تعمیرات لباسشویی

تعمیر لباسشویی مجیک

تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر لباسشویی مجیک که شرکت اس پی یار با کادری مجرب مشکلات رایج تعمیر لباسشویی مجیک را که در منازل ایرانی اغلب ممکن است بوجود آید را که دلایل متعددی می تواند داشته باشد را عیب یابی و تعمیر می کند. خرابی و یا مشکلات عمده مانند خرابی در نحوه عملکرد موتور یا سایر موارد می باشد. عیب یابی و رفع مشکل تعمیر لباسشویی مجیک نیاز به تمرکز، تخصص و تجربه دارد که تیم حرفه ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و به روز رسانی دوره ای دانش فنی خود آماده ارائه خدمات فنی و مهندسی با حضور در محل و منزل شما هستند. تعمیر لباسشویی مجیک اهمیت بسیاری دارد چراکه صرف نظر از قیمت، این دستگاه ها از مهمترین وسایل در منزل هستند که ایجاد مشکل و یا خلل در نحوه کار آن ها می تواند مشکلات زیادی را در رفاه و روند زندگی ساکنان بوجود آورد. بنابراین، انتخاب بهترین تعمیرکار می تواند در فرایند زندگی اثر بسزایی داشته باشد.

اینکه ماشین لباسشویی مجیک شما چه مدلی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم نمی باشد.

تعمیرکاران مجرب تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لباسشویی مجیک شما با تعهد کامل می باشند.

تخصصی ترین مرکز خدمات تعمیرات لباسشویی مجیک
تعمیر در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما
تعمیر سریع و تضمینی با قطعات ارجینال ضمانت دار
۶ ماه گارانتی خدمات تعمیرات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی ماشین لباسشویی مجیک در سریعترین زمان ممکن به محل شما
فهرست مطالب این صفحه
تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان بعنوان مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک  در انواع مدل بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد.

ما در زمینه تعمیر لباسشویی مجیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم.

تعمیرگاه دیبا پشتیبان دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک در انواع مدل ها توسط دیبا پشتیان بعنوان مرکز تعمیرات مجیک آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

این مرکز دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است که خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می‌کند.

از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه MAGIC می توان به استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی مجیک و ضمانت قطعات و همچنین ضمانت سرویس تعمیرات به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره کرد.

بعلاوه، این مرکز مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همیشه تخفیف های ویژه ای را برای آنها در نظر می گیرد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی در میدان کتابی

دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی مجیک خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نباشید.

ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

اگر خرابی مجدد ماشین لباسشویی مجیک شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه دیبا پشتیبان تماس گرفته باشید و کمتر از ۶ ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق گارانتی دیبا پشتیبان تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد.

اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از با سابقه ترین مراکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی مشغول به خدمات دهی به شما عزیزان میباشد.

مجموعه ما به عنوان تعمیرگاه کلیه برندهای لوازم خانگی از جمله مجیک، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران میباشد.

توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی مجیک فعالیت نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم.

شما برای تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک خود باید از روی کارت گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که برخی شرکت ها برای کسب درآمد بیشتر و سودجویی شرکت خود را با عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی مجیک معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالا و غیر قانونی از مشتری دریافت می‌نمایند.

ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند.

ماشین های لباسشویی تولید شده توسط شرکت مجیک، اگرچه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردارند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزیی و یا جدی می شوند.

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی مجیک به وجود آید و نیازمند تماس با مرکز تعمیرات مجیک  MAGIC است می توان به موارد زیر اشاره کرد:
این مشکل به یکی از دلایل زیر ایجاد می شود: وجود مشکل در سیستم برق دستگاه، اتصال بدنه موتور یا سیستم برق کشی، نشت برق از یکی از اجزای الکتریکی، وصل نبودن سیم ارت و وجود مشکل یا شکستگی در لولای درب ماشین لباسشویی.

برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه است.

به طور کلی مشکلات مربوط به درب ماشین لباسشویی به خرابی قفل و یا میکروسوئیچ درب مربوط می‌شود و لازم است که این قطعه تعویض شود.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی در شهران جنوبی

اگر هنگامی که ماشین لباسشویی در حال کار است آب از آن بیرون می ریزد، ممکن است شیلنگ های ورودی و خروجی آب، خرطومی های جاپودری و یا لاستیک دور درب دچار شکستگی یا پارگی شده باشند.

همچنین ممکن است لاستیک آب بندی دور دیگ از محل خود خارج شده و یا دچار پارگی شده و یا بست در دیگ شل شده باشد.

در همه این موارد لازم است که دستگاه بطور تخصصی سرویس و تعمیر شود.

اگر ماشین لباسشویی آب را گرم نمی کند و یا برعکس آب را به جوش می‌آورد ممکن است یکی از قطعات زیر دچار مشکل شده باشد: ترموستات و یا سیم های مرتبط به آن، المنت، هیدروستات و یا تایمر.

برطرف شدن این مشکل نیازمند سرویس دقیق و تعویض قطعات دارای مشکل است.

وجود مشکل در یکی از قطعات زیر می تواند باعث ایجاد این مسئله شود: خرابی خازن راه انداز، موتور و یا برد اصلی.

مسدود شدن فیلتر تخلیه و یا شیلنگ تخلیه آب نیز می‌توانند از شروع برنامه خشک کن جلوگیری کند و لازم است که همه این موارد توسط یک فرد متخصص بررسی شود.

بطور کلی مشکل در ورود آب به دستگاه به احتمال زیاد ناشی از خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی است که باید تعویض شود.

به طور کلی، به جز تراز نبودن محل قرار گیری دستگاه، وجود هر گونه آسیب دیدگی بلبرینگ ها، خراب شدن تسمه و یا وجود مشکل در پولی ها می توانند باعث ایجاد صداهای غیر عادی و لرزش شدید در ماشین لباسشویی شود و باید دستگاه به صورت تخصصی سرویس و تعمیر شود
این مساله می تواند به چند دلیل ایجاد شود: وجود مشکل در سوئیچ درب و یا ضامن آن، سوختن سلنوید چرخش، مشکل در سیم های رابط، پاره شدن تسمه و یا وجود مشکل در اجزای داخلی یا تایمر.

بررسی این موارد نیازمند سرویس تخصصی دستگاه است.

در زیر فهرست مهم ترین کدهای خطا یا ارور های ماشین های لباسشویی مجیک که گاهی تماس با مرکز تعمیرات مجیک را ضروری می سازد آورده شده‌اند:
به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی مجیک توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:
در صورتی که ماشین لباسشویی مجیک شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی مجیک تماس بگیرید.

در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند.

در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید.

در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند.

در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر لباسشویی بیسل

گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

شما می توانید لیستی از هزینه های مربوط به برخی از خدمات و تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک را در جدول زیر مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که هزینه های ذیل مربوط به اجرت تعویض قطعات و انجام تعمیرات می باشد.

به دلیل متغیر بودن قیمت قطعات، و لوازم یدکی بر اساس نوع و مدل لباسشویی، می توانید در هنگام تماس تلفنی با شرکت از هزینه‌ها و نرخ قطعات مطلع شوید.

حضور شرکت مجیک در بازار کره جنوبی از سال ۱۹۸۵ آغاز شد و این شرکت پس از مدتی کوتاه به نخستین تولید کننده اجاق گاز در کشور کره تبدیل شد.

پس از آن توانست به تدریج با تولید انواع لوازم خانگی، جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک برند پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد ارتقا دهد و یکی از شاخصترین محصولات این شرکت ماشین لباسشویی می باشد .

از ویژگی های ماشین های لباسشویی مجیک می توان به کلاس انرژی ++ A، سیستم خودکار تشخیص خطا، شستشوی سریع ، شستشوی تاخیری (امکان به کارگیری دستگاه در زمان دلخواه) و برنامه شستشوی متنوع اشاره نمود
قیمت برد لباسشویی مجیک
سلام لطفا تماس بگیرید جهت استعلام
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
دیدگاه
نام*
ایمیل*
وبگاه

Δ
آدرس: تجریش – خیابان فناخسرو – خیابان اسدالهی – باغ شاطر
تلفن تماس: ۲۲۷۱۸۵۳۵ – ۲۲۷۱۷۷۹۶
مناطق تحت پوشش: جردن، نیاوران، پاسداران، میرداماد، پارک وی، شریعتی، سیدخندان، سعادت آباد، گاندی، زعفرانیه، ولی عصر، ظفر، فرمانیه، الهیه، هفت تیر، فرشته، دروس، کاشانک، عباس آباد، یوسف آباد
آدرس: ستارخان – خیابان کاشانی پور
تلفن تماس: ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹
مناطق:‌ پونک، شهرک غرب، جنت آباد، فرحزاد، صادقیه ، شهرک اکباتان، سردار جنگل، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، جلال آل احمد، آزادی، گیشا ،مرزداران، دهکده، اوین
آدرس: خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری
تلفن تماس: ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰
مناطق: نارمک، امام حسین، رسالت، افسریه، هفت‌ حوض، مجیدیه، بهار، سبلان، دروازه شمیران، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، تهران‌ نو، هنگام، فرجام، دلاوران، نیرو هوایی، پیروزی، صفا، بهارستان، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران
شما عزیزان جهت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

خوشحال میشویم پذیراگر صدای گرمتان باشیم.

۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹
دیبا پشتیبان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اس پی یار با سالها تجربه در زمینه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر لباسشویی مجیک با عیب یابی سریع و تعمیر تخصصی همواره در کنار شما خواهد بود.
برای مشاوره رایگان و تعمیر لوازم خانگی با اس پی یار با شماره 91001912 تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.