یخچال

تعمیر یخچال پارس

تعمیر یخچال فریزر پارس

تعمیر یخچال پارس را به افراد کاربلد و با تجربه در این حوزه بسپارید تا بتوانید به راحتی از کیفیت نهایی کار مطمئن شوید. هرگونه ندانم کاری در این مورد می تواند مشکلات جدی در کارایی این لوازم خانگی داشته باشد. با عیب یابی دقیق است که می توانید از کیفیت تعمیر مطمئن شوید. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی با ارائه ی گارانتی کامل در خدمت شما هستیم.

معرفی و نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال پارس

شرکت اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال پارس برای تعمیر در خدمت شما عزیزان است. این مجموعه با داشتن 15 سال سابقه مفید در زمینه تعمیرات، توانسته رضایت خیلی از مشتریان گرامی را جلب نماید. شما میتوانید با ما از طریق راههای موجود در وب سایتمان برای انجام هماهنگی لازم در تماس باشید. ما می توانیم راهکارهای لازم را برای تعمیرات مطلوب را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین می توانید از خدمات آنلاین ما برای خرابی های جزیی نیز بهره مند شوید. در برخی از مواقع با یک راهکار ساده، ممکن است خرابی ایجاد شده از بین رود. کافی است با شماره های زیر ما بگیرید.

تماس با نمایندگی یخچال پارس در شمال تهران تماس با نمایندگی یخچال پارس در شرق تهران تماس با نمایندگی یخچال پارس در غرب تهران تماس با نمایندگی یخچال پارس در جنوب تهران
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات تخصصی یخچال پارس انتخاب کنیم؟

ما به عنوان نمایندگی حرفه ای یخچال پارس  با ارائه ی خدمات مختلف از جمله تعمیرات این دستگاه ها، سرویس دوره ای، ارائه ی توصیه های مختلف برای نگهداری و استفاده ی صحیح و … در خدمت شما عزیزان هستیم. ما برای اینکه بتوانیم به شما اطمینان خاطر بدهیم، گارانتی لازم را برای تعمیرات در نظر داریم. ما در اسرع وقت در محل مد نظر شما حاضر خواهیم بود و اقدامات تعمیر را در اولویت قرار می دهیم. همچنین همکاران ما راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد تا از بروز خرابی حاصل شده به صورت مکرر در امان باشید.

1-داشتن تعمیرکار حرفه ای یخچال پارس

اس پی یار با بهره مندی از یک کادر کاملا کاردان در صدد آن است بتواند برای تعمیرات یخچال پارس خدمات بی نظیر در اختیار شما قرار دهند. بسیاری از کاربران مان در تعمیرات لوازم خانگی نگران تجربه و تخصص تکنسین های انتخاب شده هستند. آنها می ترسند که خرابی برطرف شده مجددا تکرار شود. به همین دلیل است که ما گارانتی تعمیر را در نظر داریم. ما بعد از تعمیرات اقدامات تست دقیق و تحویل را در اختیار شما قرار داده ایم. با ما دیگر به نگرانی های خود برای تعمیرات و بروز هرگونه ایراد فنی در این دستگاه ها پایان دهید.

2-تخصص کافی تعمیرات قطعات یخچال پارس

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم، مجموعه اس پی یار دارای تعمیرکاران با تجربه می باشد که با تکیه بر دانش خود می توانند تمامی قطعات را تعمیر نمایند. تعمیر قطعات باعث کاهش هزینه ها میشود و از آن جایی که اس پی یار در همه حال منفعت مشتریان خود را در نظر میگیرد، لذا به این مورد توجه خاصی دارد. پس با خیالی آسوده تماس بگیرید که ما در وهله اول برای تعمیر قطعه می آییم نه تعویض آن.

3-گارانتی تمامی خدمات تعمیر یخچال پارس

تمامی خدمات تعمیرات یخچال پارس که توسط نمایندگی اس پی یار انجام شود؛ به مدت 12 ماه گارانتی میشود. به عبارتی با داشتن برگه ضمانت بعد از خدمات، در صورتی که در 12 ماه بعد از تعمیر؛ دستگاه به مشکل بخورد به صورت رایگان توسط تعمیرکاران مجموعه برطرف میشود.

4-تعمیر فوری توسط تعمیرکاران

از دیگر مزایای اس پی یار میتوان به اعزام فوری تعمیرکار یخچال پارس در محل اشاره نمود. نمایندگی تعمیر یخچال اس پی یار به دلیل داشتن تعداد زیادی نیرو در مناطق مختلف تهران، میتواند در کمتر از یک ساعت به محل شما بیاید و مشکلات را در سریع ترین زمان برطرف نماید.

سرویس و تعمیرات یخچال پارس
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات یخچال پارس با ما تماس بگیرید

نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در تهران

به دنبال یک نمایندگی کاربلد و تخصصی برای تعمیرات یخچال پارس در تهران هستید؟ به آدرس درستی مراجعه کرده اید. این شرکت در تمام مناطق تهران اعم از مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب را پوشش می دهد. به طوری که تعمیرکار به صورت فوری و در کمتر از 60 دقیقه به محل اعزام میشود. با شرکت اس پی یار می توانید هم برای تعمیرات دقیق لوازم خانگی خود گارانتی لازم را دریافت کنید. هم هزینه ای بسیار منصفانه ای را پرداخت کنید. ما به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال پارس در تهران بهترین خدمات را ارائه می دهیم. مهندسین ما به طور دقیق به ارورها و خرابی های این برند از یخچال آگاه است. به خوبی می دانند که باید چه اقداماتی را در اولویت قرار دهند تا عیب یابی دقیق صورت گیرد. ما برای تعویض قطعات خراب شده، نمونه های اصل و با کیفیت را انتخاب می کنیم.

تعمیر یخچال پارس در شمال تهران

تعمیر یخچال پارس در شمال تهران را به تکنسین های کاربلد اس پی یار بسپارید. در حال حاضر شرکت هایی مختلف با تجربیات گوناگون و البته تجهیزات متفاوت در حوزه ی تعمیرات فعالیت دارند. شما می توانید با انتخاب ما از کیفیت تعمیرات راضی باشید و هم هزینه ی بسیار معقول و مناسب برای تعمیرات پرداخت کنید. ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تعمیرات تخصصی در شمال تهران مفتخر آن هستیم که توانسته ایم در اولویت شما عزیزان باشیم. ما با شما به اندازه ی یک تماس تلفنی فاصله داریم و به راحتی می توانید برای تعمیرات یخچال با ما از طریق راههای مندرج در تماس باشید. محله های تحت پوشش را در ادامه بیان نموده ایم.

تمامی محله های تحت پوشش در شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه مرکزی یخچال پارس در مرکز تهران

هموطنان عزیزمان که در مرکز تهران زندگی می کنند می تواند از خدمات تعمیرات حرفه ای اس پی یار هم اکنون بهره مند شوند. ما برای تعمیر یخچال پارس در تلاش هستیم که خدمات تعمیر در محل را ارائه دهیم. در صورت ایجاد هرگونه مشکل در اسرع وقت تعمیرات آن را در اولویت قرار دهید. در این صورت می توانید هزینه ی تعمیرات را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهید. در حال حاضر شرکت های گوناگونی در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارند و ما برای تعمیرات، ضمانت لازم را در اختیار شما قرار داده ایم. محله هایی که در مرکز تهران نیرو اعزام می کنیم شامل موارد زیر می باشد.

تمامی محله های تحت پوشش در مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

تعمیرات یخچال پارس در غرب تهران

به دنبال بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در غرب تهران هستید؟ می توانید هم اکنون با ما در تماس باشید. ما به عنوان نمایندگی برند های مختلف لوازم خانگی و بهره مندی از مهندسین حرفه ای و کاردان در این زمینه در خدمت شما عزیزان هستیم. ما به خوبی می دانیم چه مواردی می تواند سبب خرابی یخچال پارس شود. به همین دلیل می توانیم بهترین راهکار را برای تعمیرات آن در اولویت قرار دهیم. تمامی محله های غرب تهران زیر پوشش این مجموعه می باشد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال هیمالیا
تمامی محله های تحت پوشش در غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال پارس در شرق تهران

همشهریان عزیزمان در شرق تهران در صورت بروز هرگونه خرابی می توانند با ما از طریق شماره های مندرج در ارتباط باشند. ما به خوبی می دانیم که بی توجهی به چه نکاتی می تواند سبب ایجاد خرابی در بخش های مختلف شود. ما به خوبی می دانیم که راهکارهایی باید در اولویت قرار دهید تا دیگر گرفتار خرابی های مکرر نباشید. پس اگر در هر محله ای از شرق تهران هستید با این مجموعه تماس بگیرید.

تمامی محله های تحت پوشش در شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در جنوب تهران

ما خدمات تعمیر یخچال پارس در اقصی نقاط تهران از شمال تا جنوب را مد نظر داریم. در صورتی که جنوب تهران زندگی می کنید و بنا به هر دلیلی با خرابی یخچال خود مواجه شده اید، نگران نباشید. هم اکنون با ما در تماس باشید. ما توصیه های مفید را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما با بهره مندی از تجهیزات به روز به منزل شما نیرو اعزام میکنیم و می توانیم خرابی های موجود را برطرف کنیم. به علاوه تمامی خدمات انجام شده را به مدت یک سال گارانتی می کنیم. پس بدون درنگ در هر محله ای از جنوب تهران که هستید با ما تماس بگیرید.

تمامی محله های تحت پوشش در جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

نمایندگی تعمیرات یخچال پارس در منزل

خدمات تعمیر در محل همواره مزایای فوق العاده ی خود را داشته اند. با انتخاب تعمیر یخچال پارس در منزل میتواند از پرداخت هزینه ی اضافی برای انتقال لوازم خانگی به محل تعمیر در امان باشید. اگرچه ما برای تعمیرات در منزل هزینه ای مشخص دریافت می کنیم مقدار این هزینه بسیار ناچیز می باشد. همچنین برای انتقال لوازم خانگی خراب شده به محل تعمیرات نیازی به اتلاف وقت نیست. متناسب با بازه ی زمانی که در منزل حضور دارید هماهنگی لازم صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال پارس در محل

آیا رفع مشکلات یخچال پارس در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

اگر هیچ گونه تجربه ای برای تعمیرات یخچال پارس را ندارید از انجام اقدامات خودسرانه به شدت پرهیز کنید. ندانم کاری شما می تواند مشکلات موجود را دو چندان کند.  شما به تجهیزات مختلف برای عیب یابی دسترسی ندارید. به همین دلیل نمی توانید با آموزش های جزیی که در وب سایت های می خوانید اقدامات تعمیر را دقیق انجام دهید. در صورتی که ندانید چه دلیلی یا خرابی چه قطعه ای سبب خرابی این نوع از دستگاه ها شده است، نمی توانید تعمیرات را انجام دهید.

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر یخچال پارس

مراحل تعمیر حرفه ای یخچال پارس به چه صورتی انجام می شود؟ برای تعمیرات حرفه ای می توانید از خدمات تعمیر در محل بهره مند شوید. در صورت مشاهده ی هرگونه خرابی یا عملکرد نادرست در این دستگاه لازم است با یک مرکز تعمیرات تخصصی در تماس باشید. شرکت اس پی یار با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای در خدمت شما عزیزان است. ما با سال ها تخصص و تجربه در زمینه ی تعمیرات دقیق و با ضمانت این نوع از لوازم خانگی توانسته ایم رضایت کامل شما عزیزان را به دست آوریم. به همین دلیل است که در همه ی این مدت در اولویت شما عزیزان در کل ناحیه بوده ایم.

مراحل تعمیرات یخچال پارس

1-تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال پارس

تماس با نمایندگی یخچال اولین اقدامی می باشد که در صورت بروز هرگونه خرابی باید انجام شد. اگر تجربه ی لازم را ندارید از انجام هر گونه اقدام خودسرانه به شدت پرهیز کنید. این امر می تواند مشکلات موجود را دو چندان کند. شما می توانید از طریق شماره های مندرج در وب سایت رسمی اس پی یار بلافاصله با یکی از کارشناسان ما در تماس باشید. همچنین ما خدمات تعمیرات آنلاین و تلفنی را نیز برای ایرادهای جزیی در نظر داریم.

2-مشکلات خود را بیان کنید و درخواستتان را ثبت نمایید

ثبت درخواست تعمیرات در قدم بعدی صورت می گیرد. برای تعمیر یخچال پارس لازم است خرابی موجود را به طور کلی شرح دهید. در این صورت می توانید راهنمایی کافی دریافت کنید. همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات لازم از شما می توانند زمان مشخصی را که در منزل حضور دارید هماهنگی لازم را انجام دهند. ما در تلاش هستیم در کوتاهترین مدت زمان اقدامات تعمیر را انجام دهیم. به خوبی می دانیم خرابی این نوع از لوازم خانگی چه مشکلاتی می تواند به همراه داشته باشد.

3-اعزام تعمیرکار یخچال پارس به محل

بعد از ثبت درخواست شما، تعمیرکار یخچال پارس به صورت فوری به محل شما اعزام میشود تا مشکلات دستگاه را حل نمایند. تعمیر در محل مزایای زیادی دارد. بعد از انجام هماهنگی لازم شما قادر خواهید بود که در زمان مشخص تعمیرات حرفه ای را در اولویت قرار دهید. با انتخاب گزینه ی تعمیر در محل دیگر نیازی به انتقال یخچال معیوب به محل تعمیر نخواهید بود. این امر می تواند سبب صرفه جویی در هزینه های اضافی و مانع اتلاف زمان باشد.

4-یافتن علل و عیب یابی کردن دستگاه

عیب یابی یخچال پارس با استفاده از تجهیزات حرفه ای و به روز صورت می گیرد. تعمیر یخچال پارس در صورتی دقیق و کامل خواهد بود که اقدامات عیب یابی دقیق انجام شود. اگر یک تکنسین نتواند به خوبی به خرابی حاصل شده پی ببرد در این صورت قادر نخواهد بود مطمئن ترین راه را برای تعمیر انتخاب کند. ما تعمیر تخصصی را در عیب یابی تخصصی می دانیم. برای این امر نیز از تجهیزات مدرن بهره مند هستیم. تعمیرات کاربلد ما به خوبی می توانند خرابی حاصل شده را شناسایی کنند. همچنین مطمئن ترین راه را برای تعمیرات در اولویت قرار دهند.

5-تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

تعمیر و تعویض قطعات دو جنبه ی دیگر رفع خرابی یخچال پارس می باشد. از آنجایی که تعویض قطعات لوازم خانگی معیوب نیازمند پرداخت هزینه ی بیشتر است ما در تلاش هستیم که اقدامات تعمیر را در اولویت قرار دهیم. در این صورت هزینه خدمات به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. البته در برخی از مواقع ممکن است یک قطعه کارایی خود را از دست داده باشد و دیگر قابل تعمیر نباشد. در این صورت چاره ای جز تعویض آن نخواهد بود. در صورت تعویض نیز اصلا جای نگرانی نیست چون ما کامل اصالت قطعات را گارانتی می کنیم.

6-تست دستگاه در حضور شما

بعد از انجام اقدامات کامل تعمیرات، ما دستگاه را به طور دقیق تست نموده و تحویل خواهیم داد.  همه ی اقدامات تعمیر، تست و تحویل نزد شما انجام میشود. شما می توانید نظارت دقیق به همه ی مراحل تعمیر یخچال پارس داشته باشید. ما اینجا هستیم که شما بوانید به همه ی دغدغه های خود برای تعمیرات یخچال پارس پایان دهید. رضایت شما هدف اصلی ما است. به خوبی می دانیم که خرابی این نوع از دستگاه ها چه مشکلاتی می تواند در زندگی روزمره ی شما حاصل کند. به همین دلیل تعمیرات دقیق را مد نظر داریم. بعد از اطمینان از سلامت دستگاه میتوانید برای پرداخت اقدام نمایید.

تعمیر قطعات یخچال پارس قدیمی

قطعات یخچال پارس قدیمی معمولا  به دلیل اینکه به راحتی پیدا نمی شوند، باید تعمیر گردند. در صورتی که یک قطعه کارایی خود را از دست دهد. ما دو راهکار مد نظر داریم، تعمیر آن و همچنین تعویض قطعه! البته برای تعویض قطعات این برند، برای اینکه بتوانیم قطعات اصل را در اولویت قرار دهیم، باید آنها را از نمایندگی معتبر خریداری کنیم. نمونه مدل های قدیمی این برند با مشکل عدم دسترسی به قطعات اصل آن مواجه می باشند. همکاران ما با تخصصی که دارند، می توانند تعمیر این قطعات را انجام دهند. پس نگران خرابی این قطعات نباشید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال گلداستار

هزینه تعمیرات یخچال پارس چگونه محاسبه میشود؟

هزینه ی درخواستی برای تعمیرات یخچال با توجه به فاکتورهای مختلف تغییر می کند. به همین دلیل نمی توان یک نرخ ثابت برای تعمیر در نظر گرفت. به منظور ارائه برآورد مشخص از هزینه تعمیر یخچال پارس لازم است ابتدا عیب یابی دقیق صورت گیرد. در این صورت خرابی های موجود به طور دقیق شناسایی می شود. ما در تلاش هستیم که هزینه های منصفانه ای را برای تعمیر به شما پیشنهاد دهیم.  بعد از مشخص شدن عیب آن میتوان فهمید که چه قطعه ای معیوب است و چقدر زمان می برد تا اصلاح شود. یا اگر نیاز به تعویض دارد قیمت قطعه مربوطه چقدر است.

هزینه تعمیرات یخچال پارس

ایرادات جدی یخچال پارس و نحوه عیب یابی و تعمیر آن

ایرادهای اساسی ایجاد شده در یخچال پارس شامل چه مواردی می باشد؟ برای اینکه بتوانیم تعمیر یخچال پارس را به طور حرفه ای انجام دهیم، لازم است به طور دقیق با خرابی های حاصل شده در این دستگاه آشنا باشیم. امروز شناسایی نوع خرابی با استفاده از تکنیک های خاص و دستگاه های مختلف صورت می گیرد. ما با تجربه ای که داریم به خوبی می دانیم چه عواملی می تواند سبب بروز ایرادهای فنی مختلف در این دستگاه ها باشد. پس برای تعمیر فوری دستگاهتان ب ما تماس بگیرید.

رطوبت درون یخچال از جمله مشکلاتی می باشد که می تواند به خاطر دلایل گوناگون صورت گیرد. زمانی که در داخل یخچال شاهد قطره های آب هستیم، این امر می تواند به وجود رطوبت در داخل این نوع از دستگاه ها مربوط شود. زمانیکه رطوبت داخل یخچال زیاد می شود، این رطوبت به صورت قطره هایی بر روی بخش داخلی یخچال حاصل می شود. در ابتدا لازم است دلیل افزایش رطوبت یخچال را شناسایی کنیم و بعد از آن متناسب با مشکل موجود، راهکار مطلوبی را در اولویت قرار دهیم. در تعمیر یخچال پارس ما توصیه های لازم برای کاهش میزان رطوبت را ارائه خواهیم داد.

ایجاد هرگونه سروصدای عجیب در دستگاه را جدی بگیرید. وجود این نوع از صداهای عجیب می تواند نشانه ی یک خرابی جدی باشد. اگر در اسرع وقت اقدامات تعمیر را در اولویت قرار ندهید، در این صورت گرفتار مشکلات بیشتر خواهد بود. یک خرابی اگر در زمان مشخص برطرف نشود می تواند در کارایی قطعات دیگر تاثیر نامطلوب داشته باشد. یخچال یک دستگاه بسیار پیچیده و حساس می باشد و متناسب با نوع صداهایی که ایجاد می شود باید بررسی های لازم انجام شود. به عنوان مثال صدای تق تق می تواند به لوله های داخل یخچال مربوط شود که از هم جدا شده اند.

آموزش های لازم برای تمیز کردن و استفاده ی مطلوب را به خوبی بدانید. در این صورت کمتر گرفتار تعمیرات یخچال پارس خواهد بود. به عنوان مثال برای جدا کردن مخزن باید بدانید که عدم تمیز کردن این بخش می تواند سبب ایجاد بوی بد در یخچال شود. زمانی که به موقع اقدامات تعویض آب مخزن و دور ریختن مقدار باقی مانده ی آب در ته مخزن را انجام میدهید طول عمر مفید فیلترهای موجود نیز به مقدار زیاد افزایش می یابد. میتوانید برای رسوب زدایی این بخش از دستگاه از مواد طبیعی مانند جوش شیرین و سرکه سیب استفاده کنید.  

یکی از مهمترین عواملی که سبب افزایش رطوبت داخل یخچال می شود، باز و بسته شدن بیش از حد درب آن می باشد. ممکن است در اولین نگاه این مشکل چندان نگران کننده به نظر نرسد ولی با گذر زمان رطوبت موجود می تواند مشکلات جدی حاصل کند. زمانی که درب به مقدار زیاد باز و بسته می شود، هوای گرم از بیرون وارد می شود و در اثر برخورد با هوای سرد میتواند به رطوبت تبدیل شود. پس سعی کنید از باز و بسته کردن این دستگاه به مقدار زیاد پرهیز کنید و همچنین از سالم بودن لاستیک های درب یخچال مطمئن شوید.

یخ زدن غذا در داخل یخچال و عدم منجمد شدن آن در بخش فریزر از دیگر خرابی های  موجود می باشد که افراد با آن مواجه هستند. این نوع از خرابی ها واقعا می تواند دردسرساز باشند. اگر مواد غذایی یخ بزند در این صورت نمی توانیم از آن به طور مطلوب استفاده کنیم. از سوی دیگر این مورد می تواند در کیفیت بسیاری از مواد غذایی تاثیر نامطلوب داشته باشد. در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات لازم است موتور و همچنین کارایی کمپرسور آن را به خوبی بررسی کنید. برای این امر از تجربه ی تعمیرکاران کاردان در این زمینه بهره مند شوید.

 آب در قیمت آبریز این دستگاه هستیم. در این صورت باید بگوییم لوله های آب باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت فرسودگی لوله های این قسمت از یخچال ممکن است شاهد بروز خرابی باشیم. اگر شاهد هر گونه نشتی آب از قسمت آبریز یخچال می باشید بلافاصله لوله های آب که به این ناحیه وصل می باشند را چک کنید. همکاران ما می توانند با استفاده از تجهیزات موجود به راحتی دلیل خرابی این مشکل را شناسایی کنند. این نوع از نشتی ها می تواند سبب فرسودگی در بخش های مختلف دستگاه باشد.

ممکن است در زمان خارج کردن یخ موجود در بخش یخساز با مشکل عدم جدا شدن آن مواجه شوید. عوامل گوناگونی می تواند سبب بروز این مشکل باشد به عنوان مثال خرابی مدول یخساز می تواند یک عامل جدی برای عدم خروج یخ از بخش یخساز در نظر گرفته شود. همچنین ایراد در سیستم یخساز دستگاه نیز می تواند مانع عدم خروج مطلوب این دستگاه باشد. خرابی قفل درب یخچال نیز در بسیاری از مواقع نیز عاملی برای از کار افتادن یخساز است. توصیه می شود کارایی سلونوئید و برد کنترلی دیسپنسر را به خوبی بررسی کنید. در برخی از مواقع وجود مشکل در این قسمت ها می تواند به عدم جدا شدن یخ از یخساز مربوط شود.

چه عواملی می تواند سبب کار کردن یکسره ی دستگاه شود؟ برای اینکه تعمیر یخچال پارس به صورت کامل انجام شود ما باید بدانیم چه عواملی سبب خرابی آن شده است. به عنوان مثال برای یکسره کار کردن یخچال دلایل مختلفی میتواند دخیل باشد. ما در صورتی می توانیم بهترین راهکار را انتخاب کنیم که به خوبی بدانیم کدام یک از این دلایل سبب بروز این مشکل بوده است. معمولا وجود مشکل در ترموستات و میزان گاز یخچال عامل اصلی یکسره کار کردن یخچال پارس می باشد. در این حالت باید بررسی های لازم در این بخش از یخچال صورت گیرد.

در برخی از مواقع با مشکل عدم تطابق دمای تنظیم شده با دمای فریزر یخچال هستیم. این مورد از دیگر مشکلاتی می باشد که در صورت مواجه شدن باید اقدامات تعمیر یخچال پارس به صورت اصولی در اولویت قرار گیرد. وجود اختلال در دمای یخچال می تواند سبب فاسد شدن مواد غذایی شود. به همین دلیل باید این خرابی را جدی بگیرید. از دلایل بروز این مشکل می توان به باز و بسته شدن بیش از حد درب یخچال، خرابی در کمپرسور آن و البته وجود مشکل در دمپر یخچال اشاره کرد. یک تکنسین حرفه ای با بررسی های لازم به خوی می تواند این نوع از خرابی ها را برطرف کند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال فیلور

عدم کار کردن لامپ یخچال پارس نیز از دیگر خرابی های اساسی این دستگاه در نظر گرفته می شود. در برخی از مواقع شاهد روشن نشدن لامپ هستیم، چه عواملی می تواند سبب بروز این مشکل شود؟ دلایل مختلفی می تواند کارایی آن را تحت کنترل قرار دهد. به عنوان مثال اگر در سیستم برق رسانی یخچال خرابی حاصل شود در این صورت این مشکل حاصل خواهد شد. وجود هر گونه مشکل در سنسورهای دستگاه نیز می تواند عملکرد و کارایی لامپ یخچال را کاهش دهد. این مشکل در برخی از مواقع ممکن است به طور خود به خود برطرف شود، در غیر این صورت باید خدمات تعمیرگاه یخچال پارس را برای رفع فوری مشکل انتخاب کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله علت روشن نشدن لامپ یخچال را بررسی نمایید.

نبود سرما در داخل یخچال پارس یا به عبارت دیگر عدم سرد نشدن می تواند یک مشکل جدی باشد. این نوع از خرابی ها می تواند سبب فاسد شدن مواد غذایی و مسموم شدن اعضای خانواده باشد. پس در صورت مواجه شدن با این مشکل اقدامات تعمیر یخچال پارس را جدی بگیرید. نبود سرمای کافی به خاطر موارد زیر می باشد:

 • به خرابی کمپرسور
 • فن کندانسور
 • کم شدن میزان گاز یخچال

 همکاران ما با بهره مندی از ابزار آلات لازم می توانند به طور کامل به دلیل بروز این مشکل پی ببرند. در کوتاهترین مدت زمان، این مشکل زیر نظر تکنسین های ما برطرف خواهد شد.

یکی دیگر از خرابی های اساسی یخچال پارس، عدم اتومات ان می باشد. در این صورت باید چه راهکارهایی را انجام دهیم. این مورد از خرابی های بارز این دستگاه می باشد. در صورت مشاهده ی این نوع از خرابی ها با ما در تماس باشید. ما به خوبی می توانیم راهکارهای لازم را برای برطرف کردن ایراد فنی حاصل شده انجام دهیم. عدم اتومات می تواند به مشکلات مختلف مربوط شود. به عنوان مثال خرابی در سنسورهای این دستگاه از اصلی ترین عامل عدم اتومات دستگاه است. همچنین خرابی کمپرسور و ترموستات نیز از دلایل بروز این ایراد فنی در نظر گرفته می شود.

اگر برد الکترونیکی یخچال پارس خراب شود در این صورت بدنه ی دستگاه می تواند عامل انتقال جریان الکتریسیته باشد. همچنین وجود هرگونه خرابی در سیم پیچی داخل آن می تواند این مشکل را تشدید دهد. برای تعمیر وجود برق در بدنه هرگز اقدامات خودسرانه ای را انجام ندهید. در این صورت ممکن است گرفتار خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیری باشید. این نوع از خرابی ها باید با احتیاط کامل برطرف شوند. متخصصان تعمیراتی ما به راحتی می توانند متناسب با خرابی موجود، بهترین روش را برای برطرف ساختن آن انتخاب کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این خرابی مقاله علت برق داشتن بدنه یخچال را مطالعه فرمایید.

 داغ شدن موتور یخچال پارس از دیگر خرابی های بارز است که کاربران با ان مواجه هستند. توجه کنید اگر شما اصول استفاده و نگهداری مطلوب این نوع از دستگاه ها را به خوبی در اولویت قرار دهید. در این صورت به ندرت دچار این نوع از خرابی ها خواهید بود. به عنوان مثال کثیف بودن کندانسور می تواند عاملی برای داغ شدن بیش از حد موتور در نظر گرفته شود. حتما در صورت بروز این نوع از مشکلات کارایی فن را مورد بررسی قرار دهید. وجود هر گونه اختلال در کارایی فن می تواند عامل داغ شدن موتور باشد. در هر صورت اگر نیاز به تعویض هر یک از این قطعات بود حتما از قطعه اورجینال همراه با گارانتی اصالت بهره ببرید. زیرا جنس های نامرغوب در بازار زیاد می باشد و ممکن است با استفاده از قطعه فیک مجدد این مشکل برای شما ایجاد شود.

با سرویس یخچال پارس از تعمیر آن جلوگیری کنید

سرویس دوره ای یخچال پارس را جدی بگیرید. در این صورت گرفتار خرابی های جدی این دستگاه نخواهید بود و نیاز به تعمیرکار نخواهید داشت. زمانی که شما بتوانید در کوتاهترین مدت زمان به خرابی موجود پی ببرید. در این صورت قادر خواهید بود هزینه ای بسیار کمتری را برای تعمیر یخچال پارس پرداخت کنید. بسیاری از افراد به مزیت سرویس دوره ای آگاه نیستند. شما می توانید با این اقدام به صورت کامل طول عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.  سرویس یخچال پارس معمولا هزینه ای بسیار کمتری دارد. لازم است سالانه یک بار سرویس دوره ای در اولویت قرار گیرد.

سرویس کردن یخچال پارس

چه مواردی در سرویس یخچال پارس انجام میشود؟

در سرویس دوره ای یخچال پارس همه ی قطعات دستگاه با استفاده از تجهیزات خاص مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت وجود هرگونه ایراد فنی در آنها، می توان به طور دقیق به خرابی موجود پی برد.  ما همچنین در سرویس دوره ای، توصیه های ارزشمندی را برای افزایش کارایی دستگاه و نگهداری مطلوب آن در اختیار شما قرار می دهیم. خرابی های جزیی که ناپیدا است با استفاده از این تکنیک شناسایی شده و برطرف می شوند. همین مورد می تواند کیفیت دستگاه و بازده آن را به مقدار زیاد افزایش دهد.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال پارس

توجه به برخی از باید و نبایدها برای نگهداری و استفاده از یخچال پارس می تواند در افزایش طول مفید آن بسیار مهم باشد. به عنوان مثال اگر نکات لازم برای تمیز کردن آن را به خوبی ندانید ممکن است در فرایند تمیز کردن دستگاه، آسیب های جدی به آن وارد کنید. ندانم کاری در این مورد می تواند مشکلات جدی حاصل کند. پس حتما متناسب با مدل و برند دستگاه خود راهکارهای لازم برای نگهداری و مراقبت را به خوبی بدانید. در این صورت بازده دستگاه نیز به مقدار زیاد افزایش می یابد. همکاران ما در فرایند سرویس دوره ای، توصیه های مفیدی را برای استفاده ی بهینه در اختیار شما قرار خواهند داد. 

سوالات متداول تعمیرات یخچال پارس

شاید برای یک سری از افرادی که قصد تعمیر یخچال پارس را دارند، جای سوال باشد که چرا مجموعه اس پی یار را برای دریافت خدمات در اولویت قرار دهیم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت اس پی یار با استخدام تعمیرکاران حرفه ای و با استعداد و بهره مندی از قطعات اصل، خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد. هم چنین هزینه های اقتصادی و مقرون به صرفه تعمیرات یخچال پارس از دیگر دلایل انتخاب این مجموعه می باشد.

چرا بدنه یخچال برق دارد؟

فاقد روکش بودن سیم های رابط، اتصال بدنه موتور یخچال، خرابی کمپرسور، خرابی سیم های رابط سبب میشوند که بدنه یخچال برق داشته باشد.

دلیل کار نکردن یخچال چیست؟

ممکن است خرابی رله استارت، پریز فاقد جریان برق، خرابی ترموستات، خرابی دوشاخه و سیم ها دلیل این موضوع باشد.

چرا سرمای داخل یخچال بیش از حد است؟

 دلیل این امر می تواند خراب بودن ترموستات باشد. هم چنین از کارکرد درست سیم های رابط ترموستات و سالم بودن لوله بلو ترموستات اطمینان حاصل کنید.

چرا یخچال سوت می کشد؟

این مشکل زمانی که لوله های رابط تمیز می شود، رخ می دهد. به همین دلیل پیشنهاد می شود این کار را به تکنسین های اس پی یار بسپارید.

دیدگاه (10)

 1. شیما رحمانی

  12 اسفند 1400 پاسخ

  سلام. حدودا یک ساله یخچال وفریزر دو قلوی پارس خریدیم. بیست روز میشه که فریزر خطای SEمیده. توی دفترچه نوشته خارج از بازه بودن ولتاژ برق شهری، محافظ هم عوض کردیم درست نشد. فریزر تندتند اتومات میکنه از وقتی این خطا رو میده و موتورش صدا میده. ممنون میشم اگه جواب بدید.

  • پشتیبان اس پی یار

   13 اسفند 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. احتمالا برق منزل شما مشکل دارد و ولتاژ آن باید چک شود. برای عیب یابی دقیق یخچال پارس با نمایندگی تماس بگیرید.

 2. الهام

  19 فروردین 1401 پاسخ

  سلام. یخچال پارس چند روزی که فن داخل روشن نمیشه و روی بدنه برفک زده دماش هم بالای ۳درجه هست. میشه راهنمایی بفرمایید مشکل چی هست؟

  • پشتیبان اس پی یار

   21 فروردین 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. احتمالا خرابی از برد الکترونیکی است که فن کار نمی کند یا خود فن خراب شده است. این مورد باید بررسی شود. برای عیب یابی یخچال پارس به صورت دقیق حتما با ما تماس بگیرید.

 3. امین

  25 اردیبهشت 1401 پاسخ

  سلام. فریزر ما پارس ۷ کشو هست. هر۶ماه یکبار باید از برق کشیده بشه تا برفکها تمیز بشن و دوباره مواد غذایی چیده بشه ولی دراین فاصله موادغذایی خراب میشه. راه حلی هست که مثل فریزرهای جدید برفک نزنه؟ سال ۷۳خریدیم و ازش راضی هستیم.

  • پشتیبان اس پی یار

   27 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی. یخچال های قدیمی از سیستم نوفراست برخوردار نیستند و بعد از یک مدت رطوب محیط و مواد غذایی که به اواپراتور یخچال جذب می شوند باعث برفک زیاد میشود و حتما باید به همان شیوه خاموش کردن آنها را جدا کرد. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر پارس در اس پی یار تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

 4. مهدی

  1 خرداد 1401 پاسخ

  سلام. چند روزیه موتور یخچال فریزر پارس رو تعویض کردیم ولی چندین ساعت طول میکشه تا اتومات کنه، یعنی اگه چیزی داخل فریزر قرار بدیم تا ۹ ساعت هم اتومات نمیکنه. آیا مشکلی هست؟

  • پشتیبان اس پی یار

   3 خرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. بعد از تعویض موتور یخچال شاید چند روزی طول بکشد تا یخچال به روال اصلی خود کار کند نگران نباشید و مانند گذشته از یخچال فریزر استفاده کنید. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر پارس در اس پی یار تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

 5. میلاد ابراهیمی

  14 تیر 1401 پاسخ

  با سلام. مدت دو ساله که یخچال فریزر دو قلوی پارس خریداری کرده ایم. از امروز یخچال صدای بلندی داره مثل صدای کارکرد موتور اما با باز کردن در یخچال به طور خودکار صدا قطع میشه و با بستن در دوباره همان صدا تکرار میشه
  دلیلش چی میتونه باشه ؟ آیا فن خراب شده ؟

  • پشتیبان اس پی یار

   16 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. صدای فن از داخل یخچال می باشد. فن را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکار یخچال پارس اس پی یار تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.