خانه » تعمیر لباسشویی فیلور
تعمیر ماشین لباسشویی فیلور

تعمیر لباسشویی فیلور

نمایندگی تعمیر لباسشویی فیلور اس پی یار یکی از معروف ترین فعالان در تهران می باشد. با توجه به اهمیت کیفیت تعمیرات لباسشویی Philver، انتخاب مرکز معتبر برای رفع خرابی ها بایستی با دقت بالا انجام شود. با توجه به اینکه شرکت های متعددی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی فیلور به فعالیت مشغول هستند، می توان گفت مجموعه اس پی یار یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین تیم فعال در زمینه تعمیرات لباسشویی در تهران می باشد. شما می توانید در هر نقطه یا گوشه ای از تهران که ساکن هستید، از خدمات بی نظیر ما به صورت فوری و همراه با گارانتی معتبر بهره مند شوید.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی فیلور  

شرکت ها و نمایندگی های متعددی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی فیلور به فعالیت پرداخته اند، در این راستا می توان با معرفی نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلور اس پی یار، یکی از معتبرترین و بهترین فعالان در این زمینه را در اولویت انتخاب شما قرار داد. شما می توانید برای سرویس دوره ای دستگاه خود یا عیب یابی خرابی و رفع آن با نزدیک ترین شعبه مجموعه اس پی یار تماس بگیرید. تعمیرکاران مجموعه ما با حضور در اسرع وقت، با دقت به بررسی و عیب یابی ایراد دستگاه خواهند پرداخت.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلور

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلور  در تهران

نمایندگی های متعددی برای ارائه خدمات تعمیر لباسشویی فیلور در تهران به فعالیت مشغول می باشد. اگر به دنبال بهترین مرکز تعمیرات برای بررسی و عیب یابی هستید، همین الان با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس بگیرید. پشتیبانی نمایندگی اس پی یار به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید در هر ساعات از شبانه روز از خدمات ما بهره مند شوید. در هر محله ای از تهران که باشید ما خدمات اعزام فوری تعمیرکار لباسشویی فیلور به محل را برای شما به کار خواهیم برد.

رفع خرابی ماشین لباسشویی فیلور  در شمال تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلور اس پی یار با راه اندازی شعبه های متعدد در گوشه کنار تهران، به صورت گسترده ای در این زمینه فعالیت می کند. اگر شما ساکن شمال تهران هستید، بدون نگرانی می توانید تیم حرفه ای و مجرب اس پی یار را در محل دریافت کنید. تنها کافیست با شماره گیری مرکز تعمیرات اس پی یار در شمال تهران، خرابی دستگاه خود را بیان کرده و درخواست خخود را ثبت نمایید. تیم اس پی یار با همراه داشتن تجهیزات کافی در آدرس ذکر شده حضور پیدا می کنند.

اعزام تعمیرکار لباسشویی فیلور به مرکز تهران

اس پی یار با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و کارکنان مجرب و اعزام آن ها به محله های مرکزی شهر تهران، بهترین خدمات و امکانات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. خرابی ماشین لباسشویی philver مسئله ای نگران کننده برای مخاطبان بوده و تاخیر در تعمیرات آن می تواند برای افرادی که برای دفعات متعدد در هفته از این دستگاه استفاده می کنند، دردسر ساز باشد. به همین منظور می توانند با ثبت درخواست از نزدیک ترین شعبه، دستگاه خود را عیب یابی و تعمیر نمایند.

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی Philver در غرب تهران

اگر شما هم قصد سرویس و تعمیر لباسشویی فیلور خود را دارید، بهتر است با نمایندگی تعمیرات اس پی یار در غرب تهران تماس بگیرید. تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب مجموعه ما با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، در یک چشم بر هم زدن عیب دستگاه را مشخص می کنند. پس از آن با ارائه راهکارهای مختلف برای تعمیرات، از مشتریان تاییدیه لازم برای شروع را دریافت می کنند. برای مثال در برخی مواقع نیاز است که قطعات دستگاه تعویض گردد که در این صورت نیاز به تاییدیه مشتری می باشد.

اعزام تکنسین ماشین لباسشویی فیلور به شرق تهران

اگر به دنبال بهترین نمایندگی تعمیر لباسشویی Philver  در شرق تهران هستید، با مجموعه اس پی یار تماس بگیرید. مجموعه ما با در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان، هزینه بسیار ارزان و مقرون به صرفه ای را در مقابل خدمات ارائه شده دریافت می کنند. اگر شما هم به دنبال هزینه های اقتصادی در کنار خدمات با کیفیت هستید، همین الان با مجموعه اس پی یار تماس گرفته و درخواست خود جهت اعزام نیرو به محل را ثبت نمایید.

کاربران عزیز سایت اس پی یار، در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی خود نیز میتوانید با اس پی یار تماس گرفته و از سیستم مشاوره رایگان نیز استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلور  در جنوب تهران

تعمیر تخصصی لباسشویی فیلور در جنوب تهران، با اعزام تعمیرکاران خود به محل در اسرع وقت به بررسی های لازم جهت ارائه راهکارهای مختلف برای تعمیر دستگاه می پردازند. انتخاب نمایندگی معتبر و قابل اعتماد برای سپردن عیب یابی و تعمیر از اهمیت بسیار زیادی برای مخاطبان برخوردار است. ما می توانیم با توجه به نوع خرابی دستگاه، ارزانترین و بهترین روش را برای برطرف کردن خرابی را انتخاب و اجرا کنیم.

چرا اس پی یار را برای تعمیر تضمینی لباسشویی فیلور انتخاب کنیم؟ 

اس پی یار نمایندگی تعمیرات تخصصی لباسشویی فیلور به عنوان بهترین مراکز خدماتی در تهران توانسته است رضایت و توجه بسیاری از مخاطبان را به دست آورد. بدون تردید با انتخاب مجموعه ما می توانید از مزیت ها و خدمات بی نظیر بهره مند باشید.

 • اعزام نیرو به محل
 • پاسخگویی 24 ساعته کارشناسان
 • رسیدگی به تقاضای تعمیرات مشتریان در اسرع وقت و …

از خدمات اس پی یار به شمار می روند. شما می توانید با رفع خرابی لباسشویی فیلور خود توسط تکنسین های اس پی یار از کیفیت تعمیرات کوچکترین نگرانی نداشته باشید.

1- داشتن تعمیرکاران حرفه ای

تعمیرکار لباسشویی فیلور توسط مرکز تعمیرات اس پی یار، با کمترین هزینه و در مدت زمان کم قابل انجام می باشد. از مهمترین ویژگی های این نمایندگی می توان به استخدام نیروهای متخصص و کاربلد اشاره نمود. هم چنین با برگزاری کلاس های آموزشی، استعداد و دانش تکنسین ها و سرویسکاران خود را افزایش می دهد. در نتیجه تعمیرکاران ما می توانند به راحتی و بدون سختی عیب تمامی قطعات پیشرفته لباسشویی فیلور را شناسایی کنند.

2- تعمیر  قطعات لباسشویی فیلور نه صرفا تعویض آنها

اگر به دنبال هزینه های مقرون به صرفه در تعمیر لباسشویی فیلور هستید، بدون اتلاف وقت با مجموعه اس پی یار تماس بگیرید. برخی از افراد با استرس اینکه ممکن است برای برطرف کردن خرابی دستگاه قطعه یا قطعات آن تعویض شود و این امر هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت از برقراری تماس با مرکز تعمیرات اجتناب می کنند. در صورتی که باید بدانند مجموعه اس پی یار سعی در تعمیر قطعات دارد تا با هزینه اقتصادی بهترین خدمات را ارائه می دهد.

3- گارانتی تمامی خدمات تعمیر

همانطور که میدانید ضمانت نامه یا گارانتی قطعات یا تعمیرات انجام شده، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. چرا که با داشتن گارانتی خدمات ارائه شده می توان تا پایان اعتبار ضمانت نامه، از تعمیرات مجدد و رایگان برخوردار شوید. البته در نظر داشته باشید زمانی می توانید از این مزیت استفاده کنید که خرابی مجدد دستگاه از همان بخش تعمیر شده رخ داده باشد. ارائه ضمانت نامه به منظور تعمیرات و خدمات بوده، و مخاطبان از این طریق می توانند نسبت به کیفیت خدمات انجام شده اطمینان حاصل کنند. 

4- انجام خدمات به صورت فوری

این مزیت یک ویژگی منحصر به فردی است که مجموعه اس پی یار دارد. این خصوصیت هم در اعزام فوری تعمیرکاران به منزل شما وجود دارید، در صورتی که در تهران باشید و هم اینکه سرعت عمل متخصصین به قدری بالاست که سریعا مشکلات را برطرف می کنند و دستگاه را آماده استفاده می نمایند.

نمایندگی و گارانتی تعمیر لباسشویی فیلور

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی فیلور  در منزل

تعمیر لباسشویی فیلور در منزل بدون نیاز به انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات از به روز ترین و بهترین خدمات نمایندگی ها به شمار می رود. البته هنوز برخی از مراکز تعمیراتی این خدمات را دارا نمی باشند و در نتیجه برای تعمیر دستگاه بایستی آن را به تعمیرگاه ارسال نمود. مجموعه اس پی یار با هدف کسب رضایت مشتریان و راحتی مخاطبان، با اعزام نیرو به محل، از پرداخت هزینه های مازاد و اذیت شدن مشتریان جلوگیری بعمل می آورد.

مشتریان عزیز سایت اس پی یار میتوانند به راحتی درخواست تعمیر لباسشویی بوش را نیز ثبت نمایند.

آیا میتوانیم خودمان لباسشویی فیلور را در منزل تعمیر کنیم؟

شاید برای برخی از افراد جای سوال باشد که آیا می توان خرابی و ایرادات جزئی لباسشویی فیلور را خودمان برطرف کرد. در پاسخ به این سوال بایستی گفت لباسشویی فیلور از ساختار پیچیده ای برخوردار بوده و ممکن است در عیب یابی ایرادات جزئی آن، سبب وارد شدن آسیب های بزرگتر به دستگاه شوید. در نتیجه بهتر است از افراد حرفه ای و مجرب در این زمینه کمک بگیرید. تعمیرکاران اس پی یار با بهره مندی از ابزار های پیشرفته به راحتی و در چند دقیقه دلیل خرابی دستگاه را پیدا می کنند.

تعمیرات لباسشویی فیلور در منزل

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر ماشین لباسشویی فیلور در اس پی یار

تعمیر ماشین لباسشویی فیلور توسط تکنسین ها و سرویسکاران اس پی یار، در چندین مرحله قابل اجرا می باشد. در وهله اول بایستی دلیل خرابی دستگاه به دقت بررسی شود. برخی مواقع ممکن است عیب یابی نادرست، علاوه بر برطرف نشدن ایراد به وجود آمده سبب وقوع خرابی های جدید شود. مرحله دوم انتخاب بهترین روش برای تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعات لباسشویی فیلور می باشد. در پایان نیز قبل از تحویل دستگاه به مشتریان، تست می شود.

1- تماس با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی اس پی یار  

برای ثبت درخواست تعمیر تخصصی لباسشویی فیلور بایستی به صورت آنلاین یا تماس تلفنی اقدام داشته باشید. شما می توانید در تماس تلفنی ایراد دستگاه خود را بیان کرده و در صورت جزئی بودن مشکل، راهنمایی های لازم برای برطرف کردن خرابی را دریافت کنید. کاربرانی که با مشکلاتی در عملکرد صحیح لباسشویی فیلور مواجه می شوند، بایستی بدون درنگ با نزدیک ترین شعبه اس پی یار تماس بگیرند.

2- بیان مشکلات لباسشویی philver با جزئیات

شما بعد از تماس با مرکز باید، ایرادات مشاهده شده در دستگاه با جزئیات کامل را بیان کنید. چون اگر مشکل شما جزئی باشد با راهنمایی کارشناسان ما به صورت رایگان برطرف می شود. اما اگر جدی تر باشد نیاز به مراجعه حضوری دارد که اس پی یار متخصص ترین افراد را با توجه به مشکل شما به منزل اعزام می کند.

3- اعزام تعمیرکاران به محل

از دیگر خدمات اس پی یار میتوان به اعزام فوری تعمیرکار به محل و منزل شما اشاره نمود. پس از ثبت درخواست، نیروی مجرب و آموزش دیده جهت عیب یابی و برطرف کردن ایراد دستگاه به محل اعزام می شوند. همانطور که میدانید تجربه تکنسین ها و سرویسکاران برای عیب یابی دقیق از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در این راستا با انتخاب نمایندگی اس پی یار می توانید از تجربه و تخصص تعمیرکاران مجموعه ما، نهایت استفاده را داشته باشید. اعزام نیرو به منزل و عدم نیاز به جابجایی لباسشویی فیلور از مهمترین خدماتی می باشد که امروزه بسیاری از مخاطبان به دنبال آن هستند.

چنانچه نیازمند تعمیر لباسشویی اسنوا نیز هستید، با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس بگیرید.

4- عیب یابی ماشین لباسشویی فیلور

عیب یابی و تعمیر لباسشویی فیلور، با بهره مندی از بهترین امکانات و تجهیزات قابل انجام می باشد. همکاران و تکنسین های حرفه ای نمایندگی اس پی یار، با حضور در کلاس های آموزشی مهارت خود در عیب یابی قطعات جدید و پیشرفته افزایش می دهند. در این راستا بدون اینکه به مشکلی بخوردند، به راحتی دلیل خرابی و ایراد دستگاه های جدید و به روز را عیب یابی می کنند. هم چنین متخصصین ما با استفاده از ابزارهای پیشرفته، می توانند به راحتی آن را عیب یابی و خرابی به وجود آمده را برطرف کنند. بنابراین با ثبت درخواست تعمیرات از مجموعه ما در کمتر از چند دقیقه می توانید دستگاه خود را عیب یابی کنید.

5- تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

در برخی مواقع خرابی ماشین لباسشویی فیلور در حدی می باشد، که با تعمیر قطعه یا قطعات نمی توان آن را برطرف کرد. به همین منظور تعمیرکاران و تکنسین ها پیشنهاد می کنند قطعه یا قطعات خرابی را تعویض کنند. برخی از افراد به دلیل نگرانی از اصل و فابریک نبودن قطعات، به تعویض قطعات دستگاه رضایت نمی دهند. در صورتی که تعمیرگاه مرکزی لباسشویی فیلور با تضمین کیفیت قطعات تعویضی، از محصولات اورجینال و اصل استفاده می کنند. در نتیجه مخاطبان می توانند با خیال راحت و بدون نگرانی رضایت خود برای تعویض قطعات را اعلام کنند.

6- تست و تحویل  سالم لباسشویی فیلور

بعد از اینکه تکنسین ماشین لباسشویی فیلور دستگاه را تعمیر کردند، به منظور اطمینان از برطرف شدن کامل خرابی، آن را تست می کند. پس از مطمئن شدن از عملکرد صحیح ماشین لباسشویی، دستگاه همراه با ضمانت نامه تعمیرات به مشتریان تحویل داده می شود. رعایت امنیت در حین تعمیرات و دقت در خدمات ارائه شده برای برطرف کردن خرابی حائز اهمیت می باشد. برخی از شرکت های خدماتی بدون در نظر گرفتن این شرایط به فعالیت مشغول می باشند. در صورتی که نمایندگی اس پی یار با بهره مندی از بهترین خدمات، توانسته است رضایت مشتریان را به دست آورد. بعد از این مرحله برگه گارانتی به شما ارائه میشود که به مدت 12 ماه تمامی خدمات ضمانت می شود.

مراحل درخواست تعمیر لباسشویی فیلور

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی فیلور  

 هزینه تعمیر لباسشویی فیلور با توجه به مقدار سودی که مرکز تعمیرات در نظر دارد، متغیر می باشد. برای مثال هزینه ای که برای تعویض قطعات دریافت می کنند و هزینه ای که برای دستمزد تعمیرکاران در نظر میگیرند، یکسان نخواهد بود. شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت آن، با کارشناسان نمایندگی اس پی یار تماس بگیرید. پشتیبانی هزینه تعمیرات و تعویض هر یک از قطعات را به شما بیان خواهند کرد. اما به صورت کلی مبلغ نهایی به موارد زیر وابسته است:

 • نوع قطعه تعمیری
 • نوع قطعه تعویضی
 • میزان خرابی عمیق یا سطحی
 • اورجینال یا فیک بودن قطعه تعویضی
 • هزینه ایاب و ذهاب در صورت اعزام تعمیرکار به محل
 • هزینه حمل و نقل به تعمیرگاه مرکزی در صورت جا به جایی دستگاه
سرویس و تعمیرات لباسشویی فیلور
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

عیب یابی مشکلات رایج فیلور توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلور

تعمیر لباسشویی فیلور یکی از خدمات نمایندگی اس پی یار بوده که با بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات بهترین امکانات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. پیشنهاد می شود در صورت مشاهده ارور یا خرابی در اسرع وقت با مجموعه اس پی یار ارتباط بگیرید. برخی از افراد با این افکار که ممکن است خرابی لحظه ای می باشد و با گذر وقت برطرف می شود، عیب یابی دستگاه را به تاخیر انداخته و این امر سبب وقوع آسیب های جدی می شود. به همین دلیل است که اس پی یار خدمات اعزام فوری تعمیرکار به محل را در دستورکار خود قرار داده است.

از رایج ترین مشکلات لباسشویی فیلور می توان به روشن نشدن دستگاه اشاره نمود. عدم روشن شدن می تواند به دلایل مختلفی مربوط باشد. در چنین شرایطی بهتر است قبل از تماس با مرکز تعمیرات، سیستم برق رسانی را به دقت بررسی کنید. چرا که ممکن است در برخی مواقع به دلیل مشکل در اتصالات برق و سیم کشی با چنین خرابی مواجه شوید. خرابی صفحه نمایش و خرابی کلید پاور و موتور لباسشویی از دیگر دلایل وقوع این مشکل می باشند. برای اطلاعات بیشتر و راه های برطرف کردن این مشکل مقاله علت روشن نشدن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

زمانی که با نشتی آب مواجه هستید بهتر است با تعمیرکار لباسشویی philver تماس بگیرید. تکنسین های مجرب اس پی یار در چنین شرایطی با تکیه بر دانش خود بهترین راه کارها را برای برطرف کردن نشتی آب ارائه می دهند. دلیل این مشکل می تواند به خاطر دلایل زیر باشد:

 • پارگی خرطوم آب و لوله های آب
 • ایجاد درز در دیگ

نشتی آب از بزرگترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی فیلور به شمار می رود.

در برخی مواقع ممکن است سر و صداهای عجیب و غریب از ماشین لباسشویی به گوش برسد. در چنین شرایطی سریعا دستگاه را از پریز برق جدا کرده و با نزدیک ترین شعبه مرکز تعمیرات تماس بگیرید.

 • شل شدن پیچ ها
 • خرابی میکروسوئیچ
 • برد الکترونیکی
 • خرابی جاپودری

اگر در تهران هستید با ما تماس بگیرید چون تعمیرکاران با حضور فوری در محل؛ تمامی احتمالات ممکن برای وقوع این مشکل را بررسی خواهند کرد.

رفع مشکلات و ایرادات ماشین لباسشویی فیلور نیازمند داشتن تخصص، مهارت و استعداد است. از کار افتادن دستگاه در حین کار از عمده ترین مشکلات این محصول می باشد. از دلایل وقوع این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • خرابی دوشاخه برق
 • سوختن خازان پارازیت گیر دستگاه
 • خرابی تایمر
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی میکروسوئیچ
 • خرابی شیر ورودی آب

در برخی مواقع با مشکل تخلیه نشدن آب درون لباسشویی مواجه می شوید، این ایراد بایستی در اسرع وقت رسیدگی و برطرف شود. چرا که عدم توجه به تخلیه نشدن آب می تواند مشکل جدی تری را به وجود آورد. در زمان مواجه شدن با این خرابی پیشنهاد می شود با سرویسکاران مجرب اس پی یار تماس بگیرید. تکنسین ها با حضور فوری در محل به بررسی:

 • سنسور سطح آب
 • پمپ تخلیه
 • مسدود بودن شیلنگ خروجی آب
 • میکروسوئیچ و فیلتر می پردازند.

هر یک از این موارد سهم بزرگی در تخلیه نشدن آب درون دستگاه دارند.

یکی دیگر از رایج ترین مشکلات لباسشویی فیلور، انتشار بوی بد آن می باشد. استفاده از مواد شوینده نامرغوب می تواند اصلی ترین علت بوی بد ماشین لباسشویی باشد. هم چنین کثیف بودن اجزای داخلی دستگاه و بالا بودن رطوبت در آن از مهمترین دلایلی هستند که سبب ایجاد بوی بد در دستگاه می شوند. برای از بین بردن بوی نامطبوع بهتر است از مواد شوینده مرغوب استفاده کرده و لباس های بسیار کثیف را درون دیگ دستگاه قرار ندهید. 

آبگیری ماشین لباسشویی فیلور یکی از مهمترین مراحل شستشو بوده و در برخی مواقع ممکن است به دلیل عوامل متعدد آبگیری در دستگاه متوقف نشده و هی تکرار شود. از دلایل اصلی ایجاد این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اشکال و نقص در برد الکتریکی
 • مشکل در شیر ورودی آب به دستگاه
 • اشکال در سنسورهای تشخیص میزان آب
 • مشکل در ارتفاع شلنگ تخلیه

در چنین شرایط بدون نگرانی از نمایندگی اس پی یار برای برطرف کردن مشکل درخواست کمک کنید. زیرا تمامی خدمات در این مجموعه گارانتی میشود.

در وهله اول بهتر است پریز برق یا دوشاخه را ار نظر جریان صحیح برق بررسی کنید. هر قطعه ای در ماشین لباسشویی اگر با مشکلی مواجه شوند، عملکرد دیگر قطعات را مختل می کند. به همین منظور بایستی در چنین شرایطی سلامتی قطعات دستگاه به طور کامل بررسی شوند.

 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی سنسور المنت
 • خرابی ترموستات از دلایل وقوع این مشکل می باشند.

برای عیب یابی دقیق حتما با توجه به موقیت مکانی خود با یکی از نمایندگی های اس پی یار در مناطق مختلف تهران تماس بگیرید تا به صورت فوری به منزل شما اعزام شوند.

برق داشتن بدنه را نباید یک موضوع پیش پا افتاده در نظر گرفت. چرا که این مشکل می تواند خسارت های بزرگی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل بلافاصله برای عیب یابی و برطرف کردن این مشکل با تعمیرکاران مرکز اس پی یار تماس بگیرید. مشکلات جدی در سیم کشی داخلی دستگاه و تمامی اتصالات مربوط به آن می توانند علت برق داشتن بدنه لباسشویی باشند. در چنین شرایطی سریعا دستگاه را از پریز برق جدا نمایید.

عدم چرخیدن دیگ لباسشویی فیلور یکی دیگر از ایرادات و مشکلات رایج این دستگاه می باشد. برای تعمیر و برطرف کردن این خرابی نیاز به تجربه و تخصص زیادی می باشد. شما با انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی فیلور اس پی یار می توانید از بهترین خدمات و امکانات برخوردار باشید. از جمله دلایل نچرخیدن دیگ میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • خرابی میکروسوئیچ
 • ایراد در برد الکترونیکی
 • خرابی سنسورها
 • زیاد بود حجم لباس ها

تعمیر لباسشویی فیلور با توجه به نوع خرابی و مشکل به وجود آمده، در مدت زمان متغیر و با هزینه های متغیری قابل انجام می باشد. آبگیری نکردن لباسشویی فیلور از جمله مشکلاتی است که بایستی با دقت مورد عیب یابی قرار گرفته و اقدامات لازم جهت برطرف کردن دلیل آبگیری نکردن دستگاه انجام شود.

 • خرابی بلبرینگ ها
 • خرابی سنسور های سطح آب
 • زیاد بود حجم لباس ها
 • خرابی برد از دلایل وقوع این مشکل می باشند.

در برخی مواقع ممکن است علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی پیچیده باشد. تعمیرکاران با حضور در محل تمامی دلایلی که در خرابی درب دستگاه موثر می باشند، مورد بررسی قرار می دهند. از جمله دلایل باز نشدن درب دستگاه می توان به:

 • خرابی مربوط به قفل حرارتی
 • عدم تخلیه کامل آب
 • خرابی لولای درب
 • خرابی برد الکترونیکی
 • گرم شدن بیش از حد آن
 • فعال شدن قفل کودک به صورت خودکار و … اشاره نمود
 • . در چنین شرایطی بهتر است به درب دستگاه فشار وارد نکرده و منتظر تعمیرکاران اس پی یار باشید.

پریدن فیوز برق منزل در زمان کارکرد ماشین لباسشویی فیلور، یک مسئله بسیار نگران کننده و ناخوشایندی می باشد. این مشکل علاوه بر اینکه پروسه شستشو را طولانی خواهد کرد، می تواند مشکلات بزرگ تری را به دنبال داشته باشد. بار اضافه دستگاه می تواند دلیل پریدن فیوز برق باشد. هم چنین مشکل در سیم کشی دستگاه، سبب کوتاه بودن جریان اتصال و در نتیجه پریدن فیوز برق شود. در چنین شرایطی بهتر است عیب یابی مشکل را به تکنسین های حرفه ای بسپارید.

سرویس ماشین لباسشویی فیلور  چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

انجام سرویس های دوره ای و منظم ماشین لباسشویی فیلور از مهمترین اقداماتی می باشد که مصرف کنندگان این محصول باید در اولویت قرار دهند. سرویس لباسشویی فیلور مزیت های بسیاری را به دنبال دارد چرا که در این راستا می توان از وقوع مشکلات و ایرادات بزرگتر جلوگیری بعمل آورد. تعمیرکاران و تکنسین های اس پی یار با انجام به موقع سرویس های دوره ای، سبب کارکرد روان و بدون خطای دستگاه و افزایش طول عمر آن می شوند. بی توجهی به سرویس دوره ای ، می تواند سبب از کار افتادگی دستگاه شود.

چه مواردی در سرویس لباسشویی فیلور  انجام میشود؟

اگر به دنبال سرویس دوره ای هستید، بهتر است با تعمیرکاران اس پی یار تماس گرفته و درخواست حضور در محل را داشته باشید. سرویسکاران مجموعه ما با به همراه داشتن تجهیزات لازم، بهترین امکانات را ارائه می دهند. در سرویس دوره ای تمامی سیم کشی های داخلی دستگاه بررسی و در صورت نیاز تعویض می شوند. هم چنین با نظافت و تمیز کردن قطعات فنی دستگاه، سبب کارکرد بهتر قطعات می شوند. به همین منظور پیشنهاد می شود نسبت به این موضوع بسیار دقت داشته باشید و در زمان تنظیم شده دستگاه خود را سرویس نمایید.

سرویس لباسشویی فیلور

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر لباسشویی فیلور»

 1. سلام ماشین لباسشویی فیلور دارم . چند وقت قبل دیگ آن زده بود بیرون به طوریکه دیگ داخل ماشین نمی چرخید. تعمیرکار گفت که در پشت دیگ دوشاخ یا سه شاخی هست که با خاطر اینکه گچ گرفته و پوسیده شده به دیگ فشار آورده و باعث خرابی آن شده . لذا مجبور شدم دیگ را عوض کنم. می خواستم بدانم این حرف چقدر درست است و برای جلوگیری از تکرار مجدد آن باید چکار کنم
  با تشکر

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز.سه شاخه و شفت دیگ لباسشویی شما خراب شده است که مجبور به تعویض شده اید برای جلوگیری از خرابی مجدد مقدار لباس ها را کنترل کنید و به اندازه کافی بریزید، از شستن پتو و یا روفرشی با لباسشویی اجتناب کنید و بین هر شستشو حداقل ۴ ساعت زمان بدهید. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 2. باسلام,لباسشویی از نوع فیلور است که در شروع شستشو به دیوارها برخورد میکند وهمچنین در ابتدای خشک نمودن این چنین است آیا از بلبرینگ است یا فنرها ویا موارد دیگر…لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. اگر ماشین لباسشویی در ابتدای شستشو و ابتدای خشک کن تکان می خورد و محفظه شستشو به دیواره های لباسشویی برخورد می کند مشکل از کمک فنر های ماشین لباسشویی است که ضعیف شده اند و باید حتما آن ها را تعویض کنید. با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تماس بگیرید تاهمکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 3. سلام خسته نباشید ، لباسشوئی philver داریم ، چند روزی هست که وقتی لباسشوئی رو به برق میزنیم و کلید روشن رو میزنیم سریع صدای سه تا بوق کوتاه و پشت سرهم دی دی دی میزنه و دو سه تا از چراغهای روی صفحه روشن میشه ولی همه کلیدها بغیر از آف غیر فعال هستن و حتی نمایشگر زمان هم خاموش میمونه ، و فقط میشه خاموشش کرد ، میخواستم بدونم مشکل از کجاست ، با تشکر

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا قفل میکروسویچ درب گیر کرده است. برای راهنمایی بیشتر و رزرو تعمیرکار با نمایندگی معتبر اس پی یار تماس بگیرید.

 4. با سلام من ۶ سال است لباسشویی فیلور دارم اکنون مدتی است پس از وصل شدن به برق شهری نه کار می کند و نه چراغ آن روشن میشود. مشکل آن چیست آیا خودم می توانم درستش کنم ؟ باسپاس از شما

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر محترم. پریز برق ، دو شاخه و سیم ورودی به لباسشویی را چک کنید اگر این قطعات سالم بود از یک تکنسین لباسشویی فیلور در اس پی یار کمک بگیرید.

 5. سلام .ماشین لباسشوی ما مشکلش اینه که زمان آبگیری مدام پمپ تخلیه کار میکنه و این باعث میشه آب در مخزن جمع نشود و مراحل بعدی انجام نشود .لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی. ارتفاع شلنگ تخلیه را چک کنید. بعد از آن باید هیدرواستات و برد تست شود. برای مشاوره و تعمیرات میتوانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس