خانه » تعمیر یخچال آدمیرال
تعمیر یخچال فریزر آدمیرال

تعمیر یخچال آدمیرال

به صورت تخصصی می باشید، جای درستی هستید! تعمیرکاران اس پی یار تماما دارای مدرک های تخصصی در عیب یابی یخچال آدمیرال می باشند؛  نه تنها این برند بلکه تعمیرات یخچال انواع برند ها را انجام می دهند. آن ها در هر منطقه از تهران که بخواهید در کمترین زمان ممکن به شما مراجعه می کنند. همچنین تعمیرگاه مناسب برای خرابی هایی که نیاز به تعمیر حضوری دارد هم محیا نموده است. که اگر تعمیرکار در محل نخواستید، می توانید از این مزیت اس پی یار هم استفاده کنید. قیمت مناسب و کیفیت بالا و ضمانت 12 ماهه ما، باعث تمایز و رضایت مشتریان از ما شده است. کافی است همین الان تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال به چه صورت است؟

یکی از بهترین برندها و معتبرترین برند در جهان بی شک برند admiral می باشد که شباهتی هم به برند جنرال الکترویک دارد.  قطعات اورجینال و خوبی در تولید آن استفاده میشود. به همین جهت مشتریان با اطمینان خاطر کامل از آن خریداری میکنند. تنها موردی که باعث نگرانی مشتریان میشود این است که در زمان خرابی یخچال آدمیرال آیا قطعات آن به راحتی پیدا میشود و یا تعمیرکاران متخصص در ایران هستند که بتوان به آنها مراجعه کرد؟

خدمات تعمیر یخچال آدمیرال

خدمات تعمیرات یخچال آدمیرال به علت دلایل سیاسی کشور ایران برای سرویس های خارجی کمی مشکل می باشد و با همین محدودیت ها بازهم درایران برند داخلی درحال تولید می باشد که ازاین بابت هم دیگر جای نگرانی وجود ندارد و شما میتوانید به قطعات خوب و با کمک تعمیرکاران متخصص ما در صورت بروز مشکلاتی اعم از:

 • تعویض فن
 • تعویض تایمر
 • تعویض لاستیک درب
 • تعمیر و تعویض برد الکتریکی
 • تعمیریخچال ادمیرال

و … را حل کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آدمیرال چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر آدمیرال چه ویژگی هایی دارد؟ 

معمولا تعمیر کاری که مورد پسند افراد می باشد؛ تعمیر کاری است که دارای مهارت بالا و با تجربه ایی است که در زمان کوتاه در محل شما یا هر جایی بتواند حضور یابد و یخچال شما را تعمیر کند. همچنین از قطعات با کیفیت و اورجینال و کارخانه ایی استفاده کند و خدمات خود را با گارانتی ارائه دهد تا بتواند رضایت مندی و اطمینان مشتری را کسب کند. تمامی این ویژگی ها را می توانید در نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در اس پی یار تجربه کنید.

مشتریان گرامی سایت اس پی یار میتوانند به منظور تعمیر یخچال الکترواستیل خود میتوانید با تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار تماس بگیرید.

نحوه سرویس و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید

اگرسرویس و نگهداری یخچال به شیوه درستی باشد باعث عمر طولانی تر یخچال شما می شود. در ادامه نکاتی درنگهداری از یخچال بیان می کنیم که باعث میشود دیرتر به تعمیر یخچال admiral نیاز داشته باشید.

تعمیرات یخچال آدمیرال

 • باید یخچال آدمیرال را حتما در سطوح صافی قرارگرفته باشد.
 • فیلتر آب آن هر 6 ماه تعویض شود.
 • درب یخچال را از بطری های خیلی بزرگ و سنگین پر نکنید چون آسیب زننده است.
 • موقع جا به جایی دستگاه حتما محتوای داخل آن را تخلیه کنید و از برق بکشید و یخچال را جا به جا کنید.
 • یخچال نیز نباید در محیط خیلی گرم قرار گرفته باشد

با این اقدامات باعث میشوید که عمر یخچال شما طولانی تر باشد وآسیبی به موتور آن وارد نشود و خیلی کمتر به تعمیرکار نیاز پیدا کنید.

رفع مشکلات رایج در یخچال آدمیرال

رفع مشکلات رایج در یخچال آدمیرال

همانطور که گفتیم برند آدمیرال جز برند های معروف و خوب در جهان می باشد. اما باز امکان خراب شدن قطعات آن وجود دارد. بعد از مدتی، یا به نگهداری شما بستگی دارد که نیاز به تعمیر پیدا کند یا خیر که با رعایت کردن و دانستن بعضی از نکات مشکل آن رفع خواهد شد. اگر مشکل یخچال فنی باشد امکان دارد در منزل یا همان محل مشتری قابل حل کردن باشد. هزینه آن نیز مقرون به صرفه تر خواهد بود. به رفع مشکلات رایج در یخچال آدمیرال میپردازیم.

تعمیر نشتی آب در یخچال آدمیرال

برای رفع و تعمیر مشکلات دستگاه کافی است علت آن را بدانید با دانستن علت می توانید به راحتی مشکل را حل نمایید. از دلایل نشتی آب می توان به موارد زیر اشاره نمود.

در صورت نیاز به عیب یابی و تعمیر یخچال هیمالیا میتوانید با مرکز تعمیرات اس پی یار تماس حاصل فرمایید.

تعمیر نشتی آب یخچال

1-گرفتگی فاضلاب یکی از علل این مشکل است.

 2- مشکل آن از مخزن آب است یا خیر.

 3- یا امکان دارد مشکل آن از مخزن فیلترآب باشد.

رفع خرابی گرم شدن یا سرد شدن بیش از حد یخچال آدمیرال

این مشکل یک مورد تخصصی است و تنها یک راه حل ندارد. چندین علت برای پیدایش این مشکل وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد و شما برای تعمیر یا تعویض هر یک از این قطعات باید حتما از تعمیرکار یخچال آدمیرال استفاده کنید.

تعمیر خنک نشدن یخچال

 • خرابی ترومیستور یخچال شما باشد.
 • ممکن است کویل اپراتور در معرض سرمای شدیدی قرار گرفته باشد .
 • یا ممکن است مشکل از فن یخچال نیز باشد .

اگر علاوه بر یخچال آدمیرال، به دنبال تعمیر یخچال پارس خود نیز هستید، با کارشناسان اس پی یار تماس بگیرید.

حل ایراد جمع شدن آب در کف دستگاه

اگر آب در کف جمع می شود کافی است برای حل آن مسائل زیر را بررسی نمایید و در صورتی که نتوانستید آن را حل کنید به نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال مراجعه نمایید.

 • یخساز و آبسرد کن را چک کنید اگر خراب بودند باید آن را برطرف نمایید.
 • راه های انتقال آب را چک کنید. اگر مسدود باشند مانع از خروج آب شده و این مشکل را ایجاد میکنند.
 • لاستیک درب را هم بررسی کنید. چون باعث میشود درجه آن دچار مشکل شود و همین دلیلی برای جمع شدن آب می شود.

تعمیر کار کردن مدام یخچال آدمیرال

مهمترین دلایلی که مشتریان برای تعمیر یخچال آدمیرال با مجموعه ما تماس میگیرند، یکسره کار کردن آن می باشد. برای حل آن باید مواردی که باعث ایجاد این خرابی شده اند را اصلاح کرد. برخی از علت یکسره کار کردن یخچال را در ادامه نام برده ایم:

برای رفع مشکلات یخچال آدمیرال خود با ما تماس بگیرید

تعمیر صدای بلند دستگاه

زمانی که یخچال در ابتدای کار دارای صدا می باشد، عادی می باشد. بعد از مدتی صدای آن قطع می شود و دارای صدای کمی می باشد که حتی آزار دهنده نمی باشد. اما در صورتی که به طور مداوم باشد به احتمال زیاد مشکل از کمپرسور یخچال آدمیرال می باشد که اگر هم توجه کنید صدا از نزدیکی کمپرسور یخچال می آید.پس در ابتدا باید کمپرسور   تراز بودن یخچال با زمین آشپز آن  بررسی شود و همینطور کندانسور آن بررسی شود که میتوانید از تعمیرکاران یخچال آدمیرال ما کمک بگیرید.لازم به ذکر است که تراز بودن یخچال با زمین نیز میتواند باعث ایجاد این مشکل نیز باشد.

چطوری خنک نکردن یخچال آدمیرال را تعمیر کنیم؟

خنک نکردن یخچال از مشکلات رایج دیگری است که باید بررسی شود که ممکن است:

– مشکل در ترموستات آن باشد.

– لاستیک درب دستگاه بررسی شود تا دچار آسیب یا فرسودگی نشده باشد.

– گاز یخچال آدمیرال بررسی شود که کم بودن آن باعث ایجاد چنین مشکلی می شود.

– مواد غذایی به طور مرتب داخل یخچال گذاشته شود و بیش از اندازه نباشد.

در صورتی که یخچال آدمیرال شما خنک نمیکند، میتوانید با استفاده از ویدیو زیر علت های این مشکل را شناسایی نمایید:

برطرف کردن خرابی یخساز یخچال آدمیرال

علل زیادی برای خرابی این بخش وجود دارد که با دانستن آن گاهی ممکن است اصلا نیاز به تعمیرکار نباشد. عوامل ایجاد این ایراد شامل:

 • دمای آن باید بررسی شود اگر خیلی بالاست باید دما را کاهش دهید.
 • اگر به تازگی وسیله خود را نصب کرده اید باید صبر کنید تا یخ ها ساخته شوند .
 • لوله های پشتی را بررسی کنید ممکن است دچار آسیب شده باشند.
 • کلیه اتصالات به یخساز یخچال آدمیرال باید بررسی شود تا مشکلی در لوله های آبرسان وجود نداشته باشد.

چرا اس پی یار را برای تعمیر یخچال آدمیرال انتخاب کنیم؟

 • دارای ضمانت 12 ماهه خدمات تعمیرات
 • پیگیری رضایت مشتری بعد از خدمات
 • استفاده از قطعات اورجینال
 • تکنسین مجرب و متخصصین ما در زمینه مشکلات شما

تعمیر یخچال آدمیرال در تهران

اس پی یار یکی از نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال در تهران می باشد. این مرکز به خاطر داشتن تعداد زیادی تعمیرکار متخصص در برند آدمیرال، میتواند تمامی مناطق تهران را پوشش دهد. مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران را به صورت فوری نیرو اعزام می کند برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

 

تعمیر یخچال آدمیرال در شمال تهران

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به تعمیر فوری دستگاه خود دارید کافی است با نمایندگی اس پی یار در شمال تهران تماس بگیرید. محل هایی از شمال تهران که پوشش می دهیم شامل:

الهیه، ظفر، یخچال، اندرزگو، سعادت آباد، سوهانک، جردن، شهرک غرب، آجودانیه، میرداماد، زعفرانیه، اقدسیه، جمشیدیه، کاوه، فرمانیه، نیاوران، فرشته، ولنجک، آتی ساز و… را پوشش می دهد.

تعمیرات یخچال آدمیرال در جنوب تهرن

اگر نیار به تعمیر کار برای محله های جنوب تهران دارید حتما با شماره های اس پی یار تماس بگیرید. ما نیروهای خود را در سریع ترین زمان ممکن برای خدمات رسانی ارسال می کنیم. محل هایی که مجموعه ما پوشش می دهد شامل:

شوش، افسریه، نازی آباد، یاخچی آباد، امام زاده حسن، شهرک فردوس، منیریه، ولیعصر، یافت آباد، شاد آباد، مهرآباد، شاهپور، شهرری، عبدل آباد، خانی آباد، جوادیه، باقر شهر می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال آدمیرال در غرب تهرن

ساکنین غرب تهران برای آنکه بتوانید بهترین خدمات تعمیرات یخچال آدمیرال در غرب را تجربه کنید، کافی است به اس پی یار اعتماد نمایید. ما کارشناسان آموزش دیده برند Admiral را به محل شما در کمترین زمان اعزام می کنیم.

محله های غرب تهران اعم از پونک، صادقیه، جنت آباد، شهرزیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، اکباتان، تهرانسر، آزادی، حصارک، فردوس، کن، وردآورد و خلیج فارس را شامل میشود.

تعمیرگاه یخچال آدمیرال در شرق تهرن

ما در شرق تهران نیز نیرو داریم و هر زمانی از روز که نیاز به تعمیر یخچال آدمیرال داشتید با نمایندگی های اس پی یار در شرق تماس بگیرید. محله هایی که تحت پوشش این مجموعه می باشد شامل:

حکیمیه، هروی، رسالت، نارمک، تهرانپارس، شیان، لویزان، پیروزی، سیدخندان می باشد.

توصیه های مهم در خصوص استفاده ی صحیح از یخچال Admiral

 

توصیه های مهم برای استفاده از یخچال آدمیرال

همانطور که در قسمت قبلی هم اشاره شد امروزه افراد زیادی به دنبال عیب یابی یخچال آدمیرال خود هستند. برای این منظور نیز ترجیح می دهند که با نمایندگی ما در تماس باشند. توصیه می کنیم که در حین استفاده از یخچال خود به برخی از فاکتورها توجه نمایید. چرا که در این صورت می توانید یخچال در اختیار خود را به مدت سالیان سال بدون هرگونه مشکلی مورد استفاده قرار دهید. مهمترین نکات مورد توجه در خصوص استفاده ی صحیح از یخچال های آدمیرال عبارتند از:

 • – حتما فاصله ی بین دیوار و یخچال تان بیشتر از 25 سانتی متر باشد .
 • – پیشنهاد می شود که برفک ساز یخچال آدمیرال خود را حداقل هر شش ماه یکبار مورد نظافت قرار دهید.
 • – درب مربوط به یخچال آدمیرال را به مدت طولانی باز نگه ندارید.
 • – حتما یخچال آدمیرال خود را به دور از لوازم گرمایشی و اجاق گاز قرار دهید.
 • اگر شما نیز به توصیه های مذکور در فوق توجه کافی را داشته باشید، در این صورت نیاز کمتری را به تعمیر یخچال آدمیرال خود پیداخواهید کرد.
 • یخچال ها از قطعات بسیار حساس و مهمی تهیه شده اند که در صورت خرابی یکی از این قطعات، ممکن است مشکلات اساسی عملکرد یخچال تان را تهدید کند.
 • بنابراین تا جایی که می توانید استفاده ی صحیحی را از یخچال خود داشته باشید. فراموش نکنید که بهترین زمان جهت ثبت درخواست در نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال موقعی می باشد که شما متوجه ایراد یخچال تان شده اید. چرا که در این صورت می توانید با هزینه های مناسبی ایراد یخچال تان را رفع کنید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال آدمیرال»

 1. سلام وقتتون بخیر یخچال ما برندش آدمیرال می باشد مخزن یخسازش دچار آسیب شده باید تعمیر بشه یا نیاز به تعویض دارد و هزینه اش چقدر میشه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   باید تعمیرکاران یخچال آدمیرال ما بررسی کنند و هزینه اش هم بهتون اعلام میکنند برای اطلاعات دقیق تر با کارشناسان ما تماس بگیرید 02191001912

 2. سلام من یخچال فریزر آدمیرال دارم به شدت بدنش برق داره ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   بابد نمایندگان یخچال آدمیرال تمامی موارد و بررسی کنند . لطف کنید با شماره ی نمایندگان ما تماس بگیرید (02191001912)

 3. سلام یخچال ما آدمیرال درجه ثابت هست اما گاهی گرم میشه و غذا رو خراب میکنه دلیلش چی میتونه باشه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   گرم شدن محیط اطراف یخچال و درب یخچال را زیاد باز و بسته کردن باعث این اتفاق می شود در غیر این صورت موتور باید توسط تعمیرکار بررسی بشه برای بررسی دقیق تر میتوانید با کارشناسان تعمیرات یخچال آدمیرال ما تماس بگیرید (02191001912)

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   لاستیک دور درب یخچال مصرفی می باشد و به مرور خراب میشه و خاصیتش رو از دست میده، اما در طول زمان باید مرتب با دستمال مرطوب تمیز بشه چون مواد غذایی روش میریزه و چسبنده میشه و همین چسبندگی باعث خرابی زود به زود اون میشه. اگر این مورد رو رعایت کنید عمر لاستیک دور درب یخچالتون افزایش پیدا میکنه.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   معمولا یک تا دو ساعت یخچال سرجاش ثابت بمونه بعد میشه به برق زدش فقط لطفا بعد از جابجایی باید یخچال تان را تراز کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس