اس.پی یار متخصص در زمینه تعمیرات انواع لوازم برقی و خانگی دارای کادری مجرب و متعهد و متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانه و آشپرخانه

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
تعمیرات لباسشویی

تعمیر لباسشویی رایکو

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی  رایکو که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر لباسشویی رایکو را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر لباسشویی رایکو نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر لباسشویی رایکو اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

در حال حاضر ماشین لباسشویی، یکی از لوازم خانگی ضروری برای هرخانواده است.

اما باید در نظر بگیرید، خرید یک ماشین لباسشویی خوب، به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده ای از عوامل مانند بهره وری انرژی ، اندازه، ویژگی ها و در آخر قیمت محسوب میشود.

دیگر احتیاجی به معرفی بهترین برند برای خرید ماشین لباسشویی نیست.

ماشین لباسشویی رایکو Riko جز بهترین برند ها به حساب میاید، از خدمات پس از فروش آن بگیرید تا تعمیرگاه ایران تک سرویس و خدماتش  به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو که هر موقع برای دستگاه شما خرابی به وجود بیاید، متخصصان این تعمیرگاه گوش به زنگ شما هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو ایران تک سرویس، از بزرگ ترین مراکز تعمیرگاه های مجاز به شمار میرود.

و افرادی که برای این نمایندگی بزرگ کار میکنند، دارای تخصص و دانش بالایی بوده و حتی همه آن ها، آموزش  و دوره دیده در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو ایران تک سرویس، برای تعویض قطعات ماشین لباسشویی شما، از قطعات اورجینال استفاده میکنند.

و تعمیرات این نمایندگی تا 3 سال دارای ضمانت نامه است.

همچنین کلیه خدماتی که این نمایندگی انجام میدهد، با فاکتور به شما ارائه داده میشود.

تعمیرگاه ایران تک سرویس افرادی دارای تخصص بالا برای تعمیرات ماشین لباسشویی شما دارند و جای هیچ نگرانی نیست، این افراد  اعتماد شما را جلب خواهند کرد و رضایت شما را به دست میاورند.

وقتی با خیال راحت ماشین لباسشویی که دچار مشکل شده است را به دست نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو میسپارید، دیگر جای هیچ  نگرانی نیست.

افرادی که از این نمایندگی دستگاه شما را تعمیر میکنند، از تکنسین های ماهر هستند و بدون شک لباسشویی شما را به بهترین شکل ممکن درست خواهد شد.

پس نتیجه میگیریم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به دست، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو بسپارید.

ممکن است هر فرد دیگری به درست کردن آن بپردازد، به خرابی ماشین لباسشویی شما افزوده شود.

اگر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو اعتماد کنید ایران تک سرویس، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام میدهند.

فهرست مطالب این صفحه
تا حالا برایتان پیش آمده که بخواهید، لباس های خود را درون ماشین لباسشویی بریزید، اما متوجه آن بشوید که ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده و کار نمیکند؟ در این مواقع آزار دهنده و حتی اعصاب خرد کن، پیدا کردن دقیق مشکل یا ارور آن، کار بسیار دشواری خواهد بود.

مخصوصا اگر شما دانش این کار را نداشته باشید.

در این مواقع باید چیکار کرد؟
ما در این مقاله سعی داریم به طور تخصصی،  به بیان برخی از خرابی ها و ارورهای ماشین لباسشویی بپردازیم.

پس اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات مشابهی که خواهیم گفت  روبه رو شد، پس از خواندن این مطالب میتوانید به درستی و دور از هیچ گونه استرس و نگرانی آن را حل کنید.

ممکن است ایراد ماشین لباسشویی رایکو شما ساده بوده و خودتان بتوانید آن را درست کنید، اما با این موجود، در بسیاری از مواقع باید ماشین لباسشویی خود را به دست یک متخصص  مانند تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی ایران تک سرویس بسپارید.

این  نکته بسیار مهم  از جانب شما نباید فراموش شود که، عیب یابی ماشین لباسشویی رایکو، برطرف کردن خرابی های متداول آن و انجام سرویس یا تعمیرات این دستگاه، باید همگی توسط افراد دارای صلاحیت و مراکز معتبر خدمات پس از فروش رایکو انجام بگیرد.

دست کاری های ناشیانه، ممکن است در آخرخرابی دستگاه شما را تشدید کرده و همچنین خسارات دیگری هم به ماشسن لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ایران تک سرویس، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی رایکو تماس بگیرید.

یکی از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، میتوان به آبگیری آن اشاره کرد.

مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را میتوانید  به سه دسته زیر تقسیم کنید؛
تمامی این مشکلات و خرابی ها دلایلی دارند که اجزای آن ها باید مورد بررسی قرار بگیرد، اجزای مورد بررسی عبارتند از؛ شیرورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

ممکن است درب ماشین لباسشویی شما به خوبی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار میزان مناسب سطح آب در دستگاه را تعیین میکند.

بنابراین در صورت خراب بودن آن، مقدار آب در دستگاه میتواند پیش از حد شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیر شود.

سوئیچ فشاری، توسط تایمر لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی دستور میگیرد، پس میشود نتیجه گرفت ممکن است ایراد از برد یا تایمر باشد.

یکی از قطعاتی که بیشترین سهم از مشکلات مربوط به ماشین لباسشویی را دارد، میتوانیم به شیر ورودی  یا شیر برقی اشاره کنیم.

علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی یا عدم توقف آبگیری، میتواند، خراب بودن این شیر نیز باشد.

در صورتی که اجزای گفته شده معیوب باشند باید آن ها را مورد تعویض قرار بدهید.

به شما توصیه میکنیم برای این کار به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو ایران تک سرویس مراجعه کنید.

اگر لباسشویی شما، پس از شروع به کار، بنا به دلایلی متوقف شد اما دستگاهتان هنوز روشن مانده است، موارد زیر میتواند دلیل بروز این مشکل باشند، که حتما باید توسط متخخص خود عیب یابی شوند؛
به دلیل هزینه های خیلی بالای قطعات، تعویض آن ها بهترین گزینه محسوب میشود.

در صورتی که از معیوب بودن آن ها مطمعن شدید، حتما از نمایندگی تعمیرات رایکو و تکنسین های باتجربه و متخصص این کار کمک بگیرید.

حتما برای شما هم پیش آمده، گاهی اوقات ماشین لباسشویی شما ناگهان سو صدای زیادی تولید میکند، تا حالا دنبال علت آن رفتید؟  این سروصدا میتواند نشانه وجود مشکل پیچیده تری در دستگاه باشد.

با توجه به نوع صدایی که از ماشین لباسشویی میشنوید، ممکن است عیب یابی و نحوه برطرف کردن آن متفاوت باشد.

امکان دارد، خرابی از  پمپ تخلیه و یا یک جسم  خارجی در شیلنگ  تخلیه گیر افتاده باشد.

تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها هم نیز میتوانند دلیل به وجود آمدن سر و صدای ماشین لباسشویی باشند.

دقت کرده اید بسیاری از مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به طور کلی با لرزش و تکان شدید همراه است.

در حالی که این حرف به هیچ عنوان درست نیست.

تکان خوردن ماشین لباسشویی، میتواند ناشی از عیب و ایراد در بخش های مختلف آن باشد و توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز تعمیرات لباسشویی رایکو در تهران بسپارید.

به یکی از این دلایل میتوان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره کرد.

که یکی از دلایل مهم به حساب میاید.

معمولا در لباسشویی هایی که به دقت تراز شده اند، تنظیم صحیص پایه ها و متعادل ساختن لباس ها در داخل سبد لباسشویی، مشکلات تکان خوردن  و لرزش های شدید را از بین خواهد برد.

لباسشویی یکی از ضروری ترین، وسیله های برقی در هر خانه محسوب میشود و هر چند وقت یک بار باید فیلتر لباسشویی را چک و تمیز کنید.

از ریختن پودر رخت شویی دستی توی ماشین لباسشویی دوری کنید، لباس های زیاد تر از ظرفیت درون لباسشویی نریزید، همه این آن ها برای ماشین لباسشویی شما آسیب زا هستند.

ما قصد داریم در ادامه مطلب نکات نگهداری ماشین لباسشویی رایکو را برای شما بازگو کنیم.

رعایت کردن  این نکته بسیار ضروری است که پس از شستن مواد پرز دار مانند عروسک، پتو و … فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.

تا  ماشین لباسشویی شما با خرابی مواجه نشود.

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی مخصوص آب پاش را هر سال از لحاظ پوسیدگی و یا وجود عیب و نقص بررسی کنید.

اگر هرگونه ترک خوردگی ویا زنگ زدگی مشاهده کردید، آن را تعویض نمایید.

توصیه می نماییم در صورت نداشتن تخصص کافی کار را به نمایندگی تعمیرات لباسشویی رایکو در تهران بسپارید.

ماشین لباسشویی را با توجه به دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر کنید، و پیش از معمول در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج گشته  و برای شما ایجاد مشکل  می نماید و همین مشکل تاثیر به سزایی در خرابی ماشین لباسشویی دارد.

با صرف نظر از دستور روی پودرو یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود مراجعه کنید، تا از مقدار درست پودر  و یا شوینده اطمینان حاصل کنید.

اگر برای لباسشویی رایکو شما مشکلی پیش آمده، عملکرد طبیعی آن با اختلال روبرو شده یا نیاز به عیب یابی و بررسی آن وجود دارد، شما به یک مرکز مطمئن برای تعمیر دستگاه خود نیاز دارید.

اگر در شهر تهران سکونت دارید و به دنبال مشاوره و راهنمایی برای تعمیر ماشین لباسشویی رایکو خود هستید، تعمیرگاه ایران تک سرویس در خدمت شماست.

نمایندگی ایران تک سرویس، با سابقه طولانی و تکیه بر دانش و تجربه متخصصان خود، انواع تعمیرات ماشین های لباسشویی های رایکو را انجام می دهد.

این مرکز طی سال فعالیت خود همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و بهترین خدمات پس از فروش لباسشویی رایکو را عرضه می دارد.

سرعت بالا در تعمیرات: در خرابی لباسشویی زمان تعمیر امر مهمی است چرا که طولانی شدن خرابی ماشین لباسشویی موجب اختلال در زندگی می شود.

متخصصان ایران سرویس خدمات تعمیراتی ماشین لباسشویی رایکو شما را با بالاترین سرعت ممکن به انجام می رسانند.

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی در محل: با توجه به سنگین بودن ماشین های لباسشویی، جا به جایی این وسایل می تواند دغدغه بسیاری از مشتریان باشد.

کارشناسان نمایندگی ایران تک سرویس تعمیر لباسشویی رایکو شما را در محل انجام می دهند و مشکلی از بابت حمل و نقل وجود نخواهد داشت.

گارانتی خدمات تعمیرات: ایران سرویس نسبت به مشتریان خود متعهد است.

اگر ماشین لباسشویی رایکو شما پس از تعمیر مجددا از همان قسمت آسیب دیده قبلی دچار اشکال شود، متخصصان ایران تک سرویس به رایگان نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام می کنند.

نکته پایانی
تمام سعی ما در این مطلب این بود است که شما را نکات نگهداری و خرابی های ماشین لباسشویی آشنا کنیم و نتیجه گرفتیم که با وجود هر گونه مشکلی برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد با مراکز مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی رایکو مانند تعمیرگاه ایران تک سرویس تماس بگیرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام *
ایمیل *
وب‌ سایت
ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

Δ
تلفن تماس شعب شمال تهران:
۲۲۷۰۸۸۹۸ – ۲۲۷۳۱۶۴۷ – ۲۲۷۳۱۶۲۶ – ۲۲۷۲۵۴۷۳
شعب غرب تهران:
۴۴۰۳۲۷۱۳ – ۴۴۰۳۲۱۷۵
شعب شرق تهران:
۷۷۲۸۷۴۳۴ – ۷۷۸۷۳۰۶۹
مرکز و سایر نقاط تهران:
۸۸۵۹۰۱۲۷ – ۸۸۳۸۵۴۹۴ – ۸۸۳۸۵۴۹۵ – ۸۸۵۹۰۱۹۶
تماس شبانه روزی:
۰۹۱۲۵۰۴۰۳۰۶
۰۹۳۵۸۰۲۰۵۷۳
۰۲۶۳۲۸۰۲۵۵۹
شعبه شمال: اندرزگو – کوچه مهرعلیزاده – پلاک 16/2
ونک – ابتدای میرداماد – مجتمع تجاری اسکان
شعبه شمال غرب: سعادت آباد – علامه شمالی – بعد از چهاردهم – پلاک 14
شعبه غرب: آیت الله کاشانی – خیابان بهنام – پلاک 11
مناطق تحت پوشش:
تمامی نقاط و مناطق استان تهران

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر لباسشویی رایکو با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *