خانه » تعمیر یخچال دونار
تعمیر یخچال فریزر دونار

تعمیر یخچال دونار

امروزه بسیاری از افراد با درخواست تعمیر یخچال دونار به شرکت خدماتی ما مراجعه می کنند. چرا که به خوبی می دانند با سپردن تعمیرات یخچال خود به دست تعمیرکاران حرفه ای ما، می توانند ایرادهای دستگاه خود را برطرف کنند. توصیه می شود که همیشه به شکل صحیح از یخچال فریزر Donar خود استفاده نمایید اما درصورت خرابی حتما یک نمایندگی معتبر را انتخاب نمایید. 

امروزه بسیاری از کاربران در وب سایت های مختلف به دنبال آشنایی با بهترین و معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال دونار هستند. چرا که دوست دارند تا لوازم خانگی ارزشمند خود را به دست افراد توانا و باتجربه بسپارند. شرکت خدماتی اس پی یار یکی از بهترین مرکزهای خدمات پس از فروش در شهر تهران می باشد. شما می توانید شماره تلفن های متعددی را در وب سایت پیش روی خود مشاهده نمایید و آنها را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید.

نحوه تماس با نمایندگان تعمیرات دونار

خدمات نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال دونار در منزل

بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال دونار در منزل می تواند مزایای بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد. شما هم می توانید با توجه به خدمت یاد شده از همکاران ما بخواهید که تعمیرات یخچال فریزر دونار تان را در محل انجام دهند. از مهمترین مزایای خدمت یاد شده می توان به کاهش هزینه های تعمیرات اشاره نمود. چرا که کاربران مجبور نخواهند بود تا برای حل مشکل دستگاه خود آن را از منزل شان تا تعمیرگاه اصلی شرکت مان انتقال دهند.

آیا میتوانیم یخچال دونار را خودمان در منزل تعمیر کنیم؟

رفع خرابی یخچال دونار را خودسرانه در منزل تان انجام ندهید. توجه نمایید که جهت برطرف کردن مشکل یخچال بایستی دوره های آموزشی مختلفی را سپری کرد و تجربه های لازم را به دست آورد. بنابراین خودسرانه اقدامی را جهت تعمیر دستگاه یاد شده انجام نداده و حتما موضوع خرابی یخچال فریزر Donar خود را با همکاران اس پی یار در میان بگذارید. تعمیرات نیازمند یکسری از مهمترین تجهیزات و دستگاه ها می باشد.

چرا اس پی یار را برای تعمیر حرفه ای یخچال دونار انتخاب کنیم؟

قبل از نهایی کردن درخواست تعمیرات حرفه ای یخچال دونار خود از وب سایت ما، می توانید راجع به انواع خدمات عرضه شده از سوی شرکت تعمیر لوازم خانگی اس پی یار، اطلاعاتی را به دست آورید. همچنین در نظر داشته باشید که مهمترین خدمات مربوط به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دونار (Donar) عبارتند از:

 • ویژگی منحصر به فرد تعمیرکاران
 • ارائه خدمات تعمیرات در محل
 • ارائه خدمات فوری و سریع
 • ارائه گارانتی و فاکتور
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال برند دونار
 • داشتن شعب مختلف در سراسر شهر بزرگ تهران.

ویژگی منحصر به فرد تعمیرکار یخچال اس پی یار

تعمیرکاران حرفه ای اس پی یار توانسته اند یک سری از بارزترین و بی نظیرترین ویژگی ها را به خود اختصاص دهند. از مهمترین این مشخصات می توان به:

 • سرعت عمل بالا
 • داشتن مدرک فنی حرفه ای
 • شرکت در کلاس ها و دوره های مختلف
 • باتجربه و توانمند بودن در کارهای تخصصی و فنی اشاره کرد.

ستون های اصلی شرکت یاد شده را تعمیرکاران حرفه ای آن شکل داده اند. شما هم برای انجام تعمیرات یخچال دونار خود، به تکنسین های ما اعتماد لازم و کافی را داشته باشید.

تعمیر کاران اس پی یار قطعات را تعمیر میکند نه تعویض!

ویژگی منحصر به فرد تعمیر کار یخچال دونار

تعمیر قطعات بدون شک بسیار مقرون به صرفه تر از خرید قطعات جدید می باشد. توجه نمایید در بسیاری از مواقع مشکل یخچال فریزر دونار تنها با تعمیر یک قطعه برطرف شده و شما می توانید مثل روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. از سوی دیگر قیمت قطعات جدید و عرضه شده در بازار کنونی بسیار بالا می باشد. بنابراین تعمیرات قطعات یخچال فریزر Donar بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. چون نمایندگی اس پی یار همیشه منافع مشتریان را به منافع خود ارجح می داند، از این رو تمام تلاش خود را می کند تا قطعه را تعمیر نماید. مگر اینکه چاره ای نباشد!

 

تعمیر فوری یخچال دونار

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار اس پی یار به شکل فوری از بی نظیرترین و بهترین خدمات عرضه شده در شرکت خدماتی ما می باشد. ارائه خدمات فوری و سریع تنها یکی از مهمترین تکنیک های مربوط به جلب توجه مشتریان می باشد. البته همکاران ما در حین ارائه خدمات فوری، از کیفیت خدمات عرضه شده نمی کاهند. بلکه شما می توانید کیفیت و سرعت عمل بالا را در کنار یکدیگر احساس کنید. همکاران و تعمیرکاران ما به بهترین شکل ممکن خدمات مذکور را ارائه خواهند داد.

 

مشاوره رایگان کارشناسان

دریافت مشاوره رایگان در خصوص تعمیرات یکی از مهمترین انتظارات کاربران می باشد که بایستی به بهترین شکل ممکن برآورد شود. توجه داشته باشید که امروزه کاربران به دنبال دریافت بهترین خدمات نیز هستند و برای این منظور دوست دارند تا در صورت امکان مشاوره های رایگانی را در این خصوص به دست آورند. شما می توانید جهت بهره مندی از خدمت یاد شده فرصت را غنیمت شمرده و با ما در ارتباط باشید.

 

گارانتی خدمات تعمیر

می دانید که شرکت و نمایندگی پیش روی شما برای تک تک مشتریان خود ضمانت بعد از خدمات صادر می کند. جالب است بدانید که در بازار رقابتی امروزه شرکت هایی می توانند مشتریان وفادار خود را حفظ کنند که بتوانند از مزایای رقابتی بهره مند شوند. بدون شک ارائه گارانتی یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای رقابتی مورد استفاده توسط همکاران ما می باشد. شما نیز از چنین خدماتی بی بهره نمانید.

هزینه تعمیرات یخچال دونار در اس پی یار

هزینه تعمیرات یخچال دونار

هزینه تعمیر یخچال دونار از بارزترین سوال هایی می باشد که شما بایستی در خصوص این امر اطلاعاتی را به دست آورید. نمایندگی ما سعی دارد تا با کمترین هزینه های ممکن تعمیرات یخچال فریزر دونار را انجام دهند. البته لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به تعمیرات بسیار متفاوت و متغیر هستند . همکاران ما بعد از بررسی ایراد یخچال شما می توانند اطلاعاتی را در خصوص هزینه های احتمالی  ارائه دهند. عوامل مختلفی در محاسبه قیمت تعمیر اثر می گذارد که شامل:

 • نوع خرابی و عیب یابی یخچال دونار
 • تعویض یا تعمیر قطعه
 • قطعه اصل یا فیک

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در تهران

در لیست مربوط به بهترین و معروف ترین نمایندگی ها و شرکت های خدماتی می توان به شرکت اس پی یار اشاره کرد. اصلی ترین خدمات ما را می توانید در شهر تهران مشاهده کنید. فرقی نمی کند شما در کدام یک از مناطق این شهر زندگی می کنید. بلکه می توانید تنها با یک تماس تلفنی، درخواست خود را اعلام نموده و منتظر تعمیرکاران ما باشید. همچنین در حین ثبت درخواست حتما به جزئیات آدرس محل سکونت تان توجه نمایید.

اعزام تعمیرکار یخچال دونار به شمال تهران

مجموعه اس پی یار یکی از بزرگ ترین و تخصصی ترین شرکت های خدماتی در کشورمان می باشد. امروزه بسیاری از افرادی که در شمال تهران زندگی می کنند، می توانند به راحتی با ما در تماس بوده و درخواست کمک نمایند. دوستان ما در شمال تهران سعی دارند در کمتر از چند دقیقه به محل مدنظرتان اعزام شده و ایراد یخچال تان را مورد بررسی قرار دهند. یکی از مهمترین ویژگی های همکاران ما را بالا بودن قدرت تشخیص و عیب یابی آنها شکل داده است. محل هایی که در شمال تهران پوشش می دهیم شامل:

تعمیرگاه مرکزی یخچال دونار در مرکز تهران

بهترین زمان جهت مراجعه به تعمیرگاه مجاز یخچال دونار زمانی می باشد که شما متوجه ایراد یخچال خود شده اید. چرا که بی توجهی به این موضوع می تواند مشکلات بزرگ تر و دردسرسازی را نیز به دنبال داشته باشد. کاربرانی که در مناطق مرکزی تهران زندگی می کنند می توانند با نمایندگی اس پی یار در ارتباط بوده و از همکاران حرفه ای ما بخواهند که برای رفع مشکل یخچال دونار به منزل شان اعزام شوند. همچنین اسم شرکت خدماتی اس پی یار را همیشه به خاطر داشته باشید. محله های تحت پوشش شامل:

مرکز تعمیرات حرفه ای یخچال دونار در غرب تهران

اگر شما هم قصد دارید تا با معتبرترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دونار در غرب تهران همراه با گارانتی ارتباط برقرار کنید، بهتر است که فرصت ارزنده و بی نظیر پیش روی خود را از دست ندهید. نمایندگی ما شعب مختلفی را در سراسر محله های غرب تهران دارد و اصلی ترین هدف ما در این مجموعه این است که بهترین خدمات را برای کاربران و مشتریان خود عرضه کنیم. همچنین یخچال های برند دونار در سال های اخیر جزو پرفروش ترین یخچال فریزرهای موجود در کشورمان می باشد. محله هایی که در غرب تهران پوشش داده می شود شامل:

ارسال تکنسین یخچال دونار به شرق تهران

تعمیر یخچال دونار در شرق تهران از بارزترین خدمات تخصصی مربوط به نمایندگی ما می باشد و ساکنان شرق تهران می توانند بدون هرگونه نگرانی با ما در ارتباط باشند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند. البته فراموش نشود که در روزهای اخیر تعداد درخواست های تعمیرات یخچال فریزر دونار افزایش یافته است. با این حال همکاران ما سعی دارند تا سریع ترین و بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهند. محله هایی که در شرق تهران پوشش می دهیم شامل:

ارسال تکنسین یخچال دونار به جنوب تهران

بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال دونار در جنوب تهران را نمایندگی اس پی یار شکل داده است. چرا که تمام محله های این منطقه در کمترین زمان پوشش داده می شود. شما هم می توانید جهت ثبت درخواست مدنظرتان به صفحه ی اصلی وب سایت ما مراجعه نموده و درخواست خود را با جزئیات بالایی نهایی کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از کاربران از جنوب شهر تهران با ما تماس گرفته و درخواست تعمیرات یخچال فریزر دونار (Donar)می نمایند. تعمیرکاران ما سعی دارند تا بلافاصله بعد از دریافت پیام درخواست شما، به محل اعزام شوند. محله های تحت پوشش در جنوب تهران شامل:

مراحل تعمیر یخچال دونار در اس پی یار

مراحل تعمیرات یخچال دونار

مراحل رفع مشکلات یخچال دونار بسیار متفاوت می باشد که در گام های اولیه شما بایستی با دقت بالایی وضعیت یخچال فریزر تان را شرح دهید و در گام های بعدی تکنسین های ما بایستی با تمام توان خود اقدام به تعمیر یخچال فریزر دونار نمایند. همچنین شما می توانید جهت کسب مطالب بیشتر و تکمیلی با همکاران پشتیبانی ما در ارتباط باشید

1-تماس با نمایندگی

تعمیر یخچال دونار در زمان کوتاه به تجربه و تخصص بالایی نیاز دارد و این امر تنها از دست همکاران ما بر می آید. شما می توانید در گام اول با یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر یخچال در ارتباط باشید. اس پی یار از شناخته شده ترین شرکت های خدمات پس از فروش در تهران می باشد. شما می توانید با یکی از شماره های درج شده در وب سایت ما تماس لازم را برقرار کرده و درخواست تان را ثبت نمایید.

2-ثبت درخواست عیب یابی و تعمیر

افرادی که دوست دارند تا در کمترین زمان ممکن تعمیر یخچال فریزر دونار(Donar) خود را انجام دهند، بهتر است که با دقت بالایی درخواست تعمیرات دستگاه یاد شده را ثبت کنند. چرا که در غیر این صورت همکاران ما نمی توانند پی به درخواست شما برده و خدمات مدنظرتان را ارائه دهند. جهت ثبت درخواست یاد شده می توان به دو روش آنلاین و تلفنی اقدام نمود. فراموش نکنید که روش آنلاین یکی از سریع ترین راه های مربوط به ثبت درخواست می باشد.

3-اعزام تیم تعمیرات به محل

اعزام تعمیرکار یخچال دونار به محل، یکی از بارزترین خدمات ارائه شده از سوی شرکت خدماتی ما می باشد. برخی از همکاران ما به شکل سیار در نقاط مختلف شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر دونار هستند. فراموش نشود که تک تک همکاران ما از تخصص لازم جهت رفع عیوب دستگاه های مذکور برخوردارند. بنابراین پیشنهاد می شود که بدون دغدغه و داشتن هرگونه استرسی، مشکلات دستگاه خود را به دست های توانای همکاران ما بسپارید.

4-عیب یابی یخچال دونار

عیب یابی یخچال فریزر دونار یکی از گام های مربوط به تعمیرات می باشد. شما می توانید با توجه به سابقه ی درخشان نمایندگی ما، با خیال آسوده درخواست خود را به دست سرویسکاران ما بسپارید. قدرت تشخیص و عیب یابی همکاران ما بسیار بالا می باشد. به طوری که می توانند در کمتر از چند دقیقه به ایراد و مشکل یخچال تان پی ببرند. همچنین جهت عیب یابی یخچال می توان از ابزارها و تجهیزات گوناگونی نیز استفاده کرد.

5-تعمیر و تعویض قطعات

تعمیر قطعات یخچال دونار، یکی از حساس ترین و مهمترین مراحل مربوط به تعمیرات می باشد. در این مرحله سرویسکاران ما با بهره مندی از تجربه و توانایی خود می توانند قطعات معیوب را مورد تعمیر قرار داده و آن را مورد نصب قرار دهند. همچنین در برخی از مواقع برخی از قطعات به شکل سوخته درآورده می شوند که در این حالت همکاران ما مجبورند از قطعات اورجینال و جدید برای تعمیر استفاده کنند ام باز هم جای نگرانی نیست زیرا تمامی قطعات توسط نمایندگی گارانتی می شود.

6-تست و تحویل دستگاه

تکنسین های شرکت خدماتی اس پی یار توانسته اند با شرکت در دوره های آموزشی مختلف، به بهترین شکل با جزئیات تعمیر یخچال فریزر دونار آشنا شوند و بهترین بازدهی را از خود در حین تعمیرات دستگاه مذکور ارائه دهند. همچنین تکنسین های ما بعد از تعمیرات یخچال فریزر دونار موظف هستند که یخچال فریزر شما را مورد تست قرار داده و از رفع ایراد به وجود آمده اطمینان لازم را به دست آورند. آخرین مرحله نیز تحویل دستگاه به مشتریان می باشد

تعمیر قطعات یخچال دوناردر اس پی یار

تعمیر قطعات یخچال دورنا

تعمیرات یخچال دونار همانطور می دانید از مهمترین خدماتی می باشد که توسط تعمیرکاران اس پی یار ارائه می شود. جالب است بدانید که همکاران ما تخصص بالایی را در خصوص تعمیرات قطعات مختلف یخچال فریزرهای برند دونار دارند. به عبارتی همکاران ما می توانند ترمودیسک، سنسور دیفراست، فیوز حرارتی و هیتر دیفراست معیوب یخچال شما را در کمترین زمان ممکن مورد تعمیر قرار داده و این قطعات را بار دیگر در یخچال تان نصب کنند.

1-تعمیر ترمودیسک

در حین سوختن ترمودیسک یخچال تان نیاز مبرمی را به خدمات تعمیر یخچال دونار پیدا خواهد کرد. چرا که سوختن قطعه ی یاد شده می تواند آسیب های جدی تری را به یخچال تان وارد نموده و عملکرد صحیح آن را مختل سازد. توجه داشته باشید که جهت تعمیر ترمودیسک بایستی تجربه ی بالایی را داشت در غیر این صورت نمی توان قطعه مذکور را به شکل صحیح مورد تعمیر قرار داد. همچنین قیمت مربوط به قطعه یاد شده بسیار بالا می باشد.

2-تعمیر سنسور دیفراست 

سنسور دیفراست یکی از مهمترین قطعات تعبیه شده در داخل یخچال می باشد که وظیفه آن به کار انداختن دیفراست می باشد. به عبارتی دیفراست زمانی عملکرد خود را انجام می دهد که توسط سنسور خود مورد تحریک واقع شود. تعمیرکاران ما تجربه و دانش بسیار زیادی را در این قطعه دارند، دارند. بنابراین نیازی به خرید سنسور دیفراست جدید نبوده و با هزینه های کمتری می توانید این قطعه را تعمیر کنید.

3-رفع مشکل هیتر دیفراست

سرویسکاران ما در حین ارائه خدمات سعی دارند تا جایی که امکان است قطعات سوخته و معیوب یخچال فریزر مشتریان خود را مورد تعمیر قرار دهند. یکی از این قطعات را هیتر دیفراست شکل داده است. عدم استفاده از یخچال و خرابی مربوط به موتور می تواند آسیب های زیادی را به هیتر دیفراست وارد کند. خرابی این قطعه هم مشکلات متعددی را پشت سر دارد که از مهمترین این مشکلات می توان به عدم خنک شدن یخچال و عدم منجمد شدن مواد غذایی در فریزر اشاره کرد.

4-تعمیر فیوز حرارتی

در بسیاری از مواقع شاهد سوختن فیوز حرارتی در یخچال فریزرهای دونار هستیم. این امر متعدد ترین ایرادها و خرابی ها را به دنبال دارد. به همین دلیل همکاران ما سعی خواهند داشت تا با استفاده از تجهیزات و ابزارهای در اختیار خود، فیوز حرارتی شما را مورد تعمیر قرار دهند. از سوی دیگر فراموش نشود که قطعه ی یاد شده نقش بسیار مهمی را در عملکرد صحیح یخچال برعهده دارد. به همین دلیل تعمیر آن را به تعویق نیندازید.

5-تعمیر فن اواپراتور

در حین تعمیر یخچال دونار همکاران ما مجبور هستند که سالم بودن برخی از قطعات را با دقت بررسی کنند. از مهمترین این قطعات می توان به فن اواپراتور اشاره کرد. فن یاد شده در یخچال فریزر دونار از نقش بسیار مهمی برخوردار است. جهت تعمیر فن اواپراتور بایستی تجربه و دانش کافی را داشته باشید چرا که قطعه مذکور یکی از حساس ترین قطعات تعبیه شده در یخچال فریزر دونار می باشد. قیمت قطعه یاد شده بسیار گران است.

6-تعمیر تایمر سنسور

یکی از مهمترین قطعات یخچال فریزر دونار که بیشتر از سایر قطعات یخچال دچار خرابی می شود، تایمر سنسور یخچال می باشد. خرابی این قطعه می تواند مشکلات و دردسرهای زیادی را برای شما به وجود آورد. به همین دلیل توصیه می شود که در صورت خرابی تایمر سنسور یخچال فریزر دونار، سریعا برای رفع مشکل قطعه، با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال دونار تماس بگیرید. البته در برخی از موارد فن اواپراتور به هیچ عنوان قابل تعمیر نبوده و در چنین حالتی بایستی از قطعه جدیدی استفاده کرد.

7-تعمیر تایمر دیفراست

همکاران ما در حین تعمیر یخچال دونار موظف هستند که مهمترین قطعات مربوط به دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند. چرا که در این صورت می توانند تمام مشکلات و ایرادات دستگاه را شناسایی نموده و آنها را رفع کنند. تایمر دیفراست از اساسی ترین قطعات مربوط به یخچال فریزر دونار می باشد. متخصصان و سرویسکاران ما می توانند با تجهیزات در اختیار خود، تایمر دیفراست را با دقت بالایی مورد تعمیر قرار دهند.

8-تعمیر ترموستات

تعمیر ترموستات به زمان قابل توجهی نیاز دارد به همین دلیل همکاران ما سعی می کنند تا با جزئیات و دقت بیشتری تعمیر ترموستات یخچال فریزر دونار را انجام دهند. خرابی های مربوط به ترموستات می تواند عملکرد درست و صحیح یخچال فریزر دونار تان را با مشکل مواجه سازد. به همین دلیل توصیه می گردد که در اسرع وقت اقدامات مربوط به تعمیرات ترموستات یخچال فریزر دونار را انجام دهید. همکاران ما بعد از ارائه خدمات، گارانتی معتبری را ارائه می دهند.

9-تعمیر فن کندانسور

در مبحث مربوط به تعمیر یخچال دونار لازم است که همه جنبه های مربوط به تعمیرات را در نظر گرفت. همکاران ما تجربه درخشانی را در خصوص تعمیر فن کندانسور دارند. توجه نمایید که در بسیاری از مواقع فن کندانسور قابلیت تعمیر را داشته و سرویسکاران ما می توانند در اسرع وقت قطعه یاد شده را مورد تعمیر قرار دهند. هزینه های متعلق به عیب یابی و اصلاح ان بسیار مناسب و معقول می باشد.

سرویس یخچال دونار چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

سرویس یخچال دونار

تعمیر یخچال دونار نیز می تواند یکسری از مشکلات را برای افراد به دنبال داشته باشد. به عنوان مثال افراد مجبور هستند که برای مدتی از یخچال خود استفاده نکنند یا هزینه هایی را جهت تعمیر یخچال شان پرداخت کنند. بنابراین بهتر است که سالانه دو بار به شکل مرتب دستگاه خود را مورد سرویس قرار داده و ایرادهای جزئی آن را رفع کنید. با سرویس یخچال دونار خود نیاز بسیار کمتری را به اخذ خدمات تعمیر پیدا خواهید کرد.

چه مواردی در سرویس یخچال دونار انجام میشود؟

نمایندگی تعمیرات یخچال دونار، به مشتریان خود توصیه می نمایند که سرویس دهی یخچال های خود را به تعویق نیندازند و اهمیت بالایی را برای این امر داشته باشند. در حین سرویس یخچال فریزرهای دونار:

 • تمام اتصالات یخچال
 • نوار لاستیکی دور درب
 • لامپ صفحه نمایش
 • تراز بودن یخچال
 • دمای موتور
 • میزان صدای یخچال
 • زمان مربوط به استارت آن با دقت بالایی توسط همکاران ما مورد بررسی قرار می گیرند.

عیب یابی و تعمیرات یخچال دونار در اس پی یار

تعمیر یخچال دونار یکی از مهمترین خدمات ارائه شده از سوی همکاران ما در شرکت خدماتی اس پی یار می باشد. شما می توانید با توجه به نوع خرابی یخچال فریزر دونار خود، سریعا با تعمیرکاران ما در ارتباط بوده و درخواست تان را ثبت کنید. البته توجه داشته باشید که خرابی های مربوط به یخچال های یاد شده بسیار متنوع می باشند. شما می توانید قبل از ثبت درخواست خود، در مورد شایع ترین و رایج ترین خرابی های یخچال فریزر دونار(Donar) اطلاعاتی را به دست آورید.

عیب یابی و تعمیرات یخچال دونار

چرا یخچال دونار خنک نمی کند؟ پیشنهاد تعمیرکار یخچال دونار برای رفع آن

یخچال فریزر دونار به دلایل بسیار متعددی نمی تواند سرمای لازم را تولید نموده و محتوای داخل خود را خنک نگه دارد. البته فراموش نشود که:

 • خرابی کمپرسور
 • از کار افتادن موتور
 • خرابی مربوط به فن کندانسور
 • و کاهش میزان گاز یخچال

 از مهمترین عوامل ایجاد مشکل یاد شده می باشند. همکاران ما به کمک تجهیزات در اختیار خود می توانند عیب یابی لازم را انجام داده و یخچال فریزر دونار شما را در کمتر از چند ساعت مورد تعمیر قرار دهند. اگر نیاز به تعمیر قطعه باشد آن را با قطعه اورجینال تعویض و گارانتی می کنند.

عیب یابی و تعمیر بسته نشدن درب یخچال دونار توسط سرویس کاران اس پی یار

مشکل بسته نشدن درب یخچال یکی از مهمترین مواردی می باشد که به دنبال خود نیاز به تعمیر یخچال دونار(Donar) را دارد. مهمترین دلایل این خرابی عبارتند از:

 • مانع ای جلوی درب می باشد
 • درب یخچال با وسایل سنگین پر شده باشد
 • یخچال تراز نباشد
 • خرابی مربوط به لاستیک دور درب یخچال
 • خرابی استوپر

تعمیر اتومات نکردن دستگاه

ترموستات به صورت خودکار بر حسب دمای داخل یخچال فرمان قطع یا وصل را به کمپرسور میدهد. بعضی مواقع یخچال به علت برخی تغییرات داخلی دستگاه ‌نمیتواند این کار را انجام دهد‌. مهمترین عواملی که علت اتومات نکردن یخچال می شوند عبارتند از:

 • نشتی گاز و کم بودن سرم
 • خرابی ترموستات
 • ضعیف شدن موتور
 • یخچال کثیف بودن لوله های کندانسور و کویل
 • خراب شدن هیتر دیفراست یا تایمر یخ زدایی
 • خرابی موتور فن کندانسور
 • خراب شدن لاستیک دور درب
 • ایراد در برد اصلی
 • بی دقتی در نصب و نگهداری.

چرا بدنه یخچال دونار داغ است؟ برای رفع عیب و تعمیر دستگاه چه کنیم؟

در موقع کارکرد طبیعی یخچال گرم بودن بدنه امری عادی است اما اگر احساس کردین که دمای بدنه غیر طبیعی میباشد. در صورت احساس گرمای شدید حین لمس کردن دیواره و درب یخچال بایستی نگران بود و سریعا اقدامات مربوط به دلیل این وضعیت را پیگیری کرد. مهمترین دلایل مربوط به داغ شدن بدنه یخچال عبارتند از: کثیفی سیم پیچی کندانسور، کثیفی لوله های کندانسور، کار زیاد کمپرسور، خرابی فن های خنک کننده

چرا موارد غذایی در فریزر دونار منجمد نمی شود؟ برای عیب یابی و تعمیر دستگاه چه باید کرد؟

امروزه یکی از پرمصرف ترین وسایل خانگی را یخچال فریزر شکل داده در این میان دونار یکی از محبوب ترین برندها در ایران میباشد. در صورت نیاز به تعمیر این برند جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و کافیست برای رفع مشکل یخچال دونار با ما تماس بگیرید. برخی از پارامترهایی که باعث منجمد نشدن مواد غذایی در یخچال فریزر دونار میشوند عبارتند از:

 • خرابی سیم پیچی خازن
 • خرابی برد کنترل دمای فریزر
 • ایراد در موتور فن کندانسور
 • ایراد موتور فن اواپراتور

 جهت عیب یابی دقیق و تعمیر با ما تماس حاصل فرمایید.

علت یخ زدن پشت یخچال فریزر دونار چیست؟ چگونه آن را عیب یابی کنیم؟

یخ زدن لوله های پشتی یکی از مشکلات رایج یخچال‌ها در همه ی برندها و مدل ها میباشد. لوله های پشت یخچال ها با نام اواپراتور شناخته میشوند که ایجاد سرما میکنند. یخ زدن آنها باعث می شود به تعمیرات یخچال دونار نیار پیدا کنید. مهمترین علت هایی که باعث یخ زدن اواپراتورها میشوند عبارتند از:

 • باز و بست زیاد درب یخچال
 • خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی ترموستات یخچال
 • کم بودن گاز
 • کار کردن یکسره کمپرسور
 • گرد و خاک لوله های اواپراتور
 • باز ماندن زیاد درب یخچال.

چرا یخچال دونار سرد نمی کند؟ نظر تعمیرکار اس پی یار در این باره

خنک نکردن داخل یخچال باعث فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال میشود که یک معضل بزرگ میباشد برای رفع این ایراد باید دلیل خنک نکردن داخل یخچال را پیدا کنیم از جمله این دلایل عبارتند از:

 • ایراد سیم پیچی برق رسانی
 • خرابی ترموستات
 • مکان غیر استاندارد یخچال
 • خرابی رله و کمپرسور
 • خرابی برد الکترونیکی کمبود گاز و تولید باد گرم
 • خرابی نوار درب
 • مشکل فن کندانسور

 در صورت مواجه شدن با این مشکل در یخچال‌های دونار می توانید با تعمیرکاران ما تماس و درخواست خود را ثبت نمایید. ما تمامی خدمات تعمیر را گارانتی می کنیم.

علت فاسد شدن مواد غذایی در یخچال دونار چیست؟ چطور مانع از آن شویم؟

در صورت مشاهده غذاهای فاسد در داخل یخچال خود، حتما از خدمات تعمیر یخچال دونار بهره مند شوید. چرا که فاسد شدن مواد غذایی در داخل یخچال دلایل بسیار متعددی را به دنبال دارد. از مهمترین آنها می توان به:

 • خرابی فن کندانسور
 • کاهش عمر موتور
 • وجود باکتری در داخل یخچال
 • قرار گرفتن یخچال در یک محیط مرطوب
 • پایین بودن دمای مربوط به یخچال و غیره اشاره کرد.

در چنین وضعیتی توصیه می گردد که تمام عامل های یاد شده مورد بررسی قرار بگیرند.

چرا دمای فریزر دونار تغییر نمی کند؟ روش تعمیر و عیب یابی دستگاه به چه صورت است؟

عدم تغییر دمای فریزر دونار یکی از رایج ترین خرابی های مربوط به این محصولات می باشد. در چنین حالتی بهتر است که سریعا به دفترچه راهنمای آن مراجعه نموده یا با سرویسکار یخچال دونار ما تماس تلفنی داشته باشید. علت چنین مشکلی را خرابی مربوط به:

 • صفحه نمایشی یخچال
 • خرابی ترموستات
 • خرابی فن کندانسور و غیره شکل داده است.

عدم تغییر دمای فریزر می تواند مواد غذایی شما را به شکل درست منجمد نکند. بنابراین شما به خدمات تعمیر یخچال دونار نیاز خواهید داشت.

چرا داخل یخچال خنک نمی شود و برفک فریزر زیاد می شود؟ نحوه عیب یابی یخچال دونار در این مواقع چیست؟

برخی از کاربران با مشکل افزایش میزان برفک یخچال و عدم سرد کردن آن با سرویسکاران ما تماس می گیرند. توجه نمایید که:

 • خرابی لاستیک دور درب یخچال
 • قرار دادن مواد غذایی گرم در داخل یخچال
 • خرابی فن و کمپرسور یخچال از مهمترین دلایل خرابی یاد شده هستند.

در چنین حالتی بهتر است که یخچال تان را از مواد غذایی خالی کرده و با ما در ارتباط باشید. همچنین جهت برفک زدایی نیز از اجسام تیز استفاده نکنید چرا که این امر به یخچال تان آسیب وارد می نماید.

علت سر و صدای زیاد یخچال دونار چیست؟ پیشنهاد تعمیرکاران اس پی یار برای رفع آن

صدای بلند و اضافه یخچال ها باعث سلب آرامش در خانه میشود که تکنسین تعمیر یخچال دونار برای حل این گونه موارد منتظر تماس شما عزیزان میباشند. این صداهای ناهنجار ممکن است بعلت خرابی برخی از قطعات باشد که مهمترین این قطعات عبارتند از:

 • صدای موتور فن اواپراتور
 • پروانه های فن یخچال
 • صدای موتور فن کندانسور
 • صدای تق تق کمپرسور یخچال
 • صدای اتصالات شل شده یخچال
 • نصب غیر اصولی و تراز نبودن یخچال نیز میتواند باعث ایجاد صداهای اضافی در یخچال شود.

دلیل کار نکردن لامپ یخچال دونار چیست؟  عیب یابی از نظر مرکز تعمیرات یخچال دونار اس پی یار

در مبحث مربوط به رایج ترین خرابی های مربوط به یخچال فریزرهای دونار می توان به خرابی لامپ یخچال اشاره کرد. از مهمترین علت روشن نشدن لامپ یخچال می توان به:

 • خرابی لامپ
 • بروز مشکلات جزئی در سیستم برق رسانی یخچال
 • خرابی مربوط به سنسورهای تعبیه شده در یخچال و غیره اشاره کرد.

 در برخی از مواقع مشکل مذکور به شکل خود به خود رفع می شود. در غیر این صورت می توانید از خدمات پس از فروش یخچال تان بهره مند شوید.

چرا نمایشگرهای یخچال دونار کار نمی کند؟ چگونه دستگاه را تعمیر و عیب یابی نماییم؟

امروزه تمام یخچال فریزرهای دونار مجهز به نمایشگر دیجیتالی هستند و شما می توانید دمای داخل یخچال تان را از طریق نمایشگر یاد شده مورد بررسی قرار دهید. خرابی مربوط به این محصولات بسیار رایج می باشد که در این صورت کاربران به خدمات تعمیر یخچال دونار نیاز پیدا خواهند کرد. بروز ایرادات در سیستم برق رسانی و خرابی نمایشگر می تواند علت اصلی بروز چنین مشکلی باشد که توسط همکاران ما به سرعت عیب یابی و رفع می گردد.

دلیل گرم بودن محفظه فریزر یخچال دونار چیست ؟ اس پی یار آن را تعمیر می کند؟

گرم بودن محفظه فریزر یخچال دونار یکی از نادرترین خرابی های مشاهده در یخچال های دونار می باشد. در صورت مشاهده ی چنین وضعیتی می توانید:

 • کمپرسور
 • ترموستات
 • موتور
 • فن اواپراتور یخچال تان را مورد بررسی قرار دهید.

مشکل رخ داده می تواند به مواد غذایی شما آسیب های زیادی را وارد کند. به همین دلیل قبل از بروز اتفاق ناگواری سریعا با تکنسین های اس پی یار در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید.

 موتور یخچال دونار ضعیف شده چطوری آن را تعمیر کنیم؟

یکی از رایج ترین دلایل در خواست تعمیر یخچال دونار، ضعیف شدن موتور آن می باشد. دلایل بسیار مختلفی سبب این مشکل میشود. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • استفاده نادرست از یخچال
 • قرار دادن یخچال در محیط مرطوب و بسیار گرم
 • خرابی برخی از قطعات اصلی مربوط به یخچال
 • خرابی برد الکترونیکی اشاره نمود.

مشکل مذکور می تواند عملکرد یخچال تان را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. جهت بررسی قدرت موتور یخچال خود با تعمیرکاران ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

 تعمیرکار اس پی یار چه راهکاری را برای تعمیر مشکل نشتی آب از یخچال دونار دارند؟

تعمیرکاران یخچال اس پی یار، راهکارهای بسیار متفاوتی را برای مشکل نشتی آب پیشنهاد می دهند که از مهمترین آنها می توان به بررسی خرابی مربوط به:

 • لوله تخلیه آب
 • بررسی لوله های اتصال آب آبسردکن یخچال
 • بررسی اواپراتور
 • چک کردن لاستیک دور درب یخچال اشاره کرد.

وجود آب در قسمت های داخلی یخچال می تواند به مرور زمان سبب فرسودگی قطعات داخلی آن بوده و بوی نامطبوعی را نیز از خود در داخل یخچال منتشر نماید. جهت ثبت درخواست و رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

پیشنهاد سرویس کاران یخچال دونار برای رفع بوی بد آن چیست؟

بوی بد یخچال نیز خدمات تعمیر یخچال دونار را به دنبال دارد. از مهمترین دلایل بروز بوی بد در داخل یخچال می توان به عدم:

 • تمیز کردن یخچال
 • جمع شدن آب در یخچال
 • قرار دادن مواد غذایی فاسد در یخچال
 • مواد غذایی را بدون بسته بندی در یخچال قرار دادن و غیره اشاره کرد.

در چنین مواقعی بایستی یخچال خود را از مواد غذایی اضافه و فاسد تمیز نموده و قسمت های مختلف آن را به کمک دستمال نرم و مایع خوشبو کننده مورد نظافت قرار دهید.

علت داغ کردن موتور یخچال دونار چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیر کنیم؟

دمای موتور یخچال فریزرهای دونار در حین کار کردن افزایش پیدا می کند. البته داغ بودن بیش از حد موتور محصولات مذکور نشان از وجود یک سری خرابی ها در آنها می باشد. چرا که خرابی موجود در یخچال فشار مضاعفی را بر روی موتور داشته و سبب افزایش دمای آن می شود.

 • تراز نبودن یخچال
 • باز و بسته کردن نابجای درب یخچال
 • خرابی مربوط به کمپرسور
 • به اتمام رسیدن گاز یخچال جزو مهمترین آیتم هایی هستند که سبب بروز مشکل یاد شده می شوند.

دلیل خاموش شدن یخچال دونار چیست؟ چگونه آن را تعمیر کنیم؟

در برخی از مواقع یخچال های دونار خاموش نشده و به شکل مداوم کار می کنند. این امر می تواند به موتور یخچال فشار وارد کرده و هزینه های تعمیر یخچال دونار را افزایش دهد. خرابی سنسور دیفراست، کمپرسور و برد الکترونیکی از مهمترین آیتم هایی هستند که سبب می شوند یخچال فریزر تان خاموش نشود. برای تعمیر آن بایستی قسمت های یاد شده با دقت بالایی مورد چک قرار بگیرند تا عیب یابی لازم صورت گرفته و رفع گردد.

 چرا مواد غذایی در یخچال منجمد می شوند؟ راهکار نمایندگی تعمیرات یخچال دونار چیست؟

رفع مشکلات مربوط به آن، یکی از بی نظیرترین خدمات عرضه شده در نمایندگی اس پی یار می باشد. نمایندگی تعمیرات یخچال دونار برای این مشکل، پیشنهاد می کند موارد زیر را بررسی کنید:

 • خرابی فن کندانسور
 • خرابی برد الکترونیکی
 • ایرادهای مربوط به دیفراست و ترموستات می تواند سبب خرابی یاد شده باشند.

 همچنین استفاده از مواد غذایی منجمد می تواند به سلامتی شما آسیب وارد کند. جهت رفع این مشکل با یکی از شماره تلفن های وب سایت ما تماس بگیرید.

 برای تعمیر مشکل برق داشتن بدنه یخچال دونار چه اقداماتی انجام دهیم؟

توجه داشته باشید که خرابی مربوط به برد الکترونیکی یخچال و بروز مشکلات در سیم پیچی داخلی آن، از مهمترین آیتم هایی است که سبب می شوند بدنه یخچال برق داشته باشد. در صورتی که یخچال فریزر دونار شما نیز چنین مشکلی را دارد، بهتر است که سریعا آن را از برق کشیده و با سرویسکاران و متخصصان تعمیرات در ارتباط باشید. جریان برق در بدنه دستگاه می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله علت برق داشتن بدنه یخچال را مطالعه نمایید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال دونار

نکات مهم در نگهداری یخچال دونار

کاربران می توانند با رعایت برخی از مهمترین نکات، مانع از خرابی زود هنگام یخچال شوند و احتمال تعمیر یخچال دونار خود را کاهش دهند. شما هم دفترچه راهنمای مربوط به یخچال خود را با دقت مطالعه کنید و عمر مفید دستگاه تان را افزایش دهید. مهمترین نکات مورد توجه در حین استفاده از یخچال فریزر دونار عبارتند از:

 • از تراز بودن محل قرارگیری دستگاه مطمئن شوید.
 • حتما یخچال را به دور از تابش مستقیم خورشید در آشپزخانه تان قرار دهید
 • حتما غذاهای داغ را خنک نموده و سپس آنها را در داخل یخچال تان قرار دهید.
 • حتما درصورتی خرابی، با یک نمایندگی معتبر همراه با گارانتی خدمات تعمیر تماس بگیرید.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال دونار»

 1. سلام یخچال دونار ما لاستیک درب به یخچال نمیچسبه امکان داره راهنمایی کنید که باید چه اقدامی انجام بدیم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز ۱- ممکنه لاستیک نیاز به تعویض داشته باشه. ۲.تراز بودن یخچالتان را چک نماید.۳- لولای یخچال هم ممکنه که نیار به بررسی داشته باشه میتوانید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید (02191001912).

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   فاصله یخچالتان تا دیوار باید حفظ شود و همچنین نباید مواد غذایی بیش از حد در آن باشد، چون فشار بیشتری به یخچال وارد می کند، در غیر اینصورت با کارشناسان ما در تماس باشید.(02191001912)

 2. سلام، لولای یخچال دونار ما بعد از جابجایی خراب شده و یخچال درست بسته نمیشه، تعمیر کار میتونه تعمیر کنه یا باید قطعه را تعویض کنم؟
  آیا قطعه اش را شما موجود دارید؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی با کارشناسان تعمیرات یخچال دونار ما تماس بگیرید (02191001912) ، مدل اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن راهنمایی شوید. ( در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشه)

 3. از دیروز یخچال ما به صورت مدام داره کار می کنه و اصلا سرد نمی کنه. به نظر شما درجه اش تنظیم نیست یا خراب شده؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. یخچال شما یکسره شده. مقاله علت یکسره شدن یخچال را مطالعه کنید، در صورت نیاز با تعمیرکارمتخصص یخچال دونار هماهنگ نمایید

 4. با سلام. یخچال قدیمی دونار داریم، بعد از جا به جا کردن یخچال ظاهرا با سطح آشپز خونمون تراز نشده میشه راهنمایی کنید باید چه اقدامی انجام بدیم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز تراز بودن یخچال یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید میتوانید برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال دونار ما تماس بگیرید(02191001912)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس