خانه » تعمیر لباسشویی بوش
تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش در اس پی یار مانند دیگر تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران توسط تکنسین های مجرب انجام میشود. وجود تعمیرکاران متخصص برند بوش در این مرکز؛ باعث شده همیشه رضایت مشتریان خود را داشته باشیم. چون مکانیزم دستگاه این برند نیاز به تخصص بالایی دارد و تعمیرکار لباسشویی بوش در اس پی یار آموزش های لازم را در این باره دیده اند. بابت همین مورد این شرکت تمامی خدمات خود را به مدت یکسال ضمانت می کند و جای هیچ نگرانی نیست. برای ثبت درخواست رفع خرابی لباسشویی با شماره های زیر تماس بگیرید.

 لازم به ذکر است که لباسشویی بوش از برترین برندهای لباسشویی می باشد که اگر به خوبی از آن نگهداری شود و سرویس دوره ای برای آن در نظر بگیرید؛ خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا میکند. با توجه به این ویژگی اگر این دستگاه را در اختیار افراد بی تجربه قرار دهید؛ قطعا شاهد خرابی های بیشتری خواهید بود. از رایج ترین مشکلاتی که در آن ایجاد می شود می تواند به باز نشدن درب لباسشویی، کارنکردن دستگاه یا بخش خشک کن آن اشاره نمود. البته دلایل دیگری برای خرابی آن وجود دارد که در ادامه به طور کامل توضیح می دهیم.

تعمیر لباسشویی بوش در تهران

اس پی یار مفتخر است تعمیر لباسشویی بوش در تهران در تمامی مناطق را ارائه دهد. به دلیل داشتن تعداد نیروکاری زیاد میتواند به تمامی مناطق تهران در کمترین زمان ممکن نیرو بفرستد. این یک مزیت غیر قابل انکار است زیرا خیلی از شرکت ها توانایی انجام آن را ندارند. برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره 02191001912 تماس بگیرید. در ادامه محله های تحت پوشش را معرفی میکنیم.

تعمیرگاه مجاز لباسشویی بوش در غرب تهران

تعمیرگاه لباسشویی بوش اس پی یار در 24 ساعت روز در هر محله ای از غرب تهران که بخواهید تکنسین به منزل شما می فرستد. همچنین ما یک تعمیرگاه مرکزی داریم که در صورتی که خرابی دستگاهتان زیاد باشد، میتوانید به محل مورد نظر مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شمال تهران

نمایندگی اس پی یار با 15 سال سابقه مفید در حوزه تعمیرات لوازم خانگی همواره توانسته رضایت مشتریان خود را به همراه داشته باشد. از آن مهم تر به دلیل داشتن شعبه در شمال تهران، توانسته تمامی محلات این بخش را پوشش دهد.

ما با سال ها تخصص و تجربه در این حوزه توانسته ایم رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. همشهریان عزیزمان در شمال تهران می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکل با ما از طریق شماره های موجود در ارتباط باشند. ما مفتخر آن هستیم که توانسته ایم با ارائه ی خدمات با کیفیت رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. ما تمامی محله های شمال تهران را پوشش می دهیم.

نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بوش در مرکز تهران

هموطنان عزیزی که در مرکز تهران ساکن هستند و لباسشویی بوش انها به مشکل خورده است میتوانند با نمایندگی اس پی یار در مرکز تماس بگیریند. تمامی نیروهای ما به انواع خرابی ها و برندها به خصوص برند بوش آشنا هستند.

 

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در شرق تهران

تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش را به تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای اس پی یار در شرق تهران بسپارید تا بتوانید خدمات با کیفیت دریافت کنید. اگر در غرب تهران ساکن هستید حتما از نمایندگی هایی که در غرب شعبه دارند درخواست داشته باشید. مزیت این امر اعزام فوری تعمیرکار به محل می باشد که باعث می شود خیلی سریع مشکلتان برف شود. 

مشتریان اس پی یار میتوانند در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی کندی نیز با مشاوران مجموعه تماس گرفته و از هزینه تعمیرات نیز آگاهی کسب کنند.

اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش به جنوب تهران

همشهریان عزیزمان در جنوب تهران می توانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی در لباسشویی بوش با نمایندگی ما در غرب تماس بگیرند. زمان آن رسیده است با انتخاب تعمیرکار های حرفه ای از خدمات تعمیر با کیفیت بهره مند شوید. 

برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی بوش تماس بگیرید

جهت اطلاع از فرایند تعمیرات و دلایلی که چرا اس پی یار را برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش انتخاب کنید کافی است ویس زیر را گوش دهید و یا به ادامه مطلب توجه نمایید.

مراحل تعمیر لباسشویی بوش

تعمیرات لباسشویی بوش از زمانی که با شرکت اس پی یار تماس بگیرید تا وقتی که دستگاه سالم به شما تحویل داده شود؛ دارای چند مرحله می باشد که در ادامه کامل بیان می کنیم. ما اینجا هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را بطرف نماییم تا دستگاهتان قابل استفاده شود.  در ادامه مراحل را بیان می کنیم:

1- تماس با نمایندگی

تماس با تعمیرگاه لباسشویی بوش در تهران اولین اقدامی برای درخواست تعمیرات می باشد. در صورت مشاهده اولین خرابی حتما به شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما فوری به منزل شما مراجعه نمایند.

اگر علاوه بر لباسشویی بوش، نیازمند تعمیرات ماشین لباسشویی فیلور نیز هستید، هم اکنون با مرکز تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار ما تماس بگیرید.

2- بیان مشکلات لباسشویی بوش

در مرحله دوم باید جزئیات مشکل ایجاد شده را توضیح دهید. این بخش بدین منظور تعیین شده است که اگر خرابی ایجاد شده جزئی باشد؛ شاید با مشاوره رایگان همکاران ما برطرف شود. و درصورتی که عمیق باشد؛ تعمیرکاران با تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام شوند.

مراحل تعمیر لباسشویی بوش

 

3- اعزام تیم تعمیرات به محل

بعد از ثبت درخواست شما، تعمیرکاران و تکنسین های اس پی یار برای رفع خرابی لباسشویی بوش به محل اعزام می شوند. افراد ما به دلیل دانش بالا و تجربه ای که دارند؛ فوری تمامی مشکلات ایجاد شده را برطرف می کنند. از طرف دیگر به دلیل وجود شعب مختلف در مناطق تهران، در کمتر از یک ساعت در محل شما حضور خواهند داشت . پس از این جهت خیالتان آسوده باشد.

4- عیب یابی ماشین لباسشویی بوش

شناخت دلایل مشکلات ایجاد شده مهمترین بخش تعمیرات می باشد. زیرا اگر تعمیرکار دانش کافی برای عیب یابی را نداشته باشد، نمی تواند مشکل را برطرف نماید. همچنین نمیتواند هزینه آن را تخمین بزند که در صورت نارضایتی شما ادامه ندهد. در این مرحله تکنسین اس پی یار عیب یابی لازم را انجام می دهد و مدت زمان و مبلغ نهایی تعمیر را به شما اطلاع می دهد.

در صورتی که به تعمیر لباسشویی آاگ نیز نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

5- تعویض یا تعمیر قطعات لباسشویی بوش

با توجه به عیب یابی صورت گرفته در مرحله قبل، تعمیرکاران شروع به تعمیر قطعات خرابی یا تعویض آن ها می نمایند. لازم به ذکر است که تمامی قطعه ها تعویضی توسط اس پی یار گارانتی لازم را دارند و از این جهت جای هیچ نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت.

6- تست و تحویل سالم لباسشویی بوش

در پایان عملیات، ما موظف هستیم در حضور شما دستگاه را تست کنیم و شما را از سالم بودن آن مطمئن سازیم. بعد از اطمینان از سلامت دستگاه، برگه ضمانت به شما ارائه داده می شود. که حاکی از کیفیت بالای خدمات اس پی یار می باشد.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش چگونه محاسبه میشود؟

عوامل زیادی در تعیین قیمت تعمیرات لباسشویی بوش اثر گذار است و نمیتوان یک نسخه کلی برای آن پیچید. البته تمامی هزینه ها قبل از دست به کار شدن تکنسین محاسبه و به شما تقدیم می گردد. به طور کلی موارد زیر در تعیین هزینه ها اثر می گذارد.

 

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

 

1- هزینه ایاب و ذهاب کارشناس

اگر وسیله خود را به مراکز مربوطه بیاورید این هزینه شامل شما نمی شود. اما اگر نیاز است که تعمیرکار لباسشویی بوش به منزل شما بیاید، این هزینه برای شما لحاظ می شود. مبلغ آن به منطقه محل سکونت شما در تهران مرتبط می باشد.

2- هزینه کارشناسی و عیب یابی

عامل دیگر که تعیین کننده هزینه تعمیر می باشد این بخش است. خیلی از افراد تنها نیاز به عیب یابی دارند و گاها با دانستن مشکل اصلی، خود آن ها می توانند آن را بر طرف کنند. از این رو تنها هزینه کارشناسی گرفته می شود.

3- تعمیر یا تعویض قطعات

برخی از تعمیرات نیاز به بازسازی قطعات دارند اما برخی مشکلات باید قطعه کاملا تعویض شود. در مورد اول تعمیر قطعه هزینه دستمزد دارد و در مورد دوم هزینه خرید قطعه به آن اضافه می شود.

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش انتخاب کنیم؟

شما از تعمیر لباس شویی بوش چه انتظاری دارید؟ آیا غیر از این است که میخواهید مشکلاتتان رفع شود و از این بابت مطمئن شوید؟ اس پی یار بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش می باشد چون:

1- متخصص بودن تکنسین ها 

تمامی تکنسین های آن، دوره های آموزشی مربوط به برند بوش را گذارنده اند و در این حوزه یک متخصص می باشند. قابل یاداوری است که به هیچ وجه به افراد معمولی اعتماد نکنید. زیرا عیب یابی و رفع مشکلات این برند سواد ودانش مخصوص به خود را میخواهد.

2- گارانتی خدمات تعمیر لباس شویی بوش

تمامی خدمات تعمیر اس پی یار به اندازه یک سال گارانتی می شوند. یعنی اگر بعد از تعمیر مجدد دستگاه شما همان مشکل را پیدا نمود با ارائه برگه ضمانت، این مشکل را به صورت رایگان حل میکنیم. این مورد حاکی از اعتماد بالای ما به دانشمان می باشد.

3- قیمت مناسب

ارائه یک قیمت مناسب تر از دیگر رقبا. ما با یک مدیریت درست باعث کاهش هزینه تعمیرات لباسشویی بوش شده ایم. همچنین رضایت مشتری را نسبت به سود خود ارجح تر میدانیم، کافی است یکبار تجربه تعمیر از سمت ما را داشته باشید.

4- استفاده از قطعات اصل در تعمیرات

استفاده از قطعات اورجینال یکی دیگر از مزیت های این مجموعه می باشد. تمامی قطعاتی که توسط مرکز تعمیرات لباسشویی بوش اس پی یار ارائه می شود، اصل بوده و جای هیچ نگرانی از این بابت نیست. به خاطر داشته باشید استفاده از قطعات فیک نه تنها خیلی زود خراب میشود بلکه اگر قطعه مهمی باشد به دیگر قطعات نیز آسیب می رساند.

5- ارسال فوری تعمیرکار

ارسال فوری تعمیر کار از دیگر خدمات مهم این مجموعه می باشد. در هر زمان از شبانه روز که نیاز به نیرو داشتید می توانید به اس پی یار اعتماد کنید.

اس پی یار قطعات لباسشویی بوش را تعمیر می کند یا تعویض؟

متاسفانه خیلی از همکاران به منفعت خود می اندیشند و به جای تعمیر قطعات به تعویض آن می پردازند. در صورتی که اس پی یار به خاطر اینکه منفعت مشتری را اولویت اول خود می داند؛ در صورتی که هیچ راهی نداشته باشد، به تعویض قطعه اقدام می کند. تمام سعی تعمیرکاران ما در تعمیر و اصلاح قطعه می باشد و از آنجایی که دانش کافی در این زمینه دارند، معمولا به راحتی میتوانند آن عیوب را رفع کنند. اکثر تعویض قطعات برای قطعات سوخته اتفاق میوفتد.

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل

ما خدمات تعمیر لباسشویی بوش در محل را مد نظر داریم تا شما بتوانید به راحتی و بدون هیچگونه دردسری از تخصص و تجربه ی مهندسین اس پی یار بهره مند شوید. اقدامات تعمیر در محل مزیت های زیادی دارد. در صورتی که اقدامات تعمیر در محل کارساز نباشد همکاران ما اقدامات لازم برای انتقال دستگاه خراب شده به محل تعمیر را در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر نیاز به تعمیرات حرفه ای باشیم، مجبور هستیم اقدامات عیب یابی را در محل تعمیر انجام دهیم. از کیفیت خدمات عیب یابی و سرویس دوره ای ما به طور کامل مطمئن باشید. ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش گارانتی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

چه زمانی به تعمیر لباسشویی بوش نیاز است؟

لباسشویی بوش از برترین برندهای لباسشویی می باشد که اگر به خوبی از آن نگهداری شود و سرویس دوره ای برای آن در نظر بگیرید؛ خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا میکند. با توجه به این ویژگی اگر این دستگاه را برای تعمیر در اختیار افراد بی تجربه قرار دهید؛ قطعا شاهد خرابی های بیشتری خواهید بود. از رایج ترین مشکلاتی که باعث میشود مشتریان در خواست تعمیر ماشین لباسشویی بوش را ثبت کنند و به دنبال برطرف کردن آن باشند میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 

چه زمانی به تعمیر لباسشویی بوش نیاز است؟

 

1- مشکل در تسمه لباسشویی بوش

اگر این علائمی که در ادامه بیان میکنیم را مشاهده نمودید حتما برای رفع آن؛ با تعمیرکار لباسشویی بوش تماس بگیرید. همانطور که در مقدمه گفتیم حتما باید تخصص در این برند را داشته باشند.

 • سر و صدای زیاد دستگاه
 • نچرخیدن دیگ
 • خشک نشدن لباس ها

2- خراب شدن تایمر دستگاه

تعمیر تایمر نیاز به عیب یابی دارد. اینکه مقدار عددی آن بهم ریخته باشد دلیل قطعی برای خرابی آن نیست. ممکن است مشکل در قطعات دیگر وجود داشته باشد. برای عیب یابی آن باید حتما با یک نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش تماس حاصل نمایید. از دلایلی که میتواند تایمر خراب شده باشد؛ میتواند به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشکل در میکروسوئیچ
 • خرابی موتور تایمر
 • ایراد در سنسور تعیین کننده سطح آب
 • خرابی پمپ تخلیه
 • مشکل در دستگیره تایمر

3- تعمیر لرزش بیش از اندازه لباسشویی بوش

برای رفع این مشکل لباسشویی بوش؛ ابتدا باید علت را پیدا کنید. گاه ممکن است با یک اقدام سریع حل شود و گاه ممکن است نیاز به تعمیرکار تخصصی داشته باشد. دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شوند به شرح زیر می باشد.

 

تعمیر لباسشویی بوش به خاطر لرزش بیش از حد

 

 • اولین و ساده ترین دلیل آن تراز نبودن دستگاه می باشد. که توسط خود شما هم قابل تنظیم است.
 • دومین دلیل باز نبود پیچ های ترنسلیت می باشد. آن نیز توسط خود شما قابل اصلاح است.
 • حجم نامتوازن لباس ها در آن نیز باعس می شود دیگ به درستی نچرخد و لرزش ایجاد کند.
 • مشکل در فنرهای زیر دیگ عامل دیگر لرزش است. اگر این فنر ها به مشکل بخورند، دیگ به درستی نمی چرخد و باعث لرزش می شود.
 • پارگی یا کشش در تسمه باعث میشود دیگ هنگام چرخش به قطعات دیگر برخورد کند که علاوه بر سر و صدا باعص لرزش های شدید هم می شود.

اگر دو مورد آخر عامل تکان های شدید آن باشد حتما باید به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید که یا حضورا مشکل شما را حل نمایند و یا به شما مشاوره در راستای رفع خرابی دهند.

4- رفع مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش

تماس های زیادی به خاطر باز نشدن درب لباسشویی بوش دریافت میکنیم که گاها به راحتی حل میشوند. از دلایل آن میتوان به دستکاری قفل کودک دستگاه، شکسته شدن دستگیره و یا خرابی قطعات داخلی مانند پمپ تخلیه اشاره نموده. برای حل آن میتوانید:

 • قفل کودک را غیر فعال کنید.
 • گرفتگی مسیر پمپ تخلیه را باز کنید.
 • با ضامنی دستی موجود در قسمت زیرین دستگاه آن را باز کنید.
 • عوض کردن میکرو سوئیچ توسط تعمیرکاران تخصصی لباس شویی بوش

5- رفع خرابی عدم عملکرد خشک کن دستگاه

یکی از درخواست های رایج برای تعمیر لباسشویی بوش همین مشکل می باشد. زمانی که خشک کن لباسشویی بوش کار نمیکند؛ چند علت دارد که برخی از آن توسط شما قابل تشخیص است اما برخی دیگر باید توسط تکنسین ها بررسی شود یا مشخص شود. این علل شامل:

 • میزان وزن لباس ها زمانی که زیاد باشد، لباسشویی برای محافظت از دیگ این عملیات را انجام نمی دهد.
 • تنظیمات خشک کن لباس را درست قرار نداده اید. تنظیمات را نگاه کنید اگر گزینه no spin فعال باشد، یعنی عملیات خشک کردن را انجام نده. باید غیرفعال کنید.
 • اگر ترموستات لباسشویی خراب باشد میتواند این مشکل را ایجاد کند.
 • مشکل در خازن دستگاه میتواند از خشک کردن لباسشویی جلوگیری کند.
 • همچنین نقص المنت و هیتر عامل دیگری در ایجاد آن می باشد. این قطعه اگر خراب شده باشد باید توسط تعمیرکار لباسشویی بوش تعویض شود.

6- بر طرف کردن ایراد جمع شدن آب در دیگ

برای برطرف کردن این مشکل باید هر بخشی که به خروجی آب مرتبط میشود را در نظر بگیرید. برای مثال: پمپ تخلیه آب، شیلنگ تخلیه، فیلتر پمپ را بررسی و در صورت مسدودی آن را رفع کنید. البته دلایل دیگری هم دارد که شامل موارد زیر میشود که حتما نیاز به سرویس کار لباسشویی بوش دارد.

 • خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی بوش
 • سوختن برد الکترونیک دستگاه

7- تعمیر لباسشویی بوش به خاطر روشن نشدن

تمام خرابی های که ذکر کردیم تماما مهم است که توسط نیروهای متخصص عیب یابی و تعمیر شوند. اما این مورد از همه مهمتر است و حتما باید توسط کارشناس بررسی شود. چون این مسئله دلایل فنی و تخصصی دارد. از دلایل آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 

تعمیر لباسشویی بوش به خاطر روشن نشدن

 

 • خرابی سوئیچ درب
 • مشکل در سیستم برقی داخلی دستگاه یا قطع بودن پریز برق
 • آسیب دیدن برد اصلی آن
 • مشکل در سیم کشی یا صفحه نمایش دستگاه

8- بر طرف کردن سر و صدای بالای لباسشویی بوش

یکی دیگر از رایج ترین دلایل تعمیر لباسشویی بوش این مورد می باشد. برای برطرف کردن آن؛ ابتدا باید نوع صدا را تشخیص دهید. هر صدایی دلایل خاص خودش را دارد. مثلا صدای تق تق می دهد یا صدای جیر جیر یا وز وز ریز است؟ بعد از تشخیص نوع صدا ادامه مطلب را توجه نمایید.

 • وجود یک دکمه، یا جسم خارجی در دیگ باعث ایجاد صدایی مانند افتادن کلید دارد.
 • وجود لباس های بیشتر از وزن نرمال دیگ عامل دیگر برای ایجاد صداهایی مانند تق تق یا جیر جیر میشود.
 • خراب بودن پمپ باعث ایجاد صدایی مانند زوزه می شود.
 • خرابی بالشتک دستگاه که به نوعی نقش ضربه گیر را دارد و باعث کاهش صدا میشود. حتما باید سرویس کار لباسشویی بوش آن را بررسی کند. درصورت فرسودگی تعویض شود.
 • مشکل در کمک فنر های دیگ باعث ایجاد صداهایی جیر جیر میشود. این کمک فنرها اگر دیر تعمیر شوند باعث اسب های بیشتر به دستگاه میشوند.
 • مشکل در تسمه لباسشویی بوش باعث ایجاد صداهای تق تق بلند میشود.
 • شکسته شدن بلبرینگ نیز یکی از دلایل رایج ایجاد سر و صدای نامتعارف در دستگاه میشود.

9- رفع بوی بد ماشین لباسشویی بوش و جرم گیری

اگر لباس ها مدت زمان زیادی در لباسشویی بمانند و یا آب درشیار لاستیک مانند باشد و یا مخزن پودر را تمیز نکرده باشید؛ این بو نامناسب ایجاد می شود. همچنین چند وقت یکبار نیاز است دستگاه به طور کامل سرویس و جرم گیری شود. تمام این موارد باعث رفع بوی بد آن می شود.

تعمیر لباسشویی بوش با توجه به ارورها

امروزه خیلی از دستگاه ها مشکلات درونی خود را با ارورهای که بر روی دستگاه میندازند نشان می دهند. لباسشویی بوش نیز از این موضوع مستثنی نیست. ما در جدول زیر خطاهای این دستگاه همراه با راه حل تعمیر آن بیان کرده ایم. تا انتها با ما همراه باشید.


تعمیر لباس شویی بوش با توجه به ارور های دستگاه

12 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی بوش»

 1. سلام لباسشویی ما هنگام شروع به کار ، آب را قطع نمی کند مخزن پر آب میشود باید چیکار کنیم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   هیدروستات ، تشخیص تنظیم آب ، شیربرقی لباسشویی بوش شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

 2. وقتی ماشینو روشن میکنم فقط صدای بوق میاد و رو نمایشگرش ـ 0 – رو نشون میده و با تغییر برنامه شستشو بدون تغییر همچنان بوق میزنه وباز وبسته بودن درب ماشین فرقی نمیکنه!! میخاستم ببینم ایراد از سنسور درب ماشینه یا چیز دیگست؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   بله شما نیازمند تعمیرکار هستید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید (02191001912)

 3. وقتی لباسشوییمو را روشن میکنم صفحه نمایشگر اون کلا قاطی کرده وکل برنامه ها تندتند عوض میشن و اصلا هیچ دستورشستشویی را اجرا نمیکنه چرا اینطوری شده باید چیکار کنم؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   احتمالا مشکل از تایمر لباسشویی شما می باشد باید بررسی شود.

 4. سلام لباسشویی بوش داریم بعد امروز در زمانی که روشن کردم این ارور F26 داده باید چیکار کنم ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی زمانی که این ارور ظاهر می شود یعنی آب بیش از حد مجاز وارد لباسشویی شده است و احتمالا آبشنار و یا هیدرواستات لباسشویی آسیب دیده است.
   این ارور نیازمند بازدید تعمیرکار بوده و قابل حل توسط خودتان نیست(02191001912).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس