تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال  و لباسشویی مهدی که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی
خدمات تعمیرات لوازم خانگی
ساعت کاری
کرج،کرج نو،بلوار شمس بین گلایل و ترابی
ویرایش اطلاعات
ویرایش نام، دسته‌بندی، آدرس، موقعیت مکانی و.

.

.

درخواست حذف مکان
تکراری است، بسته شده است، وجود ندارد و.

.

.

تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی در محله کرج نو کرج و در استان البرز، ، منطقه ۵، خيابان گلشهر، ایران واقع شده است.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند پمپ بنزین حصارک و کلانتری ۱۶ حصارک و کرج بلوار باغستان کابینت پایل تک لنگری و ۴۵ متری گلشهر قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال در پونک شمالی

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۱ مترو گلشهر می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر یخچال و لباسشویی مهدی با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.