خانه » تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا کاری بسیار تخصصی است و نیاز به تعمیرکاران حرفه ای دارد. یک تکنسینی که به همه ی لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات دقیق مجهز است، با تخصص و تجربه ای که دارد می تواند اقدامات لازم برای رفع خرابی را انجام دهد. انتخاب یک مرکز تعمیرات تخصصی معتبر کار چندان آسانی نیست. به همین دلیل باید دقت کافی داشته باشید. 

شرکت اس پی یار به عنوان بزرگترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی برای تعمیر یخچال اسنوا در خدمت شما است. این مجموعه در تمامی مناطق تهران نمایندگی دارد و می تواند فوری و در کمتر از یک ساعت نیرو به محل شما اعزام نماید. لازم به ذکر است که برای اطمینان خاطر شما تمامی خدمات تعمیر یخچال در تهران به مدت یک سال گارانتی می شوند.

شماره تماس 

02191001912

معرفی نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا اس پی یار

شرکت اس پی یار به عنوان بزرگترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی برند های مختلف در حوزه ی تعمیرات یخچال اسنوا در خدمت شما عزیزان است. در صورتی که یخچال اسنوا شما دچار هرگونه ایراد فنی شده است که کارایی خود را از دست داده می توانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید و توضیحات لازم را دریافت کنید. ما اینجا هستیم تا خدمات تعمیر با کیفیت را با دریافت هزینه ی بسیار مناسب ارائه دهیم. از تخصص و تجربه تعمیرکار یخچال اسنوا مطمئن شوید. تعمیرات به موقع را در اولویت قرار دهید تا بتوانید از تشدید یافتن یک خرابی جلوگیری کنید. یک نمایندگی خوب باید بتواند 24 ساعته پشتیبانی دهد و امکان ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران را داشته باشد.

کاربران گرامی مجموعه خدماتی-آموزشی اس پی یار، در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال آزمایش دارید، با ما تماس بگیرید.

چرا تعمیرات یخچال اسنوا را به اس پی یار بسپاریم؟

شرکت اس پی یار به منظور جلب توجه کاربران خود و ارائه ی خدمات مشتری پسند در تلاش است که تعمیرات با گارانتی لازم را در اختیار شما قرار دهد. ما همچنین خدمات تعمیر در محل در هر نقطه ای از تهران را برای شما فعال کرده ایم تا  دیگر با مشکلات نقل و انتقال لوازم خانگی به محل تعمیرات مواجه نشوید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید از تجربه و تخصص سرویسکاران ما به منظور سرویس دوره ای این محصولات بهره مند شوید. انتخاب یک شرکت مطمئن به شما فرصت میدهد تا بتوانید خدمات تعمیر یخچال اسنوا با کیفیت را دریافت کنید.   

1. وجود تعمیرکاران حرفه ای

تعمیرکار یخچال اسنوا اس پی یار، افرادی متخصص و باتجربه هستند. به همین دلیل است که ما توانسته ایم خدمات تعمیرات با کیفیت را با ارائه ی ضمانت لازم ارائه دهیم.  ما یک کادر مجرب از مهندسین و تکنسین ها هستیم که توانسته ایم با ارائه ی خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات مطلوب به قیمت مناسب رضایت شما عزیزان را به دست آوریم. همه ی همکاران ما دارای گواهی لازم در این خصوص هستند و دوره های مختلفی برای تعمیرات حرفه ای یخچال اسنوا را به صورت عملی گذرانده اند. ما حساسیت ویژه ای در انتخاب هر یک از اعضای تیم خود داریم.

2. تعمیر قطعات نه صرفا تعویض آنها

تمامی قطعات معیوب تا جای امکان توسط اس پی یار تعمیر میشود. این امر تنها به دلیل دانش بالای تکنسین های مجموعه امکان پذیر است. لازم به ذکر است که تعویض قطعه ها باعث افزایش هزینه تعمیرات مشتریان می شود و از طرفی باعث راحتی تعمیرکار می شود. از آنجایی که اس پی یار همیشه منفعت مشتریان را در نظر می گیرد تمام تلاش خود را در تعمیر قطعه به کار میگیرد.

3. تعمیر فوری یخچال اسنوا

از دیگر مزیت های این مجموعه می توان به رفع عیوب دستگاه در کمترین زمان ممکن اشاره نمود. زیرا کمتر از یک ساعت تعمیرکار یخچال اسنوا به منزل یا محل کار شما مراجعه می کند و از طرف دیگر به دلیل سابقه و تجربه بالای تعمیرکاران؛ آنها سریعا مشکل را عیب یابی و تعمیر میکنند.

از آنجا که بسیاری از کاربران اس پی یار درخواست تعمیر یخچال آاگ را نیز داشتند، ما اقدام به راه اندازی این بخش نمودیم.

4. گارانتی تمامی خدمات تعمیر

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این مجموعه که در هیچ نمایندگی دیگری مشاهده نمیکنید؛ ضمانت خدمات انجام شده به مدت یک سال می باشد. این تنها به خاطر کیفیت بالای تعمیرات ما می باشد. این گارانتی به نحوی است که اگر در یک سال آینده هر گونه خرابی از این ناحیه متوجه دستگاه شود؛ رایگان توسط تعمیرکاران ما برطرف میشود.

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

تعمیر تخصصی یخچال اسنوا در محل

ما خدمات تعمیر یخچال اسنوا در محل را برای همه ی کاربران مان در همه ی نواحی تهران فعال کرده ایم. شما در هر جای تهران که هستید می توانید از خدمات تعمیرات حرفه ای ما در محل با پرداخت هزینه ی مقرون به صرفه بهره مند شوید. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به هماهنگی برای تعمیرات در منزل میتوانید با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. تعمیر در محل مزایای فوق العاده ای دارد. از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه شما و از آن مهم تر نظارت کامل شما بر فرایند تعمیر می باشد.

آیا میتوانیم مشکلات یخچال اسنوا را خودمان در منزل را برطرف نماییم؟

تعمیرات یخچال اسنوا نیازمند تجربه و تخصص کافی است. به همین دلیل سپردن آن به افرادی که تجربه ی لازم را ندارند، می تواند به خسارت های جدی منجر شود. برای تعمیر لوازم برقی لازم است نکات ایمنی مختلفی در اولویت قرار گیرد. در این صورت است که قادر خواهیم بود اقدامات تعمیر بهینه را دنبال کنیم. اگر تجربه ی  و تخصص لازم را ندارید هیچ گونه اقدام خودسرانه ای انجام ندهید . هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند به مشکلات جدی منجر شود.

تعمیر یخچال اسنوا در محل

هزینه تعمیر یخچال اسنوا چقدر است؟

هزینه تعمیرات یخچال اسنوا یک مقدار کاملا متغیر می باشد به همین دلیل ما نمی توانیم قبل از انجام بررسی های لازم اطلاعات دقیق در مورد آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به منظور اطلاع از قیمت تعمیر لوازم خانگی باید بررسی های لازم به طور دقیق انجام شود. در این صورت می توانیم برآورد مشخصی از هزینه ی مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. فاکتورهای گوناگون از جمله نوع خرابی، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیرات، تخصص و تجربه ی تعمیر کار و تکنسین مربوطه می تواند در قیمت نهایی تعمیرات یخچال اسنوا تاثیر مهمی داشته باشد.

درخواست تعمیرکار
تعمیرکاران اس پی یار به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند
مراحل ثبت درخواست تعمیر یخچال اسنوا

عیب یابی مشکلات رایج توسط نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا

عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا دو مقوله ای جدا و البته پیوسته به همراه هستند. اگر چه در برخی از منابع این دو عبارت به جای هم به کار می روند ولی باید بگوییم که عیب یابی به شناسایی معایب ایجاد شده و تعمیرات به از بین بردن ایراد فنی و ان معایب اطلاق می شود. زمانی که ما نتوانیم  ایراد فنی موجود در لوازم خانگی را به طور دقیق شناسایی کنیم، چگونه قادر خواهیم بود تعمیرات با کیفیت را ارائه دهیم. برای عیب یابی دقیق، تعمیرکاران نیازمند آن هستند با ارورهای مختلف آشنا بوده و بتوانند با تجربه و تخصصی که دارند، خرابی ایجاد شده را شناسایی کنند.

کاربران گرامی سایت اس پی یار، از آنجا که برخی از مشکلات یخچال اسنوا ممکن است ناشی از عدم قرار گیری صحیح یخچال و عدم رعایت فاصله یخچال با وسیله های اطراف است، در ویدیو زیر میتوانید از راهنمایی های کارشناسان اس پی یار استفاده نمایید.

کاربران عزیز میتوانند از طریق ویدیو زیر با فاصله مناسب یخچال اسنوا با اطراف آشنا شوند

این نوع از علائم خرابی را جدی بگیرید. در صورتی که با هر گونه صدای عجیب و غریب در کارایی دستگاه مواجه شده اید بلافاصله اقدامات مربوط برای بررسی قطعات مختلف را زیر نظر کارشناسان دنبال کنید.  وجود سر و صدای زیاد می تواند به خرابی کمپرسور مربوط شود. باید با استفاده از تجهیزات مختلف خرابی این نوع از قطعات را بررسی کنیم.

برفک زدن یخچال اسنوا می تواند به وجود رطوبت در داخل آن مربوط شود. زمانی که هوای بیرون به داخل راه می یابد، هوای گرم در داخل یخچال به صورت برفک بر بدنه  داخلی این دستگاه انباشته می شود. این امر نیز می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در بخش های مختلف دستگاه باشد. در صورت مواجه شدن با این نوع از مشکلات در ابتدا سعی کنید از زیاد باز و بسته کردن یخچال جدا پرهیز کنید و با یک تیم کاردان به منظور بررسی دقیق مشکل حاصل شده در تماس باشید. هر گونه خرابی اگر بلافاصله برطرف نشود می تواند به مشکلات جدی در بخش های مختلف دستگاه منجر شود.

به احتمال زیاد درجه یخچال تنظیم نیست. در صورت مشاهده ی این نوع از مشکلات ابتدا درجه را چک کنید. اگر با وجود تنظیم بودن درجه، مواد غذایی در داخل آن یخ میزند به احتمال زیاد گرفتار یک خرابی جدی در این دستگاه هستیم. باید اقدامات مربوط زیر نظر کارشناسان بررسی شود. این مشکل همچنین می تواند سبب کاهش بازده یخچال اسنوا و افزایش میزان برق مصرفی آن باشد. در صورت مشاهده ی این نوع از خرابی ها فوری با نمایندگی ما در نقاط مختلف تهران تماس بگیرید تا با حضور در محل سریعا مشکل را برطرف نمایند.

درب یخچال اگر به طور کامل بسته نشود هوای گرم موجود در بیرون آن به داخل نفوذ یافته و این امر می تواند هم بازده دستگاه را کاهش دهد و هم سبب ایجاد رطوبت در داخل آن شود. معمولا خرابی لاستیک های درب می تواند سبب ایجاد این نوع از مشکلات باشد. به همین دلیل لازم است اقدامات تعویض لاستیک ها در اولویت قرار گیرد. همچنین انباشتن حجم اضافی در داخل یخچال نیز می تواند عامل ایجاد این نوع از مشکلات باشد. برای تعویض درب حتما از تعمیرکار متخصص استفاده نمایید.

ما اینجا هستیم تا بتوانید با پرداخت هزینه ی مناسب و بدون هیچ گونه گرفتاری، اقدامات تعمیر یخچال و لوازم مختلف خانگی خود را انجام دهید. متناسب با نوع گاز، ما از تجهیزات ویژه ای برای شارژ گاز یخچال اسنوا استفاده می کنیم. اقدامات لازم برای ایمنی به طور دقیق توسط همکاران ما دنبال می شود. با دریافت خدمات اس پی یار برای تعمیر یخچال اسنوا، به نگرانیهای خود پایان دهید.

کمپرسور یخچال مهمترین قطعه آن می باشد. در صورتی که این قطعه کارایی خود را از دست دهده کارایی یخچال اسنوا به طور کامل کاهش خواهد یافت. بسیاری از خرابی های جدی که در این دستگاه حاصل می شود به خرابی کمپرسور برمی گردد. عوامل مختلفی می تواند سبب خرابی کمپرسور شود. به همین دلیل قبل از ارزیابی و بررسی های دقیق نمی توان اظهار نظر درستی داشت. اگر جز ساکنین تهران هستید به منظور بهره مندی از خدمات تعمیر شرکت اس پی یار می توانید از خدمات تعمیر در محل بهره مند شوید. ما برای تعمیرات قطعات مختلف گارانتی لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بخش یخساز یخچالاسنوا از قطعات مختلف تشکیل شده اند، زمانی که بنا هر دلیلی این نوع از قطعات کارایی خود را از دست دهند با خرابی این بخش مواجه خواهیم بود. زمانی که داخل یخچال خنک باشد ولی یخساز قادر به یخ زدایی یا منجمد ساختن مواد غذایی نباشد، باید بررسی های دقیق انجام شود تا بتوانیم خرابی موجود را شناسایی کنیم. خرابی کمپرسور دستگاه می تواند عاملی برای ایجاد این نوع از مشکلات باشد. همچنین نحوه ی تمیز کردن یخساز را به خوبی در اولویت قرار دهید.

زمانی که در بخش های مختلف یخچال اسنوا شاهد نشتی آب هستید بلافاصله با یک مرکز تعمیرات حرفه ای در تماس باشید. اقدامات تعمیر یخچال اسنوا باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود. نشتی آب می تواند به خرابی لوله ای متصل به آن مربوط شود. اگر این  خرابی در اسرع وقت برطرف نشود می تواند به نوبه ی خود سبب ایجاد مشکلات جدی در بخش های مختلف شود. در این مواقع از انجام هر گونه اقدام خودسرانه ای پرهیز کنید و با نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال اسنوا تماس بگیرید. لازم به ذکر است که در صورت تعویض هر نوع قطعه ای حتما گارانتی لازم را برای آن دریافت نمایید.

یخچال جریان برق را دریافت می کند و با انجام کار میتواند گرمای موجود در داخل آن را به بیرون انتقال داده و سبب سرد ماندن مواد غذایی شود. زمانی که این پروسه به طور دقیق توسط دستگاه دنبال نشود، بازده آن کاهش می یابد و فرایند سرد شدن محتویات آن به طور کامل انجام نمی شود. در این صورت به احتمال زیاد قطعه ای در داخل دستگاه کارایی خود را از دست داده است. البته توجه کنید باز و بسته کردن زیاد یخچال اسنوا نیز می تواند سبب ایجاد این مشکل شود. به همین دلیل تاکید می شود  باید و نبایدهای استفاده ی بهینه از یخچال اسنوا را به خوبی بدانید. برای عیب یابی دقیق لازم است تعمیرکار به محل شما مراجعه نمایید و مشکل را بررسی کند. اگر در تهران هستید همین حالا با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار یخچال اسنوا ما فوری و در کمتر از یک ساعت در محل حضور یابند.

مراحل ثبت درخواست تا رفع مشکل یخچال اسنوا

مراحل تعمیر یخچال اسنوا را زیر نظر کارشناسان ما با بهره مندی از تجهیزات حرفه ای انجام می شود. ما خدمات تعمیر با کیفیت را برای شما فعال کرده ایم تا بتوانید به نگرانی های خود برای خرابی لوازم خانگی پایان دهید. در ادامه در نظر داریم به پروسه ی تعمیرات لوازم خانگی با شرکت اس پی یار بپردازیم و برای هر مرحله توضیحات مطلوبی ارائه دهیم. خرابی یخچال به نوبه خود می تواند سبب ایجاد نگرانی های مختلف شود. اگر اصول لازم برای تعمیرات آن نیز به خوبی دنبال نشود در این صورت گرفتار مشکلات دو چندان خواهید بود.

1. تماس با نمایندگی

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا میتواند اولین اقدامی باشد که در صورت بروز هرگونه خرابی به ذهن مان برسد. در صورتی که با ارورهای مختلف در یخچال منزل خود مواجه شده اید بلافاصله می توانید با استفاده از شماره های موجود در وب سایتمان با کارشناسان ما در تماس باشید و راهنمای لازم را به دست آورید.

2. بیان مشکلات یخچال اسنوا

در مرحله دوم مشکلات ایجاد شده یخچال اسنوا را با کارشناسان ما در میان بگذارید. گاهی با یک راهنمایی کوچک آنهم به صورت تلفنی مشکل شما حل می شود. اما گاهی مشکل پیچیده تری می باشد و نیاز به ارسال تعمیرکار به صورت حضوری دارید. پس ریز جزئیات را بیان کنید شاید با یک مشاوره رایگان مشکلتان حل شود.

3. اعزام تعمیرکاران یخچال اسنوا به محل

زمانی که درخواست شما برای تعمیر یخچال اسنوا ثبت شد، همکاران ما در صدد آن هستند که فوری و در کوتاهترین مدت زمان و متناسب با شرایطی که شما در منزل حضور دارید، اقدامات اعزام نیرو را در اولویت قرار دهند. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید به راحتی اقدامات تعمیر حرفه ای را دنبال کنید. اعزام نیرو بدان جهت مهم است که شما گرفتار دردسرهای بعدی برای انتقال لوازم خانگی خراب شده به محل تعمیر نباشد. این فرصت را برای همه ی کاربران مان در اقصی نقاط تهران فعال کرده ایم.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال بوش نیز میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

4. عیب یابی یخچال اسنوا

عیب یابی یخچال اسنوا مهمترین مرحله  تعمیر می باشد. برای عیب یابی لازم است از تجهیزات مختلف استفاده کنیم تا بتوانیم یک خرابی ایجاد شده را به طور کامل از بین ببریم. زمانی که ندانیم دلیل بروز یک مشکل چیست چگونه قادر خواهید بود اقدامات مربوط به آن را به طور مطلوب در اولویت قرار دهیم. زمانی که ندانیم چه قطعاتی ممکن است به دلیل یک ایراد فنی آسیب ببینند قادر نخواهیم بود فرایند تعمیرات را با اطمینان خاطر دنبال کنیم. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند سبب تشدید یافتن خرابی و ایجاد مشکلات بیشتر باشد.

5. تعمیر یا تعویض قطعه

با توجه به عیب یابی صورت گرفته، قطعات یخچال اسنوا را مورد تعمیر یا تعویض قرار می دهیم. تعویض دومین اقدامی می باشد که در اولویت قرار ما قرار می گیرد. با توجه به این موضوع که هزینه ی تعمیر در مقایسه با هزینه ی تعویض بسیار مطلوب است، همکاران ما در تلاش هستند که اقدامات لازم برای تعمیرات حرفه ای را انتخاب کنند. تعویض قطعه ی خراب شده در صورتی در نظر گرفته می شود که قطعه ای به قدری آسیب دیده باشد و چاره ای جز تعویض آن نباشد. ما به فکر پول جیب شما عزیزان هستیم. به همین دلیل است که توانسته ایم در همه ی این سال ها رضایت کامل شما عزیزان را برای تعمیرات حرفه ای به دست آوریم.

6. تست و تحویل سالم یخچال اسنوا

زمانی که همه ی مراحل تعمیرات به طور کامل تمام شد. دستگاه با استفاده از تجهیزات گوناگون تست می شود. همچنین کارایی آن در کنار شما و زیر نظرتان بررسی شده و تحویل می گردد. شما می توانید از کارایی و سالم شدن کامل دستگاه خود بعد از دریافت خدمات از سوی همکاران ما مطمئن شوید. ما به منظور ارائه ی خدمات بیشتر و همچنین جلب توجه شما عزیزان در نظر داریم که گارانتی لازم را ارائه دهیم. با ما میتوانید خدمات تعمیر با کیفیت را دریافت کنید. 

رفع ارورهای یخچال توسط نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا

ارورهای مختلف یخچال اسنوا میتواند نشان دهنده ی خرابی های گوناگون این دستگاه باشد. در صورت مواجه شدن با ارورهای مختلف دست و پای خود را گم نکنید. وجود این نوع از امکانات سبب شده است تا ما بتوانیم از خرابی های گوناگون به راحتی مطلع شویم.

برای آگاهی بیشتر میتوانید مطلب خطاهای یخچال اسنوا را مطالعه کنید.

جلوگیری از خرابی یخچال اسنوا با سرویس دوره ای

سرویس دوره ای یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که می تواند با استفاده از آن طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. متاسفانه بسیاری از کاربران مان به اهمیت و مزیت این مورد بی توجه هستند. تا زمانی که یک خرابی جدی در دستگاه حاصل نشود اقدامات سرویس دوره ای دنبال نمی شود. زمانی که خدمات سرویس را به صورت منظم مد نظر دارید می توانید به بسیاری از معایب و ایرادهای موجود در آن در اسرع وقت دسترسی داشته و اقدامات تعمیر کم هزینه را دنبال کنید.

چه مواردی در سرویس یخچال اسنوا مورد بررسی قرار می گیرد؟

در فرایند سرویس دوره ای یخچال اسنوا همکاران ما کارایی  قطعات مختلف را با استفاده از تجهیزات مختلف بررسی می کنند. همچنین با انجام بررسی های لازم می توانیم توصیه های مفید برای استفاده ی بهینه را در اختیار شما قرار دهیم. پیشنهاد می شود به صورت سالانه اقدامات سرویس را در اولویت قرار دهید تا بتوانید بازده دستگاه را افزایش داده  و برای مدت زمان طولانی از مزیت این لوازم خانگی بهره مند شوید. ندانم کاری شما در این مرحله می تواند مشکلات جدی حاصل کند.

سرویس دوره ای یخچال اسنوا

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال اسنوا

برای اینکه به ندرت گرفتار مشکلات مربوط به تعمیر یخچال اسنوا باشید لازم است باید و نبایدهای مهم برای استفاده ی این محصول را به خوبی بدانید. متناسب با مدل یخچال خود می توانید اطلاعات لازم را در دفترچه ی راهنمای آن مطالعه کنید.

 • دقت تمیز کردن یخچال اسنوا
 • قرار ندادن مواد غذایی داغ در آن
 • باز  و بسته نکردن بیش از حد دستگاه

می تواند هم بازده یخچال اسنوا را افزایش دهد و هم به نوبه ی خود می تواند در طول عمر مفید نقش مهمی داشته باشد. همکاران ما در فرایند سرویس دوره ای توضیحات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

کاربران گرامی مجموعه اس پی یار، برای مطالعه بیشتر درباره استفاده دستگاه میتوانید مقاله راهنمای استفاده از یخچال اسنوا را مطالعه کنید.

تعمیر و نگهداری یخچال اسنوا

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال اسنوا»

 1. سعید ترابی

  سلام و خسته نباشید. یخچالم اسنوا۸۱۰هست. چند وقتیه که کمپرسور وفن فریزر خیلی روشن میمونه شاید نزدیک به سه ساعت ولی با این حال دمای فریزر به دمای تعیین شده(۱۶_)نمیرسه.علت چیست؟ممنون

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. مشکل میتواند از درست عمل نکردن سیستم دیفراست و یخ زدگی اواپراتور یا از نشت گاز یخچال باشد. یخچال شما باید توسط تعمیرکار یخچال اسنوا تست و بررسی شود.

 2. با سلام یخجال ما اسنوا هست.مشکلی که داره داخل یخجال قسمت پایین که کشویی هست پر آب میشه و از زیر یخجال آب جاری میشه. لطفا راهنماییم کنید .متشکرم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی. احتمالا مسیر تخلیه سیستم دیفراست مسدود شده است. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکار یخچال اسنوا تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا مسیر تخلیه سیستم دیفراست مسدود شده است. برای راهنمایی بیشتر با کارشناس یخچال اسنوا تماس بگیرید.

 3. ناهید بابایی

  سلام . یخچال فریزر اسنوا دارم ده روز خوب کار میکنه ولی بعداز ده روز سرماش کم میشه. مشکلش چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. مشکل یخچال اسنوا شما این است که سیستم دیفراست درست کار نمیکند و بعد از چند روز کارکد اواپراتور یخ می زند و سرما کم می شود. برای حل این مشکل باید المنت ترموفیوز و سیستم دیفراست تست شود و در صورت خرابی هر کدام تعویض شود. برای حل مشکل با تکنسین های یخچال اسنوا در ارتباط باسید.

 4. سامان سیدی

  سلام وقتتون بخیر
  بنده یخچال اسنوا دارم دو درب مال ۴-۵سال پیش،چند روزی هستش صدای موتورش یکنواخت نیست و.ویز ویز میکنه،ممنون میشم علتش توضیح بدین.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. باید موتور و فن کمپرسور یخچال شما بازبینی و تست شوند. برای عیب یابی یخچال اسنوا تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس