خانه » تعمیر لباسشویی در مخصوص

تعمیر لباسشویی در مخصوص

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی در مخصوص که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر لباسشویی در مخصوص را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر لباسشویی در مخصوص نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر لباسشویی در مخصوص اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی های کره ای ، اروپایی ، آمریکایی و ایرانی در تمام مناطق تهران و کرج 100% در محل و با گارانتی 12 ماهه مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سرویس برتر
مراحل سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ، هزینه تعمیرات ، عیب یابی ، مشکلات رایج و نحوه تعمیر در این صفحه بصورت کامل تشریح میشود تا انتهای صفحه با دقت موارد را مطالعه کنید ، اگر سوالی برایتان باقی ماند میتوانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید .

 
با توجه به قطعات و اجزای تشکیل دهنده ماشین های شستشو ، میتوان گفت در 90% مواقع مشکلات و خرابی های این دستگاه در برند های مختلف تقریبا یکسان میباشد .

 
سرویس برتر به عنوان تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی بیش از 60 برند ایرانی و خارجی مانند : SAMSUNG ، LG ، AEG ، DEAWOO ،BOSCH ، KEMNWOOD ، SNOWA ، ABSA ، Whirpool ، ARJ ، indesit ، G PLUS ، و … را پوشش میدهد .

ما در بیش از 15 سال توانسته ایم برترین تعمیرکاران لباسشویی را در تهران در قالب یک تعمیرگاه مجاز گرد هم آوریم .

 
تمامی خدمات نصب ، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی توسط سرویس برتر تا 12 ماه شامل گارانتی و پشتیبانی رایگان میباشد ، کافیست با شماره 67549-021 تماس بگیرید تا مراحل تعمیر لباسشویی شما آغاز شود .

 
روشن نشدن ماشین لباسشویی 
ماشین لباسشویی شروع بکار نمیکند .

 
آب وارد ماشین لباسشویی نمیشود .

دور خشک کن کار نمیکند .

لباسشویی صدای زیادی میدهد .

لباسشویی لرزش زیادی دارد .

آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود .

لباسها بعد از شستشو کثیف هستند .

ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد .

درب ماشین لباسشویی ققل شده 

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی بهی

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

در بسیاری از درخواست های ثبت شده در سرویس برتر ، مشتریان اعلام کرده اند که ماشین لباسشویی خاموش شده یا روشن نمیشود ، ما در این قسمت میخواهیم بررسی کنیم که چرا این مشکل چرا بوجود می آید ؟ 
ابتدا باید ببینیم ماشین لباسشویی ما از نوع الکترونیکی است یا مکانیکی ! 
اگر ماشین لباسشویی اتوماتیک و الکترونیکی باشد ممکن است : برد الکترونیکی ، خازن برق ورودی ، سیم کشی ، دوشاخه برق و موتور دستگاه ممکن است علت روشن نشدن لباسشویی باشد .

 
اگر ماشین لباسشویی از مدل تایمر های مکانیکی باشد ممکن است : تایمر ، خازن ، سیم کشی ، دوشاخه برق ، موتور آن باعث بروز این مشکل شود .

برای بررسی دقیق تر باید تعمیرکار ماشین لباسشویی از دستگاه بازدید و مراحل عیب یابی را انجام دهید .

 
بجز برد الکترونیکی و تایمر تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام میگردد .

 

اگر ماشین لباسشویی شما روشن میشود اما شروع بکار نمیکند قطعات زیر ممکن است دچار نقص و اختلال در عملکرد شده باشند :
برای عیب یابی دقیق تر و تعمیرات ماشین لباسشویی باید هرکدام از قطعات بالا بصورت جداگانه تست شوند تا مشکل لباسشویی مشخص شود .

 
 
اگر آب به داخل ماشین لباسشویی وارد نشود طبیعا شستشو لباس ها آغاز نمیشود ، این مشکل از مشکلات رایج و متداول ماشین لباسشویی هاست که در بسیاری از موارد تعمیرکاران ماشین لباسشویی با آن ها روبرو میشوند .

 
قطعاتی که هنگام آبگیری نکردن لباسشویی باید مورد بررسی قرار بگیرند عبارت اند از : 
هر کدام از این موارد میتوانند دلیل وارد نشدن آب به لباسشویی باشند برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی در محل میتوانید با سروی برتر تماس بگیرید .

 
 
دور خشک کن آخرین مرحله شستشوی لباسشویی است ، بسیاری از مشتریان خشک نشدن لباس ها و کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه لباسشویی سرویس برتر اعلام کرده و در خواست سرویس لباسشویی خود را داشته اند .

 
این مشکل به علت خرابی یکی از قطعات زیر در لباسشویی نمایان میشود : 
اگر صدای زیاد و غیر طبیعی در لباسشویی یکباره و بدونه هیچ مقدمه ای نمایان شود نشان دهند خرابی در پمپ تخلیه میباشد ، اما اگر این صدا بمرور زمان و طی چند هفته یا حتی چند ماه ظاهر میشود نسان دهنده یک مشکل اساسی مانند خرابی بلبرینگ های دیگ یا بلبرینگ های موتور میباشد .

سرویس برتر به شما پیشنهاد میکند اگر متوجه صدای غیر طبیعی ( هرچند کم ) شدید سریعا تسبت به تعمیر لباسشویی خود اقدام نمایند زیرا این مشکل در ابتدا با هزینه های بسیار پایین برطرف و با گذشت زمان ممکن است باعث خرابی سایر قطعات و افزایش هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی شود .

بلبرینگ و کاسه نمد در صورت نیاز حتما باید در تعمیرگاه مجاز لباسشویی و با دستگاه های تراشگازری و پرس تعویض و جایگزین شود ، در غیر اینصورت به در کمتر 6 ماه دوباره مشکل برای لباسشویی شما ایجاد میشود .

مدت زمان لازم برای تعویض بلبرینگ ها و بالانس سبد شستشو بین 3 تا 7 روز پس از انتقال دیگ و سبد شستشو به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سرویس برتر میباشد .

لرزش و تکان های شدید لباسشویی حتی در برخی موارد حرکت لباسشویی رو به جلو نشان دهنده خرابی کمک ها یا در آمدن فنر نگهدارنده دیگ میباشد .

 
لباسشویی ها برای نگهداری و جلوگیری از وارد شدن ضربه به بدنه ماشین لباسشویی از 2 تا 4 کمک استفاده میکنند ، این کمک ها ممکن است در اثر نشتی آب و زنگ زدگی حالت فنری خود را از دست بدهند .

 
در صورت خرابی کمک ها رفته رفته تکان و لرزش در لباسشویی محسوس تر میشود ، اگر سریعا نسبت به تعویض کمک ها و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نشود ممکن است سایر قسمت ها مثل سیم کشی ، میکروسویچ ، بلبرینگ ها ، موتور و تسمه دچار خرابی شوند .

 
البته تراز نبودن پایه ها هم میتواند علت لرزش لباسشویی شود که ما با فرض تنظیم بودن پایه ها لباسشویی ایرادات فنی آن را مورد بررسی قرار دادیم .

 
 
تخله نشدن آب ماشین لباسشویی باعث قفل شدن درب و ماندن لباس ها در لباسشویی میشود ، برنامه شستشوی لباسشویی طوری برنامه ریزی شده است که در صورت وجود آب در لباسشویی برای جلوگیری از نشتی آب مانع باز شدن درب میشود .

 
لباسشویی در حین کار 2 تا 3 بار آبگیری و تخلیه آب را انجام میدهد ، چنانچه در طی این مراحل نتواند آب را خارج یا آبگیری کند ماشین لباسشویی در حین کار متوقف میشود .

پمپ تخلیه ممکن است با ورود یک لباس کوچک ( جوراب ) مسدود شود و نتواند آب را تخلیه کند ، یا شاید مشکل اساسی تر باشد و پروتنه آن شکسته یا پمپ تخلیه سوخته باشد .

 
در صورت قفل شدن درب لباسشویی برای باز کردن آن ابتدا آب را از طریق باز کردن پمپ تخلیه خارج کنید و سپس با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی برای تعمیر لباسشویی تماس بگیرید .

 
آخرین باری که اقدام به سرویس ماشین لباسشویی کردید کی بوده ؟ اگر پاسخ این سوال را یادتان نمی آید بدانید عدم سرویس لباسشویی باعث تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی شما شده است .

 
البته موارد دیگری مانند : 
انتخاب برنامه اشتباه 
ریختن بیش از اندازه پودر یا مایع 
قرار دادن بیش از اندازه لباس برای شستشو 
جرم گرفتگی درام و سبد شستشو 
نیز میتواند باعث تمیز نشدن لباس های شما شده باشد ، برای رفع این مشکل حتما با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی تماس بگیرید و درخواست سرویس لباسشویی خود را ثبت کنید .

 
اگر با باز کردن درب لباسشویی متوجه بوی بد میشود یا پس از خارج کردن لباس های بوی گندیدگی و نم از لباس های خود را استشمام میکنید بدانید که ماشین لباسشویی شما دچار جرم گرفتگی شده است .

 
برای رفع این مشکل میتوانید از جرم گیر های مخصوص ماشین لباسشویی استفاده نمایید ، با گذراندن یک دوره 30 دقیقه ای شستشو با جرم گیر مقدار زیادی جرم از سبد شتسوی شما خارج میشود .

با انجام این کار علاوه بر رفع بوی بد لباس ها و لباسشویی کیفیت شستشوی را بالا خواهید برد ، پیشنهاد میشود حداقل هر 12 ماه یکبار اقدام به سرویس ماشین لباسشویی و استفاده از پودر های جرم گیر بکنید .

 
سرویس برتر مجموعه ای از برترین تعمیرکاران و سرویسکاران لوازم خانگی در استان تهران میباشد، مهم نیست در کجای تهران ساکن هستید، ما در کمترین زمان مشکل دستگاه معیوب شما را برطرف خواهیم کرد.

26314336 – 22387206

77975075 – 33321373

44749366 – 44646797

55849571 – 66190918

88201350 – 86017822

66190377

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر لباسشویی در مخصوص با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس