خانه » تعمیر لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی یکی از مهمترین خدمات عرضه شده در شرکت اس پی یار می باشد. توصیه می شود که حتما در حین مشاهده ی هرگونی ایراد یا خرابی در دستگاه خود، با تعمیرکاران حرفه ای ما در ارتباط باشید. از سوی دیگر هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بسیار مناسب می باشد. پیشنهاد می شود که شما هم با مهمترین ایرادهای مربوط به دستگاه یاد شده از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید در اسرع وقت از خدمات نمایندگی مجاز اس پی یار بهره مند شوید.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

امروزه بسیاری از افراد در وب سایت های مختلف به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی هستند. چرا که سعی دارند تا ایراد دستگاه خود را به دست افراد کاربلد بسپارند. لازم است بدانید که بهترین نمایندگی در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار شکل داده و شما می توانید همین حالا درخواست خود را به ثبت برسانید. دلیل اینکه اس پی یار را به شما پیشنهاد می دهیم را در ادامه کامل توضیح داده ایم. 

اما به صورت کلی شرکتی که رضایت مشتریان خود را به دنبال داشته باشد و بتواند تمامی خدمات خود را گارانتی کند می توان به عنوان یک گزینه مناسب انتخاب نمود. ویژگی های که اس پی یار دارا می باشد. شما می توانید با استفاده از راه های مختلف، با متخصصان ما در ارتباط باشید. یکی از سریع ترین این راه ها را تماس با شماره تلفن های شرکت مان شکل داده است که در پایین یادداشت شده است. 

چرا اس پی یار را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی انتخاب کنیم؟

اکنون که می دانید یکی از بهترین شرکت خدماتی در خصوص تعمیرات لباسشویی، اس پی یار می باشد، بهتر است در مورد خدمات مربوط به آن نیز اطلاعاتی را به دست آورید. چرا که در این صورت می توانید با خیال آسوده به دنبال اخذ خدمات از سوی همکاران ما باشید. مهمترین و بارزترین خدمات عرضه شده در شرکت اس پی یار عبارتند از:

 • ارائه خدمات فوری و سریع
 • پایین بودن هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی
 • داشتن تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای
 • ارائه خدمات تعمیراتی در منزل

1- داشتن بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی

همکاران و سرویسکاران ما تخصص و تجربه ی بسیار بالایی را در زمینه تعمیرات دارند. همین امر یکی از مهمترین مزایای رقابتی شرکت اس پی یار می باشد. چرا که امروزه شرکت های خدماتی با داشتن مزایای رقابتی به دنبال جلب توجه مشتریان خود هستند. از سوی دیگر تعمیرکار لباسشویی ال جی در اس پی یار ویژگی های ناب و منحصر به فردی را به خود اختصاص داده اند. مهمترین ویژگی های سرویسکاران ما عبارتند از:

 • انجام تعمیرات در زمان کوتاه
 • استفاده از قطعات اورجینال در حین تعمیر
 • داشتن اخلاق حرفه ای و با تجربه بودن.

2- انجام تعمیر قطعات لباسشویی ال جی نه صرفا تعویض آن

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر لباسشویی ال جی بسیار مناسب می باشد اگر قطعات آن صرفا تعمیر شوند. چون تعویض قطعات هزینه ای به مراتب بیشتر دارد. اگر میخواهید شما هم هزینه تعمیرات زیادی پرداخت نکنید با اس پی یار تماس بگیرید. چون بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران دارد و میتواند به راحتی قطعات را اصلاح نمایند. این ویژگی اس پی یار را هر نمایندگی ندارد و باعث تمایز ما با دیگر شرکت ها می باشد. ما تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعه ها به کار میگیریم اما گاها ممکن است به قدری فرسوده یا خراب شده باشد که چاره ای به جز تعویض نباشد. در این صورت نیز با ارائه گارانتی اصالت قطعه، اعتماد شما را جلب می کنیم.

 

خدمات اس پی یار برای تعمیر لباسشویی ال جی

 

3- گارانتی تمام خدمات تعمیر لباسشویی ال جی

سومین دلیلی که باید این مجموعه را بابت آن انتخاب نمایید داشتن گارانتی یک ساله تعمیرات می باشد. تعمیرکار اس پی یار بعد از اتمام کار به شما یک برگه ضمانت خدمات تعمیر و اصالت قطعات به شما می دهد که اگر در 12 ماه آینده مشکلی در آن ایجاد شد، تعمیرکاران ما به صورت رایگان مشکل را حل می کنند. این برگه ضمانت، کیفیت کار تعمیرکاران را اثبات می کند. زیرا هر محلی حاضر به ارائه گارانتی نمی باشد ولی ما با تکیه بر دانش کارشناس هایمان آن را ارائه می دهیم.

مشتریان و کاربران اس پی یار میتوانند نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود نیز اقدام نمایند.

4- تعمیر فوری لباسشویی ال جی

اگر نیاز به تعمیر فوری دستگاه خود دارید در اسرع وقت و بعد از مشاهده خرابی با اس پی یار تماس بگیرید. اس پی یار به دلیل اینکه در تمام مناطق تهران نیرو دارد، میتواند در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را اعزام نماید. با یک تماس در کمتر از 60 دقیقه در محل حاضر میشویم. این عمل یک مزیت محسوب می شود چون لباسشویی یکی از وسایل پرکاربرد در منزل می باشد و بسیاری از خانواده ها به آن نیاز فوری دارند. به همین جهت ما با استخدام تعداد زیادی کارشناس توانسته ایم این نیاز مشتریان را خیلی سریع برطرف نماییم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

کاربران ما از شهر تهران می توانند برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، با نمایندگی اس پی یار در ارتباط باشید. نمایندگی ما شعبه های بسیار مختلفی را در سراسر مناطق شهر تهران دارد. بنابراین به جرات می توان که خدمات ما بسیار گسترده می باشد. همچنین در اسرع وقت درخواست مربوط به تعمیرات دستگاه خود را ثبت کنید تا مشکل لباسشویی خود را رفع نمایید. مهمترین شعب مربوط به نمایندگی اس پی یار شامل نمایندگی در شمال ، غرب، شرق، جنوب و مرکز تهران می باشد. برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی LG در تهران با ما در ارتباط باشید.

تعمیر لباسشویی ال جی در شمال تهران

یکی از محبوب ترین شعب مربوط به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را شعبه ما در شمال تهران شکل داده است. شعبه ی یاد شده حرفه ای ترین و باتجربه ترین تعمیرکاران را به خود اختصاص داده است. به طوری که می توانند بی نقص ترین خدمات را ارائه دهند. همچنین می توانید قبل از هرگونه اقدامی، در خصوص هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی اطلاعاتی را به دست آورده و سپس درخواست تان را ثبت کنید. اگر در هر محله شمال تهران زندگی میکنید در کمتر از یک ساعت به منزل شما مراجعه می کنیم کافی است همین حالا تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی ال جی در مرکز تهران

اگر شما هم قصد دارید تا با بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی در مرکز تهران در ارتباط باشید، می توانید خونسردی خود را حفظ نمایید و درخواست تان را ثبت کنید. سرویسکاران و متخصصان ما سعی دارند تا  تعمیرات مربوط به ماشین لباسشویی ال جی شما را در زمان کوتاهی انجام دهند. ارائه خدمات فوری از مهمترین نقاط سرویسکاران ما می باشد. همچنین سرویسکاران ما می توانند با ارائه خدمات فوری، توجه و رضایت مندی بسیاری از مشتریان خود را به دست آورند. پس اگر در مرکز تهران زندگی میکنید برای هرگونه خرابی با ما تماس بگیرید.

اگر غیر از لباسشویی ال جی، قصد تعمیرات لباسشویی ارج را نیز دارید، میتوانید با تعمیرکاران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در غرب تهران

می دانید که بهترین و معتبرترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در غرب تهران کدام است؟ شما هم قصد دارید تا ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی ال جی خود را با هزینه های بسیار کمتری رفع نمایید؟ افرادی که در محله های غرب تهران زندگی می کنند می توانند با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می نمایند، درخواست خود را از وب سایت پیش روی خود ثبت کنید. همچنین فراموش نشود که همکاران ما از تجربه و مهارت بسیار بالایی در زمینه تعمیرات دستگاه مذکور برخوردارند.

تعمیر ماشین لباسشویی LG در شرق تهران

کاربرانی که به دنبال بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی LG هستند، می توانند با نمایندگی شعبه شرق تهران ما در تماس باشند. همچنین در نظر داشته باشید که دستگاه های یاد شده جزو محبوب ترین انواع لباسشویی های موجود در کشورمان می باشد. همچنین فراموش نکنید که تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در شرق تهران یکی از مهمترین خدمات مربوط به شرکت ما می باشد. ما سعی داریم تا بهترین خدمات را عرضه نموده و خشنودی شما را به دست آوریم.

نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی در جنوب تهران

شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی در جنوب تهران، فرصت ارزنده ی پیش روی خود را از دست ندهید. همچنین لازم است بدانید که نمایندگی ما یکی از معتبرترین شرکت های خدمات پس از فروش در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی می باشد. می توانید با توجه به نوع خرابی و ایراد دستگاه در اختیار خود، درخواست تان را به ثبت رسانده و منتظر متخصصان ما باشید. ما در این موسسه سعی داریم تا بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان خود ارائه دهیم.

برای آگاهی از مراحل تعمیر ماشین لباسشویی و اینکه چرا باید لباسشویی ال جی را انتخاب کنید، می توانید پادکست زیر را گوش دهید و یا ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

مراحل تعمیر لباسشویی الجی در اس پی یار چگونه است؟

شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات تعمیر لباسشویی الجی به یکسری از موارد توجه نمایید. چرا که در این صورت می توانید در زمان کوتاهی از خدمات بی نظیر همکاران ما بهره مند شوید. تکنسین های ما سعی دارند تا با دقت بالایی مراحل مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی الجی را انجام داده و رضایت مندی شما را به دست آورند. مهمترین مراحل عبارتند از:

 • تماس با شرکت
 • ثبت درخواست
 • اعزام نیروی فنی
 • عیب یابی دستگاه
 • تعمیر دستگاه
 • تست و تحویل ماشین لباسشویی ال جی.

1- با یک نمایندگی معتبر تعمیرات انواع لباسشویی ال جی تماس بگیرید

تماس با بهترین نمایندگی مهمترین مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه مذکور می باشد. همانطور که در بخش های قبلی نیز ملاحظه نمودید، بهترین نمایندگی در این خصوص را شرکت اس پی یار شکل داده است. کاربرانی که با خرابی دستگاه خود مواجه شده اند، می توانند بدون از دست دادن وقت خود با همکاران ما از سایت پیش روی تان در تماس بوده و درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به ثبت برسانید. جهت تماس با ما نیز می توانید به شکل آنلاین و تلفنی اقدام نمایید.

2- ثبت درخواست تعمیر لباسشویی ال جی در اس پی یار

ثبت درخواست بهره مندی از خدمات جزو مهمترین مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه می باشد. در این مرحله می توانید به یکسری از موارد توجه ویژه ای را داشته باشید. مهمترین این موارد عبارتند از:

مراحل درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی

 • حتما مدل ماشین لباسشویی ال جی را مشخص کنید
 • خرابی مربوط به دستگاه خود را حتما با جزئیات به ثبت برسانید
 • آدرس ساختمان مسکونی خود را درج نمایید
 • حتما شماره موبایل خود را با دقت ثبت کنید تا ما در صورت نیاز بتوانیم با شما در ارتباط باشیم.

3- اعزام فوری تعمیرکاران به محل کار یا منزل شما

تعمیرکاران ما برای تعمیر کردن به محل اعزام شده و از این طریق خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهند. اعزام تیم تعمیرات به محل یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که شما بایستی در این مرحله، در منزل تان حضور داشته باشید. ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل، از بارزترین و محبوب ترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که متخصصان ما به شکل تیمی به محل اعزام شده و دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند. البته در برخی از مواقع تنها یکی از تعمیرکاران ما به محل اعزام می شود و خدمات مدنظرتان را ارائه می دهد.

4- یافتن عیب ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین ها

همکاران و تعمیرکاران ما قبل از تعمیر لباسشویی الجی بایستی عیب یابی لازم را انجام دهند. چرا که در غیر اینصورت نمی توانند اصلاحات لازم را انجام دهند. همچنین عیب یابی یاد شده یکی از مهمترین مراحل می باشد. در این مرحله متخصصان ما به کمک یکسری از ابزارها، می توانند ایراد ماشین لباسشویی ال جی را پیدا نمایند. تعمیرکاران و سرویسکاران ما تخصص و تجربه ی بسیار بالایی را در زمینه عیب یابی دستگاه یاد شده دارند بنابراین می توانند در کمتر از چند دقیق علت مشکل را پیدا کنند.

عیب یابی لباسشویی ال جی

 

5- تعمیر یا تعویض قطعات با توجه نوع خرابی

تعمیر و تعویض قطعات مربوط به دستگاه از اصلی ترین مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه مذکور می باشد. در این مرحله تعمیرکاران می توانند با توجه به قطعه معیوب، خدمات مدنظرتان را ارائه دهند. همچنین در نظر داشته باشید که برخی از قطعات را نمی توان مورد تعمیر قرار داد. در چنین حالتی متخصصان ما می توانند از قطعات اصل استفاده نموده و ایراد دستگاه شما را رفع نمایند. همچنین قطعات مورد استفاده در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از گارانتی بلند مدتی نیز برخوردارند.

6- تحویل دستگاه سالم و پرداخت هزینه

آخرین مرحله ی مربوط به تعمیرات دستگاه یاد شده را تست و تحویل آن شکل داده و در این مرحله متخصصان ما می توانند بعد از تعمیر کردن ماشین لباسشویی ال جی شما، آن را مورد تست قرار دهند. در حین تست دستگاه می توان از رفع شدن مشکل آن اطمینان لازم را به دست آورد. همچنین در حین تحویل دستگاه می توانید هزینه های مربوط به تعمیرات را به روش دلخواه خود پرداخت کنید و دستگاه تان را از سوی همکاران ما دریافت نمایید. همچنین تعمیرکاران ما در حین تحویل ، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبری را ارائه می دهند. شما نیز می توانید با خیال آسوده تعمیرات دستگاه خود را به دست ما بسپارید.

در مجموعه خدماتی -تعمیراتی اس پی یار، تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی نیز با بالاترین کیفیت انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی

هزینه تعمیر لباسشویی الجی بسیار متغیر می باشد و یک قیمت واحد ندارد. اس پی یار این اطمینان را می دهد که تمامی خدمات را با کمترین هزینه انجام می دهد و مطمئنا از تمامی شرکت های دیگر قیمت منصفانه تری دریافت می کند. کاربران می توانند در خصوص بررسی هزینه های احتمالی تعمیرات با متخصصان ما در ارتباط باشند. مهمترین فاکتورهای دخیل در برآورد قیمت تعمیرات عبارتند از:

 • نوع قطعات تعویضی یا تعمیری

تعمیرکار با عیب یابی متوجه می شود چه قطعاتی نیاز به تعمیر دارد و یا تعویض دارد. بسته به نوع قطعه هزینه ها متفاوت می شوند. چون شما نمیتوانید انتظار داشته باشید هزینه تعویض موتور لباسشویی ال جی با هزینه تعمیردرب آن یکی باشد. زیرا هم قطعه ی گرانتی است و هم تعمیر آن زمان بیشتری خواهد برد.

 • هزینه های ایاب و ذهاب

زمانی که تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود هزینه ای بابت رفت و آمد دریافت می کند که در مقابل هزینه حمل دستگاه به نمایندگی بسیار ناچیز می باشد. مبلغ این هزینه معمولا به مسافت شما از نمایندگی بستگی دارد. ولی درکل مبلغ زیادی نخواهد بود. 

 • عمق خرابی دستگاه

فرض کنید لباسشویی شما روشن نمی شود؛ برای تعمیر آن باید تکنسین مدت زیادی را صرف یافتن علت آن کند و سپس به تعمیر بپردازد. زیرا دلایل متعددی باعث ایجاد این مشکل می شوند. حال شما فرض کنید درب لباسشویی بسته نمیشود خب مشکل کاملا مشخص است و تنها نیاز به تعمیر و تععویض دارد که زمان و تخصص زیادی نیاز ندارد. کاملا مشخص است که حالت اول هزینه بیشتری صرف می کند.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در منزل

تعمیر لباسشویی ال جی در منزل یکی از مهمترین خدمات عرضه شده از سوی همکاران ما می باشد. از سوی دیگر بسیاری از افراد دوست دارند تا خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را در منزل خود دریافت کنند. فراموش نشود که دریافت خدمات تعمیرات دستگاه مذکور در محل یا منزل می تواند مزایای متعددی را به دنبال داشته باشد. یکی از مهمترین این مزایا را کاهش هزینه های تعمیراتی شکل داده است. نوجه نمایید که جا به جایی دستگاه یاد شده از منزل یا تعمیرگاه اصلی شرکت به هزینه های قابل توجهی نیاز دارد.

 

تعمیر لباسشویی الجی در منزل

 

آیا خود ما میتوانیم خرابی لباسشویی الجی را برطرف کنیم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که تا جایی که امکان دارد از تعمیرات توسط خودتان خودداری نمایید. چرا که ممکن است در چنین وضعیتی آسیب های جدی تری را به دستگاه خود وارد کنید. به همین دلیل توصیه می گردد که بلافاصله بعد از مشاهده ایراد در دستگاه خود، از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.

تعمیر انواع قطعات لباسشویی ال جی

در نظر داشته باشید که تعمیرات قطعات ماشین لباسشویی ال جی می تواند هزینه های تعمیرات دستگاه یاد شده را کاهش دهد. البته همکاران ما با شرکت در دوره های آموزشی مختلف، می توانند بی نقص ترین خدمات را در خصوص تعمیرات قطعات ماشین لباسشویی ال جی ارائه دهند. متخصصان ما می توانند:

 • پمپ
 • برد الکترونیکی
 • سوئیچ درب
 • شیر برقی را مورد تعمیر قرار دهند.

همچنین مدت زمان مربوطه بسیار متغیر می باشد و تعمیرکاران ما سعی دارند تا سریع ترین خدمات را برای شما به ارمغان آورند.

1- تعمیرات پمپ لباسشویی ال جی

یکی از مهمترین و اساسی ترین قطعات مربوط به دستگاه را پمپ آن شکل داده است. در خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، همکاران ما سعی دارند تا به جای تعویض قطعه یاد شده آن را مورد تعمیر قرار دهند. متخصصان و تعمیرکاران ما تجربه ی بسیار زیادی را در خصوص تعمیر پمپ دارند. قطعه ی یاد شده از کارایی بسیار بالایی برخوردار است. از سوی دیگر همکاران ما سعی دارند تا با کمترین هزینه های ممکن و همراه با گارانتی ایراد و مشکل شما را رفع کنند.

2- تعمیر برد ماشین لباسشویی الجی

تعمیر برد به توانایی و تخصص بسیار بالایی نیاز دارد. از سوی دیگر فراموش نشود که خرابی برد الکترونیک می تواند مشکلات و ایرادات زیادی را در عملکرد به وجود آورد. در واقع به جرات می توان گفت که خرابی برد در بروز تمام ایرادات دستگاه موثر می باشد. همچنین تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی ال جی می تواند هزینه های بالایی را بطلبد. در صورت عدم تعمیر، همکاران ما مجبور هستند تا قطعه ی مذکور را مورد تعویض قرار دهند و دستگاه شما را مورد تست قرار داده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنند.

 

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی ال جی

 

3- تعمیر سوئیچ درب

تعمیر سوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی یکی از مهمترین و اصلی ترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار می باشد. خرابی مربوط به قطعه ی یاد شده ممکن است مشکلات و ایرادات زیادی را به دنبال داشته باشد. از مهمترین این ایرادات می توان به:

 • نشتی آب
 • ایجاد سر و صدای بالا در حین کار کردن
 • عدم آبگیری کافی اشاره کرد.

هزینه های تعمیر سوئیچ درب بسیار مناسب و ارزان می باشد. البته جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز در این خصوص با همکاران ما در ارتباط باشید.

4- تعمیرات شیر برقی

شیر برقی یکی از حساس ترین و مهمترین قطعات مربوط به ماشین لباسشویی ال جی می باشد. این قطعه وظیفه ی مهمی را در دستگاه یاد شده بر عهده دارد. در صورتی خرابی این قطعه نمی توانید از ماشین لباسشویی ال جی خود استفاده نمایید. به همین دلیل همکاران ما سعی دارند تا در صورت خرابی شیر برقی، آن را با دقت بالایی مورد تعمیر قرار دهند. همچنین در نظر بگیرید که شیر برقی جدید از قیمت بالایی برخوردار است و این امر سبب شده تا افراد به دنبال تعمیر قطعه ی یاد شده باشند و با همکاران ما در ارتباط باشند.

 

تعمیر شیر برقی لباسشویی ال جی

 

5- تعمیر موتور لباسشویی ال جی

موتور اصلی ترین و مهمترین قطعات مربوط به دستگاه می باشد. کوچکترین خرابی مربوط به این قطعه می تواند خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را به دنبال داشته باشد. همکاران ما سعی دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، موتور را مورد تعمیر قرار دهند. فراموش نکنید که تعمیرات مربوط به موتور دستگاه هزینه های قابل توجهی را نسبت به سایر قطعات دارد. همچنین موتور دستگاه مذکور را می توان در تعمیرگاه مرکزی شرکت اس پی یار نیز مورد تعمیر قرار داد. توجه نمایید که موتور ماشین لباسشویی ال جی از قطعات بسیار مختلفی تشکیل شده است.

عیب یابی مشکلات رایج لباسشویی ال جی و تعمیر آن

شما می توانید مطالب وب سایت اس پی یار را تا آخر مطالعه نمایید. چرا که در این صورت می توانید اطلاعات بسیار مهمی را در خصوص ایرادات ماشین لباسشویی ال جی به دست آورید. فراموش نشود که همکاران ما تخصص بسیار بالایی را در زمینه تعمیرات دستگاه مذکور دارند و می توانند خدمات بی نقصی را ارائه دهند. آن ها با تکیه بر دانش خود می توانند به راحتی و فوری مشکلات را عیب یابی و تعمیر نمایند.

در برخی از مواقع مجبور هستید که برای بالا بردن عملکرد ماشین لباسشویی ال جی خود، آن را ریست کنید. همچنین در نظر بگیرید که ریست کردن دستگاه می تواند برخی از ارورها را از بین ببرد. شما می توانید با مراجعه به دفترچه، با نحوه ی ریست دستگاه خود از نزدیک آشنا شوید. همچنین برای ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و از آنها درخواست کمک نمایید. برخی از ارورها و ایرادها با ریست شدن دستگاه از بین می روند و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

یکی از مهمترین خرابی هایی که به دنبال خود خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را دارد، عدم روشن شدن دستگاه یاد شده شکل داده است. در چنین حالتی توصیه می گردد که حتما علت روشن را مورد بررسی قرار دهید. مهمترین و اصلی ترین دلایل عبارتند از:

 • خرابی مربوط به سیستم برق رسانی
 • میکروسوئیچ
 • موتور ماشین لباسشویی
 • ولوم تایمر
 • خرابی صفحه نمایش
 • کلید پاور
 • عدم توازن بودن لباس ها در داخل محفظه
 • خرابی صفحه نمایش
 • کلید پاور.

در صورتی که دستگاه تان لباس ها را به خوبی شستشو ندهد، از خدمات اس پی یار بهره مند شوید. البته ایراد یاد شده می تواند دلایل بسیار مختلفی را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان:

 • به هم خوردن تنظیمات شستشو
 • عدم استفاده از شوینده های مختلف
 • متوازن نبودن لباس ها در داخل دیگ
 • عدم چرخیدن دیگ و غیره اشاره کرد

عدم چرخیدن دیگ در حین مرحله ی خشک کن، یکی از مهمترین ایراداتی می باشد که به دنبال خود خدمات تعمیر لباسشویی ال جی را نیاز خواهد داشت.

 • خرابی مربوط به برد الکترونیکی
 • میکرو سوئیچ
 • متعادل نبودن بار
 • خرابی سنسورها و غیره

از مهمترین موضوعاتی می باشند که ایراد یاد شده را به دنبال دارند. توصیه می شود که در چنین حالتی حتما با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود در ارتباط باشید. ایراد یاد شده را می توانید در مدل های قدیمی لباسشوی هایی برند ال جی مشاهده نمایید. جهت رفع چنین خرابی حتما با شرکت اس پی یار در ارتباط باشید.

یکی از بارزترین و مهمترین خرابی های مربوط به دستگاه را بالا بودن سر و صدای آن شکل داده است. ایراد یاد شده می تواند دلایل بسیار مختلف را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به

 • شل شدن پیچ ها
 • خرابی مربوط به برد الکترونیکی
 • خرابی میکروسوئیچ
 • خرابی مربوط به جاپودری و غیره اشاره نمود.

شما هم می توانید در چنین حالتی اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نمایید و بار دیگر از دستگاه خود استفاده کنید.

در برخی از مواقع ممکن است دستگاه مذکور فرایند آبگیری را به شکل کامل انجام دهد. در چنین حالتی افراد با مشکل و دردسرهای مختلفی رو به رو خواهند شد. خرابی مربوط به:

 • بلبرینگ ها
 • برد الکترونیکی
 • سنسورهای سطح آب
 • بالا بودن حجم لباس ها در محفظه

ممکن است مشکل یاد شده را به وجود آورد. همچنین ایراد یاد شده می تواند مشکلات متعددی را برای کاربران ایجاد نماید. در چنین حالتی فرصت را از دست نداده و هم اکنون با متخصصان ما در ارتباط باشید.

در صورتی که دستگاه شما نتواند آب را تخلیه نکند، به خدمات تعمیرگاه لباسشویی ال جی نیاز خواهید داشت. عدم تخلیه شدن آب دستگاه از مهمترین ایرادهای مربوط به ماشین لباسشویی ال جی می باشد. در چنین وضعیتی می توانید:

 • سنسور سطح آب
 • میکروسوئیچ
 • فیلتر
 • پمپ تخلیه
 • مسدود بودن شیلنگ خروجی آب و غیره را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

چرا که خرابی یاد شده می تواند معضلات بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. ایراد عدم تخلیه آب توسط دستگاه را می توان با هزینه های پایین مورد تعمیر قرار داد. همکاران ما تخصص بالایی را در زمینه تعمیرات پمپ تخلیه آب دستگاه یاد شده دارند.

لرزش دستگاه می تواند آسیب های بسیار متعددی را به قسمت های مختلف ماشین لباسشویی وارد کند. در چنین حالتی می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی بهره مند شوید. لرزش دستگاه می تواند دلایل متعدد و مختلفی را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • کم یا زیاد بودن حجم لباس ها
 • خرابی مربوط به کمک ها
 • خرابی مربوط پایه ها
 • شکستگی مربوط به محفظه ی جاپودری
 • خرابی درب فیلتر و پوسته ی فیلتر اشاره کرد.

یکی از مهمترین این ایرادات را نشتی آب یا خروج آب از کف لباسشویی شکل داده است. این ایراد به دلیل:

 • خرابی لاستیک دور درب دستگاه
 • خرابی مربوط به لوله های خروجی آب
 • خرابی پمپ تخلیه

و غیره اشاره نمود. در چنین حالتی می توانید با سرویسکاران ما در ارتباط باشید و مشکل به وجود آمده را به شکل دقیق بیان نموده و منتظر اعزام همکاران ما باشید.

شما نیز می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه ایرادی در دستگاه خود، از خدمات ما بهره مند شوید. در برخی از مواقع مشاهده می شود که آب وارد دیگ ماشین لباسشویی ال جی می شود در حالی که خاموش است. این امر می تواند خرابی برخی از قطعات را به دنبال داشته باشد. مهمترین دلایل خرابی یاد شده را می توان در:

 • پارگی لوله های آب
 • لوله های خروجی آب
 • پارگی خرطوم
 • سنسور سطح آب و غیره اشاره مورد بررسی قرار داد.

تعمیرکاران ما می توانند با تجهیزات در اختیار خود، بهترین خدمات را برای مشتریان و کاربران خود ارائه دهند.

بهترین زمان جهت دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی ال جی زمانی می باشد که شما تغییراتی را در عملکرد عادی دستگاه خود مشاهده نمایید. یکی از مهمترین و رایج ترین خرابی های مربوط به ماشین لباسشویی ال جی را افزایش تایم مربوط به شستشو شکل داده است. برای بررسی ایراد مذکور می توانید تنظیمات برنامه ی شستشو را چک کنید. البته در برخی از مواقع خرابی سنسورها و برد الکترونیکی می تواند علت اصلی ایراد یاد شده باشد. همچنین می توانید دفترچه راهنمای دستگاه خود را نیز با دقت بالایی مورد مطالعه قرار دهید.

بدون تردید یکی از مهمترین خرابی را برق داشتن بدنه دستگاه شکل داده است. این مشکل می تواند بسیار خطرناک باشد بنابراین توصیه می شود که بلافاصله ایراد به وجود آمده را رفع نمایید. علت خرابی یاد شده را می توان در خرابی برد الکترونیکی و سیم کشی داخل دستگاه و سیم آن مورد بررسی قرار دهد. حتما در حین مواجه شدن با چنین مشکلی در ماشین لباسشویی ال جی خود، آن را از پریز جدا نموده و با ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت مشاهده ی چنین ایرادی به هیچ وجه خودسرانه اقدامی را انجام ندهید.

در چنین وضعیتی می توانید قسمت های مختلف دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین توصیه می شود که همیشه از شوینده های مرغوب و خوشبو استفاده نمایید.

 • کثیف بودن اجزای داخلی ماشین لباسشویی ال جی
 • کم بودن میزان پودر
 • بالا بودن میزان رطوبت در داخل دستگاه
 • عدم تخلیه آب

از مهمترین مواردی به شمار می آیند که سبب ایجاد بوی بد در داخل دستگاه می شوند. بوی بد از قسمت های داخلی می تواند به لباس های شما نیز سرایت نموده و شما مجبور شوید بار دیگر لباس های خود را مورد شستشو قرار دهند.

در برخی از موارد درب ماشین لباسشویی ال جی باز نمی شود و این امر می تواند دلایل بسیار متعددی را داشته باشد. مهمترین دلایل مربوط به عدم باز شدن درب دستگاه مذکور عبارتند از:

 • گرم شدن بیش از حد
 • فعال شدن خود به خودی قفل کودک
 • خرابی مربوط به قفل حرارتی
 • خرابی دستگیره
 • خرابی مربوط به برد الکترونیکی
 • خرابی سوئیچ درب
 • عدم تخلیه کامل دستگاه
 • خرابی لولای درب.

در صورت مشاهده این مشکل می توانید با تعمیرکاران ما در ارتباط باشید. اگر نیاز به تعویض قطعه بود نگران نباشید با قطعات اورجینال همراه با گارانتی را ارائه می کنیم.

ارور های ماشین لباسشوی ال جی

تعمیرکاران ما سعی دارند در کنار ارائه خدمات تعمیر لباسشویی ال جی، راجع به ارورهای دستگاه مذکور نیز اطلاعاتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. ارورها نشان از بروز یک سری خرابی ها در دستگاه یاد شده می باشند. توصیه می شود که حتما ارورهای مربوط به دستگاه یاد شده را با دقت مورد بررسی قرار دهید. چرا که در چنین حالتی می توانید سریعا اقدامات مربوط به رفع آن را انجام داده و بار دیگر دستگاه تان را مورد استفاده قرار دهید. مهمترین و اصلی ترین کدخطاها شامل موارد زیر می باشد.

سرویس ماشین لباسشویی ال جی چگونه می تواند مانع از خرابی دستگاه شود؟

بدون تردید انجام سرویس های دوره ای دستگاه می تواند نیاز شما را به دریافت خدمات کاهش دهد. سرویسکاران ما توصیه می کنند که سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی ال جی را حتما به موقع انجام دهید. چرا که در این صورت می توانید از خرابی دستگاه خود جلوگیری نمایید. همچنین شما می توانید برای دریافت خدمات با همکاران ما در ارتباط بوده و خدمات مدنظرتان را نیز در اسرع وقت دریافت کنید. هزینه های مربوط به سرویس ماشین لباسشویی ال جی بسیار مناسب می باشد.

چه مواردی در سرویس لباسشویی ال جی مورد بررسی قرار می گیرد؟

افرادی که سعی دارند تا از خدمات تعمیر لباسشویی الجی استفاده نکنند، بهتر است که سرویس های دستگاه خود را فراموش نکنند. همچنین در نظر داشته باشید که در حین ارائه خدمات مربوط به سرویس، به یک سری از آیتم ها توجه می شود. از مهمترین این آیتم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما از تراز بودن محل قرار گیری دستگاه اطمینان حاصل نمایید. چرا که عدم تراز بودن دستگاه می تواند ایرادها و خرابی های بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد.
 • اتصالات مربوط به دستگاه را مورد بررسی قرار داده و در صورت بروز مشکلی آن را رفع نمود. در این حالت بهتر است که شیلنگ های خروجی آب را مورد بررسی قرار دهید.
 • در حین سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی ال جی بایستی سیم کشی داخلی دستگاه و فیلتر آن را مورد بررسی قرار داد.

با این نکات خیلی دیر به تعمیر لباسشویی ال جی نیاز پیدا میکنید

سرویسکاران ما سعی دارند تا در کنار تعمیرات لباسشویی ال جی شما، توصیه های مهمی را در صورتی استفاده صحیح از دستگاه مذکور ارائه دهند. پیشنهاد می شود که شما نیز به توصیه های همکاران ما توصیه لازم را داشته باشید. چرا که در این صورت می توانید عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید. مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه در حین استفاده از عبارتند از:

 • بر اساس نوع و جنس لباس های خود می توانید از برنامه های شستشوی مرتبطی استفاده کنید. چرا که در این صورت می توانید لباس های خود را به شکل ایده آل مورد شستشو ارائه دهید.
 • حتما به شکل دوره ای سرویس های دستگاه خود را انجام دهید تا از بروز ایرادهای بزرگ جلوگیری نمایید. جهت سرویس ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید با شرکت پیش روی خود در ارتباط باشید.
 • اجسام و وسایل سنگین وزن را بر روی دستگاه مذکور قرار ندهید. همچنین برای شستشوی لباس های خود حتما از پودر یا مایع شستشوی مرغوبی استفاده نمایید. از سوی دیگر توصیه می گردد که در برخی از مواقع جاپودری ماشین لباسشویی ال جی خود را مورد بررسی قرار داده و آن را مورد شستشو قرار دهید. 

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی ال جی»

 1. سلام. لباسشویی الجی داریم. دیگ لباسشویی موقع کار نمیچرخد. ایراد از کجاست؟ ممنونم.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی. احتمالا تسمه، کاسه نمد بلبرینگ، دینام و یا اینگه خود دیگ مشکل دارد. برای بررسی بیشتر و تعمیر لباسشویی ال جی با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. علت اتصال بدنه میتواند ارت باشد، موتور سوخته باشد اتصال بدنه بدهد و یا اینکه سیستم برقکشی اتصال دارد. برای راهنمایی درباره این مشکل با تعمیرکاران لباسشویی ال جی 02191001912 تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر محترم. این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. ازجمله: خراب بودن خازن راه انداز، موتور، برد تنظیم دور و یا مجموعه کلید. البته احتمال دارد اضافه بر ظرفیت ماشین لباسشویی بار ریخته شده باشدکه باید بررسی کنید. برای رفع مشکل خود با تعمیرکاران ماتماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا ترموستات قابل تنظیم خراب و یا سیم‌‌‌‌های متصل به آن قطع است . ممکن است هیدروستات یا تایمر لباسشویی نیز دچار مشکل شده باشد. برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصصان اس پی یار تماس بگیرید.

 2. سلام. لباسشویی من ال جی هست. لباس داخلش شستم ولی درش باز نمیشه. خودم میتونم بازش کنم یا اینکه باید حتما تعمیرکار بیاد؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی. احتمالا علت قفل یا میکروسوییچ دستگاه است. برای یررسی بیشتر بهتر است با تکنسین های تعمیر لباسشویی ال جی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس