خانه » تعمیر فولی لباسشویی

تعمیر فولی لباسشویی

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر فولی لباسشویی که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر فولی لباسشویی را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر فولی لباسشویی نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر فولی لباسشویی اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعویض پولی ماشین لباسشویی کار آسان و ساده ی نیست ولی در این مقاله قصد داریم به شما آموزش تعویض پولی ماشین لباسشویی را آموزش دهیم تا خودتان در منزل پولی ماشین لباسشویی خود را تعویض کنید.

پولی یکی از قطعاتی است که در ماشین لباسشویی برای انتقال قدرت بین محرک و متحرک که با فاصله متغیر از هم هستند را قادر میسازد.

قابلیت تغییر سرعت را هم دارد  این قابلیت در طراحی توسط طراحان و با انتخاب قطر دایره گام متفاوتی برای پولی های نصب شده بر روی شافت محرک و متحرک را ایجاد میکند.

در بسیاری از صنایع از پولی برای انتقال دور و توان محرک و متحرک استفاده میکنند.

تعویض پولی ماشین لباسشویی
دو نوع پولی ماشین لباسشویی برای تعویض پولی ماشین لباسشویی داریم :
دسته اول دسته نصب مستقیم که روی شفت قرار میگیرد و در پولی های مخروطی توسط واسطه ای روی شفت نصب میشود.

کلا به دو دسته تقسیم میشوند دسته مستقیم و نصب با بوش مخروطی .

در ادامه مقاله به مزیت ها نصب پولی با بوش مخروطی میپردازیم:
پولی قطعه ای هست که برای تعویض و تعمیر آن حتما باید آموزش عملی دیده باشید و علم  کافی در این باره را داشته باشید به شما پیشنهاد میکنیم برای تعویض این قطعه حتما با تعمیرگاه های مجاز تماس بگیرید تا به شما کمک کنند و برای تعویض آن به منزل شما بیایند و آن را درست کنند.

همزمان با نگهداشتن دست خود یرروی تسمه ، فشار بیشتری روی آن وارد کنید تا با فشار روی پولی بزرگ قرار گیرد ، دقت کنید اگر تسمه شل باشد ، نمی تواند دیگ را به حرکت درآورد.

پولی ماشین لباسشویی
توجه : در تسمه های نوع شیاردار ، حتما پولی سر موتور شیاردار و پولی بزرگ دیگ ، از نوع صاف و بدون شیار می باشند ، در تسمه های معمولی که مقطع آنها به شکل ذوزنقه ای است ، پولی سر موتور و پولی بزرگ دیگ هردو شیار دار هستند و تسمه داخل شیار آنها قرار می گیرد .

Δ
سوالات متداول خرابی ماشین لباسشویی ، سوالات مربوط به ماشین لباسشویی از آنچا که ماشین لباسش
چرا ماشین لباسشویی کار نمیکند ؟ علت روشن نشدن ماشین لباسشویی علت های مختلفی وجود دارد که ب
چرا ماشین لباسشویی کار نمیکنه ، علت کار نکردن ماشین لباسشویی علت های مختلفی وجود دارد که ب
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند

Δ

Δ

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر فولی لباسشویی با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس