خانه » تعمیر لباسشویی آرچلیک
تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیر لباسشویی آرچلیک

افرادی که به دنبال بهره مندی از بهترین خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک هستند، می توانند با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار در ارتباط باشند و درخواست خود را به ثبت برسانند. چرا که این مجموعه دارای تعمیرکاران حرفه ای می باشد. همچنین خدمات به صورت فوری در منزل انجام می شود زیرا تمامی مناطق تهران را پوشش می دهد و به صورت فوری نیرو به آن اعزام می کند. اما از همه این موارد مهمتر؛ گارانتی 12 ماهه خدمات آن می باشد. پس در صورت خرابی لباسشویی آرچلیک بدون فوت وقت تماس بگیرید.

در این قسمت سعی داریم تا یکی از بهترین و موفق ترین شرکت های خدماتی تعمیرات لباسشویی آرچلیک را معرفی کنیم. شرکت اس پی یار یکی از مشهورترین شرکت های خدماتی در این زمینه می باشد. شما می توانید بدون تردید و داشتن هرگونه دغدغه ای با همکاران ما در ارتباط بوده و ایراد دستگاه خود را رفع کنید. همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلفی مانند تماس تلفنی یا آنلاین با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید. ما در این مجموعه سعی داریم تا ایده آل ترین خدمات تعمیراتی را برای شما به ارمغان آوریم.

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک انتخاب کنیم؟

حال که با معروف ترین شرکت خدماتی تعمیرات ماشین لباسشویی از نزدیک آشنا شدید، می توانید خدمات مربوط به شرکت ما را نیز مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که خدمات مربوط به شرکت اس پی یار بی نظیر بوده و کاربران می توانند با خیال آسوده از خدمات ما بهره مند شوند. مهمترین دلایلی که باعث می شود شما مارا انتخاب کنید شامل:

 • ارائه خدمات فوری
 • ارائه خدمات تعمیرات دستگاه در منزل و محل کار
 • ارائه خدمات با کمترین هزینه های ممکن
 • داشتن شعب مختلف در بسیاری از مناطق شهر تهران
 • داشتن تعمیرکاران بسیار حرفه ای و باتجربه
 • ارائه گارانتی برای تک تک خدمات صورت گرفته از سوی تکنسین ها
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
چرا اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک

1-وجود تعمیرکار حرفه ای لباسشویی آرچلیک

در نظر بگیرید که ستون های اصلی شرکت ما را تعمیرکاران حرفه ای ما شکل داده است. به طوری که شما می توانید اعتماد کاملی را به افراد ما داشته باشید. مهمترین و بارزترین ویژگی های مربوط به تکنسین های شرکت اس پی یار عبارتند از:

 • داشتن تجربه بالا
 • منصف بودن
 • داشتن رفتار مناسب با مشتریان
 • سرعت بالا در حین ارائه خدمات.

2-تعمیر قطعات نه تعویض

به دلیل دانش بالا تعمیرکار لباسشویی آرچلیک، تمامی قطعات تا حد امکان تعمیر می شوند نه تعویض. همانطور که مستحضر هستید تعمیر یک قطعه بسیار به صرفه تر از تعویض ان می باشد. پس بدیهی است یکی از دلایل مهم برای انتخاب تعمیرگاه اس پی یار این دلیل می باشد.

3-گارانتی تمامی خدمات تعمیر

تعمیر لباسشویی آرچلیک به همراه ضمانت نامه یکی از مهمترین نقاط قوت مربوط به این شرکت می باشد. این گارانتی به گونه ای می باشد که اگر در یک سال آینده هر خرابی در قطعه و قسمت اصلاح شده ایجاد شد به صورت رایگان توسط تعمیرکاران اس پی یار بر طرف می شود.

در صورت نیاز به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی میدیا نیز میتوانید با شرکت خدماتی-آموزشی اس پی یار تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

4-اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی آرچلیک

همانطور که پیش تر بیان کردیم به دلیل اینکه در تمامی مناطق تهران نمایندگی داریم اعم از شمال، جنوب و غرب و شرق تهران؛ پس در صورت تماس مشتریان در کمترین زمان ممکن که معمولا کمتر از 60 دقیقه می باشد در محل حضور می یابیم. این ویژگی نیز باعث تمایز ما از دیگر همکاران می باشد.

سرویس و تعمیرات لباسشویی آرچلیک
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات لباسشویی آرچلیک ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

شرکت خدماتی ما در سراسر مناطق شهر تهران، شعبه ای را تاسیس کرده است که از این طریق بتواند سریع ترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد. از سوی دیگر همکاران ما سعی دارند تا دسترسی سریع تری را داشته باشند و بتوانند خدمات فوق العاده ای را برای مشتریان به ارمغان آورند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران تمامی محله هایی در شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز تهران را پوشش می دهد. شما هم می توانید با توجه به آدرس محل زندگی خود با ما در ارتباط بوده و درخواست تان را به ثبت برسانید.

تعمیر حرفه ای لباسشویی آرچلیک در شمال تهران

فراموش نکنید که ارائه خدمات فوری تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک، یکی از مهمترین خدمات عرضه شده در نمایندگی ما می باشد. اگر در شمال تهران زندگی می کنید و نیاز به خدمات سریع بدون درنگ تماس بگیرید که جایی بهتر از اینجا برای این مورد نخواهید یافت.

تعمیرگاه مجازه ماشین لباسشویی آرچلیک در مرکز تهران

اگر در مرکز تهران ساکن هستید و میخواهید دستگاهتان خیلی زود تعمیر شود؛ کافی است با تعمیرگاه مجاز لباسشویی آرچلیک در مرکز تهران تماس بگیرید. محله های زیادی از این منطقه تحت پوشش ما می باشد. همین امر باعث شده در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابیم.

مشتریان گرامی سایت اس پی یار، در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت، هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات تخصصی لباسشویی آرچلیک در غرب تهران

که ملاحظه می کنید شرکت اس پی یار آماده ارائه خدمات بی نظیر برای کاربرانی می باشد که در غرب تهران زندگی می کنند. شما هم با توجه به آدرس محل زندگی خود، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در غرب تهران تماس بگیرید. ما در این شرکت سعی داریم تا در اسرع وقت به درخواست مشتریان و کاربران خود رسیدگی نموده و نیروی متخصص خود را اعزام کنیم.

اعزام تکنسین های متخصص ماشین لباسشویی آرچلیک به شرق تهران

اگر شما هم به دنبال معروف ترین شرکت تعمیر لباسشویی آرچلیک در شرق تهران هستید، می توانید فرصت را از دست نداده و با شرکت اس پی یار ارتباط لازم را برقرار نمایید. فرقی نمیکند در کدام محله از شرق تهران ساکن هستید. ما برای تمام محله ها در کمتر از یک ساعت نیرو اعزام می کنیم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آرچلیک در جنوب تهران

زمانی که یک دستگاه خانگی خراب میشود چندین دغدغه ایجاد می شود. یکی اینکه برای تعمیر به کجا مراجعه کنم؟ دوم اینکه نیرو در کمترین زمان ممکن مراجعه کند و سوم اینکه هزینه های آن مقرون به صرفه باشد. هر سه این ویژگی در اس پی یار موجود است. پس اگر از ساکنین جنوب تهران هستید با یک تماس، ویژگی های بالا برای شما خواهد بود. چرا که نیروهای ما به تمامی محله های جنوب تهران اعزام میشوند.

مراحل درخواست تعمیر ماشین لباسشویی Arçelik  

توصیه می شود که زمانی که با مشکل خرابی ماشین لباسشویی آرچلیک برخورد می کنید؛ ابتدا با یکی از بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در ارتباط باشید. سپس درخواست تان را ثبت نموده و منتظر تعمیرکاران حرفه باشید. تعمیرکاران با تجربه به منزل شما اعزام شده و عیب یابی های لازم را انجام می دهند. سپس دستگاه شما را مورد تست قرار داده و آن را تحویل دهند.

مراحل تعمیر لباسشویی آرچلیک

1-تماس با نمایندگی لباسشویی آرچلیک

همانطور که اشاره شد اولین گام تماس با یکی از معتبرترین نمایندگی ها در این زمینه شکل داده است. لازم به یادآوری است که اسم شرکت اس پی یار را می توانید در لیست بهترین و معتبرترین شرکت های خدماتی ماشین لباسشویی آرچلیک مشاهده نمایید. برای این منظور می توانید نمایندگی یاد شده را در اولویت های خود قرار داده و تماس لازم را برقرار نمایید. همچنین راه های ارتباطی مربوط به شرکت اس پی یار به صورت آنلاین و تلفنی می باشد. بنابراین کاربران می توانند به راحتی با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط بوده و درخواست خود را در کم ترین زمان ممکن ثبت نمایند.

2-اعلام نوع خرابی و مشکل

در این مرحله می توانید با خونسردی کافی، ایراد مربوط به دستگاه خود را در کادر مربوطه ثبت کنید. همچنین ثبت درخواست تان را می توانید به شکل آنلاین و تلفنی ثبت نمایید. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند که درخواست تعمیرات خود را به شکل تلفنی ثبت کنند. بهتر است که در این مرحله حتما به نوع و مدل دستگاه، نوع خرابی و آخرین وضعیت دستگاه اشاره ی لازم را داشته باشید. در این مرحله ممکن است با مشاوره رایگان کارشناسان توسط تعمیرگاه لباسشویی آرچلیک به راحتی مشکلتان حل شود. اگر این اتفاق نیوفتاد به مرحله بعد می روید.

در صورت نیاز به تعمیرات لباسشویی زیمنس نیز میتوانید هم اکنون با کارشناسان اس پی یار تماس بگیرید.

3-اعزام تیم تعمیرات به محل

تعمیرکاران ما به محض دریافت پیام شما آماده اعزام خواهند شد. بدون تردید خرابی مربوط به این دستگاه می تواند زندگی را مختل ساخته و کاربران نتوانند از پس لباس های کثیف خود بربیایند. با یک تماس و ثبت درخواست، سریعا تکنسین ماشین لباسشویی آرچلیک به منزل یا محل کار شما اعزام میشود.

4-تشخیص علت خرابی و عیب یابی دستگاه

متخصصان شرکت اس پی یار دانش و مهارت بسیار بالایی را در زمینه عیب یابی و تعمیر لباسشویی آرچلیک دارند. همین امر نیز سبب شده است که همکاران ما تمایز زیادی را در مقایسه با تعمیرکاران شرکت های خدماتی دیگر داشته باشند. عیب یابی سریع از مهمترین ویژگی های مربوط به نیروهای ما می باشد. در این مرحله دوستان ما سعی دارند تا با استفاده از دانش و تجهیزات در اختیار خود، ایراد مربوط به ماشین لباسشویی آرچلیک مشتریان خود را مورد شناسایی قرار داده و آن را برای کاربران نیز شرح دهند.

5-تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

بعد از عیب یابی لباسشویی آرچلیک؛ مرحله تعمیرات شروع میشود. در این مرحله متخصصان ما استفاده از ابزارها و دستگاه های در اختیار خود می توانند قطعات معیوب را تعمیر و در صورت لزوم آنها را مورد تعویض قرار دهند. البته تا جایی که امکان دارد تعمیرکاران ما به دنبال تعمیر قطعات معیوب هستند. چرا که در چنین حالتی هزینه های متعلق به تعمیرات دستگاه مذکور به شکل باورنکردنی کاهش پیدا می کند. لازم به ذکر است گاهی برای رفع خرابی مجبور به تعویض هستیم. در این صورت نیز نگران نباشید ما از قطعات اورجینال استفاده می کنیم و برای تمامی آنها گارانتی لازم را ارائه می کنیم.

6-تست و تحویل دستگاه سالم

مرحله ی یاد شده از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. چرا که بعد از این مرحله شما دستگاه خود را از تعمیرکاران ما تحویل گرفته و هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک را پرداخت خواهید کرد. بنابراین در حین تست دستگاه یاد شده از سوی تکنسین های ما، در محل حاضر باشید. همچنین تعمیرکاران ما در این مرحله می توانند توصیه های مفیدی را نیز در اختیارتان قرار دهند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک  چقدر است؟ 

برای تعمیرات نمی توان هیچ قیمت واحدی را در نظر گرفت. چرا که خرابی دستگاه به عوامل مختلفی مربوط می باشد و تعمیر قطعه و زمان آن متفاوت می باشد. فاکتورهای گوناگونی هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک دخیل اند. از مهمترین این فاکتورها می توان به:

 • نوع و مدل دستگاه،
 • ایرادات لباسشویی آرچلیک
 • نوع قطعه خراب شده
 • هزینه های ایاب و ذهاب و دستمزد تعمیرکاران اشاره نمود
هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارچلیک

اعزام تعمیرکار تخصصی لباسشویی آرچلیک به منزل

ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک در منزل یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. چرا که کاربران در چنین وضعیتی می توانند هزینه های کمتری را پرداخت کنند و در حین تعمیر شاهد تمامی اقدامات تکنسین ها باشند. از همه ی این ها مهم تر در زمان شما صرفه جویی میشود و دستگاه نیز به دلیل عدم حمل و نقل آسیب نخواهد دید. البته ممکن است نوع خرابی لباسشویی آرچلیک به قدری شدت داشته باشد که نیاز به زمان زیادی داشته باشد و به ناچار مجبور شوند دستگاه را به تعمیرگاه مخصوص ببرند.

آیا تعمیر لباسشویی آرچلیک در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

توجه داشته باشید که تعمیر لباسشویی آرچلیک در محل کار یا منزل توسط کاربران امکان پذیر نبوده و شما بایستی از خدمات تعمیراتی شرکت ما بهره مند شوید. همچنین لازم به ذکر می باشد که کاربران تجربه ی لازم را در خصوص رفع خرابی ماشین لباسشویی آرچلیک معیوب خود ندارند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که خودسر اقدامی را در منزل تان انجام ندهید. هرگونه اقدام خودسرانه ی شما می تواند دردسرهای بسیار زیادی را نیز به دنبال داشته باشد و هزینه های تعمیرات دستگاه تان را افزایش دهد.

تعمیر قطعات لباسشویی آرچلیک(Arçelik)

تعمیر قطعات لباسشویی آرچلیک از مهمترین خدماتی می باشد که می توانید از شرکت پیش روی خود دریافت کنید. این عمل نیاز به تخصص و دانش کافی دارد که هر مرکزی نیمتواند آن را انجام دهد. تعمیرات قطعات میتواند هزینه های نهایی دستگاه را کاهش دهد. سرویسکاران ما ترجیح می دهند که قطعات معیوب را با دقت بالایی مورد تعمیر قرار داده و خشنودی شما را به دست آورند. از سوی دیگر برخی از قطعات معیوب را نمی توان مورد تعمیر قرار داد به همین دلیل در چنین حالتی همکاران ما سعی دارند تا از قطعات اصل و اورجینال استفاده کنند.

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی آرچلیک

1-تعمیر موتور

موتور یکی از اساسی ترین و مهمترین قطعات مربوط به ماشین لباسشویی آرچلیک می باشد که خرابی آن مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت. همچنین در نظر بگیرید که در بسیاری از مواقع موتور دستگاه با مشکل مواجه شده و این موضوع عملکرد دستگاه را مختل می سازد. همکاران ما سعی دارند تا موتور معیوب دستگاه شما را مورد تعمیر قرار دهند. هزینه های مربوط به تعمیر موتور دستگاه در مقایسه با سایر قطعات ، بالا می باشد و همچنین زمان زیادی برای رفع مشکل آن صرف میشود.

2-رفع مشکل موتور پمپ

شما زمانی می توانید به خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک نیاز پیدا کنید که موتور پمپ دستگاه تان با مشکل مواجه شود. خرابی قطعه یاد شده می تواند دردسرها و مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد. همچنین قیمت مربوط به پمپ دستگاه بسیار گران بوده و این امر سبب شده تا همکاران ما به دنبال تعمیر آن باشند. در بسیاری از مواقع تعمیرات مربوط به پمپ ماشین لباسشویی آرچلیک زمان زیادی را می طلبد به همین دلیل باید صبور بوده و منتظر اتمام خدمات همکاران ما باشید.

3-نوسازی هیدروستات

عدم تخلیه آب و نشتی آب از قسمت های مختلف دستگاه می تواند مربوط به خرابی هیدرواستات باشد. در چنین حالتی تعمیرکاران ما می توانند اقدام به تعمیر لباسشویی آرچلیک نمایند و قطعه ی معیوب را با دقت مورد بررسی قرار دهند. توجه نمایید که قیمت مربوط به هیدرواستات بسیار بالا می باشد و شما می توانید به جای تعویض آن، قطعه ی مذکور را مورد تعمیر قرار دهید.

4-بازسازی میکروسوئیچ درب

یکی از مهمترین قطعات ماشین لباسشویی آرچلیک را میکروسوئیچ شکل داده است. خرابی قطعه مذکور می تواند ایرادات مختلفی را به دنبال داشته باشد. شما نیز می توانید در صورت خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی آرچلیک خود با متخصصان ما در ارتباط باشید. فراموش نکنید که در برخی از مواقع همکاران ما مجبور هستند که قطعه ی یاد شده را مورد تعویض قرار دهند. البته همکاران ما از میکروسوئیچ اورجینال استفاده می کنند تا رضایت مندی مشتریان خود را به دست آورده و به بهترین شکل ممکن خدمات مدنظرشان را ارائه دهند.

5-تعمیر قفل درب يا اتصال ماشين لباسشويي آرچلیک

خرابی مربوط به قفل درب یا اتصالات مربوط به دستگاه می تواند دردسرهای بسیار زیادی را برای کاربران خود به وجود آورد. همچنین در نظر بگیرید که تعمیرکاران ما خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهند. تعمیر قفل درب می تواند هزینه های تعمیرات را کاهش داد. در بسیاری از مواقع خرابی مربوط به قفل درب یا اتصالات دستگاه، به شکلی می باشد که قابلیت تعمیر نداشته و متخصصان ما مجبور هستند که قطعه ی یاد شده را مورد تعویض قرار دهند.

عیب یابی مشکلات رایج و تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

همکاران ما قبل از ارائه خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک، می توانند به شکل حرفه ای عیب یابی لازم را انجام دهند. البته در نظر بگیرید که همکاران ما به کمک تجهیزات و دستگاه های مختلف، می توانند عیب و ایراد ماشین لباسشویی آرچلیک شما را مورد بررسی قرار داده و به نتیجه گیری صحیحی دست پیدا کنند. بدون شک تکنسین ها و سرویسکاران ما جزو باتجربه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران می باشند.

در بسیاری از مواقع شما شاهد منتشر شدن یک سری صداها یا ارتعاشات غیر معمولی می باشید. این امر می تواند نشانه ی بزرگ ترین خرابی در دستگاه مذکور بوده و مشکلات اساسی را برای کاربران به وجود آورد. شما در چنین وضعیتی می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی آرچلیک بهره مند شوید. همچنین بالا بودن سر و صدا را می توان در خرابی قطعات مختلف مورد بررسی قرار داد. از مهمترین این قطعات می توان به:گ

 • شکستن پولی قرقره
 • شکستگی مربوط به کمک های دیگ
 • پمپ تخلیه
 • جاپودری
 • اتصالات موتور دستگاه
 • موتور و میکروسوئیچ.

این امر می تواند دلایل بسیار متعددی را نیز داشته باشد که در چنین حالتی توصیه می گردد:

 • خرابی تایمر
 • برد الکترونیکی
 • پنل پتانسیل
 • دکمه های پنل
 • سیم برق دستگاه
 • فیوز حرارتی
 • سوئیچ درب و غیر را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین همکاران ما می توانند جهت تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک شما، قطعات یاد شده را با دقت مورد بررسی قرار داده و مشکل ایجاد شده را رفع نمایند. همچنین برای مطالعه بیشتر درباره ی علت روشن نشدن ماشین لباسشویی میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث میشود به تعمیرگاه لباسشویی آرچلیک نیاز داشته باشید؛ عدم تخلیه آب دستگاه می باشد. در چنین حالتی پیشنهاد می شود که با متخصصان و همکاران ما در ارتباط بوده و ایراد دستگاه خود را بیان نمایید. این ایراد را می توان در خرابی قطعات مختلف جستجو کرد. از مهمترین این قطعات می توان به خرابی:

 • پمپ تخلیه
 • شیلنگ های خروجی آب
 • خرابی فیلتر
 • سنسورهای سطح آب
 • میکروسوئیچ و غیره اشاره کرد.

یکی از رایج ترین خرابی های مربوط به ماشین لباسشویی آرچلیک را عدم چرخیدن دیگ دستگاه شکل داده است. عدم چرخیدن دیگ دستگاه می تواند دلایل بسیار مختلفی را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • خرابی تسمه ها
 • خرابی مربوط به قفل درب
 • خرابی موتور دستگاه
 • زیاد بودن حجم لباس ها در داخل دیگ
 • مشکلات مربوط به پمپ تخلیه و غیره اشاره کرد.

علت متوقف شدن ماشین لباسشویی آرچلیک در هنگام فرایند شستشو یکی از رایج ترین خرابی های مربوط به دستگاه یاد شده می باشد. دلایل اصلی این مشکل را می توان در:

 • خرابی مربوط به موتور
 • خرابی برد الکترونیکی
 • ایرادات مربوط به سنسورها
 • میکروسوئیچ و ترمیستور مورد بررسی قرار داد.

در نظر داشته باشید که عدم خاموش نشدن چراغ مربوط به دکمه کودک، جزو مهمترین خرابی های مربوط به ماشین لباسشویی آرچلیک می باشد. برای رفع این ایراد می توانید:

 • سنسورها
 • دکمه های مربوط به قفل کودک
 • برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید.

بوی بد محفظه یکی از مهمترین مشکلات مربوط به دستگاه یاد شده می باشد. موارد زیر رایج ترین علت بوی بد ماشین لباسشویی می باشند:

 • میزان شوینده ی دستگاه
 • تمیز بودن قسمت های مختلف
 • میزان کثیف بودن لباس ها
 • نوع مواد شوینده ی مورد استفاده و غیره را مورد بررسی قرار دهید.
 • همچنین می توانید برای عیب یابی دقیق لباسشویی آرچلیک با متخصصان ما در ارتباط باشید.

خدمات سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک Arçelik

آیا میدانید که اس پی یار چه خدماتی را در زمینه سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک ارائه میدهد؟ اگر نمیدانید در ادامه با ما همراه باشید.

1. از خرابی زودهنگام آن جلوگیری کنید

لازم است بدانید که سرویسکاران ما می توانند ماشین لباسشویی آرچلیک شما را در زمان بسیار کوتاهی مورد سرویس قرار داده و شما بتوانید بار دیگر از دستگاه خود استفاده نمایید. سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری نموده و عمر دستگاه تان را افزایش دهد.

2. چه آیتم هایی در سرویس لباسشویی آرچلیک مورد بررسی قرار می گیرد؟‌

برای این منظور نیز توصیه می شود که با سرویسکاران حرفه ای ما در ارتباط باشید. در سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک به آیتم های متعددی توجه می گردد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چک کردن اتصالات برقی
 • چک کردن تمام شیلنگ ها و اتصالات
 • بررسی محل قرارگیری مربوط به دستگاه و تراز نمودن آن
 • تمیز کردن قسمت های مختلف و رفع بوی بد
 • بررسی و تنظیم کردن برنامه ی شستشو

ارور های ماشین لباسشویی آرچلیک و چگونگی رفع آن توسط تعمیرکاران

سرویسکاران و تعمیرکاران ما، می توانند راجع به ارورهای دستگاه یاد شده نیز اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهند. از سوی دیگر توصیه می گردد که حتما با مهمترین کدخطاهای مربوط به ماشین لباسشویی آرچلیک نیز آشنا باشید. چرا که در این خصوص می توانید بلافاصله بعد از مشاهده خطایی که در صفحه نمایش می باشد ، به خرابی قطعه های مختلف دستگاه تان پی ببرید. مهمترین و بارزترین کدخطاها ماشین لباسشویی آرچلیک عبارتند از:

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آرچلیک

نکات مهم در نگهداری تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

تعمیر لباسشویی آرچلیک را حتما در زمان مناسبی انجام دهید. چرا که در غیر این صورت ممکن است ایراد مربوط به دستگاه تان افزایش پیدا کند. همچنین در حین استفاده به یکسری از فاکتورها و گزینه ها توجه نمایید. مهمترین نکات مورد توجه در حین استفاده عبارتند از:

 • بهتر است که در گام اول دفترچه راهنمای مربوط به دستگاه خود را مورد مطالعه قرار دهید و به شکل صحیح از دستگاه تان استفاده نمایید.
 • در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با سرویسکاران و تعمیرکاران ما در ارتباط باشید و خودسرانه اقدامی را انجام ندهید.
 • توصیه می شود که سرویس های متعلق به ماشین لباسشویی آرچلیک را با دقت و به موقع انجام دهید تا طول عمر مربوط به دستگاه خود را افزایش دهید.
 • حتما از مواد شوینده ی مناسب و مرغوب جهت شستشوی لباس های خود استفاده کنید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی آرچلیک»

 1. سلام وقت بخیر ماشین ارچلیک داریم تازه کالکتورش رو دومیل تراش دادیم حالا دستگاه راست میچرخه اما توی چرخش به چپ صدا می دهد و کلا دودقیقه استوپ میکنه حتا دکمه های رو پنل هم کار نمیکنن راهنمایی می فرمایید

 2. سلام ببخشید ماشین لباس شویی ما وقتی خاموشه خود به خود آب پر میشه داخل مخزنش و تخلیه هم نمیشه مخزنشو باز کردیم اب تخلیه شد مسیرش هم گرفته نشده میشه راهنمایی کنید

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی احتمالا مربوط به شیر برقی است با کارشناسان تماس حاصل فرمایید(02191001912)

 3. ماشین لباسشویی آرچلیک دارم در حال شستشو میخوام آبش وتخلیه کنم کدام دکمشو بزنم آبش تخلیه کنم

 4. سلام حدود یه سال لباسشویی 5 کیلیویی ارچلیک خریداری کردیم ، اما روشن‌ که میکنیم، صدای بدی داره ، همه ی لباسشویی های ارچلیک اینطورین یا فقط واسه ماست؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   با تعمیرکاران لباسشویی آرچیک تماس حاصل فرمایید (02191001912)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس