یخچال

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

نیازمند خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک هستید؟ می توانید با اطمینان خاطر شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی رسمی این برند انتخاب کنید. ما خدمات تعمیر یخچال به صورت حرفه ای و سرویس دوره ای کامل این نوع از محصولات را در نظر داریم. ما با سال ها تجربه در این حوزه توانسته ایم با عیب یابی درست رضایت کامل مشتریان خود را به دست آوریم. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین خرابی ها و ارورهای این دستگاه بپردازیم و عوامل موثر بر هزینه آن را بیان کنیم. لازم به ذکر است تمامی خدمات به مدت یک سال گارانتی میشوند.

تماس با بهترین نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

اس پی یار به عنوان یکی از برترین شرکت های فعال در حوزه ی تعمیرات لوازم و خانگی و نمایندگی رسمی برند جنرال الکترونیک در خدمت شما عزیزان است. در صورت بروز هرگونه خرابی یا ایجاد هر گونه مشکل می توانید با ما با استفاده از راه های موجود در تماس باشید. ما به عنوان نمایندگی رسمی این برند خدمات گسترده ای را برای تعمیرات محصولات آن در نظر داریم. مهندسین اردان ما می تواند توصیه های ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند. از بارزترین دلایلی که باعث شده است ما را به عنوان نمایندگی معتبر انتخاب کنید را در ادامه بیان نموده ایم.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

اس پی یار به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. ما با سال ها فعالیت در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی مختلف برند جنرال الکتریک مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت شما باشیم. به منظور بهره مندی از خدمات ما برای تعمیرات حرفه یی این برند از یخچال می توانید با توجه به محله ای از تهران که زندگی می کنید با یکی از نمایندگی های شمال, غرب, شرق و یا جنوب تماس بگیرید.

تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران

اس پی یار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان است. در هر بازه ی زمانی که با یک مشکل اساسی در کارایی این برند از یخچال مواجه شدید بلافاصله با ما در تماس باشید. ما می دانیم که باید چه راهکارهایی را انجام دهیم. مهم نیست کدام محله از شمال تهران زندگی می کنید ما تمام محلات از جمله موارد زیر را پوشش می دهیم.

شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مرکز تهران

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مرکز تهران کدام است؟ آیا به دنبال یک نمایندگی رسمی برای تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک هستید؟ می توانید با اطمینان خاطر از خدمات شرکت اس پی یار بهره مند شوید. شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی رسمی برندهای مختلف و بهره مندی از یک کادر کاملا حرفه ای و با تجربه در این حوزه در خدمت شما عزیزان است. با ما می توانید به همه ی نگرانی های خود برای تعمیر و سرویس دوره ای این نوع از محصولات پایان دهید.

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

اعزام تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک به غرب تهران

اس پی یار با اعزام تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک و با ارائه ی خدمات تعمیرات حرفه ای و سرویس دوره ای این برند از یخچال توانسته است رضایت کامل مخاطبان خود را به دست آورد. ما با سال ها تخصص به خوبی می دانیم که چه فاکتورهایی می تواند سبب بروز خرابی در این نوع از دستگاه ها باشد.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

اس پی یار بزرگترین نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران است. همشهریان عزیز آن که در این ناحیه از تهران زندگی می کنند، در صورت بروز هرگونه مشکل می توانند بلافاصله با ما در ارتباط باشند. یخچال یک دستگاه حساس می باشد که کارای بسیار مهم دارد. هر گونه خرابی در آن باید با ملاحظات جدی انجام شود.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران

هموطنان عزیزمان در جنوب تهران و اقصی نقاط تهران بزرگ می توانند به منظور بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران با شرکت اس پی یار در ارتباط باشند. ما در اسرع وقت اقدامات اعزام نیرو به محل را در نظر داریم. تمامی محلات جنوب تهران تحت پوشش این مجموعه می باشند.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

مراحل تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را به همکاران اس پی یار بسپارید تا بتواند از کیفیت خوب با پرداخت هزینه ای بسیار منصفانه ای راضی باشید. در حال حاضر شرکت های تعمیر لوازم خانگی در دو دسته طبقه بندی می شوند. برخی از شرکت های به عنوان نمایندگی رسمی برندهای مختلف، خدمات تعمیر با گارانتی را ارائه میدهند و برخی از سودجویان نیز با پیشنهاد هزینه ی کمتر به دنبال فریب افراد هستند. پس در انتخاب مراکز تعمیرات تخصصی دقت کافی داشته باشید. مراحل تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت زیر است:

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال هایسنس

1- تماس با نمایندگی های مجاز

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر General Electric اولین اقدامی است که باید در اولویت قرار گیرد. زمانی که یک خرابی جدی در کارایی دستگاه ایجاد شده است بدون اینکه اقدام خودسرانه ای برای برطرف ساختن آن انجام دهید با ما در تماس باشید. در برخی مواقع توصیه می کنیم که حتما اتصال برق را چک کنید . اگر خرابی حاصل شده به این مورد مربوط نشود، پس لازم است بررسی های جدی با احتیاط لازم انجام شود. تکنسین های ما اقدامات مربوط برای تعمیرات حرفه ای را در اختیار شما قرار خواهند داد.

2- بیان مشکل ایجاد شده با جزئیات

ثبت درخواست در مرحله ی بعدی دنبال می شود. زمانی که شما با همکاران ما در تماس هستید، ابتدا توضیحات اولیه در مورد نوع دستگاه و خرابی حاصل شما از شما درخواست می شود. حتی در همین مرحله نیز کارشناسان ما می توانند برآورد مطلوبی از خرابی حاصل شده در اختیار شما قرار دهند. بعد از آن درخواست تعمیرات شما ثبت می شود. در صورتی که بنا به هر دلیلی مجبور به لغو درخواست تعمیر باشید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

مراحل تعمیر یخچال جنرال الکتریک

3- اعزام تیم تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل

اعزام نیرو به محل در هر نقطه ای از تهران مرحله ی دیگر می باشد. بعد از اینکه فرایند درخواست ثبت شد، اقدامات اعزام نیرو در اولویت قرار می گیرد. ما در تلاش هستیم که در همان روز که شما با ما تماس گرفته اید، فرایند تعمیرات را انجام دهیم. ما می دانیم که خرابی این نوع از لوازم خانگی می تواند چه مشکلاتی را برای شما حاصل کند . ما می دانیم که بدون یک یخچال سالم، مواد غذایی شما در کوتاه مدت در عرض چند ساعت فاسد می شوند. پس به صورت فوری در محل حاضر می شویم.

4- عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی را به تکنسین های کاربلد ما بسپارید. در این صورت می توانید هم هزینه ی بسیار خوبی بپردازید و هم از کیفیت تعمیر یخچال جنرال الکتریک به خوبی راضی شوید. عیب یابی دقیق در صورتی می تواند به خوبی انجام شود که شما تخصص تجربه ی کافی داشته باشید. اگر عیب یابی به طور مطلوب انجام نشود، تعمیرات نیز دقیق نخواهد بود. برای اینکه بتوانیم به عیب یابی دقیق دست یابیم، لازم است از تجهیزات مدرن برای تست دستگاه های مختلف مجهز باشیم.

5- تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به نوع مشکل

تعمیر و تعویض قطعات یک مرحله ی مهم در ثبت درخوئاست در نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک می باشد. زمانی که قطعه ای کارایی خود را از دست می دهد، باید یا تعمیر شود یا تعویض گردد. البته توجه کنید در این مورد ما در تلاش هستیم که اقدامات تعمیر را انتخاب کنیم تا هزینه ی کمتری را بپردازید. قطعه ای که خراب شده است می تواند کارایی دستگاه های مختلف را نیز تحت کنترل قرار دهد. زمانی که نتوانیم در اسرع وقت اقدامات تعمیر آن را به خوبی انجام دهیم، مشکلات موجود دو چندان خواهد بود.

6- تست و تحویل دستگاه سالم

بعد از تکمیل شدن فرایند تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک ما اقدامات تست همه ی دستگاه ها را تحت نظر شما انجام دهند. ما اینجا هستیم تا شما دیگر به نگرانی های خود برای خرابی لوازم خانگی مختلف پایان دهید. زمانی که قطعه ای خراب می شود این موضوع می تواند نگرانی های مختلف ایجاد کند. افراد با بودجه ی کافی ندارند یا اینکه اعتماد کافی ندارند. به همین دلیل در تلاش هستیم با دریافت هزینه ی معقول، خدمات تعمیر با گارانتی کافی را ارائه دهیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک اس پی یار چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟ 

ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک با ارائه ی خدمات تعمیر و سرویس دوره ای حرفه ای در خدمت شما هستیم. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید بدون هر گونه نگرانی از مزیت این نوع از دستگاه ها بهره مند شوید. اصولا برند جنرال الکتریک یکی از برندهای محبوب می باشد که محصولاتی با کارایی مطلوب تولید می کند. اگر اصول لازم برای استفاده ی صحیح آن را در اولویت قرار دهید. به ندرت گرفتار خرابی آن خواهید بود. به همین دلیل است که تاکید می شود سرویس یخچال را به صورت سالانه جدی بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی اس پی یار

1- داشتن تعمیرکاران حرفه ای در مجموعه

تعمیرکاران ما با تخصص و تجربه و شرکت در دوره های گوناگون شناخت کامل به همه ی خطاها و ارورهای این دستگاه دارند. به همین دلیل است که ما توانسته ایم با اطمینان خاطر رضایت شما را به دست آوریم. به همین دلیل است که ما همیشه در اولویت شما عزیزان هستیم. کافی است یکبار ارائه شده توسط تکنسین های ما را در اولویت قرار دهید در این صورت همیشه با اطمینان خاطر ما را انتخاب خواهید کرد.

2- تعمیر قطعات و کاهش هزینه

تعمیر قطعات یخچال General Electric نیازمند تجربه و شناخت کافی از قطعات این برند از یخچال است. زمانی که شما ندانید که کارایی هر یک از قطعات به چه صورت بوده است چگونه می توانید اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای آن را انتخاب کنید. یک تکنسین کاربلد به خوبی می تواند حدس بزند چه عواملی سبب شد است .که کارایی یک قطعه خراب شود و مناسب با آن نیز توصیه های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد. با تعمیر قطعه و جلوگیری از تعویض آن باعث کاهش هزینه تعمیرات خواهید شد.

3- ارائه گارانتی یک ساله بعد از خدمات

اگر تعمیرات شما توسط مجموعه اس پی یار انجام شود، تمامی خدمات و قطعات ارائه شده به مدت یک سال گارانتی می شود و بابت آن به شما شما فاکتور ارائه میشود. این ضمانت به گونه ای است که تا یک سال آینده هر مشکلی ایجاد شود به صورت رایگان توسط تعمیرکاران انجام می شود.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال دیپوینت

4- اعزام فوری تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک به محل

اس پی یار دارای تعداد زیادی نیرو در اقصی و نقاط تهران می باشد. به همین منظور در هر محله ای از شمال، جنوب یا شرق و غرب تهران باشید در کمتر از یک ساعت نیرو را به محل شما اعزام میکنیم. این یک مزیت غیر قابل انکار می باشد.

