یخچال

تعمیر یخچال توشیبا

تعمیر یخچال فریزر توشیبا

بسیاری از افراد به دنبال بهترین مرکز تعمیر یخچال توشیبا هستند تا بتوانند تعمیر یخچال  خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند. ما نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا را به شما پیشنهاد می دهیم چون تمامی خدمات 12 ماه گارانتی دارند و تعمیرکاران متخصصان حرفه ای در این برند می باشند و دوره های لازم برای آن را دیده اند. همچنین قیمت مناسب، باعث تمایز ما از سایر رقبا شده است. جهت ثبت درخواست خود می توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید.

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال توشیبا

جهت تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا می توانید با یکی از شماره تماس های درج شده از وب سایت پش روی خود در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید درخواست مدنظرتان را به شکل آنلاین ثبت نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید. سرویسکاران ما سعی دارند تا در زمان کوتاهی به درخواست شما پاسخ داده و خدمات مدنظرتان را ارائه دهند. به خاطر داشته باشید باید قبل از هر اقدامی حتما یک نمایندگی معتبر پیدا کنید تا بتواند با بهترین کیفیت دستگاه شما را تعمیر کند. لذا یافتن یک نمایندگی خوب را می توانید با گارانتی خدمات آن بررسی نمایید و همچنین نظرات کاربران درباره ی آن را مطالعه نمایید.

تعمیر یخچال فریزر توشیبا در منزل یا محل شما

تعمیر یخچال توشیبا در منزل یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در نمایندگی ما می باشد. با توجه به این امر که هزینه های جا به جایی یخچال از منزل تا تعمیرگاه ما کار چندان ساده ای نخواهد بود، بنابراین همکاران ما تعمیرات یخچال توشیبا در محل را ارائه می دهند. شما نیز می توانید با خیال آسوده و بدون پرداخت هزینه های اضافه، از خدمات مذکور بهره مند شوید.

آیا این تعمیرات در منزل توسط افراد خانواده امکان پذیر است؟

تعمیرات یخچال فریزر توشیبا در محل توسط مصرف کنندگان امکانپذیر نمی باشد چرا که شما تجهیزات و دانش کافی را جهت تعمیر یخچال تان ندارید. همچنین اقدام خودسرانه ی شما ممکن است آسیب های جدی تری را نیز به یخچال تان وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود که حتما در صورت مشاهده هرگونه خرابی در یخچال تان ما در ارتباط باشید و خدمات فوق العاده ای را دریافت کنید.

 چرا نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا اس پی یار را انتخاب کنیم؟

اس پی یار یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین نمایندگی های فعال در زمینه تعمیر و عیب یابی یخچال توشیبا می باشد. مهمترین خدمات مربوط به شرکت یاد شده عبارتند از:

 • ارائه خدمات مربوط به تعمیر یخچال در محل
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل در حین تعمیر
 • داشتن تجربه و دانش کافی در خصوص تعمیرات یخچال
 • ارائه گارانتی پش از تعمیر
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتریان خود.

چرا اس پی یار برای تعمیر یخچال توشیبا انتخاب کنیم

1- تعمیرکار  حرفه ای یخچال توشیبا

تعمیرات یخچال توشیبا مدنظر خود را با خیال آسوده به دست تکنسین های ما بسپارید. همکاران ما ویژگی های منحصر به فردی را دارند. مهمترین ویژگی های مربوط به تکنسین های اس پی یار عبارتند از:

 • خوش رفتار بودن
 • سریع بودن
 • دانش مهارت کافی
 • باتجربه بودن
 • منصف بودن در حین تعمیرات قطعات
 • قابل اعتماد بودن
 • داشتن مدرک فنی و حرفه ای معتبر.
 • گارانتی 12 ماهه خدمات تعمیر

2- تعمیر قطعات نه صرفا تعویض آن

در سال های اخیر قیمت یخچال فریزرهای مختلف از جمله یخچال های Toshiba افزایش قابل توجهی را داشته است. به دنبال آن طبیعی است که قیمت قطعات آن نیز افزایش یافت باشد. از این رو مجموعه اس پی یار که همواره منفعت مشتریان را در نظر دارد؛ سعی میکند تا جای امکان تمامی قطعات مربوطه را تعمیر نماید نه تعویض! با اینکار باعث کاهش هزینه تعمیر یخچال توشیبا می شود. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه مشکل یا ایرادی حتما قبل از آنکه اقدام به خرید دستگاه جدید نمایید با کارشناسان ما تماس بگرید. چرا که هزینه تعمیر آن بسیار پایین تر از خرید دستگاه جدید می باشد.

3- گارانتی خدمات

همکاران ما پس از تعمیر یخچال فریزر توشیبا،گارانتی و ضمانت نامه های معتبر به مدت 12 ماه را صادر می کنند. این امر به نوبه ی خود نقش بسیار مهمی را در جلب رضایت مشتریان خواهد داشت. بنابراین شما می توانید در صورت مشاهده خرابی مجدد در یخچال تان، با خیال آسوده با همکاران ما در ارتباط باشید. ارائه برگه ضمانت نامه پس از تعمیرات از مهمترین ویژگی های شرکت ما می باشد.

تعمیر و سرویس یخچال توشیبا

برای مشاوره با کارشناسان اس پی یار با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر یخچال توشیبا چقدر است؟

هزینه مربوط به تعمیرات یخچال فریزر توشیبا یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به سوی خود مشغول کرده است. هزینه های تعمیر یخچال مذکور به آیتم های متعددی بستگی دارد که از مهمترین این آیتم ها می توان به

 • نوع خرابی و مشکل مشاهده شده در یخچال
 • قیمت قطعه جدید خریداری شده
 • هزینه های ایاب و ذهاب تکنسین ها و غیره اشاره کرد.

تعرفه خدمات تعمیر یخچال فریزر توشیبا

در این بخش تعرفه تعمیرات یخچال توشیبا بیان شده است که میتوانید به صورت حدودی از قیمت تعمیر مطلع شوید. لازم به ذکر است که برای دریافت لیست قیمت روز حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات یخچال توشیبا بازه قیمت
بازه قیمت تعمیر آبسرد کن یخچال توشیبا
160.000 تومان الی 480.000 تومان
بازه قیمت رفع نشتی گاز و وکیوم کامل یخچال توشیبا
90.000 تومان الی 160.000 تومان
بازه قیمت تعویض فیلتر درایر یخچال توشیبا
45.000 تومان الی 60.000 تومان
هزینه شست و شو کامل مدار یخچال توشیبا
40.000 تومان الی 45.000 تومان
هزینه اضافه کردن کندانسور ضمیمه یخچال توشیبا
140.000 تومان الی 360.000 تومان
هزینه تعویض ترموستات یخچال توشیبا
180.000 تومان الی 350.000 تومان
بازه قیمت تعویض فن داخل سرامیکی یخچال توشیبا
650.000 تومان الی 2.000.000 تومان
بازه قیمت تعویض موتور داخل یخچال توشیبا
160.000 تومان الی 740.000 تومان
هزینه تعویض فن داخل معمولی یخچال توشیبا
180.000 تومان الی 390.000 تومان
هزینه تعمیر برد یخچال توشیبا
به مدل یخچال و زمان تعمیر بستگی دارد
بازه قیمت تعمیر یخساز ساید بای ساید یخچال توشیبا
300.000 تومان الی 790.000 تومان
هزینه تعویض تایمر یخچال توشیبا
250.000 تومان الی 390.000 تومان
بازه قیمت تعویض لاستیک دور درب یخچال توشیبا
350.000 تومان الی 1.000.000 تومان
هزینه تعمیر آبریزی از یخچال توشیبا
150.000 تومان الی 400.000 تومان
هزینه شارژ گاز یخچال توشیبا
420.000 تومان الی 940.000 تومان
هزینه تعمیر رگلاژ درب یخچال توشیبا
80.000 تومان الی 90.000 تومان
هزینه حمل درب ساید بای ساید یخچال توشیبا
250.000 تومان الی 280.000 تومان
هزینه عیب یابی یخچال توشیبا
75.000 تومان الی 95.000 تومان
هزینه عوض کردن کمپرسور یخچال توشیبا
1.400.000 تومان الی 3.500.000 تومان
بازه قیمت تعویض رله و اورلود کمپرسور یخچال توشیبا
140.000 تومان الی 320.000 تومان
بازه قیمت تعویض لولای درب یخچال توشیبا
110.000 تومان الی 150.000 تومان

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر توشیبا در تهران

نمایندگی ما خدمات گسترده ای را در تمام مناطق شهر تهران ارائه می دهد. شما هم می توانید با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، با همکاران حرفه ای ما در ارتباط بوده و تعمیر یخچال توشیبا در تهران را به دست ما بسپارید. همچنین در نظر داشته باشید که همکاران ما بلافاصله بعد از دریافت پیام شما، به آدرس درج شده اعزام خواهند شد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال هیتاچی

اعزام تعمیرکار یخچال توشیبا به شمال تهران

افرادی که ساکن مناطق شمالی تهران هستند می توانند با نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا در شمال تهران در ارتباط باشند. شرکت اس پی یار توانسته است با توجه به تجربه و سابقه ی طولانی مدت خود، خدمات بی نقصی را در تمام مناطق این شهر ارائه دهد. شما نیز چنین فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و در صورت نیاز با همکاران ما در تماس باشید. تعمیرکاران ما به محل شما اعزام میشوند.

تعمیر یخچال فریزر توشیبا در مرکز تهران

ثبت درخواست های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر توشیبا در مرکز تهران در روزهای اخیر افزایش یافته است. شما می توانید با توجه به منطقه ای که در آن ساکن هستید، به راحتی از خدمات عیب یابی و تعمیر ما بهره مند شوید. همچنین همکاران ما با توجه به ترافیک حاکم در مناطق مرکزی تهران، در زمان کوتاهی به منزل شما اعزام خواهند شد.

مرکز تعمیرات یخچال توشیبا در غرب تهران

تعمیر تخصصی یخچال توشیبا در غرب تهران همراه با گارانتی یکی از مهمترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار می باشد. شما جهت تعمیر یخچال فریزر در اختیار خود مجبور نیستید که مسافت های طولانی تری را پیموده و به تعمیرگاه مرکزی شرکت ما مراجعه نمایید. بلکه تنها با یک تماس تلفنی می توانید درخواست تان را ثبت نموده و منتظر همکاران حرفه ای و کاربلد ما باشید.

تعمیر یخچال فریزر توشیبا به شرق تهران

 یکی از محبوب ترین نمایندگی های مربوط به شرکت اس پی یار، نمایندگی شرق تهران می باشد. تکنسین های متخصص ما در این مجموعه آماده ارائه خدمات باکیفیت برای شما عزیزان هستند. بنابراین در صورت مشاهده کوچکترین و جزئی ترین خرابی در یخچال فریزر خود، بلافاصله با تکنسین های ما در تماس بوده و مشکل را شرح دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال توشیبا در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال توشیبا در جنوب تهران

افرادی که به دنبال بهترین و معتبرترین مرکز تعمیر تخصصی یخچال توشیبا در جنوب تهران هستند می توانند شماره های تماس ما را در گوشی موبایل خود ذخیره کنند تا در صورت نیاز دسترسی آسانتری را به تکنسین ها و سرویسکاران ما داشته باشند. اصلی هدف ما در این مجوعه کسب رضایت و خشنودی شما عزیزان می باشد و این امر نیز تا کنون موفق بوده ایم.

برای دریافت اطلاعات درباره مراحل تعمیر یخچال فریزر توشیبا و اینکه چرا اس پی یار را برای این خدمت انتخاب کنید می توانید پادکست زیر را گوش دهید.

مراحل تعمیر یخچال توشیبا

افرادی که به دنبال عیب یابی و رفع مشکل یخچال Toshiba خود هستند بایستی به یکسری از مراحل توجه لازم را داشته باشند. این مراحل عبارتند از:

 • تماس با همکاران ما از شرکت اس پی یار
 • ثبت درخواست خود
 • وارد کردن آدرس محل با جزئیات بیشتر
 • اعزام نیرو به محل
 • عیب یابی
 • تعمیر و تعویض
 • تست و تحویل یخچال

مراحل تعمیرات یخچال توشیبا

1- تماس با نمایندگی یخچال

شما می توانید از طریق راه های مختلف با همکاران ما در ارتباط باشید و درخواست مدنظرتان را به ثبت برسانید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت مان، با متخصصان و سرویسکاران ما در ارتباط باشند و درخواست خود را ثبت نمایند. برخی نیز می توانند حضوری به تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال توشیبا مراجعه نمایند.

2- ثبت درخواست تعمیرات

باید در حین ثبت درخواست موارد زیر را بیان کنید.

 • به صورت واضح مشکل خود را بیان کنید
 • آدرس منزل را به صورت دقیق ذکر کنید
 • ارائه شماره تلفن همراه جهت تماس تعمیرکار
 • مشخص کردن مدل یخچال تا تعمیرکار متخصص و مرتبط با برند و مدل یخچالتان اعزام شود.

 چرا که در این صورت همکاران ما با آمادگی بیشتری در محل حاضر خواهند شد.

3-  اعزام تیم تعمیرکار به محل

تعمیرکار یخچال توشیبا بلافاصله بعد از مشاهده درخواست شما، باتجربه ترین نیروی خود را به محل مدنظرتان اعزام خواهند کرد. توصیه می شود که در حین ثبت درخواست خود آدرس مربوط به محل زندگی خود را با دقت وارد کنید. چرا که در این صورت تکنسین های ما می توانند دسترسی سریع تری را داشته و در زمان کوتاهی دستگاه شما را مورد عیب یابی قرار دهند.

4- یافتن عیب یخچال

عیب یابی از مهمترین مراحل مربوط به تعمیر یخچال توشیبا می باشد. در صورت بروز کوچکترین خطا در مرحله ی یاد شده، ممکن است مشکل و خرابی یخچال تان رفع نشود. تکنسین های ما دوره های مختلف آموزشی را طی کرده اند و به خوبی با تکنیک های عیب یابی برند توشیبا از نزدیک آشنا هستند و می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.

5- تعمیر و تعویض قطعات

تکنسین های شرکت اس پی یار بعد از عیب یابی، می توانند قطعات معیوب را با دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آنها را مورد تعمیر قرار دهند. البته جهت تعمیر قطعات معیوب به زمان قابل توجهی نیاز خواهد بود. همچنین چنانچه که قطعه معیوب غیر قابل تعمیر باشد، در این صورت همکاران ما موظف هستند از قطعات جدید اورجینال همراه با گارانتی استفاده کنند.

6- تست و تحویل دستگاه

تعمیرکاران ما سعی دارند تا در زمان کوتاهی تعمیرات یخچال توشیبا را انجام داده و منزل شما را ترک کنند. همچنین بعد از انجام مراحل مربوطه ، دستگاه یاد شده را مورد تست قرار داده و سپس آن را تحویل می دهند. شما می توانید در طول تمام مراحل تعمیر و تست دستگاه نزد همکاران ما باشید و سوال های خود را مطرح کنید.

تعمیر قطعات یخچال توشیبا

همکاران و سرویسکاران ما تجربه ی زیادی را در حوزه ی تعمیر یخچال توشیبا دارند. همچنین متخصصان ما سعی دارند تا در گام اول قطعه معیوب یخچال فریزر شما را مورد تعمیر قرار دهند. چرا که در این صورت هزینه ها بسیار کاهش پیدا می کند. بنابراین اولویت اصلی همکاران ما تعمیر قطعات معیوب می باشد. همچنین سرویسکاران ما دوره های مختلف تعمیر قطعات یخچال Toshiba را گذرانده اند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال آاگ

تعمیر قطعات یخچال توشیبا

تعمیر یا تعویض ترموستات یخچال توشیبا

تعمیر یا تعویض ترموستات یکی از مهمترین خدماتی می باشد که می توانید از شرکت پیش روی خود آن را دریافت کنید. بدون شک این قطعه یکی از گران ترین قطعات مورد استفاده در یخچال ها می باشد. بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در صورت خرابی ترموستات، آن را مورد تعمیر قرار دهند. همچنین ترموستات های قدیمی از کیفیت ساخت بالاتری نیز برخوردار هستند.

تعمیر قطعه دمپر در تعمیر یخچال فریزر توشیبا

دمپر جزو قطعات مکانیکی یخچال ها می باشد که مابین دریچه فریزر و یخچال قرار گرفته و سرمای تولید شده را به قسمت های مختلف یخچال هدایت می کند. دمپر نقش یک دریچه را ایفا کرده و خرابی آن می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. متخصصان ما می توانند با توجه به تجربه ای که دارند، دمپر معیوب شما را در کوتاه ترین زمان اصلاح کنند.

تعویض لاستیک درب یخچال توشیبا

در صورت پارگی یا فرسودگی لاستیک درب یخچال، هوای گرم محیط بیرون به داخل یخچال نفوذ کرده و سبب افزایش دمای یخچال می شود. معمولا لاستیک دور درب را نمی توان مورد تعمیر قرار داد به همین دلیل همکاران ما سعی می کنند که آن را تعویض کنند. همچنین قیمت مربوط به لاستیک دور درب بسیار مناسب می باشد. بنابراین نگران تعویض قطعه ی یاد شده نبوده و در اسرع وقت آن را تعویض نمایید.

تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال توشیبا

خرابی مربوط به کمپرسور می تواند نشانه های مختلفی را در بر داشته باشد. از سوی دیگر نقش کمپرسور در عملکرد یخچال بسیار مهم می باشد. تکنسین های حرفه ای ما می توانند با توجه به تجربه و دانشی که دارند، کمپرسور معیوب یخچال تان را مورد تعمیر قرار دهند. کمپرسور مجموعه ای از سوپاپ، میل لنگ و پیستون می باشد. هزینه های تعمیر کمپرسور در مقایسه با تعویض آن بسیار مناسب و معقول خواهد بود. درصورتی که مجبور به تعویض کمپرسور شدید حتما گارانتی برای آن را دریافت نمایید تا از اصالت قطعه مطمئن شوید.

نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال توشیبا

تعمیرات یخچال توشیبا یکی از مهمترین و اصلی ترین خدمات عرضه شده در اس پی یار می باشد. شما می توانید با توجه به نوع خرابی مشاهده شده در دستگاه خود، سریعا با همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین هر یک از خرابی های مشاهده شده در یخچال های مذکور یکسری از دلایلی را به دنبال دارند. در ادامه سعی داریم تا در مورد مهمترین خرابی های مربوط به یخچال های توشیبا و راه های رفع آنها توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

تعمیر و عیب یابی یخچال توشیبا

1- چرا یخچال Toshiba یخ نمی سازد؟ راهکار تعمیرکار اس پی یار برای رفع

یکی از مهمترین خرابی هایی که سرویس یخچال توشیبا را به دنبال خواهد داشت، کار نکردن یخساز می باشد. توجه داشته باشید که مسدود شدن آب در لوله ها و گرفتگی فیلتر آب یخساز، از مهمترین آیتم هایی می باشند که سبب می شوند، یخ مدنظرتان تولید نشود. با توجه به نظر کارشناسان برای رفع چنین مشکلی می توانید فیلتر آب را تعویض نموده یا یخچال را دو ساعت از برق کشیده و اجازه دهید یخ موجود در لوله های آب ذوب شود.

2- راه حل تعمیرکاران یخچال فریزر توشیبا برای خنک نشدن دستگاه

یکی از بارزترین خرابی های مربوط به یخچال های توشیبا را خنک نکردن فریزر آن شکل داده است. در این حالت شما بایستی خرابی را از موارد زیر پیگیری نمایید:

 • برد الکترونیکی یخچال تان پیگیری کنید.
 • همچنین در بسیاری از مواقع خرابی کمپرسور نیز سبب بروز چنین مشکلی می شود. این مورد را هم باید بررسی کنید.

برای رفع آن نیز می توانید از نمایندگی تعمیر یخچال فریزر توشیبا استفاده نمایید و کمپرسور و برد الکترونیکی یخچال خود را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید.

3- برای تعمیر صدای زیاد یخچال توشیبا چکار کنیم؟

در صورتی که یخچال شما نیز در حین کار کردن سر و صدای زیادی را تولید می کند، بهتر است که فرصت را از دست نداده و مشکل را جویا شوید. موارد زیر عاملی برای این مشکل هستند:

 • به اتمام رسیدن گاز یخچال یکی از رایج ترین دلایل آن می باشد که نیاز به شارژ گاز دارد و باید توسط تعمیرکار یخچال توشیبا انجام شود.
 • فرسودگی موتور آن از مهمترین عامل ایجاد سر و صدا در تجهیزات مذکور می باشند. شما بایستی موتور یخچال خود را به شکل دوره ای مورد سرویس قرار دهید و گاز آن را شارژ نمایید.
4- در تمییز کردن این دستگاه به چه مواردی دقت کنیم؟

توصیه می شود که جهت تمیز کردن قسمت های مختلف یخچال توشیبای خود حتما:

 • آن را از برق کشیده و اجازه دهید تا به شکل کامل خاموش شود.
 • سپس می توانید با استفاده از یک دستمال نرم و مواد شوینده مناسب، قسمت های داخلی را تمیز نمایید.
 • همچنین بعد از تمیز کردن بلافاصله آن را به برق وصل نکنید و اجازه دهید چند ساعتی بگذرد.
 • از تراز بودن محل قرار گیری یخچال تان نیز مطمئن باشید.
5- عیب یابی سر و صدای زیاد فریزر

همانطور که می دانید بالا بودن سر و صدای یخچال می تواند آرامش خانواده ها را نیز به هم بزند. به همین دلیل در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی حتما علت را شناسایی نموده و مشکل را رفع کنید. بدون تردید خرابی های مربوط به موتور یخچال از اصلی ترین عامل سر و صدای زیاد یخچال ها می باشد. برای رفع آن نیز بایستی با سرویسکاران حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید.

6- چرا فریزر توشیبا به اندازه کافی خنک نمی کند؟ راه حل نمایندگی در این خصوص

در صورتی که کمپرسور یخچال تان خراب شده باشد، تجهیزات یاد شده نمی توانند به شکل مطلوب فضای داخلی یخچال را خنک کنند. بنابراین در صورت مشاهده چنین وضعیتی بهتر است که کمپرسور یخچال را مورد تعمیر قرار دهید. البته برای آن حتما با تعمیرکار یخچال توشیبا تماس بگیرید.

7- چرا درب یخچال بسته نمی شود؟ راهکار نمایندگی تعمیر یخچال فریزر توشیبا

خرابی مربوط به نوار پلاستیکی اطراف درب یخچال از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب می شود درب به شکل کامل بسته نشود. بنابراین در صورت مشاهده ی خرابی نوار پلاستیکی، آن را مورد تعویض قرار دهید. توجه داشته باشید که خراب بودن نوار مذکور، سبب افزایش میزان انرژی مصرفی یخچال تان نیز خواهد شد که این امر قطعا به ضرر شما می باشد.

8- چرا یخچال توشیبا برفک می زند؟ نحوه تعمیر آن چگونه است؟

دلایل خرابی آن بابت:

 • قرار دادن مواد غذایی گرم در داخل یخچال
 • خرابی مربوط به درب آن
 • قرار گرفتن یخچال در یک محیط مرطوب
 • باز نگهداشتن درب یخچال به مدت طولانی از مهمترین عاملی هستند که سبب برفک زدن قسمت های مختلف آن می شوند.

بنابراین برای تعمیر آن باید موارد بالا را بررسی نمایید در صورتی که مشکلی وجود نداشت با تعمیرکاران متخصص در این برند تماس بگیرید. همچنین توصیه می شود که دفترچه راهنمای استفاده از یخچال تان را با دقت مطالعه کرده و به شکل صحیح از یخچال خود استفاده کنید. 

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال بلومبرگ
9- چرا بدنه یخچال فریزر توشیبا برق دارد؟ چگونه آن را برطرف کنیم؟

علت بروز چنین مشکلی را می توان در سیستم برق رسانی یخچال مورد بررسی قرار داد. بدون شک خرابی یاد شده بسیار خطرناک بوده و ممکن است خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. بنابراین در صورت مشاهده چنین مشکلی سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا در اس پی یار تماس بگیرید.

10- چرا آب در کف دستگاه جمع می شود؟ راه کار تعمیرکار یخچال توشیبا چیست؟

تعمیر مشکل جمع شدن آب در کف یخچال توشیبا

یخچال های توشیبا با فناوری بدون برفک تولید می شوند و در صورت ایجاد هرگونه برفکی نیز، یخچال آن را به شکل خودکار ذوب می کند. همچنین یخ ذوب شده از طریق سوراخ داخل ناودان به بیرون از فضای داخلی یخچال هدایت می گردد. مسدود شدن سوراخ میانی ناودان یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که سبب می شود تا آب در کف یا زیر جا میوه ای جمع شود.

11- چرا یخچال Toshiba یخ زدایی نمی کند؟ چطوری آن را تعمیر کنیم؟

 توجه نمایید که دلایل زیادی جهت یخ زدایی نکردن یخچال فریزرها وجود دارد که از مهمترین این دلایل می توان به

 • عدم تنظیم بودن دمای مربوط به یخچال
 • خرابی تایمر یخ زدایی
 • مشکل در مونتاژ هیتر یخ زدایی
 • ایراد در برد کنترل یخ زدایی
 • مواد غذایی زیادی در داخل یخچال
 • عیب در برد کنترل اصلی و غیره اشاره کرد. 

تمامی قطعات نام برده جز قطعات مهم یخچال توشیبا می باشند و حتما در صورت تعمیر یا تعویض قطعه، گارانتی لازم را از نمایندگی دریافت نمایید.

12- چرا موتور یخچال یکسره و پیوسته کار می‌کند؟

یکی از مهمترین خرابی هایی که تعمیر یخچال توشیبا را به دنبال دارد، یکسره کار کردن موتور مربوط به آن می باشد. این امر دلایل متعددی را دارد که حتما باید توسط کارشناس بررسی شود. از مهمترین آنها می توان به

 • خرابی کمپرسور
 • تراز نبودن محل قرارا گیری یخچال
 • کاهش میزان گاز یخچال
 • خرابی تایمر دیفراست
 • کثیف بودن کویل ها یا کندانسور یخچال
 • از بین رفتن لاستیک دور درب یخچال و غیره اشاره نمود.
13- چرا فن یخچال توشیبا کار نمیکند؟ + پیشنهاد تعمیرکار ما برای رفع آن

یکی از بارزترین خرابی های مربوط به یخچال های توشیبا را خرابی فن آنها شکل داده است. در صورت خرابی فن تجهیزات یاد شده، دمای یخچال در قسمت های مختلف متغیر بوده و یخچال نمی تواند از مواد غذایی داخل خود به خوبی نگهداری کند. برای رفع آن بایستی سرویسکاران قطعه یاد شده را با دقت بالایی مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز قطعه را تعمیر یا تعویض کنند.

14- علت نوسان درجه یخچال توشیبا چیست؟ چگونه برطرف کنیم؟

برای عیب یابی آن باید موارد زیر را بررسی نمود چون ممکن است دلیل آن:

 • خرابی مربوط به کمپرسور باشد
 • مشکل در برد الکترونیکی
 • عیب در سنسور و لاستیک دور درب یخچال باشد

این موارد از مهمترین آیتم هایی هستند که سبب نوسانات درجه یخچال می شوند. همچنین در برخی از مواقع خرابی خازن موتور یخچال، عملکرد نادرست دیفراست، خرابی برخی از قطعات الکترونیکی یخچال و نشتی گاز از مهمترین مواردی هستند که سبب تغییرات درجه دما در یخچال ها می شوند.

15- چرا یخچال فریزر توشیبا اتومات نمی کند؟ نحوه تعمیر آن چگونه است؟

تعمیر اتومات نکردن یخچال فریزر توشیبا

اتومات نشدن یخچال یکی از مهمترین مواردی می باشد که به دنبال خود تعمیر یخچال توشیبا را نیاز خواهد داشت. از مهمترین علل بروز چنین مشکلی می توان به نشتی گاز یخچال، خرابی ترموستات، ضعیف شدن موتور یخچال و غیره اشاره کرد. در چنین حالتی بایستی قطعات یاد شده مورد بررسی قرار بگیرند تا بتوان مشکل را شناسایی و در زمان کوتاهی آن را رفع نمود.

 سرویس یخچال توشیبا چگونه از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

بدون شک عدم توجه به سرویس های دوره ای سبب می شود که افراد به خدمات تعمیر یخچال توشیبا نیاز داشته باشند. بنابراین توصیه می گردد که به شکل دوره ای و هر شش ماه یک بار یخچال فریزر در اختیارتان را مورد سرویس دهی قرار دهید. چرا که با انجام سرویس های لازم، خرابی های یخچال تان شناسایی و مورد رفع قرار می گیرند. بنابراین شما مجبور نخواهید بود که جهت تعمیر یخچال خود هزینه های بالایی را پرداخت کنید.

سرویس یخچال توشیبا

چه مواردی در سرویس یخچال توشیبا انجام میشود؟

سرویسکاران ما در حین سرویس یخچال فریزر توشیبا، آیتم های بسیار متعددی را مورد بررسی قرار می دهند. از مهمترین این آیتم ها می توان به

 • بررسی لاستیک دور درب یخچال
 • چک کردن میزان برفک ایجاد شده در یخچال
 • کنترل عملکرد صحیح دیفراست
 • بررسی میزان گاز یخچال
 • چک کردن سیم های رابط
 • بررسی لوله ی بلو، تنظیم ترموستات
 • گوش دادن به میزان و شدت سرو صدای یخچال در حین کار کردن اشاره نمود.

با این نکات دیرتر به تعمیر یخچال فریزر توشیبا نیاز پیدا می کنید

با استفاده و نگهداری صحیح از یخچال خود دیگر نیازی به تعمیر یخچال فریزر توشیبا نخواهید داشت. توصیه می شود که در حین استفاده از یخچال تان به برخی از موارد مهم توجه کافی را داشته باشید. مهمترین این نکات عبارتند از:

 • تراز بودن محل قرار گیری یخچال
 • درب یخچال را بیهوده باز و بسته نکنید
 • جهت وصل کردن یخچال به برق از محافظ های باکیفیت استفاده کنید
 • مواد غذایی داغ و گرم را در داخل یخچال قرار دهید.

سوالات متداول

زمان مربوط به تعمیر یخچال توشیبا چقدر می باشد؟

توجه نمایید که زمان مورد نیاز برای تعمیر یخچال های توشیبا به نوع خرابی آنها بستگی دارد. در برخی از مواقع تنها با تعویض یک قطعه می توان یخچال تان را به راحتی مورد تعمیر قرار داد. این در حالی است که خرابی مربوط به کمپرسور یا موتور یخچال به زمان زیادی جهت تعمیر نیاز دارد. بنابراین همکاران ما بعد از بررسی و عیب یابی یخچال تان می توانند زمان دقیقی را برای شما ارائه دهند. 

اصلی ترین نقاط قوت مربوط به شرکت خدمات و فنی اس پی یار کدامند؟

شرکت خدماتی ما یکی از شناخته ترین نمایندگی ها در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد. مهمترین نقاط قوت مربوط به شرکت خدماتی مذکور عبارتند از:

ارائه گارانتی برای تعمیرات خود
استفاده از قطعات اورجینال
داشتن سرعت عمل بالا
داشتن تجربه کافی
استفاده از تجهیزات مدرن جهت تعمیر لوازم خانگی مشتریان. 

نمایندگی تعمیر یخچال سایر برندها

دیدگاه (10)

 1. بهناز

  2 اردیبهشت 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشید نزدیک به یک ماه یخچال ما موتورش به نظر میاد بیش از حد داغ میکند علت چیه ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید در صورت نیاز از تعمیر کاران شما کمک بگیریم

  • پشتیبان اس پی یار

   2 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   تا جایی که می‌توانید درب یخچال را به دفعات زیاد باز و بسته نکنید و درب آن را نیز برای زمان زیادی باز نگه‌ندارید.
   درصورت خرابی، عیب و انسداد قطعاتی چون کمپرسور، کندانسور و انواع فن‌ها، نسبت به تعویض آنها با قطعات اورجینال اقدام کنید برای راهنمایی بیشتر میتوانید با متخصصین ما در تماس باشید (02191001912)

 2. فاطمه

  4 تیر 1401 پاسخ

  سلام یخچال توشیبا داریم یخچالمون چند روزی برفک میزند میشه لطفا راهنمایی کنید

  • پشتیبان اس پی یار

   4 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   امکان دارد غذای داغ گذاشته باشید داخل یخچال یا یخچالتون در محیط مناسبی قرار نگرفته عواملی هستن که باعث می شود یخچالتون برفک بزند.

 3. سامان

  9 تیر 1401 پاسخ

  سلام یخچال ما صدای زیادی داره میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ایراد از چیه ؟

  • پشتیبان اس پی یار

   9 تیر 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ابتدا، نسبت به بررسی فن اپراتور یخچال که در درون آن و یا در پشت یخچال قرار گرفته است، دست به‌کار شوید. برای بررسی و تعمیر هر یک از قطعات سست و معیوب‌ شده نیاز به مشورت با متخصصین مجرب دارید تا با عیب‌یابی بهینه نسبت به تعویض قطعه‌ی معبوب اقدام کنند در صورت لزوم میتوانید تماس حاصل فرمایید (02191001912)

 4. نازنین خزایی

  19 تیر 1401 پاسخ

  یخچال ما امروز دچار نشتی آب شده میشه لطفا بگین باید چه اقدامی انجام بدیم؟

  • پشتیبان اس پی یار

   19 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   باید فیلتر آب بررسی شود و هر از چند گاهی نسبت به تخلیه‌ی مخزن یخچال و سرویس لوله‌های تخلیه و مویی آن اقدام کنید و درصورت وجود نشتی، آن را از هرگونه مواد اضافی و گرفتگی پاکسازی نمایید تا آب از طریق لوله به بیرون هدایت شود و نشتی نداشته باشد میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا تماس حاصل فرمایید برای رفع مشکلتان (02191001912)

 5. فریبا نادری

  12 مرداد 1401 پاسخ

  سلام روزتون بخیر یخچالمون خنکی اولبه رو نداره میشه راهنمایی کنید باید چه اقدامی برای حل این مشکل انجام بدم

  • پشتیبان اس پی یار

   12 مرداد 1401 پاسخ

   خرابی ترموستات یا کمپرسور یا فن یخچال باشد باید توسط تعمیرکار یخچال توشیبا بررسی های لازم انجام گیرد.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.