خانه » تعمیر یخچال
تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال در اس پی یار با گارانتی یکساله انجام می شود! اس پی یار انقدر به تعمیرکاران خود اعتماد دارد که نه تنها تمامی خدمات سرویس و مشکلات یخچال و فریزر را به طور کامل حل می کنند بلکه این خدمات را تا چندین ماه تضمین هم می کنند. سرویس و تعمیر یخچال یکی از پر درخواست‌ترین خدماتی است که مشتریان ثبت می‌کنند. چون این وسیله علاوه بر کاربرد فراوانی که دارد؛ گران قیمت هم می‌باشد. از این رو رفع خرابی یخچال از اولویت بالایی برخوردار است.

در صورتی که نیاز به تعمیرکار یخچال دارید، میتوانید از طریق راه های زیر اقدام فرمایید:

 

شماره تماس

02191001912

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

فهرست مطالب

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در اس پی یار

اس پی یار با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر یخچال انواع برندهای داخلی و خارجی آماده ارائه هرگونه خدمات در منزل جهت افزایش رفاه و آسایش شما عزیزان است.

تعمیر یخچال

گاهی اوقات ممکن است مجبور شوید برای تشخیص مشکل یخچال فریزر، آن را تا تعمیرگاه یخچال منتقل کرده و زمان زیادی را صرف این کار کنید. در چنین شرایطی تعمیر یخچال در خانه یکی از مقرون به صرفه‌ترین اقدامات است. در نتیجه یافتن تعمیرگاه خوب یخچال و درخواست تعمیرکار یکی از دغدغه های مردم است. با این حال، تشخیص صحیح نیاز به دقت، تمرکز، تخصص و تجربه دارد. تیم اس پی یار با تعهد و تضمین کیفیت خدمات آماده حضور در محل و عیب یابی یخچال شما و در صورت امکان بدون جابجایی دستگاه می باشد.

تعمیرات حرفه ای یخچال در محل به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد توانسته است در اولویت بسیاری از کاربران باشد. ما نیز به منظور ایجاد سهولت بیشتر خدمات تعمیر در محل را مد نظر داریم. به منظور بهره مندی از این خدمات می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تماس حاصل نمایید. از مزایای استفاده از این خدمخات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تعمیرات حرفه ای یخچال در محل به دلیل مزایای بسیار زیاد برای بسیاری از کاربران در اولویت قرار گرفته است. برای بهره مندی از خدمات تعمیرکار یخچال در منزل می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

از مزایای استفاده از خدمات تعمیر در خانه می توان موارد زیر را نام برد:

 • دیگر نیازی به انتقال لوازم خانگی خراب شده به مرکز تعمیرات نخواهید داشت.
 • هزینه ای که برای تعمیر در محل پرداخت می کنید در مقایسه با هزینه رفع خرابی یخچال فریزر در تعمیرگاه بسیار کمتر است.
 • در زمان شما صرفه جویی می شود. زیرا نیازی به حمل وسیله تا تعمیرگاه و بازگشت آن نیست.
 • خود مستقیما بر روی عملیات تعمیرکاران یخچال نظارت خواهید داشت.

عیب یابی تخصصی در نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال اس پی یار

درست است که تعمیر یخچال در خانه مزایای زیادی دارد. اما گاهی اوقات برخی از خرابی ها به محیط بزرگتر، دستگاه ها و ابزارهای خاص نیاز دارند. بنابراین ارسال دستگاه به تعمیرگاه اجتناب ناپذیر است. پس تعمیرگاهی که می‌خواهید سفارش خود را ثبت کنید باید مکانی برای انجام چنین تعمیراتی داشته باشد. مجموعه اس پی یار کلیه این ویژگی‌ها را دارد.

تعمیر یخچال در منزل
به یاد داشته باشید، برای رفع مشکلات یخچال در خانه از هر تعمیرکاری درخواست نکنید. زیرا افرادی که به خانه شما می آیند باید هم دانش کافی را داشته و هم مورد اعتماد باشند. تکنسین های یخچال در اس پی یار همگی به دلیل دانش و قابلیت اطمینان بودن انتخاب شده اند. بنابراین به راحتی می توانید درخواست تعمیرکار یخچال خود را در اس پی یار ثبت کنید.
 

تعمیرات یخچال در هر مدلی نیازمند تخصص ویژه مربوط به خود است. با توجه به تولید این دستگاه توسط شرکت هایی با طرح ها و کارکردهای متنوع، مشکلات رایج در آنها نیز متفاوت می‌باشد. تشخیص سریع ایرادات و تلاش برای رفع آنها نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و تمامی تکنسین ها و تعمیرکاران اس پی یار با  گذراندن دوره های تخصصی و سال ها تجربه می توانند این مشکلات را سریع و به بهترین شکل برطرف کنند.

هر مرکز تعمیرات یخچال میبایست چندین ویژگی مهم داشته باشد که به شرح زیر می‌باشند:

 • دارای سرویس کاران قابل اعتماد باشد: همانطور که قبل تر بیان کردیم اگر قرار است تعمیر کاری به خانه شما مراجعه نماید باید قابل اطمینان باشد. اس پی یار از تمامی تکنسین های خود گواهی عدم سوء پشینه و مشخصات کامل دریافت مینماید.
 • اعزام فوری نیرو: یکی دیگر از مسائل مهمی که پیش تر بیان کردیم تعمیر فوری یخچال می باشد. دلیل این امر فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال است.
 • تمام خدمات خود گارانتی بلند مدت کند: با این اقدام میتوانید به عملکرد درست آن ها اطمینان داشته باشید. اس پی یار تمامی خدمات خود را به مدت یک سال ضمانت می کند.
 • دانش کافی تعمیرکاران یخچال در مرکز: به هر شرکتی برای اعزام نیرو اعتماد نکنید. اگر تکنسین بی تجربه ای جهت تعمیرات یخچال بیاید نه تنها مشکل شما را حل نمی کند، بلکه موجب افزایش ایرادات دستگاه نیز می‌شود. اس پی یار نیروهای خود را بعد از گذراندن یک دوره تخصصی برگزاری آزمون استخدام می کند.
 • از قطعات اورجینال استفاده کنند: متاسفانه امروزه کلاهبرداری در شکل های مختلفی پیش می آید. از مهمترین آنها استفاده از قطعات فیک به جای اصل است. این امر نه تنها باعث میشود پول شما دور ریخته شود بلکه موجب آسیب های بیشتری نیز می‌شود.
 • ارسال تعمیرکار به محل: با توجه به آنکه  اس پی در تمامی مناطق تهران دارای دفتر نمایندگی می‌باشد، در هرجایی از تهران که باشید نیرو ها در سریع ترین زمان در محل حاضر خواهند شد.
خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در اس پی یار

عیب یابی یخچال مهمترین فرایندی است که در پروسه ی تعمیر یخچال انجام می شود. ما با عیب یابی دقیق است که میتوانیم پروسه ی تعمیرات را به خوبی دنبال کنیم. در غیر این صورت هرگونه سهل انگاری در فرایند عیب یابی می تواند به خطاهای جدید در تعمیرات منجر شود. به همین دلیل است که تاکید می کنیم عیب یابی را به شرکت های معتبر و تعمیرکاران کاربلد بسپارید تا بتواند در کوتاهترین مدت زمان، دلیل خرابی را شناسایی کرده و متناسب با ان بهترین راهکار را انتخاب کنید. برای عیب یابی دقیق ما به فاکتورهای مختلفی وابسته هستیم که مهمترین آنها تخصص و تجربه ی تعمیرکار می باشد. یک تعمیرکار کاربلد با تجربه و دانشی که دارد می تواند دلیل خرابی  را به خوبی تخمین بزند. بعد از آن نیز باید با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات گوناگون بخش های معیوب را شناسایی کنیم.

 اگر قطعه ای به طور کامل کارایی خود را از دست داده باشد در این صورت باید اقدامات تعویض قطعه انجام شود. در نهایت برای تعمیر یخچال با کیفیت ما نیازمند استفاده از قطعات اصل هستیم تا بتوانید قطعه ی معیوب را تعویض کنیم. جایگزین ساختن قطعات فیک و بی کیفیت فقط مشکل موجود را برای مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف می کند. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از تجهیزات و قطعات بی کیفیت می تواند آسیب های جدی به بخش های مختلف دستگاه بزند. به همین دلیل تاکید ما استفاده از دستگاه های با کیفیت می باشد. عیب یابی در صورتی کامل انجام می‌شود که شما پروسه تعمیرات یخچال را زیر نظر یک شرکت معتبر و شناخته شده نهایی کنید.

 

تمامی هزینه تعمیرات یخچال در مرکز اس پی یار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود. قبل از شروع رفع خرابی، سرویس کار یخچال قیمت آن را محاسبه می‌کند و در صورت رضایت شما شروع به کار می‌کند. اگر اطلاع داشته باشید که چه عواملی بر قیمت تاثیر گذار هستند؛ دیگر نگران گران یا ارزان بودن هزینه خدمات نخواهید بود چون می‌دانید بابت چه چیزی هزینه می‌کنید. در ادامه عوامل موثر بر قیمت یخچال را بیان می‌کنیم.

کلیه قیمت‌های تعمیر یخچال در مرکز اس پی یار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. سرویس کار یخچال قبل از شروع به تعمیر، قیمت آن را محاسبه کرده و در صورت رضایت مشتریان، شروع به کار می‌کند. بنابراین با دانستن در مورد عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیرات، دیگر نگران گران یا ارزان بودن خدمات نخواهید بود. در ادامه به بیان عوامل موثر بر قیمت تعمیر یخچال می‌پردازیم.

تعمیر یخچال توسط بهترین نمایندگی

تعمیر یخچال را به بهترین نمایندگی تعمیرات این لوازم خانگی محول کنید تا بتوانید به همه ی دغدغه های خود در مورد کیفیت تعمیرات پایان دهید. ندانم کاری برخی از تعمیرکاران نه تنها می تواند مشکلات موجود را چندان برابر کند بلکه تعمیرات بی کیفیت می تواند خسارت‌های جبران ناپذیر حاصل کند. تعمیر یخچال اسنوا و تعمیر یخچال بوش را هم اکنون می‌توانید تحت نظارت مهندسین ما با پرداخت هزینه مناسب انجام دهید. انتخاب یک مرکز تعمیرات عالی در بین همه ی شرکت های تعمیر و نمایندگی های موجود در سطح شهر کار آسانی نیست. در واقع افزایش تعداد شرکت های تعمیر لوازم خانگی، حق انتخاب را افزایش داده و همین مورد سبب سردرگمی کاربران شده است. افراد با شرکت های مختلفی روبرو هستند و انتخاب یک مرکز تخصصی با کیفیت کار چندان آسانی نیست. به همین دلیل باید بررسی های دقیق انجام گیرد. قرار است برای تعمیر یخچال و یا هر یک از لوازم خانگی خود هزینه ی مشخصی را بپردازید به همین دلیل باید مراکز معتبر را انتخاب کنید.

شرکت اس پی یار به عنوان یکی از بهترین شرکت های تعمیر لوازم خانگی برای تعمیرات انواع برندهای یخچال در خدمت شما است. ما خدمات با کیفیت را با ارائه ی گارانتی لازم در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم. اعتماد و رضایت شما، سرمایه ی اصلی ما است. ما اینجا هستیم تا شما به همه ی نگرانی های خود برای تعمیرات پایان دهیم. با ما میتوانید با پرداخت هزینه ی مناسب، تعمیرات لوازم خانگی خود را زیر نظر مهندسین با تجربه ی ما نهایی کنید. همه همکاران ما با بررسی‌های دقیق استخدام می‌شوند. ما صداقت را سرلوحه خدمات خود قرار داده ایم. یک شرکت معتبر به شدت به این مورد حساس است که همیشه با تیم حرفه‌ای در ارتباط باشد تا بتواند رضایت مشتریان خود را کسب کند. حتما نظرات و انتقاد‌های خود را در مورد خدمات همکاران ما، با ما در ارتباط بگذارید. نظرات و توصیه‌های شما برای ما بسیار ارزشمند است.

تعمیر یخچال با قیمت ارزان و جذاب

تعمیر یخچال با قیمت ارزان چیست؟ ارزان قیمت بودن خدمات دریافتی می تواند بسیار وسوسه برانگیز باشد. همه ی ما به دنبال آن هستیم که بتوانیم هزینه ی نهایی را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهیم. همه ی ما در تلاش هستیم که بتوانیم هزینه ی کمتری را بپردازیم. البته در این راستا باید این سوال را از خود بپرسیم که هزینه ی ارزان برای تعمیر یخچال به قیمتی پرداخت می شود؟ آیا موافق هستید که تعمیرات ناقص دریافت کنید و بعد از گذر مدت زمان کوتاه، مجدد با همان خرابی ها روبرو شوید و هزنیه ای دیگر بپردازید؟ آیا موافق هستید با تعمیرات بی کیفیت، گرافر خسارت های جانی و مانی باشید؟ پس قبل از انتخاب تعمیرات ارزان قیمت حتما این سوالات را بپرسید که چرا یک شرکت تعمیرات حاضر است خدمات خود را به قیمت ارزان ارائه دهید؟ هیچ دلیل معقولی  در جواب این سوال نمی تواند باشد. بوس فریب خدمات ارزان قیمت را نخورید. ما در تلاش هستیم که بتوانیم خدمات تعمیر یخچال بوش و تعمیر یخچال اسنوا را به قیمت مناسب به کاربران خود ارائه دهیم. تاکید ما بر روی قیمت مناسب و مطلوب می باشد. ما به خوبی می دانیم که بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی نمی توانند در اسرع وقت از خدمات تعمیر بهره مند شوند. به همین دلیل در تلاش هستیم هزینه ی مناسب درخواست کنیم تا به این محدودیت پایان دهیم. با شرکت اس پی یار خدمات با کیفیت دریافت کنید.

توجه کنید اگر قطعه ای کارایی خود را از دست دهد در این صورت مجبور به تعویض آن قطعه هستیم. در این صورت اگر بخواهیم قطعه ی اصل خریداری کنیم ، چاره ای جز پرداخت هزینه ی بیشتر نخواهیم داشت. قطعات فیک در کوتاه مدت مجدد خراب خواهند شد. به همین دلیل تاکید ما به خرید قطعات اصل است.

تعمیرات یخچال شامل کدام برندها می شود؟

شرکت اس پی یار خدمات تعمیر یخچال بوش، تعمیر یخچال اسنوا و برندهای مختلف را مد نظر دارد. ما یک تیم مجهز از مهندسین آشنا به داروهای مختلف در برندهای گوناگون یخچال ها هستیم. به همین دلیل است که توانسته ایم خدمات تعمیر حرفه ای را برای برندهای متفاوت ارائه دهیم. برندهای گوناگون یخچال ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد های مختلف شوند. به همین دلیل باید به طور دقیق خرابی موجود را شناسایی کنیم. اگر چه در بسیاری از مواقع خرابی در یخچال های مختلف ممکن است به خاطر دلایل یکسان رخ داده شود ولی عیب یابی حرف اول را در پروسه ی تعمیرات می زند. باید عیب یابی دقیق انجام دهیم تا بدانیم چرا خرابی رخ داده است؟

تعمیرات یخچال باید با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام شود. یخچال به عنوان یک دستگاه حساس و البته پرکاربرد به صورت 24 ساعته کار می کند. به همین دیل احتمال خرابی آن با گذر زمان به خصوص با استفاده ی ناصحیح زیاد است. در اولین قدم ما تاکید می کنیم متناسب با برند یخچال خود حتما دستورالعمل لازم برای تعمیرات را به خوبی رعایت کنید.  نگهداری از لوازم خانگی یکی از مهمترین نکات می باشد. بعد از آن نیز در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی بلافاصله با یک شرکت معتبر در تماس باشید. هرگز خودسرانه اقدامات تعمیر را خودسرانه انجام ندهید. در این صورت می توانید هزینه ی بسیار مناسبی را برای تعمیرات بپردازید. همچنین به ندرت گرفتار خرابی این نوع از لوازم خانگی باشید.

دستمزد تعمیر یخچال:

دستمزد تعمیرکاران یخچال فریزر به مدت تخمینی که تعمیرکار بر روی یخچال نیاز دارد وابسته است. به عنوان مثال تعمیر و تعویض قطعه‌ای مانند فن داخلی سرامیکی یخچال زمان بیشتری نسبت به تعمیر یک میکرو سوئیچ دارد. پس طبیعی است اگر سرویس کار بخواهد هزینه بیشتری برای آن دریافت نماید. لازم به ذکر است که اگر تعمیرکار یخچال در منزل و محل شما حاضر شود ممکن است هزینه‌ای نیز بابت ایاب و ذهاب از شما دربافت نماید.

تعمیر قطعه یخچال:

گاهی اوقات مشکل یخچال فقط با یک سرویس معمولی حل می شود که مطمئناً هزینه کمتری دارد. در واقع فقط دستمزد تعمیرکار محاسبه می‌شود. اما گاهی اوقات مشکل جدی تر است و یک قطعه نیاز به تعمیر دارد. به عنوان مثال هزینه تعمیر ترموستات یخچال کمتر از هزینه تعمیر موتور آن است. همچنین رفع مشکل شارژ گاز هزینه کمتری نسبت به رفع مشکل کولر آبی یخچال دارد. پس اگر تعمیرکار مبلغی را تعیین کرد از او بخواهید که تمام موارد را در یک فاکتور قید کند.

تعویض قطعه

گاهی اوقات کار از تعمیر گذشته است و یک قطعه نیاز به تعویض کامل دارد. برای تعویض قطعات، علاوه بر هزینه‌ای که برای قطعه جدید می‌پردازید؛ باید هزینه نصب را نیز پرداخت کنید. قیمت این قطعه به نوع قطعه و مدت زمان نصب آن بستگی دارد. به عنوان مثال، تعویض لولای درب هزینه کمتری نسبت به تعویض کمپرسور دارد. در صورت تعویض قطعات توسط نمایندگی اس پی یار، حتما گارانتی اصالت آن را به شما تقدیم خواهیم کرد.

 نوع خرابی

گاهی خرابی یخچال پیچیده‌تر از حد انتظار است. مثلا ممکن است برای حل مشکل دستگاه؛ نیاز به تعویض یک قطعه‌ای باشد که در صورت تعویض نیاز شود قطعات دیگری که به آن متصل هستند نیز تعویض شوند. مشخصا شما در دردسر بزرگتری هستید و در نتیجه هزینه بیشتری هم برای حل باید بپردازید.

گاهی اوقات خرابی یخچال پیچیده‌تر از حد انتظار است. به عنوان مثال، جهت حل مشکل نیاز به تعویض قطعه است که در صورت تعویض، سایر قطعات متصل به آن نیز نیاز به تعویض دارند. بدیهی است که مشکل بزرگ‌تر است و در نتیجه باید هزینه بیشتری بپردازید.

در اس پی یار می توانید قطعات اورجینال به همراه حداقل دستمزد و با کیفیت کار بالا همراه با گرانتی را تجربه نمایید. همین حالا تماس بگیرید: 02191001912

جمعیت انبوه شهر تهران و بالا بودن قیمت یخچال، باعث افزایش روز به روز این درخواست شده است. اما مشکل اساسی که در تهران وجود دارد، دیر رسیدن تعمیرکار یخچال به محل مشتریان می باشد. اس پی یار دارای تعداد زیادی تکنسین در تمام مناطق تهران می باشد و میتواند به صورت فوری تعمیرکار به محل ارسال کند. یخچال از آن دسته لوازم ضروری می باشد که اگر سرویس کار یخچال دیر اقدام کند میتواند باعث فاسد شدن خیلی از مواد غذایی شود. ما علاوه بر عیب یابی و تعمیر فوری یخچال، خدماتی مانند  سرویس دوره ای یخچال را نیز ارائه می دهیم. در صورتی که اقدامات لازم برای نگهداری و البته استفاده از این لوازم خانگی به خوبی رعایت شود، به ندرت با ایرادهای فنی روبرو می‌شوند. همچنین تمام مناطق شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران پوشش می دهیم. که لیست اکثر مناطق در جدول زیر اورده شده است. همچنین این مجموعه تعمیر لباسشویی را نیز در تمامی این مناطق ارائه خواهند داد.

چکار کنیم به تعمیرکار یخچال نیاز نداشته باشیم؟

در چه زمانی یخچال نیاز به تعمیر دارد ؟

1-نوار دور درب یخچال شکستگی داشته باشد

2-پنل یخچال سوختگی داشته باشد

3-گاز یخچال خالی شده باشد

4-فریزر دچار یخ زدگی شود (برفک)

5-فریزر روشن نشود

6-صدای غیر طبیعی یخچال

7-خرابی تموستات

8-سر بودن بیش از حد یخچال

9-خنک نشدن یخچال

10-بدنه فریزر از داخل سوراخ شود

11-شکستنم قفل فریزر

12- یخ نزدن فریزر

یکسری از نکات مهم و ضروری وجود دارد که کمک میکند دستگاه شما خیلی دیرتر نیاز به تعمیر پیدا کند. این اقدامات شامل:

از مجموعه اقداماتی که در نگهداری یخچال اهمیت دارند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای جلوگیری از بوی بد و رفع کپک آن را هر چند ماه یکبار تمیز کنید تا مشکلی برای یخ زدن مواد در فریزر ایجاد نشود.
 • حتما محافظ برق یخچال تهیه کنید. به این ترتیب دستگاه مستقیماً به برق وصل نمی شود و در صورت جریان ضعیف یا قطع دائم برق می توانید از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.
 • سعی کنید نهایتا دو بار در سال درجه یخچال خود را تغییر دهید یا اصلا تغییری در دمای یخچال ایجاد نکنید.
 • حتما فضای کافی برای اطراف یخچال در نظر بگیرید. در اطراف دستگاه باید حداقل 3 سانتی متر فضا وجود داشته باشد تا هوا به راحتی جریان یابد. همچنین از قرار دادن دستگاه در کنار دستگاه های تولیدکننده گرما خودداری کنید.
 • مواد غذایی داغ را داخل یخچال قرار ندهید. این اقدام مشکلاتی در خنک شدن دستگاه و پیدایش برفک ایجاد میکند.
 • فیلتر هوا و فیلتر آب باعث چرخش درست هوا و تخلیه کامل آب می شوند. برای همین باید چند وقت یکبار این فیلتر ها تعویض یا پاکسازی شوند.
 • مشکلات متعددی در باز و بسته کردن یخچال ایجاد میشوند. از فشار بر روی موتور یخچال گرفته تا گرم شدن درونی آن؛ به همین دلیل سعی کنید درب را زیاد باز نگذارید.
 • اگر به تازگی یخچال را جا به جا کرده اید سریعا آن را به برق وصل نکنید. ابتدا از تراز بودن آن مطمئن شوید و بعد از چندساعت آن را راه اندازی کنید.
 • اگر میخواهید برفک زدایی کنید، به هیچ وجه از چاقو تیز استقاده نکنید چون باعث اسیب رساندن به بدنه یخچال می شوید. دستگاه را از برق بکشید و بعد از آب شدن شروع به تمیز کردن کنید.

گاهی اوقات برخی از ایراد‌های یخچال را می‌توان با یک عملیات دستی ساده برطرف کرد، اما برخی از آن‌ها نیاز به تعمیرکار باتجربه یخچال دارند. برای این منظور در این قسمت رایج‌ترین مشکلات یخچال که باعث می‌شود مشتریان با اسپ یی یار تماس بگیرند را بیان می‌کنیم.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

1. چگونه نشتی آب یخچال را رفع کنیم؟

یکی از رایج‌ترین و حساس‌ترین مشکلات، نشتی  یخچال است که در صورت مشاهده باید سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال تماس بگیرید. اما به طور کلی می‌توان به موارد زیر به عنوان علل آن اشاره کرد:

 • مخزن یخچال آب را به موقع تخلیه نمی‌کند: برای جلوگیری از آن باید هر از چند گاهی لوله‌های  تخلیه را سرویس کرد و اگر با این مشکل مواجه شده‌اید به احتمال زیاد مواد اضافی در آن جمع شده است که نیاز به تمیز کردن دارد.
 • هنگامی که فیلتر دستگاه از موقعیت اصلی خود خارج می‌شود. به احتمال زیاد مشکل نشتی آب بوجود می آید. برای حل آن کافی است فیلتر را مجددا تنظیم کرده و در حالت اولیه قرار دهید.
 • اگر یخچال به درستی تراز نشود مسیر آب به هم می خورد و برای رفع این مشکل باید از قرار گرفتن آن بر روی سطح صاف مطمئن شوید. این عمل به راحتی توسط خودتان قابل حل است.

2. چرا یخچال خنک نمی‌کند؟

برای عیب یابی مشکل خنک نشدن یخچال باید حتما از تعمیرکار یخچال کمک بگیرید. زیرا یافتن علت و رفع آن نیاز به تخصص و دانش فنی کافی دارد. اما با این حال ما برخی از دلایل آن را بیان می‌کنیم:

 • ممکن است دماسنج خراب باشد! برای پیدا کردن این مشکل دماسنج را عوض کنید.
 • ممکن است درب یخچال به درستی بسته نشده باشد. در این حالت هوای داخل آن خارج می‌شود که دلیل آن خرابی لاستیک‌های دور درب است. شما باید تعمیر آن را در اولویت قرار دهید زیرا آسیب زیادی به یخچال وارد می‌کند.
 • اتصالات داخلی یخچال ممکن است آسیب دیده باشند. برای تشخیص نوع خرابی، یک سرویس کار متخصص یخچال باید آن را بررسی کند تا مشکل را پیدا کند.

3. چرا یخچال سر و صدای زیادی می‌دهد؟

دلایل زیادی برای بالا بودن صدای یخچال وجود دارد. که تعمیر آن از دسته تعمیرات تخصصی است و به هیچ وجه نباید تعمیر آن را به افراد بی تجربه بسپارید. از دلایل این مشکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی موتور یخچال رایج ترین دلیل سر و صدای زیاد یخچال است که میتوانید به خاطر مشکل در فن کندانسور یا اپراتور آن باشد.
 • سست بودن پایه های کمپرسور از دلایل مهم دیگر برای ایجاد صدای بلند در یخچال است. این مورد نیز حتما باید با مشاوره گرفتن از متخصصان رفع شود.
 • ممکن است لوله های داخلی خراب شده باشند که هوا به درون آن نفوذ کرده و همین باعث ایجاد سر و صدای زیاد شود.

درصورتی خرابی هر یک از قطعات بالا سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال اس پی یار در تهران تماس بگیرید. این مجموعه تمامی قطعات را گارانتی می کند پس با خیالی آسوده اقدامات لازم را انجام دهید.

4. چرا یخچال یکسره کار میکند؟

دلایل مختلفی موجود است که سبب یکسره کارکردن یخچال می‌شود. توجه کنید که این مشکل در بسیاری از مدل‌ها و برندهای یخچال رخ می دهد و باید بلافاصله برطرف شود. یکسره کار کردن یخچال می‌تواند آسیب‌های جدی به موتور  و بخش‌های گوناگون آن بزند. به همین دلیل این مرد جزو خرابی های جدی در نظر گرفته می‌شود. از مهمترین دلایل یک سره کار کردن این محصولات می‌توان موارد زیر را نام برد:

خرابی در قطعات مختلف و همچنین استفاده ناصحیح از دستگاه عامل اصلی ایجاد این مشکل می باشد. هرگونه این خرابی را نادیده نگیرید. زیرا در این صورت با خرابی قطعه معیوب، مجبور به پرداخت هزینه گزاف برای تعمیرات حرفه‌ای خواهید بود. ممکن است بپرسید از کجا بدانیم یخچال یکسره کار می‌کند؟ زمانی که مواد داخل آن یخ می زند، بدنه ی یخچال گرم است، همچنین سروصدای موتور قطع نمی‌شود، این موارد می‌تواند نشانه ی خرابی در دستگاه باشد.

 

خیلی ها می پرسند آیا تعمیر یخچال قدیمی ارزش دارد؟ در جواب باید گفت بستگی به میزان قدیمی بودن آن دارد. در مجموعه اس پی یار تعمیرات یخچال قدیمی با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود. اما پیشنهاد ما بر این است که اگر عمر دستگاه بیشتر از 15 است، از تعمیر آن صرف نظر کنید  و به فکر خرید یک مدل جدید باشید.  چون به احتمال زیاد قطعات آن یافت نخواهد شد. البته اگر یخچال نیاز به تعویض قطعه خاصی نداشته باشد قابل تعمیر است و مشکلی با آن ندارید. در غیر اینصورت خرید آن به صرفه تر از تعمیر می باشد. به خصوص اگر طی این سالها بخش زیادی از آن دست خوش تعویض یا تعمیر شده باشد. همچنین مدل های قدیمی معمولا مصرف انرژی خیلی بالایی دارند در صورتی که یخچال های امروزی انرژی کمتری صرف میکنند.

نتیجه: اگر یخچال شما زیر 15 سال عمر دارد پس میتوان همچنان به تعمیر آن امید داشت اما اگر بیشتر از آن است بدانید که عمر خود را کرده و بهتر است تعویض شود.

سایت تعمیرات یخچال

 • در روز های اخیر بسیاری از افراد و کاربران به دنبال معروف ترین و معتبرترین سایت تعمیر یخچال هستند. چرا که قصد دارند سفارش خود را به راحتی ثبت نموده و در سریع ترین زمان ممکن خدمات عیب یابی یخچال خود را انجام دهند.
 • سایت تعمیر لوازم خانگی اس پی یار با بیش از 40 سال تجربه در زمینه خدمات تعمیر به راحتی درخواست مدنظرتان را درج نموده و تعمیرکاران را به محل شما اعزام می کند. شرکت اس پی یار تجربه و سابقه ی درخشانی را در زمینه تعمیرات انواع یخچال ها را دارد. تعمیرکاران ما دوره های پیشرفته را گذرانده اند و می توانند بی نقص ترین خدمات را برای مشتریان خود عرضه نمایند.
 • شما می توانید برای دریافت خدمات پس از تعمیر یخچال خود، در 24 ساعت شبانه روز با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید قبل از ثبت درخواست تان در مورد هزینه های مربوط به تعمیر یخچال مشاوره رایگان دریافت نمایید.
 • علاوه بر آن جهت اخذ خدمات مربوط به سرویس دوره ای یخچال خود نیز می توانید به اس پی یار اعتماد کنید. سرویس های دوره ای نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر یخچال دارند.
 • تعمیرات یخچال های صنعتی از بارزترین نگرانی های مربوط به کارفرمایان مختلف می باشد. یکی از پرکاربردترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از صنایع را، یخچال های صنعتی شکل داده است.
 • شما می توانید با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می کنید، مناسب ترین انواع یخچال های صنعتی را خریداری کنید. یخچال های یاد شده نیز مانند یخچال های خانگی، دچار یک سری از ایرادات جدی می شوند.
 • بنابراین برای تعمیرات یخچال های صنعتی نیز می توانید با اس پی یار در ارتباط باشید. تعمیرکار فریزر صنعتی در مجموعه اس پی یار از تجربه بسیار بالایی برخورداند و به راحتی میتوانند دستگاه شما را عیب یابی نمایند.
 • یخچال های صنعتی از کمپرسور های قدرتمندی برخوردار هستند و کارایی مربوط به دستگاه های مذکور بسیار متفاوت تر از یخچال های خانگی می باشند.  
 • کارفرمایانی که به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال های صنعتی هستند، می توانند با شرکت اس پی یار در ارتباط باشند و از تعمیرکار های ما بخواهید تا ایرادات مربوط به دستگاه را برطرف سازند.
 • شما نیز می توانید در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در عملکرد یخچال‌های  یاد شده، به نزدیک ترین و بهترین تعمیرگاه یخچال صنعتی در تماس باشید و از این طریق خدمات مدنظرتان را به دست آورده و مشکل یخچال صنعتی خود را رفع نمایید.

چرا مرکز اسپایر بهترین گزینه برای تعمیر یخچال است ؟

ما در مرکز اسپیار تعمیرات یخچال و خدمات سرویس آن را انجام میدهیم . اگر در حال خواندن این متن هستید احتملا یخچال شما دارای مشکل می باشد . یخچال شما از هر نوع و برندی که باشد، ما می توانیم به صورت خیلی سریع آن را برای شما تعمیر نماییم . ما تمامی برندهای یخچال اعم از اسنوا،الجی،سامسونگ،کنوود،امرسان،هیمالیا،پارس،دوو،سینجر و… را به سرعت تعمیر می نماییم چون ما مرکز تخصص تعمیر یخچال هستیم.تمامی تعمیر کاران ما متخصص و حرفه ای می باشند. که با فراهم کردن تیمی متشکل از بهترین ها و حرفه ای ترین تکنسین و تعمیر کاران یخچال همواره سعی ما براین است که بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز فراهم کنیم.

1. تعمیر یخچال شبانه روزی 

تعمیر یخچال شبانه روزی در مرکز  اسپایر به این صورت می‌باشد که از کارشناسانی استفاده می‌نماید که دوره های عملی را به صورت منظم در هر سال گذرانده‌اند و همچنین با محصولات جدید نیز آشنایی دارند. برای تعمیر انواع یخچال کارشناسان متخصصی درحال فعالیت هستند که  توانسته اند در ذهن مشتری خاطره بسیار خوبی را فراهم نمایند .آشنایی آن‌ها با نقاط ضعف و قوت یخچال‌ها سبب شده است که هرگونه مشکل را به سرعت حل نمایند و برای رفع آن‌ها اقدام کنند. اگر در تهران ساکن می‌باشید در هر ساعتی از شبانه روز قادر خواهید بود با مجموعه تماس بگیرید و در سریع‌ترین  زمان ممکن خدمات را دریافت نمایید.

2. تعمیر یخچال در خانه

یخچال یکی از سنگین‌ترین وسایل خانه می باشد که جابه جایی آن دغدغه اصلی خانواده ها در هنگام اسباب کشی می‌باشد. وقتی یخچال خراب می‌شود نمی توانیم به راحتی آن را به یک مجموعه تعمیرگاهی ببریم . جابه جایی و تغییر یخچال بسیار سخت می‌باشد که با توجه به نوع سختی و هزینه بسیار بالای آن باعث بروز مشکل نیز می‌شود بنابراین بهترین نوع تعمیر یخچال تعمیر یخچال در خانه می‌باشد . ممکن است این اتفاق برای شما پیش آمده باشد که وقتی یخچال خراب شد، از روی ناچاری و اجبار با چندین تعمیر کار تماس بگیرید، اما نتیجه اتی برای شما نداشته باشد که در این صورت شما می‌توانید با مرکز اسپیار تماس بگیرید و با آمدن تعمیرکار به منزل یخچال شما تعمیر شود.

3. تعمیر یخچال کنوود 

یکی از مواردی که مصرف کنندگان رعایت نمی کنند این است که وقتی یخچال خراب می‌شود، بعضی از اقداماتشان باعث خرابی های بیشتر و حادتر خواهد شد. اگر هم شما نمی‌دانید که در این مواقع باید چکار نمایید با ما همراه باشید.

ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که هنگام بروز خرابی به هیچ عنوان نباید اقدام به باز کردن درب یخچال نمایید چرا که با انجام این کار نه تنها نمایندگی تعمیر یخچال کنوود، بلکه هیچ جای دیگری هم اقدام به تعمیر یخچال شما نخواهد کرد. بنابراین لازم است هنگامی که در صدای یخچال کنوود شما تغییری ایجاد شد آن را از برق بکشید تا تعمیر کار یخچال کنوود به منزل شما مراجعه نماید.

4. تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان و انجام تعمیرات آن کار بسیار حساسی می باشد که نیاز به دانش بسیار تخصصی تعمیرکاران دارد. تعمیر کاران متخصص برای تعمیر یخچال امرسان با دانش به روز و تجربه ای کافی که دارند، به خوبی می‌توانند از عهده عیب‌یابی و بر طرف کردن مشکلات متداول یخچال بر آیند. یکی از راه حل‌های جلوگیری از خرابی‌های احتمالی که برای این  یخچال وجود دارد، این است که سرویس آن به موقع انجام شود. تعمیر کاران یخچال امرسان تمامی کارهای لازم را در جهت سرویس انجام می‌دهند که این کار باعث عملکرد عادی دستگاه شما و عمر مفید یخچالتان خواهد شد.

5. تعمیر یخچال یخساران

نمایندگی یخساران که یکی از بزرگترین کارخانجات صنایع برودتی در کشور می باشد، در سال 1340 توانسته است با تولید اولین آبسردکن ساخت ایران بانام زادا فعالیت خود را آغاز نماید. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که در زمان خرابی برای یخچال یخساران به وجود می‌آید به شرح ذیل می‌اشد :

 •  صدای ویز  ویز از یخچال یخساران شنیده شود.
 • یخچال یخساران کار نکند و یا روشن نشود. 
 • یخچال یخساران در حین کار صدا بدهد و لرزش‌های شدیدی باشد. 
 • فریزر آن منجمد نکند و یا سرمای خود را از دست داده باشد.
 • نحوه عملکرد موتور در یخچال به گونه‌ای باشد که عملکرد خود را  از دست داده باشد.

6. تعمیر یخچال جنرال الکتریک

شما هنگامی به تعمیر کار یخچال جنرال الکتریک نیاز دارید، که این کار به دست یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه بسپارید.گروهی از تعمیر کاران حرفه‌ای یخچال جنرال الکتریک دارای تجربه فراوانی در زمینه‌های خدمات پس از فروش یخچال‌های جنرال الکتریک می باشند، که با انواع ارور یخچال جنرال الکترونیک نیز آشنایی دارند. تعمیر این یخچال در منزل باعث می شود تا وقت و هزینه کمتری را بدون آسیب دیدن متحمل شوید. در صورتی  که یخچال شما خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد فقط کافیست با مرکز اسپیار تماس بگیرید.

7. تعمیر یخچال دوو

با توجه به هزینه های روز افزونی که در زندگی های امروزی وجود دارد، نگهداری و سرویس از لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، چون در صورت کوتاهی در این امر هزینه ها و خسارت های بسیار بالایی را متحمل می شوید.بنابراین باید در اسرع وقت اقدام به سرویس به موقع یخچال دوو نمایید تا هم طول عمر مفید یخچال و هم کارایی آن افزایش یابد. سرویس یخچال دوو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که به صورت منظم در راستای حفاظت از یخچال و جلوگیری از معایب آن انجام شود.

8. نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال را زیر نظر نمایندگی مربوطه انجام دهید تا بتوانید با پرداخت هزینه ی مناسب، خدمات تعمیرات با کیفیت دریافت کنید. شرکت اس پی یار خدمات تعمیر یخچال برندهای مختلف را مد نظر دارد. ما به عنوان نمایندگی رسمی برند سامسونگ برای تعمیر یخچال سامسونگ خدمات تعمیر در محل را در نظر داریم. با ما میتواند هم اکنون می توان اقدامات لازم برای اعزام نیرو به محل را نهایی کنید. یخچال برند سامسونگ با کارایی فوق العاده ای که دارد می تواند با استفاده ی صحیح ، طول عمر مفید داشته باشد. برند سامسونگ از برند های محبوب و مشهور می باشد که لوازم خانگی برقی با کارایی فوق العاده تولید می کنند. هر یک از مدل های این برند کارایی مختص خود را دارند. متناسب با نوع مدل باید علل خرابی شناسایی شود. در غیر این صورت قادر نخواهیم بود اقدامات لازم برای تعمیرات را به خوبی دنبال کنیم.

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ بهترین انتخاب برای تعمیرات این لوازم خانگی خواهد بود. توجه کنید یخچال به صورت 365 روز در طول سال کار می‌کند. اینکه در برخی از مواقع شاهد مشکلات و ایرادهای فنی در کارایی این دستگاه باشید. یک امر کاملا بدیهی است. هیچ یک از لوازم خانگی برقی به صورت مادام العمر طراحی نمی‌شوند. در صورت بروز هرگونه خرابی در این محصولات، در اسرع وقت اقدامات تعمیرات حرفه‌ای را انتخاب کنید.

تعمیرات یخچال ، مرکز تعمیر یخچال در تهران ، استعلام هزینه و قیمت تعمیر یخچال فریزر

9. تعمیر یخچال بلومبرگ

یخچال جزو اصلی‌ترین وسایل و به نوعی مهم‌ترین وسیله در میان لوازم خانگی می‌باشد. خرابی این نوع وسیله باعث می‌شود زندگی افراد برای چندین ساعت سخت شود و علاوه بر بروز  خرابی‌های کوچک در این نوع دستگاه، منجر به خسارات مالی زیادی می‌گردد. از همین رو موضوع تعمیر یخچال  بلومبرگ دارای حائز اهمیت  می باشد.  شما می‌توانید برای تعمیر یخچال بلومبرگ با مرکز اسپیار تماس حاصل نمایید  که با توجه به  خرابی و نوع تعمیر آن ، کارشناسان  مجرب در این حوزه پاسخ گوی سئوالات شما مشتریان عزیز  می‌باشند.

10 . تعمیر یخچال توشیبا

تعمیر یخچال توشیبا یکی از خدماتی می باشد که نمایندگی رسمی توشیبا در قالب تعمیرات لوازم خانگی به کاربران خود ارائه می‌دهد. یخچال یکی از مهم‌ترین تولیدات شرکت توشیبا می‌باشد. که با توجه به این موضوع از کارشناسان مجرب در حوزه ی تعمیرات یخچال دعوت به عمل می‌نماید. از آنجا که تمامی تعمیر کاران نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا از کارشناسان مجرب و خبره می‌باشند، می‌توانید برای تعمیر 100% روی آن‌ها حساب باز نمایید. این تعمیر کاران بر تمامی قسمت‌های یخچال مسلط بوده که باعث می‌شود تعمیر یخچال شما به صورت کامل انجام شود.

11 . تعمیر یخچال دونار

در صورتی که شما نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یخچال دونار خود دارید از این مسئله نگران نباشید. چرا که تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده مجموعه مرکز اسپیار آماده خدمت رسانی به شما مصرف کنندگان عزیز را دارد. شرکت دونار به جهت حمایت از کالای ایرانی بهترین خدمت را به مشتریان ارائه می دهد. استفاده از خدمات تعمیر یخچال دونار بهترین و منطقی ترین راه برای تعمیر این نوع محصول با بهترین قیمت می باشد. تعمیر یخچال دونار را باید به تعمیر گاه تخصصی بسپارید. مرکز اسپیار همین مرکزی است که شما می توانید برای تعمیر یخچال دونار با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

12 . تعمیر یخچال فیلور

در صورتی که یخچال فیلور شما نیاز به تعمیرات تخصصی دارد اصلا جای نگرانی وجود ندارد. چراکه نیازی نیست ساعت ها در خیابان‌های پر ترافیک به دنبال یک تعمیرگاه باشید. چون مرکز اسپیار متخصص در حوزه تعمیرات یخچال فیلور می‌باشد. که در جهت ارتباط با کارشناسان مجرب در این مرکز و بهره‌بندی از خدمات تعمیر یخچال فیلور، کافی است تا با یکی از شماره های این مجموعه تماس حاصل نمایید. البته در صورتی که یخچال شما دارای مشکلاتی شبیه به موارد ذیل باشد احتمالا قادر به تعمیر یخچال فیلور خود در منزل خواهید بود :

 1. بوی بد در داخل کابین یخچال
 2. خنک نشدن یخچال فیلور
 3. کم بودن نور یخچال
 4. کار نکردن یخ ساز فیلور

13 . تعمیر یخچال گلد استار

اگر در یخچال گلداستار خود صدای عجیبی شنیدید و یا کمپرسور شما به صورت اتومات کار نکرد و یا یخچال به صورت یکسره کار کرد، باید بدانید که یخچال شما دچار نقص در عملکرد آن شده است. و اگر داخل کابین یخچال تان گرم می‌باشد و مواد غذایی را به درستی سرد نمی‌کند، دچار مشکل افت سرعت شده که در این صورت شما می‌توانید برای بهره‌مندی از مشکل خود با مرکز اسپیار تماس حاصل فرمایید.

14 . تعمیر یخچال هیتاچی

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در زمان انتخاب تعمیر کار متخصص برای تعمیر یخچال هیتاچی خود بهره بگیرید، این است که آن فرد از تجربه و مهارت بالا و خاصی برخوردار باشد. عیب یابی اشتباه یخچال هیتاچی می‌تواند منجر به تعمیر نادرست و در نتیجه آسیب دیدن دستگاه شما شود .تعمیر یخچال هیتاچی در مرکز اسپیار دارای تعمیر کاران متخصصی می‌باشد که می‌تواند شما در این زمینه کمک نماید. تکنسین این مجموعه می‌توانند در سریع ترین زمان ممکن ایراد یخچال هیتاچی را برطرف نموده و با بالا‌ترین کیفیت آن را تعمیر نمایند.

15 . تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال LG  از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت اس پی یار می باشد. شما می توانید در صورت داشتن هر گونه مشکل هم اکنون با ما در تماس باشید. زمانی که شاهد صداهای عجیب و غریب در دستگاه هستید. زما نیکه دستگاه یکسره کار می کند و همچنین کمپرسور آن دچار هرگونه خرابی شده است، بهترین اقدام بهره مندی از خدمات تعمیرات در زمان مشخص است. توجه کنید بسیاری از خرابی ها با علائم گوناگون مشخص می شود. پس مشاهده ی هرگونه علائم خرابی را جدی بگیرید. تعویض در فرایند تعمیرات می تواند خرابی موجود را تشدید دهد. همچنین لازم است بدانید در این صورت مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتر برای تعمیرات حرفه ای خواهید بود. ما متوجه این موضوع هستیم که بسیاری از افراد بودجه ی کافی برای تعمیرات به موقع ندارند ولی کافی است قیمت یخچال خود را به صورت آنلاین سرچ کنید. خواهید دید که هزینه ی تعویض یک یخچال در مقایسه با هزینه ی تعمیرات آن بسیار زیاد است. به همین دلیل همیشه تعمیر یخچال به سود شما خواهد بود.

ما در تلاش هستیم برای تعمیر یخچال برندهای مختلف از جمله یخچال ال جی، یخچال سامسونگ، یخچال امرسان و … هزینه ی بسیار مناسبی را به شما پیشنهاد دهیم. ما در صدد آن هستیم که شما از خدمات تعمیرات با کیفیت بهره مند شوید. ما می دانیم که هر گونه اشکال در عیب یابی می تواند کیفیت تعمیرات را تحت کنترل قرار دهد.  همین مورد نیز به نوبه ی خود نارضایتی مشتریان ما را به همراه خواهد داشت. ما به دنبال تعمیرات با کیفیت برای جلب رضایت شما عزیزان هستیم. 

16 . تعمیر یخچال آزمایش

گروه تعمیر کاران مرکز اسپیار با داشتن سابقه ای بسیار خوب در عرصه تعمیر و تعویض قطعات یخچال، آماده ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز می باشد . هدف این مجموعه انجام تعمیرات با کمترین هزینه و زمان می باشد. تلاش حداکثری مرکز اسپیار برای تعمیر یخچال آزمایش بدون نیاز به تعویض قطعات می باشد. اما در حالتی که یخچال برای راه اندازی نیاز به تعویض قطعات دارد تنها از قطعات فابریک استفاده می شود.

17 . تعمیر یخچال آاگ

تعمیر یخچال آاگ به نوع خرابی یخچال شما بستگی دارد. که در برخی مواقع ایرادات و خرابی این یخچال از نوع ساده و سطحی خواهد بود که در کمترین زمان قابل رفع خواهد بود. امادر برخی مواقع قطعات شما دچار خرابی شده که در این حالت باید به صورت کامل تعویض شود. که در این صورت باید زمان بیشتری را صرف تعمیرات دستگاه شما نمود.تعمیر کارانی که در مرکز اسپیار فعالیت می کنند، دارای تخصص و دانش بسیار بالایی در زمینه انواع مدل های یخچال هستند.که می توانند پس از عیب یابی اولیه به سرعت دستگاه شما را تعمیر می نمایند.

مهمترین نکات نگهداری یخچال

1-ازبین بردن بوی یخچال

2-درجه حرارت یخچال

3-قفسه های بالایی یخچال

4-درب های یخچال

 

تعمیر کمپرسور یخچال فریزر

در صورتی که یخچال را بیش از حد پر کنید،  همین مورد به تنهایی می تواند سبب خرابی کمپرسور دستگاه باشد. مهمترین علائم خرابی کمپرسور شامل چه مواردی می باشد:

در صورت مشاهده این علائم  می‌توانید با شرکت اس پی یار در تماس باشید. علائم یاد شده نشانه خرابی کمپرسور می‌باشد.  کمپرسور به عنوان یکی از قطعات مهم و اصلی آن کارایی فوق العاده‌ای  دارد. کمپرسور یا موتور یخچال در صورت خرابی نیازمند تعمیرات پرهزینه خواهد بود. به همین دلیل تاکید می‌کنیم خرابی‌های جزیی را در زمان مشخص برطرف کنید تا گرفتار خرابی های جدی در این دستگاه نباشید.

کمپرسور سبب می‌شود که گاز مبرد بتواند فشرده شده و گرمای داخل یخچال را به خارج آن انتقال دهد. در این صورت یخچال قادر خواهد در دمای مناسب کار کند. حال تصور کنید با خرابی کمپرسور یخچال توانایی انتقال گرمای اضافی به بیرون را از دست دهد، در این صورت قطعات مختلف آن کارایی خود را از دست خواهند داد. موارد مختلفی می تواند سبب خرابی یا سوختن کمپرسور شود که شامل موارد زیر است:

 

نوسانات جریان برق عامل خرابی بسیاری از لوازم برقی می‌باشد که بهترین اقدام برای جلوگیری از آن استفاده از محافظ می‌باشد.

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

40 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال»

 1. سلام
  ما منزل نبودیم وقتی آمدیم متوجه شدیم درب دسترسی سریع یخچال باز مانده که حدودا یک روز و نصف باز مانده بود.
  متوجه شدیم مواد غذایی داخل فریزر آب شده. بعد از آن دمای فریزر تا منفی 6 بیشتر نمی رود. چطورمشکل رفع می‌شود؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   باید تعمیرکاران یخچال ما بررسی کنند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید (02191001912)

 2. سلام علیکم ، من 8 سال پیش یک یخچال فریزر سامسونگ را خریداری کردم ، در حال حاضر درجه ی یخچال به 24 درجه سانتی گراد بالای صفر رسیده است . به نظرم یخچال کار نمی کند . لطفا راهنمایی میفرمایین که چکار باید کنم ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام و درود بر شما دوست گرامی
   اول از همه باید از کارکرد موتور هنگام روشن بودن دستگاه مطمئن شوید . راه تست موتور بسیار ساده است ، به این صورت که باید دستگاه را به جلو بکشید و به صورت فیزیکی موتور را لمس کنید ، در صورت گرم بودن و لرزش متوجه می شوید که احتمالا موتور سالم است و در صورت سالم بودن موتور احتمالا مشکل از نبود گاز می باشد . همچنین اگر احیانا موتور کار نمی کند ، یعنی این که احتمال سوختن موتور وجود دارد . برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید(02191001912)

 3. فرناز مختاری

  سلام وقت بخیر یخچال من چن روزیه که روی منفی 20 مونده و تمام وسایلم توی یخچال یخ میزنه و این که چرا با کلیدهای روی صفحه نمایش نمیشه درجه یخچالم رو تنظیم کنم؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   برای یکسره کار کردن دستگاه شما باید ابتدا سنسور و برد را بررسی کنید. برد الکترونیکی صفحه نمایش هم باید برای مشکل درجه یخچال چک شود و برای رفع مشکل و عیب یابی یخچال از ما کمک بگیرید.

 4. سلام وقتتون بخیر یخچالم امروز متوجه شدم نوار دور دربش خیلی داغ شده و بوی سوختگی داره و اصلا خنک نمیشه البته قسمت فریزر کامل خنکه . لطفا دلیل خنک نشدنشو توضیح میدین ممنون میشم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   علت داغی لاستیک های دور درب یخچال به معنی سالم بودن دستگاه می باشد چون کندانسور داخل بدنه هست دلیل خنک نکردن یخچال هم به این دلیل که فریزر خنک می کند این مورد است که به فن فریزر مربوط است زیرا برودت و سرما را از فریزر به یخچال منقل نمی کند. همچنین سنسور دیفراست را چک کنید اگرسنسور دستور یخ زدیی را ندهد این ایراد به وجود می آید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مشکل به فن مربوط می باشد ولی اگر با بررسی فن هم مشکل حل نشد به بررسی عدم یخ زدایی یا مشکل دیفراست بپردازید که برای بررسی دقیق تر میتوانید از تکنسین های یخچال ما کمک بگیرید.

 5. سلام یخچال ما بدون برفک هست ولی از دیروز من متوجه شدم که برفک میزنه، درجه ش رو تغییری ندادیم و همون درجه قبلی هست، علتش چیه؟ مشکل داره؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که یخچالتون نوفراست و بدون برفک هست و برفک داره ممکنه المنت دستگاهتون یا سنسورش خراب شده باشه برای راهنمایی بیشتر میتوانید با تعمیرکاران یخچال ما تماس بگیرید(02191001912)

 6. مهسان دارابی

  با عرض سلام و ادب ، کمپرسور یخچال استارت میشه ، اما بعد از چند ثانیه خاموش میشه ، و سیم پیچ ها با یکدیگر و با بدنه اتصال کوتاه ندارند. آیا باید کمپرسور تعویض شود؟ لطفا هزینه بازدید و عیب یابی را اعلام می کنید ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   میتوانید برای حل مشکلتان با کارشناسان ما تماس بگیرید(02191001912)

 7. درود بر شما ، یخچال ساید بای ساید ما ، قسمت درجه ی یخچال هی چشمک می زند و قطع و وصل می شود ، و از درجه ی 3 به 1 می رود و مجدد به درجه ی 3 برمیگردد و خیلی صدای تیک تیک به گوش می رسد ، علت این مشکل چیست ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   احتمالا مشکل از سنسور دیفراست و یا گاز می باشد . در این صورت باید ابتدا به مدت نیم ساعت دستگاه را از برق جدا کنید و درب یخچال را باز کنید و بعد از نیم ساعت باید درب یخچال را ببندید و یخچال را روشن کنید و تا چهار ساعت درب یخچال را باز نکنید . اگر مشکل بر طرف نشد ، ایراد از آیتم هایی می باشد که در ابتدا عرض کردم و برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارسناسان ما تماس بگیرید(02191001912)

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   علت های مختلفی وجود دارد جهت گرم شدن یخچال شما مانند خرابی موتور یا کمپرسور ،خرابی فن کندانسور ، خرابی ترموستات خرابی گاز ، خرابی فن جهت رفع این مشکل میتوانید با تکنسین های حرفه ای یخچال در تماس باشید.

 8. سلام خسته نباشید
  یخچال ما که هر یک ساعت صدای بوق یخچال میاد و صفحه نمایشش بعد از باز کردن در یخچال روشن نمیشه . این اشکال از قبل هم بوده و بعد از قطع و وصل برق این مشکل پیش اومده میشه منو راهنمایی کنین که دلیل صدای بوق یخچال بعد از قطعی برق چی میتونه باشه ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   دلیل صدای بوق یخچال شما بعد از قطع و وصلی برق به برد الکترونیکی آن مربوط است. برای حل این مشکل میتوانید از کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲.

 9. وقت بخیر ، یخچال فریزر ما به صورته بالا فریزر پایین یخچال است . بدنه ی یخچال به شدت داغ شده . مشکلش چی میتونه باشه ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   گرم شدن بدنه ی یخچال هم می تونه دلایل مختلفی داشته باشه برای راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید(02191001912)

 10. سلام یخچال ما یخ تو قالب هاش یخ میزنه و از قالبش در نمیاد که بریزم تو محفظش استفاده کنم ولی میچرخه تا یخ بریزه . میشه راهنمایی کنید که دلیل نریختن یخ از قالب یخساز ساید چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   علت نریختن یخ از یخساز ممکن است مربوط به درست کار نکردن المنت کف یخساز باشد پس برای برطرف کردن این مشکل المنت کف یخساز را بررسی نمایید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   امکان دارد از مشکل فن داخل کمپرسور باشد یا باعث گرفتگی لوله های کندانسور باشد یا باز و بسته شدن زیاد درب یخچال برای راهنمایی بیشتر و رفع مشکلتان می توانید با تعمیرکاران حرفه ای یخچال ما در تماس باشید.

 11. سلام یخچال فریزر ما مدل فریزر پایین هست با کشیدن دوشاخه و زدن به برق ۴یا ۵ ساعت کار میکنه و به دمای مطلوب برسه خاموش میشه ولی برای دوباره روشن شدن باید دوباره دو شاخه را بکشه بزنی به برق روشن بشه مشکل چی میتونه باشه به نظر شما؟

 12. سلام وقت بخیر چند روزه آب از یخچال ما سراریز میشه. علتش چیه؟ نیاز به تعمیر کار یخچال داره یا توسط خود ما هم میشه درستش کرد؟ و اگر نیاز به تعمیرکار داره شما میتونید بفرستید به منزلمون؟ چون مقدور نیست یخچال تا تعمیرگاه بیاریم.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی

   از طریق تعمیر کار یخچال باید تعمیر شود ،هر از چند گاهی نسبت به تخلیه‌ی مخزن یخچال خود و سرویس لوله‌های تخلیه آن اقدام کنید و درصورت وجود نشتی، آن را از هرگونه مواد اضافی و گرفتگی پاکسازی نمایید تا آب از طریق لوله به بیرون هدایت شود و نشتی نکند.
   تنظیم محل قرارگیری یخچال و تراز کردن جایگاه آن با سطح زمین و قرار دادن آن بر روی سطح صاف، احتمال بروز نشتی آب از یخچال را کاهش می‌دهد.
   درصورتی که فیلتر یخچال به‌درستی در جایگاه خود قرار نگرفته باشد، ابتدا یخچال را از برق کشیده و نسبت به تنظیم جایگاه قرارگیری فیلتر اقدام کنید و درصورت انسداد و گرفتگی فیلتر، مواد زائد آن را پاکسازی و یا فیلتر جدیدی را جایگزین کنید. میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکاران یخچال ما تماس بگیرید(02191001912).

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   تشکر از شما که برای تعمیرات یخچال با نمایندگی اس پی یار تماس گرفتید.

 13. مهدی مداحی

  سلام روز خوبی داشته باشد آیا تعمیرکاران شما در محل هم میتوانند یخچال ما را منزلمان تعمییر کنند.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   بله ما اعزام تعمیرکار یخچال به محل هم داریم.لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید تا همکارانمون شما رو راهنمایی کنند.

 14. سلام ، یخچال ما حدودا 10 سال کار کرده . کمپرسور یخچال صدای ناهنجاری میده ، علتش چیه ؟ ما محله ی تهرانپارس هستیم ، اگه تعمیرکار یخچال بخوایم میفرستین ؟ و حدود هزینه ی تعمیر یخچال رو هم میفرمایین که چقدر هست ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   درود دوست گرامی
   علتش میتونه خرابی خود کمپرسور ، انسداد ، روغن دادن و مواردی از این قبیل باشه . باید دستگاه شما توسط تکنسین تعمیرات یخچال گلدستار بررسی بشه تا ایراد اصلی پیدا بشه . هزینه ی تعمیرات هم بر اساس نوع ایراد و خرابی تعیین میشه . بله مجموعه پشتیبان شعبه شرق هم داریم ،تعمیرکار میفرستیم ، برای هماهنگی بیشتر لطفا با شماره تلفن91001912 021 تماس بگیرید .

 15. سلام یخ ساز فریزر ما یکسره شده و اهرمی که درب یخساز رو باز میکنه که یخ ها بیرون بریزن دائم در حال چرخیدن هست..مشکل از کجا میشه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   امکان دارد از برد اصلی باشد میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکاران یخچال ما تماس بگیرید(02191001912)

 16. سلام یخچال ما بیش از اندازه سرد میکند به طوری که میوه ها و مواد غذایی ما یخ میزنند میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل از چیه درجه یخچالم تغییر دادیم تفاوت آنچنانی ایجاد نشده

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز
   احتمال خرابی ترموستات یخچال شما می تواند باشد یا میتواند از مشکل در فن باشد که باید بررسی شود میتوانید برای راهنماییی بیشتر با تعمیرگاه مجاز یخچال ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس