خانه » تعمیر لباسشویی بلومبرگ
تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

تعمیر لباسشویی بلومبرگ

بلومبرگ یکی از برندهای معتبر تولید کننده لوازم برقی خانگی از جمله لباسشویی میباشد که با کیفیت مناسب توانسته طیف بالایی از مخاطبان را جذب کند. از آنجایی که لباسشویی جزو پر استفاده ترین وسایل برقی در زندگی روزمره است ممکن است این دستگاه بعد از مدتی نیازمند سرویس یا تعمیر باشد. شرکت اس پی یار از جمله مراکزی است که به طور تخصصی به ارائه ی خدمات در خصوص سرویس، تعویض قطعات و تعمیر لباسشویی بلومبرگ میپردازد.

علل مختلفی می تواند سبب بروز ایرادهای فنی در ماشین لباسشویی بلومبرگ شوند. این علل می توانند به استفاده ی نامطلوب و البته مشکلاتی در نصب و راه اندازی دستگاه مربوط باشند. در ابتدا تاکید می شود اقدامات نصب ماشین لباسشویی را به افراد کاربلد بسپارید. اگر تجربه ی کافی برای این امر را ندارید، از انجام هر گونه اقدام خودسرانه ای برای نصب و راه اندازی دستگاه به شدت پرهیز کنید. در مرحله ی بعدی توصیه می شود که سرویس دوره ای لباسشویی بلومبرگ را در اولویت قرار دهید. زمانی که سرویس دوره ای این دستگاه به صورت اصولی انجام شود به ندرت دچار خرابی های شدید در آن خواهید بود.

از سوی دیگر هر ایرادی در اسرع وقت شناسایی می شود و در کوتاهترین مدت زمان تعمیر می گردد. این امر هزینه ی لازم برای تعمیر لباسشویی را نیز به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. در مرحله ی بعدی توصیه می شود در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در این برند از ماشین لباسشویی سعی کنید بلافاصله با یک تیم  متخصص در این حوزه در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید. شرکت اس پی یار از جمله مراکزی است که به طور تخصصی به ارائه ی خدمات در خصوص سرویس، تعویض قطعات و تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ میپردازد.

1.تعمیر نشت آب لباسشویی Blomberg

نشت آب در هنگام شستشو، از جمله مشکلاتی است که ممکن است در لباس شویی بلومبرگ رخ دهد. این مشکل رایج و طبیعی نیست و باید حتما  تعمیر آن توسط متخصص بررسی شود. در صورت بروز این مشکل ابتدا دستگاه را خاموش کنید. سپس شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا از گرفته نبودن آنها مطمئن شوید. شیر ورودی و اتصالات دیگر را هم چک کنید تا محکم و بدون نقص باشند.

کاربران گرامی سایت اس پی یار، در صورت تمایل به تعمیر و عیب یابی لباسشویی بوش نیز میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

2.رفع مشکل صدای زیاد ماشین لباسشویی بلومبرگ

یکی از مشکلات متداول لباسشویی Blomberg تولید صدای زیاد است. این مسئله میتواند دلایل مختلفی داشته باشد.  توجه داشته باشید که باید به موقع این اشکال را بررسی و رفع کنید تا مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید. خراب شدن قطعاتی مثل بلبرینگ درام میتواند باعث صدای زیاد شود. برای بررسی آن، درام را به صورت دستی بچرخانید و اگر صدایی شنیدید یعنی بلبرینگ نیازمند تعویض است.

هم چنین کهنه بودن لوازم پلاستیکی میتواند موجب ایجاد صدای زیاد شود که با تعویض این قطعات قابل برطرف شدن است. در بعضی موارد هم ممکن است نیازی به تعویض قطعه نباشد. برای مثال ممکن است در مخزن دستگاه جسم خارجی وجود داشته باشد یا اینکه لباسشویی در محل خود تراز نبوده و این موجب لرزش و تولید صدا شود.

3.تمیز نشدن لباسها بعد از شسته شدن در لباسشویی بلومبرگ

تمیز شسته نشدن لباسها یکی از بزرگترین دلایل تماس مشتریان برای درخواست تعمیر لباسشویی بلومبرگ می باشد. این مشکل می تواند، ناشی از عوامل مختلف باشد. اولین عامل احتمالی انتخاب برنامه نامناسب برای شستشوی لباس هاست. حتما از متناسب بودن حجم لباس ها و برنامه ی شستشو اطمینان حاصل کنید. هم چنین حجم لباس ها را متناسب با مخزن آن در نظر بگیرید تا لباس ها به راحتی بتوانند حرکت کنند و آب کافی در مخزن برای شستشو جریان داشته باشد. توجه داشته باشید که استفاده از شوینده های نامناسب نیز میتواند موجب تمیز نشدن لباس ها شود و هم چنین به لباسشویی بلومبرگ آسیب وارد کند. در آخر، فیلتر لباسشویی را حتما چک کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.

کاربران گرامی سایت تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار میتوانند در صورت تمایل به تعمیر ماشین لباسشویی حایر خود نیز با مجموعه تماس بگیرند.

4.تعمیر آبگیری نکردن مناسب لباسها

این مشکل در لباسشویی های بلومبرگ رایج است. مهم ترین دلیل بروز آن میتواند ناشی از فشار کم آب باشد. برای بررسی فشار آب ابتدا از مسدود نبودن شیر ورودی اطمینان پیدا کنید. سپس شلنگ ورودی آب را چک کرده تا از سالم بودن و عدم گرفتگی آن مطمئن شوید. هم چنین فیلتر های لباسشویی را بررسی کنید و اگر در اثر جمع شدن املاح مسدود یا کثیف بود آن را تعویض کنید.  در برخی موارد نیز ممکن است مشکل از فشار آب ساختمان باشد. این مسئله در آپارتمان ها بسیار رایج است.

5.رفع عیب درست کار نکردن خشک کن دستگاه

عوامل مختلفی میتوانند موجب درست کار نکردن خشک کن در لبالسشویی شوند. در قدم اول سالم بودن خازن، برد و موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ را بررسی کنید. سپس فیلتر پمپ  و یا شلنگ تخلیه را چک کنید که مسدود نباشد. توجه داشته باشید که پر بودن بیش از حد مخزن آن ممکن است مانع از عملکرد مناسب خشک کن آن شود.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی Blomberg

همانطور که اشاره شد، لباسشویی به عنوان یکی از پرکاربرد ترین وسایل برقی ممکن است دچار خرابی شود. برخی از افراد سعی میکنند خودشان نسبت به رفع اشکالات یا تعمیر لباسشویی اقدام کنند ، اما مهم است بدانید که عدم داشتن مهارت یا دانش تخصصی ممکن است دردسرساز شود و خسارت های جدی به دستگاه وارد نماید. تیم اس پی یار دارای تعمیرکار لباسشویی بلومبرگ متخصص و با مهارت میباشد که در تمام مراحل ارائه خدمات از جمله مشاوره یا سرویس و تعمیر در کنار شما خواهند بود. خدمات ارائه شده در اس پی یار به شرح زیر هستند:

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

هزینه تعمیر لباسشویی بلومبرگ میتواند بسته به عوامل مختلف متفاوت باشد. با توجه به وارداتی بودن محصولات بلومبرگ و نبودن  فطعات یدکی آن در بازار، هزینه ی تعمیرات یا تعویض قطعات این دستگاه ممکن است افزایش پیدا کند. به همین علت به مشتریان محترم توصیه میشود تا برای دریافت خدمات به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایند تا از کیفیت قطعات و تضمین خدمات مطمئن شوند.

قیمت تعمیرات لباسشویی بلومبرگ طبق نرخ مصوب اتحادیه میباشد، البته نوع خرابی آن و اینکه قطعات نیاز به تعمیر و تعویض داشته باشند هم در هزینه ی خدمات تاثیرگذار است. قطعات اورجینال به مراتب گران تر و به همان اندازه با کیفیت تر و در طولانی مدت بهینه تر نیز هستند. 

با توجه به اینکه در اکثر موارد تعمیر لباسشویی بلومبرگ در خانه یا محل کار شما انجام میشود، مشتریان فقط هزینه ی  مراجعه ی تکنسین را پرداخت میکنند و تنها در موارد خاص که نیاز به جابجایی دستگاه است که شامل هزینه ی اضافی میشود.

نحوه محاسبه قیمت تعمیر آن میتواند بسته به عوامل مختلف متفاوت باشد. با توجه به وارداتی بودن محصولات بلومبرگ و نبودن  قطعات یدکی آن در بازار، هزینه ی تعمیرات یا تعویض قطعات این دستگاه ممکن است افزایش پیدا کند. به همین علت به مشتریان محترم توصیه میشود تا برای دریافت خدمات به نمایندگی های معتبر مراجعه نمایند تا از کیفیت قطعات و تضمین خدمات مطمئن شوند.

تمامی مشتریان عزیز میتوانند علاوه بر یخچال بلومبرگ، نسبت به تعمیرات لباسشویی ال جی نیز از تعمیرکاران اس پی یار استفاده کنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در تهران

تیم اس پی یار با داشتن نمایندگی های مختلف در سراسر تهران آماده ی خدمات رسانی به مشتریان محترم میباشد. نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در اس پی یار به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال فعال هستند. برای دریافت خدمات و تعمیر لوازم برقی خود با مشاورین ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره از کارشناسان:

نمایندگی شمال تهران:  02191001912 

نمایندگی شرق تهران:  02191001912

نمایندگی غرب تهران:  02191001912

نمایندگی مرکز تهران:  02191001912

نمایندگی جنوب تهران:  0219100191

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی بلومبرگ»

 1. ماشین لباسشویی بلومبرگ ما برنامش کار نمیکنه و ارور E09 میده. خاموش و روشن هم کردیم ولی باز مشکل داره. اشکالش از کجاست؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. این ارور نقص در برنامه انتخابی است ، بین برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ و پانل ناهماهنگی ایجاد شده است و در صورت انتخاب برنامه عمل نمی کند. برای رفع این عیب باید اتصالات و سیم کشی های مربوطه بررسی گردد. همچنین برد الکترونیکی نیز ممکن است دچار عیب شده باشد.
   برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه مجاز لباسشویی بلومبرگ اس پی یار تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی است در نخستین قدم شلنگ های دستگاه را بررسی فرمایید و از سوراخ نبودن آن مطمئن شوید بعد از آن لاستیک های درب ورودی را بادقت نگاه کنید تا مطمئن بشید که آن ها دچار پوسیدگی و یا پارگی نشده باشد. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ما تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. ممکن است ایراد در بلبرینگ های موتور، زیاد بودن حجم لباس در مخزن لباسشویی و یا گیرافتادن جسم خارجی بین چیلک و مخزن باشد. لطفا با مرکز تعمیر تخصصی لباسشویی بلومبرگ تماس بگیرید تا همکارانمون شما رو راهنمایی کنند.

 2. سلام. لباسشویی بلومبرگ من لباسها رو تمیز نمیشوره و بعد شستشو لباسها بو میدن. باید چیکار کنم؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. دلیل اصلی این مشکل از رشد کپک در درزهای لباسشویی میباشد، برای اینکه از شر این مشکل رها بشوید باید درزگیرهای درب ماشین را درآورده و با شوینده شست و شو دهید.بعد در حالیکه ماشین خالی شد داخل ماشین را با پاک کننده های قوی و آب داغ تمیز فرمایید. لطفا با شماره نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید تا همکارانمون شما رو راهنمایی کنند.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. بله، تمامی قطعات جانبی لباسشویی بلومبرگ در مجموعه اس پی یار موجود است. لطفا برای رفع مشکل لباسشوی بلومبرگ با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید و مدل دستگاه رو بفرمایید تا همکاران ما بیشتر راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس