خانه » ارور ماشین لباسشویی ایندزیت
ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور ماشین لباسشویی ایندزیت زمانی خود را بر روی صفحه نمایشی دستگاه نشان می دهند که یکسری از مشکلات اساسی در برخی از قطعات لباسشویی به وجود آمده باشد، با این که ماشین های لباسشویی برند یاد شده از طراحی ساخت بسیار بالایی برخوردارند، با این حال در برخی از مواقع دچار یکسری از مشکلات و ایرادات می شوند. در چنین وضعیتی نیز ایرادات خود را به شکل ارورهای مختلف نمایان می کند. کاربران بایستی آگاهی لازم را در خصوص کدخطاهای ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود داشته باشند. چرا که تنها در این صورت می توانند اقدامات مربوط به تعمیر لباسشویی ایندزیت را انجام دهند. ما در این مقاله به تمامی ارورهای لباسشویی ایندزیت به همراه راه حل برطرف کردن آن پرداخته ایم با ما همراه باشید.

چرا لباسشویی ایندزیت ارور می دهد؟

 ماشین لباسشویی برند ایندزیت جزو بهترین انواع لباسشویی های موجود در بازار هستند که از طراحی جذاب و مدل های مختلفی برخوردار است. شما می توانید در حین استفاده از تجهیزات یاد شده با یکسری از ایرادات و ارورها در دستگاه خود مواجه شوید. لازم به ذکر می باشد که طراحی مربوط به این محصولات بسیار حساس می باشد. به عبارتی دستگاه های مذکور از قطعات حساس و متنوعی تشکیل شده است. این قطعات در کنار هم می توانند عملکرد بی نظیری را ارائه دهند. بروز کوچکترین ایراد در یکی از قطعات مربوط به ماشین لباسشویی برند ایندزیت می تواند دردسرهای زیادی را داشته باشد.

کاربران گرامی اس پی یار، با توجه به آنکه برخی از مشکلات و ایرادات مربوط به لباسشویی ایندزیت ناشی از استفاده نادرست از دستگاه است، بهتر است نحوه صحیح استفاده از دستگاه را یاد بگیرید. برای این منظور میتوانید مطلب “راهنمای استفاده لباسشویی ایندزیت” را بخوانید.

لیست کد خطاهای ماشین لباسشویی ایندزیت

همچنین ماشین لباسشویی برند ایندزیت نیز مانند سایر ماشین های لباسشویی یک سری از مهمترین ارورها را به خود اختصاص داده است که کاربران می توانند تک تک ارورهای نمایان شده را با دقت بررسی کنند. پیشنهاد می شود که حتما در حین استفاده از ماشین لباسشویی خود، به نکات ضروری و مهم توجه لازم را داشته باشید. چرا که در این صورت می توانید کدخطای لباسشویی برند ایندزیت را کاهش دهید. مهمترین و رایج ترین ارور لباسشویی ایندزیت عبارتند از:

1- علت و رفع ارور h20 لباسشویی ایندزیت

اولین و مهمترین ارورهای مربوط به ماشین های لباسشویی برند ایندزیت را، کد خطای h20 شکل داده است. شما می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه های یاد شده، اطلاعات دقیق و کاملی را در خصوص ارور h20 به دست آورید. در ادامه علت ایجاد و نحوه رفع آن را بیان می کنیم.

  • علت ایجاد ارور h20 ماشین لباسشویی ایندزیت

در مبحث مربوط به بررسی لیست و فهرست ارور لباسشویی ایندزیت، می توان به کد خطای h20 اشاره کرد. کد خطای h20 نشان از عدم آبگیری صحیح دستگاه در فرایند شستشو می باشد. همچنین در چنین وضعیتی ممکن است سوئیچ فشاری نیز دچار یکسری از ایرادات اساسی شده باشد و نتواند سطح آب را داخل دستگاه تشخیص دهد. بنابراین شما با ارور یا کد خطای h20 مواجه خواهید شد. برای اطلاع بیشتر از علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

  • رفع کد خطای h20 لباسشویی ایندزیت

متخصصان ما برای رفع ارور ماشین لباسشویی ایندزیت شما از تجهیزات مدرن استفاده کنند. همچنین جهت رفع کردن کد خطای h20 از ماشین لباسشویی تان می توانید سوئیچ فشار و انسداد مربوط به آن را  مورد بررسی قرار دهید. برای این امر کافی است فرایند هوادهی را شکل دهید. همچنین لوله های ورودی آب و شیر برقی نیز مورد بررسی خواهند گرفت. در صورت خرابی شیر برقی، می توان این قطعه را مورد تعمیر یا تعویض قرار داد.

2- علت و رفع ارور F1 لباسشویی ایندزیت

توجه نمایید که قطعات بسیار مهمی در عملکرد ایده آل ماشین لباسشویی برند ایندزیت نقش دارند. به طوری که خرابی برخی از آنها ممکن است فرایند شستشو را به شکل کامل مختلف سازد. از سوی دیگر مهمترین قطعه ی تعبیه شده در ماشین لباسشویی برند ایندزیت را برد مدار الکترونیکی شکل داده است. این قطعه می تواند تمام فعالیت های مربوط به سایر قطعات را تحت کنترل داشته باشد. بنابراین بروز ایرادات در این قطعه، دستگاه شما نیز به مشکلات زیادی مواجه خواهد شد.

  • علت ایجاد ارور F1 ماشین لباسشویی ایندزیت

در میان ارورهای لباسشویی ایندزیت می توان به ارور یا کد خطای F1 اشاره کرد. فراموش نشود که کد خطای F1 زمانی خود را نشان خواهد داد که برد مدار الکترونیکی دچار یک سری از مهمترین مشکلات شده باشد. در چنین وضعیتی کارایی و کارکرد دستگاه مختل می شود و شما نمی توانید از آپشن های لباسشویی خود استفاده کنید.

  • رفع کد خطای F1 لباسشویی ایندزیت

برای رفع ارور یا کد خطای F1 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت می توانید سریعا دستگاه را از برق کشیده و با تکنسین های ما در تماس باشید. البته شما می توانید خودتان برخی از اقدامات مربوط به رفع کد خطای F1 را انجام دهید. برای این منظور می توانید دستگاه را به مدت دو دقیقه از برق کشیده و سپس دستگاه را روشن نمایید. در صورت عدم رفع مشکل رخ داده، می توانید از تعمیرکاران مجرب کمک بخواهید.

3- علت و رفع ارور F2 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت برای ارائه کارایی بی نظیر خود، طبق استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده است. با این حال عدم استفاده صحیح کاربران از دستگاه و گذشت زمان، می تواند یکسری از ارورها را در این تجهیزات به وجود آورد. در برخی از مواقع کاربران متوجه می شوند که دیگ ماشین لباسشویی خود به شکل کامل و صحیح نمی چرخد. در چنین مواردی می توانند ارور متفاوتی را در صفحه ی نمایش ماشین لباسشویی مشاهده کنند.

  • علت ایجاد کدخطای F2 ماشین لباسشویی ایندزیت

در فهرست مربوط به ارور ماشین لباسشویی ایندزیت می توان به کد خطای F2 اشاره کرد. کد خطای F2 را برخی از افراد به عنوان رایج ترین ارور های مربوط به دستگاه های یاد شده تلقی می کنند. توجه نمایید که عدم چرخیدن دیگ دستگاه می تواند به دنبال خود کد خطای F2 را داشته باشد و این نشانه خرابی های بزرگی می باشد.

  • رفع کد خطای F2 لباسشویی ایندزیت

اگر قصد دارید تا کد خطای F2 را از ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود رفع کنید، می توانید علت عدم چرخیدن دیگ دستگاه را در موتور آن بررسی کنید. به عبارتی بروز مشکلات اساسی در موتور لباسشویی، می تواند علت عدم چرخیدن دیگ باشد. همچنین در چنین وضعیتی می توان خازن و تاخو موتور دستگاه را با دقت بالایی مورد بررسی قرار داد. در صورت نیاز نیز می توان قطعات مذکور را تعویض نمود.

4- علت و رفع ارور F3 لباسشویی ایندزیت

افرادی که دوست دارند تاز از ماشین لباسشویی برند ایندزیت استفاده کنند، می توانند از نزدیک با مهمترین ارورهای مربوط به این دستگاه آشنا شوند. لباسشویی های یاد شده از قدرتمندترین سیستم گرمایشی برای خشک کردن البسه های شستشو شده دارند. بنابراین شما می توانید در زمان کوتاه لباس های خود را مورد شستشو قرار دهید و زمان زیادی را برای خشک کردن آنها صرف نکنید.

  • علت ایجاد کدخطای F3 لباسشویی ایندزیت

در مبحث مربوط به بررسی لیست کدخطاهای لباسشویی ایندزیت می توان به کد خطای F3 اشاره کرد. کد خطایF3 زمانی خود را در صفحه نمایشی دستگاه نشان خواهد داد که ایراداتی در مرحله خشک کردن به وجود آید. به عبارتی بروز مشکلات اساسی در سیستم گرمایشی دستگاه در حین شستشو، می تواند اصلی ترین عامل ایجاد کد خطای F3 در دستگاه های مذکور باشد.

  • رفع کد خطای F3 لباسشویی ایندزیت

جهت برطرف کردن کد خطای F3 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت می توانید برخی از مهمترین قطعات درگیر در فرایند خشک کردن دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. برای این منظور نیز بهتر است وضعیت و کارایی المنت و سنسور حرارتی را به کمک اهم سنج مورد اندازه گیری قرار دهید. همچنین در صورت سوختن قطعات مذکور می توانید این تجهیزات را مورد تعویض قرار دهید. قیمت مربوط به قطعات یاد شده بسیار مناسب و معقول می باشد.

5- علت و رفع ارور F4 لباسشویی ایندزیت

از مهمترین قطعات تعبیه شده در ماشین لباسشویی برند ایندزیت می توان به سوئیچ فشار اشاره کرد. قطعه ی مذکور وظایف متعددی را به خود اختصاص داده است و معیوب شدن آن می تواند دردسرهای زیادی را در عملکرد ماشین لباسشویی داشته باشد. شما می توانید در حین انجام سرویس های دوره ای دستگاه خود، وضعیت مربوط به سوئیچ فشار دستگاه تان را با دقت مورد بررسی قرار داده و ایرادات مربوط به آن را رفع کنید.

  • علت ایجاد کد خطای F4 ماشین لباسشویی ایندزیت

کد خطای F4 را می توان در لیست مهمترین ارور ماشین لباسشویی ایندزیت مشاهده کرد. لازم به یادآوری می باشد که سوئیچ فشار دستگاه زمانی خراب می شود که کاربران استفاده ی صحیحی را از دستگاه خود نداشته باشند. کد خطای F4 به دنبال معیوب شدن قطعه ی یاد شده خود را نمایان می کند و بایستی سریعا خرابی این قطعه را رفع کنید.

  • رفع کد خطای F4 لباسشویی ایندزیت

پیشنهاد می شود که در اسرع وقت کد خطای F4 را از صفحه ی نمایشی ماشین لباسشویی برند ایندزیت رفع کنید. چرا که در غیر این صورت نمی توانید به شکل بهینه شده از دستگاه خود استفاده نمایید. برای رفع کد خطای F4 می توان سوئیچ و اتصالات آن را چک کرد. همچنین از گیر نکردن اجسام خارجی در بین درب دستگاه نیز مطمئن شوید. در صورت نیاز می توانید لوله تغذیه کننده را نیز چک نمایید. خودتان در منزل می توانید کد خطای F4 را رفع کنید.

6- علت و رفع ارور F5 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت از سیستم کارایی بسیار مدرن و پیشرفته ای برخوردار می باشد و شما می توانید با خیال آسوده یکی از بهترین مدل های مربوط به دستگاه های یاد شده را تهیه و خریداری نمایید. همچنین از رایج ترین خرابی های مربوط به دستگاه های مذکور می توان به جمع شدن آب در داخل دیگ اشاره کرد. این امر می تواند دلایل بسیار متعددی را داشته باشد و شما می توانید در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی، سریعا با نمایندگی خدمات پس از فروش ایندزیت در ارتباط باشید.

  • علت ایجاد کدخطای F5 ماشین لباسشویی ایندزیت

افرادی که به دنبال بررسی لیست مربوط به ارور ماشین لباسشویی ایندزیت هستند، می توانند با دقت بالایی جزئیات کد خطای F5 را مطالعه کنند. کد خطای F5 به دنبال جمع شدن آب در داخل دیگ ماشین لباسشویی نمایان می شود. شما می توانید در حین باز کردن درب دستگاه خود، متوجه جمع شدن آب در قسمت های مختلف دیگ باشید.

ارور F5 ماشین لباسشویی ایندزیت

  • رفع کد خطای F5 لباسشویی ایندزیت

تکنسین های حرفه ای ما می توانند برای رفع کد خطای F5 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت، یکسری از مهمترین اقدامات را انجام دهند. مهمترین این اقدامات عبارتند از:

– در گام اول می توانند تخلیه آب دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار داد.

– سپس می توان گرفتگی و انسداد مربوط به فیلتر پمپ را چک نمود و ایرادات مربوط به آن را رفع کنند.

– همچنین بهتر است لوله فاضلاب نیز مورد چک واقع شده و انسداد آن را رفع کنید.

– چنانچه هنوز هم کد خطای F5 رفع نشده باشد، می توانید کارایی مربوط به پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار داد.

7- علت و رفع ارور F6 لباسشویی ایندزیت

شما می توانید دکمه های بسیار متعددی را بر روی ماشین لباسشویی برند ایندزیت مشاهده کنید که هر یک از آنها کارایی متفاوتی را دارند. خرابی این دکمه ها به دنبال خود دردسرهای زیادی را خواهد داشت. از سوی دیگر عدم عملکرد صحیح درب ماشین لباسشویی نیز به دنبال خود می تواند ارورهای متعددی را داشته باشد. در حین باز و بسته درب ماشین لباسشویی خود حتما به آرامی عمل کنید و مراقب دستگاه خود باشید.

  • علت ایجاد کدخطای F6 ماشین لباسشویی ایندزیت

کد خطای F6 را می توان یکی از رایج ترین و مهمترین ارور لباسشویی ایندزیت تلقی کرد. جالب است بدانید که خرابی های مربوط به درب دستگاه و عدم کار کردن دکمه ی استارت از مهمترین دلایلی هستند که به دنبال خود کد خطای F6 را خواهند داشت. در چنین وضعیتی ماشین لباسشویی تان نمی تواند فعالیت خود را آغاز نماید و فرایند شستشو شکل نخواهد گرفت.

  • رفع کد خطای F6 لباسشویی ایندزیت

برخی از ارورهای مربوط به ماشین لباسشویی برند ایندزیت را می توانید در منزل تان مورد رفع قرار دهید. برای این منظور نیز می توانید با دقت و وسواس بسیار بالایی اقدام نمایید. برای رفع کد خطای F6 بهتر است که قفل درب دستگاه تان مورد بررسی واقع شود. همچنین در صورت گیر کردن اجسام خارجی، می توانید آن را برطرف سازید. برای دریافت خدمات تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی می توانید با تعمیرکاران ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید.

[irp posts=”12266″ ]

8- علت و رفع ارور F7 لباسشویی ایندزیت

امروزه بسیاری از افراد سعی دارند تا اطلاعات کامل و جامعی را در خصوص ارورهای ماشین لباسشویی برند ایندزیت به دست آورند. چرا که در این صورت می توانند به شکل صحیح از دستگاه در اختیار خود استفاده نمایند. ما نیز در این مجموعه سعی داریم خدمات بی نظیر و بی نقصی را برای کاربران و مشتریان خود عرضه کنیم. فهرست مربوط به ارورهای ماشین لباسشویی برند یاد شده را با دقت بالایی مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

  • علت ایجاد کدخطای F7 ماشین لباسشویی ایندزیت

در برخی از مواقع می توانید کد خطای F7 را در صفحه ی دیجیتالی دستگاه خود مشاهده کنید. کد خطای F7 یکی از رایج ترین ارور ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد که آیتم های مختلفی سبب بروز ارور یاد شده می شوند. از مهمترین این آیتم ها می توان به بدون وقفه کار کردن پمپ تخلیه، مناسب نبودن دمای مربوط به ماشین لباسشویی و متوقف شدن فرایند چرخش دستگاه در حین کار کردن اشاره کرد.

  • رفع کد خطای F7 لباسشویی ایندزیت

برای رفع و برطرف کردن کد خطای F7 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود می توانید سریعا با یکی از بهترین شرکت های خدماتی در ارتباط بوده و درخواست کمک کنید. برای رفع کد خطای F7 بایستی برد الکترونیکی دستگاه با دقت بالایی مورد بررسی واقع شود. همچنین عدم ارسال فرمان های صحیح و به موقع به اجزای داخلی دستگاه، می تواند عامل بروز کد خطای F7 در ماشین لباسشویی های یاد شده باشد. در چنین مواقع می توان برد مدار الکترونیکی دستگاه را مورد تعمیر یا تعویض قرار داد.

9- علت و رفع ارور F8 لباسشویی ایندزیت

عدم چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی برند ایندزیت را می توان به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین خرابی های مشاهده شده در دستگاه های یاد شده می باشد. فراموش نشود که عدم چرخیدن دیگ دستگاه، می تواند مشکلات و دردسرهای زیادی را به دنبال داشته باشد. بنابراین سعی کنید تا در اسرع وقت خرابی یاد شده را مورد رفع قرار دهید. چرا که در غیر این صورت ممکن است آسیب های زیادی به بسیاری از قطعات داخلی ماشین لباسشویی تان وارد شود.

  • علت ایجاد کدخطای F8 ماشین لباسشویی ایندزیت

در حین بررسی لیست مربوط به ارور لباسشویی ایندزیت می توان به کد خطای F8 اشاره کرد. کد خطای F8 را به شکل رایج می توان در ماشین لباسشویی های یاد شده مشاهده کرد. متوقف شدن چرخش دستگاه در حین فرایند شستشو می تواند به دنبال خود ارور یا کد خطای F8 را به وجود آورد. بنابراین لباس های شما نمی توانند به شکل صحیح مورد شستشو واقع شوند و بایستی بلافاصله کد خطای F8 را رفع کنید.

  • رفع کد خطای F8 لباسشویی ایندزیت

شما می توانید برای رفع کد خطای F8 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت فرصت را از دست نداده و هم اکنون با تکنسین های ما در تماس بوده و مشکل دستگاه تان را شرح دهید. برای رفع و از بین بردن کد خطای F8 می توان برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار داد. لازم به ذکر خواهد بود که جهت رفع خرابی های مربوط به برد دستگاه، از افراد حرفه و باتجربه در این زمینه تماس بگیرید. چرا که برد از مهمترین قطعات مربوط به تجهیزات یاد شده می باشد و بایستی در حین تعمیر آن وسواس بالایی را خرج کرد.

10- علت و رفع ارور F9 لباسشویی ایندزیت

پیشنهاد می گردد که برای نصب ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود، از تراز بودن محل قرارگیری دستگاه خود مطمئن شوید. همچنین می توانید برای تراز کردن ماشین لباسشویی خود، پایه های آن را مورد تنظیم قرار دهید. در این صورت می توانید به شکل صحیح و ایده آل دستگاه خود را به شکل تراز شده نصب نمایید. عدم تراز بودن دستگاه می تواند ارورهای متعددی را به دنبال داشته باشد. شما بهتر است که شکل صحیح از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.

  • علت ایجاد کدخطای F9 ماشین لباسشویی ایندزیت

کد خطای F9 یکی از شایع ترین ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد. زمانی که کارکرد دستگاه به یک باره مختل شود می توانید کد خطای F9 را بر روی صفحه ی نمایشی دستگاه تان مشاهده کنید. از سوی دیگر در چنین وضعیتی چراغ های مربوط به دستگاه به شکل مکرر روشن و خاموش می شوند. همچنین در نظر بگیرید که با ظاهر شدن کد خطای F9، شما نمی توانید آپشن یا برنامه ای را انتخاب کنید و از دستگاه تان استفاده نمایید.

  • رفع کد خطای F9 لباسشویی ایندزیت

شما می توانید فرصت را از دست نداده و کد خطای F9 را هم اکنون از ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود برطرف کنید. برای رفع کد خطای F9 از دستگاه می توانید با دقت بالایی برد الکترونیکی دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. از سوی دیگر برای تعمیر برد الکترونیکی دستگاه خود به تجهیزات و دانش زیادی نیاز دارید. بنابراین توصیه می شود که این کار را به افراد حرفه ای در این زمینه بسپارید. در غیر این صورت آسیب های زیادی به دستگاه تان وارد خواهد شد.

11- علت و رفع ارور F10 لباسشویی ایندزیت

همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، خرابی برخی از قطعات مربوط به ماشین لباسشویی برند ایندزیت به دنبال خود می تواند مشکلات و ارورهای متعددی را داشته باشد. شما می توانید در حین مواجه شدن با هر یک ارورهای یاد شده، با نمایندگی برند ایندزیت در ارتباط باشید. چرا که تعمیرکاران فعال در نمایندگی یاد شده، دوره های آموزشی مختلفی را سپری کرده اند و می توانند خدمات باکیفیتی را برای شما ارائه دهند.

  • علت ایجاد کدخطای F10 ماشین لباسشویی ایندزیت

کاربرانی که قصد بررسی دقیق فهرست ارور ماشین لباسشویی ایندزیت را در سر دارند می توانند جزئیات کد خطای F10 را مورد کنکاش قرار دهند. زمانی می توانید کد خطای F10 را در ماشین های لباسشویی یاد شده مشاهده کنید که سوئیچ فشار دستگاه دچار خرابی های جدی شده باشد. خراب شدن این قطعه می تواند علت اصلی عدم باز و بسته شدن درب ماشین لباسشویی باشد و بایستی کد خطای F10 را جدی گرفته و آن را مورد رفع قرار دهید.

  • رفع کد خطای  F10لباسشویی ایندزیت

پیشنهاد می شود که در صورت امکان رفع کد خطای F10 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود را به دست ما بسپارید و خود سر اقدامی را انجام ندهید. چرا که شما اطلاعات و دانش کافی را در خصوص قطعات ماشین لباسشویی تان ندارید. همکاران ما می توانند برای رفع کد خطای F10، در گام اول اتصالات مربوط به سوئیچ فشار ماژول ها را مورد بررسی قرار دهند. همچنین گیر کردن اجسام خارجی در بین درب نیز مورد بررسی واقع شده و در صورت مشاهده شدن چنین ایرادی، می توان آن را رفع کرد.

12- علت و رفع ارور F12 لباسشویی ایندزیت

دکمه تعبیه شده بر روی ماشین لباسشویی برند ایندزیت وظیفه ی بسیار مهمی را بر عهده دارد. به عبارتی تمام فرایند مربوط به شستشوی دستگاه با فشار دادن دکمه ی یاد شده آغاز می شود. شما می توانید با فشار دادن دکمه ی استارت، فرمان های لازم را به برد الکترونیکی و سایر قطعات مهم و ضروری دستگاه ارسال نمایید. زمانی که دکمه ی استارت مربوط به ماشین لباسشویی دچار یک سری از خرابی ها شود، شما می توانید با ارور کد خطای F12 مواجه شوید که بایستی ارور مذکور را جدی گرفته و اقدامات مربوط به رفع آن را انجام دهید.

  • علت ایجاد کدخطای F12 ماشین لباسشویی ایندزیت

کد خطای F12 یکی از مهمترین ارور لباسشویی ایندزیت می باشد که در مدل های جدید ماشین لباسشویی هایی یاد شده می توانید به شکل رایج ارور یا کد خطای F12 را مشاهده کنید. شما زمانی این ارور را مشاهده کنید که با فشار دادن دکمه استارت دستگاه، نتوانید فرایند شستشوی دستگاه را آغاز کنید. در این صورت نیز نمی توانید البسه های خود را مورد شستشو قرار دهید.

  • رفع کد خطای  F12 لباسشویی ایندزیت

راه های بسیار مختلفی برای از بین بردن و رفع کد خطای F12 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت وجود دارد. شما می توانید برای رفع ارور یاد شده در گام اول میکروسوئیچ درب دستگاه تان را مورد بررسی قرار دهید. البته برای این منظور می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید. همچنین زمانی که میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی تان ایرادی نداشته باشد، در چنین وضعیتی می توانید برد الکترونیکی دستگاه خود را چک نمایید و سریعا کد خطای F12 را برطرف سازید.

13- علت و رفع ارور F11 لباسشویی ایندزیت

عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی برند ایندزیت می تواند مشکلات متعددی را برای کاربران به وجود آورد. همچنین در نظر بگیرید که عدم خارج شدن آب از داخل دستگاه می تواند برخی از قطعات مربوط به دستگاه را نیز دچار مشکل سازد. ماشین لباسشویی شما بایستی فرایند تخلیه آب را با سرعت بالایی انجام دهد. چرا که در غیر این صورت ممکن است فرایند شستشوی ماشین لباسشویی با مشکلات زیادی رو به رو شود. توصیه می گردد که حتما علت عدم تخلیه پمپ آب را با دقت بالایی مورد بررسی قرار دهید.

  • علت ایجاد کدخطای F11 ماشین لباسشویی ایندزیت

زمانی که آب داخل دیگ ماشین لباسشویی تخلیه نشود، می توانید با کد خطای F11 مواجه شوید. کد خطای یاد شده یکی از مهمترین کدخطاهای ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد. شما می توانید زمانی کد خطای F11 را مشاهده کنید که مشکلات جدی در فرایند تخلیه آب رخ داده باشد. معمولا ماشین های لباسشویی ها با گذشت زمان دچار خرابی مذکور می شوند و بایستی به شکل کامل مورد سرویس دهی واقع شوند.

  • رفع کد خطای  F11 لباسشویی ایندزیت

تعمیرکاران ما برای رفع کد خطای F11 از صفحه نمایشی ماشین لباسشویی برند ایندزیت شما می توانند در وهله ی اول وضعیت و کارایی مربوط به پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهند. چرا که گرفتگی و خرابی مربوط به این قطعه می تواند اصلی ترین عامل ایجاد کد خطای F11 باشد. همچنین در صورتی که پمپ تخلیه هیچ گونه مشکلی را نداشته باشد، می توانید برد الکترونیکی را به کمک تجهیزات و ابزارهای مختلف مورد بررسی قرار داد. هزینه های تعویض پمپ تخلیه آن بسیار مناسب می باشد.

14- علت و رفع ارور F13 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت از برنامه های شستشوی بسیار متعددی برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به نوع و جنس البسه های در اختیارتان، برنامه ی مناسبی را انتخاب نموده و دستگاه تان را روشن کنید. عدم توجه به این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود آورد. بنابراین قبل از استفاده از ماشین لباسشویی در اختیار خود، حتما دفترچه راهنمای آن را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید تا با آگاهی بیشتری از دستگاه در اختیار تان استفاده نمایید.

  • علت ایجاد کدخطای F13 ماشین لباسشویی ایندزیت

در فهرست مربوط به بررسی ارور ماشین لباسشویی ایندزیت می توان به کد خطای F13 اشاره کرد. کد خطا یا ارور یاد شده زمانی خود را بر روی صفحه ی نمایشی دستگاه نشان می دهد که ماشین لباسشویی تان مشکلات اساسی را در مرحله ی خشک کردن البسه ها داشته باشد. بنابراین بروز یکسری از ایرادات در سیستم گرمایشی و خشک کردن البسه ها، می تواند از مهمترین عامل ایجاد کد خطای F13 در ماشین لباسشویی های مذکور باشد.

  • رفع کد خطای  F13 لباسشویی ایندزیت

شما می توانید برای رفع کردن کد خطای F13 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت در اختیار خود، هم اکنون اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. برای این منظور می توانید موتور ماشین لباسشویی خود را با دقت بررسی نموده و از این طریق ایرادات مربوط به سیستم گرمایشی و خشک کردن دستگاه را مورد رفع قرار دهید. هزینه های رفع ارور یا کد خطای F13 از دستگاه های یاد شده می تواند بسیار مناسب باشد. البته توصیه می شود که این کار را بر عهده ی افراد کاربلد در این زمینه بسپارید.

15- علت و رفع ارور F14 لباسشویی ایندزیت

افرادی که از ماشین لباسشویی برند ایندزیت استفاده می کنند، می توانند به شکل مرتب سرویس های دوره ای دستگاه تان را انجام دهید. چرا که در این صورت می توانید برخی از ایرادات جزئی ماشین لباسشویی تان را مورد شناسایی و رفع قرار دهید. همچنین لازم است بدانید که انجام دادن سرویس های دوره ای هزینه های زیادی را به دنبال ندارد. بنابراین هیچ گونه نگرانی را در خصوص انجام سرویس های دوره ای ماشین لباسشویی خود نداشته باشید.

  • علت ایجاد کدخطای F14 ماشین لباسشویی ایندزیت

بروز مشکلات و ایرادات بسیار متعدد در سیستم گرمایشی دستگاه می تواند از مهمترین آیتم هایی باشد که به دنبال خود کد خطای F14 را خواهد داشت. کد خطای F14 را در حال حاضر می توان جزو یکی از مهمترین و شایع ترین ارور لباسشویی ایندزیت تلقی نمود. همچنین بروز ایراد یاد شده می تواند دردسرهای زیادی را نیز در حین فرایند خشک کردن البسه ها به وجود آورد.

  • رفع کد خطای  F14 لباسشویی ایندزیت

خرابی برخی از مهمترین و اساسی ترین قطعات تعبیه شده در ماشین لباسشویی برند ایندزیت می تواند به دنبال خود سیستم گرمایشی را به دنبال داشته باشد. از مهمترین این قطعات می توان به هیتر المنت اشاره کرد. همکاران ما می توانند با تعمیر قطعات معیوب ماشین لباسشویی شما، کد خطای F14 را رفع کنند. البته هزینه های تعمیر دستگاه یاد شده بسیار ارزان تر از هزینه های تعویض آن می باشد.

16- علت و رفع ارور F15 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت برای داشتن عملکرد حرفه ای و بی نقص خود به آب گرم نیز نیاز دارد. به عبارتی عدم گرم شدن آب در داخل دستگاه می تواند فرایند شستشو را با مشکلات بسیار مختلفی مواجه سازد. بروز یکسری از ایرادات در فرایند گرم شدن آب را، خود را به شکل ارورهای مختلفی نشان خواهد داد. همچنین عدم گرم شدن آب در دستگاه و بروز یکسری از خرابی ها در حین چرخیدن ماشین لباسشویی، می تواند به دنبال خود کد خطای F15 را داشته باشد.

  • علت ایجاد کدخطای F15 ماشین لباسشویی ایندزیت

در لیست مربوط به بررسی ارور ماشین لباسشویی ایندزیت می توانید کد خطای F15 را مشاهده کنید. کد خطای F15 یکی از رایج ترین ارور های مربوط به دستگاه های یاد شده می باشد. کاربران بایستی در اسرع وقت ارور یاد شده را مورد رفع قرار دهند. چرا که در غیر این صورت ممکن است آسیب های زیادی به دستگاه وارد شود. عدم داغ شدن آب در داخل دستگاه به دنبال خود کد خطای F15 را خواهد داشت.

  • رفع کد خطای  F15 لباسشویی ایندزیت

متخصصان ما می توانند برای رفع کد خطای F15 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت شما یکسری از مهمترین اقدامات مهم را انجام دهند. برای این منظور نیز اقدامات ذیل را انجام می دهند:

–  در گام اول می توانند اشکالات و ارورهای مربوط به المنت دستگاه را مورد بررسی قرار داده و ایرادات این قطعه را رفع می کنند.

– جهت رفع کد خطای F15 از ماشین لباسشویی های یاد شده می توان سنسور دمای آب را با دقت مورد چک قرار داده و در صورت بروز مشکلی، آن را رفع نمود.

– برای بررسی وضعیت و کارایی سنسور دمایی دستگاه می توان از اهم سنج استفاده کرد. چنانچه قطعه ی مذکور سوخته باشد، می توان آن را مورد تعویض قرار داد.

17- علت و رفع ارور F16 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت ارورهای بسیار متعددی را به خود اختصاص داده است. شما می توانید زمانی با ارورهای مربوط به دستگاه یاد شده مواجه شوید که خرابی های جدی دستگاه تان را تهدید کند. بنابراین در حین رویایی با ارورهای مختلف در ماشین لباسشویی تان، حتما خونسردی خود را حفظ نموده و با تعمیرکاران و متخصصان مجرب در این زمینه تماس بگیرید. چرا که در این صورت می توانید ارورهای دستگاه خود را در کمترین زمان ممکن مورد رفع قرار دهید.

  • علت ایجاد کدخطای F16 ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور یا کد خطای F16 را در مدل های قدیمی دستگاه های یاد شده می توان به شکل رایج مشاهده کرد. بروز کوچکترین خرابی ها در عملکرد دیگ ماشین لباسشویی برند یاد شده، به دنبال خود کد خطای F16 را خواهد داشت. توصیه می شود که در چنین مواقعی دستگاه تان را از برق کشیده و منتظر اعزام تعمیرکاران ما باشید.

  • رفع کد خطای  F16 لباسشویی ایندزیت

برای رفع کردن کد خطای F16 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت می توان موتور دستگاه و برخی از مهمترین قطعات تعبیه شده در موتور را مورد بررسی قرار داد. برای این منظور همکاران ما می توانند خازن و تاخور موتور ماشین لباسشویی تان را چک نموده و ایرادات مربوط به آنها را رفع کنند. معمولا با تعویض قطعات یاد شده می توان کد خطایF16 را رفع کرد. البته در صورت عدم رفع شدن کد خطایF16، می توان مشکل را در برد الکترونیکی دستگاه بررسی کرد.

18- علت و رفع ارور F17 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت برای آغاز فعالیت خود به یکسری از فرمان های مهم و شروع کننده نیاز دارد. فرمان های یاد شده نیز از سوی قفل درب و میکروسوئیچ به برد الکترونیکی دستگاه ارسال می شوند. شما می توانید با بستن درب ماشین لباسشویی خود، فرایند شستشو را آغاز کرده و اجازه دهید دستگاه البسه های تان را مورد شستشو قرار داد. بنابراین بروز ایرادات اساسی در درب دستگاه و اجزای مربوط به آن می تواند مشکلات گوناگونی را برای کاربران به وجود آورد.

  • علت ایجاد کدخطای F17 ماشین لباسشویی ایندزیت

اگر می خواهید راجع به مهمترین ارور ماشین لباسشویی ایندزیت اطلاعات را به دست آورید، بهتر است که با جزئیات مربوط به کد خطای F17 از نزدیک آشنا شوید. کد خطایF17 زمانی خود را بر روی صفحه نمایشی دستگاه نمایان می کند که اشکالات مهمی در قفل درب دستگاه به وجود آید. همچنین عدم باز یا بسته شدن درب دستگاه نیز می تواند از مهمترین دلایل مربوط به بروز کد خطای F17 در ماشین لباسشویی برند یاد شده باشد.

  • رفع کد خطای  F17 لباسشویی ایندزیت

جهت رفع کد خطای F17 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت می توان با دقت و وسواس بالایی قفل درب ماشین لباسشویی را با دقت بررسی نمود. همچنین لازم است که کلیه متعلقات مربوط به پی سی بی را نیز چک نموده و در صورت نیاز قفل درب را تعویض کرد. شما می توانید برای رفع کد خطای F17 از خدمات پس از فروش برند یاد شده بهره مند شده و همین حالا با همکاران ما در ارتباط باشید.

19- علت و رفع ارور F18 لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی برند ایندزیت مجهز به صفحه ی نمایشی و دکمه های لمسی مختلفی می باشد. به طوری که کاربران می توانند با لمس صفحه نمایشی و دکمه های تعبیه شده بر روی آن، بتوانند برنامه ی مناسبی را برای شستشوی البسه های خود انتخاب کنند. به عبارتی ماشین لباسشویی های یاد شده از آپشن ها و برنامه های شستشوی بسیار متعددی برخوردارند. این امر نیز سبب شده است تا تجهیزات مذکور جزو پرفروش ترین لباسشویی های موجود در کشورمان باشد.

  • علت ایجاد کدخطای F18 ماشین لباسشویی ایندزیت

زمانی که یکسری از ایرادات و مشکلات در برنامه شستشوی دستگاه به وجود آید، شما می توانید کد خطای F18 را روی صفحه نمایشی لباسشویی خود مشاهده کنید. کد خطای F18 را می توان به عنوان نادرترین ارور لباسشویی ایندزیت تلقی کرد. چرا که تجهیزات و دستگاه های یاد شده براساس فناوری نوین طراحی شده اند و کمترین ایرادات و خرابی ها را در خصوص آپشن ها و برنامه های شستشو خواهند داشت.

  • رفع کد خطای  F18 لباسشویی ایندزیت

شما می توانید جهت عیب یابی ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود، با بهترین شرکت خدماتی در این زمینه تماس بگیرید. همچنین می توان برای برطرف کردن کد خطای F18، دستگاه را به مدت سه دقیقه از برق جدا کرده و دوباره آن را به برق وصل کنید. همچنین کاربران می توانند در منزل خود به راحتی کد خطای F18 را رفع نمایند. در غیر این صورت بهتر است که با متخصصان و نیروی فنی کاربلد در این زمینه تماس بگیرند.

20- علت و رفع ارور F19 لباسشویی ایندزیت

خرابی های مربوط به عدم خشک کردن البسه ها از مهمترین و رایج ترین خرابی های مربوط به ماشین لباسشویی برند ایندزیت می باشد. در چنین مواردی می توانید مشکلات و دردسرهای زیادی را در ماشین لباسشویی خود مشاهده نمایید. همچنین ایراد یاد شده را می توان در مدل های جدید و قدیمی دستگاه یاد شده مشاهده کرده و سریعا جهت رفع خرابی مذکور، اقدامات لازم را انجام دهید.

  • علت ایجاد کدخطای F19 ماشین لباسشویی ایندزیت

در میان تمام خطاهای ماشین لباسشویی ایندزیت می توان به کد خطای F19 اشاره کرد. کد خطای F19 زمانی خود را نشان می دهد که شما یکسری از ایرادات و خرابی ها را در مرحله ی خشک کردن ماشین لباسشویی مشاهده کنید. همچنین متوقف شدن فرایند چرخیدن دستگاه نیز به دنبال خود می تواند ارور یا کد خطای F19 را داشته باشد.

  • رفع کد خطای  F19 لباسشویی ایندزیت

کاربران می توانند برای رفع کد خطای F19 از ماشین لباسشویی برند ایندزیت خود، اشکالات موتور دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز قطعات معیوب مربوط به دستگاه تان را مورد تعمیر یا تعویض قرار دهید. همچنین در صورت عدم رفع کد خطای F19 از ماشین لباسشویی تان، بهتر است که برد الکترونیکی دستگاه را نیز چک نمایید.

آیا برای رفع ارورهای لباسشویی ایندزیت به تعمیرکار لباسشویی نیاز داریم؟

در قسمت های پیشین سعی بر آن بود تا در مورد مهمترین ارورهای ماشین لباسشویی ایندزیت توضیحاتی را ارائه دهیم. شما هم بلافاصله بعد از مواجه شدن با هر یک از ارورهای مذکور در قسمت های قبلی، با بهترین و موفق ترین شرکت خدماتی در ارتباط باشید. از سوی دیگر می توانید برای رفع تمام کدخطا  ماشین لباسشویی ایندزیت با متخصصان مجرب در این زمینه تماس گرفته و مشکل ماشین لباسشویی خود را شرح دهید. توصیه می گردد که حتما برای رفع ارورهای مشاهده و نمایان شده در ماشین لباسشویی تان، خودسرانه اقدامی را انجام ندهید. چرا که شما اطلاعات کافی را در خصوص برند مذکور ندارید. بنابراین اقدام اشتباه شما می تواند مشکلات و هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد.

کدام ارور لباسشویی ایندزیت توسط خودمان برطرف میشود؟

برخی از ارور ماشین لباسشویی ایندزیت خود را می توانید به تنهایی و بدون نیاز به متخصصان ما مورد رفع قرار دهید. البته در نظر بگیرید که در صورت عدم رفع شدن با شرکت اس پی یار در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید. از مهمترین ارورهایی که می توانید در منزل تان آنها را رفع کنید عبارتند از:

 • کد خطای f4
 • کد خطای f17
 • کد خطای f5

خرابی های مربوط به قفل درب ماشین لباسشویی تان را می توانید در منزل خود مورد رفع قرار دهید. برای این منظور نیز فشار زیاد و بیش از حدی را به درب ماشین لباسشویی خود وارد نکنید. چرا که ممکن است به جای رفع ارور نمایان شده در دستگاه خود، سبب یکسری از مشکلات و ایرادات اساسی نیز در دستگاه خود باشید.

معرفی بهترین نمایندگی برای رفع کد خطاهای لباسشویی ایندزیت

افرادی که قصد دارند برای رفع ارور لباسشویی ایندزیت با متخصصان حرفه ای در این زمینه تماس بگیرند، می توانند فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و هم اکنون با تکنسین ها و سرویسکاران مجرب ما در ارتباط باشید. بهترین نمایندگی مربوط به تعمیر لوازم خانگی را نمایندگی اس پی یار می باشد. از مهمترین خصوصیات مربوط به شرکت اس پی یار عبارتند از:

 • متخصصان ما دوره های مختلف آموزشی و تعمیراتی را پشت سر گذاشته اند و می توانند بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهند.
 • هزینه ها و تعرفه های مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بسیار معقول و مناسب می باشد. به طوری که شما می توانید با کمترین هزینه های ممکن بهترین خدمات تعمیراتی را دریافت کنید.
 • متخصصان ما در حین تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی تان، از قطعات اورجینال استفاده می کنند. این موضوع از مهمترین ویژگی های برجسته شرکت اس پی یار می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
ثبت درخواست
پرسش و پاسخ