لباسشویی

تعمیر لباسشویی اسنوا

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

تعمیر لباسشویی اسنوا را باید افراد با تجربه و کاردان در این زمینه انجام دهند. باید گارانتی لازم بعد از خدمات برای آن ارائه شود که حاکی از اعتماد به کیفیت بالای خدمات تعمیرکار لباسشویی اسنوا می باشد. لازم به ذکر است برخی از خرابی ها به قدری حساس هستند که باید فوری برطرف شوند وگرنه باعث ایجاد مشکلات بیشتر در دستگاه می شوند. به همین منظور باید نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا مورد نظرتان ویژگی اعزام فوری نیرو به محل را داشته باشد تا سریعا مشکلات را برطرف نماید. اگر تهران هستید و میخواهید خدمات تعمیر لباسشویی با ویژگی های بالا را داشته باشید همین حالا با ما تماس بگیرید.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند اسنوا در خدمت شما عزیزان است. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی اسنوا می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید تا راهنمای لازم را به دست آورید. راههای برقرای ارتباط در وب سایتمان درج شده است.  ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم. می توانید با دریافت اطلاعات لازم با یکی از کارشناسان شرکت اس پی یار در تماس باشید. این مجموعه از بهترین نمایندگی های تعمیرات می باشد. دلایل آن را سابقه 15 ساله و رضایت مشتریان اثبات می کند. در ادامه دلایلی که باعث میشود این مجموعه را برای رفع خرابی ماشین لباسشویی اسنوا انتخاب کنید را بیان می کنیم.

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا انتخاب کنیم؟

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خدمات وسیعی برای تعمیرات این لوازم خانگی دارد. ما خدمات تعمیر در محل را برای شما فعال کرده ایم.  همچنین گارانتی لازم برای تعمیرات را نیز در نظر داریم. در صورت نیاز به سرویس دوره ای می توانید هماهنگی های لازم را انجام دهید . ما اینجا هستیم تا شما برای تعمیرات این نوع از لوازم خانگی دیگر گرفتار نگرانی های مختلف نباشید. همچنین هزینه ای بسیار مطلوب برای رفع خرابی ها بپردازید.

چرا اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا

1-وجود تعمیرکاران متخصص

تعمیرکار لباسشویی اسنوا شرکت اس پی یار با بررسی های مختلف در مورد تجربه و تخصص شان استخدام می شوند. همه ی همکاران ما افراد باتجربه و متخصص در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی هستند. ما حساسیت ویژه ای در استخدام  کارشناسان مان مد نظر داریم. به همین دلیل است که با اطمینان خاطر می توانیم گارانتی تعمیرات را به شما ارائه دهیم. به خوبی می دانیم که هر یک از تکنسین های ما با حضور در دوره های مختلف و کسب تجربه های گوناگون شناخت کامل به اردوهای مختلف این نوع از دستگاه ها دارند. شرکت اس پی یار از یک تیم کاملا حرفه ای تشکیل شده است و مفتخر آن است که توانسته در اولویت شما باشد.

2-تعمیر قطعه های لباسشویی اسنوا

همه ی ما به خوبی می دانیم که تعمیر در مقایسه با تعویض هزینه ی کمتری دارد. به همین دلیل است که تعمیرات لوازم خانگی همیشه در اولویت کاربران بوده است. حتی اگر شما بخواهید یک قطعه ی معیوب را نیز تعمیر کنید به مراتب در مقایسه با تعویض آن هزینه ی کمتری را پرداخت خواهید کرد. ما در تلاش هستیم که در صورت بروز هرگونه ایراد فنی اقدامات لازم برای رف مشکل دستگاه را در اولویت قرار دهیم تا بتوانیم هزینه ی نهایی را کاهش دهیم. تعمیر قطعات فقط با تخصص و تجربه بالای تعمیرکاران امکان پذیر می باشد.

3-گارانتی خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا

ارائه ی گارانتی برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا بدان جهت مهم است که کاربران می توانند به مقدار قابل ملاحظه ای اعتماد لازم را به دست آورند. متاسفانه در سال های اخیر به تعداد کلاهبردان در این حوزه افزوده شده است. افراد زیادی هستند که با ترفندهای گوناگون هزینه های کلان از مشتریان دریافت میکنند بدون اینکه خدمات مطلوبی در اختیار آنها قرار دهند. شرکت اس پی یار برای همه ی خدمات خود، گارانتی و ضمانت لازم را در نظر دارد. اس پی یار به عنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه ی تعمیر آن با یک کادر مجرب در خدمت شما عزیزان است.

4-تعمیرات فوری ماشین لباسشویی اسنوا

خدمات تعمیرات تخصصی اگر فوری انجام نشوند عملا دردی از مخاطب دوا نمی کند. زیرا این دستگاه ها به قدری کاربردی هستند که اگر دیر تعمیر شوند مشتریان را به دردسر میندازند. تعمیرکاران و تکنسین های ما به دلیل آشنایی زیادی که با نوع خرابی لباسشویی اسنوا دارند می توانند سریعا مشکلات ایجاد شده را برطرف نمایند. علاوه بر آن به دلیل اینکه اس پی یار در تمامی مناطق تهران نمایندگی دارد؛ تعمیرکاران آن فوری در محل و منزل شما حضور می یابند این مسئله نیز در تعمیرات فوری تاثیر گذار می باشد.

سرویس و تعمیرات لباسشویی اسنوا
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در تهران

اس پی یار به دلیل داشتن درخواست های زیاد تعمیرات از نقاط مختلف تهران؛ شعبه های متعددی در نقاط مختلف این شهر ایجاد کرده است. با این اقدام تعمیرکار فوری به منزل درخواست کنندگان خواهد رسید. این مجموعه یکی از بزرگترین نمایندگی های تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران می باشد. تکنسین های با تجربه و تخصص ما به خوبی می توانند مشکل و ایراد فنی ایجاد شده را شناسایی کنند. آنها متناسب با مدل دستگاه بهترین راهکار را برای تعمیرات انتخاب خواهند کرد. همشهریان عزیزمان در تهران بزرگ می توانند جهت رفع خرابی دستگاه خود هم اکنون با شرکت اس پی یار در ارتباط باشند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شمال تهران

ما با سال ها تخصص و تجربه در این حوزه توانسته ایم رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. همشهریان عزیزمان در شمال تهران می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکل با ما از طریق شماره های موجود در ارتباط باشند. ما مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با ارائه ی خدمات با کیفیت رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. ما تمامی محله های شمال تهران را پوشش می دهیم.

شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی اسنوا در مرکز تهران

هموطنان عزیزمان در مرکز تهران می توانند به منظور بهره مندی از خدمات شرکت اس پی یار برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا با استفاده از شماره های مندرج در وب سایتمان با ما در تماس باشند. همچنین ما خدمات تعمیر آنلاین و تلفنی را برای شما فعال کرده ایم زیرا برخی از خرابی ها به راحتی با توصیه های ساده برطرف می شوند. در این صورت می توانید رهنمودهای لازم را از همکاران ما دریافت کنید.  البته اگر خرابی موجود جدی بوده و تشدید یافته باشد نیازمند خدمات تعمیر در محل خواهید بود. که اعزام نیرو در اولویت قرار می گیرد.

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

اعزام تعمیرکار لباسشویی اسنوا به غرب تهران

هموطنان عزیزمان در غرب تهران نیز می توانند با ما در صورت بروز هرگونه مشکل در کارایی ماشین لباسشویی اسنوا در تماس باشند. زمانی که یکی از لوازم خانگی خراب می شود بدون شک نگرانی زیادی حاصل می گردد. بخصوص در شرایط فعلی به دلیل بالا بودن نرخ خرید لوازم خانگی جدید، باید اقدامات تعمیر در اسرع وقت در اولویت قرار گیرد. پس اگر از ساکنین غرب تهران هستید و نیاز به خدمات تعمیر در اسرع وقت هستید با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی ایندزیت
غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

 نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا در شرق تهران

تعمیرات تخصصی لباسشویی اسنوا را به همکاران با تجربه و با تخصص اس پی یار در شرق تهران بسپارید تا بتوانید خدمات با کیفیت دریافت کنید. انتخاب نمایندگی تعمیرات برای یک برند خاص بدان جهت مهم است که شما با تکنسین ها و مهندسین با تجربه ای در ارتباط خواهید بود. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند در افزایش طول عمر مفید دستگاه موثر باشد. یک تعمیرکار حرفه ای باید به همه ی ارورهای یک دستگاه و همچنین کارایی آن آشنا باشد تا بتواند اقدامات تعمیر را به صورت اصولی دنبال کند.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در جنوب تهران

همشهریان عزیزمان در جنوب تهران می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به خدمات تعمیر یا سرویس دوره ای ماشین لباسشویی اسنوا با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشند. ما اینجا هستیم که به همه ی نگرانی های شما برای تعمیرات لوازم برقی پایان دهیم. زمان آن رسیده است با انتخاب تکنسین های کاردان از خدمات تعمیر با کیفیت بهره مند شوید. اگر با هر یک از خرابی هایی که در بخش های قبل یادآور شده است روبرو شده اید بلافاصله با ما در تماس باشید. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

تعمیرات حرفه ای ماشین لباسشویی اسنوا در محل

ما خدمات  تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل را برای شما فعال کرده ایم تا بتواند از مزیت تعمیرات در محل بهره مند شوید. زمانی که این نوع از خدمات را انتخاب میکنید هزینه ای بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد. همچنین نیازی به اتلاف زمان در ترافیک های سنگین نیست. به علاوه خود شخصا بر روی فرایند تعمیر نظارت دارید. به محض اینکه ثبت درخواست شما تکمیل شد اقدامات لازم برای تعمیرات به صورت حرفه ای دنبال می شود. به منظور بهره مندی از خدمات در منزل می توانید با ما از طریق شماره هاي موجود در تماس باشید.

آیا میتوانیم لباسشویی اسنوا را خودمان در منزل تعمیر کنیم؟

هرگز اقدام خودسرانه ای را برای تعمیر لباسشویی اسنوا انجام ندهید. در این صورت ممکن است خرابی موجود دو چندان شود. یا اینکه با خسارت های گزاف مالی و جانی روبرو شوید. از انجام اقدامات خودسرانه برای تعمیرات لوازم برقی پرهیز کنید. این موضوع می تواند خطر جدی برای سلامت شما نیز باشد. در فرایند تعمیرات باید همه ی اقدامات ایمنی به طور جدی در نظر گرفته شود. هر گونه سهل انگاری در این پروسه نه تنها مشکل موجود را برطرف نمیکند بلکه سبب تشدید یافتن مشکلات مختلف خواهد بود.

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا 

مراحل تعمیرات لباسشویی اسنوا از زمان تماس شما با شرکت اس پی یار تا تست و تحویل یک پروسه ی مشخص می باشد که در ادامه توضیحاتی در مورد هر یک از این مراحل در اختیار شما قرار می گیرد. ما اینجا هستیم تا بتوانیم فوری اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای را با دریافت هزینه ای بسیار معقول در اختیار شما قرار دهیم. ما می دانیم خرابی های مختلف در لوازم خانگی می تواند سبب نگرانی های جدی در اعضای خانواده باشد. با اس پی یار به نگرانی های خود برای تعمیرات پایان دهید. زیرا تمامی خدمات در این مجموعه به مدت یک سال گارانتی و ضمانت میشود.

مراحل ثبت نام تعمیر لباسشویی اسنوا

1-تماس با نمایندگی تعمیرگاه اس پی یار

تماس با تعمیرگاه لباسشویی اسنوا در تهران اولین اقدامی می باشد که باید در اولویت قرار گیرد. زمانی که با هر گونه مشکل یا ارور خاص در این دستگاه روبرو شده اید به جای اینکه اقدام خودسرانه ای انجام دهید بلافاصله با استفاده از راههای ارتباطی موجود با ما در تماس باشید تا بتوانید خدمات تعمیر با کیفیت را در اولویت قرار دهید. ما به خوبی می دانیم که باید چه راهکارهایی انجام دهیم تا بتوانیم با دریافت هزینه ای بسیار منصفانه ای خراب موجود را برطرف کنیم.

2-بیان مشکلات لباسشویی اسنوا

بعد از برقراری تماس می توانید از خدمات ثبت درخواست تعمیر لباسشویی اسنوا بهره مند شوید. در صورتی که خرابی موجود با توصیه هایی که از خدمات تعمیر آنلاین دریافت کرده اید برطرف نشود ، همکاران ما رزرو لازم را انجام می دهند. با ثبت درخواست می توانید زمان اعزام نیروهای ما به محل را مشخص کنید. هماهنگی های انجام شده در این مورد می تواند زمان مشخصی را برای تعمیرات ارائه دهد. متناسب با بازه ی زمانی که شما در منزل هستید، ما اقدامات اعزام نیرو را در نظر داریم. 

3-اعزام تعمیرکار لباسشویی اسنوا به منزل

اگر ساکن تهران هستیداعزام نیرو به منزل برای تعمیر لباسشویی اسنوا دقیقا در همان زمان که هماهنگ شده است انجام می شود. در صورتی که به نا به دلایلی مجبور به لغو هماهنگی باشید حتما چند ساعت قبل از مراجعه ی همکاران ما با مشاوره های موجود در تماس باشید و توضیحات لازم را در اختیار ما قرار دهید. ما با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه در تلاش هستیم که رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. به همین دلیل خدمات تعمیر فوری در محل را برای شما عزیزان فعال کرده ایم تا به بسیاری از دردسرها پایان دهیم.

4-عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا

برای اینکه بتوانیم در پروسه ی تعمیرات تخصصی و حرفه ای لباسشویی اسنوا ، خدمات با کیفیت ارائه دهیم لازم است اقدامات مربوط به عیب یابی به طور دقیق انجام شود. شما در صورتی قادر خواهد بود که از خدمات تعمیر مطلوب توسط تعمیرکاران بهره مند شوید که مطمئن شوید قطعات معیوب به طور دقیق شناسایی شده اند. همچنین توجه به این موضوع می توانید بسیاری از خرابی هایی که در آینده احتمال رخداد آنها موجود است، کاهش دهد. عیب یابی نقش مهمی در پروسه ی تعمیرات دارد. برای عیب یابی دقیق باید به تجهیزات و لوازم گوناگون مجهز باشیم. 

5-تعمیر و تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

بعد از عیب یابی می توانیم به خرابی قطعات مختلف پی ببریم. در بسیاری از مواقع اگر قطعه ای کارایی خود را از دست داده باشد ما شاهد ارورهای مختلف در دستگاه خواهیم بود. در این صورت برای تعمیر لباسشویی اسنوا، تعویض یا تعمیر قطعه ی مربوط در پیش گرفته می شود. ما می توانیم همه ی پروسه ی لازم را در کوتاهترین مدت زمان انجام دهیم. تعویض قطعات معیوب معمولا هزینه بر است به همین دلیل پیشنهاد نمی شود. البته اگر چاره ای جز تعویض نباشد، با نمونه های اصل جایگزین می شوند.

6-تست و تحویل سالم لباسشویی اسنوا

زمانی که همه ی مراحل تعمیرات به طور کامل تمام شد. دستگاه با استفاده از تجهیزات گوناگون تست می شود. همچنین کارایی آن در کنار شما و زیر نظرتان بررسی شده و تحویل می گردد. شما می توانید از کارایی و سالم شدن کامل دستگاه خود بعد از دریافت خدمات از سوی همکاران ما مطمئن شوید. ما به منظور ارائه ی خدمات بیشتر و همچنین جلب توجه شما عزیزان در نظر داریم که گارانتی لازم را ارائه دهیم. با ما میتوانید خدمات تعمیر با کیفیت را دریافت کنید.  

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا        

هزینه تعمیر لباسشویی اسنوا که برای تعمیرات و عیب یابی از شما درخواست می شود با توجه به فاکتورهای گوناگون متغیر است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای تعمیرات در نظر گرفت. برای اینکه بتوانیم یک نرخ مشخص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم باید بررسی های جدی انجام شود. بعد از عیب یابی همکاران ما می توانند هزینه ی مورد نیاز برای تعمیرات را مشخص کنند. این هزینه می تواند

 • بهنوع خرابی
 • مدت زمان لازم برای تعمیرات
 • تجربه و تخصص تکنسین مربوط در این حوزه و … وابسته باشد.

تعمیر انواع قطعات لباسشویی اسنوا در نمایندگی

تعمیر قطعات معیوب لباسشویی اسنوا نیازمند دانش کافی در این حوزه است. معمولا تعویض این قطعات به این سادگی نیست. دلیل این امر آن است که در بازار نمی توان به این راحتی قطعات اصل را خریداری کرد. همچنین برخی از کلاهبردان از ناآگاهی افراد بهره مند شده و در تلاش هستند که قطعات بی کیفیت را برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا انتخاب کنند. این امر سبب می شود که دستگاه در کوتاهترین مدت زمان با همان خرابی های قبلی، دچار مشکل شود. همکاران ما برای جلوگیری از این نوع مشکلات اقدامات تعمیر قطعه معیوب را در نظر دارند. این امر همچنین می تواند هزینه ی تعمیر ات را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی زیمنس
تعمیر قطعات لباسشویی اسنوا

1-تعمیر پمپ آب

پمپ آب دستگاه می تواند بنا به علل گوناگون از کار بیفتد. پمپ آب نقش بسیار مهمی در کیفیت شستن لباس ها دارد. در ابتدا لازم است بررسی های دقیق انجام شود که به طور دقیق علل بروز خرابی در این قطعه را شناسایی کنیم. اگر این مورد به طور مطلوب شناسایی نشود ما چگونه می توانیم برای همیشه این مشکل را برطرف کنیم. در برخی از مواقع تعمیرکاران قطعه ی معیوب را تعویض میکنند ولی علل بروز آن را بررسی نمی کنند. این امر سبب می شود در کوتاهترین مدت زمان، قطعه ی تعویض شده مجدد خراب شود.

2-تعمیر دریچه کنترل ورودی آب

زمانی که دریچه ی کنترل ورودی آب به خوبی کار نکند. این موضوع می تواند به نشتی آب از بخش های مختلف آن مربوط شود یا اینکه در زمان استفاده از لباسشویی اسنوا ممکن است آب وارد مخزن شود یا از مخزن بعد از اتمام یافتن فرایند شستشو خارج نشود. در این صورت لازم است فوری و در اسرع وقت اقدامات مربوط به تعمیرات حرفه ای را به نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی اسنوا بسپارید.

3-تعمیر درام

درام یکی از مهمترین ویژگی های است که باید در خرید لباسشویی به آن توجه کنیم. در واقع درام به عنوان یکی از اجزای این دستگاه به ما اجازه میدهد تا بتوانیم درام لباسشویی با ظرفیت دلخواه را خریداری کنیم. آیا شما ماشین لباسشویی با ظرفیت بالا نیاز دارید یا کم؟ با توجه به نوع درام میتوان آن را خریداری کنید. البته توجه کنید اگر این قطعه از دستگاه خراب شود در این صورت شستن لباس ها در ظرفیت دستگاه با مشکل مواجه خواهد بود. پس باید به صورت اصولی اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای درام لباسشویی را در اولویت قرار دهید. اگر تهران هستید ما می توانیم با اعزام فوری نیرو به محل این مشکل را سریع بر طرف نماییم.

4-تعمیر پره لباسشویی اسنوا

پره لباسشویی اسنوا از دیگر قطعات مهم این دستگاه می باشد که اگر کارایی خود را از دست دهد، فرایند چرخش با مشکل مواجه خواهد شد. در این صورت برای تعمیر لباسشویی اسنوا هیچ گونه راهکاری جز تعویض این قطعه نخواهد بود. پره ای معیوب همچنین در فرایند شستن لباس ها نیز میتواند مشکل جدی ایجاد کند. به همین دلیل باید در زمان مشخص اقدامات لازم برای تعویض و تعمیر پره های معیوب انجام شود. برای بهره مندی از خدمت تعمیر ما می توانید هم اکنون از طریق شماره های مندرج در وب سایتمان با ما در تماس باشید. لازم به ذکر است تمامی قطعات تعویضی توسط ما گارانتی میشوند.

5-تعمیر محفظه مواد شوینده

محفظه ی مواد شوینده لباسشویی اسنوا میتواند به دلایل مختلف کار نکند. در این صورت لازم است اقدامات مربوط برای تعمیر و حتی تعویض آن باید در اولویت قرار گیرد. حتما از مواد شوینده ی مرغوب استفاده کنید تا بتوانید از ایجاد بسیاری از خرابی ها در کارایی این نوع از قطعات جلوگیری کنید. زمانی که مواد شوینده مرغوب نباشد به راحتی حل نشده باشد ممکن است در این بخش رسوب کرده و امکان حل شدن بقیه ی مواد شوینده در طی شستشو های دیگر را با مشکل مواجه سازد. در این صورت می توانید از تجربه ی همکاران ما برای حل مشکلات موجود بهره مند شوید. البته رسوب شدن پودر شوینده با استفاده از راهکارهای مختلف برطرف می شود. برای تعمیر تخصصی با نمایندگی های ما در تهران تماس بگیرید.

6-رفع مشکل دکمه‌های لباسشویی اسنوا

رفع خرابی دکمه های لباسشویی اسنوا از دیگر تعمیر هایی می باشد که در لیست خدمات ما می باشد. زمانی که هر یک از قطعات این دستگاه کارایی خود را از دست داده باشد شما میتوانید خدمات با کیفیت را از ما درخواست کنید. معمولا دکمه های ماشین لباسشویی به دلیل استفاده ی نادرست یا وارد شدن آسیب های مختلف، ممکن است کارایی خود را از دست داده باشد. در این صورت هیچ راه چاره ای نیست که اقدامات تعویض و تعمیر آنها انجام شود. در غیر این صورت نمی تواند دستگاه را راه اندازی کنید. همین مورد می تواند سبب بروز خرابی های مختلف در آن باشد.

7-تعمیر قفل ایمنی

قفل ایمنی درام لباسشویی اسنوا به شما اجازه میدهد تا در زمان شستن لباس ها و حتی در مواقع دیگر بتونید با فعال سازی آن از بروز بسیاری از دردسرهای موجود در امان بمانید. قفل کودک می تواند مشکلات جدی که ممکن است پیش آید را مهار کند. پس در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد خرابی این بخش بلافاصله با ما در تماس باشید. بهم خوردن تنظیمات درام می تواند عامل ایجاد مشکل در عملکرد این بخش باشد. ما بررسی های لازم را انجام خواهیم داد تا بتوانیم قطعه را به خوبی مطلوب کنیم. این مشکل را می توان در منزل شما برطرف نمود. به همین منظور کافی است با نمایندگی اس پی یار تماس بگیرید و درخواست اعزام فوری تعمیرکار به محل را ثبت نمایید.

8-تعمیر موتور

موتور ماشین لباسشویی اسنوا به عنوان قلب این دستگاه به قطعات مختلف متصل است. زمانی که هرگونه ایراد فنی در این قطعه ایجاد می شود می تواند کارایی قطعات دیگر را نیز تحت کنترل قرار دهد. اس پی یار در خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، تعمیر حرفه ای را برای کاربران خود فعال کرده است. ما می توانیم به راحتی با استفاده از تجهیزات گوناگون علل آسیب در موتور دستگاه را شناسایی کنیم و راهکار مطلوبی را برای از بین بردن آن در اولویت قرار دهیم. تعمیرات مربوط به موتور دستگاه را به افراد کاردان در این حوزه بسپارید.

عیب یابی مشکلات رایج توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا

عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا اگر به طور حرفه ای دنبال شود. می تواند در بازده و کارایی دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد.  در حال حاضر قیمت پیشنهادی برای خرید لوازم خانگی به مقدار زیاد افزایش یافته است. اگر اصول لازم برای استفاده ی صحیح و تعمیرات به موقع را در اولویت قرار ندهید با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود. پس سعی کنید در همان اولین قدم باید و نبایدهای نگهداری بهینه را یاد بگیرید تا بتوانید مانع بروز بسیاری از خرابی ها باشید. در مرحله ی بعدی نیز اگر با هرگونه ایراد فنی مواجه شده اید با افراد کاردان در این حوزه در تماس باشید.

اگر در لباسشویی اسنوا شاهد یک سری صداها یا ارتعاشات غیر معمولی هستید در این صورت به احتمال زیاد با یک مسئله ی جدی یا خرابی اساسی روبرو هستید.  زیاد بودن  سر و صدای می تواند به خرابی قطعات مختلف مربوط شود. از مهمترین قطعاتی که در ایجاد این مشکل در فنی دخیل هستند  می توان به خرابی موارد زیر اشاره نمود:

 • پمپ تخلیه
 • قرقره کمک های دیگ
 • جاپودری
 • موتور
 • همچنین میکروسوئیچ اشاره کرد.

از انجام اقدام خودسرانه برای تعمیرات این نوع از مشکلات به شدت پرهیز کنید. و در صورت تعویض هر قطعه حتما گارانتی لازم را از تعمیرکاران دریافت نمایید.

لرزش لباسشویی اسنوا می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در بخش های مختلف باشد. در چنین حالتی می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا ارائه شده توسط شرکت اس پی یار بهره مند شوید. از مهمترین دلایلی که می تواند سبب ایجاد مشکل در دستگاه باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کم یا زیاد بودن حجم لباس ها
 • خرابی مربوط پایه ها
 • شکستگی مربوط به محفظه ی جاپودری
 • خرابی درب فیلتر
 • پوسته ی فیلتر
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی فیلور

در صورت مواجه شدن با این مشکل در لباسشویی اسنوا بلافاصله با نمایندگی های ما در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید.

لباسشویی اسنوا کارایی بالایی دارد و با آپشن های مختلفی که دارد می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال در بسیاری از مواقع ماشین لباسشویی اسنوا نیز می تواند ایراداتی را داشته باشد. نشتی آب یا خروج آب از کف لباسشویی از بارزترین مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند. این ایراد ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

 • خرابی لاستیک دور درب دستگاه
 • خرابی مربوط به لوله های خروجی آب
 • وجود مشکل در عملکرد پمپ تخلیه

در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات بلافاصله درخواست حضور تعمیرکار در محل را به ثبت برسانید. زیرا این مشکل به راحتی در منزل شما قابل تعمیر می باشد و نیاز به مراجعه حضوری به مراکز نیست.

عوامل مختلفی می تواند سبب ایجاد این مشکل شوند. یه ایراد جزیی به نوبه خود می تواند اختلال بزرگ در ماشین لباسشویی ایجاد کند. در اولین قدم برای بررسی این مشکل لازم است قطعی برق و اتصالات  جریان برق را چک کنید. اگر ایراد به این موارد مربوط نشود، به احتمال زیاد خرابی در یکی از قطعات زیر ایجاد شده است:

 • موتور دستگاه
 • برد الکترونیکی آن
 • دکمه ها

در این صورت باید تعمیر لباسشویی اسنوا زیر نظر افراد متخصص در این حوزه صورت گیرد. ما قطعات مذکور را چک کرده و متناسب با نوع ایراد ایجاد شده اقدامات تعمیر را در اولویت قرار خواهیم داد و گارانتی لازم برای تمامی خدمات ارائه شده را به شما تقدیم می کنیم.

اگر لباسشویی اسنوا شما به طور تمیز لباس ها را نمی شوید به احتمال زیاد بازده آن به دلایل مختلف کاهش یافته است. خرابی یاد شده می تواند دلایل بسیار مختلفی را داشته باشد. از مهمترین دلایل میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • به هم خوردن تنظیمات شستشو
 • عدم استفاده از شوینده های مختلف
 • متوازن نبودن لباس ها در داخل دیگ
 • عدم چرخیدن دیگ

سبب ایجاد این نوع از معضلات می شود. به منظور بررسی دقیق دستگاه میتوانید از تجربه و تخصص سرویسکاران ما بهره مند شوید. 

جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی اسنوا با سرویس دوره ای

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی اسنوا بدان جهت مهم است که می تواند ایرادهای فنی ایجاد شده را در اسرع وقت به ما نشان دهد. زمانی که شما از خدمت سرویس دوره ای بهره مند هستید می دانید که دستگاه به صورت مطلوب کار می کند. متاسفانه بسیاری از افراد به این نکته ی مهم توجه ندارند. آنها اقدامات لازم برای سرویس را حتی سال های سال در اولویت قرار نمی دهند. بعد به طور ناگهانی با یک خرابی بزرگ و خسارت گزاف مواجه میشوند. توجه به سرویس دوره ای می تواند از بروز بسیاری از مشکلات نیز به مقدار قابل ملاحظه ای جلوگیری کند.

سرویس کردن لباسشویی اسنوا

چه فاکتورهایی در سرویس لباسشویی اسنوا مورد بررسی قرار می گیرد؟

در سرویس دوره ای اقدامات مختلفی انجام می شود که می تواند در بازده و طول عمر مفید دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد و باعث شود خیلی دیرتر به تعمیر لباسشویی اسنوا نیاز پیدا کنید. زمانی که شما به صورت اصولی فرایند لازم برای سرویس دوره ای را مد نظر دارید می توانید از بروز بسیاری از خرابی ها جلوگیری کنید. زمانی که شما بتوانید به توصیه های مختلف برای استفاده دسترسی داشته باشید می توانید طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. همکاران شرکت اس پی یار در سرویس دوره ای لباسشویی اسنوا می توانند کارایی هر یک از قطعات را به خوبی بررسی کنند.  این اقدام می تواند از افت بازده دستگاه به مقدار زیاد جلوگیری کند.

رفع ارور ها توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا

ارورهای لباسشویی اسنوا متفاوت هستند. هر یک از ارورهای موجود می تواند به خرابی یک قطعه یا کارایی ناصحیح یک قطعه مربوط شود. در صورتی که با هر یک از این کد خطاها مواجه شدید نگران نباشید. در واقع وجود این کد خطا ها می تواند نشانه ی خوبی باشد که ما به خرابی موجود در فوری دسترسی پیدا کنیم.  برخی از ارورهای ایجاد شده با یک ریستارت ساده یا بررسی قطعی برق و اتصالات آن قابل برطرف است. همچنین اگر بار اضافی لباسشویی را کم کنید، برخی از ارورها از بین میرود. البته برای تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا با اروهای خاص نیازمند اقدامات اساسی هستیم. پس حتما برای رفع آنها با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در مناطق مختلف تهران تماس بگیرید. اگر جزئی باشد از طریق تلفن مشاوره های لازم به شما داده میشود و اگر جدی باشد تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می شوند.

نوع ارور علت (معنی) راهکار
E1
عدم فرمان هیدروستات به شیر برقی
بستن شیر آب بررسی کارایی هیدروستات تعمیر شیلنگ هیدروستات تمیز کردن فیلتر ورودی آب یا شیر برقی
E2
عدم فرمان هیدروستات به شیر برقی
تعمیر شیر برقی چک کردن کارای هیدروستات بررسی اتصال بین هیدروستات و فیش های آن به یاد داشته باشید تعمیر یا تعویض هر یک از این قطعات باید توسط نمایندگی و همراه با گارانتی انجام شود
H2
خرابی ترموستات خرابی ترمیستور
تعمیر یا تعویض ترموستات و ترمیستور اندازه گیری میزان اهم سنسور ترمیستور و جایگزین آن در صورت نیاز برای رفع این مشکل به نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا مراجعه نمایید.
H4
دمای بالای دستگاه داغ کردن ماشین لباسشویی
تنظیم اهم ترمیستور بررسی کارایی مدار برد چک کردن المنت از اقدام خودسرانه پرهیز نمایید و درخواست اعزام فوری تعمیرکار به محل را به ثبت برسانید تا از خرابی بیشتر جلوگیری کنید
F5
دمای بالای آب
بررسی میزان اهم ترمیستور و تعویض آن
H6
خراب شدن مدار برد مشکل در هیتر خرابی المنت
بررسی مقاومت المنت اطمینان از سیم کشی سالم تعویض مدار برد اگر نتوانستید این موارد را برطرف نمایید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا اس پی یار در تهران تماس بگیرید.
P F
عدم تخلیه آب خرابی در مدار برد خراب شدن پمپ تخلیه
تعمیر یا تعویض برد سیم کشی مجدد تعویض پمپ تخلیه
IE
• اشکالاتی در ورود آب • بسته بودن شیر آب • مسدود بودن فیلتر ورودی آب • خراب بودن شیر برق • خراب بودن پمپ تخلیه • خراب شدن هیدروستات • عملکرد نامناسب برد
بستن شیر آب باز باز کردن فیلتر ورودی آب تعویض یا تعمیر پمپ تعویض هیدروستات تعمیر برد خراب شده تعویض شیر برقی معیوب تعویض یا تعمیر این قطعات حتما باید توسط نیروهای یک تعمیرگاه مجاز به همراه گارانتی لازم انجام شود.

در استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی اسنوا به نکاتی توجه کنیم؟

برای استفاده از ماشین لباسشویی اسنوا چه باید و نبایدهایی را در نظر دارید؟ آیا می دانید توجه به برخی از نکات ساده و مهم در زمان استفاده از این دستگاه تا چه اندازه ای می تواند کارایی آن را بهبود بخشد؟ آیا می دانید بسیاری از خرابی های مربوط به این دستگاه به نگهداری و استفاده ی ناصحیح آن مربوط می شود؟ پس سعی کنید متناسب با برند مورد نظر خود اقدامات لازم برای استفاده ی مطلوب را دنبال کنید. به عنوان مثال حتما شوینده ی مرغوب انتخاب کنید. از انباشتن بار اضافی به دستگاه پرهیز کنید. 

 سوالات متداول 

چگونه می توانم با کارشناسان تعمیر شرکت اس پی یار در تماس باشم؟

هم اکنون می توانید از طریق شماره های تماس درج شده با همکاران ما در ارتباط باشید.

خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا آنلاین مد نظر شرکت اس پی یار است؟

بله. ما خدمات تعمیرات لباسشویی آنلاین را در لیست خدمات خود گنجانده ایم. شما می توانیم با ما در ارتباط باشید و بدون مراجعه حضوری، توصیه های لازم را به دست آورید. در برخی از مواقع یک ایراد جزیی می تواند سبب عدم عملکرد دستگاه شود در این صورت می توانید از تعمیرات آنلاین بهره مند شوید.

هماهنگی برای تعمیر در محل به چه صورتی انجام می شود؟

متناسب با بازه ی زمانی که شما در منزل هستید، اقدامات لازم برای اعزام کادر ما در اولویت قرار می گیرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سایر برندها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه (10)

 1. مریم

  20 آبان 1400 پاسخ

  سلام. سه ماهه لباسشویی اسنوا رو خریدیم ولی زمان آبگیری به شدت لرزش دارد. ایرادش چیه؟ ممکنه قطعاتش مشکل داشته باشه؟

  • پشتیبان اس پی یار

   21 آبان 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. خرابی تسمه، خرابی یاتاقان، قاطی شدن دور تند و کند به علت مشکل در تایمر، خرابی پمپ آب و خالی نشدن آب و یا تراز نبودن دستگاه از جمله عللی هستند که باعث لرزش لباسشویی اسنوا میشوند. برای بررسی بهتر و اعزام تکنسین های حرفه ای میتوانید با نمایندگی اس پی یار تماس بگیرید.

 2. احسان آقایی

  17 بهمن 1400 پاسخ

  سلام و خسته نباشید. دستگاه ما جدیدا موقع کار نشتی داره. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل ار کجاست.

  • پشتیبان اس پی یار

   20 بهمن 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی است در نخستین قدم شلنگ های دستگاه را بررسی فرمایید و از سوراخ نبودن آن مطمئن شوید بعد از آن لاستیک های درب ورودی را بادقت نگاه کنید تا مطمئن بشید که آن ها دچار پوسیدگی و یا پارگی نشده باشد. برای ارسال فوری تعمیرکار با نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اس پی یار تماس بگیرید.

 3. حمید حسنی

  21 فروردین 1401 پاسخ

  با سلام. علت تخلیه نشدن آب لباسشویی بعد از شستشو چیست؟ با تشکر

  • پشتیبان اس پی یار

   22 فروردین 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. احتمالا شلنگ تخلیه مسدود شده است. هنگامیکه شلنگ تخلیه مسدود شود، آب دستگاه خاموش نخواهد شد.در صورتی که با این مشکل روبه رو هستید نخست منبع آب را خاموش فرمایید، سپس شلنگ تخلیه را جدا کنید و داخل آن را تمیز فرمایید.در صورتی که آب از راه آب پایین نرفت با کمک یک سیخ یا میله داخل لوله آب راه را تمیز فرمایید. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکاران لباسشویی اسنوا اس پی یار 02191001912 مشورت کنید.

 4. سارا

  14 تیر 1401 پاسخ

  سلام. به چه علت ماشین لباسشویی در زمان کار کردن سر و صدای زیادی داره؟ حتی واسه شستشوی15 دقیقه ای هم همین مشکل رو داره. ممنون میشم پاسخ بدین.

  • پشتیبان اس پی یار

   16 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. ایراد در بلبرینگ های موتور، زیاد بودن حجم لباس در مخزن لباسشویی، گیرافتادن جسم خارجی بین چیلک و مخزن و ایراد در پولی ها میتوانند از علل این مشکل باشند. برای عیب یابی لباسشویی اسنوا با همکاران ما تماس بگیرید.

 5. عطیه عبادی

  4 شهریور 1401 پاسخ

  سلام. میخواستم بپرسم مشکل تمیز شسته نشدن لباسها از چی میتونه باشه؟ مایع شوینده هم به اندازه کافی میریزم واسه شستشو… ممنون.

  • پشتیبان اس پی یار

   6 شهریور 1401 پاسخ

   سلام کاربر محترم. دلیل اصلی این مشکل از رشد کپک در درزهای لباسشویی میباشد، برای اینکه از شر این مشکل رها بشوید باید درزگیرهای درب ماشین را درآورده و با شوینده شست و شو دهید.بعد در حالیکه ماشین خالی شد داخل ماشین را با پاک کننده های قوی و آب داغ تمیز فرمایید. در صورت حل نشدن مشکل خود از تکنسین های اس پی یار کمک بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.