سرویس و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

هزینه  تعمیر یخچال جنرال الکتریک چقدر است؟ چه عواملی می تواند در قیمت و هزینه ی درخواستی تاثیر گذار باشد؟ نمی توان یک نرخ ثابت برای تعمیرات در نظر گرفت. دلیل این امر آن است که فاکتورهای گوناگونی در قیمت دخیل می باشد. چه قطعه های خراب شده است ؟ چه قدر باید زمان صرف شود باید پروسه ی تعمیرات تکمیل شود؟ همه ی این موارد می تواند به نوبه ی خود در قیمت نهایی اثر گذار باشد. ما میدانیم که بسیاری از افراد به دلیل قیمت زیاد تعمیرات، فرایند لازم را به تاخیر می اندازد. به همین دلیل در تلاش هستیم قیمت مطلوبی پیشنهاد دهیم. 

خدمات نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال فریزر جنرال الکتریک در منزل

ما خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل و در محل را برای همه ی کاربران خود در اقصی نقاط تهران در شمال تا جنوب در شرق تا غرب فعال کرده ایم. ما می دانیم که انتقال یک لوازم خانگی خراب شده به محل تعمیر نیازمند پرداخت هزینه ی گزاف است. از سوی دیگر این فرایند می تواند یک روز شما را به هدر دهد. باید در ترافیک های سنگین تهران منتظر بمانید. از سوی دیگر با بهره مندی از تعمیرات در محل می توانید نظارت کامل به پروسه ی عیب یابی داشته باشید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل

آیا میتوانیم خود برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل اقدام کنیم؟

اگر تجربه و تخصص جزیی در تعمیر لوازم الکترونیکی دارید این تخصص را به ابعاد مختلف گسترش دهید. تعمیر یک لوازم خانگی جزیی به هیچ وجه قابل مقایسه با تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیست. اگر به تجهیزات حرفه ای در این مورد آشنایی ندارید اگر به خوبی نمی دانید که اقداماتی باید انجام دهید. پس خودسرانه به فکر تعمیرات این دستگاه نباشید. یک خرابی می تواند علل گوناگونی داشته باشد. همانطور که در بخش های قبل یادآور شدیم. باید پروسه ی مربوط زیر نظر افراد با تجربه انجام شود.

عیب یابی متداولترین مشکلات یخچال جنرال الکتریک و تعمیر آن

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک باید توسط افراد و کارشناسان آشنا به خطاهای این برند از یخچال انجام شود. همچنین پروسه ی عیب یابی نیازمند لوازم و تجهیزات خاصی می باشد. باید کارایی قطعات مختلف تست شود. در صورتی که یک قطعه ای خراب می باشد، اقدامات تعمیر یا تعویض آن انجام شود. یک تعمیر کار حرفه ای به خوبی می داند که باید چه اقداماتی انجام دهد تا قطعه ی خراب شده را احیا کند. حتما یافتن دلیل مشکل و رفع آن را به تکنسین یخچال جنرال التریک بسپارید و از انجام خودسرانه آن بپرهیزید.

وجود سروصدای زیاد در یخچال پیام مهمی می باشد که شما به تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک نیاز دارید. در حالت کلی یخچال زمان کار کردن صدای خاصی را تولید می کند ولی این صدا کاملا طبیعی است. پس اگر شاهد هر گونه صدای عجیب و غریب در کارایی این نوع از دستگاه ها هستید پس بلافاصله اقدامات لازم برای برطرف ساختن آن را جدی بگیرید. هر خرابی می تواند سبب ایجاد صدای مختلف در این دستگاه باشد.

برفک زدن می تواند به وجود هوای گرم در داخل آن مربوط شود. زمانی که هوای گرم به داخل یخچال نفوذ پیدا می کند. با این نوع از مشکلات مواجه هستیم. به همین دلیل توصیه می شود از زیاد باز و بسته کردن درب یخچال به شدت پرهیز کنید. همجنین خرابی قطعات مختلف آن از جمله کمپرسور، ترموستات نیز می تواند عامل برای ایجاد ان نوع از خرابی ها باشد. پس لازم است در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات حتما با افراد کاردان برای تعمیرات حرفه ای در تماس باشید.

مهمترین اقدامی که دستگاه انجام میدهد این است که با دریافت جریان الکتریسیته ی کافی، گرمای موجود در داخل یخچال را به بیرون انتقال می دهد و سبب سرد شدن آن می شود. پس اگر دستگاه کارایی خود را به خوبی انجام نمی دهد در این صورت به احتمال زیاد یک مشکل اساسی رخ داده است. در ابتدا چک کنید آیا یخچال کاملا پر می باشد؟ اگر کاملا پر باشد در این حالت طبیعی است با این مشکل مواجه شویم. در مرحله ی بعدی نیز اتصال برق را بررسی کنید. اگر مشکل به این دو مورد وابسته نیست با ما در تماس باشید.

دلایل مختلفی می تواند سبب ایجاد بوی بد در کارایی این نوع از دستگاه ها باشد. در اولین اقدام حتما به سالم بودن مواد غذایی رسیدگی کنید. اگر مواد غذایی خراب شود، این امر می تواند سبب ایجاد بوی نامطلوب در یخچال شود. نقص فنی در از دیگر عوامل ایجاد بوی بد در داخل یخچال است. البته توجه کنید این مشکل در بسیاری از برندها رخ می دهد.

همه ی قطعات به صورت پیوسته با هم کار می کنند. اگر کارایی دستگاه منظم نیست. به عنوان مثال به صورت یکسره کار می کند یا اینکه برای مدت زمان طولانی کار نمی کند. این امر می تواند دال بر خرابی برخی از قطعات آن باشد. در اولویت قدم تکنسین های ما کارایی کمپرسور را مورد بررسی قرار می دهند. همچنین محل قرار گیری دستگاه و نحوه ی استفاده از آن نیز فاکتورهای مهمی برای ایجاد بی نظمی در کارایی دستگاه می باشد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال آزمایش

شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک از دیگر اقداماتی است که همکاران ما مد نظر دارند. در صورتی که خرابی ایجاد شده در یخچال به دلیل کاهش میزان گاز آن رخ داده باشد، باید پروسه ی لازم برای تعمیرات شارژ را مد نظر قرار دهیم. در این مورد نیز از تجهیزات خاصی استفاده می شود. متناسب با نوع گاز، فرآیند شارژ انجام می شود. برای این امر نیز لازم است همه ی عملیات لازم با جدیت و ایمنی  کامل صورت گیرد. ندانم کاری در این مورد می تواند مشکلات موجود را تشدید دهد.

 با سرویس یخچال جنرال الکتریک از خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک جلوگیری کنید

سرویس یخچال جنرال الکتریک از مهمترین اقداماتی است که میتواند در افزایش طول عمر مفید دستگاه و البته افزایش بازده آن مهم باشد. متاسفانه بسیاری از کاربران ما به این مورد کاملا بی توجه هستند. زمانی که سرویس دوره ای به موقع انجام می شود ما می توانیم به خرابی های مختلف در اسرع وقت دسترسی داشته باشیم. ما می توانیم توصیه های مفید در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری کنید. هزینه ی سرویس دوره ای بسیار ناچیز است ولی این اقدام برای افزایش کارایی دستگاه بسیار مهم می باشد.

سرویس یخچال جنرال الکتریک

چه فاکتورهایی در سرویس یخچال جنرال الکتریک بررسی میشود؟

در پروسه ی سرویس دوره ای ما همه ی قطعات اصلی  و فرعی را تست می کنیم و کارایی آنها بررسی می شود. همچنین اگر با هر گونه علائم خرابی می توانید رهنمودهای لازم را از همکاران ما دریافت کنید. زمانی که سرویس دوره ای در اولویت قرار می گیرد شما با اطمینان خاطر می تواند از دستگاه مربوطه استفاده کنید. ما همچنین نکات مهم برای نگهداری و استفاده ی صحیح این دستگاه را در سرویس دوره ای آن در اختیار شما قرار خواهیم داد. مواردی شامل:

 • تراز بودن یا نبودن دستگاه
 • رفع بوی بد آن
 • بررسی ورودی و خروجی شلنگ ها و کلی موارد دیگر

ارور های یخچال فریزر جنرال الکتریک و نحوه برطرف نمودن آن

زمانی که قطعه ای در دستگاه خراب می شود یا اختلالی در بخشی از یخچال رخ می دهد، معمولا این خرابی به صورت علائم و ارور خاص نمایان می شود.در ابتدا لازم است بگوییم اگر با ارورهای مختلف مواجه شدید، دچار نگرانی نباشید. بسیاری از ارورها به دلیل قطعی برق یا وجود مشکل در اتصالات برق رخ می دهد. البته برخی از آنها نیز خطاهای مهمی می باشند. در این صورت حتما با افراد کاردان در این زمینه در تماس باشید. در ادامه در نظر داریم به برخی از مهمترین کدخطاهای  یخچال جنرال الکتریک میپردازیم.  

نوع ارور (کد خطا) علت (معنی) راهکار
CC
گرم بودن دمای فریزر
بستن درب تعویض لاستیک درب حذف کد خطا از طریق دکمه
CI
عملکرد نامطلوب یخساز
بررسی شیر آب وردی تعویض مجموعه یخساز که باید توسط تعمیرکار حرفه ای یخچال جنرال الکتریک انجام شود
FF
بررسی غذاهای یخ زده
تعویض واشر درب بسته نگهداشتن درب فریزر
dE
خرابی سیستم یخ زدایی و دیفراست
تعویض سیستم یخ زدایی و دیفراست بررسی اتصلات عیوب تعویض المنت یخ زدایی در صورت خراب بودن. برای رفع آن با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.
DF
عدم وجود جریان در مدار یخچال
کنترل ترموستات و سنسور دیفراست و البته المنت یخ زدایی حتما برای حل آن از یک تکنسین یخچال فریزر جنرال الکتریک کمک بگیرید
PF
خطا در برق ورودی به یخچال
بررسی پریز و کابل یخچال استفاده از محافظ چک کردن برق ورودی
tC
عدم وجود اروری در یخچال
همان خطای ECمی تواند باشد.
tF
عدم وجود اروری در یخچال
همان خطای EF می تواند باشد
ارور ۸۸ یا ۸۹
• امکان نوسان شدید برق • مسئله الکتریکی
رفع خرابی صفحه کنترل جدا کردن یخچال از پریز برق حتما به تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک ببرید.
E2
مشکل در صفحه کنترل اصلی
تعویض برد الکترونیکی این قطعه بسیار حساس هست حتما با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.
HRS
خطا در سیستم یخزدایی یا دیفراست
بررسی کارایی برد الکترونیکی ایجاد ارتباط بین دیفراست و برد کنترلر

در استفاده و نگهداری از یخچال جنرال الکتریک چه نکاتی توجه کنیم تا دستگاه دیرتر خراب شود؟

چه نکاتی را برای استفاده ی صحیح و نگهداری بهینه میدانید؟ تا چه اندازه ای به این نکات توجه دارید؟ آیا یخچال شما در موقعیت مناسب قرار گرفته است؟ آیا به صورت دوره ای اقدامات لازم برای تمیز کردن بخش های مختلف آن را مد نظر دارید. در پروسه ی تمیز کردن دستگاه جه نوع مواد و ترکیبات شیمیایی را انتخاب می کنید؟ در صورتی که اصول استفاده ی صحیح این نوع از محصولات را نمی داند حتما در سرویس دوره ای یخچال جنرال الکتریک توصیه های لازم را از متخصصان فعال در این حوزه دریافت کنید.

سوالات متداول 

دلیل انتخاب نمایندگی اس پی یار چیست؟

 نمایندگی ما با استخدام نیروی حرفه ای و کاربلد به بهترین نحو ممکن تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را انجام می دهد.

آیا نمایندگی اس پی یار ضمانت اصل بودن قطعات تعمیر شده را ارائه می دهد؟

 بله. تمامی خدمات ارائه شده توسط نمایندگی اس پی یار دارای ضمانت کالا و گارانتی می باشد.

هزینه های تعمیرات یخچال جنرال الکتریک چقدر می باشد؟

شما می توانید برای مطلع شدن از هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک با پشتیبانی و کارشناسان نمایندگی ما تماس برقرار نمایید. 

دیدگاه (10)

 1. علی احمدی

  15 آذر 1400 پاسخ

  سلام
  ببخشید یخچال فریزر ما جنرال الکتریک هست چند روزه به صورت مداوم از داخل یخچال صدایی شبه به کرکر بگوش میرسه.البته وقتی درب یخچال باز میشه صدا قطع میشه و دوباره که درب بسته میشه شروع میشه.بنظرتون مشکل از فن داخل هست یا مشکل دیگه؟ ممنونم از پاسخ گویی شما

  • پشتیبان اس پی یار

   17 آذر 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. کنار فن داخل، برفک و یخ زیاد شده و به پروانه فن رسیده که باعث برخورد پروانه با یخ می شود. یخچال را خاموش کنید صفحه روی فن را باز کنید و قطعات سیستم دیفراست شامل ترموفیوز ، المنت و ترمودیسک را چک کنید. برای مشاوره با نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اس پس یار 02191001912 تماس بگیرید.

 2. متین

  7 دی 1400 پاسخ

  سلام . یخچال جنرال الکتریک دارم ۴۵ دقیقه کار میکنه و یکساعت خاموش هست . مشکلی هم در سرما نداره و خوب خنک میکنه ایا این ایراد داره یا نرمال هست ؟ مرسی

  • پشتیبان اس پی یار

   7 دی 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. این روند نرمال است و برای تایم کار کردن کمپرسور و اتومات کردن یخچال ساعت و تایمی تعریف نشده و نسبت به دما کمپرسور کار می کند. یادآوری کنیم که برای راندمان و کارکرد بهتر حتما کندانسور را تمیز کنید. در صورت نیاز به مشاوره و ارسال تعمیرکار با تعمیرگاه یخچال جنرال الکتریک در اس پی یار 02191001912 تماس بگیرید.

 3. مریم مومنی

  6 اردیبهشت 1401 پاسخ

  یخچال جنرال الکتریک داریم. چند وقتی که کمپرسور وفن فریز خیلی روشن میمونه شاید نزدیک به سه ساعت ولی با این حال دمای فریزر به دمای تعیین شده(۱۶_)نمیرسه.علت چیست؟ممنون

  • پشتیبان اس پی یار

   7 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر محترم. مشکل میتواند از درست عمل نکردن سیستم دیفراست و یخ زدگی اواپراتور باشد یا مشکل از نشت گاز یخچال است. برای راهنمایی بیشتر و ارسال تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک در اس پی یار با شماره 02191001912 تماس بگیرید.

 4. زهرا نادری

  11 خرداد 1401 پاسخ

  سلام یخچال جنرال الکتریک ارور میده و مواد غذایی بالای یخچال یخ میزنن. علت چیه؟؟؟

  • پشتیبان اس پی یار

   13 خرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. احتمالا نیاز است تا سنسور داخل یخچال را تعویض کنید. برای دریافت مشاوره با نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک 02191001912 تماس بگیرید.

 5. مهران

  14 تیر 1401 پاسخ

  با عرض سلام
  یخچال ما ساید جنرال الکتریک هستش الان قسمت فریزر سرد هستش ولی قسمت یخچال گرمه و مواد داخلش داره خراب می شه لطفا بفرمایید عیب از چیه؟

  • پشتیبان اس پی یار

   15 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. باید نشتی گاز توسط تکنسین تست شود. برای راهنمایی و ارسال تکنسین یخچال جنرال الکتریک با شماره 02191001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.