لوگو اس پی یار

اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
لباسشویی

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش در اس پی یار مانند دیگر تعمیرات لباسشویی توسط تکنسین های مجرب انجام میشود. وجود تعمیرکاران متخصص برند بوش در این مرکز؛ باعث شده همیشه رضایت مشتریان خود را داشته باشیم. چون مکانیزم دستگاه این برند نیاز به تخصص بالایی دارد و تعمیرکار لباسشویی بوش در اس پی یار آموزش های لازم را در این باره دیده اند. بابت همین مورد این شرکت تمامی خدمات خود را به مدت یکسال ضمانت می کند و جای هیچ نگرانی نیست. برای ثبت درخواست رفع خرابی لباسشویی با شماره های زیر تماس بگیرید.

 لازم به ذکر است که لباسشویی بوش از برترین برندهای لباسشویی می باشد که اگر به خوبی از آن نگهداری شود و سرویس دوره ای برای آن در نظر بگیرید؛ خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا میکند. با توجه به این ویژگی اگر این دستگاه را در اختیار افراد بی تجربه قرار دهید؛ قطعا شاهد خرابی های بیشتری خواهید بود. از رایج ترین مشکلاتی که در آن ایجاد می شود می تواند به باز نشدن درب لباسشویی، کارنکردن دستگاه یا بخش خشک کن آن اشاره نمود. البته دلایل دیگری برای خرابی آن وجود دارد که در ادامه به طور کامل توضیح می دهیم.

چه زمانی به تعمیر لباسشویی بوش نیاز است؟

لباسشویی بوش از برترین برندهای لباسشویی می باشد که اگر به خوبی از آن نگهداری شود و سرویس دوره ای برای آن در نظر بگیرید؛ خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا میکند. با توجه به این ویژگی اگر این دستگاه را برای تعمیر در اختیار افراد بی تجربه قرار دهید؛ قطعا شاهد خرابی های بیشتری خواهید بود. از رایج ترین مشکلاتی که باعث میشود مشتریان در خواست تعمیر ماشین لباسشویی بوش را ثبت کنند و به دنبال برطرف کردن آن باشند میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

چه زمانی به تعمیر لباسشویی بوش نیاز است؟

1- مشکل در تسمه لباسشویی بوش

اگر این علائمی که در ادامه بیان میکنیم را مشاهده نمودید حتما برای رفع آن؛ با تعمیرکار لباسشویی بوش تماس بگیرید. همانطور که در مقدمه گفتیم حتما باید تخصص در این برند را داشته باشند.

 • سر و صدای زیاد دستگاه
 • نچرخیدن دیگ
 • خشک نشدن لباس ها

2- خراب شدن تایمر دستگاه

تعمیر تایمر نیاز به عیب یابی دارد. اینکه مقدار عددی آن بهم ریخته باشد دلیل قطعی برای خرابی آن نیست. ممکن است مشکل در قطعات دیگر وجود داشته باشد. برای عیب یابی آن باید حتما با یک نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش تماس حاصل نمایید. از دلایلی که میتواند تایمر خراب شده باشد؛ میتواند به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشکل در میکروسوئیچ
 • خرابی موتور تایمر
 • ایراد در سنسور تعیین کننده سطح آب
 • خرابی پمپ تخلیه
 • مشکل در دستگیره تایمر

3- تعمیر لرزش بیش از اندازه لباسشویی بوش

برای تعمیر لباسشویی بوش با این مشکل؛ ابتدا باید علت را پیدا کنید. گاه ممکن است با یک اقدام سریع حل شود و گاه ممکن است نیاز به تعمیرکار تخصصی داشته باشد. دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شوند به شرح زیر می باشد.

تعمیر لباسشویی بوش به خاطر لرزش بیش از حد

 • اولین و ساده ترین دلیل آن تراز نبودن دستگاه می باشد. که توسط خود شما هم قابل تنظیم است.
 • دومین دلیل باز نبود پیچ های ترنسلیت می باشد. آن نیز توسط خود شما قابل اصلاح است.
 • حجم نامتوازن لباس ها در آن نیز باعس می شود دیگ به درستی نچرخد و لرزش ایجاد کند.
 • مشکل در فنرهای زیر دیگ عامل دیگر لرزش است. اگر این فنر ها به مشکل بخورند، دیگ به درستی نمی چرخد و باعث لرزش می شود.
 • پارگی یا کشش در تسمه باعث میشود دیگ هنگام چرخش به قطعات دیگر برخورد کند که علاوه بر سر و صدا باعص لرزش های شدید هم می شود.

اگر دو مورد آخر عامل تکان های شدید آن باشد حتما باید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید که یا حضورا مشکل شما را حل نمایند و یا به شما مشاوره در راستای رفع خرابی دهند.

4- رفع مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش

تماس های زیادی به خاطر باز نشدن درب لباسشویی بوش دریافت میکنیم که گاها به راحتی حل میشوند. از دلایل آن میتوان به دستکاری قفل کودک دستگاه، شکسته شدن دستگیره و یا خرابی قطعات داخلی مانند پمپ تخلیه اشاره نموده. برای حل آن میتوانید:

 • قفل کودک را غیر فعال کنید.
 • گرفتگی مسیر پمپ تخلیه را باز کنید.
 • با ضامنی دستی موجود در قسمت زیرین دستگاه آن را باز کنید.
 • عوض کردن میکرو سوئیچ توسط تعمیرکاران تخصصی لباس شویی بوش

5- رفع خرابی عدم عملکرد خشک کن دستگاه

یکی از درخواست های رایج برای تعمیر لباسشویی بوش همین مشکل می باشد. زمانی که خشک کن لباسشویی بوش کار نمیکند؛ چند علت دارد که برخی از آن توسط شما قابل تشخیص است اما برخی دیگر باید توسط تکنسین ها بررسی شود یا مشخص شود. این علل شامل:

 • میزان وزن لباس ها زمانی که زیاد باشد، لباسشویی برای محافظت از دیگ این عملیات را انجام نمی دهد.
 • تنظیمات خشک کن لباس را درست قرار نداده اید. تنظیمات را نگاه کنید اگر گزینه no spin فعال باشد، یعنی عملیات خشک کردن را انجام نده. باید غیرفعال کنید.
 • اگر ترموستات لباسشویی خراب باشد میتواند این مشکل را ایجاد کند.
 • مشکل در خازن دستگاه میتواند از خشک کردن لباسشویی جلوگیری کند.
 • همچنین نقص المنت و هیتر عامل دیگری در ایجاد آن می باشد. این قطعه اگر خراب شده باشد باید توسط تعمیرکار لباسشویی بوش تعویض شود.
خواندن  تعمیر لباسشویی هیتاچی

6- بر طرف کردن ایراد جمع شدن آب در دیگ

برای برطرف کردن این مشکل باید هر بخشی که به خروجی آب مرتبط میشود را در نظر بگیرید. برای مثال: پمپ تخلیه آب، شیلنگ تخلیه، فیلتر پمپ را بررسی و در صورت مسدودی آن را رفع کنید. البته دلایل دیگری هم دارد که شامل موارد زیر میشود که حتما نیاز به سرویس کار لباسشویی بوش دارد.

 • خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی بوش
 • سوختن برد الکترونیک دستگاه

7- تعمیر لباسشویی بوش به خاطر روشن نشدن

تمام خرابی های که ذکر کردیم تماما مهم است که توسط نیروهای متخصص عیب یابی و تعمیر شوند. اما این مورد از همه مهمتر است و حتما باید توسط کارشناس بررسی شود. چون این مسئله دلایل فنی و تخصصی دارد. از دلایل آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

تعمیر لباسشویی بوش به خاطر روشن نشدن

 • خرابی سوئیچ درب
 • مشکل در سیستم برقی داخلی دستگاه یا قطع بودن پریز برق
 • آسیب دیدن برد اصلی آن
 • مشکل در سیم کشی یا صفحه نمایش دستگاه

8- بر طرف کردن سر و صدای بالای لباسشویی بوش

یکی دیگر از رایج ترین دلایل تعمیر لباسشویی بوش این مورد می باشد. برای برطرف کردن آن؛ ابتدا باید نوع صدا را تشخیص دهید. هر صدایی دلایل خاص خودش را دارد. مثلا صدای تق تق می دهد یا صدای جیر جیر یا وز وز ریز است؟ بعد از تشخیص نوع صدا ادامه مطلب را توجه نمایید.

 • وجود یک دکمه، یا جسم خارجی در دیگ باعث ایجاد صدایی مانند افتادن کلید دارد.
 • وجود لباس های بیشتر از وزن نرمال دیگ عامل دیگر برای ایجاد صداهایی مانند تق تق یا جیر جیر میشود.
 • خراب بودن پمپ باعث ایجاد صدایی مانند زوزه می شود.
 • خرابی بالشتک دستگاه که به نوعی نقش ضربه گیر را دارد و باعث کاهش صدا میشود. حتما باید سرویس کار لباسشویی بوش آن را بررسی کند. درصورت فرسودگی تعویض شود.
 • مشکل در کمک فنر های دیگ باعث ایجاد صداهایی جیر جیر میشود. این کمک فنرها اگر دیر تعمیر شوند باعث اسب های بیشتر به دستگاه میشوند.
 • مشکل در تسمه لباسشویی بوش باعث ایجاد صداهای تق تق بلند میشود.
 • شکسته شدن بلبرینگ نیز یکی از دلایل رایج ایجاد سر و صدای نامتعارف در دستگاه میشود.

9- رفع بوی بد ماشین لباسشویی بوش و جرم گیری

اگر لباس ها مدت زمان زیادی در لباسشویی بمانند و یا آب درشیار لاستیک مانند باشد و یا مخزن پودر را تمیز نکرده باشید؛ این بو نامناسب ایجاد می شود. همچنین چند وقت یکبار نیاز است دستگاه به طور کامل سرویس و جرم گیری شود. تمام این موارد باعث رفع بوی بد آن می شود.

برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی بوش تماس بگیرید

تعمیر ماشین لباسشویی بوش با توجه به ارورها

امروزه خیلی از دستگاه ها مشکلات درونی خود را با ارورهای که بر روی دستگاه میندازند نشان می دهند. لباسشویی بوش نیز از این موضوع مستثنی نیست. ما در جدول زیر خطاهای این دستگاه همراه با راه حل تعمیر آن بیان کرده ایم. تا انتها با ما همراه باشید.

تعمیر لباس شویی بوش با توجه به ارور های دستگاه

کد خطا (ارور لباسشویی بوش) نحوه بر طرف کردن نیاز به تعمیرکار دارد؟
E00
نصب و راه اندازی مجدد برنامه های دستگاه
به تکنسین تعمیر لباسشویی بوش نیاز دارد
E16 یا F16
خرابی میکروسوئیچ یا بسته نشدن درست درب
اگر حالت اول باشد، بله نیاز به تعمیرکار دارد اما مورد دوم خیر
E17
یعنی آب وارد دستگاه نمیشود؛ مشکل در شیر آب و شلنگ ورودی است یا مربوط به شیر برقی
مورد اول توسط خود شما قابل بررسی است اما مورد دوم نیاز به بررسی توسط سرویس کار دارد
E18
نشان دهنده عدم تخلیه آب
مسیر خروجی را چک کنید و فیلتر را تمیز کنید اگر مشکل حل نشد باید تعمیر کار آن را عیب یابی کند.
E21 یا F21
مشکل در موتور لباسشویی بوش
این مشکل حتما باید توسط سرویس کار بازدید شود
F23 یا E23
نشتی آب در کف دستگاه
باید توسط کارشناسان عیب یابی شود
F26
آسیب در آبشنار و یا هیدرواستات
قابل حل به دست خودتان نیست نیاز به نمایندگی تعمیرات لباس شویی بوش دارید
F29
مشکل در جا ماندن پودر در مخزن جا پودری که به خاطر فشار کم آب یا مشکل در مسیر های ورودی آب است
هر دو ایراد توسط خود شما قابل بررسی است اگر با رفع آنها؛ ارور برطرف نشد حتما با شرکت تعمیراتی تماس بگیرید.
F43 یا E43
آسیب در زغال موتور یا کلکتور لباسشویی بوش
یک خطای تخصصی است و نیاز به تعمیرکار دارد
F57 یا E57
مشکل در برد اینورتر دستگاه
این قطعه یکی از مهمترین قطعات عملکرد دستگاه می باشد که نیاز به نمایندگی تعمیرات بوش دارد.
F67
آسیب اسی اصلی برد
مربوط به برد اصلی می باشد که باید توسط متخصص تعمیر و بررسی شود

هزینه تعمیرات لباسشویی بوش چگونه محاسبه میشود؟

عوامل زیادی در تعیین قیمت تعمیرات لباسشویی بوش اثر گذار است و نمیتوان یک نسخه کلی برای آن پیچید. البته تمامی هزینه ها قبل از دست به کار شدن تکنسین محاسبه و به شما تقدیم می گردد. به طور کلی موارد زیر در تعیین هزینه ها اثر می گذارد.

خواندن  تعمیر لباسشویی زیمنس

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

1- هزینه ایاب و ذهاب کارشناس

اگر وسیله خود را به مراکز مربوطه بیاورید این هزینه شامل شما نمی شود. اما اگر نیاز است که تعمیرکار لباسشویی بوش به منزل شما بیاید، این هزینه برای شما لحاظ می شود. مبلغ آن به منطقه محل سکونت شما در تهران مرتبط می باشد.

2- هزینه کارشناسی و عیب یابی

عامل دیگر که تعیین کننده هزینه تعمیر می باشد این بخش است. خیلی از افراد تنها نیاز به عیب یابی دارند و گاها با دانستن مشکل اصلی، خود آن ها می توانند آن را بر طرف کنند. از این رو تنها هزینه کارشناسی گرفته می شود.

3- تعمیر یا تعویض قطعات

برخی از تعمیرات نیاز به بازسازی قطعات دارند اما برخی مشکلات باید قطعه کاملا تعویض شود. در مورد اول تعمیر قطعه هزینه دستمزد دارد و در مورد دوم هزینه خرید قطعه به آن اضافه می شود.

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

اس پی یار مفتخر است تعمیر لباسشویی بوش در تهران در تمامی مناطق را ارائه دهد. به دلیل داشتن تعداد نیروکاری زیاد میتواند به تمامی مناطق تهران در کمترین زمان ممکن نیرو بفرستد. این یک مزیت غیر قابل انکار است زیرا خیلی از شرکت ها توانایی انجام آن را ندارند. برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره 02191001912 تماس بگیرید. در ادامه محله های تحت پوشش را معرفی میکنیم.

تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

تمامی محله های غرب تهران اعم از: پونک، صادقیه، جنت آباد، شهرزیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، اکباتان، تهرانسر، آزادی، حصارک، فردوس، کن، وردآورد و خلیج فارس را شامل میشود.

تعمیرات لباس شویی بوش در جنوب تهران

تمامی مناطق جنوب تهران اعم از: شوش، افسریه، نازی آباد، یاخچی آباد، امام زاده حسن، شهرک فردوس، منیریه، ولیعصر، یافت آباد، شاد آباد، مهرآباد، شاهپور، شهرری، عبدل آباد، خانی آباد، جوادیه، باقر شهر را شامل می شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در شمال تهران

اگر نیاز به تعمیرات لباسشویی در مناطق شمال تهران دارید، میتوانید روی مجموعه اس پی یار حساب کنید. این شرکت تمام محله های شمال اعم از: الهیه، ظفر، یخچال، اندرزگو، سعادت آباد، سوهانک، جردن، شهرک غرب، آجودانیه، میرداماد، زعفرانیه، اقدسیه، جمشیدیه، کاوه، فرمانیه، نیاوران، فرشته، ولنجک، آتی ساز و… را پوشش می دهد.

خدمات تعمیر لباسشویی در شرق تهران

اس پی یار خدمات تعمیر لباسشویی بوش را در تمامی مناطق شرق تهران، ارائه می دهد. محله هایی مانند: حکیمیه، هروی، رسالت، نارمک، تهرانپارس، شیان، لویزان، پیروزی، سیدخندان را پوشش می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شهرستان‌های اطراف تهران

اگر در شهر های اطراف تهران مانند پرند هستید نگران نباشید اس پی یار، مرکز تعمیرات لباسشویی بوش این شهرک را هم پوشش می دهد. کافی است با شماره های مربوطه تماس بگیرید، همکاران ما مدت زمان رسیدن تعمیرکار را به شما می گویند.

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش انتخاب کنیم؟

شما از تعمیر لباس شویی بوش چه انتظاری دارید؟ آیا غیر از این است که میخواهید مشکلاتتان رفع شود و از این بابت مطمئن شوید؟ اس پی یار بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش می باشد چون:

خواندن  تعمیر لباسشویی زانوسی

1- متخصص بودن تکنسین ها در انواع تعمیر لباسشویی بوش

تمامی تکنسین های آن، دوره های آموزشی مربوط به برند بوش را گذارنده اند و در این حوزه یک متخصص می باشند. قابل یاداوری است که به هیچ وجه به افراد معمولی اعتماد نکنید. زیرا عیب یابی و رفع مشکلات این برند سواد ودانش مخصوص به خود را میخواهد.

2- گارانتی خدمات تعمیر لباس شویی بوش

تمامی خدمات تعمیر اس پی یار به اندازه یک سال گارانتی می شوند. یعنی اگر بعد از تعمیر مجدد دستگاه شما همان مشکل را پیدا نمود با ارائه برگه ضمانت، این مشکل را به صورت رایگان حل میکنیم. این مورد حاکی از اعتماد بالای ما به دانشمان می باشد.

3- قیمت مناسب در سرویس لباسشویی بوش

ارائه یک قیمت مناسب تر از دیگر رقبا. ما با یک مدیریت درست باعث کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی بوش شده ایم. همچنین رضایت مشتری را نسبت به سود خود ارجح تر میدانیم، کافی است یکبار تجربه تعمیر از سمت ما را داشته باشید.

4- استفاده از قطعات اصل در تعمیرات

استفاده از قطعات اورجینال یکی دیگر از مزیت های این مجموعه می باشد. تمامی قطعاتی که توسط مرکز تعمیرات لباسشویی بوش اس پی یار ارائه می شود، اصل بوده و جای هیچ نگرانی از این بابت نیست. به خاطر داشته باشید استفاده از قطعات فیک نه تنها خیلی زود خراب میشود بلکه اگر قطعه مهمی باشد به دیگر قطعات نیز آسیب می رساند.

5- ارسال فوری تعمیرکار

ارسال فوری تعمیر کار از دیگر خدمات مهم این مجموعه می باشد. در هر زمان از شبانه روز که نیاز به نیرو داشتید می توانید به اس پی یار اعتماد کنید.

اس پی یار قطعات لباسشویی بوش را تعمیر می کند یا تعویض؟

متاسفانه خیلی از همکاران به منفعت خود می اندیشند و به جای تعمیر قطعات به تعویض آن می پردازند. در صورتی که اس پی یار به خاطر اینکه منفعت مشتری را اولویت اول خود می داند؛ در صورتی که هیچ راهی نداشته باشد، به تعویض قطعه اقدام می کند. تمام سعی تعمیرکاران ما در تعمیر و اصلاح قطعه می باشد و از آنجایی که دانش کافی در این زمینه دارند، معمولا به راحتی میتوانند آن عیوب را رفع کنند. اکثر تعویض قطعات برای قطعات سوخته اتفاق میوفتد.

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل

ما خدمات تعمیر لباسشویی بوش در محل را مد نظر داریم تا شما بتوانید به راحتی و بدون هیچگونه دردسری از تخصص و تجربه ی مهندسین اس پی یار بهره مند شوید. اقدامات تعمیر در محل مزیت های زیادی دارد. در صورتی که اقدامات تعمیر در محل کارساز نباشد همکاران ما اقدامات لازم برای انتقال دستگاه خراب شده به محل تعمیر را در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر نیاز به تعمیرات حرفه ای باشیم، مجبور هستیم اقدامات عیب یابی را در محل تعمیر انجام دهیم. از کیفیت خدمات عیب یابی و سرویس دوره ای ما به طور کامل مطمئن باشید. ما برای تعمیر لباسشویی بوش گارانتی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

سوالات متداول در مورد تعمیرات لباسشویی بوش

هزینه تعمیر لباسشویی بوش چقدر است؟

به دلیل اینکه ایرادات مختلفی در این دستگاه ممکن است ایجاد شود نمیتوان یک قیمت کلی برای آن بیان کرد. البته تعمیرکاران اس پی یار بعد از عیب یابی و قبل از شروع به کار هزینه را برآورد می کنند و به شما ارائه می دهند. در صورت رضایت شما، اقدامات لازمه را انجام می دهند.

چرا شرکت اس پی یار را انتخاب کنیم؟
چه مناطقی را پوشش می دهید؟

ما تمامی مناطق تهران از شمال، جنوب، غرب و شرق را پوشش می دهیم. با یک تماس کمتر از یک ساعت در محل هستیم.

دلیل لرزش لباسشویی بوش در حین کار کردن چیست؟

عوامل مختلفی می تواند سبب بروز این مشکل باشد که  از مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 • پوسیدگی قطعات مختلف
 • شکستگی کمک ها
 • عدم تراز بودن دستگاه
 • شکستن برخی از قطعات در داخل آن

متخصصین ما با بهره مندی از تجهیزات مدرن و با کیفیت به راحتی می توانند دلیل خرابی را بررسی کنند.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *