لباسشویی

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیر لباسشویی آاگ زمانی به طور صحیح انجام خواهد شد که ما عیب یابی دقیق انجام دهیم. زمانی که ما به خوبی ندانیم که مشکل ایجاد شده به چه دلیلی رخ داده است چگونه می توانیم اقدامات احیا آن را دنبال کنیم؟ برای عیب یابی دقیق مشکل، انجام تعمیرات لباسشویی با کمترین هزینه، اعزام فوری تعمیرکار به محل کار یا زندگی و گارانتی 12 ماهه خدمات با ما تماس بگیرید.

تعمیر انواع لباسشویی آاگ

شرکت اس پی یار خدمات تعمیر انواع مدل های لباسشویی آاگ را مد نظر دارد. در صورتی که در کارایی این نوع از لوازم خانگی با مشکل روبرو شده اید بلافاصله با ما در تماس باشید. در این صورت قادر خواهید بود از خدمات تعمیر بهینه استفاده کنید. برای انتخاب تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ حتما بررسی های دقیق انجام دهید. ندانم کاری شما در این مورد نه تنها موجب پرداخت هزینه های اضافی خواهد بود بلکه می تواند در طول عمر مفید دستگاه و بازده آن نیز اثرات نامطلوب داشته باشد.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

در حال حاضر شرکت های مختفی در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارند. برخی از سودجویان نیز با ترفندهای گوناگون توانسته اند افراد زیادی را فریب دهند. به همین دلیل انتخاب نمایندگی های معتبر برای تعمیر ماشین لباسشویی به تنهایی یک چالش بزرگ است. زمانی که بتوانید با تکنسین های کاردان در ارتباط باشید قادر خواهید بود خدمات با کیفیت را دریافت کنید. شرکت اس پی یار به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران در خدمت شما است. در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در این دستگاه با ما در تماس باشید. ما اقدامات لازم را به طور مطلوب دنبال خواهیم کرد. در ادامه توضیح می دهیم که چرا این مجموعه بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.

چرا اس پی یار را برای تعمیر لباسشویی AEG انتخاب کنیم؟

شرکت اس پی یار برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ خدمات گسترده ای در نظر دارد. خدمات ما شامل:

 • ارائه ضمانت نامه یک ساله
 • اعزام نیرو به محل در سریع ترین زمان ممکن
 • دارای شعب متعدد در تهران
 • داشتن بهترین تعمیرکاران در مجموعه
 • مشاوره رایگان

1- وجود تعمیرکاران حرفه ای در اس پی یار

تعمیرکار لباسشویی آاگ در اس پی یار، افرادی منصف و با تجربه تشکیل داده اند. ما بررسی های دقیق برای استخدام هر یک از افراد تیم خود را داریم. به همین دلیل است که توانسته ایم در بین شرکت های مختلف جزو بهترین ها باشیم. تکنسین های ما با سال ها تجربه و تخصص در این زمینه، خدمات با کیفیت را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

2- تعمیر قطعات ماشین لباسشویی AEG نه صرفا تعویض آن

بدون شک تعمیر در مقایسه با تعویض قطعات هزینه ای بسیار کمتر دارد. اگر  شما هم می خواهید هزینه تعمیرات کمتر شود بهتر است از مراکز منصف با تعمیرکارانی خبره که توانایی حل مشکل قطعه بدون تعویض را دارند استفاده کنید. اس پی یار یکی از همین مجموعه ها می باشد. ما تمام تلاش خود را برای تعمیر نه تعویض به کار می بریم.

3- گارانتی خدمات

بله. بعد از تعمیر لباسشویی AEG می توانید گارانتی لازم را از همکاران ما دریافت کنید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید به راحتی با اطمینان خاطر از خدمات ما بهره مند شوید. زمانی که ضمانت لازم را در اختیار شما قرار می دهیم. این موضوع به این معناست که ما به خوبی می دانیم که کیفیت تعمیرات تا چه اندازه ای دقیق بوده است. در صورتی که بعد از تکمیل شدن فرایند تعمیر، مجدد با خرابی در همان ناحیه مواجه شدید با شرط داشتن برگه گارانتی، مشکل را به صورت رایگان برای شما حل می کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ  چقدر است؟

هزینه ای که برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ پرداخت می کنید یک مقدار ثابت نیست و با توجه به فاکتورهای گوناگون می تواند متغیر باشد. به همین دلیل قبل از اینکه خرابی موجود به طور مطلوب شناسایی نشود نمی توانیم یک نرخ دقیق ارائه دهیم. ممکن است قطعه ی معیوب با بررسی های لازم تعمیر شود. این موضوع در مقایسه با زمانی که مجبور به تعویض قطعه ی خراب شده هستیم به مقدار زیاد در قیمت تعمیر تاثیر گذار خواهد بود.  همکاران ما قبل از انجام هر گونه اقدامی برآورد مشخص از هزینه مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد. با خیالی آسوده سفارش خود را در اس پی یار ثبت کنید چرا که قیمت تعیین شده از سوی ما هرچقدر که باشد، مطمئنا کمترین هزینه ممکن خواهد بود.

سرویس و تعمیرات لباسشویی آاگ
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

آیا تعمیرات تخصصی لباسشویی آاگ در منزل امکان پذیر است؟

بله البته نه در هر نمایندگی و شرکتی! اس پی یار این امکان را فراهم کرده تا تمام کسانی که در تهران زندگی می کنند؛ بدون اینکه نیاز باشد دستگاه را به تعمیرگاه بیاورند آن را در محل خود برطرف کنند. از مهمترین مزیت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در منزل می توان موارد زیر را نام برد:

 • پرداخت هزینه ی کمتر
 • جلوگیری از اتلاف زمان
 • نظارت به پروسه ی تعمیر
 • بهره مندی از توصیه های مطلوب

ما خدمات تعمیرات لباسشویی AEG در محل را برای شما فعال کرده ایم تا شما بتوانید اطمینان بیشتری به دست آورید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید با پرداخت هزینه ی مطلوب خدمات تعمیر را در اولویت قرار دهید. زمانی که اقدامات در محل انجام می شود، نیازی به پرداخت هزینه ی گزاف برای جا به جایی دستگاه خراب شده به محل نیست.

آیا میتوانیم خودمان برای رفع مشکلات لباسشویی آاگ در منزل اقدام کنیم؟

ممکن است به فکر عیب یابی و رفع ایرادات لباسشویی آاگ به صورت خودسرانه باشید. ممکن است از طریق آموزش هایی که در وب سایت های مختلف می بیند وسوسه شده و به آن فکر بیفتید که فرایند تعمیرات را به تنهایی انجام دهید. در مورد این موضوع باید بگوییم این نوع از اقدامات عواقب جبران ناپذیری دارند. چون شما:

 • اصول لازم برای رفع خرابی را نمی دانید
 • به تجهیزات مختلف برای تعمیرات مجهز نیستید،
 • تجربه ی کافی برای تعمیرات را ندارید

چگونه می توانید کیفیت تعمیرات را افزایش دهید. از سوی دیگر از یاد نبرید که این نوع از اقدامات می تواند به خسارت های مالی و جهانی جبران ناپذیری منجر شود.

تعمیرات لباسشویی آآگ در محل

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی AEG در تهران

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در تهران ، خدمات را برای اقصی نقاط این شهر در نظر دارد. شما در هر ناحیه از تهران که زندگی می کنید می توانید از خدمات تعمیرات ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم که از بروز مشکلات زیادی جلوگیری کنیم. ما به خوبی می دانیم که هر ارور و کد خطایی که حاصل شده است به چه خرابی هایی مربوط است. با تجربه و تخصصی که در این حوزه داریم می توانیم اقدامات لازم برای اصلاح خرابیها به خوبی دنبال کنیم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی با کارشناسان اس پی یار در ارتباط باشید.

اعزام تکنسین لباسشویی آاگ به شمال تهران

اس پی یار با اعزام تعمیرکار لباسشویی آاگ به شمال تهران، خدمات سرویس دوره ای به همراه تعمیرات حرفه ای این دستگاه را در اختیار کاربران مان در این منطقه قرار داده است. زمانی که کارایی این دستگاه با مشکل مواجه می شود. زمانی که شاهد خرابی های گوناگون در دستگاه هستید، بلافاصله با ما در تماس باشید. اقدام فوری در این مورد می تواند از تشدید یافتن خرابی و سرایت به بخش های مختلف آن به مقدار زیاد جلوگیری کند. به همین دلیل ما تعمیر سریع را به شدت توصیه می کنیم. همچنین این موضوع از ایجاد هزینه های اضافی برای تعمیرات جلوگیری کند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی ال جی
شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی AEG در مرکز تهران

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی آاگ در مرکز تهران می باشد و مسلما تمامی مناطق این ناحیه را پوشش می دهد. اگر با هرگونه خرابی در لباسشویی آاگ قدیمی یا جدید مواجه شدید با ما در تماس باشید. زیرا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شویم.

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آاگ در غرب تهران

شرکت اس پی یار بزرگترین نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی آاگ در غرب تهران را دارد. به منظور جلب رضایت شما عزیزان خدمات بهینه با دریافت هزینه ی بسیار مناسب را در نظر دارد. به منظور بهره مندی از خدمات ما برای تعمیر انواع مدل ماشین لباسشویی AEG مناطق غربی تهران هم اکنون از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

نمایندگی لباسشویی AEG در شرق تهران

اگر در شرق تهران ساکن هستید، قطعا برای خرابی جدی در لباسشویی آاگ نیاز به تعمیرات تخصصی دارید. همچنین نیاز دارید تعمیرکار فوری به منزل شما بیاید و مشکل را حل کند. ما این دغدغه را درک کرده ایم و با داشتن نمایندگی های مجاز در شرق تهران این امکان را برای شما فراهم اورده ایم. می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. ما اینجا هستیم تا بتوانیم در اسرع وقت اقدامات لازم برای تعمیرات با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

تعمیر حرفه ای انواع مدل لباسشویی آاگ در محله جنوب تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در جنوب تهران به همه ی ارورهای این دستگاه آشنا است. به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکل به خوبی می تواند آن را شناسایی کند. با انتخاب شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی مجاز این برند از لباسشویی می توانید اطمینان کامل را به دست آوردید که دستگاه شما به صورت صحیح تعمیر خواهد شد. پس در هر محله جنوبی که هستید برای رفع مشکل دستگاهتان همین حالا با نمایندگی جنوب تهران اس پی یار تماس بگیرید.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

نمایندگی تعمیر انواع قطعات لباسشویی آاگ

تعمیر قطعات لباسشویی آاگ باید با استفاده از تجهیزات مختلف انجام شود. زمانی که قطعه ای خراب می شود ما باید برای رفع مشکل آن مراحل زیر را طی میکنیم:

 • اولین قدم خرابی و میزان خرابی آن را بررسی کنیم.
 • در مرحله ی بعدی باید بدانیم چه عواملی سبب خرابی این قطعه شده است.
 • دلایل خرابی می تواند به عوامل داخلی یا بیرونی مربوط شود.
 • در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از تجهیزات گوناگون اقدامات احیا دستگاه در پیش گرفته می شود.
 • زمانیکه قطعه تعمیر می شود نیز باید کارایی آن را تست کنیم.

البته اگر خرابی به مرحله ی حساس رسیده باشد و چاره ای جز تعویض قطعه نباشد، اقدامات تعویض آن را در اولویت قرار می دهیم. با وجود این موارد حال ممکن است دو سوال برای افراد ایجاد شود:

·آیا قطعات لباسشویی قدیمی آاگ تعمیر میشود؟ 

در پاسخ باید گفت همه چیز بستگی به شرایط قطعه و میزان معیوبی آن دارد. تعمیرکار ما سعی دارد قطعات را بازسازی کند اما در گاهی از اوقات این مورد امکان پذیر نیست.

·اگر نیاز به تعویض قطعه بود آیا میتوانیم خود ان را تهیه کنیم؟

بله اما هیچ ضمانتی از سمت ما ارائه نخواهد شد. متاسفانه بسیاری از افراد سود جو قطعات غیرفابریک را به جای اصل به شما می فروشند و ادعا می کنند کمترین هزینه را می گیرند. شما میتوانید قطعات آاگ را از نمایندگی اس پی یار همراه با گارانتی تامین کنید.

تعمیرات قطعات لباسشویی آآگ

عیب یابی مشکلات رایج لباسشویی آاگ توسط نمایندگی اس پی یار

عیب یابی و تعمیر لباسشویی آاگ را به افراد کاردان بسپارید. یک تکنسین اگر تجربه ی لازم نداشته باشد چگونه میتواند اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای را دنبال کند. خرابی های مختلف که در این نوع از لوازم خانگی ایجاد میشود، در برخی از مواقع می تواند به ایرادهای جزیی مربوط شود. به عنوان مثال اگر بار اضافی در دستگاه باشد، ممکن است با خرابی یا ارور خاص در آنمواجه شوید. قطعی برق یا آب نیز میتواند سبب بروز ارورهای گوناگون باشد. البته در برخی از مواقع کاهش کارایی یک قطعه، می تواند به طور کامل فرایند شستن لباس را مختل کند. در ادامه رایج ترین  ایرادات دستگاه به همراه دلایل ایجاد آن را بیان می کنیم. اگر به دنبال عیب یابی لباسشویی آاگ و تعمیر آن هستید ادامه مطلب را بخوانید.

زمانی که بلبرینگ دستگاه یا سنسورهای سطح آب با مشکل  مواجه شده باشند، این مشکل ایجاد میشود. این امر می تواند سبب بروز خرابی های مختلف از جمله عدم آبگیری دستگاه باشد. این مشکل نیز به نوبه ی خود میتواند دردسرهای زیادی ایجاد کند. وقتی آبگیری به طور کامل صورت نمیگیرد. حتما با کارشناسان با تجربه در این حوزه در تماس باشید تا راهنمای لازم را به دست آورید.

زمانی که با مشکل عدم تخلیه ی آب مواجه شدید حتما به وجود یک خرابی در این دستگاه مشکوک شوید. در این صورت دستگاه را از برق جدا کرده و با شماره های موجود در تماس باشید. وجود مشکل در سنسور سطح آب، مسدود شدن تخلیه خروجی آب نیز می تواند عامل بروز این نوع از مشکلات باشد.  معمولا ایراد عدم تخلیه در این نوع از دستگاه ها می تواند با هزینه بسیار کمتر برطرف شود. همکاران ما با تخصص لازم و تجربه ی کافی می توانند تعمیر لباسشویی آاگ را در اولویت قرار دهند.  

 از ایرادهای رایج می باشد که نیازمند تعمیرکار لباسشویی آاگ می باشد. اگر درب دستگاه به طور صحیح بسته نشود حتما میزان لباس های موجود در داخل آن را بررسی کنید. خرابی درب به عوامل زیر هم مرتبط می باشد:

 • خرابی در برد الکترونیکی
 • وجود مشکلات مختلف در لولای درب
 • خرابی میکروسوئیچ

اگر درب دستگاه بسته شود، این امر در پروسه ی شستن لباس ها می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. همکاران ما همه ی موارد یاد شده را با دقت کافی بررسی خواهند کرد. تا خرابی را به طور دقیق شناسایی کنند.

برای تعمیر لباسشویی آاگ لازم است بدانیم که یک خرابی به چه دلایلی رخ داده است. این امر نیز به نوبه ی خود نیازمند تسلط زیاد است. به عنوان مثال اگر شاهد نشتی آب هستید، زمانی که لاستیک های اطراف درب کارایی خود را ازدست می دهند، همین مورد ساده می تواند سبب نشتی آب شود. در این صورت اقدامات تعویض لاستیک ها باید انجام شود. همین ایجاد مشکل در لوله های آب نیز عامل نشتی می باشد. سرویس کاران ما با بررسی های لازم می توانند اقدامات تعمیر این دستگاه را در اولویت قرار دهند. اگر شاهد این نوع از خرابی ها بوده اید، بلافاصله با ما در تماس باشید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی زیرووات

اگر درب لباسشویی  AEG به سختی باز میشود این مورد می تواند سبب بروز خرابی های گوناگون باشد. دلایل مختلفی می تواند باعث ایجاد آن شود. به عنوان مثال :

 • اگر قفل کودک فعال باشد
 • اگر سوئیچ درب خراب شده باشد
 • عدم تخلیه کامل آب
 • برد الکترونیکی خراب شده باشد

می تواند به عنوان علل ایجاد این نوع از خرابی ها در نظر گرفته شود. در این مواقع از انجام هرگونه اقدام خودسرانه پرهیز کنید و با نمایندگی های رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

این موضوع می تواند به تنهایی دلیل بر خرابی های مختلف باشد. که به طور مختصر در ادامه آن ها را توضیح می دهیم.

 • زمانی که پیج ها در بخش های مختلف دستگاه شل شوند، دستگاه به مقدار زیاد تکان می خورد.
 • زمانی که برد الکترونیکی دستگاه خراب شود یا کارایی خود را از دست دهد ، در این صورت شاهد صداهای زیاد در این قطعه هستیم.
 • در صورتی که میکروسوئیچ کارایی خود را از دست دهد، می تواند عامل ایجاد خرابی های گوناگون شود.

در همه ی این موارد باید بررسی های دقیق دنبال شود تا بتوانیم قطعه ی معیوب را به طور مطلوب شناسایی کنیم. پس در صورت مواجه شدن با این مشکل با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

لرزش بیش از حد لباسشویی آاگ در زمان استفاده یک نشانه ی بسیار مهم می باشد. عوامل مختلفی می تواند سبب ایجاد این مشکل شوند به عنوان مثال اگر قطعه ا در داخل دستگاه اتصال خود را به قطعات دیگر از دست داده باشد می تواند عامل بروز این خطا شود. از قرار دادن لباس های زیاد در داخل لباسشویی پرهیز کنید. همین مورد ساده به تنهایی عامل بروز بسیاری از خرابی ها در دستگاه است. همچنین خرابی در درب فیلتر نیز می تواند سبب تکان خوردن بیش از حد آن باشد. اگر در تهران ههستید میتوانید با اس پی یار تماس بگیرید تا فوری تعمیرکار به منزل شما بفرستد.

قطع نشدن آبگیری لباسشویی آاگ از دیگر خرابی های موجود است. ما تا به خوبی ندانیم که چه عللی سبب بروز این خرابی بوده است نمی توانیم راهکاری را در اولویت قرار دهم. از سوی دیگر لازم است خرابی موجود با استفاده از دستگاه های ایمن انجام شود. بی توجهی به ایمنی دستگاه می تواند مشکلات جدی تر ایجاد کند. در اولین قدم سعی کنید در صورت مواجه شدن با این نوع از خرابی ها بلافاصله با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

زمانی که درب لباسشویی باز بماند تایمر کار نمی کند. پس در اولین قدم باز بودن درب را کنترل کنید. اگر درب به طور دقیق بسته نمی شود با ما در تماس باشید تا به شما مشاوره دهیم. اگر هم در تهران هستید میتوانید با تماس با ما درخواست کنید، فوری تکنسین به محل مورد نظر شما بفرستیم. اگر سوئیچ درب با مشکل روبرو شود این مورد می تواند به تنهایی باعث گیر کردن تایمر باشد. همچنین در صورتی که با این خرابی مواجه شده ایم باید کارایی میکروسوئیچ را به طور دقیق بررسی کنیم. همکاران ما همه ی احتمال ها موجود را برای بروز این خرابی بررسی خواهند کرد. حتما با ما در تماس باشید در صورت مواجه شدن با این مشکل!

عدم چرخیدن دیگ لباسشویی آاگ یکی از ایرادهای دیگری است که کاربران با ان مواجه هستند. زمانی که قطعه ای کارایی خود را از دست میدهد. این امر به نوبه ی خود می تواند سبب اختلال های گوناگون در دستگاه شود. زمانی که دیگ نچرخد نمی تواند لباس ها را تمیز کند. در این صورت نیز لباس ها به خوبی شنسته نخواهند شد. عوامل زیر میتواند برای ایجاد این خرابی موثر باشد:

 • خرابی در برد الکترونیک
 • متعادل نبودن بار در داخل دستگاه
 • مشکل در کارایی سنسورها

می تواند عامل بروز این خرابی ها در نظر گرفته شود. در صورت مشاهده ی این نوع از مشکلات بلافاصله با تعمیرکاران ما در شرکت اس پی یار در تماس باشید تا بتوانید مطمئن ترین اقدام برای برطرف ساختن آن را انجام دهید.

اگر در بازه ی زمانی خاص متوجه شده اید که لباسشوی به خوبی لباس ها را تمیز نمی کند. در این صورت حتما به وجود مشکل در برخی از بخش های دستگاه مشکوک شوید. تماس با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی آاگ در این موقع می تواند بسیار مهم باشد. زمانی که قطعاتی کارایی خود را از دست می دهند این امر به نوبه ی خود می تواند بازده را کاهش دهد. به همین دلیل متوجه ان شوید که دستگاه به خوبی لباس ها را نمی شوید. در اولین قدم توصیه می کنیم که حتما کارایی دستگاه را از طریق چک کردن برنامه ی شستشو بررسی کنید. به هم خوردن تنظیمات می تواند سبب بروز مشکلات جدی در عملکرد آن باشد. متوازن نبودن لباس ها در داخل آن نیز می تواند عامل ایجاد این مشکل باشد.

رفع ارور های لباسشویی آاگ توسط نمایندگی رسمی

کدخطاهای ماشین لباسشویی آاگ متفاوت هستند. هر یک از ارورهای موجود می تواند به خرابی یک قطعه یا کارایی ناصحیح یک قطعه مربوط شود. در صورتی که با هر یک از این ارورها مواجه شدید نگران نباشید. در واقع وجود این کد خطا ها می تواند نشانه ی خوبی باشد که ما به خرابی موجود در اسرع وقت دسترسی داشته باشیم.  برای از داروهای ایجاد شده با یک ریستارت ساده یا بررسی قطعی برق و اتصالات آن قابل برطرف است. همچنین اگر بار اضافی لباسشویی را کم کنید ، برخی از ارورها از بین میرود. البته برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ با اروهای خاص نیازمند اقدامات اساسی هستیم. 

نوع ارور علت راهکار
F8
وجود مشکل در ترموستات با این ارور نمایان می شود. همچنین خرابی سنسور NTC نیز با این خطا نشان داده می شود.
باید ماژول ها و بسته بندی های سیم را بررسی کنیم. مدار NTC را هم از نظر باز بودن اتصال بررسی کنید.
C9
خرابی تاکوی موتور می تواند عامل بروز این کد خطا در دستگاه شود.
سیم پیچ تاکو را به همراه سرعت سنج دستگاه بررسی کنید. در صورت نیاز باید تعویض گردند.
E10
زمانی که قطعات مرتبط با وردی خراب شوند این ارور نشان داده می شود.
در این مواقع لازم است کارایی قطعاتی مانند شیر برقی، شیلنگ های ورودی را با دقت چک کنیم. اگر نتوانستید حتما با تعمیرکاران لباسشویی آاگ تماس بگیرید
E20
در صورتی که در آب خروجی به بخش فاضلاب مشکلی حاصل شود. این ارورو بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.
در این حالت باید کارایی شلنگ خروجی و فاضلاب را چک کنیم. به احتمال زیاد نیاز به تعویض قطعات فیلتر نیر خواهیم بود. برای خرید و تعویض قطعه حتما از تعمیرگاه مجاز لباسشویی AEG استفاده کنید.
E30
عوامل مختلف در کف لباسشویی عملکرد خود را از دست داده اند. احتمال وجود نشتی آب در کف دستگاه موجود است.
باید کف لباسشویی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای آن هم نیاز به تکنسین متخصص در تعمیرات لباسشویی آاگ دارید.
E40
زمانی که قطعات مرتبط با درب دستگاه کارایی خود را از دست دهند، این ارورو نمایان می شود.
باید کارایی میکروسوئیچ را بررسی کنیم. این فرایند زیر نظر تعمیرکار های کاربلد انجام می شود.
E60
ارور E60 می تواند به دلیل وجود مشکل در المنت ایجاد شود. اگر آب برای شستن لباس ها گرم شود با این ارور روبرو خواهیم بود.
در این صورت لازم است کارایی هیتر یا المنت را بررسی کنیم. دستگاه را متوقف کنید و با ما در تماس باشید.
E90
قطعی اتصال میان برد اصلی وهمچنین برد اینورتر می تواند عامل بروز این ارور باشد.
برای بررسی دقیق و برطرف ساختن ارور حتما با افراد خبره در این حوزه در تماس باشید.

  نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آاگ برای آنکه دیرتر خراب شود

باید و نباید های لازم برای استفاده ی صحیح نگهداری مطلوب این دستگاه را در اینجا بیان میکنیم. با رعایت این نکات باعث میشوید لباسشویی دیرتر به تعمیر نیاز داشته باشد.

 • اصول لازم برای تمیز کردن بخش های مختلف آن را یاد بگیرید. 
 • استفاده از مواد شوینده ی مناسب و با کیفیت می تواند به مقدار زیاد در کارایی دستگاه تاثیر گذار باشد.
 • از شستن لباس های زیاد پرهیز کنید. بار اضافی در دستگاه می تواند مشکلات جدی در بازده آن ایجاد کند.
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی دوو
مراحل تعمیر لباسشویی آآگ

مراحل تعمیر لباسشویی آاگ در اس پی یار            

تعمیر لباسشویی آاگ در مراحل مختلف دنبال می شود. زمانی که شما با کارشناسان ما در تماس هستید می توانید توضیحات مطلوب در مورد پروسه ی تعمیرات را دریافت کنید. ما در همان اولین تماس شما با توجه به اطلاعاتی که ارائه می دهید می توانیم به طور مطلوب به خرابی ایجاد شده پی ببریم. البته برای تعمیرات لباسشویی آاگ لازم است عیب یابی دقیق انجام شود. برای اینکه بتوانیم این فرایند را به نحو احسن به پایان برسانیم به یک تیم کاملا حرفه ای در این حوزه مجهز هستیم.در صورت بروز هرگونه مشکل لحظه ای درنگ نکنید. تعمیرات به موقعیت که می تواند از بروز بسیاری از خرابی ها جلوگیری کند.

1- تماس با نمایندگی های مجاز

تماس با نمایندگی اولین اقدامی است که برای دریافت خدمات در اولویت قرار می گیرد. حتما شرکت های با تجربه را انتخاب کنید. حتما با افرادی در ارتباط باشید که به تخصص آنها به طور کامل شناخت دارید. در این صورت قادر خواهید بود که خدمات تعمیرات با کیفیت را دریافت کنید. توجه کنید سودجویان همیشه در کمین هستند آنها با ترفندهای مختلف به دنبال فریب کاربران می باشند. پس باید هوشمندانه اقدام کنید تا بتوانید خسارت های مختلف را کاهش دهید. برای ارتباط با اس پی یار با شماره های موجود تماس بگیرید.

2- بیان مشکل و ایرادات دستگاه

زمانی که شما با همکاران ما تماس میگیرد، در اولین قدم توضیحات اولیه ای از شما دریافت می شود. بعد از آن درخواست شما برای تعمیرات ثبت می شود. ما در تلاش هستیم که اقدامات اعزام نیرو به محل را در اسرع وقت و حتی همان روز در اولویت قرار دهیم. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم. کافی است با جزئیات مشکل ایجاد شده را بیان کنید. اگر جزئی باشد با راهنمایی همکاران ما حل میشود. اگر کلی باشد تعمیرکار به محل می فرستیم.

3- اعزام تیم تعمیرات لباسشویی AEG در محل

بعد از تکمیل شدن مرحله ی درخواست تعمیر، اقدامات اعزام نیرو در پیش گرفته می شود. اگر در تهران ساکن هستید ما به یک کادر کاملا با تجربه و متخصص در این حوزه مجهز هستیم. به همین دلیل است که با افتخار توانسته ایم خدمات تعمیر به صورت حرفه ای را در اختیار شما قرار دهیم. همکاران ما متناسب با نوع خرابی در تلاش هستند همان روز اقدامات عیب یابی و تعمیر را انجام دهند. البته اگر قطعه ای کارایی خود را از دست داده باشد و نیازمند احیا باشد، قطعه ی معیوب به محل تعمیر منتقل می شود و بعد از تعمیر، مجدد در منزل شما نصب می گردد.

4- یافتن علت خرابی توسط تعمیرکاران

عیب یابی لباسشویی آاگ مهمترین مرحله تعمیر می باشد. زمانی که نتوانیم به درستی ایراد ایجاد شده را شناسایی کنیم چگونه قادر خواهیم بود خرابی موجود را برطرف کنیم. چگونه می توانیم از بروز خراب های مختلف جلوگیری کنیم. برای اینکه عیب یابی صحیح انجام دهیم باید به ارورهای مختلف این دستگاه آشنا باشیم. باید بدانیم که چه اقداماتی می تواند سبب بروز خطاهای مختلف در این دستگاه شود. در این صورت می توانیم مطمئن ترین اقدام را در نظر بگیریم. عیب یابی اساسی را به همکاران شرکت اس پی یار محول کنید.

5- تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

تعمیر و تعویض قطعه ی معیوب دو اقدام جداگانه ای می باشد که پیش رو ما است. زمانی که قطعه ای خراب می شود یا باید اقدامات تعمیر آن دنبال شود یا باید تعویض گردد. تعویض یک قطعه ی خراب شده معمولا ساده ترین اقدام است ولی نیازمند پرداخت هزینه ی گزاف برای خرید نمونه اصل و فابریک می باشد. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند سبب بروز خراب های مختلف در دستگاه باشد. به همین دلیل همکاران ما در تلاش هستند که اقدامات لازم برای تعمیر را انتخاب کنیم تا هزینه ی تعمیرات را به مقدار زیاد کاهش دهیم.

6- تست و تحویل سالم لباسشویی آاگ

زمانی که پروسه ی مربوط به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ تکمیل شد دستگاه در حضور شما تست می شود. در این صورت می توانید قطعه را سالم دریافت کنید. اقدامات مربوط به تست به شما اجازه می دهد تا بتوانید از سالم بودن آن مطمئن شوید. بعد از تحویل نیز حتما گارانتی در اختیار شما قرار می گیرد. توجه کنید خرابی هر یک از لوازم خانگی به تنهایی یک معضل جدی است. شما می توانید با انتخاب یک مرکز تعمیر حرفه ای، بهره مندی از تجربه ی افراد کاردان و در اولویت قرار دادن پروسه ی تعمیر، از ایجاد بسیاری از مشکلات بعدی نیز جلوگیری کنید.

 سرویس ماشین لباسشویی آاگ چگونه مانع از خرابی در آن می شود؟

از مزیت سرویس دوره ای لحظه ای درنگ نکنید. سرویس دوره ای یکی از مهمترین باید و نبایدها برای نگهداری و استفاده از لوازم برقی است. لوازم برقی زمانی که به صورت منظم چک شوند، بازده خوبی خواهند داشت. در فرایند سرویس دوره ای شما قادر خواهید بود به خرابی های مختلف در زمان مشخص پی ببرید. می توانید توصیه های مفید برای استفاده ی صحیح را دریافت کنید. متاسفانه بسیاری از کاربران مان به این موضوع توجه ندارند. این امر سبب می شود که خرابی موجود تشدید یابد و گرفتار مشکلات گزاف باشیم.

در سرویس ماشین لباسشویی آاگ چه مواردی بررسی میشود؟

در سرویس دوره ای اقدامات مختلفی انجام می شود که می تواند در بازده و طول عمر مفید دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد. زمانی که شما به صورت اصولی فرایند لازم برای سرویس دوره ای را مد نظر دارید می توانید از بروز بسیاری از خرابی ها جلوگیری کنید. زمانی که شما بتوانید به توصیه های مختلف برای استفاده دسترسی داشته باشید می توانید طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. همکاران شرکت اس پی یار در سرویس دوره ای لباسشویی آاگ می توانند کارایی هر یک از قطعات را به خوبی بررسی کنند.  این اقدام می تواند از افت بازده دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری کند.

سرویس لباسشویی آآگ

سوالات متداول

چگونه می توانم از خدمات تعمیر لباسشویی آاگ در محل بهره مند شوم؟

به منظور انجام هماهنگی های لازم می تواند با ما از طریق شماره های مندرج در تماس باشید. کارشناسان بخش پذیرش ما توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

چگونه می توان به خدمات تعمیر اس پی یار اعتماد کرد؟

شرکت اس پی یار برای تعمیرات انواع لوازم خانگی با گارانتی لازم را ارائه داده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی چه کار کنم؟

بلافاصله اقدامات مربوط به تعمیر را در اولویت قرار دهید. ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید. سپس با یک شرکت معتبر در تماس باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه (8)

 1. هدیه

  7 مهر 1400 پاسخ

  سلام تو بخش جاپودری لباسشویی، پودر باقی میمونه و حتی بعضی وقتا سیاه میشه و بو میگیره. لطفا علت باقی موندن پودر تو جاپودری رو می فرمایید؟

  • پشتیبان

   8 مهر 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   بدلایل مختلفی باعث باقی ماندن پودر در بخش جاپودری می شوند. ازجمله خرابی شیر ورودی، استفاده از پودر نامرغوب، ریختن پودر در جای نامناسب، گرفتگی فیلتر و ضعیف بودن فشار آب اشاره نمود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله علت باقی ماندن پودر در جاپودری لباسشویی مراجعه کنید.

 2. مریم

  1 آبان 1400 پاسخ

  سلام وقت بخیر. لباسشویی آاگ دارم. حدود 5 سالی میشه. خیلی ازش راضی هستم . اما جدیدا اصلا لباس هارو خوب نمیشوره. مجبور می شم یبار دیگه خودم با دست بشورم. لطفا علتشو می فرمایید و اینکه قابل تعمیره یا عمره خودش رو کرده؟

  • پشتیبان اس پی یار

   2 آبان 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   ممکن است برنامه شستشو شما به درستی تنظیم نشده باشد. یا بیش از اندازه لباس به داخل لباسشویی انداخته باشید و یا مواد شوینده نامرغوب ریخته باشید. این موارد توسط خود شما قابل بررسی است اگر هیچ یک از این ها نبود ممکن است المنت خراب شده باشد یا دیگ لباسشویی درست نمی چرخد و موارد دیگر که حتما باید توسط تعمیرکار بررسی شود. به همین منظور با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ در اس پی یار تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور یابند.

 3. فاطمه

  15 آذر 1400 پاسخ

  سلام
  لباسشویی آاگ دارم. جدیدا به یک مشکل خورده. اصلا آب وارد لباسشویی نمیشه و همین باعث شده لباسشویی درست کار نکنه. لطفا علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آاگ رو می فرمایید و اینکه امکانش هست این مشکل لباسشویی آاگ تعمیر بشه؟

  • پشتیبان اس پی یار

   15 آذر 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   زمانی که آب وارد لباسشویی آاگ نیم شود در مرحله اول باید تمامی مسیر های ورودی آب را چک کنید. به همین منظور شیر برقی، شیر ورودی، شیلنگ های ورودی، فیلتر وردوی آب را بررسی نمایید. در صورت خراب نبودن هیچ یک می توانید به بررسی برد الکتریکی، خرابی میکرو سوئیچ و دیگر اتصالات بپردازید. لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و چگونگی تعمیر این قطعات می توانید به مقاله علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی مراجعه کنیدو

 4. مونا

  9 اردیبهشت 1401 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر. لباسشویی موقع شستشو تکان های خیلی شدیدی می خوره. لطفا علت لرزش ماشین لباسشویی را می فرمایید؟ چطوری مشکلش رو برطرف کنیم؟

  • پشتیبان اس پی یار

   9 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   لباسشویی شما با این مشکل قابل تعمیر می باشد. از جمله عللی که باعث تکان های شدید در لباسشویی آاگ می شود را می توان به تراز نبودن لباسشویی، نقص فنی در برد الکتریکی، ثابت نبودن پایه ها و خرابی کمک ها و کم یا زیاد بودن لباس ها اشاره کرد. تراز نبودن و کم بودن لباس ها از دلایل مشهود خواهد بود اما بررسی موارد دیگر نیاز به تعمیرکار دارد که بتواند به دقت لباسشویی آاگ را بررسی و تعمیر کند.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.