اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

آخرین خبرها
اطلاعات تماس

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی ال جی که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر لباسشویی ال جی را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر لباسشویی ال جی نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر لباسشویی ال جی اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی چه زمانی لازم است ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کجاست ؟ چگونه درخواست تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی ال جی را ثبت کنیم ؟
با سرویس برتر همراه باشید تا پاسخ تمامی سولات خود را بیابید ، ما در این صفحه قصد داریم به تمامی پرسش های مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی شما پاسخ دهیم .

نیاز به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بعد از گذشت مدتی استفاده از این دستگاه میتواند کاملا طبیعی و عادی باشد .

اما چه زمانی نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی هست ؟
اگر با یکی از موارد زیر روبرو شدید ، با یکی از شعب نمایندگی ال جی تماس بگیرید .

ماشین لباسشویی روشن نمیشود
ماشین لباسشویی کار نمیکند
ماشین لباسشویی در دور خشک کن صدای زیاد میدهد.

ماشین لباسشویی لرزش دارد .

آب وارد سبد شستشو نمیشود .

ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمیکند
برروی صفحه نمایش کد ارور بصورت e ، 00 ، 01 نمایان میشود
ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
لباسها پس از شستشو تمیز نمیشوند
درب لباسشویی باز نمیشود
و …
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تمام مناطق غرب ، شرق ، مرکز و شمال تهران  آماده نصب ، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی های ال جی میباشد .

کافی است با یکی از شماره های ما تماس گرفته تا از مشاوره کارشناسان ما بهرهمند شوید ، تمامی خدمات لباسشویی ال جی که توسط سرویس برتر انجام میشود بمدت 12 ماه شامل گارانتی و پشتیبانی رایگان میباشد .

الویت های سرویس برتر تعمیر قطعات بجای تعویض قطعات تا جای ممکن میباشد ، مگر  در مواردی متاسفانه تعمیرات نمیتواند زیاد دوام بیاورند ، کارشناسان ما میتواند شما را در این زمینه راهنمایی کنند .

شما میتوانید از طریق شماره های مندرج در پایین صفحه یا ثبت درخواست آنلاین ، درخواست خود را در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ثبت کنید.

بعد تکمیل مراحل ثبت ، کارشناسان با شما تماس میگریند تا مشاوره انجام شود.

بعد از مشاوره تلفنی در صورت لزوم کارشناس با هماهنگی قبلی در محل حاضر میشود .

پس چکاب دستگاه مرحله اول تعمیر ماشین لباسشویی یعنی عیب یابی آغاز میگردد.

پس از عیب یابی کامل ، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی برآورد و به شما اعلام میگردد.

تعمیر و یا جایگزینی قطعات نو بجای قطعات معیوب شروع میشود .

بیش از 90 % خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در منزل و بدونه نیاز به جابجایی دستگاه قابل انجام میباشد ، تنها در موارد خاصی همچون : تعویض بلبرینگ ، تعمیر برد ، تعویض شفت ، تعویض سه نظام و تعمیر تایمر قطعه معیوب باز شده و به تعمیرگاه ماشین لباسشویی ال جی منتقل خواهد شد .

یکی از مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در محل ، صرفجویی در وقت و هزینه های جابجایی میباشد ، سرویس برتر سعی دارد تا جای ممکن تعمیرات را در محل به انجام برساند .

تعمیرات برد الکترونیکی زمانی لازم است که با یکی از موارد : خاموش شدن لباسشویی ، توقف ماشین در حین کار ، ظاهر شدن ارور برروی صفحه نمایش ، حرکت یا چرخش نداشتن موتور روبرو شده باشید .

تعمیرات برد ماشین لباسشویی ال جی بین 24 تا 72 ساعت پس از انتقال به تعمیرگاه ماشین لباسشویی ال جی زمان میبرد .

درصورت معیوب بودن برد الکترونیکی باز کردن سیم کشی و قطعات لازم میباشد .

خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی میتواند در اثر نوسان برق ، تمام شدن عمر قطعات الکترونیکی و اتصال کوتاه بروی برد بوجود آید .

یکی از بیشترین مشکلات لباسشویی های ال جی ، صدای زیاد در دور خشک کن میباشد ، این صدا میتواند در اثر استفاده بیش از حد لباس در ماشین لباسشویی ، عدم توجه به سرویس ماشین لباسشویی ال جی ، شستشوی حوله و پتو با ماشین لباسشویی به وجود آید .

این مشکل در مرحله اول با تعویض بلبرینگ و کاسه نمد قابل رفع میباشد ، اما در صورت استفاده پس از احساس صدا میتواند به قطعاتی همچون شفت و سه نظام آسیب برساند .

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد ، شفت و سه نظام توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بمدت 1 سال گارانتی میشود .

در تمامی ماشین های شستشو از 2 تا 4 عدد کمک برای نگه داشتن سبد شستشو در هنگام چرخش استفاده میگردد ، این کمک ها میتوانند بعد از گدشت مدتی حالت فنری خود را از دست بدهند یا به عبارتی سفت شوند .

همچنین تراز نبودن پایه های لباسشویی ال جی میتواند علت بروز این مشکل باشد .

توجه به این مشکل میتواند سلامت سایر قطعات ماشین لباسشویی شما را حفظ کند ، در صورت مشاهده این مشکل حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید .

معیوب بودن موتور کاملا ماشین لباسشویی شما را از کار می اندازد ، موتور میتواند در اثر تمام شدن ذغال موتور ، قطعی سیم پیچ ، خرابی بلبرینگ ها و خرابی کلکتور بوجود آید .

در 50 % موارد تعمیرات موتور لباسشویی ال جی در محل قابل انجام خواهد بود و در بقیه موارد موتور به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی منتقل میشود .

با انجام چند عملیات بسیار ساده کیفیت شستشو و عمر دستگاه شما افزایش پیدا میکند ، به انجام این عملیات سرویس ماشین لباسشویی ال جی گفته میشود .

بسیار مهم است که سرویس لباسشویی ال جی بموقع انجام شود ، زمان مناسب و دقیقی اگر بخواهیم برای لباسشویی ال جی تعیین کنیم میتوان آنرا بعد از 60 باز شستشو تعیین کرد .

باتوجه به استفاده شخصی معمولا بین 4 تا 8 ماه این تعداد شستشو انجام میشود ، محاسبه زمان دقیق را به خودتان واگذار میکنیم .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تمام مناطق : شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران ، مرکز تهران و جنوب تهران آماده ارسال تعمیرکار در محل میباشد ، کافی است با یکی از شعب ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل شما برطرف شود .

سلام من یک ۲ سال هست یک لباسشویی ال جی اینورتر دارم الان وقتی میخواد شروع بکار بکنه یه صدایی میده و بعد صفحه نمایش همه چراغ هاش روشن میشه و کار نمیکنه چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی بکنید ؟
سلام احتمالا برروی صفحه نمایش شما یک ظاهر میشود ، با خواندن کد و مراجعه به دفترچه ارور ماشین لباسشویی ال جی محدوده مشک مشخص میشود ، در نهایت باید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی تماس بگیرید تا مشکلتان برطرف شود .

سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی مدل آل جی آب ورودی قطع نمیشود چه موقع خاموشی وچه در حال کار کردن ماشین علت چیست؟
با سلام کاربر گرامی
این مشکل میتونه به علت خرابی شیر برقی بوجود بیاید .

شما میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با یکی اط شعب ما تماس بگیرید .

سلام شیربرقی 2 قلو لباسشویی ال جی قابل تعمیره یا در هر شرایطی باید تعویض بشه؟
با سلام کاربر گرامی ، قطعه در برخی موارد قابل تعمیر هست اما پیشنهاد میشه بجای تعمیر آنرا تعویض کنید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δ
سرویس برتر مجموعه ای از برترین تعمیرکاران و سرویسکاران لوازم خانگی در استان تهران میباشد، مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید، ما در کمترین زمان مشکل دستگاه معیوب شما را برطرف خواهیم کرد.

26314336 – 22387206

77975075 – 33321373

44749366 – 44646797

55849571 – 66190918

88201350 – 86017822

66190377

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر لباسشویی ال جی با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *