دیگری نیز ممکن است داشته باشد، مثلا ممکن است در یخچال فریزر ها، فریزر خنک باشد اما یخچال گرم باشد، اگر یخچال شما نیز دچار این ایراد شده است به قسمت فریزر خنکه ولی یخچال گرمه مراجعه کنید، در این مقاله دلایل این امر و روش تعمیر آن آوره شده است.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال های قدیمی و حتی جدید به وجود آید این است که موتور یخچال به صورت یکسره کار می‌کند، این امر مشکلات زیادی را برای یخچال شما به وجود خواهد آورد، پس هرچه زودتر آن را تعمیر کنید.

برای این موضوع به قسمت یکسره کار کردن یخچال مراجعه کنید، در این مقاله، دلایل این امر را به وصرت کامل توضیح داده ایم.

حال اگر نمی‌دانید که مشکل از موتور یخچال است یا خیر؟
پیشنهاد می‌کنیم طبق آموزشی که در تست موتور یخچال قرار داده ایم، کمپرسور یخچال خود را تست کنید و به این صورت مطمئن شوید که ایراد از موتور یخچال است یا خیر.

اما اگر نمی‌دانید طرز کار وتور یخچال چگونه است به قسمت موتور یا کمپرسور یخچال مراحعه کنید، در این قسمت طرز کار کمپرسور یخچال شرح داده شده است.

همچنین اگر خودتان متوجه خرابی موتور یخچال شدید و می‌خواهید خودتان موتور یخچال را تعویض نمایید می‌توانید طبق آموزشی که در تعویض موتور یخچال قرار داده ایم این کار را انجام دهید، همچنین در این مطلب به صورت ویدیویی این کار را آموزش داده ایم.

اما اگر می‌خواهید تعویض کمپرسور یخچال را به ما بسپارید ولی قیمت آن را نمی‌دانید می‌توانید به قسمت هزینه تعویض موتور یخچال مراجعه کیند و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال قدیمی

اما بسیاری از کاربرانی که با ما تماس می‌گیرند، نحوه تنظیم دمای یخچال و یا دمای مناسب یخچال را نمی‌دانند و می‌خواهد ان را بدانند، پس ما در وبسایت ریک سرویس قسمتی را به عنوان دمای مناسب یخچال قرار دادیم و در آن به صورت کامل نحوه ی تنظیم دمای یخچال و همچنین دمای مناسب یخچال و فریزر آورده شده است و طبق آن می‌توانید عمل کنید.

خواندن  تعمیر یخچال در فیروزآبادی

اما اگر از یخچال سماسونگ استفاده می‌کنید می‌توانید به قسمت اختصاصی سامسونگ یعنی چگونه دمای یخچال سامسونگ را تنظیم کنیم؟ مراجعه کنید و طبق این آموزش دمای یخچال و فریزر سامسونگ را تنظیم نمایید.

اما همانطور که می‌دانید مشکلات یخچال فریزر ها به اینجا ختم نمی‌شود و مشکلات دیگری نیز می‌تواند به وجود آید، به همین منظور بخضی را برای عیب یابی در نظر گرفتیم تا خودنات بتوانید یخچال خود را عیب یابی کنید، برای این موضوع نیز می‌توانید به قسمت عیب یابی یخچال  مراجعه کنید.

اما در انتها اگر سوال و یا مشکلی در یخچال خود مشاهده کردید، می‌توانید در قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید، و همچنین می‌توانید با یکی از شماره های ما تماس بگیرید :
19 28 36 44 021
5465 583 0912
مرکز ریک سرویس 24 ساعته و حتی روز های تعطیل در خدمت شماست.

تعمیر یخچال قدیمی
قیمت روز انواع ساید بای ساید

امتیاز بینندگان:1 ستاره
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
فرستادن دیدگاه

65 53 76 44 021
19 28 36 44 021
3301 268 0912
تمام حقوق وب سایت برای شرکت ریک سرویس محفوظ می باشد.

طراحی و سئوی سایت :  پرعلم

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال قدیمی با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *