لباسشویی

تعمیر لباسشویی هیتاچی

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

تعمیر لباسشویی هیتاچی زمانی به طور کامل انجام می شود که شما به همه ی باید و نبایدهای لازم برای تعمیرات حرفه ای این محصول دسترسی داشته باشید. این امر زمانی مقدور خواهد بود که با یک مرکز تعمیرات تخصصی در ارتباط بوده و پروسه ی تعمیرات را دنبال کنید. کارشناسان شرکت اس پی یار را افراد با تجربه در این حوزه با تخصص کافی تشکیل داده اند به همین دلیل است که ما توانسته ایم در همه ی این سال ها برای تعمیرات حرفه ای این نوع از محصولات گارانتی لازم ارائه داده و توجه شما عزیزان را به دست آوریم. با ما دیگر نگران خرابی لوازم خانگی خانگی خود نباشید. برای بهرمندی از خدمات ما با شماره های نمایندگی اس پی یار در مناطق مختلف تهران تماس بگیرید تا فوری تعمیرکار به منزل شما اعزام کنیم،پس در صورت مشاهده هرگونه خرابی و نیاز به تعمیر لباسشویی با ما تماس بگیرید.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی

شرکت اس پی یار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در خدمت شما عزیزان است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت ما و بهره مندی از خدمات تعمیرات حرفه ای می توانید با استفاده از شماره های موجود با ما در تماس باشید. ما به خوبی می دانیم که چه اقداماتی باید در اولویت قرار گیرد تا بتوانیم پروسه ی تعمیرات را به صورت مطلوب دنبال کنیم. ما به خوبی می دانیم که چه قطعه ای می تواند خراب شده و سبب از کار افتادن آن شود. همه ی بررسی های لازم زیر نظر مهندسین با تجربه و کاربلد ما انجام می شود.

سرویس و تعمیرات لباسشویی هیتاچی
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در تهران

شرکت اس پی یار به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی در تهران خدمت شما عزیزان است. ما خدمات تعمیر در همه نواحی تهران را برای مشتریان خود فعال کرده ایم. شما می توانید در هر جای تهران که هستید از خدمات تعمیر ما بهره مند شوید. ما به خوبی می دانیم که هر یک از ارورهای موجود بنا به چه دلیلی رخ داده اند و باید با توجه به چه نکاتی برطرف شوند. زمان آن رسیده است که یک شرکت معتبر را برای دریافت خدمات تعمیرات حرفه ای انتخاب کنید. در ادامه توضیحاتی در مورد نمایندگی اس پی یار در همه ی نقاط تهران در اختیار شما قرار می گیرد.

تعمیرات تخصصی لباسشویی هیتاچی در شمال تهران

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی اصلی برند هیتاچی در تهران خدمات  کاربر پسند در نظر دارد. شما می توانید در هر جای شمال تهران که هستید در صورت بروز مشکل در کارایی با کارشناسان ما در تماس باشید و از خدمات تعمیر حرفه ای و فوری در محل بهره مند شوید. ما گارانتی تعمیرات را بدان جهت برای شما فعال کرده ایم تا بتوانیم رضایت کامل شما را به دست آوریم. ما به خوبی می دانیم که کاربران در انتخاب مراکز تعمیرات با چالش های زیادی مواجه هستند.

شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی هیتاچی در مرکز تهران

هموطنان عزیزمان در مرکز تهران می توانند به منظور بهره مندی از خدمات شرکت اس پی یار میتوانند با تعمیرگاه لباسشویی هیتاچی در مرکز تهران تماس بگیرند. همچنین ما خدمات تعمیر آنلاین و تلفنی را برای شما فعال کرده ایم زیرا برخی از خرابی ها به راحتی با توصیه های ساده برطرف می شوند. در این صورت می توانید رهنمودهای لازم را از همکاران ما دریافت کنید.  البته اگر خرابی موجود جدی بوده و تشدید یافته باشد نیازمند خدمات تعمیر در محل خواهید بود. که اعزام نیرو برای رفع خرابی ها در اولویت قرار می گیرد.

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

اعزام تعمیرکار لباسشویی هیتاچی به غرب تهران

شرکت اس پی یار به با اعزام تعمیرکار لباسشویی هیتاچی به غرب تهران با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای و مجهز به لوازم مختلف برای تعمیرات مفتخر آن است که توانسته رضایت کامل شما عزیزان را به دست آورد. با ما میتوانید هم هزینه ی بسیار مطلوب برای تعمیرات بپردازید و هم از کیفیت تعمیرات راضی باشید. ما همچنین توصیه های مختلفی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید از بروز همان خراب ها برای بار دیگر به شدت جلوگیری کنید. از تجربه و تخصص همکاران ما در این مورد غافل نباشید.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی هیتاچی در شرق تهران

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی هیتاچی در شرق تهران مفتخر است که توانسته رضایت کامل شما را کسب نموده و در اولویت شما باشد. ما میدانیم که خرابی یک قطعه چه دردسرهایی می تواند داشته باشد. از سوی دیگر روز به روز قیمت لوازم خانگی روبه افزایش است پس باید پروسه ی تعمیرات به خوبی دنبال شود تا بتواند طول عمر مفید را افزایش دهد. اگر اقدامات لازم برای تعمیرات به خوبی دنبال نشود همین موضوع به نوبه ی خود می تواند مشکلات جدی به همراه داشته باشد. از خدمات ما برای تعمیرات حرفه ای غافل نباشید.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در جنوب تهران

همشهریان عزیزمان در جنوب تهران می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به خدمات تعمیر یا سرویس دوره ای ماشین لباسشویی هیتاچی با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشند. ما اینجا هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن و به صورت فوری به محله شما می آییم تا مشکلات آن را برطرف نماییم. زمان آن رسیده است با انتخاب تکنسین های کاردان از خدمات تعمیر با کیفیت بهره مند شوید. اگر با هر یک از خرابی هایی که در بخش های قبل یادآور شده است روبرو شده اید بلافاصله با ما در تماس باشید. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

رفع ایرادات لباسشویی هیتاچی در محل

شرکت اس پی یار برای تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در محل خدمات وسیعی در نظر دارد. ما برای شما خدمات تعمیر را فعال کرده ایم تا بتوانید در هر ناحیه از تهران که هستید با ما در ارتباط باشید. اعزام نیرو به محل برای تعمیرات تخصصی می تواند به نفع شما باشد زیرا هزینه ای بسیار کمتری پرداخت می کنید. همچنین مانع اتلاف زمان خود خواهید بود. همکاران ما همچنین همه ی فرایند تعمیرات را زیر نظر شما انجام می دهند. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند اعتماد بیشتری حاصل کند. 

رفع ایرادات لباسشویی هیتاچی در محل

آیا میتوانیم لباسشویی هیتاچی را خودمان در منزل تعمیر کنیم؟

تعمیرات لباسشویی هیتاچی در منزل توسط افراد کم تجربه یکی از بدترین اشتباهاتی است که افراد می توانند انجام دهند. تجسم کنید فردی که قرار است پروسه ی تعمیرات را دنبال کند نه تجربه ی لازم دارد نه به تجهیزات حرفه ای برای تعمیرات مجهز است؛ چگونه می تواند مشکلات را برطرف نماید؟ چگونه می تواند بحران های مختلف در پروسه ی تعمیرات را مدیریت کند؟ چگونه می توان از ایجاد هرگونه خرابی بیشتر جلوگیری کند؟ پس کار را به کاردان محول کنید تا بتوانید عمر مفید لوازم خانگی خود را افزایش دهید و گرفتار خسارت های جدی نباشید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی ایندزیت

چرا اس پی یار را برای تعمیرات تخصصی لباسشویی هیتاچی انتخاب کنیم؟

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات تخصصی لباسشویی هیتاچی خدمات مختلفی از جمله سرویس دوره ای این محصولات، ارائه ی گارانتی لازم برای تعمیرات، ارائه ی خدمات تعمیر در محل را در نظر دارد. همچنین ما در تلاش هستیم اصول استفاده ی صحیح این نوع از لوازم برقی را در اختیار کاربران خود قرار دهیم یا به ندرت با خرابی های مختلف مواجه شوند. ما به خوبی می دانیم که در شرایط فعلی افراد زیادی هستند که بودجه ی کافی برای تعمیرات را ندارند.        

1-داشتن تعمیرکاران حرفه ای

تعمیرکاران ما افراد با تجربه و متخصص در حوزه ی رفع مشکلات لباسشویی هیتاچی هستند. به همین دلیل است که ما با اطمینان صحبت می کنیم و گارانتی لازم را برای هر یک از قطعات تعویضی این دستگاه در اختیار شما قرار می دهیم. ما به خوبی می دانیم که فرایند تعمیرات با کیفیت مطلوب دنبال خواهد شد. همکاران ما را افرادی با انصاف تشکیل داده اند که در تلاش هستند با هزینه ای بسیار مطلوبی مشکل دستگاه شما را حل کنند.

2-اولویت در تعمیر قطعات

همه ی ما به خوبی می دانیم که هزینه ی تعویض در مقایسه با تعمیرات بسیار زیاد است. پس تعمیر  قطعات لباسشویی هیتاچی مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین اقدام می باشد. این اقدام توسط هر مجموعه ای امکان پذیر نیست زیرا هم دانش بالایی می خواهد و هم زمان بر است. اما چون اس پی یار همیشه به منفعت مشتریان خود می اندیشد؛ اولویت را با رفع خرابی قطعات قرار می دهد، سپس به تعویض آن می اندیشد.

3-رفع خرابی در سریع ترین زمان ممکن

کسی که به ماشین لباسشویی عادت کرده باشد، قطعا شستن یک جوراب با دست هم برایش سخت است. پس کار نکردن این وسیله خیلی برای آنها دردسر ایجاد می کند. از این رو به دنبال تعمیر لباسشویی هیتاچی به صورت فوری می باشد. برای این امر هم باید تعمیرکار فوری در محل حضور یابد که با توجه به نمایندگی های مختلف اس پی یار در نقاط مختلف تهران، این امر امکان پذیر می باشد. در وهله دوم سرعت عمل تکنسین ها باید بالا باشد که با توجه به تخصص بالای تعمیرکاران ما این اتفاق میوفتد.

4-گارانتی تمامی خدمات تعمیر

بعد از تکمیل شدن فرایند تعمیر می توانید گارانتی لازم را از ما دریافت کند. ضمانت بدان جهت در اختیار شما قرار می گیرد تا شما مطمئن شوید قطعه ی معیوب به طور کامل سالم شده است. گارانتی لازم بدان جهت در اختیار شما قرار می گیرد تا شما بدانید ما خدمات تعمیر لباسشویی هیتاچی را با بهترین کیفیت ارائه داده ایم. در صورت داشتن هرگونه سوال برای تعمیر یا دریافت خدمات سرویس دوره ای توسط سرویسکاران ما میتوانید با ما در تماس باشید.

تعمیر قطعات لباسشویی هیتاچی

تعمیر قطعات معیوب لباسشویی هیتاچی را به ما محول کنید. ما می توانیم بررسی های دقیق انجام دهیم تا به طور دقیق به خرابی موجود پی ببریم. ما می دانیم چه خرابی هایی می تواند سبب از کار افتادن قطعات مختلف خواهند شد. همچنین همکاران ما توصیه های مفید در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید از بروز مشکلات مختلف جلوگیری کنید. با نمایندگی ها ما در مناطق مختلف تهران تماس بگیرید مربوط به این برند در تماس باشید تا بتوانید رضایت کامل را بدست آورید. همچنین از کیفیت خدمات مطمئن شوید.

تعمیر قطعات لباسشویی هیتاچی

1-تعمیر موتور لباسشویی هیتاچی

موتور لباسشویی هیتاچی یکی از مهمترین قطعات آن مهم باشد که کارایی فوق العاده زیادی دارد. این قطعه به قطعات دیگر وابسته بوده و بسیاری از خرابی های جدی مربوط به دستگاه می تواند به خرابی یا ایجاد هرگونه ایراد فنی در آن مربوط شود. ما با تجربه تعمیر موتور لباسشویی هیتاچی را به وفور انجام می دهیم. این اقدام برای آسودگی خاطر شما با گارانتی لازم انجام میشود.

2-رفع خرابی پمپ ماشین لباسشویی Hitachi

موتور پمپ لباسشویی هیتاچی ممکن است به نا به دلایل مختلف کارایی خود را از دست دهد  و خراب شود. این قطعه در انتقال آب به داخل نقش بسیار مهمی دارد. اگر بنا به دلایل گوناگون نتواند وظیفه ی خود را به خوبی انجام دهد یا باید تعمیر شود یا باید اقدامات تعویض آن در اولویت قرار می گیرد. کارایی و سالم بودن این قطعه توسط تجهیزات مختلف توسط همکاران ما بررسی می شود.

3-بازسازی هیدروستات لباسشویی هیتاچی

هیدروستات لباسشویی هیتاچی از دیگر قطعات مهم آن می باشد که برخی از ارورهای جدی ایجاد شده می تواند به آن مربوط باشد. در ادامه در نظر داریم به ارورهایی که به ایراد فنی در این قطعه مربوط هستند بپردازیم و توضیحات مطلوبی ارائه دهیم. اگر این قطعه کارایی خود را از دست دهد معمولا اقدامات تعویض آن دنبال می شود. توجه کنید زمانی که تعمیر لباسشویی Hitachi در زمان مشخص صورت می گیرد ما قادر هستیم خدمات تعمیر را به تعویض در اولویت قرار دهیم.

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی 

مراحل تعمیر تخصصی لباسشویی هیتاچی از زمان تماس شما با شرکت اس پی یار تا تست و تحویل یک پروسه ی مشخص می باشد که در ادامه توضیحاتی در مورد هر یک از این مراحل در اختیار شما قرار می گیرد. ما اینجا هستیم تا بتوانیم در اسرع وقت و فوری اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای را با دریافت هزینه ای بسیار معقول در اختیار شما قرار دهیم. ما می دانیم خرابی های مختلف در لوازم خانگی می تواند سبب نگرانی های جدی در اعضای خانواده باشد. بابت همین موضوع تمامی اقدامات آن را گارانتی می کنیم.

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی هیتاچی

1-تماس با نمایندگی ها

تماس با نمایندگی تعمیرات در تهران اولین اقدامی می باشد که باید در اولویت قرار گیرد. زمانی که با هر گونه مشکل یا ارور خاص در این دستگاه روبرو شده اید به جای اینکه اقدام خودسرانه ای انجام دهید بلافاصله با استفاده از راههای ارتباطی موجود با ما در تماس باشید تا بتوانید خدمات تعمیر با کیفیت را در اولویت قرار دهید. ما به خوبی می دانیم که باید چه راهکارهایی انجام دهیم تا بتوانیم با دریافت هزینه ای بسیار منصفانه ای خراب موجود را برطرف کنیم.

2-بیان ایرادات لباسشویی هیتاچی به کارشناسان

زمانی که شما با استفاده از راههای ارتباطی موجود با کارشناسان ما در تماس هستید، همکاران ما توضیحات اولیه ای در مورد مدل دستگاه، نوع ارور و خرابی ایجاد شده از شما درخواست می کنند. در این صورت تا حدود قابل ملاحظه ای می توانند به خرابی موجود پی ببرند. با توجه به اظهارات شما، اگر مشکل شما تلفنی قابل حل باشد شما را راهنمایی می کنند در غیر اینصورت در خواست شما ثبت می شود.

3-اعزام تعمیرکاران حرفه ای به منزل

زمانی که درخواست تعمیر شما ثبت شده باشد همکاران ما متناسب با بازه ی زمانی که در منزل تشریف دارید می توانند هماهنگی های لازم برای اعزام نیرو را در پیش قرار دهند. بهره مندی از خدمات تعمیر در محل بدان جهت مهم است که شما می توانید هزینه ی بسیار کمتری برای تعمیرات بپردازید و گرفتار مشکلات انتقال لوازم خانگی معیوب به محل تعمیر نباشید.

4-یافتن عیب لباسشویی هیتاچی

برای اینکه بتوانیم در پروسه ی تعمیر لباسشویی هیتاچی، خدمات با کیفیت ارائه دهیم لازم است اقدامات مربوط به عیب یابی به طور دقیق انجام شود. شما در صورتی قادر خواهد بود که از خدمات تعمیر مطلوب توسط تعمیرکاران بهره مند شوید که مطمئن شوید قطعات معیوب به طور دقیق شناسایی شده اند. همچنین توجه به این موضوع می توانید بسیاری از خرابی هایی که در آینده احتمال رخداد آنها موجود است، کاهش دهد. عیب یابی نقش مهمی در پروسه ی تعمیرات دارد. برای عیب یابی دقیق باید به تجهیزات و لوازم گوناگون مجهز باشیم.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی آاگ

5-تعمیر یا تعویض با توجه به عیب یابی

بعد از عیب یابی می توانیم به خرابی قطعات مختلف پی ببریم. در بسیاری از مواقع اگر قطعه ای کارایی خود را از دست داده باشد ما شاهد ارورهای مختلف خواهیم بود. در این صورت تعویض یا تعمیر قطعه ی مربوط در پیش گرفته می شود. ما می توانیم همه ی پروسه ی لازم را در کوتاهترین مدت زمان انجام دهیم. تعویض قطعات معیوب معمولا هزینه بر است به همین دلیل پیشنهاد نمی شود. البته اگر چاره ای جز تعویض نباشد، با نمونه های اصل جایگزین می شوند. تمامی قطعات توسط ما گارانتی می شوند.

6-تست و تحویل سالم لباسشویی هیتاچی

در مرحله آخر همکاران ما اقدامات تست را در اولویت قرار میدهند. بعد از آن نیز دستگاه به طور سالم به شما تحویل داده می شود. همه ی فرایند تعمیرات در نظارت شما انجام می شود.  شما می توانید اطمینان کامل به دست آورید. بدون شک اگر برای یک بار از خدمات شرکت اس پی یار بهره مند شوید برای همیشه در صورت بروز هرگونه خرابی بلافاصله با ما در  تماس خواهید بود.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی                 

هزینه تعمیرات لباسشویی هیتاچی

هزینه تعمیر لباسشویی هیتاچی یک مقدار ثابت نیست و با توجه به نوع خرابی، مدت زمان لازم برای تعمیرات و همچنین قطعه ی خراب شده تعمیر می کند. به همین دلیل قبل از اینکه بررسی های اساسی صورت نگیرد ما نمی توانیم یک قیمت مناسب ارائه دهیم. البته همکاران ما بررسی های دقیق انجام میدهند تا بتوانند قبل از انجام هر گونه اقدامی، برآورد مشخصی از هزینه ی لازم را در اختیار شما قرار دهند. در صورتی که بودجه ی کافی داشته باشید مراحل لازم دنبال می شود. همچنین تخفیف های ویژه ای نیز در نظر ما همیشه بوده است. اما به صورت کلی عوامل مختلفی بر قیمت آن تاثیر گذار است:

 • هزینه حمل و نقل یا ایاب و ذهاب تعمیرکار
 • میزان عمق خرابی ایجاد شده است
 • استفاده از قطعه جدید

رفع ارورهای ماشین لباسشویی هیتاچی توسط نمایندگی تعمیرات

کدخطاهای مختلف هر کدام می توانند به خرابی خاص در این دستگاه مربوط باشند. یک تعمیرکار کاردان و متخصص در حوزه ی تعمیرات ماشین لباسشویی هیتاچی می تواند متناسب با نوع ارور، به خرابی قطعه ی مربوط پی برده و راهکار مطلوبی را برای آن در پیش بگیرد. وجود کد خطاها در لوازم خانگی بسیار مهم است زیرا به راحتی می توانیم عیب یابی دقیق را انجام دهیم. همچنین فرایند تعمیرات نیز به طور مطلوب دنبال می شود. 

نوع ارور علت (معنی) راهکار
C0
بارگذاری شدن بیش از حد
کاهش مقدار لباس ها
C1
عدم وارد شدن آب به دستگاه
بررسی فلکه شیر آب رفع انسداد در لوله های ورودی آب تماس با تعمیرکاران اس پی یار
C2
عدم جریان آب عدم تخلیه آب
مسدود شدن شیلنگ تخلیه بررسی اتصالات شلنگ جرم گیری فیلتر تخلیه مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی هیتاچی
C3
عدم چرخش وان شستشو
بستن درب ماشین لباسشویی تماس با یک مرکز تعمیر حرفه ای
C4
عدم چرخش وان شستشو
وجود بار اضافی کج شدن زیر ماشین لباسشویی وجود اشیا غیر قابل شستشو
C8
بسته نشدن درب
احتمال گیر کردن درب بررسی کارایی میکروسوئیچ که باید توسط تکنسین لباسشویی هیتاچی انجام شود
C9
قفل شدن درب
خاموش و روشن کردن مجدد چک کردن کارایی میکروسوئیچ
C14
وجود مشکل در سنسور برقی
حتما باید لباسشویی هیتاچی به صورت فوری توسط مراکز مجاز بررسی شود
C18
اشکال در سرعت چرخیدن دیگ زیاد بودن حجم لباس ها وجود ایراد در شلنگ تخلیه
نیاز به تماس با نمایندگی مجاز لباسشویی هیتاچی و اعزام تعمیرکار به محل برای برطرف کردن این ارور. اگر در تهران هستید با اس پی یار تماس بگیرید.
C19
زیاد بودن حجم لباس ها در لباسشویی
بار اضافی را کم کنید
Ch
اشکال در سرعت چرخش دیگ
استفاده از پودر شوینده به مقدار زیاد مسدود شدن شیلنگ تخلیه

عیب یابی مشکلات لباسشویی هیتاچی توسط تعمیرکاران اس پی یار

مهمترین مرحله تعمیرات، عیب یابی لباسشویی هیتاچی می باشد. این امر می تواند در بازده و کارایی بسیار تاثیر گذار باشد. یافتن علت خرابی ها از عهده هر کسی بر نمی آید. نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد. اگر میخواهید در کمترین زمان ممکن خرابی های لباسشوییتان برطرف شود با نمایندگی های مجاز ما در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید تا تعمیرکار را به محل شما اعزام کنند.

به احتمال زیاد با یک خرابی جدی روبرو شده است و نیازمند خدمات تعمیر حرفه ای است. عدم تخلیه شدن آب دستگاه از مهمترین ایرادهای مربوط به ماشین لباسشویی هیتاچی می باشد. از نظر تکنسین ها علت این مشکل به خاطر خرابی موارد زیر می باشد.

 • سنسور سطح آب
 • میکروسوئیچ
 • فیلتر
 • پمپ تخلیه
 • مسدود بودن شیلنگ خروجی آب

این نوع از مشکلات می تواند سبب بروز معضلات گوناگون در کارایی باشند. همکاران ما در تلاش هستند برای تعمیر لباسشویی هیتاچی هزینه ای بسیار منصفانه ای را پیشنهاد دهند. 

اگر شاهد صداها یا ارتعاشات غیر معمولی هستید در این صورت به احتمال زیاد با یک مسئله ی جدی یا خرابی اساسی روبرو هستید.  این امر می تواند نشانه ی بزرگ ترین خرابی در دستگاه مذکور بوده و مشکلات زیادی ایجاد کند. در این صورت می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی هیتاچی بهره مند شوید. از مهمترین قطعاتی که در ایجاد این مشکل دخیل هستند  می توان به خرابی موارد زیر اشاره نمود:

 • پولی قرقره کمک های دیگ
 • پمپ تخلیه
 • جاپودری
 • مشکل در اتصالات موتور
 • میکروسوئیچ اشاره کرد.

از انجام اقدام خودسرانه برای تعمیرات این نوع از مشکلات به شدت پرهیز کنید. و سریعا برای رفع آن اقدام کنید. اگر در تهران ساکن هستید با ما تماس بگیرید تا فوری و در کمتر از 60 دقیقه در محل حضور یابیم

لباسشویی هیتاچی کارایی بالایی دارد و با آپشن های مختلفی که دارد می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال در بسیاری از مواقع نیز می تواند ایراداتی را داشته باشد. نشتی آب یا خروج آب از کف آن از بارزترین مشکلاتی است که کاربران با آن مواجه هستند. این ایراد ممکن است به دلیل

 • خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی مربوط به لوله های خروجی آب
 • مشکل در عملکرد پمپ تخلیه مربوط شود.

در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات بلافاصله با کارشناسان شرکت اس پی یار در ارتباط باشید.   

استفاده از شوینده ی نامرغوب می تواند عامل ایجاد این مشکل در دستگاه باشد. زمانی که ماشین لباسشویی قادر نیست لباس ها را به طور کامل بشوید و کف بر روی آنها باقی می ماند باید اقدامات تعمیر اساسی را دنبال کنید. تعمیر لباسشویی هیتاچی باید زیر نظر افراد کاردان در این حوزه انجام شود. مشکل یاد شده می تواند دلایل بسیار مختلفی را داشته باشد. از مهمترین دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهم خوردن تنظیمات شستشو
 • عدم استفاده از شوینده مناسب
 • متوازن نبود لباس ها در داخل دیگ
 • نچرخیدن درست دیگ

علت روشن نشدن لباسشویی و عدم کار کردن لباسشویی هیتاچی می تواند متعدد باشد. به همین دلیل باید قطعات گوناگون و دخیل را به خوبی بررسی کنیم تا بتوانیم ایراد فنی ایجاد شده را شناسایی کنیم. یک تعمیرکار حرفه ای اگر نتواند به خوبی دلیل ایجاد مشکل را شناسایی کند قادر به تعمیرات حرفه ای آن نخواهد بود. از جمله دلایل این مشکل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی تایمر
 • خرابی برد الکترونیکی
 • مشکل در پنل پتانسیل خرابی دکمه های پنل
 • مشکل در سیم برق
 • مشکل در سوئیچ درب و حتی فیوز حرارتی،
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی بلومبرگ

هر کدام می تواند سبب از کار افتادن این لوازم خانگی شود. در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات بلافاصله با شماره تلفن نمایندگی های ما در تهران در تماس باشید. لازم به ذکر است اگر نیاز به تعویض هر یک از این قطعات باشید اس پی یار تماما آنها گارانتی می کند.

وجود رطوبت در لباسشویی Hitachi می تواند یک نشانه ی مهم برای عدم تخلیه ی مطلوب باشد. زمانی که در دستگاه رطوبت زیادی موجود باشد این موضوع می تواند در کیفیت شستن لباس ها نیز اختلال ایجاد کند. رطوبت اضافی باید از آن خارج شود. پیشنهاد می شود بعد از شستن لباس ها اجازه دهید درب به مدت چند دقیقه باز بماند تا رطوبت اضافی از آن خارج شود ولی اگر با این وجود شاهد رطوبت زیاد هستید میتوانید برای بهره مندی از خدمات تعمیر با ما در تماس باشید.

افزایش تایم شستشو یکی دیگر از بارزترین خرابی های مربوط به لباسشویی هیتاچی است. زمانی که لباس ها در زمان مشخص و مطلوب شسته نمی شوند. همین مورد می تواند به نوبه ی خود به دردسرها و مشکلات زیادی منجر شود. در صورت مشاهده ی این نوع از خرابی ها حتما برنامه ی شستشو را چک کرده و آپدیت کنید. اگر خرابی موجود برطرف نشد در این صورت می توانید از خدمات شرکت اس پی یار برای بررسی های دقیق بهره مند شوید. ما خدمات تعمیرات لباسشویی هیتاچی به صورت حضوری و آنلاین برای شما فعال کرده ایم. با سال ها تجربه در این حوزه نیز می توانیم خدمات تعمیر با کیفیت ارائه دهیم. توصیه هایی در مورد کاهش تایم شستشو همچنین در دفترچه راهنمای این محصول موجود است. 

زمانی که پمپ تخلیه آب فعالیت خود را به خوبی انجام ندهد و با هر گونه اختلال مواجه باشد، آب به دیگ در فرایند شستشو برمی گردد. در این صورت نه تنها لباس ها به صورت کامل تمیز نمی شوند بلکه تکرار این فرایند می تواند به قطعات مختلف آسیب های جدی بزند. وجود هرگونه مشکل در لوله های خروجی آب و شیر برقی نیز می تواند عامل بروز این نوع از خرابی ها در نظر گرفته شود . به همین دلیل توصیه می شود در صورت مشاهده ی این نوع از خرابی ها بلافاصله با شرکت های معتبر برای تعمیرات حرفه ای در تماس باشید.

اگر لباسشویی هیتاچی به طور ناگهانی در زمان استفاده قطع می شود در این صورت این خرابی می تواند به اتصالات برق در بخش های مختلف آن مربوط شود. همچنین وجود مشکل در کارایی برد الکترونیکی نیز می تواند عامل بروز این خرابی باشد. در هر صورت قطعی ناگهانی یک اتفاق خوشایند نیست و می تواند با تکرار پی  در پی قطعات مختلف را تحت کنترل قرار دهد. همچنین اگر ولتاژ ساختمان سالم باشد ولی فرد نتواند این ولتاژ را به طور کامل دریافت کند.

به احتمال زیاد با یک خرابی جدی روبرو شده است و نیازمند خدمات تعمیرات حرفه ای است. عدم پر شدن مخزن از مهمترین ایرادهای مربوط به ماشین لباسشویی می باشد. این خرابی میتواند حاکی از خرابی موارد زیر باشد:

 • سنسور سطح آب
 • میکروسوئیچ
 • فیلتر
 • پمپ تخلیه
 • مسدود بودن شیلنگ خروجی آب

این نوع از مشکلات می تواند سبب بروز معضلات گوناگون در کارایی دستگاه باشند. همکاران ما در تلاش هستند برای تعمیر لباسشویی هیتاچی هزینه ای بسیار منصفانه ای را پیشنهاد دهند. 

علت باز نشدن درب لباسشویی می تواند به عوامل مختلف مربوط شود. به عنوان مثال اگر قفل کودک فعال باشد شاهد این نوع از مشکلات خواهیم بود. در صورتی بروز این مشکل در اولین قدم برنامه ی شستشو را بررسی کنید. اگر خرابی به این نوع از اختلال ها مربوط نباشد در این صورت از اقدام هر گونه فعالیت خودسرانه ای پرهیز کنید. به منظور بهره مندی از خدمات فوری همراه با گارانتی میتوانید با ما از طریق راههای ارتباطی موجود در تماس باشید.

جاپودری ماشین لباسشویی هیتاچی معمولا به ندرت دچار خرابی می شود. اگر اصول لازم برای باز و بسته شدن و البته نوع مواد شوینده ی به کار رفته به خوبی دنبال شود. همین مورد می تواند مشکلات جدی در کارایی ایجاد کند. اگر پودر شوینده در محفظه باقی می ماند در این صورت سعی کنید اقدامات لازم برای تمیز کردن آن را در اولویت قرار دهید. معمولا اگر خرابی موجود با راهکارهای ساده برطرف نشود، اقدامات لازم برای تعویض آن در پیش گرفته می شود. اگر ساکن تهران هستید میتوانید این رفع مشکل را به ما بسپارید و جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره علت باقی ماندن پودر در جاپودری لباسشویی به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

جلوگیری از خرابی لباسشویی هیتاچی با سرویس دوره ای

سرویس دوره ای لوازم خانگی یکی از مهمترین نکاتی می باشد که کاربران باید آن را در اولویت قرار دهند. اگر توجه کافی به سرویس  منظم این دستگاه ندارید در این صورت ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شوید. ما تاکید می کنیم که سالانه یک بار هم شده سرویس ماشین لباسشویی هیتاچی را با انتخاب سرویس کاران با تجربه در اولویت قرار دهید تا بتواند به خرابی های مختلف در زمان مشخص پی برده و از بروز بسیاری از خرابی ها در امان باشید.

سرویس کردن لباسشویی هیتاچی

چه فاکتورهایی در سرویس ماشین لباسشویی هیتاچی بررسی میشود؟

در فرایند سرویس دوره ای لباسشویی هیتاچی همکارن ما همه ی قطعات موجود را بررسی قرار می گیرد. همچنین عملکرد همه ی بخش ها به خوبی چک می شوند. اگر خرابی خاصی در یک نقطه نمایان شود ما اقدامات لازم برای تعمیرات را در پیش خواهیم گرفت. این امر سبب میشود که خرابی در اسرع وقت شناسایی شده و هزینه ای بسیار کمتری برای تعمیرات پرداخت شود. از مزیت و اهمیت سرویس دوره ای لوازم برقی به هیچ وجه غافل نباشید. همچنین همکاران ما متناسب با مدل دستگاه  می توانند توصیه های ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول

آیا اس پی یار خدمات تعمیر یخچال هیتاچی را در محل انجام می دهد؟

بله شرکت اس پی یار خدمات تعمیر در محل را برای تعمیرات لوازم خانگی برندهای گوناگون مد نظر دارد. ما در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را به منزل سما ارسال می کنیم.

آیا تعمیر در محل ملزم پرداخت هزینه ی بیشتری خواهد بود؟

در صورتی که خدمات تعمیر لباسشویی هیتاچی در محل را انتخاب کنید لازم است هزینه جزیی دیگری برای حضور کادر ما، پرداخت می کنید البته این هزینه در مقایسه با انتقال دستگاه خراب شده به محل تعمیر بسیار ناچیز است. ما به فکر حیب شما مشتریان عزیزمان هستیم به همین دلیل در تلاش هستیم هزینه ی منصفانه ای دریافت کنیم.

4.6/5 - (9 امتیاز)

دیدگاه (10)

 1. محسن

  3 آبان 1400 پاسخ

  سلام. تعویض برد لباسشویی هیتاچی چقدر هزینه دارد؟

  • پشتیبان اس پی یار

   4 آبان 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. قیمت قطعات یدکی بستگی به مدل لباسشویی شما و قطعه ی مورد نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر لباسشویی هیتاچی 02191001912 تماس بگیرید.

 2. عماد معروفی

  22 بهمن 1400 پاسخ

  سلام ماشین لباس شویی هیتاچی داریم بعد از چند دقیقه لباس شت شو میکنه تمام میشه آب داخل لباس شویی میمونه.میخوام بدونم از شلنگ تخلیه به فاضلابه چون شلنگ سطحش پایین یا چیز دیگه

  • پشتیبان اس پی یار

   24 بهمن 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. این مشکل میتواند از مسیر تخلیه یا پمپ تخلیه آب باشد و باید تست شودو برای دریافت مشاوره از تعمیرکاران ما با نمایندگی اس پی یار تماس بگیرید.

 3. پریسا

  1 فروردین 1401 پاسخ

  سلام لباسشوییم هیتاچی هست و برج پنج ۹۶ خریدم .جدیدا دستگاه از حالت خاموشی خودکار دراومده . ینی وقتی زمان لازم برای شستشو طی میشه رو صفحه صفر نوشته میشه و خودم باید بیام خاموش کنم مشکل ازچیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پشتیبان اس پی یار

   3 فروردین 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. لباسشویی شما باید تست شود. این مشکل میتواند یکی از این قطعات باشد ۱_ زغال موتور ۲_ میکروسوییچ درب ۳_ برد الکترونیکی. برای ارسال فوری تعمیرکار با ما تماس بگیرید.02191001912

 4. مهدیه میرزایی

  16 اردیبهشت 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشین
  ایراد از شیر الکترونیکی ماشین لباسشویی من از شرکت هیتاچی هست
  تا روز حضور تعمیرکار لطف میکنید بفرمایید چطور موقتا از جمع شدن آب در ماشین لباسشویی جلوگیری کنم؟
  چون چندروزی باید بیرون از منزل باشم
  نگرانم

  • پشتیبان اس پی یار

   18 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر محترم. بهترین راه ممکن برای جلوگیری از ورود آب به مخزن لباسشویی تا قبل از تعمیر ماشین لباسشویی بستن شیر آب ورودی است .پشت ماشین لباسشویی شما قبل از شلنگ ورودی یک شیر آب است آن را در حالت بسته قرار دهید. برای حضور فوری تکنسین در محل با تعمیرگاه لباسشویی هیتاچی ما تماس بگیرید.

 5. محمد فروغی

  10 تیر 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشید- بنده یک ماشین هیتاچی دارم-قدیمی است- چند وقتی است خشک کن آن کار نمی کند و سریع از قسمت خشک کن به مرحله بعد می رود – اخیرا مدت زمان برنامه شستشوی آن متغیر شده است – یکبار مدت زیاد و یکبار خیلی کوتاه برنامه اش تمام می شود. ممکن است راهنمایی فرمایید

  • پشتیبان اس پی یار

   11 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز . احتمالا مشکل از تایمر ماشین لباسشویی است و باید تعمیر شود. برای دریافت مشاوره با کارشناسان تعمیر لباسشویی هیتاچی در نمایندگی اس پی یار تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.