خانه » تعمیر لباسشویی آریستون
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون

امروزه بسیاری از افراد به دنبال معروف ترین شرکت تعمیر لباسشویی آریستون هستند. چرا که از این طریق می خواهند ایراد مربوط به دستگاه خود را رفع نمایند. لازم به ذکر است که بهترین و مشهورترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را اس پی یار شکل داده است. شما می توانید با توجه به نوع خرابی دستگاه خود با متخصصان و سرویسکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. همچنین هزینه های تعمیرات دستگاه مذکور بسیار مناسب می باشد.

انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون

کاربرانی که به دنبال مشهورترین و معروف ترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون هستند، می توانند با شرکت اس پی یار در ارتباط باشند. شرکت یاد شده سابقه درخشان و بی نظیری را در این زمینه دارند. به طوری که می توانید توجه و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. شما می توانید جهت تماس با همکاران خبره و توانمند ما، با یکی از شماره تلفن های شرکت در ارتباط باشید. شرکت ما جزو معتبرترین شرکت های تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در ایران می باشد. کافی است برای برقراری ارتباط با شماره های زیر تماس بگیرید.

اس پی یار چه خدماتی به عنوان نماینده تعمیر ماشین لباسشویی آریستون ارائه میکند؟

در نظر بگیرید که شرکت ما سعی دارند تا خدمات خود را به شکل حرفه ای ارائه دهد تا از این طریق ایرادات ماشین لباسشویی آریستون مشتریان خود را رفع نماید. مهمترین خدمات شرکت ما عبارتند از:

 • داشتن تعمیرکاران حرفه ای
 • ارائه خدمات در منزل
 • داشتن شعب مختلف در سراسر شهر تهران
 • ارائه خدمات فوری و سریع و ارائه گارانتی برای خدمات صورت گرفته.

1- وجود تعمیرکاران متخصص در اس پی یار

به جرات می توان گفت که خدمات تعمیرات لباسشویی آریستون مدنظرتان را از سوی همکاران ما دریافت کنید. چرا که در چنین حالتی خدمات باکیفیتی را به دست می آورید. همچنین متخصصان ما ویژگی هایی متعددی را دارند. از مهمترین این ویژگی ها می توان:

 • به داشتن تخصص بالا در زمینه تعمیرات
 • داشتن اخلاق حرفه ای
 • شرکت در دوره های مختلف آموزشی
 • ارائه خدمات فوری در منزل
 • داشتن سرعت عمل بسیار بالا در حین ارائه خدمات.

چنانچه قصد تعمیر لباسشویی فیلور را نیز دارید، میتوانید با نمایندگی اس پی یار تماس گرفته و با تکنسین های مجموعه مشورت نمایید.

خدمات اس پی یار برای تعمیر لباسشویی آریستون

2- تعمیر قطعات لباسشویی آریستون نه تعویض آن

تعمیر قطعات از عهده هر شخصی بر نمی آید. به همین دلیل است که تعمیرکار لباسشویی آریستون در بیشتر نمایندگی ها در اولین اقدام شروع به تعویض می کنند. با این اقدام کار خود را راحت و هزینه تعمیرات شما را دو برابر می کنند. اس پی یار تضمین میکند که اگر قطعه ای قابل تعمیر باشد آن را تعمیر کند نه تعویض. دلیل آن هم اعتماد به دانش بالای تکنسین ها می باشد.

3- اس پی یار تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را گارانتی می کند

بسیاری از افراد به دنبال اخذ ضمانت و گارانتی بعد از دریافت خدمات تعمیر لباسشویی آریستون هستند. چرا که امروزه مشتریان دوست دارند تا بابت پولی که پرداخت می کنند، بهترین خدمات را دریافت نمایند. شرکت ما نیز در این راستا سعی دارد تا برای خدمات، گارانتی لازم را ارائه دهد. همچنین در نظر بگیرید که شما می توانید انتقادات لازم را در خصوص تعمیرکاران ما داشته باشید. ما نیز در این مجموعه به تک تک نظرات و انتقادات شما رسیدگی خواهیم کرد تا خدمات بی نقصی را ارائه دهیم. 

4- تعمیر فوری لباسشویی آریستون

از دیگر مزیت های اس پی یار؛ داشتن تعداد زیاد تعمیرکار در مناطق مختلف تهران می باشد. این مسئله باعث شده تا بعد از قبت درخواست تعمیرات از شما، نیرو سریعا به محل عازم شوند. زیرا ما به خوبی درک کرده ایم که تعمیر فوری این دستگاه تا چه حد برای مشتریان مهم و ضروری می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران

تعمیرگاه اس پی یار همانطور که در قسمت های قبلی نیز اشاره شد، شعب بسیار مختلفی را در سراسر شهر تهران دارد. بنابراین می تواند خدمات سریع و فوری مورد نیاز مشتریان و کاربران خود را ارائه دهد. به همین دلیل شما نیز شماره تلفن های مربوط به تک تک شعب شرکت ما را در دفترچه تلفن خود یادداشت کنید. چرا که در صورت نیاز به خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران می توانید سریعا با متخصصان و همکاران ما در ارتباط باشید.

کاربران عزیز سایت اس پی یار، در این مجموعه، علاوه بر لباسشویی آریستون، تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ نیز با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در شمال تهران

افرادی که در ناحیه ی شمال تهران زندگی می کنند و با خرابی ماشین لباسشویی آریستون خود مواجه شدند، می توانند بدون از دست دادن وقت، همین حالا با بهترین نمایندگی در شمال تهران تماس بگیرند. چرا که در چنین حالتی می توانند بی نقص ترین و بهترین خدمات ممکن را از سوی دوستان ما به دست آورند. فراموش نکنید که خراب بودن دستگاه یاد شده امروزه می تواند زندگی بسیاری از افراد را مختل سازد چرا که افراد زمان کافی را جهت شستشوی لباس های خود با دست ندارند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در مرکز تهران

معروف ترین نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در مرکز شهر تهران را نمایندگی اس پی یار شکل داده است. شرکت ما از در این زمینه تجربه ی زیادی را دارد. همین امر نیز سبب شده تا بسیاری از افراد تعمیرات لوازم خانگی خود را به دست تعمیرکاران متخصص ما بسپارند. همچنین مجموعه ما نه تنها در این زمینه فعالیت می کند، بلکه می تواند خدمات گسترده ای را در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی و یخچال فریزرهای ارائه دهد.

تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در غرب تهران

اگر شما نیز به دنبال تماس با بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در غرب تهران هستید، می توانید فرصت پیش روی خود را از دست نداده و با همکاران ما از قسمت پشتیبانی در تماس باشید. در حین ثبت درخواست خود در این خصوص، به برخی از موارد توجه نمایید. چرا که در چنین حالتی همکاران ما می توانند پی به نوع خرابی و ایراد دستگاه شما برده و بتوانند با آگاهی کافی به محل اعزام شده و مشکل ماشین لباسشویی آریستون شما را رفع کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در شرق تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در شرق تهران سعی دارد تا خدمات مورد نیاز مشتریان خود را حتما در منزل و محل ارائه دهد. در چنین وضعیتی متخصصان ما دستگاه ها و ابزارهای مورد نیاز را به همراه داشته و به محل اعزام می شوند. شما نیز در حین مراجعه همکاران ما در منزل حضور داشته باشید تا بتوانید مشکل خود را رفع نمایید. همچنین می توانید در صورت نیاز راجع به هزینه های دستگاه خود، با همکاران ما نیز در ارتباط باشید.

بهترین تعمیرگاه لباسشویی آریستون در جنوب تهران

بدون تردید یکی از بهترین شرکت های خدماتی در این خصوص اس پی یار می باشد که شما می توانید با توجه به منطقه ای که زندگی می کنید، با ما در ارتباط باشید. کاربران ما در مناطق جنوب تهران می توانند به راحتی با سرویسکاران در ارتباط بوده و درخواست خود را اعلام کنند.

برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آریستون چه مراحلی را طی کنیم؟

فرایند مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون از سوی همکاران ما بسیار سریع می باشد. مهمترین و اصلی ترین مراحل مربوط را تماس با نمایندگی و ثبت درخواست شکل داده است. توصیه می گردد که با دقت و توجه بالایی مراحل اولیه ثبت درخواست تعمیرات دستگاه خود را ثبت کنید. در غیر این صورت ممکن است همکاران ما قطعات مورد نیاز در تعمیرات را به همراه نداشته باشند.

1- تماس با نمایندگی های مجاز و مطمئن

پیشنهاد می شود که با دقت بالایی شرکت خدماتی مد نظرتان را انتخاب کنید. چرا که تمام شرکت های خدماتی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون، خدمات فوق العاده ای را ارائه نمی دهند. لازم به ذکر می باشد که شرکت اس پی یار یکی از معتبرین شرکت ها در تهران می باشد و شما می توانید با خیال آسوده درخواست خود را ثبت کنید. برای اطمینان از اعتبار ما کافی است نظرات را بخوانید و یا یک بار از خدمت این مجموعه بهره مند شوید.

2- اعلام دقیق خرابی و ثبت درخواست تعمیرات

ثبت درخواست تعمیر لباسشویی آریستون یکی از مهمترین خدمات عرضه شده از سوی تعمیرکاران ما در شرکت اس پی یار می باشد. در این مرحله می توانید ایراد و خرابی مربوط به دستگاه خود را با دقت بالایی اقدام نمایید. همچنین جزئیات مربوط به خرابی را با وسواس بالایی ثبت کنید. چرا که در چنین حالتی می توانید از خدمات حرفه ای همکاران ما بهره مند شوید. شما می توانید درخواست خود را به شکل آنلاین یا تلفنی ثبت نموده و منتظر اعزام همکاران ما باشید.

مراحل درخواست تعمیر لباسشویی آریستون

3- اعزام فوری تعمیرکار به منزل شما

همکاران ما به همراه تجهیز آلات تعمیراتی خود به محل اعزام میشوند تا مشکلات ثبت شده شما را برطرف نمایند. ارائه خدمات در محل یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که بایستی به آن توجه کرد. چرا که بسیاری از شرکت های خدماتی، مشتریان خود را مجبور می کنند تا دستگاه معیوب را به تعمیرگاه شرکت انتقال دهند. این در حالتی می باشد که همکاران ما خدمات در محل ارائه دهند تا خشنودی و رضایت شما را به دست آورند. از آن مهم تر اعزام فوری نیرو می باشد که با اس پی  یار سریع ترین زمان ممکن را تجربه خواهید کرد.

4- یافتن مشکلات لباسشویی آریستون توسط تکنسین ها

در صورتی می توان بهترین خدمات تعمیراتی را ارائه داد که عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون به شکل صحیح انجام داد. همکاران ما تخصص و توانایی های لازم را در این زمینه دارند و می توانند در کمترین زمان ممکن بهترین و بی نظیرترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را ارائه دهند. بعد از عیب یابی می توان اقدام به تعمیر دستگاه یا قطعات معیوب نمود.

5- تعمیر یا تعویض قطعه با توجه به عیب یابی

تعمیر یا تعویض ماشین لباسشویی آریستون جزو اصلی ترین مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه یاد شده می باشد. تعمیرکاران و سرویسکاران ما سعی دارند تا قطعات معیوب دستگاه را با دقت بالایی مورد تعویض و تعمیر قرارداد. همچنین فراموش نکنید که کارشناسان ما در حین تعویض قطعات معیوب از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنند. از سوی دیگر ممکن است زمان مربوط به تعمیرات قطعات کمی طولانی شو. در این زمینه توصیه می شود که حتما صبور باشید و به همکاران ما اعتماد نمایید.

کاربران گرامی سایت خدماتی-آموزشی اس پی یار، توجه داشته باشید که در صورت تمایل به تعمیر لباسشویی زیرووات، میتوانید هم اکنون با ما در تماس باشید.

6- تست و تحویل سالم دستگاه

در مراحل مربوط به تعمیر لباسشویی آریستون می توان به مرحله تست و تحویل دستگاه اشاره کرد. در این مرحله تعمیرکاران و سرویسکاران ما موظف هستند دستگاه را مورد تست قرار داده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنند. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت بروز ایرادی در این فرایند، تعمیرکاران ما مجبور هستند تا علت ایراد را بار دیگر مورد بازبینی قرار دهند. در حین تحویل دستگاه نیز برای شما گارانتی پس از خدمات و تعمیرات عرضه می شود. 

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل

آیا می توان از خدمات تعمیر لباسشویی آریستون در منزل بهره مند شد؟ می دانید که دریافت خدمات در محل چه مزایایی را می تواند به دنبال داشته باشد؟ توجه نمایید که ارائه خدمات در منزل یکی از بارزترین خدمات عرضه شده در شرکت اس پی یار می باشد. اعزام نیرو به محل باعث میشود که هزینه رفع خرابی ماشین لباسشویی آریستون را کاهش دهید. زیرا نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل که در دو حال رفت و برگشت محاسبه میشود را، بپردازید.


ارسال تعمیرکار لباسشویی آریستون به منزل


آیا میتوانیم خود برای تعمیر لباسشویی آریستون اقدام کنیم؟

بسیاری از افراد بر این باورند که به تنهایی می توانند در منزل خود و بدون تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آریستون، مشکل را برطرف نمایند. این در حالی است که تعمیرکاران حرفه ای در این توصیه می کنند از این کار خودداری نمایید. چرا که در مرحله ی اول افراد تجهیزات و ابزارهای مربوط به تعمیرات را ندارند. همچنین عدم دانش تخصص و دانش کافی در خصوص دستگاه مذکور، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به ماشین لباسشویی آریستون وارد کند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون چگونه تعیین می شود؟      

توجه نمایید که فاکتورهای متعددی در هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی آریستون دخیل هستند. نمیتوانیم یک قیمت واحد برای آن در نظر بگیریم. اما میتوانیم این اطمینان را به شما بدهیم که قیمت ما از همه جا مناسب تر است. از مهمترین این فاکتورها می توان به:

 • نوع خرابی ماشین لباسشویی Ariston
 • قطعات معیوب
 • مدت زمان لازم برای تعمیر خرابی به وجود آمده
 • نوع و قیمت مربوط به قطعه جدید مورد استفاده در حین تعمیرات
 • هزینه های ایاب و ذهاب
 • دستمزد و غیره اشاره کرد.

عیب یابی مشکلات متداول و تعمیرات لباسشویی آریستون

جهت دریافت بهترین خدمات تعمیر لباسشویی آریستون بایستی با مهمترین و شایع ترین خرابی های مربوط به دستگاه یاد شده از نزدیک آشنا شوید. همچنین در نظر داشته باشید که عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون یکی از مهمترین مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه مذکور می باشد. در ادامه شما را با مشکلات رایج آشنا می کنیم . میگوییم که علت آن ها از چیست و برای تعمیر با توجه به نوع عیب، اقدام نمایید. اگر در تهران سکونت دارید می توانید با اس پی یار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه به صورت فوری تعمیرکاران خود را به محل اعزام کنند و مشکل شما را در کمترین زمان حل کنند.

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی Ariston پس از شستشو می تواند دردسرهای بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. مهمترین دلایلی که سبب بروز خرابی مذکور می شوند عبارتند از:

 • خرابی مربوط به فیلتر
 • خرابی مربوط به پمپ تخلیه
 • مسدود بودن تمام شیلنگ های خروجی آب
 • ایرادات مربوط به سنسور سطح آب و غیره.

تعمیر لباسشویی آریستون که در حین کار کردن سر و صدای زیادی را ایجاد می کند، یکی از مهمترین خدمات مربوط به تعمیرکاران ما می باشد. سر و صداهای غیر عادی و بالای دستگاه می تواند سبب سلب آرامش افراد در منزل می شود. همچنین در نظر داشته باشید که هرگونه سر و صدا بالا در دستگاه، نشان از یک خرابی مهم است. از مهمترین این دلایل می توان به آیتم هایی از جمله

 • خرابی پمپ تخلیه
 • کمک های مربوط به دیگ
 • موتور
 • شکستن جاپودری
 • ترک برداشتن
 • شکستن پولی قرقره اشاره کرد.

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی آریستون را نشتی آب شکل داده است. نشتی آب از قسمت های داخلی دستگاه می تواند دلایل زیادی را داشته باشد. مهمترین آیتم ها عبارتند از:

 • خرابی مربوط به درب فیلتر
 • مشکلات مربوط به اتصالات دیگ
 • خرابی خرطوم
 • رز مربوط به آب بندی دیگ باز شده باشد
 • هرگونه پارگی یا فرسودگی مربوط به لاستیک درب دستگاه.

یکی از مهمترین خرابی و ایرادات مربوط به ماشین لباسشویی آریستون را باقی ماندن کف بر روی البسه حتی بعد از اتمام فرایند شستشو شکل داده است. جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاهی که چنین ایرادی را دارد، می توانید با متخصصان توانای همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین در نظر بگیرید که علت چنین مشکلی را می توان در موارد زیادی بررسی کرد که از مهمترین آنها می توان به:

 • خرابی جاپودری
 • نامرغوب بودن شوینده

عدم آبکشی صحیح دستگاه اشاره کرد.

انتشار بوی بد از داخل دیگ دستگاه یکی از شایع ترین خرابی های این دستگاه می باشد. علت بوی بد ماشین لباسشویی را می توان در موارد بسیار مختلفی جستجو کرد. از مهمترین این موارد می توان به:

 • مشکلات تخلیه ماشین لباسشویی آریستون
 • وجود رطوبت در قسمت های داخلی دستگاه
 • کثیف بودن قسمت های داخلی دستگاه
 • نامرغوب بودن شوینده
 • پایین بودن میزان مربوط به شوینده و غیره اشاره کرد.

با استفاده و تنظیم برنامه ی شستشوی صحیح ماشین لباسشویی آریستون می توانید لکه های سرسخت لباس های خود را از بین ببرید. توجه داشته باشید که کیفیت مربوط به شوینده های لباسشویی نیز اهمیت بسیار زیادی را در فرایند از بین بردن لکه های سخت دارد. به همین دلیل باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد شوینده ها را تهیه و خریداری نمایید.

در برخی از مواقع شاهد خراب شدن لباس ها بعد از شستشو هستیم. شما می توانید با کمی دقت و توجه لباس های خود را مورد شستشو قرار دهید. جهت جلوگیری از خراب شدن لباس های خود بعد از شستشو، بهتر است که به آیتم های ذیل توجه لازم را داشته باشید.

 • حتما با توجه به نوع و جنس لباس های خود، از برنامه ی شستشوی مناسبی استفاده کنید.
 • توصیه می گردد که به مدت زمان شستشو نیز توجه لازم را داشته باشید.
 • بهتر است که از مواد شوینده های مناسبی استفاده نمایید. همچنین ایرادات و خرابی های را در اسرع وقت رفع کنید.

در مبحث مربوط به رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی آریستون می توان به بسته نشدن درب دستگاه اشاره کرد. در چنین مواردی می توانید آیتم های بسیار مختلفی را بررسی کنید. همچنین در صورت عدم بسته شدن درب دستگاه مذکور، می توانید ارور خاصی را در صفحه نمایشی لباسشویی خود مشاهده نمایید. علت چنین ایرادی را می توان در:

 • خرابی میکروسوئیچ
 • گیر کردن لباس بین دیگ و درب
 • خرابی مربوط به لولای درب
 • بالا بودن حجم لباس ها اشاره کرد.

در صورت داشتن ایرادات و خرابی مختلف، چراغ های آن در هر دقیقه به شکل یک یا چند بار چشمک می زنند. شما نیز چشمک زدن چراغ های دستگاه خود را جدی گرفته و حتما با یک تعمیرگاه لباسشویی آریستون مطمئن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند که مشکل دقیقا از کجاست.

در برخی از موارد مشاهده می شود که ماشین لباسشویی آریستون بعد از آبگیری کار نکند. در چنین وضعیتی می توانید خرابی دستگاه یاد شده را در آیتم های بسیار متعددی جستجو نمایید. از مهمترین این آیتم ها می توان به:

 • خرابی سنسورها
 • به هم خوردن تنظیمات شستشوی دستگاه
 • خرابی مربوط به موتور
 • بروز ایرادات در تایمر اشاره کرد.

شما می توانید جهت رفع ایراد و خرابی یاد شده در ماشین لباسشویی آریستون خود، سریعا با سرویسکاران و تعمیرکاران ما در تماس باشید و مشکل را شرح دهید.

لرزش دستگاه می تواند دلایل زیادی را داشته باشد. شما می توانید در اسرع وقت لرزش دستگاه خود را رفع نمایید. چرا که در غیر این صورت ممکن است در سایر قسمت های ماشین لباسشویی آریستون نیز مشکلاتی به وجود آید. مهمترین دلایل لرزش ماشین لباسشویی عبارتند از:

 • تراز نبودن دستگاه در حین نصب
 • ایرادات مربوط به پایه ها
 • مشکلات مربوط به دیگ
 • زیاد یا کم بودن حجم لباس ها در داخل محفظه
 • خرابی های مربوط به برد الکترونیکی و غیره.

ارور های ماشین لباسشویی آریستون و نحوه رفع آنها

شما می توانید جهت رفع ارورهای مشاهده شده در دستگاه خود، از خدمات تعمیر لباسشویی آریستون شرکت اس پی یار در ارتباط باشید. برای این منظور نیز می توانید هم اکنون با شرکت خدماتی ما تماس بگیرید. همچنین عدم عملکرد صحیح دستگاه و بروز یکسری خرابی ها در آن، سبب ایجاد ارورهای مختلف می شود. به طوری که شما می توانید کدخطاهای ایجاد شده را به راحتی بر روی صفحه نمایش مشاهده نمایید. در جدول ذیل سعی داریم تا در مورد برخی از مهمترین کدخطاها ماشین لباسشویی آریستون بیشتر صحبت کنیم:

چطوری سرویس ماشین لباسشویی آریستون باعث تاخیر در خرابی دستگاه میشود؟

همانطور که توصیه می گردد تا در اسرع وقت اقدام به تعمیر لباسشویی آریستون نمایید، بهتر است که سرویس های دوره ای دستگاه خود را نیز فراموش نکنید. چرا که انجام سرویس ماشین لباسشویی آریستون می تواند مزایای بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. از مهمترین این مزایا می توان به رفع ایرادات کوچک دستگاه با هزینه های کم اشاره کرد. بنابراین به جرات می توان گفت که با انجام سرویس های دوره ای خود می توانید از خرابی دستگاه مذکور جلوگیری نمایید. اگر در تهران هستید و نیاز به سرویسکار فوری دارید بدون درنگ با مجموعه اس پی یار تماس بگیرید.

چه مواردی در سرویس لباسشویی آریستون مورد بررسی قرار می گیرد؟

همکاران ما در حین سرویس ماشین لباسشویی آریستون شما آیتم های زیر را مورد بررسی قرار می دهند:

 • بررسی محل قرارگیری ماشین لباسشویی آریستون و تراز بودن آن
 • تمیز کردن برخی از قسمت های داخلی دستگاه و جاپودری مربوط به آن
 • بررسی لوله ها و شیلنگ های آب و اتصالات
 • بررسی عملکرد صحیح برنامه شستشوی دستگاه و دمای آب داخلی

نکات مهم در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی آریستون برای جلوگیری از تعمیر زودهنگام

همکاران ما در حین ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آریستون، می توانند یکسری توصیه های مهمی را برای مشتریان خود ارائه دهند. توجه داشته باشید که در صورت نگهداری و استفاده صحیح از ماشین لباسشویی آریستون خود، می توانید دستگاه در اختیارتان را به مدت بسیار طولانی مورد استفاده قرار دهید. مهمترین نکات مورد توجه در حین استفاده از عبارتند از:

 • حتما از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد شوینده در حین شستشوی لباس های خود استفاده کنید.
 • توصیه می شود که از تراز بودن محل مربوط به ماشین لباسشویی آریستون خود اطمینان حاصل داشته باشید.
 • بهتر است که کوچک ترین ایراد و خرابی مربوط به دستگاه خود را حتما در اسرع وقت رفع نمایید.
 • سرویس های دوره ای مربوط به دستگاه تان را با حساسیت بالایی انجام دهید تا عمر مفید ماشین لباسشویی آریستون خود را افزایش دهید.

12 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی آریستون»

 1. میشه لطفا علت باز نشدن درب لباسشویی رو بفرمایید. بعد از عملیات شستشو لباس هام تو لباسشویی موندن و درب لباسشویی هم قفل شده و باز نمیشه.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   زمانی که درب لباسشویی آریستون شما باز نمی شود دلایل متعددی می توان برای آن متصور شد. از جمله خرابی میکرو سوئیچ، خرابی دستگیره درب لباسشویی، پایان نیافتن عملیات شستشو، آبگیری نکردن آن و موارد دیگر که برخی از آنها توسط خود شما قابل مشاهده است اما برخی دیگر باید حتما توسط تعمیرکار بررسی و لباسشویی آریستون مورد تعمیر قرار بگیرید.

 2. سلام . چند سال لباسشویی اریستون دارم خیلی هم ازش راضی هستم. اما متاسفانه اخیرا لباس ها رو با کف بیرون میده. قبلا اینجوری نبود. تازه کل عملیات شستشو رو هم کامل انجام میده و جایی گیر نمیکنه. ولی آخر سر لباسهارو با کف بیرون می ده. لطفا علتش رو می فرمایید بابت چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   علت ماندن کف بر روی لباس ها در لباسشویی آریستون دلایل مختلفی دارد که مواردی که تا حدودی توسط شما قابل بررسی می باشد شامل نامرغوب بودن مواد شوینده، خرابی جاپودری، آبکشی نکردن لباسشویی اشاره نمود. اگر هر یک از این موارد مشکلی ندارند می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون اس پی یار تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

 3. سلام وقت بخیر. من لباسشویی آریستون دارم. وقتی به بدنه اش دست می زنم برق داره. لطفا علت برق گرفتگی بدنه لباسشویی رو می فرمایید. بچه کوچیک دارم نگرانم دست بزنه و مشکلی ایجاد بشه. اصلا این مسئله نگران کننده هست یا کلا چیزه طبیعیه ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   برق داشتن بدنه لباسشویی باید هر چه سریع تر برطرف شود. و لطفا تا زمانی که مشکل را برطرف ننموده اید آن را روشن نکنید. زیرا برخی از دلایل ایجاد این مشکل بسیار مهم هستند و ممکن است برایتان مشکل ایجاد کنند. از جمله علت برق داشتن بدنه لباسشویی می تواند به خرابی دوشاخه، خرابی مربوط به پریز برق، خرابی موتور، سیم کش و نشتی اب، رطوبت بدنه و موارد اینچنینی اشاره نمود. توصیه می کنم ابتدا مقاله ما در رابطه با این موضوع را مطالعه نمایید و سپس درصورت حل نشدن مشکل حتما با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون اس پی یار تماس بگیرید.

 4. سلام خسته نباشید. من لباسشویی آریستون دارم که موقع شستشو مخصوصا موقع خشک کردن لباس ها سرو صدایی غیر طبیعی داره. انقدر صداش بلنده که آرامش خونه رو بهم زده. این مورد چیزه قابل تعمیر هست؟ ممنون میشم علت سر و صدای لباسشویی آریستون رو بفرمایید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی دلایل زیادی دارد که از جمله آنها می تواند به مواردی مانند خرابی موتور پمپ تخلیه، تراز نبودن لباسشویی اریستون، خرابی تسمه ها و مانند آن اشاره نمود. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسنان ما در اس پی یار تماس بگیرید تا این مشکل لباسشویی آریستون شما را برطرف نمایند.

 5. لباسشویی آریستون دارم. الان تایمرش به مشکل خورده و ثابت مونده و وارد دور بعدی نمیش. لطفا علت ثابت ماندن لباسشویی آریستون را می فرمایید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   از جمله دلایلی که باعث خرابی تایمر لباسشویی میشوند می توان به خرابی میکروسوئیچ، شیر وروی، پمپ تخلیه، سنسور المنت، خرابی دستگیره تایمر و … اشاره نمود. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان مجموعه اس پی یار تماس نمایید.

 6. سلام وقت بخیر
  لباسشویی آریستون من روشن نمیش. لطفا علت روشن نشدن ماشین لباسشویی آریستون رو می فرمایید

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   روشن نشدن لباسشویی آریستون دلایل متعددی دارد که بررسی آن توسط خود شما امکان پذیر نیست. به همین منظور می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اس پی یار تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس