خانه » علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی
علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

بسیاری از افرادی که با شرکت اس پی یار تماس می گیرند، به دنبال بررسی علت آبگیری نکردن لباسشویی خود هستند. در نظر داشته باشید که عدم آبگیری ماشین لباسشویی یکی از رایج ترین خرابی های مشاهده شده در دستگاه های مذکور می باشد. این مشکل نشانه ی بزرگ ترین خرابی در برخی از قطعات دستگاه بوده و بایستی در اسرع وقت آن را رفع نمود. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار در این مقاله به طور کامل توضیح می دهد که علت نیامدن آب داخل لباسشویی چیست و چگونه آن را برطرف نمایید. پس تا انتها مقاله با ما همراه باشید.

فرایند آبگیری ماشین لباسشویی چگونه است؟

قبل از پرداختن به دلیل آبگیری نکردن لباسشویی بهتر است که در مورد چگونگی آبکشی شدن البسه ها توسط دستگاه مذکور اطلاعاتی را به دست آورید. جالب است بدانید در صورتی که مرحله شستن لباس ها به پایان رسید، دستگاه لباس ها را مورد آبکشی قرار می دهد. در چنین وضعیتی برخی از قطعات تعبیه شده در دستگاه وارد عمل می شوند که از مهمترین آنها می توان به پمپ تخلیه آب، شیر برقی، شیر ورودی و تایمر اشاره کرد. فرایند آبکشی به گونه ای می باشد که تایمر فرمان لازم را به پمپ تخلیه ارسال کرده و آب و کف از دیگ تخلیه می شوند. سپس برای چند بار داخل دیگ پر از آب شده و لباس ها به شکل مجدد مورد آبکشی قرار می گیرند. برای آشنایی بیشتر با فرایند آبکشی البسه ها توسط ماشین لباسشویی می توانید به دفترچه راهنمای دستگاه در اختیار خود مراجعه نمایید و اطلاعات کافی را به دست آورید.

تمامی دلایل بیان شده برای آبگیری نکردن ماشین لباسشویی در تمامی برندها یکسان می باشد. شما می توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا، ال جی، سامسونگ، بوش و… با این مشکل، از این مقاله بهره مند شوید.

علت نیامدن آب داخل لباسشویی چیست؟

در مبحث مربوط به علل آبگیری نکردن لباسشویی، می توانید خرابی بسیاری از قطعات مختلف را مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع می توانید خرابی ماشین لباسشویی خود را با هزینه های بسیار مناسبی رفع نمایید. برای این منظور نیز می توانید با تعمیرکاران و متخصصان ما در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را به دست آورید. متخصصان ما می توانند با استفاده از تجهیزات و ابزارهای در اختیار خود، خدمات بی نظیری را در تعمیرات ماشین لباسشویی ارائه دهند. از سوی دیگر در نظر داشته باشید که همکاران ما برای ارائه خدمات مدنظرتان، از قطعات اورجینال و باکیفیت استفاده می کنند. مهمترین دلایل مربوط به عدم آبگیری ماشین لباسشویی عبارتند از:

1- خرابی شیر برقی علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

خرابی شیر برقی یکی از مهمترین دلایل آبگیری نکردن لباسشویی می باشد. شیر برقی یکی از بارزترین قطعات مورد استفاده در فرایند آبکشی لباسشویی است. ماشین لباسشویی در حین روشن شدن برای تامین آب مورد نیاز خود، به شیر برقی نیاز خواهد داشت. چرا که در چنین صورتی می تواند البسه ها را خیس نموده و فرایند شستشو را انجام دهد. خرابی این قطعه می تواند عامل مشکلات و ایرادات مختلف ماشین لباسشویی باشد.

 • چطوری خرابی شیر برقی را بررسی کنیم؟

در بسیاری از مواقع شیر برقی دچار شکستگی و گرفتگی می باشد. در چنین حالتی می توانید عدم آبگیری ماشین لباسشویی را مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید به راحتی خرابی مربوط به شیر برقی را شناسایی کنید زیرا با چشم قابل دیدن باشد.

 • شیر برقی چطوری خراب می شود؟

شیر برقی از طول عمر مفید طولانی مدتی برخوردار است. با این حال در برخی از مواقع وارد شدن ضربه به این قطعه، ممکن است خرابی قطعه ی مذکور را به دنبال داشته باشد. همچنین متصل بودن شیر برقی به ماشین لباسشویی را نیز حتما بررسی نمایید.

 • چطوری مشکل خرابی شیر برقی را رفع کنیم؟

تعویض یا تعمیر شیر برقی کار چندان پیچیده ای نمی باشد. با این حال شما نمی توانید خرابی مربوط به این قطعه را رفع کنید. جهت تعمیرات شیر برقی ماشین لباسشویی خود می توانید از متخصصان کاربلد در این زمینه کمک بخواهید.

 • برای جلوگیری خرابی شیربرقی چکار کنیم؟

در حین جابه جایی یا نصب ماشین لباسشویی خود حتما با دقت و احتیاط رفتار نمایید. همچنین برای راه اندازی ماشین لباسشویی تان می توانید از سرویس کاران باتجربه ی ما در ارتباط باشید. ما در خصوص تعمیر لباسشویی بسیار حرفه ای هستیم.

2- بسته یا مسدود بودن شیر ورودی علت نیامدن آب به داخل لباسشویی

در حین بررسی علل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می توان به مسدود بودن شیر ورودی دستگاه اشاره کرد. توجه نمایید که شیر مذکور در پشت ماشین لباسشویی واقع شده است. در صورت بسته بودن شیر ورودی ماشین لباسشویی، فرایند آبکشی نیز با مشکل مواجه خواهد شد. همچنین در نظر بگیرید که شیر ورودی به کمک شلنگ به شیر برقی وصل شده است. در صورتی که شیلنگ خمیده باشد، می توانید ایراد مذکور را مشاهده کنید.

گرفتگی شیلنگ ورودی آب علت آبگیری نکردن لباسشویی

 • چطوری مسدودی شیر ورودی را بررسی کنیم؟

شیر ورودی ماشین لباسشویی خود را می توانید با جا به جایی دستگاه مورد بررسی قرار دهید. برای این امر نیز می توانید دستگاه را به سمت جلو حرکت داده و وضعیت مربوط به شیر ورودی ماشین لباسشویی خود را بررسی نمایید.

 • چرا شیر ورودی لباسشویی خراب میشود؟

در بسیاری از مواقع شیر ورودی در مقابل رطوبت مقاومت بسیار پایینی را از خود نشان می دهد. این امر نیز به نوبه ی خود در خرابی شیر ورودی موثر خواهد بود. شما می توانید در حین سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی خود، سالم بودن قطعه ی مذکور را چک نمایید.

 • برای جلوگیری مسدودی شیر ورودی لباسشویی چکار کنیم؟

توصیه می گردد که جهت جلوگیری از بروز خرابی شیر ورودی، هر چند وقت یکبار وضعیت قطعه ی مذکور را با دقت بررسی کنید. از سوی دیگر در حین نصب ماشین لباسشویی خود نیز به نحوه ی اتصال شیر ورودی به شیر برقی توجه لازم را داشته باشید.

[irp posts=”11710″ ]

3- بروز مشکل در شیلنگ های ورودی آب علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

بروز یکسری از مشکلات در شیلنگ های ورودی آب، می تواند یکی از اصلی ترین دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی باشد. در چنین وضعیتی سریعا بایستی ایراد به وجود آمده را رفع نمایید. آب مورد نیاز دستگاه شما در حین فرایند شستشو، از طریق شیلنگ های ورودی آب انتقال پیدا می کنند. همچنین طول این شیلنگ ها ممکن است در برخی از ماشین های لباسشویی به دو متر نیز برسد.

 • چطوری مشکل در شیلنگ ورودی را بررسی کنیم؟

پیچ خوردگی یا هرگونه پارگی در شیلنگ های ورودی ممکن است به دنبال خود ایرادات زیادی را داشته باشد. شما نمی توانید بدون در دست داشتن ابزارهای مختلف، مشکلات مربوط به شیلنگ های ورودی را مورد بررسی قرار دهید.

 • علت ایجاد مشکل در شیلنگ ورودی چیست؟

جا به جایی ها و تکان های شدید ماشین لباسشویی ممکن است سبب پیچ خوردگی شیلنگ های ورودی آب باشند. از سوی دیگر در بسیاری از مواقع شیلنگ های ورودی آب عمر مفید خود را از دست داده و فرسوده می شوند.

 • چطوری مشکل شیلنگ ورودی را حل کنیم؟

تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای ما می توانند با استفاده از ابزارهای مختلف در اختیار خود، بخش هایی از ماشین لباسشویی را جدا کرده و وضعیت شیلنگ های ورودی آب را بررسی کنند. همچنین پوسیدگی قطعات مذکور می تواند به دنبال خود خرابی کل دستگاه را نیز داشته باشد.

 • برای جلوگیری از خرابی شیلنگ چکار کنیم؟

در حین خرید ماشین لباسشویی مدنظرتان حتما به کیفیت ساخت و برند آن توجه لازم را داشته باشید. چرا که برخی از برند با استفاده از قطعات باکیفیت، ماشین های لباسشویی خود را طراحی می کنند. از سوی دیگر از سرویس های دوره ای دستگاه تان نیز غافل نشوید.

4- جرم گرفتن فیلتر ورودی آب علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی

بدون شک یکی از بارزترین علل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی را گرفتگی مربوط به فیلتر ورودی آب شکل داده است. توجه نمایید که فیلتر آب سهم بسیار زیادی را در طول عمر ماشین لباسشویی دارد. چرا که این قطعه می تواند جرم ها و ذرات معلق موجود در آب را به خود جذب نموده و از خراب شدن بسیاری از قطعات داخلی ماشین لباسشویی جلوگیری نماید. گرفتگی یا کثیف بودن این قطعه نیز به دنبال خود دردسرها و خرابی های زیادی را خواهد داشت.

 • چطوری بفهمیم مشکل ایجاد شده به خاطر خرابی فیلتر ورودی آب است؟

برای بررسی خرابی های مربوط به فیلتر ورودی آب می توانید این قطعه را از دستگاه جدا نموده و آن را با دقت چک نمایید. همچنین در برخی از مواقع فیلتر ورودی آب دچار پارگی و فرسودگی نیز می شود که با چشم نیز می توانید این مشکلات را مشاهده کنید.

 • علت مسدودی فیلتر ورودی آب لباسشویی چیست؟

در برخی از نواحی شهر تهران، آب آشامیدنی و لوله کشی از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است. این امر می تواند سبب جرم گرفتن برخی از وسایل آشپزخانه نیز باشد. فیلتر ورودی آب ماشین لباسشویی نیز در چنین وضعیتی کارایی خود را زودتر از دست خواهد داد.

 • چطوری این مشکل را برطرف کنیم؟

برای رفع ایراد و مشکل به وجود آمده می توانید در حین سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی خود، فیلتر ورودی آب را جدا نموده و آن را مورد شستشو قرار دهید. البته در برخی از مواقع کاربران مجبور خواهند بود که از فیلتر ورودی آب جدیدی استفاده کنند.

 • برای جلوگیری از جرم گرفتن فیلتر  ورودی آب چکار کنیم؟

در صورت بالا بودن املاح آب شهری منطقه ای که زندگی می کنید، توصیه می شود هر سه ماه یکبار فیلتر ورودی آب ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید. همچنین از فیلترهای باکیفیت و قدرتمند برای دستگاه خود استفاده نمایید.

5- خرابی مربوط به میکروسوئیچ درب علت آبگیری نکردن لباسشویی

در حین بررسی اینکه چرا آب به داخلی لباسشویی نمی آید؛ می توان به خرابی میکروسوئیچ درب نیز اشاره کرد. قطعه ی مذکور بر روی درب دستگاه تعبیه شده است. در نگاه اول ممکن است میکروسوئیچ یک قطعه ساده ای به نظر بیاید. این در حالی است که میکروسوئیچ از کارایی و کاربرد زیادی در عملکرد ماشین لباسشویی برخوردار است. در صورت خرابی این قطعه، ماشین لباسشویی فرایند شستشو و آبکشی را انجام نخواهد داد. چرا که فرمان های لازم را از سوی برد الکترونیکی دریافت نخواهد کرد.

 • چطوری خرابی میکروسوئیچ را بررسی کنیم؟

در حین بستن یا باز کردن درب ماشین لباسشویی می توانید پی به خرابی میکروسوئیچ ببرید. چرا که درب دستگاه تان به شکل کامل بسته نخواهد شد و این امر می تواند به دلیل خرابی میکروسوئیچ باشد.

 • چرا میکروسوئیچ خراب میشود؟

در صورت رو به رو شدن با خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی خود، می توانید این قطعه را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید. تعویض قطعه ی یاد شده در ماشین لباسشویی در کمتر از چند دقیقه صورت می گیرد.

 • چطوری خرابی میکروسوئیچ را رفع کنیم؟

بهترین راه برای رفع خرابی میکروسوئیچ را تعویض آن شکل داده است. توجه داشته باشید که قیمت مربوط به این قطعه بسیار مناسب و ارزان می باشد. بنابراین به راحتی می توانید اقدامات مربوط به تعمیرات میکروسوئیچ را انجام دهید.

 • برای جلوگیری از خرابی میکروسوئیچ چکار کنیم؟

در صورت باز و بسته کردن درب ماشین لباسشویی خود به آرامی رفتار نمایید تا آسیب جدی به میکروسوئیچ درب وارد نشود. میکروسوئیچ درب یکی از حساس ترین و مهمترین قطعات مربوط به ماشین های لباسشویی می باشد.

[irp posts=”12266″ ]

6- خرابی برد الکترونیکی مانع ریختن آب به داخل لباسشویی

علت آبگیری نکردن لباسشویی را می توان در خرابی برد الکترونیکی یا تایمر دستگاه مورد بررسی قرار دهید. برد الکترونیکی فرمان های لازم را به قسمت های مختلف ماشین لباسشویی ارسال می کند تا بتواند عملکرد دستگاه را تحت کنترل داشته باشد. در صورت خرابی قطعه ی یاد شده ، شیر برقی نمی تواند در مدار الکترونیکی قرار گرفته و فرایند آبگیری را شروع نماید. از سوی دیگر خرابی برد الکترونیکی می تواند عامل بسیاری از مشکلات و ایرادات ماشین لباسشویی نیز باشد.

خرابی برد دلیل آبگیری نکردن لباسشویی

 • چطوری خرابی برد را بررسی کنیم؟

جهت بررسی وضعیت برد الکترونیکی می توان از ابزارها و دستگاه های مختلف استفاده کرد. البته شما ابزارهای یاد شده را در اختیار ندارید، بنابراین نمی توانید وضعیت سالم بودن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی تان را بررسی نمایید.

 • چرا برد الکتریکی خراب شده است؟

توجه داشته باشید که نوسانات شدید برقی و تکان های مداوم دستگاه در حین کار کردن، از مهمترین آیتم هایی هستند که خرابی برد الکترونیکی را به دنبال خواهد داشت. بنابراین دستگاه خود را در یک مکان تراز شده قرار داده و آن را نصب کنید.

 • چطوری مشکل برد الکتریکی را برطرف کنیم؟

بعد از عیب یابی و شناسایی خرابی مربوط به برد الکترونیکی ماشین لباسشویی تان کافی است که با تعمیرکاران حرفه ای و مجرب ما از وب سایت پیش روی تان در تماس باشید تا بتوانید خدمات باکیفیت و ارزان قیمتی را از سوی شرکت اس پی یار دریافت کنید.

 • برای جلوگیری از خرابی برد چکار کنیم؟

 پیشنهاد می شود که ماشین لباسشویی خود را در یک مکان تراز شده و به دور از رطوبت نصب کنید. چرا که رطوبت بالا و تکان های شدید دستگاه در حین کار کردن، می تواند دردسرهای زیادی را برای ماشین لباسشویی شما به وجود آورد.

[irp posts=”11878″ ]

7- خرابی مربوط به قطعات متصل به برد الکترونیکی علت نیامدن آب به داخل لباسشویی

خرابی قطعات متصل به برد الکترونیکی می تواند یکی دیگر از دلایل ؟آبگیری نکردن ماشین لباسشویی باشد. از مهمترین قطعات متصل به برد الکترونیکی می توان به سوکت ها، سیم ها و شیر برقی اشاره کرد. تمام این قطعه ها متصل به یکدیگر هستند و به شکل منظم در کنار هم کار می کنند. قطع شدن ارتباط میان قطعات یاد شده می تواند فرایند آبکشی دستگاه را با مشکل مواجه سازد.

 • چطوری مشکل خرابی قطعات متصل به برد را بررسی کنیم؟

بررسی نحوه ی اتصال قطعات به برد الکترونیکی به دانش و مهارت زیادی نیاز دارد. شما می توانید جهت بررسی قطعات متصل به برد الکترونیکی، فرصت را از دست نداده و با همکاران باتجربه ی ما در ارتباط باشید تا خدمات بی نظیری را دریافت کنید.

 • علت قطع اتصال قطعات چیست؟

در برخی از مواقع ممکن است تکان های شدید ماشین لباسشویی در حین آبکشی یا خشک کردن، سبب قطع شدن ارتباط میان قطعات متصل به برد الکترونیکی باشد. در چنین وضعیتی مجبور خواهید بود که از تعمیرات اساسی بهره مند شوید.

 • چطوری این مشکل را برطرف کنیم؟

معمولا قطعات یاد شده را می توان به کمک ابزارهای مختلف به برد الکترونیکی متصل کرد. البته این کار از عهده کاربران عزیز بر نمی آید. بنابراین در صورت مشاهده هر گونه مشکلی در فرایند آبگیری ماشین لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید.

 • برای جلوگیری از قطعی اتصال قطعات متصل به برد چکار کنیم؟

توصیه می گردد که به شکل استاندارد و طبق دستورالعمل های درج شده در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود، از دستگاه تان استفاده نمایید. همچنین از تکان دادن ناگهانی ماشین لباسشویی خود به شدت جلوگیری کنید.

8- خرابی یا سوختگی مربوط به دینام دلیل آبگیری نکردن لباسشویی

مشکل نیامدن آب به داخل لباسشویی در برخی از مدل ها بسیار متفاوت تر می باشد. به طوری که در مدل های قدیمی ماشین لباسشویی، سوختگی یا خرابی مربوط به دینام دستگاه، اصلی ترین دلایل این مشکل می باشد. در چنین وضعیتی بهتر است که دینام دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز آن را مورد تعمیر یا تعویض قرار داد.

سوختن دینام علت آبگیری نکردن لباسشویی

 • چطوری خرابی یا سوختگی دینام را بررسی کنیم؟

بررسی عملکرد و وضعیت مربوط به دینام کار چندان ساده ای نمی باشد. تعمیرکاران ما برای بررسی دینام ماشین لباسشویی شما مجبور خواهند بود زمان زیادی را صرف کنند. همچنین این قطعه جزو قطعات الکترونیکی می باشد که امکان دارد دچار سوختگی نیز شود.

 • چرا این مشکل ایجاد شده است؟

سیستم و طراحی ماشین های لباسشویی قدیمی به گونه ای می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. دینام تعبیه شده در این دستگاه ها بر اساس فناوری قدیمی طراحی شده اند و طول عمر بالایی را نیز ندارند. خرابی دینام می تواند دلایل بسیار مختلفی را داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به بالا بودن حجم البسه های داخل دیگ ماشین لباسشویی اشاره کرد. همچنین در نظر بگیرید که عدم سرویس کردن دستگاه می تواند مشکلات و ایرادات زیادی را به وجود آورد.

 • برای جلوگیری از خرابی دینام چکار کنیم؟

شما می توانید جهت جلوگیری از خرابی دینام ماشین لباسشویی خود، به مقدار کافی و به اندازه لباس های خود را در داخل ماشین لباسشویی تان قرار دهید. همچنین فراموش نشود که قیمت مربوط به دینام بسیار بالا است و تعمیرکاران ما سعی خواهند داشت که در وهله ی اول دینام معیوب دستگاه تان را مورد تعمیر قرار دهند.

9- پایین بودن فشار آب علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی

یکی از مهمترین علت نیامدن آب به داخل ماشین لباسشویی را پایین بودن فشار آب شکل داده است. در برخی از ساختمان های چند طبقه همیشه با مشکل پایین بودن فشار آب مواجه هستیم در چنین وضعیتی می توانید ایراد یاد شده را در دستگاه خود مشاهده نمایید. البته برای رفع چنین ایرادی می توانید در ساعاتی از روز ماشین لباسشویی خود را روشن کنید که میزان مصرف آب در کل ساختمان پایین است.

پایین بودن فشار آب علت آبگیری نکردن لباسشویی

 • چطوری مشکل پایین بودن فشار آب را بررسی کنیم؟

شما با باز کردن شیر سینک ظرفشویی خود نیز می توانید به پایین بودن فشار آب ساختمان تان پی ببرید. از سوی دیگر هنگامی که ماشین لباسشویی خود را روشن می کنید، سعی کنید از حمام کردن و شستن ظرف خودداری نمایید. چرا که در این صورت فشار آب را کاهش پیدا می کند.

 • چرا این مشکل ایجاد شده است؟

پایین بودن فشار آب یکی از مهمترین معضلات مشاهده شد در بسیاری از شهرهای بزرگ و مجتمع های مسکونی می باشد. شما می توانید برای مقابله با چنین ایرادی، از یک پمپ آب مناسب استفاده کنید. پایین بودن فشار آب می تواند دردسرهای مختلفی را در فرایند شستشوی البسه های به وجود آورد.

 • چطوری مشکل پایین بودن فشار آب را برطرف کنیم؟

همانطور که در قسمت قبلی نیز اشاره شد برای رفع پایین بودن فشار آب ساختمان خود می توانید پمپ آب مناسبی را خریداری کنید تا این دستگاه آب را با فشار قابل توجهی در اختیار شما قرار دهد. در چنین وضعیتی می توانید به راحتی از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

 • برای جلوگیری از کاهش فشار آب چکار کنیم؟

معمولا هیچ گونه راه حل فنی برای رفع ایراد مذکور وجود ندارد. با این حال همکاران ما توصیه می کنند که زمانی از ماشین لباسشویی تان استفاده کنید که مصرف آب در آن ساعات شبانه روز به حداقل مقدار خود می رسد.

معرفی بهترین نمایندگی برای عیب یابی آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

اکنون که با اصلی ترین دلیل آبگیری نکردن لباسشویی از نزدیک آشنا شدید، می توانید در حین مواجه شدن با چنین ایرادی، سریعا با همکاران ما از وب سایت پیش روی خود تماس بگیرید. توجه نمایید که تعمیرکاران ما تک تک دلایلی که لباسشویی آبگیری نمیکند را از نزدیک بررسی خواهند کرد. بنابراین می توانند در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن ایرادات مربوط به ماشین لباسشویی شما را برطرف سازند. شما می توانید در خصوص هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی نیز با تعمیرکاران ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید. شرکت خدماتی اس پی یار جزو موفق ترین نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد.

چرا ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند؟

خرابی شیر برق، مسدودی شیر ورودی، خرابی برد و… از دلایل آبگیری نکردن لباسشویی می باشد. ما در این مقاله 9 دلیل اصلی که مانع از آبگیری ماشین لباسشویی می شوند به همراه راهکار رفع آن را در مقاله آورده ایم.

برای رفع مشکل آبگیری نکردن لباسشویی چکار کنیم؟

ابتدا باید دلیل خرابی ایجاد شده را بدانید که با خواندن مقاله به تمامی علت ها آگاه خواهید شد. برخی از این دلایل قابل حل توسط خود شما هستند، اما برخی دیگر نیاز به تجهیزات و تخصص دارد و برای رفع آن باید با نمایندگی های معتبر مانند اس پی یار تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
ثبت درخواست
پرسش و پاسخ