خانه » تعمیر لباسشویی زانوسی
تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیر لباسشویی زانوسی

تعمیرکاران لباسشویی زانوسی اس پی یار با توجه به سال ها تجربه و تخصص خود با مشکلات و ایرادات لباسشویی زانوسی به خوبی آشنا هستند. به همین منظور در صورت مواجه شدن با ایرادات در عملکرد دستگاه با سرویسکاران نمایندگی اس پی یار تماس برقرار کنید. نمایندگی های متعددی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی زانوسی به فعالیت مشغول می باشند. در این میان مجموعه اس پی یار توانسته است با ارائه خدمات باکیفیت توجه بسیاری از مخاطبان را به دست آورد.

تعمیر انواع لباسشویی زانوسی

تعمیرات لباسشویی زانوسی توسط کارشناسان اس پی یار در بهترین کیفیت و کارایی انجام می شود. لباسشویی زانوسی در مدل های مختلفی طراحی و عرضه می گردد. قطعات و سیستم استفاده شده در هر یک از مدل های این محصول، متنوع می باشد. به همین منظور برای عیب یابی دقیق و حرفه ای لباسشویی زانوسی، نیاز به دانش و استعداد بالایی می باشد. تعمیرکاران و تکنسین های نمایندگی اس پی یار با افزایش اطلاعات عمومی خود به راحتی می توانند خرابی و ایرادات انواع مدل های لباسشویی زانوسی را عیب یابی کنند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران با خدمات بی نظیر توسط تکنسین های حرفه ای به فعالیت مشغول می باشد. ساکنین تهران در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی و ایراد در عملکرد لباسشویی خود می توانند به راحتی با یکی از شعب اس پی یار تماس گرفته و جهت دریافت تیم مجرب برای عیب یابی دستگاه خود درخواست کمک داشته باشند. نمایندگی ما با شعبه های مختلف در نقاط مختلف از تهران، خدمات خود را به صورت گسترده در اختیار مشتریان قرار می دهد. به همین منظور با انتخاب اس پی یار در چشم به هم زنی می توانید از خدمات رفع خرابی لباسشویی زانوسی بهره مند شوید.

تعمیر لباسشویی زانوسی در شمال تهران

رفع مشکلات لباسشویی زانوسی در شمال تهران یکی از بهترین و پرتقاضاترین شعب مربوط به مجموعه اس پی یار می باشد. شما می توانید حرفه ای ترین و مجرب ترین تکنسین و سرویسکاران را از شعبه شمال تهران برای حضور در محل دریافت کنید. تکنسین های نمایندگی اس پی یار بی نقص ترین و با کیفیت ترین تعمیرات را ارائه می دهند. به همین منظور می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از پایان تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیر دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید.

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی زانوسی در مرکز تهران

تعمیرات تخصصی لباسشویی زانوسی در مرکز تهران، در صورت وقوع هر گونه خرابی در عملکرد لباسشویی زانوسی مهارت کافی برای عیب یابی این دستگاه پیشرفته را دارا هستند. شما می توانید با توجه به نوع خرابی؛ درخواست کنید تعمیرکار به محل شما اعزام شود و یا لباسشویی خود را به مرکز تعمیرات بیاورید.

اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی زانوسی به غرب تهران

در صورت مشاهده خرابی و ایراد در بخش های مختلف لباسشویی زانوسی باید بدون وقفه در خواست تعمیر آن را بدهید. در نظر داشته باشید که تاخیر در عیب یابی دستگاه می تواند عمر مفید آن را کاهش دهد. به همین دلیل بهتر است در همان لحظه وقوع خرابی و معیوب شدن قطعه لباسشویی سریعا درخواست خود را به ثبت برسانید. ساکنین غرب تهران می توانند با برقراری تماس تلفنی با شعبه اس پی یار در غرب تهران تیم مجرب را در منزل خود دریافت کنند.

در صورتی که تمایل دارید علاوه بر لباسشویی زانوسی، به تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس خود نیز بپردازید، میتوانید با مجموعه اس پی یار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

اعزام تکنسین لباسشویی زانوسی به شرق تهران

اگر شما هم قصد تعمیر لباسشویی زانوسی در شرق تهران را دارید می توانید همین الان با شعبه اس پی یار واقع در شرق تهران تماس برقرار کنید. کارشناسان و پشتیبانی نمایندگی ما به درخواست شما عزیزان در اسرع وقت رسیدگی خواهند کرد. تعمیر در محل از مهمترین ویژگی های مجموعه اس پی یار بوده که این امر سبب می شود بدون اتلاف وقت در حمل و نقل دستگاه، تعمیرکاران فوری با حضور در منزل شما به تعمیر دستگاه بپردازند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در جنوب تهران

اگر به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی در جنوب تهران هستید که تمامی خدمات خود را گارانتی نماید، با نمایندگی شعبه جنوب اس پی یار در تماس باشید. اس پی یار با استخدام تیم حرفه ای و با تدارک بهترین تجهیزات، توانسته است با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهد. سرویسکاران اس پی یار با در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان، در عیب یابی دستگاه و برطرف کردن ایرادات آن بسیار حساسیت خرج می دهند. شما می توانید از وب سایت پیش روی درخواست خود برای اعزام نیرو به محل را به ثبت برسانید.

1- وجود بهترین تعمیرکاران لباسشویی زانوسی

اس پی یار با استخدام تکنسین ها و سرویسکاران حرفه و مجرب، بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. بسیاری از مشتریان در زمان مواجه شدن با خرابی و ایراد در عملکرد ماشین لباسشویی زانوسی خود بسیار نگران و استرس پیدا می کنند. دلیل این مسئله عدم تعمیرات با کیفیت تعمیرکاران می باشد. در صورتی که کارشناسان و تکنسین های ما با تکیه بر مهارت و تجربه چندین ساله خود به بهترین نحو ممکن قطعات خرابی را تعمیر می کنند.

نمایندگی اس پی یار با برگزاری کلاس های آموزشی، سبب افزایش دانش و اطلاعات تعمیرکاران خود در این حیطه کاری می شوند. در نتیجه مشتریان می توانند با خیال راحت و بدون نگرانی از پایان کار، عیب یابی و تعمیر لباسشویی زانوسی خود را به تکنسین های اس پی یار بسپارند. اعزام فوری نیرو به محل در اسرع وقت و عدم نیاز به انتقال به مرکز تعمیرات از مهمترین خدمات و ویژگی های اس پی یار به شمار می رود. عیب یابی انواع مدل های لباسشویی زانوسی در اسرع وقت نشان دهنده مهارت و تجربه کاری سرویسکاران اس پی یار می باشد.

تعمیر لباسشویی زانوسی با اس پی یار

2- تعمیر قطعات لباسشویی زانوسی نه صرفا تعویض آن

در اکثر مواقع رفع مشکلات دستگاه با تعمیر قطعه برطرف می شود که می تواند باعث کاهش هزینه تعمیرات شود. از طرفی این مورد نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد. متاسفانه بسیاری از افراد چون دانش کافی برای رفع خرابی ندارند، سریعا با تعویض قطعه کار خود را راحت می کند و هزینه شما را زیاد. این ویژگی منحصر به فرد اس پی یار که تلاش در رفع مشکلات قطعه دارد نه صرفا تعویض آن، باعث محبوبیتش در بین مشتریان شده است.

3- گارانتی خدمات تعمیر لباسشویی زانوسی

ارائه گارانتی یا ضمانت نامه پس از تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی زانوسی از مهمترین خدمات نمایندگی اس پی یار می باشد. تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه با عیب یابی و تعمیرات حرفه ای و با کیفیت ماشین لباسشویی زانوسی، ضمانت نامه تعمیر را به مشتریان ارائه می دهند. با دریافت گارانتی تعمیرات و قطعات تعویض شده می توان از مزیت های بسیار آن بهره مند باشید. برای مثال در صورت خرابی قطعه تعویضی یا تعمیر شده برای بار مجدد می توان از خدمات رایگان مجموعه اس پی یار استفاده نمود.  

در صورت تمایل به تعمیر لباسشویی سامسونگ نیز میتوانید با کارشناسان مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

هزینه تعمیر انواع خرابی ماشین لباسشویی رانوسی

تعمیر خرابی لباسشویی زانوسی با توجه به عمق خرابی، هزینه های متغیری را به دنبال خواهد داشت. به همین منظور نمی توان مبلغ ثابتی را برای هزینه تعمیر لباسشویی زانوسی در نظر گرفت. شما می توانید قبل از هرگونه اقدامی در خصوص رفع خرابی، از کارشناسان اس پی یار هزینه برطرف کردن ایرادات را جویا شوید. سرویسکاران مجموعه ما پس از بررسی قطعه یا قطعات خرابی به راحتی می توانند هزینه تعمیرات را برآورد کنند. در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر با هزینه تعویض قطعات متغیر خواهد بود. اما در حالت کلی می توان گفت قیمت تعمیرات با توجه به خدمات ارائه شده توسط اس پی یار بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در محل

خراب شدن قطعه یا قطعاتی از لباسشویی زانوسی یک امر طبیعی بوده و در چنین شرایطی برای تعمیر خرابی آن نیاز به تخصص و مهارت زیادی می باشد. تکنسین لباسشویی زانوسی اس پی یار در زمان تعیین شده می توانند با حضور در محل به راحتی دستگاه را عیب یابی کنند. سرویسکاران مجموعه اس پی یار بدون نیاز به انتقال دستگاه به محل، با همراه داشتن امکانات و تجهیزات مورد نیاز به تعمیر قطعات معیوب می پردازند. البته در برخی مواقع ممکن است خرابی دستگاه بیش از حد انتظار باشد که در چنین شرایط حتما نیاز است که لباسشویی به مرکز تعمیرات منتقل گردد.

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی  

رفع خرابی لباسشویی زانوسی توسط سرویسکاران اس پی یار در چند مرحله به صورت تخصصی انجام می شود. تعمیرکاران مجموعه ما با دانش و استعداد بالای خود توانایی تشخیص خرابی قطعات را دارا می باشند. پس از دریافت تقاضای تعمیرات، تیم حرفه ای آماده اعزام به محل می شوند. پس از آن با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته دلیل خرابی را شناسایی و بهترین راهکار را برای حل آن ارائه می دهند.

1- تماس با نمایندگی

مجموعه اس پی یار یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین فعالان در این حوزه بوده که به صورت ۲۴ ساعته در اختیار شما عزیزان می باشد. اعزام نیرو به تمامی نقاط تهران در اسرع وقت از مهمترین ویژگی های اس پی یار محسوب می شود. تنها کافیست با شماره تلفن یکی از شعب اس پی یار تماس گرفته و خرابی لباسشویی زانوسی خود را به کارشناسان حرفه ای ما اطلاع دهید.  

2- بیان مشکل لباسشویی زانوسی

نمایندگی شرکت اس پی یار متشکل از اکیپ متخصص که در زمان دریافت تقاضای تعمیرات لباسشویی زانوسی، خرابی لباسشویی مشتریان را جویا می شوند. در این صورت با تسلط بیشتر بر خرابی به وجود آمده و در نظر گرفتن راهکارهای مناسب، تجهیزات مناسبی را به همراه خود به آدرس مربوط می برند. در ثبت درخواست تعمیرات بهتر است اطلاعاتی دقیق از نوع خرابی دستگاه و مدل لباسشویی خود درج نمایید. در این صورت تعمیرکاران اس پی یار بهتر می توانند به علت خرابی دستگاه پی ببرند.

مراحل تعمیر لباسشویی زانوسی

3- اعزام تیم تعمیرات لباسشویی در محل

مجموعه نمایندگی شرکت اس پی یار با دریافت تماس شما عزیزان و کسب اطلاعات از خرابی ها، اکیپی را فوری به محل اعزام میکند. این نشان دهنده قدرت خدمات و امکانات بی نظیر مجموعه اس پی یار می باشد که علی رغم خیلی از شرکت ها میتوانند مشکلات شما را در محل حل کنند. با اعزام تیم حرفه ای و مجرب به محل دیگر نیازی به جابجایی دستگاه و انتقال به مرکز تعمیرات نمی باشد در نتیجه از پرداخت هزینه های اضافی سرباز می کنید.  

اگر قصد تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما خود را نیز دارید، میتوانید با کارشناسان اس پی یار تماس گرفته و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

4- عیب یابی ماشین لباسشویی زانوسی

عیب یابی لباسشویی زانوسی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یافت دلایل خرابی لباسشویی زانوسی توسط خودمان قابل انجام نبوده و بایستی توسط افراد حرفه ای و مجرب انجام می شود. نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی اس پی یار در تهران 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید از طریق فرم تماس آنلاین با شعبه نزدیک به محل سکونت خود ارتباط بگیرید.

5- تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی زانوسی

نمایندگی اس پی یار پس از دریافت تقاضا، تعمیرکاران و متخصصین خود به محل ارسال می نماید. سرویسکاران بعد از بررسی لباسشویی با استفاده از تجهیزات پیشرفته عیب و معایب لباسشویی را مشخص می کنند. در صورتی که قطعه خرابی امکان تعمیر و استفاده مجدد را نداشته باشد در این صورت با دریافت اجازه از مشتریان، قطعه جدیدی را جایگزین می کنند. قطعات تعویض شده به همراه گارانتی به مشتریان تحویل داده می شود به همین منظور مخاطبان می توانند از کیفیت قطعات تعویضی مطمئن باشند.

6- تست و تحویل سالم دستگاه

نمایندگی اس پی یار اقدامات لازم برای تعمیر لباسشویی زانوسی و تست آن برای مطمئن شدن از سلامت دستگاه انجام می دهند. به همین منظور با خیال راحت می توان به تکنسین های اس پی یار بسپارید. برخی از شرکت های خدماتی بی توجه به این موضوع و سرسری گرفتن تعمیر دستگاه، سبب می شوند در مدت زمان بسیار کوتاه شاهد وقوع خرابی و ایرادات جدید در عملکرد دستگاه باشید.

عیب یابی مشکلات رایج توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی زانوسی

اگر به دنبال نمایندگی معتبر برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی زانوسی خود هستید، می توانید مجموعه اس پی یار را در اولویت قرار دهید. نمایندگی در تهران، با فعالیت درخشان خود توانسته است در صدر بهترین مراکز خدماتی قرار بگیرد. کارشناسان اس پی یار با حضور در محل به سرعت خرابی دستگاه را عیب یابی و بررسی می کنند. در صورت نیاز نیز با دریافت تاییدیه مشتریان قطعات معیوب را تعویض می نمایند.

در برخی مواقع ممکن است با مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی مواجه شوید در چنین شرایطی بهتر است دستگاه را از پریز برق جدا کنید. یکی از دلایل مهم نچرخیدن دیگ لباسشویی، خرابی قفل درب می باشد. زمانی که دستگاه شروع به راه اندازی می شود بایستی درب آن قفل شود در غیر این صورت دیگ نمی چرخد. از دیگر دلایل وقوع این مشکل می توان به:

 • خرابی چفت درب مکانیکی
 • خرابی سیستم قفل درب
 • خرابی برد کنترلی موتور
 • ایراد در موتور و استاتور اشاره نمود.

توقف ماشین لباسشویی زانوسی در حین کار یکی از مشکلاتی است که ممکن است در طول زمان استفاده از این محصول با آن مواجه شوید. این مشکل می تواند به دلایل مختلفی بستگی داشته باشد. در وهله اول بهتر است محافظ و تبدیل را از نظر سالم بودن بررسی کنید. دلایل زیر میتواند عاملی برای ایجاد این مشکل باشند.

 • خراب شدن خازن پارازیت گیر
 • خرابی ناگهانی دوشاخه برق
 • خرابی تایمر
 • خرابی برد الکترونیکی
 • مشکل در میکروسوئیچ درب

چنین شرایطی بهتر است تمامی احتمالات ممکن را با دقت بررسی نمود. از اقدام خودسرانه خودداری نمایید و برای بررسی دقیق تر با نمایندگی های ما در تهران تماس بگیرید. لازم به ذکر است تعویض تمامی قطعات ذکر شده همراه با گارانتی انجام میشود.

مشکل نشتی آب لباسشویی زانوسی یکی از رایج ترین مشکلات به شمار می رود. این مشکل می تواند آسیب های دیگری را به دنبال داشته باشد به همین دلیل بهتر است در اسرع وقت و فوری عیب دستگاه بررسی و برطرف شود. از دلایل نشت آب از لباسشویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • شکستگی اتصالات شیر برقی
 • پارگی خرطومی متصل از جاپودری به دیگ
 • پوسیدگی لاستیک دور درب دستگاه
 • باز شدن درز محفظه جا پودری

و … اشاره نمود. برای برطرف کردن این ایراد بایستی از تعمیرکاران مجرب برای عیب یابی در محل درخواست کمک کنید .

تکان خوردن ماشین لباسشویی زانوسی به دلایل مختلفی از جمله تراز نبودن دستگاه بستگی دارد. لرزش های شدید اغلب در مرحله آخر یعنی زمانی که شروع به آبگیری و خشک کردن لباس ها می کند، به اوج خود می رسد. توجه نکردن به ظرفیت لباس های قرار داده شده در دیگ دستگاه و تنظیم نبودن پایه های زیرین می توانند از دلایل وقوع این مشکل باشند. هم چنین بهتر است با بررسی کمک فنرهای ضد لرزش و فنر های دیگ از فرسوده نشدن آنها اطمینان حاصل کنید.

گیر کردن تایمر یکی دیگر از رایج ترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی زانوسی می باشد. خرابی یا اتصالی در میکروسوئیچ از دلایل اصلی وقوع این ایراد در چرخه شستشو محسوب می شود. در چنین شرایط بهتر است سیم ها را از میکروسوئیچ جدا کرده و جریان برق را با مولتی متر بررسی نمایید. همچنین موارد زیر می تواند از دیگر دلایل این مشکل باشد:

 • ایراد در موتور تنظیم کننده
 • معیوب شدن کنترل کننده سطح آب
 • ایراد در ولوم تایمر
 • معیوب بودن پمپ تخلیه
 • خرابی در شیر ورودی آب

تمامی موارد ذکر شدن با تعمیر در محل قابل برطرف شدن هستند. حتما در صورت تعویض هر یک از این قطعات گارانتی و ضمانت لازم را دریافت نمایید.

تعمیر قطعات لباسشویی زانوسی

نمایندگی تعمیر قطعات لباسشویی زانوسی در تهران، توسط سرویسکاران و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب اس پی یار در بهترین کیفیت انجام می شود. لباسشویی زانوسی با وجود کارایی بالا ممکن است در طول عمر مفید خود با یک سری از ایرادات فنی و مشکلات مواجه شود. تعمیرکاران اس پی یار با چندین سال تجربه و گذراندن جدیدترین کلاس های آموزشی، تمامی تلاش خود را برای عیب یابی دقیق و تعمیر قطعات لباسشویی به کار می برند تا بتوانند باعث کاهش هزینه های شما شوند. تعمیر فوری قطعات به دلیل آشنایی تعمیرکاران با انواع خرابی ها امکان پذیر می باشد.

سرویس ماشین لباسشویی زانوسی چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

سرویس لباسشویی زانوسی بایستی در زمان مناسب انجام شود تا از وقوع ایرادات فنی و مشکلات جدی برای کارکرد صحیح جلوگیری شود. هر زمانی که با صداهای عجیب و غریب در ماشین لباسشویی خود مواجه شوید بهتر است سریعا با نزدیک ترین نمایندگی ما در تهران تماس بگیرید. سرویس کردن لباسشویی در زمان های مشخص از وارد شدن آسیب های جدی به دستگاه خودداری می کند. به همین منظور پیشنهاد می شود سرویس دستگاه را به تاخیر نینداخته و در اسرع وقت انجام دهید.

چه مواردی در سرویس لباسشویی زانوسی انجام میشود؟

در سرویس ماشین لباسشویی زانوسی، ابتدا تمامی اتصالات دستگاه از نظر سلامت بررسی می شود. پس از آن نظافت بخش های مختلف دستگاه به خصوص موتور لباسشویی انجام شده و در صورت مشاهده خرابی در قطعات بخش موتور، به عیب یابی و برطرف کردن خرابی می پردازند.

نکات مهم برای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی زانوسی

برای استفاده طولانی مدت و بدون هیچ گونه خرابی از ماشین لباسشویی زانوسی، بهتر است تمامی نکات مهم در خصوص نگهداری صحیح از آن را رعایت کنید. تعمیرکاران اس پی یار با حضور در محل و نصب دستگاه تمامی نکات مهم استفاده از لباسشویی را برای مخاطبان آموزش می دهند. تراز بودن دستگاه از جمله مهمترین نکاتی می باشد که بایستی با درخواست کمک از تعمیرکاران، نصب آن را به دست افراد حرفه ای بسپارید. برخی از افراد با بی توجهی به این موضوع، در وهله اول سبب به خطر انداختن سلامت دستگاه می شوند.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی زانوسی»

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   دستگاه شما به طور موثر آب را گرم نمیکند که معمولاً به دلیل المنت حرارتی معیوب آن ایجاد می شود.

 1. سلام من ماشین لباسشویم زانوسی هستش پنل جلو خراب شده راهنمایی میفرمایید چه اقداماتی باید انجام بدم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   انسداد پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه و خرابی پمپ از دلایل این مشکل است.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   تراز نبودن دستگاه و خرابی قطعات دیگ. توجه داشته باشید اگر دستگاه را تراز کردید و باز هم دستگاه صدا و لرزش داشت حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.(02191001912)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس