لباسشویی

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسنوگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ را به افراد کاردان در این حوزه محول کنید. شرکت تعمیرات تخصصی اس پی یار با خدمات حرفه ای در این حوزه در خدمت شما عزیزان است. ما برای ارائه ی خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای گارانتی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین خرابی های ایجاد شده در این لوازم خانگی بپردازیم. همچنین ارورهای گوناگون در لباسشویی سامسونگ جدید و قدیم مطرح می شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در کارایی این دستگاه حتما از خدمات نمایندگی اس پی یار برای تعمیرات حرفه ای بهره مند شوید.برای تعمیر لباسشویی میتوانید به ما مراجعه کنید.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

در حال حاضر شرکت های مختلفی در سطح شهر در حوزه ی تعمیرات لباسشویی سامسونگ فعالیت دارند. هر یک از آنها نیز با تجربیات مختلف و تخصص متفاوت در تلاش هستند رضایت کاربران خود را به دست آورند. البته در این راستا سودجویان زیادی هم هستند که نه تجربه ی لازم دارند و نه تخصص مطلوب! از سوی دیگر با اخذ هزینه های کمتر برای تعمیرات به دنبال فریب افراد هستند. پس هوشمندانه عمل کنید و نمایندگی های رسمی را انتخاب کنید. اس پی یار به عنوان نمایندگی رسمی لباسشویی برند سامسونگ در خدمات شما عزیزان است.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات لباسشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید

چرا برای تعمیر لباسشویی سامسونگ به اس پی یار اعتماد کنیم؟

نمایندگی  تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران اس پی یار برای شما خدمات مختلف مد نظر دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل در کارایی ان دستگاه می توانید بلافاصله با ما در تماس باشید.  خدمات اعزام نیرو به محل را در همان روز در نظر داریم. همچنین می توانید از خدمات سرویس دوره ای ارائه شده توسط همکاران ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید به همه ی دغدغه های خود برای تعمیرات بهینه پایان دهید. ما همچنین توصیه ای ارزشمندی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا شما بتوانید استفاده ی بهینه از این لوازم خانگی داشته باشید.

چرا به اس پی یار برای تعمیر لباسشویی سامسونگ اعتماد کنیم

1-وجود تعمیرکاران متخصص

تعمیرکاران شرکت اس پی یار با بررسی های مختلف استخدام می شوند. همه ی همکاران ما افراد باتجربه و متخصص در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی هستند. ما حساسیت ویژه ای در استخدام  کارشناسان مان مد نظر داریم. به همین دلیل است که با اطمینان خاطر می توانیم گارانتی تعمیرات را به شما ارائه دهیم. به خوبی می دانیم که هر یک از تکنسین های ما با حضور در دوره های مختلف و کسب تجربه های گوناگون شناخت کامل به اردوهای مختلف این نوع از دستگاه ها دارند. شما شرکت اس پی یار از یک تیم کاملا حرفه ای تشکیل شده است و مفتخر آن است که توانسته در اولویت شما باشد.

2-تخصص در تعمیر انواع قطعات نه فقط تعویض

همیشه تعمیر در مقایسه با تعویض هزینه ی کمتری داشته است. حتی اگر شما بخواهید یک قطعه ی معیوب را نیز تعمیر کنید به مراتب در مقایسه با تعویض آن هزینه ی کمتری را پرداخت خواهید کرد. ما در تلاش هستیم که در صورت بروز هرگونه ایراد فنی اقدامات لازم برای بازسازی را در اولویت قرار دهیم تا بتوانیم هزینه ی نهایی را کاهش دهیم.

3-گارانتی خدمات تعمیرات

شرکت اس پی یار برای ارائه ی خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ گارانتی لازم را در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می توانید با اطمینان خاطر از خدمات ما برای تعمیرات همه ی مدل های لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید. در صورت ایجاد هر گونه مشکل یا بروز هرگونه ایراد بلافاصله با کارشناسان اس پی یار از طریق شماره های موجود در تماس باشید. با ما به همه ی نگرانی های خود در حوزه ی تعمیرات با کیفیت پایان دهید. ما در تلاش هستیم هزینه ای بسیار منصفانه ای را به شما پیشنهاد دهیم.

4-اعزام فوری تعمیرکار به منزل

از یگر خدمات ما داشتن نیروهای زیاد در تمام مناطق تهران می باشد به گونه ای که در کمتر از یک ساعت در منزل شما حضور می یابیم. این ویژگی یک از مزیت های منجصر بفرد مجموعه ما می باشد و باعث رضایت بسیاری از مشتریان شده است.

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی رسمی برند سامسونگ در تهران در خدمت شما عزیزان است. ما با سال ها تجربه و تخصص در حوزه ی تعمیرات انواع لوازم خانگی سامسونگ توانسته ایم در اولویت شما باشیم. ما به همه ی خطا ها و ارورهایی که ممکن است در این محصولات حاصل شود، آگاه هستیم. شما به اندازه ی یک تماس تلفنی با ما فاصله دارید. میتوانید در صورت بروز هرگونه خرابی بلافاصله با ما از طریق شماره های مندرج در ارتباط باشید. در هر محله ای از تهران که باشید ما سریعا در محل حضور پیدا میکنید زیرا این مجموعه دارای شعب مختلف در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران می باشد.

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در شمال تهران در خدمت شما عزیزان است. این نوع از دستگاه معمولا کارایی بسیار مطلوبی دارند و اگر بنا به هر دلیلی با خطا یا ارور خاصی در کارایی آنها مواجه شدید بلافاصله با یکی از نمایندگی های در تماس باشید. در این صورت می توانید اطمینان کافی به دست آورید. ما اینجا هستیم تا با استفاده از تجهیزات به روز و بهره مندی از یک تیم حرفه ای خدمات تعمیر با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم. ما به راحتی می توانیم عیب یابی دقیق انجام دهیم.

تمامی محله های تحت پوشش در شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

اعزام تعمیرکار لباسشویی سامسونگ به مرکز تهران

شرکت اس پی یار به دلیل داشتن شعبه ای در مرکز تهران می تواند به سرعت تعمیرکار لباسشویی سامسونگ را ب منزل شما بفرستد. همشهریان عزیزمان که در مرکز تهران حضور دارند می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل بلافاصله با ما در ارتباط باشند. ما توصیه های لازم را برای تعمیرات حرفه ای در اختیار آنها قرار خواهیم داد. در صورت نیاز به اعزام  نیرو نیز اقدامات مربوط در اسرع وقت انجام می شود. ما شناخت کافی به همه ی باید و نبایدها داریم. زمانی که با خرابی مواجه هستید سعی کنید در همان روز اقدامات تعمیر را انجام دهید زیرا در این صورت از تشدید یافتن آن جلوگیری خواهید کرد.

تمامی محله های تحت پوشش در مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

به دنبال نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در غرب تهران هستید؟ می توانید با کارشناسان شرکت اس پی یار در تماس باشد. ما به عنوان یکی از نمایندگی های مهم این برند از لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان هستیم. ما خدمات اعزام نیرو به منزل شما برای تعمیرات حرفه ای را در همان روز در نظر داریم. به صورت 24 ساعته می توانید از خدمات تعمیرات ما بهره مند شوید. زمانی که اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای در اولویت قرار می گیرد می توانید اطمینان کافی را به دست آورید که در مدت زمان کوتاه با همان خرابی ایجاد شده، مواجه نخواهید بود. ما گارانتی لازم برای همه ی خدمات خود از جمله تعمیرات و سرویس دوره ای در نظر داریم.

تمامی محله های تحت پوشش در غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به دنبال یک نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ هستید بدون فوت وقت تماس بگیرید که ما در کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شویم. تمامی محلات شرقی تهران توسط اس پی یار پوشش داده میشود.

تمامی محله های تحت پوشش در شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

اعزام تکنسین ماشین لباسشویی سامسونگ به جنوب تهران

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای به قیمت مناسب را برای کاربران خود فعال کرده است. شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل با نمایندگی ما درجنوب تهران تماس بگیرید. ما توصیه های لازم را در اختیار شما قرار می دهیم. در صورتی که خرابی ایجاد شده به خرابی یکی از قطعات مربوط شود باید بررسی های مختلف انجام شود. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید رضایت کامل از تعمیرات حرفه ای به دست آورید. در صورت نیاز به تعویض قطعه ی خراب شده نیز اقدامات تعویض با قطعه ی اصل در اولویت قرار می گیرد.  

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی حایر
تمامی محله های تحت پوشش در جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

ما خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل را برای شما فعال کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی و بدون هرگونه مشکل اقدامات لازم برای تعمیرات را انجام دهید. با انتخاب این گزینه دیگر نیاز به اتلاف زمان برای ماندن در ترافیک های سنگین را نخواهید داشت. با انتخاب این گزینه از تعمیرات دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی گزاف برای حمل و نقل نخواهید بود. پیشنهاد می کنیم حتما گزینه ی تعمیرات در محل را در اولویت قرار دهید.

آیا میتوانیم خود لباسشویی سامسونگ را در منزل تعمیر کنیم؟

مورد یکی از پرتکرار سوالاتی است که کاربران در صورت مواجه با هرگونه خرابی از می پرسند. توجه کنید تعمیر یک لوازم خانگی به هیچ وجه شبیه یک تعمیر ساده نیست. ممکن است شما بسیاری از محصولات موجود در خانه را با راهکارهای مختلف تعمیر کنید ولی از انجام اقدامات خودسرانه برای تعمیرات لوازم برقی پرهیز کنید. این موضوع می تواند خطر جدی برای سلامت شما نیز باشد. در فرایند تعمیرات باید همه ی اقدامات ایمنی به طور جدی در نظر گرفته شود.

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اس پی یار

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در مراحل مختلف انجام می شود. زمانی که شما با یکی از ارورهای یاد شده در بخش های قبل مواجه شدید می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید. ما اقدامات اعزام نیرو را در هر محله ای از تهران که باشید در اولویت قرار می دهیم. زمانی که فرایند تعمیر قطعات معیوب به پایان رسید می توانید محصول را سالم تحویل بگیرید. به منظور ارائه ی خدمات مشتری پسند نیز در تلاش هستیم که گارانتی لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گارانتی ارائه شده در این مورد می تواند اطمینان بسیاری برای شما حاصل کند.   

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ

1-تماس با نمایندگی های رسمی

در صورت نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ بلافاصله با نمایندگی برند سامسونگ در تماس باشید. انتخاب نمایندگی یک لوازم خانگی برای تعمیر و سرویس دوره ای آن بهترین انتخابی خواهد بود که میتوانید انجام دهید. از انجام هرگونه اقدام خودسرانه ای برای تعمیرات به شدت پرهیز کنید. این موضوع می تواند سبب بروز خرابی های مختلف و همچنین خسارت های مالی و جانی مختلف شود. پس با حتما با تکنسین های کاربلد در این حوزه در شرکت های شناخته شده و معروف در ارتباط باشید.

2-اعلام جزئیات ایرادات ایجاد شده

بعد از برقرای تماس، درخواست شما برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ ثبت می شود. در این مرحله همکاران ما در تلاش هستند که توضیحات اولیه ای را از شما دریافت کنند. ما میدانیم که خرابی هر یک از لوازم خانگی تا چه اندازه ای می تواند برای شما نگران کننده باشد. به همین دلیل در تلاش هستیم که فرایند تعمیرات را در اسرع وقت در اولویت قرار دهیم. زمانی که با یکی از مشکلات یاد شده در پایین یا هر گونه ایراد فنی دیگر مواجه شدید بلافاصله با شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی برند سامسونگ در تماس باشید.

3-اعزام تیم تعمیرات لباسشویی سامسونگ به منزل شما

زمانی که درخواست شماثبت شد. اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای در پیش گرفته می شود. برای ایجاد سهولت بیشتر ما اقدامات اعزام نیرو به محل یا منزل شما را در نظر داریم. با ایجاد این نوع از فرصت ها در تلاش هستیم که هزینه ی تعمیرات را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهیم. همکاران ما همه ی پروسه ی تعمیرات را زیر نظارت شما انجام خواهند داد. در این صورت می توانید اطمینان کامل به دست آورید. همچنین از اتلاف زمان همانطور که در بخش قبل یادآور شدیم جلوگیری کنید.

4-یافتن علت مشکل ایجاد شده

عیب یابی ماشین لباسشویی  معیوب از مهمترین مرحله ی تعمیر محسوب می شود. در این مرحله با توجه به خرابی ایجاد شده ما می توانیم اقدامات مختلفی را برای تعمیرات انجام دهیم. کارشناسان ما با سال ها تجربه و تخصص در این حوزه می توانند به راحتی با استفاده از دستگاههای مختلف، قطعه ی معیوب و از کار افتاده را شناسایی کنند. متناسب با عیب یابی انجام شده نیز مراحل تعمیرات در اولویت قرار می گیرد. ما حساسیت ویژه ای در این مرحله در نظر داریم زیرا می دانیم اگر عیب یابی با موفقیت کامل انجام نشود می تواند به

5-تعمیر یا تعویض قطعه با توجه به به عیب یابی

زمانی که قطعه ی معیوب شناسایی شد، پروسه ی تعمیرات یا تعویض آن در پیش گرفته می شود. هر یک از خرابی های ایجاد شده می تواند به نحوه ای به خرابی یکی از قطعات منجر شود. ما در تلاش هستیم که اقدامات تعمیر قطعات را به تعویض آنها ارجح بدانیم. زمانی که قعه ای تعویض می شود این فرایند برای ما بسیار آسان است ولی برای تعویض قطعه ی معیوب باید هزینه ی گزاف بپردازید. همین مورد به تنهایی می تواند سبب ایجاد هزینه های زیاد در پروسه ی تعمیر لباسشویی سامسونگ باشد.

6-تست و تحویل سالم لباسشویی سامسونگ

بعد از اینکه تعمیرکار لباسشویی سامسونگ تمامی اقدامات لازم را انجام داد، کارایی دستگاه را تست می کند. با استفاده از تجهیزات مختلف می توانیم عملکرد قطعات گوناگون را بررسی کنیم. بعد از اطمینان از کیفیت آن ها می توانید دستگاه را سالم و بدون عیب از ما تحویل بگیرید. ما صداقت را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده ایم. در تلاش هستیم که همه ی اقدامات تعمیر با اطمینان خاطر انجام شود.  همچنین گارانتی لازم برای تعمیرات کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

هزینه ای که برای تعمیرات لباسشویی معیوب پرداخت می کنید یک مقدار ثابت نیست و با توجه به پارامترهای مختلف متغیر است. بعد از انجام بررسی های لازم و عیب یابی همکاران ما می توانند برآورد مشخصی از هزینه ی مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. ما در تلاش هستیم که هزینه ای بسیار منصفانه ای را به شما پیشنهاد دهیم. به همین دلیل است که توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. ما می دانیم که هزینه ی تعمیرات یکی از مهمترین دغدغه ی کاربران است، به همین دلیل در تلاش هستیم که قیمت بسیار مناسب برای تعمیرات ارائه دهیم.  

تعمیر انواع قطعات لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی های مجاز

برای اینکه بتوانیم اقدامات لازم برای تعمیر قطعات مختلف را به خوبی دنبال کنیم. در اولین مرحله باید بدانیم که خرابی ایجاد شده به چه دلیلی رخ داده است؟ به عنوان مثال آیا نوسانات برق عامل بروز این نوع از مشکلات بوده است؟ آیا استفاده ی ناصحیح از دستگاه می تواند عامل بروز خرابی شود؟ در این صورت قادر خواهیم بود علاوه بر تعمیرات حرفه ای قطعه ی معیوب راهکارهای مطلوبی را در اولویت قرار دهیم تا بتوانیم از بروز همان خرابی در بازه ی زمانی بسیار کوتاه جلوگیری کنیم. تخصص و تجربه ی تعمیرکاران فعال در این مورد بسیار مهم است. تکنسین کاردان به خوبی می داند که باید چه راهکارهایی را انجام دهد. اگر در تهران ساکن هستید؛ نیروهای مجموعه اس پی یار از بهترین و متخصص ترین افراد میباشند و می توانید با آنها تماس بگیرید.

تعمیر انواع قطعات لباسشویی سامسونگ

1-تعمیر شیر برقی

شیر برقی لباسشویی سامسونگ از مهمترین قطعات این دستگاه می باشد که اگر کارایی آن با مشکل مواجه شود آب امکان ورود و خروج نخواهد داشت. اگر در ارورهای بعدی دقت کنید بسیاری از خرابی ها می تواند به دلیل ایجاد اختلال در کارایی این قطعه حاصل شده اند. ما باید بررسی های لازم را به خوبی دنبال کنیم تا بتوانیم راهکار بهینه ای را برای حل این مشکل انتخاب کنیم. شیر برقی قابل تعمیر و تعویض می باشد. انسداد در لوله های اطراف آن نیز می تواند عامل بروز مشکل در عملکرد این دستگاه باشد.

2-تعمیر موتور

موتور دستگاه یکی از مهمترین قطعات آن می باشد. در واقع قلب هر لوازم خانگی را موتور آن تشکیل داده است. موتور لباسشویی سامسونگ به قطعات مختلفی وابسته است. هرگونه اختلال در کارایی آن می تواند کارایی قطعات مختلف را تحت کنترل قرار دهد. به همین دلیل لازم است باید و نبایدهای مربوط را به صورت جدی دنبال کنید.  متاسفانه بسیاری از خرابی ها که در دستگاه حاصل می شود به این مورد مربوط می باشد. موتور اگر کارایی خود را به طور کامل از دست دهد باید تعویض شود. به همین دلیل است که تاکید می کنیم اقدامات تعمیر را در اسرع وقت انجام دهید.

3-تعمیرات برد

برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ به عنوان مهمترین قطعه ای که دستورات لازم را صادر می کند، اگر از کار بیفتد سبب اختلال در بسیاری از بخش ها خواهد بود. این قطعه نیز به عنوان قطعات اساسی و حیاتی دستگاه در نظر گرفته می شود. معمولا خرابی آن در صورتی که نیاز به تعویض باشد لازمه ی پرداخت هزینه ی گزاف است. زمانی که حجم بار در بیشتر می شود، زمانی که اصول لازم برای استفاده ی بهینه از دستگاه به خوبی دنبال نمی شود. زمانی که شاهد نوسانات جدی در برق هستیم. این قطعه در معرض خطر قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی ارج

4-ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

برخی از ارورهایی که در لباسشویی سامسونگ حاصل می شود با یک ریست ساده از بین می رود. همچنین بعد از برطرف شدن یک ارور اگر در صفحه نمایش آن شاهد حضور ارور باشید حتما دستگاه را برای یک بار ریست کنید. در صورت قطعی برق یا آب زمانی که دستگاه کار می کند، با مشکل مواجه شدید می توانید گزینه ی ریست را در اولویت قرار دهید. ریست دستگاه اقدام بسیار ساده ای می باشد که می تواند راهکاری برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در نظر گرفته شود.

5-تعمیرات قطعه المنت

کارشناسان اس پی یار اقدامات لازم برای عیب یابی المنت لباسشویی سامسونگ را با دقت لازم دنبال می کنند. پس اگر در تهران زندگی میکنید بدون فوت وقت تماس بگیرید. ما در همه ی مراحل قطعاتی که با قطعه ی معیوب در ارتباط هستند را چک می کنیم. این موضوع به ما اجازه می دهد تا بتوانیم دلیل بروز خرابی را به طور دقیق شناسایی کنیم. اگرچه ممکن است در وب سایت هایی شاهد آموزش های تست و عیب یابی این قطعه باشید ولی به هیچ وجه اقدام خودسرانه ای انجام ندهد. این موضوع به نفع شما خواهد بود. در صورت بروز هرگونه مشکل مجبور به پرداخت هزینه های کلان خواهید بود. حتی ممکن است کارایی دستگاه به طور کامل از بین رود و مجبور به تعویض آن باشید.

6-تعمیر سوئیچ درب

خرابی سوئیچ درب می تواند سبب نشتی آب به بیرون شود. همچنین این مورد در کارایی دستگاه تاثیر بسیار نامطلوبی خواهد داشت. به همین دلیل در اسرع وقت باید اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای این قطعه در اولویت قرار گیرد. معمولا در صورت خرابی سوئیچ درب چاره ای جز تعویض آن را نداریم. تعویض این قطعه  هزینه ی بیشتری می خواهد. حتما اقدامات لازم برای باز و بسته کردن درب را به خوبی رعایت کنید. ضربه های مختلف و آسیب های گوناگون به دستگاه می تواند مشکلات جدی ایجاد کند.

7-تعمیر جاپودری

جاپودری لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل اضافه شدن مقدار زیاد مواد شوینده یا باز و بسته ی نامناسب یا هر گونه آسیب دیگر خراب شود. اگر جاپودری به درستی کار نکند نمی تواند مواد شوینده را به طور صحیح به دستگاه انتقال دهد.  در این صورت باید اقدامات تعمیر آن به درستی در اولویت قرار گیرد.  در زمان جدا کردن جاپودری دقت کافی را داشته باشید. ریختن بیش از حد مواد شوینده در داخل آن می تواند سب جرم گرفتن و ایجاد رسوبات در داخل این قطعه شود که در این صورت باید با ملاحظات لازم آن را تمیز کنید.

عیب یابی مشکلات رایج لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران اس پی یار

عیب یابی لباسشویی سامسونگ نیازمند تخصص و تجربه است. زمانی که شما تسلط کامل به این مراحل نداشته باشید چگونه قادر خواهید بود تعمیرات با کیفیت را انجام دهید. در صورتی که با هر گونه مشکل در کارایی این دستگاه ها مواجه می شوید از انجام اقدامات خودسرانه به شدت پرهیز کنید. حتما با تکنسین های کاردان در تماس باشید. در این صورت می تواند مسیر مطلوبی را برای تعمیرات انتخاب کنید. قبل از بررسی خدمات شرکت اس پی یار برای لباسشویی سامسونگ در ادامه مهمترین خرابی ها را مطرح نموده و توضیحاتی در مورد علل بروز این نوع از خرابی ها ارائه می دهیم.  

بالا بودن سر و صدای دستگاه می تواند به دنبال خود خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را داشته باشد. یکی از بارزترین و مهمترین خرابی های مربوط به دستگاه را بالا بودن سر و صدای آن شکل داده است. ایراد یاد شده می تواند دلایل بسیار مختلف را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • شل شدن پیچ ها
 • خرابی مربوط به برد الکترونیکی
 • خرابی میکروسوئیچ
 • خرابی مربوط به جاپودری اشاره نمود.

در صورتی که لباسشویی خشک نمیکند، به احتمال زیاد برنامه ی شستشو به هم خورده است. در این صورت حتما برنامه ی شستشو را چک کنید. خشک نشدن لباس ها در داخل آن می تواند یک معضل جدی باشد. لباس ها اگر خیس بمانند به احتمال زیاد آبگیری شده و حتی شاید فرایند تمیز شدن نیز به صورت کامل انجام نشده است. اگر با این نوع از خرابی ها روبرو شده اید حتما در اسرع وقت با ما در تماس باشید. می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید یک تکنسین کاردان در این حوزه بررسی های لازم را انجام دهد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ با توجه به نوع خرابی دستگاه تان می تواند زمان متغیری را بطلبد. در برخی از مواقع ممکن است دستگاه مذکور فرایند آبگیری را به شکل کامل انجام دهد. در چنین حالتی افراد با مشکل و دردسرهای مختلفی روبرو خواهند شد.

 • خرابی مربوط به بلبرینگ ها
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی سنسورهای سطح آب

و بالا بودن حجم لباس ها در محفظه ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است مشکل یاد شده را به وجود آورد. همچنین ایراد یاد شده می تواند مشکلات متعددی را برای کاربران ایجاد نماید. در چنین حالتی فرصت را از دست نداده و هم اکنون با متخصصان ما در ارتباط باشید.

لرزش دستگاه می تواند آسیب های بسیار متعددی را به قسمت های مختلف ماشین لباسشویی وارد کند. در چنین حالتی می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید. لرزش دستگاه می تواند دلایل متعدد و مختلفی را داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • کم یا زیاد بودن حجم لباس ها
 • خرابی مربوط به کمک ها
 • خرابی مربوط پایه ها
 • شکستگی مربوط به محفظه ی جاپودری
 • خرابی درب و پوسته ی فیلتر ماشین لباسشویی سامسونگ اشاره کرد.

دلیل کار نکردن می تواند به خرابی در بخش های مختلف مربوط شود. زمانی برق به طور صحیح به دستگاه نرسد با این مشکل مواجه خواهیم بود. به همین دلیل تاکید می شود حتما از محافظ استفاده کنید. زمانی که قطعه ای خراب شود این مورد می تواند کارایی دستگاه را تحت کنترل قرار دهد. زمانی که حتی درب را به خوبی نبندید، همین موضوع می تواند سبب عدم کارکرد مطلوب دستگاه شود. در همه ی این مواقع ما باید اقدامات لازم را برای تعمیرات حرفه ای زیر نظر افراد کاردان دنبال کنیم. در صورت مواجه شدن با هر مشکل اگر در تهران هستید و نیاز به مراجعه حضوری دارید با ما در ارتباط باشید. در غیر اینصورت به صورت تلفنی می توانیم شما را راهنمایی کنیم.

در ابتدا برنامه ی شستشو را چک کنید. به احتمال زیاد یکی از دکمه های کارایی خود را از دست داده  و همین موضوع مانع روشن شدن دستگاه می شود. در مرحله ی بعدی سعی کنید اتصال برق را چک کرده و از انباشته شدن باز زیاد در داخل آن مطمئن شوید. اگر با بررسی همه ی این موارد باز دستگاه کار نکند، حتما اختلال هایی در برد یا موتور آن ایجاد شده است. در این صورت باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.

ماندن آب برای لباس ها به این معنی است که فرایند آبگیری و خشک شدن لباس ها کامل انجام نشده است. زمانی که لباس هایی که از دستگاه خارج کرده اید خیس باشند. حتما به وجود یک مشکل اساسی در دستگاه پی ببرید. در بیشتر مواقع خرابی های این گونه با هیچ راهکار ساده ای برطرف می شود باید با استفاده از تجهیزات گوناگون بتوانیم خرابی موجود را شناسایی کنیم. این کار نیز فقط از دست یک مرکز حرفه ای برمی آید. شرکت اس پی یار خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ مدل های مختلف با خرابی های گوناگون را در اختیار شما قرار داده است.

زمانی که دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود این مورد می تواند به خرابی موتور دستگاه یا وجود اشکال در اتصالات آن مربوط شود.  اگر برای چند بار با این مشکل مواجه شده اید اول مطمئن باشید که قطعی برق رخ نداده است. در مرحله ی بعدی سعی کنید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. در صورت نیاز به خدمات تعمیر موتور اقدامات مربوط توسط همکاران ما دنبال می شود. متاسفانه  تعمیر موتور می تواند هزینه بر باشد.

یکی از مهمترین این ایرادات را نشتی آب یا خروج آب از کف لباسشویی شکل داده است. این ایراد به دلایل زیر رخ می دهد:

 • خرابی لاستیک دور درب دستگاه
 • خرابی مربوط به لوله های خروجی آب
 • خرابی پمپ تخلیه
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی ال جی

در چنین حالتی می توانید با سرویسکاران ما در ارتباط باشید و مشکل به وجود آمده را به شکل دقیق بیان نموده و منتظر اعزام فوری همکاران ما باشید.

تمیز نشدن لباس ها از مشکلات دیگر در این برند از محصولات می باشد. اگر در بازه ی زمانی خاص متوجه شده اید که لباسشویی سامسونگ به خوبی لباس ها را تمیز نمی کند. در این صورت حتما به وجود مشکل در برخی از بخش های دستگاه مشکوک شوید. زمانی که قطعاتی کارایی خود را از دست می دهند این امر به نوبه ی خود می تواند بازده لباسشویی را کاهش دهد . در اولین قدم توصیه می کنیم که حتما کارایی دستگاه را از طریق چک کردن برنامه ی شستشو بررسی کنید. به هم خوردن تنظیمات دستگاه می تواند سبب بروز مشکلات جدی در عملکرد آن باشد. متوازن نبودن لباس ها در داخل آن نیز می تواند عامل ایجاد این مشکل باشد.

در چنین وضعیتی می توانید قسمت های مختلف دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. همچنین توصیه می شود که همیشه از شوینده های مرغوب و خوشبو استفاده نمایید. از مهمترین دلایلی که مانع از تخلیه آب میشوند؛ میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • کثیف بودن اجزای داخلی
 • کم بودن میزان پودر
 • بالا بودن میزان رطوبت
 • عدم تخلیه آب

بوی بد از قسمت های داخلی دستگاه می تواند به لباس های شما نیز سرایت نموده و شما مجبور شوید بار دیگر لباس های خود را مورد شستشو قرار دهند.

حتما اقدامات لازم برای استفاده ی مطلوب این دستگاه را به خوبی دنبال کنید. زمانی که باید و نبایدهای لازم برای استفاده را به خوبی دنبال نکنید همین مورد به تنهایی سبب ایجاد خرابی در بخش های مختلف می شود. ضربه های مختلف به دکمه ها و همچنین آسیب های گوناگون می تواند مانع کارایی آن شود. برد الکترونیکی دستگاه زمانیکه خراب شود، میتواند در بخش های گوناگون آن تاثیرات نامطلوب داشته باشد.

علت ایجاد ارور های ماشین لباسشویی سامسونگ به همراه راهکار رفع آن

لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلیل ایجاد خرابی در بخش های مختلف آن یا از بین رفتن کارایی هر یک از قطعات مهم آن دچار ارورهای مختلف شود. در صورت مشاهده ی هر گونه ارورهای حاصل نگران نباشید. این یک امر کاملا طبیعی است. در واقع مجهز بودن دستگاه به کد خطاهای مختلف، می تواند یک نشانه ی خوب باشد. شما قادر خواهید بود در اسرع وقت به خرابی موجود مطلع شوید. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین ارورهای موجود در لباسشویی سامسونگ جدید و قدیمی بپردازیم و علت ایجاد آنها را شرح داده و راهکارهای مفید را برای تعمیرات آنها مطرح کنیم.  پس برای رفع ارور ماشین لباسشویی سامسونگ با ما همراه باشید.

ارور لباسشویی قدیمی سامسونگ

نوع ارور علت راهکار
E1
وجود مشکل در مرحله آبگیری
حتما شیر برقی را کنترل کنید. به احتمال زیاد ولتاژ کافی از سوی برد برای ان تامین نمی شود. به احتمال زیاد مجبور به تعمیر یا تعویض برد باشیم. این امر حتما باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود
E2
عدم تخلیه آب
ولتاژ خروجی را چک کنید. شلنگ تخلیه به احتمال زیاد مسدود شده است. کارایی فیلتر پمپ را بررسی کنید.
E3
سرریز شدن آب در داخل دستگاه
برد دستگاه باید عیب یابی شود. وجود اشکال در هیدروستات را بررسی کنید. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
E4
زمانی که لباس ها در داخل دستگاه بالانس نباشد می تواند سبب ایجاد این مشکل شود.
حتما لباس ها را به صورت توازن در داخل دستگاه قرار دهید. یا اینکه مقدار آنها را کم کنید.
E5
المنت و هیتر به احتمال زیاد با مشکل مواجه شده اند. اگر آب داخلی بیش از حد داغ باشد می تواند سبب این ارور شود.
حتما کارایی قطعات زیر را بررسی کنید: المنت، سنسور حرارتی و سیم کشی داخلی برای بررسی هر یک از آنها حتما با تعمیرگاه مرکزی تماس بگیرید تا به صورت فوری در منزل شما حضور یابند.
E7
خرابی سنسور آب می تواند سبب بروز مشکل در این بخش باشد.
باید کارایی سیستم هیدروستات مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملکرد برد الکترونیک را چک کنید.
E8
عدم هماهنگی در برد الکترونیک و همچنین قطعات مختلف می تواند سبب بروز این نوع از خرابی ها باشد.
دستگاه را از برق بکشید اگر مشکل حل نشد حتما با سرویسکاران حرفه ای در تماس باشید.
E9
اگر ماشین لباسشویی با نشتی مواجه شود، این خطا در دستگاه نمایان خواهد شد.
بررسی نشتی آب می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. باید قطعه ی مربوط که خراب شده تعمیر یا تعویض شود. اگر در تهران هستید میتوانید با یک تماس تلفنی در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران مارا در محل داشته باشید تا این مشکل را برطرف نمایند.

ارور لباسشویی جدید سامسونگ

نوع ارور علت راهکار
5E-5C-nd
وجود مشکل در بخش تخلیه می تواند سبب ایجاد این نوع از ارورها در دستگاه باشد.
پمپ تخلیه را چک کنید. احتمال وجود مشکل در شلنگ تخلیه
C8
وجود مشکل در سنسور MEMS
دستگاه را خاموش کنید تا بتواند مجدد راه اندازی شود.
8E
دلیل ایجاد این اخطار، خرابی سنسور MEMS است.
در این صورت باید کانکتور مربوط به آن را بررسی کنید. به احتمال زیاد باید تعویض گردد. به هیچ وجه خود اقدام به تعویض ننمایید و با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
CE
دمای بالای آب با این کد خطا نمایان می شود.
سنسور دما باید تست شود. حتما برد الکترونیک را چک کنید. برای چک کردن آن در صورتی که در تهران هستید حتما با تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی Samsung تماس بگیرید
FE
وجود مشکل در فن خشک کن می تواند عامل ایجاد این نوع از کد خطاها باشد.
حتما کارایی فن را چک کنید. در صورت نیاز باید اقدامات لازم را برای تعویض فن در نظر بگیرید.
SUD
وجود کف بیش از اندازه در دستگاه با ای مشکل نشان داده میشود.
هرگز از مواد شوینده ی نامرغوب استفاده نکنید. دستگاه را ریستارت کنید تا این خطا برطرف شود.

با سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ از خرابی زودهنگام آن جلوگیری کنید.

سرویس دوره لباسشویی سامسونگ بدان جهت مهم است که شما می توانید از بروز بسیاری از خرابی ها جلوگیری کنید. زمانی که قطعه ای خراب شده است با استفاده از خدمات سرویس می توانید در زمان بسیار کوتاه به آن خرابی پی ببرید. در صورتی که نیازمند اطلاعات مفید برای استفاده ی بهینه از این دستگاه هستید می توانید سرویس دوره ای این محصول را مد نظر قرار دهید . شرکت اس پی یار برای مشتریان خود خدمات سرویس دوره ای را فعال کرده است. شما میتوانید با اطمینان خاطر از تجربه و تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید.

سرویس کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

در سرویس لباسشویی Samsung چه فاکتورهایی بررسی میشود؟

در زمان سرویس دوره ای اقدامات مختلف انجام می شود. کارایی قطعات مهم و اساسی بررسی می شود. اگر در عملکرد آنها با مشکل خاصی مواجه باشیم توضیحات لازم در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین در این فرایند ما می توانیم رهنمودهای مفیدی در اختیار شما قرار دهیم تا بتواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. باید و نبایدهای ضروری در مورد استفاده ی صحیح در اختیار شما قرار می گیرد.  متاسفانه بسیاری از کاربران مان از اهمیت سرویس دوره ای لباسشویی سامسونگ غافل هستند.

سوالات متداول تعمیرات لباسشویی سامسونگ

شرکت اس پی یار خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل را مد نظر دارد؟

به منظور ایجاد خدمات مشتری پسند ما خدمات تعمیر در محل را در اولویت قرار داده ایم. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید هماهنگی های لازم را نهایی کنید.

دلیل کار نکردن لباسشویی سامسونگ می تواند چه مواردی باشد؟

کار نکردن ماشین لباسشویی علل گوناگونی دارد که از مهمترین آنها می توان:

 • قفل شدن درب آن
 • پاره شدن تسمه
 • تخلیه نشدن آب
 • خراب شدن تاکومتر
 • خرابی در هیدروسنسور
 • عدم توانایی دستگاه در اجرای برنامه

را نام برد. متناسب با علت خرابی دستگاه می توان اقدامات مربوط به تعمیر لباسشویی سامسونگ را در اولویت قرار داد.

چرا ماشین لباسشویی ما روشن نمی شود؟

روشن نشدن ماشین لباسشویی از جمله ایرادهای فنی بارز می باشد. در صورتی که برد الکترونیکی این دستگاه آسیب ببینید با این مشکل روبرو خواهیم بود. از جمله عواملی که می تواند برد دستگاه را تحت کنترل نامطلوب قرار دهد می توان به نوسانات برق در کشورمان اشاره کرد.

دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی چیست؟

وجود مشکل در قطعات زیر عامل بروز این خرابی است:

 • شیر آب ورودی
 • شیلنگ آب ورودی
 • شیر برقی یا شیر الکتریکی
 • شیلنگ های انتقال آب
 • جاپودری
 • برد الکترونیک

دیدگاه (10)

 1. افشار

  10 آذر 1400 پاسخ

  لباسشویی سامسونگ ما نشتی داره. ایراد از چی میتونه باشه؟ شما کار تعمیر انجام میدین؟

  • پشتیبان اس پی یار

   12 آذر 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار نشتی است در نخستین قدم شلنگ های دستگاه را بررسی فرمایید و از سوراخ نبودن آن مطمئن شوید بعد از آن لاستیک های درب ورودی را بادقت نگاه کنید تا مطمئن بشید که آن ها دچار پوسیدگی و یا پارگی نشده باشد. برای اعزام تعمیرکار ماهر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ 02191001912 تماس بگیرید.

 2. مجید اسماعیلی

  15 اسفند 1400 پاسخ

  سلام آب ماشین به خوبی تخلیه نمیشه. فکر میکنم شلنگ مسدود شده. باید چکار کنم؟

  • پشتیبان اس پی یار

   17 اسفند 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. هنگامیکه شلنگ تخلیه مسدود شد، آب دستگاه خاموش نخواهد شد.در صورتی که با این مشکل روبه رو هستید نخست منبع آب را خاموش فرمایید، سپس شلنگ تخلیه را جدا کنید و داخل آن را تمیز فرمایید.در صورتی که آب از راه آب پایین نرفت با کمک یک سیخ یا میله داخل لوله آب راه را تمیز فرمایید.

 3. سپهر

  17 فروردین 1401 پاسخ

  سلام. وقتتون بخیر. دلیل نچرخیدن ماشین لباسشویی چی هست؟ با هر کدوم از برنامه های شستشو هم امتحان میکنم فرقی نداره.

  • پشتیبان اس پی یار

   19 فروردین 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. مهم ترین علت نچرخیدن ماشین لباسشویی حجم لباس ها است، در صورتی که حجم لباس ها کم و یا زیاد است، شما با این مشکل روبه رو خواهید شد. سعی کنید همیشه حجم لباس هایی که در دستگاه میباشد با ظرفیت ماشین همسان شود. در صورتی که این مشکل برطرف نشد حتما با تعمیرکار متخصص اس پی یار تماس بگیرید.

 4. سیمین

  12 مرداد 1401 پاسخ

  سلام. لباس های ما بعد شسته شدن بوی بد میدن و تمیز نمیشن. چند نوع شوینده ی مختلف هم امتحان کردیم. ولی درست نمیشه.

  • پشتیبان اس پی یار

   14 مرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر محترم. دلیل اصلی این مشکل از رشد کپک در درزهای لباسشویی میباشد، برای اینکه از شر این مشکل رها بشوید باید درزگیرهای درب ماشین را درآورده و با شوینده شست و شو دهید.بعد در حالیکه ماشین خالی شد داخل ماشین را با پاک کننده های قوی و آب داغ تمیز فرمایید.

 5. تیام

  13 شهریور 1401 پاسخ

  سلام. میشه بفرمایید که چرا درام ماشین لباسشویی به درستی کار نمیکند؟

  • پشتیبان اس پی یار

   15 شهریور 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. مهم ترین علت برای نچرخیدن درام ماشین لباسشویی آن میباشد که حجم لباسی که داخل ماشین لباسشویی میباشد بسیار بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی است پس در صورتی که احساس میکنید که درام ماشین لباسشویی شما نمی چرخد حتما تعداد لباس های داخل ماشین را کاهش دهید. البته دلیل دیگری هم برای نچرخیدن درام میتواند باشد آن هم بسته نشدن درب ماشین لباسشویی است. برای بررسی بیشتر با تعیرکاران تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.