خانه » تعمیر یخچال ال جی
تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال ال جی

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی اس پی یار یکی از بهترین فعالان در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم برقی ال جی می باشد. مصرف کنندگان این برند معروف می توانند برای تعمیرات یخچال ال جی خود از طریق نمایندگی اس پی یار اقدام کنند. این مجموعه با بهره مندی از بهترین امکانات به خدمت رسانی مشغول می باشد. تمامی خدمات به مدت 12 ماه گارانتی می شود و تمامی تعمیرکاران از تخصص بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

معرفی و نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

همانطور که میدانید شرکت های متعددی در زمینه تعمیر یخچال ال جی به فعالیت مشغول هستند. در این میان انتخاب بهترین مرکز تعمیر یخچال برای بهره مندی از خدمات با کیفیت حائز اهمیت می باشد. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار یکی از معروف ترین فعالان در این زمینه می باشد. شما می توانید در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی و ایراد در عملکرد یخچال ال جی، سریعا با اس پی یار در شمال، شرق، جنوب و غرب تهران تماس بگیرید.

چرا برای تعمیر یخچال ال جی نمایندگی اس پی یار را انتخاب کنیم؟    

کیفیت تعمیرات یخچال ال جی یکی از بهترین خدمات اس پی یار محسوب می شود. بدون تردید بسیاری از مخاطبان در زمان مواجه شدن با هرگونه خرابی نگران کیفیت تعمیرات می شوند. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این می توان به گارانتی و ضمانت نامه مدت دار اشاره نمود. مخاطبان می توان از طریق گارانتی از تعمیرات مجدد و رایگان نمایندگی اس پی یار بهره مند شوند.

چرا اس پی یار برای تعمیر یخچال ال جی

1-وجود تعمیرکار یخچال ال جی با تجربه در اس پی یار

اس پی یار با برگزاری کلاس های آموزشی، مهارت و استعداد سرویسکاران خود را افزایش می دهد. با توجه به اینکه برندهای مختلف از تکنولوژی های مختلفی در طراحی محصولات خود بهره مند می شوند. به همین دلیل سرویسکاران بایستی مهارت خود در عیب یابی و تعمیر قطعات مختلف افزایش دهند. تعمیرکار یخچال ال جی در اس پی یار با گذراندن دوره های خاص و کاربردی با تمامی خرابی های این دستگاه آشنا می باشد و آنها را با کمترین هزینه حل می کند.

2-تا جای امکان قطعات تعمیر میشوند نه تعویض

هزینه تعمیر یخچال ال جی موضوع بسیار مهم برای مخاطبان می باشد. از این رو مشتریان برای کاهش هزینه تعمیرات، میخواهند قطعات تعمیر شوند نه صرفا تعویض. از طرف دیگر خیلی از همکاران به دلیل نداشتن تخصص کافی سریعا دست به عوض کردن قطعه می کنند و باعث میشوند مشتری مبلغ بیشتری پرداخت کند. تکنسین های اس پی یار با توجه به دانشی که دارند تا جای امکان تمامی قطعات را تعمیر میکنند.

3-تعمیر فوری یخچال ال جی  توسط تیم اس پی یار

خرابی دستگاه به الطبع یک امر بسیار نگران کننده ای بوده و اگر در فصل تابستان این مشکل به وجود آید بایستی در اسرع وقت جهت عیب یابی و تعمیر آن اقدام نمود. ارائه خدمات در اسرع وقت از جمله مهمترین خدمات نمایندگی اس پی یار می باشد. اگر به دنبال تعمیر فوری یخچال ال جی هستید، می توانید مجموعه اس پی یار را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

4-مشاوره رایگان کارشناسان در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با ارائه مشاوره رایگان، مخاطبان را در خصوص نحوه تعمیر و عیب یابی یخچال ال جی آگاه می کنند. هم چنین مشتریان می توانند در خصوص هزینه نهایی تعمیرات اطلاعات دقیقی را دریافت کنند. خدمات مشاوره رایگان کارشناسان به صورت شبانه روزی ارائه می شود. شما می توانید در هر ساعات با برقراری تماس تلفنی از این خدمات بی نظیر بهره مند شوید.

5-تعمیر یخچال ال جی همراه با گارانتی 

از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار، ارائه گارانتی و ضمانت نامه به مشتریان می باشد. تعمیرکاران اس پی یار پس از تعمیرات و تست کیفیت دستگاه، ضمانت نامه با تاریخ اعتبار به مشتریان ارائه می دهند. این ضمانت نامه، تضمین کیفیت تعمیرات انجام شده می باشد. در نتیجه می توان گفت خدمات و امکانات عرضه شده توسط این مجموعه از بهترین کیفیت برخوردار می باشد.

سرویس و تعمیرات یخچال ال جی
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات یخچال ال جی با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

در صورت خرابی یخچال ال جی و نیاز به تعمیرات آن نیاز به دستپاچگی و استرس دادن به خود نبوده و با برقراری تماس تلفنی می توانید از نمایندگی اس پی یار سرویسکاران حرفه ای را دریافت کنید. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران با بهره مندی از خدمات حرفه ای و امکانات عالی به فعالیت درخشان خود در این زمینه مشغول می باشد. شما می توانید تنها با ثبت درخواست تعمیر خود در اسرع وقت تعمیرکاران را در محل دریافت کنید. زیرا این مجموعه تمامی مناطق و محله های تهران را پوشش می دهد به صورتی که تکنسین ها در کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر شما حضور می یابند.

اعزام فوری تعمیرکار یخچال ال جی به شمال تهران

نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران با سابقه چندین ساله، آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روزی با برقراری تماس، تیم تعمیرات را در منزل دریافت کنید. 

تعمیرگاه مرکزی یخچال ال جی در مرکز تهران

اگر در مرکز تهران سکونت می کنید و دستگاه شما روشن نمی شود، خنک نمی کند و یا هر مشکل دیگری دارد بهتر است با تعمیرکاران متخصص یخچال ال جی در اس پی یار ارتباط بگرید. زیرا ما درک میکنیم که خرابی آن تا چه حد با اهمیت می باشد و به همین خاطر نیروهای در مرکز تهران داریم که در کمتر از یک ساعت به محل سکونت شما مراجعه می نمایند.

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

برای ثبت درخواست و اعزام تعمیرکار یخچال ال جی به غرب تهران کافیست به صورت آنلاین یا تماس تلفنی اقدام داشته باشید. همانطور که میدانید خرابی ها می تواند مشکلات دیگری برای مخاطبان به وجود آورد. پس اگر در غرب تهران هستید و نیاز به خدمات همراه با گارانتی دارید، بدون درنگ با نمایندگی ما در این مناطق تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی یخچال ال جی در شرق تهران

اگر در شرق تهران هستید می توانید مجموعه و تیم حرفه ای اس پی یار را در اولویت قرار دهید. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار با فعالیت چندین ساله خود در این حیطه توانسته است با ارائه بهترین خدمات توجه مشتریان را به دست آورد. شما می توانید با انتخاب مجموعه ما از بهترین و پیشرفته ترین امکانات و خدمات بهره مند شوید.

مشتریان گرامی سایت اس پی یار، در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال کنوود نیز دارید، میتوانید از طریق فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس مستقیم اقدام فرمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در جنوب تهران

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در جنوب تهران یکی از بهترین و مطمئن ترین فعالان در این زمینه می باشد. نمایندگی اس پی یار با اعزام تیم حرفه ای و آموزش دیده به منزل، به عیب یابی و تعمیر قطعه یا قطعات خرابی می پردازد. مخاطبان می توانند در هر محله ای از جنوب تهران که اقامت دارند با برقراری تماس تلفنی از مجموعه اس پی یار، بهترین و حرفه ای ترین سرویسکاران را برای عیب یابی دستگاه خود دریافت کنند.

مراحل تعمیر یخچال ال جی

اس پی یار در مرحله اول از تعمیرات به عیب یابی و بررسی دقیق نوع خرابی و دلیل آن می پردازند. با توجه به عمق خرابی با بهره مندی از امکانات به روز جهت تعمیر دستگاه اقدام می کنند. در برخی مواقع ممکن است خرابی به قدری شدید باشد که نتوان با تعمیر آن را درست کرد. به این منظور نیاز به تعویض قطعه یا قطعات می باشد که تیم اس پی یار با جایگزین قطعه اورجینال به تعمیرات یخچال ال جی می پردازند.

مراحل تعمیر یخچال ال جی

1-برقراری ارتباط با نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی در سریع ترین زمان ممکن را به تیم حرفه ای و کاربلد اس پی یار بسپارید. شما می توانید با توجه به موقعیت خود، مناسب ترین شعبه نمایندگی تعمیرات اس پی یار را در اولویت قرار دهید. اعزام نیرو به محل در کوتاهترین مدت زمان از مهمترین خدمات این مجموعه به شمار می رود. بدون تردید با انتخاب مجموعه اس پی یار از مزیت های بسیاری برخوردار خواهید شد.

2-بیان مشکل و ثبت درخواست تعمیرکار

برای ثبت درخواست خود می توانید به صورت آنلاین و تلفنی اقدام کنید. در این راستا بایستی فرم درخواست تعمیرات را با اطلاعات خود پر کنید. پشتیبانی و کارشناسان نمایندگی اس پی یار در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. تعمیرکاران ما در صورت جدی بودن مشکل راهنمایی های لازم برای جلوگیری از وارد شدن آسیب جدی به دستگاه را آموزش می دهند.

3-اعزام تیم تعمیرات یخچال ال جی به منزل

اعزام تعمیرکار یخچال ال جی به منزل بعد از ثبت درخواست شما و بررسی آن توسط کارشناسان انجام می گیرد. با توجه به نوع مشکل، مجموعه اس پی یار تعمیرکاران حرفه ای و با تجهیزات مناسب را به محل شما اعزام می کند.

4-یافتن منشاء مشکلات و عیب یابی آن

کارشناسان مجرب و متخصص با عیب یابی لحظه ای می توانند هزینه تعمیرات را نیز برآورد کرده و به اطلاع مشتریان برسانند. عیب یابی خرابی قطعات مختلف نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد به همین منظور نمی توان تعمیر یخچال ال جی خود را به هر کسی سپرد.

5-تعمیر و تعویض قطعات

در تعمیر یخچال ال جی ممکن است نیاز به تعویض قطعات باشد در این راستا استفاده از قطعات اصل و اورجینال از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. سرویسکاران و تکنسین های مجرب و کاربلد اس پی یار با بهره مندی از قطعات فابریک، بهترین خدمات را در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می دهند. به همین منظور شما می توانید با خیال راحت تعمیر و تعویض قطعات خود را به نمایندگی اس پی یار بسپارید زیرا تمامی خدمات تعمیر و قطعات تعویضی به مدت 12 ماه گارانتی میشوند.

در صورتی که به تعمیر یخچال امرسان نیاز دارید، با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس بگیرید.

6-تست و تحویل دستگاه سالم

پس از تعمیرات یخچال ال جی، تست توسط سرویسکاران اس پی یار انجام شده و پس از اطمینان از کیفیت دستگاه به مشتریان تحویل می دهند. اگر از سلامت دستگاه خود مطمئن شدید میتوانید هزینه طی شده را پرداخت نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در محل

تعمیر یخچال ال جی در محل بدون نیاز به حمل و نقل آن از بهترین خدمات نمایندگی اس پی یار به شمار می رود. با توجه به اینکه در زمانی خرابی یکی از قطعات، ممکن است به دیگر قطعات نیز آسیب وارد کند بایستی در اسرع وقت جهت عیب یابی و تعمیرات اقدام داشته باشید . به همین منظور نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با اعزام نیرو به محل بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد . از مزایای اعزامی تعمیرکار به منزل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • صرفه جویی در زمان شما. زیرا نیاز نیست ساعت ها در مسیر رفت و برگشت قرار بگیرید.
 • صرفه جویی در هزینه تعمیرات. زیرا هزینه حمل و نقل که بسیار زیاد هم هست، پرداخت نمی کنید.
 • انجام تعمیرات زیر نظر خود شما. شما بر روی تمامی بخش ها نظارت دارید.
 • جلوگیری از آسیب های احتمالی در حمل و نقل.
خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل

آیا تعمیر یخچال ال جی در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

رفع خرابی یخچال ال جی نیاز به تخصص و تجربه کاری بالایی دارد به همین منظور تعمیر و عیب یابی آن توسط مشتریان امکان پذیر نخواهد بود. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با اعزام نیرو به منزل، در مدت زمان کوتاه دلیل خرابی دستگاه مشتریان را عیب یابی می کند. عملکرد و امکانات دستگاه بسیار زیاد بوده و با توجه به طراحی پیشرفته نیاز به تخصص بالا برای تعمیر قطعات آن می باشد.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی چقدر است؟

همانطور که در بخش های قبلی اشاره کردیم برای اینکه از مناسبترین هزینه تعمیر یخچال ال جی برخوردار شوید بهتر است نمایندگی اس پی یار را در اولویت قرار دهید. برخی از مراکز تعمیراتی با هدف کسب سود بیشتر هزینه های بالایی را در قبال خدمات ارائه شده دریافت می کنند. در صورتی که نمایندگی اس پی یار با ارائه فاکتور مقرون به صرفه در ازای تعمیرات انجام شده، رضایت مشتریان را به دست می آورد. به صورت کلی نمیتوان یک نرخ واحد برای آن در نظر گرفت. تنها میتواند مواردی که در این بخش تاثیر گذار هستند را بیان کرد که شامل:

1-نوع و میزان خرابی

یکی از عوامل مهمی که در قیمت تعمیر یخچال ال جی تاثیر گذار، میزان و شدت خرابی دستگاه می باشد. اگر این وسیله خیلی مشکل داشته باشد؛ چون زمان و قطعات بیشتری را در بر میگیرد پس منطقی است هزینه تعمیرات را بالا ببرد.

2-تعویض یا تعمیر قطعه

اگر قطعه مورد نظر شما تعمیر شود تنها هزینه دستمزد دریافت میشود. اما اگر تعویض شود؛ با توجه به اینکه قیمت قطعات به مراتب بیشتر از اصلاح می باشند، مقدا مبلغ پرداختی افزایش می یابد.

مشتریان گرامی مجموعه اس پی یار، در صورت نیاز به تعمیر یخچال یخساران نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

3-هزینه حمل و نقل

اگر بخواهید تعمیرات یخچال ال جی را به تعمیرگاه مرکزی منتقل نمایید. هزینه ای بابت حمل و نقل از شما دریافت می شود که هزینه تقریبا زیادی است. در این حالت بهتر است از مزیت اس پی یار که اعزام تعمیرکار به محل می باشد بهره مند شوید.

تعمیر قطعات یخچال ال جی در نمایندگی مجاز

برای تعمیر یخچال ال جی نیاز به تجربه و مهارت کاری بالایی می باشد. به همین منظور انتخاب مرکز تعمیرات و تکنسین های قابل اطمینان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در این راستا می توان گفت نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با بهره مندی از به روز ترین و پیشرفته ترین امکانات و استخدام سرویسکاران مجرب، بهترین خدمات را همرا با ضمانت و گارانتی ارائه می دهد. مخاطبان می توانند با برقراری تماس تلفنی با مرکز برای تعمیر قطعات یخچال ال جی درخواست خود را ثبت کنند.

تعمیر قطعات یخچال ال جی

1-تعمیر برد یخچال ال جی در نمایندگی

برد به مغز یخچال معروف بوده و با کنترل بخش هایی از جمله کندانسور و فن از وظیفه بسیار مهمی برخوردار می باشد. خرابی این قطعه می تواند آسیب های دیگری به دستگاه وارد سازد. در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در عملکرد دستگاه بهتر است سریعا آن را از پریز برق جدا کنید. خاموش و روشن شدن خودبخودی آن نشان از خرابی برد دستگاه می باشد. برای عیب یابی و تعمیر این قطعه نیاز به مهارت و استعداد بالایی می باشد که توسط تعمیرکاران نمایندگی اس پی یار انجام میشود.

2-تعمیر لامپ توسط تعمیرکار یخچال ال جی

در صورت کار نکردن لامپ یخچال ال جی بهتر است در وهله اول نسبت به سالم بودن چراغ اطمینان حاصل کنید. در غیر اینصورت ممکن است خرابی و روشن نشدن لامپ به اتصالات برقی دستگاه مربوط باشد. هم چنین ممکن است لامپ سوخته باشد که در این صورت برای تعویض با تعمیر آن با مرکز تعمیرات اس پی یار تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم تا زمان حضور تعمیرکاران در محل را دریافت نمایید.

3-تعمیر هیتر المنت یخچال ال جی در نمایندگی اس پی یار

هیتر المنت در کنار اپراتور از یخ زدگی جلوگیری می کند. این قطعه با گرمای خود سبب می شود که اپراتور دچار یخ زدگی نشود. اگر این قطعه با مشکل یا خرابی مواجه شود در این صورت وسیله شما دچار یخ زدگی خواهد شد. اگر در اسرع وقت جهت تعمیر هیتر المنت اقدام نداشته باشید در این صورت هزینه های زیادی را برای تعمیر دیگر قطعات یخچال ال جی متقبل خواهید شد. باز ماندن درب یکی از بارزترین دلایل برای خرابی این قطعه می باشد.

4-تعمیر اواپراتور یخچال ال جی توسط تکنسین یخچال ال جی

تعمیر اپراتور یکی از سرویس های تخصصی در زمینه تعمیرات به شمار می رود. اپراتور قطعه ای حیاتی برای سرما سازی در دستگاه بوده و در صورت خرابی ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. در صورت خرابی این قطعه، یخچال سرمای کمی خواهد داشت در این صورت حتی احتمال برفک زدن اپراتور نیز وجود دارد. به همین دلیل در اسرع وقت بایستی جهت عیب یابی و تعمیر یا تعویض این قطعه بپردازید.

5-تعمیر ترموستات یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی توسط تکنسین های حرفه و متخصصین یک امر بسیار ساده و راحتی می باشد. البته نوع خرابی دستگاه نیز در نحوه تعمیرات نیز تاثیرگذار می باشد. ترموستات به عنوان یکی از قطعات شناخته بوده و خرابی آن می تواند خطرات جدی برای سلامت به دنبال داشته باشد. عدم تعادل در سرد و گرم کردن فضای داخلی نشان از خرابی ترموستات می باشد. برای شروع تعمیر این قطعه نیاز به عیب یابی دقیق توسط تکنسین ها می باشد.

6-تعمیر کندانسور توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

هر دستگاهی پس از یک مدت زمان خاص دچار خرابی و ایراداتی می شود. خرابی کندانسور که در پروسه خنک سازی دخیل است، از جمله رایج ترین مشکلات و خرابی یخچال ال جی می باشد. آلودگی محیطی و اصابت ضربه به دستگاه در خرابی این قطعه موثر عمل می کنند. برای تعمیر یا تعویض کندانسور نیاز به دانش و مهارت کاری بالایی می باشد.

عیب یابی  مشکلات متداول یخچال LG توسط تعمیرکاران

نیاز به تعمیر یخچال ال جی یکی از رایج ترین خدمات پس از فروش لوازم برقی خانگی به شمار می رود. عیب یابی و تعمیر این دستگاه نیاز به حرفه و استعداد بالایی می باشد. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات، به بهترین شکل ممکن در این زمینه فعالیت می کند. سرویسکاران و تعمیرکاران این مجموعه با تکیه بر دانش و تخصص کاری خود در اسرع وقت به خدمت رسانی می پردازند.

کاربران عزیز سایت اس پی یار، در ویدیو زیر میتوانید با دکمه های نمایشگر یخچال ال جی آشنا شده و بخش های مختلف آن را بشناسید تا امر عیب یابی برای شما آسان تر شود: 

سرد نبودن یخچال ال جی یکی از مشکلات رایج بوده که نیاز به تعمیر دارد.افت سرما به دلایل مختلفی بستگی دارد. هر یک از عوامل تاثیر بسزایی در سرد نکردن یخچال و افت سرما دارند.

 • انسداد مسیر گردش هوا
 • عدم تنظیم دما
 • خرابی لاستیک دور درب
 • قرار دادن مواد غذایی بیش از حد و داغ در محفظه داخلی
 • خرابی کمپرسور و رله ی این قطعه
 • خرابی فن کندانسور
 • نبود گاز مبرد

شما میتوانید رفع این مشکل را در محل کار یا منزلتان توسط تعمیرکاران ما انجام دهید.

علت کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی به دلایل مختلفی بستگی دارد. همانطور که میدانید عملکرد هر یک از قطعات در سلامت دیگر قطعات تاثیرگذار می باشد. به همین منظور خرابی یکی از قطعات می تواند عملکرد دیگر قطعات را مختل کند. از دلایل کار نکردن کمپرسور یخچال ال جی می توان به:

 • کمبود ولتاژ برق
 • سوختن کمپرسور
 • خرابی ترموستات
 • خرابی رله اورلود
 • قطع بودن سیم کشی
 • قطع سیم پیچ موتور

عدم ارسال فرمان موتور توسط برد الکترونیکی اشاره کرد.

یخ زدن مواد غذایی در محفظه و سردی بیش از حد یکی از مشکلات رایج می باشد. تنظیم نبودن دما می تواند دلیل اصلی این امر باشد. محدوده دمایی مطلوب برای نگهداری مواد غذایی، بین 3 الی 6 درجه سانتیگراد می باشد. عدم توجه به نوع چیدمان مواد غذایی ، خراب بودن لاستیک دور درب و … جز موارد دیگر در ایجاد این مشکل می باشند.

تعمیر یخچال ال جی به دلیل انتشار بوی نامطبوع از پرتقاضاترین خدمات پس از فروش در نمایندگی ها محسوب می شود. موارد مختلفی می توانند با هم سبب ایجاد بوی بد شوند. برای مثال فاسد شدن مواد غذایی و سبزیجات یکی از علل اصلی بوی بد یخچال ال جی می باشد. برای حذف بوی بد بایستی به صورت منظم، محفظه یخچال تمیز شود. هم چنین مرحله بسته بندی مواد غذایی به صورت بهداشتی انجام شده و از قرار دادن مواد غذایی برای مدت طولانی خودداری شود.

به هنگام شنیدن صدای زیاد، سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید. ایجاد سر و صدای زیاد در آن می تواند آسیب های جدی به قطعات حیاتی آن وارد کند. تعمیرکاران یخچال ال جی یا حضور در محل می توانند تمامی عوامل موثر در این خصوص را بررسی و برطرف نمایند. تراز کردن دستگاه به صورت صحیح از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در مواقعی نیاز به سرویس کردن کمپرسور دستگاه خواهید داشت.

در صورتی که یخچال ال جی به صورت یکسره کار می کند در این صورت می تواند خرابی در قطعات مختلف موتور رخ داده باشد. در چنین مواقعی نیاز است حتما از تعمیرکاران مجرب در این حوزه درخواست کمک داشته باشید. چرا که عیب یابی این خرابی نیاز به مهارت بالایی دارد.

 • معیوب بودن ترموستات
 • معیوب بودن سنسور محیطی
 • ایراد در شارژ گاز
 • نیاز به شارژ گاز

خرابی برد الکترونیکی از جمله دلایل موثر در اتومات نکردن موتور یخچال هستند.

عوامل خاصی می تواند سبب شود که کمپرسور پس از روشن شدن بلافاصله خاموش شود. در حالت نرمال مدت زمان اتومات کردن بایستی در ازای 45 دقیقه کارکرد حدود 15 دقیقه استراحت باشد. در غیر اینصورت نیاز به عیب یابی و بررسی دلیل خاموش و روشن شدن سریع کمپرسور می باشد.

 • کمبود سرما و نشتی گاز
 • خرابی اتصالات برق
 • سوختن موتور
 • خراب بودن ترموستات

دیفراست نکردن دستگاه برای همه یک موضوع بسیار آزار دهنده می باشد. به همین منظور تعمیر یخچال ال جی بایستی در چنین شرایطی هر چه زودتر انجام شود. در وهله اول بهتر است دما را بررسی کنید چرا که این مورد می تواند به تنهایی دلیل دیفراست نکردن یخچال باشد. خرابی تایمر یخ زدایی و ایراد در مونتاژ هیتر یخ زدایی از دیگر مواردی هستند که سبب یخ زدگی روی سیم پیچ های اپراتور می شوند.

شاید برای بارها این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که در کف کشورها آب تجمع شود. در سیستم نوفراست یا همان بدون برفک، چندین دلیل می تواند سبب جمع شدن آب در زیر کشوها باشد.

 • خرابی سنسور دیفراست
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی ترموفیوز
 • خرابی المنت

از عواملی هستند که سبب یخ زدگی مسیر تخلیه و جمع شدن آب در کف فریزر یا زیر جامیوه ای می شوند. برای بررسی و عیب یابی دقیق این مشکل بایستی دستگاه را از پریز برق جدا کنید.

مشکلی مانند برفک زدن ساید بای ساید ال جی از شایع ترین ایرادات یخچال برند ال جی می باشد. در چنین شرایطی بایستی دستگاه عیب یابی و راه های جلوگیری از برفک زدن یخچال فریزر انجام شود. خرابی ترموستات می تواند سبب یخ زدن یخچال فریزر ال جی شود. در صورت خرابی این قطعه بایستی در اسرع وقت جهت تعمیر یا تعویض آن در محل اقدام نمود. چرا که این قطعه نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح یخچال ایفا می کند.

 

یخ نساختن ساید بای ساید ال جی یکی از مشکلات اصلی بوده که نیاز به تعمیر یخچال ال جی دارد. نصب دستگاه بایستی به دست سرویسکاران نمایندگی ال جی انجام شود. چرا که صحیح نبودن نحوه نصب و تراز آن می تواند مشکلاتی از جمله یخ نساختن شود.

 • خرابی و وجود ایراد در یخساز
 • متصل بودن لوله آب پشتی به لوله آب خانگی
 • تنظیم نبودن دما
 • روشن کردن یخساز در داخل یخچال از دلایل این مشکل به شمار می روند.

شرکت ال جی با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته توانسته است آلارم هایی را در لوازم برقی خانگی تعبیه کند که در زمان وقوع هرگونه خرابی صداهای متفاوتی را ارائه می کنند. برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلف، این سیستم پیشرفته با یکسری مشکلات مواجه شود. برای مثال شنیده شدن صدای آلارم زمانی که درب بسته است.

 • خراب بودن سنسور درب
 • ایراد در برد
 • قرار دادن دستگاه در فضای ناهموار از دلایل وقوع این مشکل می باشد.

نشتی آب از آبسردکن یکی از مشکلات جدی برای یخچال ال جی محسوب می شود. بررسی علت های نشتی آب از آبسردکن بایستی توسط سرویسکاران و تکنسین های حرفه ای انجام شود. گرفتن درز های لوله و محکم کردن پیچ ها اولین راهکار برای برطرف کردن این مشکل می باشد. هم چنین مسیر اصلی ورودی آب و درست بودن اتصالات باید به دقت بررسی شود. گرفتگی لوله ها نیز می تواند سبب وقوع این مسئله باشد.

خرابی یخساز یخچال ال جی، زمانی که یخ می سازد اما بیرون نمی دهد بایستی هرچه سریع تر بررسی و عیب یابی شود. در بسیاری از مواقع مشاهده شده است که یخچال ال جی در مرحله ساختن یخ هیچ مشکلی ندارد و تنها در بخش خروج یخ از یخساز به مشکل برخورده است. در چنین شرایطی نیاز است که قطعات مربوط به این بخش مورد بررسی قرار بگیرند.

 • خرابی مدول
 • ایراد قفل درب
 • خرابی برد کنترل دیسپنسر
 • خرابی سلنوئید دیسپنسر و … از جمله این قطعات می باشند.

تعمیر یخچال ال جی زمانی که بدنه آن بیش از حد داغ شده باشد، بایستی در اولویت قرار بگیرد. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید برای حل کردن آن با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی را تماس بگیرید. بررسی کمپرسور در چنین شرایطی ضروری می باشد. چرا که اگر گرمای مواد غذایی توسط گاز یخچال گرفته شود در این صورت به کمپرسور فشار وارد می کند در این صورت این گاز سبب افزایش دمای آن می شود. گرمای جذب شده سبب داغ شدن بدنه می گردد.

برای تعمیر یخچال ال جی می توانید از طریق نمایندگی تعمیرات اس پی یار اقدام داشته باشید. درب با وجود اینکه ظاهری ساده دارد اما برخی از ابزارهای این دستگاه در داخل درب جایگذاری شده اند. به همین دلیل خرابی درب می تواند به عملکرد صحیح دیگر قطعات نیز آسیب وارد کند. شما می توانید با انتخاب نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی اس پی یار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت مشکلات خود را به ما بسپارید.

ساده ترین دلیل بر روشن نشدن یخچال ال جی، نرسیدن برق به دستگاه می باشد. در چنین شرایط بهتر است در اول سیم برق و کابل به خوبی بررسی شود. چرا که ممکن است در پریز برق یا در کنترل برق ایراداتی به وجود آمده باشد. یکی دیگر از دلایل روشن نشدن یخچال ال جی، استارت نزدن موتور و نرسیدن برق به کمپرسور می باشد. ترموستات با هدف تنظیم دما در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی، سبب روشن نشدن یخچال ال جی می شود.

همه یخچال ها با سر و صدای خاصی کار می کنند اما در برخی مواقع ممکن است این صدا ها بیش از حد و عجیب و غریب به نظر برسد. در چنین شرایطی نیاز است با تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس گرفته و دلیل این مشکل را جویا شوید. تراز یا ثابت نبودن در جای خود یکی از دلایل ایجاد صدای عجیب در حین کار می باشد.

 • به هم خوردن لوله های سیم پیچ کندانسور
 • محکم نبودن قفسه ها
 • ساییدن فن به چیزی از عوامل ایجاد لرزش می باشند.

گاهی ممکن است متوجه تجمع آب و رطوبت در طبقات زیرین یخچال شوید. با توجه به اینکه در دنیای پیشرفته امروزی از سیستم نوفراست بهره مند می شوند، وقوع همچین مشکلی می تواند نشان از خرابی یکی از قطعات مربوط به این سیستم یخ زدایی باشد که نیاز به تکنسین های خبره دارد تا با حضور در منزل به عیب یابی آن بپردازند.

 • خرابی سیستم دیفراست
 • شکستگی لوله یخ زدایی
 • یخ زدن ناودان
 • انسداد تخلیه یخ زدایی
 • قرار دادن غذاهای گرم در محفظه از دلایل تجمع آب در داخل یخچال محسوب می شوند.

سرویس یخچال ال جی چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

تعمیر یخچال ال جی در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی نیاز بوده و بایستی به دست افراد حرفه ای و کاربلد انجام شود. سرویس یخچال ال جی با توجه به خدماتی که در راستای سلامت و کیفیت قطعات دستگاه انجام می شود از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. چرا که در این راستا می توان به طول عمر مفید دستگاه بیفزایید.

سرویس یخچال ال جی

چه مواردی در سرویس یخچال ال جی انجام میشود؟

در تعمیر یخچال ال جی و سرویس دوره ای آن توسط تعمیرکاران مجرب و با استعداد موارد زیر بررسی میشود.

 • تمامی قطعات فنی و بخش موتور مورد بررسی قرار می گیرند.
 • نظافت بخش های فنی دستگاه نیز انجام می شود که این امر برای کیفیت عملکرد قطعات یخچال ال جی بسیار مفید می باشد.
 • شما می توانید با سرویس دوره ای و منظم دستگاه خود دیگر نگران بروز خرابی های شدید در یخچال ال جی نباشید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال ال جی»

 1. یخچال فریزر دو قلو ال جی برام فرستادن. فریزر حالت یخچال دارد ونمایشگرآن هم مانند یخچال اعداد ۱ تا ۱۰ دارد و روی اعداد منفی نمی رود در نتیجه یخ هم نمی زند. ایراد از کجاست؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا باید سیستم گاز یخچال چک شود. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکار تخصصی یخچال ال جی در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 2. سلام
  یخچال فریزر ما ال جی هستش با گاز r600 پس از شارژ گاز مجدد الان قسمت فریزر به شدت برفک میزند.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر محترم. باید سنسور دمای یخچال شما بررسی شود. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 3. سلام. من طبقه اول یه ساختمان پنج طبقه هستم. با هر بار خاموش وروشن شدن پمپ آب یه ضربه به یخچال میزنه یعنی فشار آب به یخچال من ضربه میزنه و صدا میده. آیا ضرر داره برای یخچال؟ یخچالم ساید ال جی هست. ممنونم.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر محترم. فشار آب به یخچال شما ضربه نمیزند فقط شلنگ فیلتر را تکان می دهد و به بدنه یخچال میخورد شلنگ را کمی از بدنه یخچال فاصله دهید تا جلوی ضربه گرفته شود. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 4. سلام من یخچال ساید الجی مدل ۳۳۷ دارم ، با توجه به اینکه یخچال تراز هست به شکل مطلوب ، و در یخچال سنگین نیست درب یخچال وقتی باز میشه یکدفعه به سمت بیشتر باز شدن میره طوری که تا انتها باز میشه کاملا. باید چه کار کرد؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. مطمئنا به شکل صحیح تراز نشده و یا اینکه استپ زیر درب آسیب دیده است. ولی در بیشتر موارد مشکل از تراز نبودن یخچال می باشد. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 5. سلام. من مارک یخچالم الجی هستش. آب زیر جامیوه ای جمع میشه. یه جا هس رو اون یکم یخزدگیه از اون میچکه پایین. ممکنه درجه یخچالم بالا یا پایین باشه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا مسیر درین ( تخلیه آب ) کیپ شده است و باید باز شود. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس