لباسشویی

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت را به افراد کاردان محول کنید تا بتوانید از کیفیت نهایی به مقدار قابل ملاحظه ای راضی باشید. همکاران شرکت اس پی یار را تعمیرکاران و مهندسین کاردان در حوزه ی تعمیرات لباسشویی تشکیل داده اند. به همین دلیل ما برای خدماتی که برای رفع خرابی لباسشویی ایندزیت انجام داده ایم، گارانتی لازم را در اختیار کاربران قرار می دهیم. ما به خوبی می دانیم چه خطاهایی می تواند بنا به چه دلایلی رخ دهد. انتخاب مراکز معتبر با کیفیت و سپردن پروسه ی سرویس دوره ای و رفع خرابی به افراد با تجربه می تواند در طول عمر مفید دستگاه و لوازم خانگی بسیار مهم باشد. اگر نیاز فوری به خدمات تعمیر لباسشویی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. در هر نقطه ای از تهران که باشید با تعمیرکاران را به محل شما اعزام می کنیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

به دنبال نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در تهران هستید؟ می توانید از خدمات تعمیرات شرکت اس پی یار به عنوان بزرگترین نمایندگی این برند  بهره مند شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق شماره هاي موجود در تماس باشید. ما در تمامی مناطق تهران شعبه داریم و می توانیم در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابیم.

اعزام تعمیرکار لباسشویی ایندزیت به شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران هستید، ما تعمیرکاران خود را به این ناحیه میفرستیم کافی است با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید. ما مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با ارائه ی خدمات با کیفیت رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. دیگر به نگرانی های خود برای تعمیر لباسشویی ایندزیت پایان دهید. 

شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه مرکزی در مرکز تهران

اس پی یار به عنوان نمایندگی مجاز در مرکز تهران در خدمت شما عزیزان است. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به توضیحات بیشتر در مورد پروسه تعمیرات میتوانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. ما خدمات حرفه ای را برای همه ی همکاران مان در مرکز تهران فعال کرده ایم. با ما میتوانید خدمات تعمیرات با کیفیت را با پرداخت هزینه ای بسیار مقرون به صرفه ای دریافت کنید. 

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

نمایندگی مجاز تعمیر  لباسشویی ایندزیت در غرب تهران

ما با سال ها تخص و تجربه در این حوزه توانسته ایم با ارائه ی خدمات تعمیرات و گارانتی آنها، رضایت کامل کاربران خود را به دست آوریم. پس در هر محله ای که در غرب تهران هستید با ما تماس بگیرید.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

اعزام تکنسین ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران

تعمیر لباسشویی ایندزیت را به همکاران با تجربه و با تخصص اس پی یار در شرق تهران بسپارید تا بتوانید خدمات با کیفیت دریافت کنید. انتخاب نمایندگی تعمیرات برای یک برند خاص بدان جهت مهم است که شما با تکنسین ها و مهندسین با تجربه ای در ارتباط خواهید بود. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند در افزایش طول عمر مفید دستگاه موثر باشد.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران

هموطنان عزیزمان در جنوب تهران می تواند از خدمات شرکت اس پی یار بهره مند شوند. ما در تلاش هستیم که هزینه ای بسیار مقرون به صرفه ای را به شما پیشنهاد دهیم. ما مفتخر آن هستیم که می توانیم با بهره مندی از یک کادر با تجربه و بکارگیری تجهیزات مرغوب و اعزام فوری تعمیرکار به منزل شما در هر محله ای از جنوب تهران، رضایت شما را داشته باشیم.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

 چرا اس پی یار را برای تعمیر لباسشویی ایندزیت انتخاب کنیم؟

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیرات حرفه ای لباسشویی ایندزیت در تهران خدمات وسیعی در نظر دارد. شما می توانید به منظور بهره مندی از خدمات سرویس دوره ای این دستگاه نیز با ما در تماس باشید. همچنین ما اقدامات لازم برای تعمیر و تعویض همه ی قطعات آن را مد نظر داریم. در صورت که قطعه ای کارای خود را از دست داده باشد کارشناسان ما توضیحات لازم برای خرید نمونه ی جدید در اختیار شما قرار خواهند داد. انتخاب قطعه های اصل و فابریک اهمیت زیادی در پروسه ی تعمیرات دارد.

1- داشتن تعمیرکاران متخصص

تعمیرکاران ما در دوره های مختلف شرکت کرده و تجربیات گوناگون به دست آورده اند. آنها به خوبی می توانند قطعات معیوب را شناسایی کنند و بهترین راهکار را برای تعمیرات در اولویت قرار دهند. با ما دیگر نگران خرابی این نوع از محصولات نباشید. ما می توانیم به راحتی اقدامات رفع خرابی را در همان روز تکمیل کنیم. شرکت اس پی یار مفتخر آن است با داشتن یک تیم حرفه ای توانسته خدمات تعمیر با کیفیت را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

2- تلاش برای تعمیر تمامی قطعات

تعمیر قطعات معیوب لباسشویی ایندزیت توسط همکاران ما با دریافت هزینه ی بسیار مطلوب انجام می شود. ما با سالها تجربه و تخصص در حوزه ی تعمیرات می دانیم که باید چه اقداماتی را در نظر بگیریم که هم هزینه ی تعمیرات کاهش یابد و هم اقدامات عیب یابی و رفع مشکلات به صورت اصولی انجام شود. ما با توجه به تخصصی که داریم تمام تلاش خود را برای تعمیر آنها به کار می بریم تا کمکی به کاهش هزینه تعمیرات کرده باشیم.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی زانوسی

3- ارائه گارانتی خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت

ارائه ی گارانتی برای تعمیر لباسشویی ایندزیت بدان جهت مهم است که کاربران می توانند به مقدار قابل ملاحظه ای اعتماد لازم را به دست آورند. متاسفانه در سال اهای اخیر به تعداد کلاهبردان در این حوزه افزوده شده است. افراد زیادی هستند که با ترفندهای گوناگون هزینه های کلان از کاربران دریافت میکنند بدون اینکه خدمات تعمیر مطلوب در اختیار آنها قرار دهند. شرکت اس پی یار برای همه ی خدمات خود، گارانتی لازم را در نظر دارد.

4- اعزام فوری تعمیرکاران به منزل

از دیگر ویژگی های مجموعه اس پی یار می توان به اعزام فوری تعمیرکار به منزل شما نام برد. زیرا این مجموعه دارای تعداد زیادی نیرو در نقاط مختلف تهران می باشد و میتواند در کمتر از 60 دقیقه نیرو به محل شما اعزام نماید. پس اگر زمان تعمیرات برایتان حیاتی است با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

ما خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل را برای شما عزیزان فعال کرده ایم. بهره مندی از خدمات در محل اهمیت زیادی دارد. در صورتی که این نوع از خدمات را انتخاب کنید هزینه ی بسیار کمتری را برای تعمیر لوازم خانگی پرداخت می کنید. همچنین  نیازی به اتلاف وقت برای انتقال لوازم خانگی معیوب به محل تعمیرات را نخواهید داشت. این دو فاکتور سبب شده است به منظور ارائه ی خدمات مشتری پسند، خدمات تعمیر در منزل را برای همه ی کاربران مان در اقصی نقاط تهران فعال کنیم.

آیا میتوانیم خرابی های لباسشویی ایندزیت را در منزل خودمان تعمیر کنیم؟

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در منزل توسط افراد کم تجربه یا بی تجربه به هیچ وجه مورد تایید نیست. زمانی که شما دانش لازم برای تعمیرات حرفه ای را ندارید چگونه می توانید آن را عیب یابی کنید و سپس رفع نمایید؟ آیا می دانید هر گونه ندانم کاری شما و بی توجهی به نکات ایمنی می تواند خسارت های جانی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد؟ پس هوشمندانه عمل کنید. اگر تجربه ی لازم را ندارید با یک فرد کاردان در تماس باشید تا بتوانید پروسه ی لازم برای تعمیرات را به خوبی دنبال کنید.

تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل

 مراحل ثبت درخواست تا تعمیر کامل ماشین لباسشویی ایندزیت         

تعمیر تخصصی لباسشویی ایندزیت یک پروسه ی چند مرحله می باشد که میتواند زمان بر بوده و نیازمند اقدامات وسیع می باشد. در ادامه در نظر داریم به طور مفصل به بررسی مراحل مختلف تعمیرات بپردازیم. زمانی که با هرگونه خرابی در این دستگاه مواجه شده اید لازم است که اقدامات مربوط را زیر نظر یک مرکز تعمیرات تخصصی در اولویت قرار دهید.

1- تماس با نمایندگی

تماس با نمایندگی اس پی یار اولین اقدامی می باشد که باید انجام دهید. با همکاران بخش پذیرش ما می توانید از طریق شماره های موجود در تماس باشید. ما مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در همه ی این سال ها با ارائه ی خدمات کامل تعمیرات را با دریافت هزینه ی بسیار منصفانه ای در اختیار شما قرار دهیم. شما می توانید به صورت 24 ساعته با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال برای فرایند تعمیر نیز می توانید با استفاده از راههای ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید. 

2- ثبت درخواست تعمیرات

در صورتی که خرابی موجود با توصیه هایی که از خدمات تعمیر آنلاین دریافت کرده اید برطرف نشود ، همکاران ما رزرو لازم را انجام می دهند. با ثبت درخواست می توانید زمان اعزام نیروهای ما به محل را مشخص کنید. هماهنگی های انجام شده در این مورد می تواند زمان مشخصی را برای تعمیرات ارائه دهد. متناسب با بازه ی زمانی که شما در منزل هستید، ما اقدامات اعزام نیرو را در نظر داریم. 

3- فرستادن تیم تعمیرکاران به منزل

تعمیرکاران ما دقیقا در زمان تعیین شده در هر محله ای تهران که باشید؛ به منزل شما اعزام میشوند. در صورتی که بنا به دلایلی مجبور به لغو هماهنگی باشید حتما چند ساعت قبل از مراجعه ی همکاران ما با مشاوره های موجود در تماس باشید و توضیحات لازم را در اختیار ما قرار دهید. ما با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه در تلاش هستیم که رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. به همین دلیل خدمات تعمیر در منزل را برای شما عزیزان فعال کرده ایم تا به بسیاری از دردسرها پایان دهیم.

4- عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت

عیب یابی لباسشویی ایندزیت مهمترین مرحله تعمیر می باشد. زمانی که عیب یابی به طور کامل و دقیق انجام نشود ما قادر نخواهیم بود اقدامات مربوط به تعمیرات را به طور مطلوب دنبال کنیم. زمانی که نتوانیم به خوبی تشخیص دهیم یک خرابی به چه دلیلی رخ داده است نمی توانیم قطعه ی معیوب را احیا کنیم. به همین دلیل در این مرحله لازم است با استفاده از تجهیزات حرفه ای و به روز، اقدامات لازم برای عیب یابی را با دقت لازم دنبال کنیم. تکنسین های کاربلد اس پی یار در این مورد بهترین راهکار را مد نظر دارند. 

5- بازسازی یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

بعد از اتمام مرحله ی عیب یابی اقدامات تعمیر و تعویض قطعات معیوب در اولویت قرار می گیرد. برای تعمیر لباسشویی ایندزیت ما در تلاش هستیم که قطعات معیوب را تعمیر کنیم زیرا تعویض هر قطعه ی خراب شده نیازمند پرداخت هزینه ی گزاف است. این امر نیز به نوبه ی خود میتواند هزینه ی تعمیرات را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد. ما به فکر پول جیب شما عزیزان هستیم و در تلاش هستیم که بتوانیم با ترفندهای مختلف هزینه ی تعمیر را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهیم. در اولویت قرار دادن تعمیرات در مقایسه با تعویض می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

6- تحویل سالم لباسشویی ایندزیت

زمانی که همه ی مراحل تعمیرات به طور کامل تمام شد. دستگاه با استفاده از تجهیزات گوناگون تست می شود. همچنین کارایی آن در کنار شما و زیر نظرتان بررسی شده و تحویل می گردد. شما می توانید از کارایی و سالم شدن کامل آن بعد از رفع کامل خرابی دستگاه از سوی همکاران ما مطمئن شوید. ما به منظور ارائه ی خدمات بیشتر و همچنین جلب توجه شما عزیزان در نظر داریم که گارانتی لازم را ارائه دهیم. با ما میتوانید خدمات تعمیر با کیفیت را دریافت کنید. 

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی هیتاچی
مراحل درخواست تعمیر لباسشویی ایندزیت

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت چقدر است؟

هزینه ای که برای تعمیرات و عیب یابی از شما درخواست می شود با توجه به فاکتورهای گوناگون متغیر است. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای تعمیرات در نظر گرفت. برای اینکه بتوانیم یک نرخ مشخص برای آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم باید بررسی های جدی انجام شود. بعد از عیب یابی همکاران ما می توانند هزینه ی مورد نیاز برای تعمیرات را مشخص کنند. این هزینه می تواند به نوع خرابی، مدت زمان لازم برای تعمیرات، تجربه و تخصص تکنسین مربوط در این حوزه و … وابسته باشد.  

سرویس و تعمیرات لباسشویی ایندزیت
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

برطرف کردن ارور های ماشین لباسشویی ایندزیت 

ماشین لباسشویی ایندزیت در صورت داشتن هرگونه خرابی با ارورهای مختلف مواجه خواهد شد. وجود این نوع از کد خطاها در زمان بروز هرگونه خرابی می تواند یک امتیاز مطلوب باشد زیرا هم به تعمیرکاران اجازه می دهد خرابی ایجاد شده را در اسرع وقت شناسایی کنند و هم می قادر خواهیم بود هر گونه خرابی را به طور صحیح تشخیص دهیم. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین ارورهای لباسشویی ایندزیت بپردازیم و راهکارهای مطلوبی را برای برطرف ساختن این کد خطاها ارائه دهیم.

نوع ارور علت راهکار
F01
خرابی برد الکترونیکی
تعمیر برد دستگاه که حتما باید توسط یک نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی ایندزیت انجام شود.
F02
کد خطا چرخش دیگ
تعویض کردن قطعه ی ناخو یا خازن که نیاز به تکنسین های خبره دارد.
F05 یا F11
خرابی پمپ ماشین لباسشویی کد خطا آب داخل دیگ
تعویض پمپ تخلیه و همچنین بررسی کارایی فیلتر پمپ برای تعویض هریک از این قطعات؛ حتما گارانتی ضمانت اصالت دریافت نمایید.
F06
خرابی درب ماشین لباسشویی یا دکمه استارت
بررسی قفل درب و تعویض میکروسوئیچ درب برای برطرف نمودن این ارور با نمایندگی های اس پی یار در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید.

یافتن علت خرابی های رایج ماشین لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار حرفه ای

عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت باید زیر نظر تکسین های آشنا به همه ی ارورهای این برند از محصول صورت گیرد. اگر عملکرد دستگاه شما نیز مختل شده است کافی است با یکی از نمایندگی های ما در تهران تماس بگیرید تا فوری به محل اعزام شده و مشکل شما را حل و فصل نمایند. همچنین همانطور که پیشتر بیان کردیم برگه گارانتی خدمات را بعد از اتمام فرایند دریافت خواهید کرد. در ادامه تعمیرکاران لباسشویی ایندزیت علت و نحوه برخی از مشکلات رایج را بیان میکنند.

لرزش لباسشویی ایندزیت می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در بخش های مختلف دستگاه باشد. تکنسین های لباسشویی ایندزیت معتقدند که مهمترین دلایلی سبب ایجاد این مشکل موارد زیر می باشد:

 • موارد کم یا زیاد بودن حجم لباس ها
 • خرابی مربوط به کمک ها فنر ها
 • خرابی مربوط پایه ها
 • شکستگی مربوط به محفظه ی جاپودری
 • خرابی درب فیلتر
 • خرابی پوسته ی فیلتر

خرابی موتور دستگاه
خرابی چرخ دنده ها
مشکل در آب ورودی دستگاه
ایراد در ظرفیت مخزن

اگر هر یک از این قطعات نیاز به تعویض داشته باشد باید گارانتی اصالت را از نمایندگی مربوطه بگیرید.

لباسشویی ایندزیت کارایی بالایی دارد و با آپشن های مختلفی که دارد می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال در بسیاری از مواقع ماشین لباسشویی ایندزیت نیز می تواند ایراداتی را داشته باشد. نشتی آب یا خروج آب از کف لباسشویی از بارزترین مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند. این ایراد ممکن است به دلیل خرابی لاستیک دور درب دستگاه، همچنین خرابی مربوط به لوله های خروجی آب و وجود مشکل در عملکرد پمپ تخلیه مربوط شود. در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات بلافاصله با کارشناسان شرکت اس پی یار در ارتباط باشید. 

آیا لباس ها در لباسشویی ایندزیت خشک نمی شوند؟ در صورت کارایی یکی از قطعات عمل کننده با اختلال جدی روبرو است. دلایل مختلفی می تواند سبب ایجاد این شکل باشد. در برخی از مواقع نیز قطعی برق می تواند عامل جدی ایجاد این مشکل باشد.

عدم تخلیه شدن آب از مهمترین ایرادهای مربوط به ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که میتواند به خاطر دلایل زیر باشد:

 • مشکل در سنسور سطح آب
 • خرابی میکروسوئیچ
 • مشکل در فیلتر
 • خرابی پمپ تخلیه

همچنین مسدود بودن شیلنگ خروجی آب نیز می تواند عامل بروز این نوع از خرابی ها در دستگاه باشد. این نوع از مشکلات می تواند سبب بروز معضلات گوناگون در کارایی دستگاه باشند. ایراد عدم تخلیه آب توسط دستگاه را می توان با هزینه مناسب برطرف ساخت. همکاران ما در تلاش هستند برای تعمیر لباسشویی ایندزیت هزینه ای بسیار منصفانه ای را پیشنهاد دهند. 

عدم چرخیدن دیگ به عنوان یکی از مهمترین ایرادات لباسشویی ایندزیت در نظر گرفته می شود که میتواند به خرابی های زیر مربوط شود:

 • برد الکترونیکی
 • میکرو سوئیچ
 • مشکل در سنسورها
 • عدم تعادل بار
 • وجود بار اضافی

پیشنهاد می شود در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات بلافاصله ابتدا بار اضافی دستگاه را کم کنید. بعد اگر مشکل حل نشد با استفاده از شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. ایراد یاد شده در مدل های قدیمی لباسشویی ایندزیت به وفور قابل مشاهده است.

اگر لباسشویی شما لباس ها را تمیز نمی کند به احتمال زیاد بازده آن به خاطر دلایل مختلف کاهش یافته است. از مهمترین دلایل ایجاد این مشکل می توان:

 • به هم خوردن تنظیمات شستشو
 • عدم استفاده از شوینده ها
 • متوازن نبودن لباس ها در داخل دیگ و
 • عدم چرخیدن دیگ اشاره نمود.
 • اگر مشکل از نچرخیدن دیگ لباسشویی بود میتوانید با یکی از نمایندگی های مجاز ما در مناطق مختلف تهران تماس بگیرید تا فوری به محل شما اعزام شوند.
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی حایر

اگر لباسشویی ایندزیت به طور ناگهانی در زمان استفاده قطع می شود در این صورت این خرابی می تواند به موارد زیر مربوط باشد:

 • مشکل در اتصالات برق در بخش های مختلف
 • مشکل در کارایی برد الکترونیکی

در هر صورت قطعی ناگهانی یک اتفاق خوشایند نیست و می تواند با تکرار پی  در پی قطعات مختلف را تحت کنترل قرار دهد. همچنین اگر ولتاژ ساختمان سالم باشد ولی برد نتواند این ولتاژ را به طور کامل دریافت کند. همین موضوع نیز می تواند سبب متوقف شدن دستگاه باشد. 

در این حالت به احتمال زیاد بخش های مختلف دستگاه کارایی خود را از دست داده اند. همچنین استفاده از شوینده های نامرغوب نیز می تواند عامل ایجاد بوی بد در بخش های مختلف دستگاه باشد. همیشه پیشنهاد می شود مواد شوینده خوشبو را برای شستن لباس ها انتخاب کنید. از دیگر عواملی که می تواند سبب ایجاد بوی بد در دستگاه باشد می توان به عدم تخلیه آب دستگاه اشاره نمود. در این حالت باید پمپ تخلیه آب چک شود. بالا بودن میزان رطوبت در آن و همچنین کم بودن میزان پودر شوینده می تواند باعث ایجاد بوی بد در زمان استفاده از دستگاه باشد این بوی بد می تواند به نوبه ی خود به لباس های شما راه پیدا کنید در این صورت باید لباس های خود را مجدد بشویید. 

قطع بودن اتصالات برق می تواند عامل  ایجاد این مشکل باشد. در صورتی که اتصالات دستگاه به نا به دلایل مختلف از جمله فرسودگی از بین رود در این حالت شاهد چشمک زدن چراغ لباسشویی خواهیم بود. همچنان وجود نوسانات برق نیز عامل این مشکل باشد. به همین دلیل تاکید می شود از یک محافظ برق استفاده کنید تا ایرادهای مربوط به جریان الکتریسیته را به مقدار زیاد کاهش دهید. آسیب دیدگی یا خرابی برد نیز می تواند باعث این مشکل در دستگاه شود. در این صورت باید بررسی های دقیق توسط یک تعمیرکار حرفه ای انجام شود. 

بسته نشدن درب لباسشویی ایندزیت می تواند علل گوناگون داشته باشد. به عنوان مثال اگر بار داخل آن بیشتر از مقدار مجاز باشد در این صورت ممکن است با این مشکل مواجه شوید. پس هیچ وقت بار بیشتر به داخل آن اضافه نکنید. این موضوع عوامل ایجاد بسیاری از خرابی ها در این دستگاه است. همچنین از بین رفتن لاستیک های درب نیز می تواند عاملی برای ایجاد این نوع از مشکلات باشد. اگر نتوانستید این مشکل را برطرف نمایید حتما با نمایندگی های ما در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند. اگر همچنان ایراد برطرف نشد نیرو مورد نیاز خیلی سریع و وفری به منزل شما اعزام میشود.

زمانی که شاهد سروصدای زیاد در لباسشویی ایندزیت هستید، به احتمال زیاد یک قطعه ای در داخل آن کارایی خود را از دست داده است. سروصدای زیاد در این نوع از لوازم خانگی به هیچ وجه نشانه ی یک اتفاق خوشایند نیست.  در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات لازم است عیب یابی حرفه ای را در اولویت قرار دهید؟ هرچه اقدامات لازم برای عیب یابی اساسی را به صورت مطلوب انجام دهید قادر خواهید بود پروسه ی تعمیر لباسشویی ایندزیت را به طور مطلوب دنبال کنید.

وجود برق در بدنه لباسشویی ایندزیت یک خطر جدی می باشد که میتواند خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری ایجاد کند. اگر در زمان استفاده از دستگاه شاهد هرگونه جرقه ی الکتریکی در آن شده اید، بلافاصله آن را خاموش کنید و با کارشناسان شرکت اس پی یار در تماس باشید. این موضوع می تواند به وجود ایرادهای فنی مختلف در موتور لباسشویی مربوط شود. همکاران ما قطعات مرتبط را بررسی کرده و این مشکل را برطرف خواهند کرد.

جلوگیری از خرابی لباسشویی ایندزیت با سرویس دوره ای

سرویس دوره ای لباسشویی ایندزیت بدان جهت مهم است که می تواند عامل بروز بسیاری از خرابی ها باشد. زمانی که شما سرویس لباسشویی ایندزیت را مد نظر دارید به خرابی های مختلف در اسرع وقت پی خواهید برد. همچنین در فرایند سرویس دوره ای می توانید توصیه های مطلوب برای افزایش طول عمر مفید دستگاه و بازده آن به دست آورید. متاسفانه بسیاری از کاربران سرویس لوازم خانگی را به صورت منظم مد نظر ندارند. همین موضوع سبب می شود به طور وسیع با خرابی این نوع از لوازم مواجه شوند. 

چه فاکتورهایی در سرویس لباسشویی ایندزیت مورد بررسی قرار می گیرد؟

در فرایند سرویس دوره ای ما همه ی قطعات را تست می کنیم و کارایی آنها به طور مطلوب بررسی می شود. اگر کیفیت یک قطعه کاهش یافته یا با هرگونه مشکل مواجه باشد، پروسه ی تعمیرات آن در زمان مشخص انجام می شود. در این صورت هزینه تعمیر لباسشویی ایندزیت نیز بسیار کمتر خواهد بود. همچنین متناسب با شرایط لباسشویی همکاران ما راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد. تا بتوانید از بروز مشکلات مختلف جلوگیری کنید.

سرویس لباسشویی ایندزیت

سوالات متداول

چگونه می توانم از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل اس پی یار استفاده کنم؟

 برای این منظور می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید.  هماهنگی لازم متناسب با بازه ی زمانی که شما در منزل حضور دارید انجام می شود.

خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت آنلاین زیر نظر اس  پی یار انجام می شود؟

 بله. ما خدمات تعمیر آنلاین را در اولویت قرار داده ایم تا شما بتوانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه (10)

 1. مینا

  16 آبان 1400 پاسخ

  سلام لباسشویی ایندزیت هست. ادد واش دارم صفحه روشن میشه اما کار نمیکنه فقط دکمه خاموش روشن کار میکنه درجه هم عوض نمیشه رو یه تایم مونده و اصلا لباسشویی کار نمیکنه

  • پشتیبان اس پی یار

   19 آبان 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. میتواند دو علت داشته باشد: ۱. یکی از کلید های تنظیمات ، داخل گیر کرده است یا ۲. برد دستگاه خراب است. برای بررسی و تعمیر لباسشویی ایندزیت خود با نمایندگی ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 2. احمد لطفی

  1 دی 1400 پاسخ

  با سلام و خسته نباشید.
  ماشین لباسشویی زمان شستشو به نظر می رسه موتور در حال کار هست ولی توان چرخوندن دیگ ماشین و نداره و جیر جیر هم می کنه(گاهی وقتی نیم دور یا یک دور می چرخونه ولی نمی تونه کامل شستوشو را انجام بده) بقیه ی مراحل کار ماشین کامل انجام میشه، لطفا راهنمایی بفرمایید مشکل چیه؟ ممنون

  • پشتیبان اس پی یار

   3 دی 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. مشکل از خازن موتور شستشو ماشین لباسشویی است. احتمالا باید خازن را تعویض کنید. برای ارسال تکنسین فوری با همکاران ما تماس بگیرید.

 3. سارا سبحانی

  11 دی 1400 پاسخ

  درود بر شما. سوالی داشتم. بنده لباشسویی زیمنس مدل wm14e441 دارم. مشکلش اینه که قبلا روی زمان اتمام کار به صفر میرسید و بوق پایان کار میزد. اما الان با اینکه کارهای شستشو رو انجام میده ولی روی ۱ دقیقه اخر کار میمونه و صفر نمیکنه.۲ساعتم بگذره روی همون ۱ مونده. روی هر حالتی هم میزارم فرق نمیکنه بازم روی ۱ میمونه. ممنوم اگر راهنمایی کنید؟

  • پشتیبان اس پی یار

   12 دی 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. برای این مشکل به ترتیب باید پمپ تخلیه ، موتور ماشین لباسشویی و سپس برد الکترونیکی تست شوند. برای تعمیر لباسشویی یا ارسال فوری تعمیرکار با اس پی یار تماس بگیرید.

 4. نیما

  15 خرداد 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشید
  ماشین لباسشویی ایندزیت دارم. الان دوباره که وقتی کارش تموم میشه آهنگ میزنه ولی عدد صفر روی مانیتورش نشون میده و از حالت خاموشی خودکار درومده و من باید دکمه خاموشو بزنم…مشکل کجاست؟

  • پشتیبان اس پی یار

   20 خرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. احتمالا برد لباسشویی مشکل دارد و باید تعمیر شود. برای مشاوره با شماره 02191001912 نمایندگی تعمیرات لباسشویی ما تماس بگیرید.

 5. علی

  16 شهریور 1401 پاسخ

  لباسشویی ما وقتی روشن میشه تمام چراغهاش چشمک میزنه وکار نمیکنه دوشاخه رو عوض کردم روشن شد یه دور کار کرد بعدش دوباره چشمک زد از کار افتاد

  • پشتیبان اس پی یار

   17 شهریور 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. برد الکترونیکی لباسشویی شما باید تست شود. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه لباسشویی ایندزیت در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.