یخچال

تعمیر یخچال دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال دوو نیازمند تخصص و تجربه ی کافی است. اگر یک تکنسین تجربه ی لازم را نداشته باشد نمی تواند دلیل بروز یک خرابی را به طور دقیق شناسایی کند. به عنوان مثال نشت آب در بخش های مختلف یخچال می تواند به دلایل مختلف مربوط شود. یک تعمیرکار باید با استفاده از تجهیزات گوناگون بتواند علل اصلی آن را دانسته و بهترین راهکار را برای تعمیر یخچال انتخاب کند. در ادامه در نظر داریم به بهترین نمایندگی و نحوه رفع مشکلات رایج و ارور متداول یخچال دوو بپردازیم.

معرفی بهترین نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو

اس پی یار بعنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال دوو در خدمت شما است. ما با سال ها تجربه و تخصص در حوزه ی تعمیر و سرویس دوره ای انواع لوازم خانگی برندهای مختلف و بهره مندی از یک تیم کاملا سرشناس مفتخر آن هستیم که توانسته در اولویت شما باشیم.  ما به خوبی می دانیم که باید چه اقداماتی در زمان خرابی باید انجام شود. ما به همه ی تجهیزات به روز برای تعمیرات و عیب یابی برندهای مختلف مجهز هستیم. به همین دلیل اطمینان تعمیر با کیفیت را به شما می دهیم. 

آیا امکان تعمیر یخچال دوو در منزل وجود دارد؟

خدمات تعمیر یخچال دوو در منزل را برای همه ی همشهریان عزیزمان در اقصی نقاط تهران فعال کرده ایم. ما می دانیم زمانی که یک لوازم خانگی خراب می شود این مورد تا چه اندازه ای می تواند نگران کننده باشد. از سوی دیگر کاربران مجبور به پرداخت هزینه ی زیاد برای تعمیرات هستند. در این وسط نیز نقل و انتقال لوازم خانگی به محل تعمیر می تواند مشکلات خاص خود را داشته باشد. شما هم هزینه ی بیشتری پرداخت خواهید کرد  و هم زمان بیشتری اتلاف می شود. پس مجموعه ما این مزیت یعنی اعزام نیرو به محل را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده است.

آیا امکان تعمیرات یخچال دوو در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

برخی از کاربران به دلیل عدم پرداخت هزینه ی تعمیر یخچال دوو به فکر تعمیرات خودسرانه ای هستند. توجه کنید هرگونه اقدام نادرست در این مرحله نه تنها مشکل موجود را برطرف نمیکند بلکه می تواند سبب بروز خرابی های مختلف در این نوع از دستگاه ها نیز شود. شما نمی توانید با تجربه ی کم به نوع خرابی ایجاد شده به طور دقیق پی ببرید. این امر نیز به نوبه ی خود می تواند مشکلات جدی ایجاد کند. پس کار را به افراد کاردان و باتجربه در این زمینه بسپارید.

تعمیرات یخچال دوو در منزل

چرا اس پی یار را به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو انتخاب کنیم؟

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو خدمات مختلفی در اختیار کاربران این برند در نظر دارد. شما می توانید در صورت بروز هر گونه خرابی بلافاصله از خدمات تعمیر در منزل ارائه شده توسط مهندسین ما بهره مند شوید. ما خدمات سرویس دوره ای را نیز مد نظر داریم. سرویس دوره ای بدان جهت مهم است که از بروز خرابی های مختلف می تواند جلوگیری کند. همچنین ما توصیه های لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید بازده دستگاه را افزایش دهید.    

تعمیر یخچال دوو در نمایندگی اس پی یار

1- وجود تعمیرکاران حرفه و متخصص در یخچال دوو

تعمیرکار یخچال دوو ما افراد با تجربه و متخصص هستند که آزمون های مختلف را سپری کرده و دوره های گوناگون را گذرانده اند. ما با حساسیت ویژه ای هر یک از تکنسین های خود را استخدام کرده ایم. زیرا می دانیم در صورتی که یکی از کاربران مان به دلیل کم تجربه بودن از کیفیت خدمات ما راضی نباشد این امر تا چه اندازه ای میتواند برای برند ما گران تمام شود. همکاران دلسوز و کاربلد ما در تلاش هستند که اقدامات تعمیر را در همان روز انجام دهند. همچنین آنها هزینه ای بسیار منصفانه ای را درخواست می کنند.

2- تعمیر تخصصی قطعات یخچال دوو نه صرفا تعویض آن

دانش بالای تعمیرکاران و به روز بودن آن ها باعث شده؛ تمامی مشکل قطعات توسط ما تعمیر شوند نه تعویض. البته برخی از خرابی ها امکان نوسازی ندارند و حتما باید تعویض شوند و لی تا جای امکان برای اینکه هزینه های شما زیاد نشود؛ ما سعی در تعمیر قطع ها داریم. ویژگی که باعث تمایز ما از دیگر همکاران شده است.

3- تعمیر فوری یخچال دوو توسط اس پی یار

از دیگر ویژگی های منحصر بفرد ما اعزام فوری تعمیرکار یخچال دوو به محل کار یا منزل شما می باشد. به این دلیل که ما در تمامی مناطق تهران؛ اعم از شمال، جنوب و غرب و شرق آن نمایندگی داریم و میتوانیم در کمترین زمان ممکن نیرو را اعزام کنیم.

4- گارانتی خدمات تعمیر یخچال دوو

تمامی خدمات تعمیرات یخچال دوو در اس پی یار به مدت یک سال گارانتی می شود. به طوری که اگر در این یک سال قطعه تعویضی یا خدمات مربوط به بخش خرابی مجدد نیاز به تعمیر پیدا کند به صورت رایگان توسط مجموعه ما انجام میشود.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو در تهران

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران بزرگ در خدمت شما عزیزان است. شما در هر نقطه از شهر تهران که هستید می توانید از خدمات تعمیرات و سرویس دوره ای لوازم خانگی ارائه شده توسط همکاران ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید بدون هرگونه نگرانی و با پرداخت هزینه ی بسیار منصفانه ای اقدامات تعمیر این نوع از لوازم خانگی را در اولویت قرار دهید. زمانی که نمایندگی یک برند را انتخاب می کنید، اطمینان بیشتری حاصل می شود که تکنسین های مربوط به طور کامل به ارورهای حاصل شده آگاه هستند.

اگر می خواهید از خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو ما در محل بهره مند شوید و نیاز به اعزام فوری تعمیرکار دارید، کافی است با نزدیک ترین نمایندگی ما تماس بگیرید. ما در تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب شعبه داریم که می توانند در کمتر از یک ساعت به منزل شما مراجعه کنند. همچنین ما تجهیزات کامل برای هر نوع خرابی را با خود حمل می کنیم تا بتوانیم هرگونه خرابی را تعمیر کنیم. البته گاها ممکن است نوع خرابی دستگاه شما به گونه ای باشد که نیاز به تعمیرگاه داشته باشد. ما آن را به صورت رایگان حمل می کنیم و بعد از رفع مشکل آن را بر میگردانیم.

 

تعمیر تخصصی یخچال دوو در شمال تهران

هموطنان عزیزمان که در شمال تهران هستند می توانند در صورت نیاز به خدمات با ما از طریق شماره های نمایندگی شمال تهران مندرج در وب سایتمان در ارتباط باشند.  توجه کنید خرابی این برند از یخچال ها امر طبیعی است. یخچال به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی به صورت 24 ساعته کار می کند. به همین دلیل لازم است اقدامات مربوطه برای استفاده ی صحیح آن را جدی بگیریم و در صورت بروز هرگونه خرابی بلافاصله با نمایندگی مربوط در تماس باشیم.

شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرات یخچال دوو در مرکز تهران

اس پی یار نمایندگی تعمیر یخچال دوو در مرکز تهران است. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم. ما به خوبی می دانیم باید چه اقداماتی را انجام دهیم. در هر محله ای که در مرکز تهران باشید مهم نیست ما در کمتر از یک ساعت به منزل شما میاییم و تمامی خدمات ارائه شده را گارانتی می کنیم تا اعتماد شما را جلب نماییم.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال کنوود
مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

تعمیرگاه یخچال دوو در غرب تهران

اس پی یار تعمیرگاه یخچال دوو در غرب تهران نیز می باشد. با انتخاب نمایندگی این برند می دانید که با تعمیرکاران با تجربه و آشنا به این نوع از دستگاه هستید. ساکنین غرب تهران تماما می توانند از خدمات با در زمان کم بهره مند شوند.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو در شرق تهران

همشهریان عزیزمان که در شرق تهران زندگی می کنند در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در یخچال برند دوو می توانند با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشند. ما به خوبی می دانیم که چه عواملی می تواند خرابی این نوع از دستگاه ها را تشدید دهد. شاید شرکت های دیگر نیروهای زیادی به شرق تهران اعزام نکنند یا خیلی دیر به محل برسند به دلیل ترافیک هایی که در این محل وجود دارد. اما اس پی یار همچنان به دلیل گستردگی و داشتن نمایندگی در تمام مناطق توانسته است این مشکل را برای ساکنین شرق تهران حل کند. کافی است تماس بگیرید.

شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

اعزام تکنسین یخچال دوو به جنوب تهران

اس پی یار تکنسین یخچال دوو را به جنوب تهران اعزام میکند. زمانی که با هرگونه خرابی در این نوع از دستگاه ها مواجه شدید بلافاصله با ما تماس بگیرید. تا نیروهایی که در جنوب تهران داریم را سریعا به منزلتان بفرستیم و مشکلاتان را حل کنیم.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

مراحل درخواست تعمیر یخچال دوو

تعمیرات یخچال دوو  در چندین مرحله انجام می شود. زمانی که هر یک از ارورها و ایرادهای فنی یاد شده در بخش قبلی را مشاهده کردید، لازم است در اسرع وقت اقدامات لازم را برای تعمیرات حرفه ای در اولویت قرار دهید. زمانی که اقدامات مربوط به تعمیرات به تاخیر انداخته می شود، ممکن است خرابی موجود به بخش های مختلف دستگاه منتقل شود. فراموش نکنید که همه ی قطعات به طور پیوسته با هم کار می کنند. در ادامه مهمترین مراحل را مورد بررسی قرار خواهیم داد. 

مراحل درخواست تعمیر یخچال دوو

1- تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر دوو

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال دوو اولین اقدامی می باشد که باید در اولویت قرار گیرد. توجه کنید شرکت های معتبر و شناخته شده را برای این منظور انتخاب کنید. هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند مشکلات جدی به همراه داشته باشد. متاسفانه سودجویان زیادی هستند که نه تجربه ی کافی دارند و نه از تجهیزات به روز برای تعمیرات بهره مند هستند. آنها با پیشنهاد هزینه ی بسیار کم برای تعمیرات در صدد فریب افراد می باشند. به همین دلیل انتخاب مراکز تخصصی معتبر برای تعمیر یخچال فریزر دوو از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. شما جهت برقراری ارتباط می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم. اگر سوالی درباره ی یخچال فریزر دوو دارید و به دنبال عیب یابی آن هستید ما شما را راهنمایی می کنیم و یا در صورت لزوم نیرو به محل اعزام می کنیم.

2- ثبت درخواست تعمیرات

ثبت درخواست تعمیرات در مرحله ی بعدی انجام می شود. زمانی که شما برای تعمیر یخچال دوو با همکاران ما تماس میگیرید. متناسب با نوع خرابی ،اقدامات ثبت درخواست تعمیر در اولویت قرار می گیرد. همکاران ما در این مرحله از تعمیرات، توضیحات بسیار کوتاهی را از علائم خرابی از شما دریافت می کنند. متناسب با آن نیز راهنمای لازم دریافت خواهید کرد. در صورتی که خرابی ایجاد شده به دلیل یک ایراد فنی جزیی باشد، می توانید از خدمات تعمیرات آنلاین ما بهره مند شوید. اما اگر مشکل جدی تر باشد نیاز به حضور تعمیرکاران بر سر دستگاه می باشد.

3- اعزام تیم تعمیرات یخچال دوو به محل

در مرحله بعدی زمانی که درخواست ثبت سفارش شما تکمیل شد می توانید از خدمات اعزام فوری تعمیرکار به محل یا منزل در تهران بهره مند شوید. ما این نوع از خدمات را در اولویت قرار داده ایم زیرا به خوبی می دانیم که انتقال لوازم خانگی معیوب به تعمیرگاه تا چه اندازه ای می تواند مشکل ساز باشد. به خوبی می دانیم که این فرایند تا چه اندازه ای می تواند زمان شما را اتلاف کند. در تلاش هستیم که در همان روز که ثبت درخواست شما انجام شد، اقدامات اعزام نیرو را در اولویت قرار دهیم.

4- عیب یابی یخچال دوو

عیب یابی از مهمترین مرحله ی تعمیر یخچال فریزر دوو می باشد. ما زمانی می توانیم از کیفیت تعمیرات این برند از یخچال به خوبی راضی و مطمئن باشیم که به طور دقیق عیب یابی آن را انجام دهیم. عیب یابی با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات مختلف انجام می شود. خوشبختانه امروزه به وسیله ی پیشرفت تکنولوژی قادر هستیم فرایند عیب یابی در تهران را با سهولت بیشتری انجام دهیم. وسایل مختلف موجود به ما فرصت می دهند تا بتوانیم به آسانی خرابی حاصل را شناسایی کنیم.

5- تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی

تعمیر و تعویض قطعات به محض شناسایی خرابی انجام می شود. با توجه به این موضوع که تعویض قطعات خراب شده معمولا نیازمند پرداخت هزینه ی بیشتری است، ما در تلاش هستیم که اقدامات تعمیر آنها را در اولویت قرار دهیم. ما می دانیم که در شرایط فعلی افراد بسیاری هستند که به دلیل بیشتر بودن هزینه ی تعمیر یخچال فریزر دوو، معمولا اقدامات تعمیر را به تاخیر می اندازند. در  البته در برخی از مواقع قطعه ی خراب شده دیگر قابل استفاده نیست و چاره ای جز تعویض آن نیست.

6- تست دستگاه و ارائه یخچال سالم به شما

زمانی که همه ی مراحل تعمیر یخچال دوو تکمیل شد. اقدامات تست با استفاده از تجهیزات مختلف  صورت می گیرد. ما کارایی دستگاه را تست می کنیم و به طور سالم به شما تحویل می دهیم. همه ی فرایند تعمیرات و تست تحت نظارت شما در منزلتان انجام می شود. بدون شک از انتخاب شرکت اس پی یار نهایت رضایت را خواهید داشت. ما صداقت را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده ایم. در تلاش هستیم برای تعمیرات یخچال دوو نیز هزینه ای بسیار مناسب و معقول درخواست کنیم.

هزینه تعمیر یخچال دوو چگونه محاسبه میشود؟

هزینه تعمیر یخچال فریزر دوو با توجه به نوع خرابی متغیر است. ما نمی توانیم قبل از اینکه خرابی ایجاد شده را بررسی کنیم، برآوردی از هزینه ی مطلوب را به شما پیشنهاد دهیم. ما در تلاش هستیم که مبلغ بسیار مطلوب به کاربران خود پیشنهاد کنیم. به خوبی می دانیم که افراد زیادی هستند که صرفا به دلیل قیمت زیاد تعمیرات، از انجام اقدامات تعمیر در اسرع وقت طفره می روند. شرایط اقتصادی بسیاری از کاربران مان در جامعه ی امروزه مطلوب نیست. روز به روز شاهد تورم و گرانی هستیم. با این وجود ما در تلاش هستیم به فکر همشهریان خود  باشیم و حداقل هزینه را دریافت کنیم. عوامل مختلفی در از تعیین این مبلغ اثر گذارند مانند:

هزینه تعمیر یخچال دوو

 • هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار که این هزینه با توجه به مسافت محل سکونت شما تعیین می شود. البته مبلغ ناچیزی در مقابل هزینه حمل و نقل دستگاه به نمایندگی می باشد.
 • نوع قطعه معیوبی که می تواند یک قطعه ارزان یا خیلی گران باشد. برای مثال ممکن است آبسرد کن یخچال دوو خراب شده باشد که هزینه ای به مراتب کمتر از تعویض موتور یخچال دارد.
 • دستمزد تکنسین که به زمانی که برای رفع خرابی میگذارد؛ بستگی دارد. فرض کنید یخچال شما روشن نمی شود؛ زمان زیادی برای عیب یابی آن صرف میشود و سپس تعمیر آن انجام میشود. خب همین مسئله بر روی دستمزد تعمیرکار تاثیر گذار می باشد. 
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال سامسونگ
سرویس و تعمیرات یخچال دوو
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

تعمیر قطعات یخچال دوو توسط اس پی یار

اولین اقدام ما برای تعمیرات یخچال دوو، تعمیر قطعات آن است. اگر چه تعویض قطعه ی خراب شده یک راهکار دیگر می باشد ولی لازم است بگوییم که این نوع از ترفندها معمولا نیازمند پرداخت هزینه ی بیشتر است. از سوی دیگر انتخاب و تعویض قطعه ی معیوب با نمونه های اصل به تنهایی یک مسئله ی مهم می باشد. متاسفانه سودجویان زیادی هستند که هزینه های گزاف می گیرند ولی قطعات بی کیفیت را نصب میکنند. ما برای ارائه ی همه ی خدمات تعمیر خود، گارانتی لازم را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم.برخی از قطعاتی که توسط مجموعه ما تعمیر میشوند شامل موارد زیر می باشد.

تعمیر قطعات یخچال دوو

1- تعمیرات کمپرسور یا موتور توسط تعمیرکار یخچال دوو

تعمیر کمپرسور یا موتور یخچال دوو را به تکنسین های کاردان اس پی یار بسپارید. ما به خوبی می دانیم که چه اقداماتی می تواند سبب بروز خرابی در این نوع از دستگاه ها شود. موتور یخچال به عنوان قلب آن یکی از مهمترین اجزای این دستگاه می باشد. این قطعه با همه ی قطعات در ارتباط است. کارایی آن می تواند در بازده آن نقش بسیار مهمی داشته باشد. به همین دلیل در صورت بروز هرگونه خرابی  باید احتیاط های لازم به طور جدی انجام شود.

2- تعمیر برد یخچال توسط نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

برد یخچال دوو از دیگر قطعات مهم و اصلی آن است. برد دستگاه در صورتی که کارایی خود را از دست دهد، می تواند سبب خرابی های مختلف در این دستگاه شود. قطعات مختلف دیگر به برد دستگاه مربوط هستند. پس خرابی این قطعه تاثیر نامطلوب در کارایی کلی خواهد داشت. هزینه ی تعمیر برد دستگاه در برخی از مواقع ممکن است گزاف باشد. همچنین ما در برخی از مواقع مجبور به تعویض آن خواهیم بود. بعد از انجام بررسی های لازم همکاران ما اطلاعات مربوط را ارائه میدهند.  

3- شارژ گاز توسط تعمیرگاه یخچال Daewoo

اگر میزان گاز یخچال کم شود شاهد خرابی های مختلف در بخش های گوناگون آن خواهیم بود. هر گونه خرابی با علائم خاصی نمایان می شود. به همین دلیل توصیه می شود حتما به هر گونه علائم عجیب و غریب که حاصل می شود توجه کننند.از خدمات مهم ما می توان به شارژ گاز اشاره نمود. البته حتما علت خالی شدن ان را برطرف خواهیم کرد.

4- تعمیر کندانسور

یکی دیگر از دلایلی که باعث میشود مشتریان برای تعمیر یخچال فریزر دوو خود با ما تماس بگیرند، خرابی کنداسور یخچال می باشد. این قطعه وظیفه خنک کردن گاز یخچال را به عهده دارد که جنس فلزی دارد و در پشت یخچال تعبیه شده است. تعمیرکاران ما تبحر کافی برای تعمیر این قطعه دارند. از علائم خرابی این قطعه می توان به خنک نشدن درون یخچال و نشتی آن اشاره نمود.

عیب یابی مشکلات رایج و تعمیر یخچال فریزر دوو

عیب یابی و تعمیر یخچال دوو را به مهندسین کاردان شرکت اس پی یار بسپارید تا هم هزینه ی بسیار مطلوب بپردازید و هم در اسرع وقت از خدمات ما بهره مند شوید. خرابی یخچال می تواند نگرانی های زیادی حاصل کند. همه ی مواد غذایی که در فریزر هستند اگر یخچال خراب شود، فاسد خواهند شد. پس ما نیازمند خدمات سریع هستیم. با انتخاب تکنسین های معتبر اس پی یار می توانید از کیفیت تعمیرات مطمئن شوید زیرا ما گارانتی لازم را در اختیار شما قرار داده ایم. 

زمانی که درب یخچال به طور کامل بسته باشد یا لاستیک های اطراف درب کارایی خود را از دست داده باشند. هوای گرم موجود در بیرون به داخل آن نفوذ می کند. این امر می تواند مانع ایجاد یخ در بخش یخساز یخچال دوو باشد. همچنین خرابی هر یک از قطعات یخساز نیز می تواند عاملی برای بروز این خرابی در نظر گرفته شود. به همین دلیل باید اقدامات تعمیر یخچال فریزر دوو زیر نظر یک فرد کاردان صورت گیرد. افراد متخصص در این مورد همه ی احتمال های موجود را به طور دقیق چک می کنند. 

یخچال دوو با دریافت انرژی الکتریکی می تواند گرمای موجود را به بیرون انتقال دهد و باعث سرد ماندن مواد غذایی شود. حال اگر یخچال خنک نکند به احتمال زیاد قطعات مختلف آن خراب شده است. در برخی از مواقع ممکن است یک قطعه و در برخی از مواقع نیز قطعات گوناگون دچار خرابی می شوند. وجود هرگونه مشکل در موتور یخچال یا اینکه اتصال به برق می تواند از دلایل اصلی بروز این خرابی در نظر گرفته شود. 

شاهد صداهای عجیب و غریب در یخچال دوو هستید؟ هر گونه صدای ایجاد شده می تواند به یک خرابی خاص مربوط شود. همکاران ما می توانند با انجام بررسی های لازم به راحتی تصمیم مطلوبی را بگیرند. قطعه ای که خراب می شود ممکن است به طو صورت نامتعادل کار کند. در این صورت نیز شاهد صداهای مختلف در دستگاه خواهیم بود. حتما ایجاد هر گونه صدای نامطلوب را جدی بگیرید. سعی کنید اقدامات لازم را برای تعمیرات بهینه در اولویت قرار دهید. 

حتما کارایی لاستیک های درب را چک کنید. زمانی که لاستیک های درب کثیف باشند، در این صورت درب به طور کامل بسته نخواهد شد. همچنین اگر این نوع از قطعات کارایی خود را به طور کامل از دست دهند، مجبور به تعویض آنها هستیم. به همین دلیل پیشنهاد می شود که زیر نظر افراد کاردان در زمینه ی تعمیر یخچال دوو اقدامات مربوطه را دنبال کنید. باید به طور دقیق خرابی را شناسایی کنید تا بتوانید ترفند مطلوب بیندیشید. 

به احتمال زیاد گرمای محیط بیرون به داخل آن منتقل می شود و این امر سبب برفک زدن یخچال شده است. در این حالت باید توجه کنید که درب را به مقدار زیاد باز و بسته نکنید. باز و بسته شدن درب  می تواند سبب ورود هوای گرم به داخل آن شود. این مورد نیز می تواند سبب ایجاد رطوبت و البته برفک در بخش های گوناگون باشد.  همچنین خرابی لاستیک های درب نیز می تواند سبب نفوذ هوای گرم به داخل آن شود. همانطور که در بخش قبل یادآور شدیم. 

این مورد یکی از ایرادهای فنی بسیار خطرناک است که اگر در اسرع وقت برطرف نشود می تواند حتی به خسارت های جانی جبران ناپذیر منجر شود. پس زمانی که احساس کردید بدنه ی یخچال دارای برق است حتما با ما از طریق شماره های موجود در وب سایتمان در تماس باشید. ما با استفاده از راهکارهای لازم اقدامات تعمیر یخچال فریزر دوو را در پیش قرار خواهیم داد. 

زمانی که در داخل یخچال به ویژه در کف آن آب جمع می شود به احتمال زیاد این مورد یک علامت مهم برای ایجاد خرابی در بخش های گوناگون می باشد. بدون اینکه همه ی قطعات مرتبط را بررسی نکنیم نمیتوانیم به طور دقیق دلیل بروز این خرابی را بگوییم. معمولا زمانی که لوله های آب متصل به آن کارایی خود را از دست داده باشند. شاهد این نوع از نشتی ها در داخل یخچال خواهیم بود. به همین دلیل متناسب با نوع مشکل ایجاد شده باید اقدامات تعمیر یخچال دوو را در اولویت قرار دهیم. 

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال دیپوینت

یخ زدایی نشدن یخچال از دیگر خرابی های یخچال برند دوو می باشد. زمانی که فرایند یخ زدایی را به طور کامل انجام نمی دهد به این معنی است که قطعاتی کارایی خود را از دست داده اند. این مورد حتی می تواند مانع جدا شدن یخ از بخش یخساز باشد. ایراد در کارایی یخساز از مهمترین عامل بروز این مشکل است. از انجام هرگونه اقدام خودسرانه و استفاده از ابزارات تیز و برنده برای تکمیل فرایند به شدت پرهیز کنید. تعمیر یخچال فریزر دوو در این مواقع تنها باید توسط نمایندگی انجام شود.

این مشکل می تواند سبب کاهش میزان سرمای یخچال شود. زمانی که یخچال نتواند به مقدار کافی سرد باشد، چگونه می تواند از مواد غذایی نگهداری کند. خرابی های مختلف در قطعات گوناگون می تواند سبب بروز این مشکل شود. می توانید زیر نظر کارشناسان اس پی یار مشکلات مربوط به فن یخچال دوو را ارزیابی کنید. اگر فن کارایی خود را از دست داده باشد، در این صورت به طور مطلوب کار نخواهد کرد. همچنین مشکل در جریان برق نیز می تواند سبب بروز این نوع از خرابی ها باشد. 

شاهد نوسانات درجه در یخچال دوو هستید؟ به احتمال زیاد سنسورهای این دستگاه آسیب دیده اند. زمانی که سنسور یخچال فریزر دوو کارایی خود را بنا به دلایل مختلف از دست میدهد، به این نوع از خرابی های گرفتار می شویم. توجه کنید هر علائم غیر عادی را جدی بگیرید. هر گونه بی توجهی به این موارد می تواند مشکلات موجود را دو چندان کند. زمانی که سنسور دستگاه به خوبی کار نکند این مورد می تواند سبب ایجاد اختلال در کارایی قطعات دیگر شود. در این صورت خرابی بیش از حد انتظار خواهد بود. 

چه عواملی می تواند سبب بروز این نوع از خرابی ها باشد؟ در زمان رخ دادن خرابی های مختلف در این برند باید چه اقداماتی را انجام دهیم؟ خرابی کمپرسور و همچنین ترموستات می تواند عامل اصلی ایجاد این ایراد فنی باشد. یک تعمیرکار حرفه ای به خوبی می تواند با توجه به راهکارهای موجود، اقدامات بهینه ای را برای رفع این مشکل انجام دهد. از خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو توسط شرکت اس پی یار غافل نباشید.

اگر لامپ یخچال دوو روشن نمیشود به احتمال زیاد باید خرابی را در سوختن لامپ جستجو کنید. در صورتی که لامپ نسوخته باشد به احتمال زیاد با مشکلات جدی تر رو به رو هستید که برای تعمیرات یخچال دوو با این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید و اگر تجهیزات کامل برای بررسی آن ندارید با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید:

 • سوختن برد الکترونیک
 • خرابی سرپیچ لامپ
 • خرابی سوئیچ درب

سرویس یخچال دوو چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟

سرویس یخچال دوو یکی از مهمترین اقداماتی است که کاربران می توانند انجام دهند تا از بروز هرگونه خرابی در این نوع از دستگاه ها جلوگیری کنند. زمانی که شما خدمات سرویس دوره ای را به صورت سالانه مد نظر دارید. هم میتوانید از کارایی همه ی قطعات این دستگاه مطمئن شوید و هم هرگونه خرابی در کوتاهترین مدت زمان شناسایی می شود. در این صورت می توانید اقدامات تعمیر یخچال دوو را با پرداخت هزینه ی بسیار کمتر دنبال کنید.

سرویس یخچال دوو

چه مواردی در سرویس یخچال دوو انجام میشود؟

در سرویس دوره ای همکاران ما توصیه های لازم را برای استفاده ی مطلوب و نگهداری بهینه یخچال دوو در اختیار شما قرار خواهند داد. شما می توانید به طور مطلوب از عملکرد این برند از یخچال مطمئن شوید. زمانی که سرویس دوره ای را به طور منظم در نظر دارید می توانید از بروز مشکلات مختلف جلوگیری کنید. همه ی قطعات این دستگاه به طور دقیق چک می شوند. در صورتی که قطعه ای کارایی خود را از دست داده باشد در اسرع وقت تعویض میگردد. از خدمات سرویس یخچال دوو توسط تکنسین های اس پی یار غافل نباشید. 

تعمیر یخچال دوو به خاطر ارورها

یخچال برند دوو شامل راه های مختلفی است. هر یک از این ارورهای می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. متناسب با نوع کدخطا راهکار خاصی ارائه می شود. در بخش بعدی این مقاله در نظر داریم به برخی از مهمترین رفع ارورهای یخچال دوو بپردازیم توضیحات مفیدی را ارائه دهیم. توجه کنیم راهکارهای یاد شده زمانی می تواند کارساز باشد که زیر نظر تکنسین های حرفه ای انجام شود. ارورهای مختلف این دستگاه باید به طور مطلوب مورد ارزیابی قرار گیرد. 

نوع ارور (کد خطا) علت (معنی) راهکار
F1
سنسور فریزر
اتصال کوتاه کمپرسور
r1
سنسور یخچال
بررسی وضعیت دمای محیط
rt
سنسور RT
کارایی سنسور ها توسط تعمیرکار یخچال دوو باید چک شود
d1
سنسور D
محدودیت 30 دقیقه دیفراست
dr
ایراد میکروسویچ درب یخچال
پاک کردن عملکرد سنسور میکروسویچ درب توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال دوو
dF
ایراد میکروسویچ درب فریزر
پاک کردن عملکرد سنسور میکروسویچ در
dH
ایراد میکروسویچ درب Homebar
پاک کردن عملکرد سنسور میکروسویچ در
C1
برنامه؛ غیرنرمال یا اشتباه
بالا بودن دمای سنسور ورفع آن توسط تعمیرگاه مجاز یخچال دوو
d2
حالت دیفراست اجباری برای A/S
بالا بودن دمای سنسور
E1
مشکل در سنسور
تامین آب و انداختن قطعه یخ در آن هر 4 یا 8 ساعت
EF
سنسور FLOW
خرابی سنسور توسط تکنسین یخچال دوو برطرف شود.
Eg
خطای سنسور
سنسور باید تعمیر شود.
S/W
خطای دیسپنسر SW
تست S/W توسط سرویس کار یخچال دوو
F3
مشکل در فن یخچال
باز ماندن بیش از حد درب
E9
خطای تأمین آب
باید آب آن را تامین کنید

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال دوو

برای استفاده ی صحیح یخچال دوو حتما اطلاعات درج شده در دفترچه ی راهنمای این دستگاه را با دقت بخوانید. در اینصورت می توانید به توصیه های مهم متناسب با برند یخچال خود دست یابید. اس پی یار در فرایند سرویس دوره ای در تلاش است توصیه های لازم برای استفاده ی مطلوب و همچنین نگهداری این نوع از دستگاه ها را در اختیار شما قرار دهد. زمانی که بتوانید از این مدل یخچال به خوبی استفاده کنید بدون شک قادر خواهید بود طول عمر مفید دستگاه را افزایش دهید.

سوالات متداول

چرا برای تعمیر یخچال دوو به شرکت اس پی یار باید اعتماد کنم؟

به منظور ارائه ی خدمات تعمیر در محل، ما گارانتی لازم را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم. به همین دلیل می تواند با اطمینان خاطر تعمیرات یخچال برند دوو را به ما بسپارید.

آیا اس پی یار خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو را گارانتی می کند؟

بله حتما! ما تمامی خدمات را به مدت یک سال گارانتی می کنیم به گونه ای که اگر هر گونه خرابی در این ناحیه ایجاد شود تعمیرکاران موظف هستند آن را رایگان تعمیر کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه (32)

 1. عباسی

  19 اردیبهشت 1401 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر یخچال دوو ما دیگه به خوبی قبل خنک نمیکند ما درجه اشم بررسی کردیم میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل چیه ؟

  • پشتیبان اس پی یار

   19 اردیبهشت 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   امکان دارد سیم پیچ های اوپراتور یخ زده باشند یا فن اوپراتور یخ زده باشد یا احتمال دارد سنسور دما دچار ایراد شده باشد باید توسط تعمیر کار یخچال برررسی شود در صورت لزوم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند(02191001912)

 2. حسین

  13 خرداد 1401 پاسخ

  سلام ممنون از تعمیرکاران خوبتون و خدماتتون

  • پشتیبان اس پی یار

   13 خرداد 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ممنون از لطف شما و انرژی مثبتتون

 3. مهناز

  8 تیر 1401 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر یخچال فریزر دوو ما در های نامتقارن و نا مناسبی دارد باید تعویض کنیم ؟

  • پشتیبان اس پی یار

   8 تیر 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   با نمایندگان تعمیرات یخچال دوو تماس برقرار کنید (02191001912)

 4. مریم

  24 مرداد 1401 پاسخ

  سلام روزتون بخیر یخچال ما چند روزیه صداهای ناهنجاری میده امکان داره لطفا راهکاری پیشنهاد بدین لطفا

  • پشتیبان اس پی یار

   24 مرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   برای بررسی دقیق تر با کارشناسان تماس برقرار کنید (02191001912)

 5. زهرا

  27 مهر 1401 پاسخ

  وقتی یخچالی جابجایی داره چند ساعت بعد می تونیم دوباره به برق بزنیم؟

  • پشتیبان اس پی یار

   27 مهر 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   معمولا یک تا دو ساعت یخچال سرجاش ثابت بمونه بعد میشه به برق زدش فقط لطفا بعد از جابجایی حتما تراز کنید یخچال رو

 6. سارا عباسی

  1 آبان 1401 پاسخ

  سلام لامپ یخچال فریزر دوو روشن نمی شود علتش چیه؟ برای تعمیرش باید چکار کنم؟

  • karimi

   1 آبان 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز. اولین احتمالی که می رود سوختن لامپ مذکور است. که قیمتی ندارد و به راحتی تعویض می شود. اما اگر مشکل از این بخش نباشد احتمالا مشکل در برد می باشدو زیرا کوچکترین نقصی که در این قطعه باشد مانع از رسیدن برق به لامپ یخچال میشود. البته ممکن از دلایل دیگر مانند خرابی سرپیچ لامپ یا سوئیچ درب باشد. در هر صورت بررسی موارد مذکور باید توسط تعمیرکار انجام شود. اگر قصد دارید یخچال فریزر دوو را تعمیر کنید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 7. علی

  3 آبان 1401 پاسخ

  موتور یخچال دوو ما از کار افتاده. نه صدایی می ده و نه دیگ یخچال به خوبی قبل خنک می کنه. راهکار چیه؟ قابل تعمیر هست؟ شما موتور یخچال هم تعمیر می کنید؟ هزینه اش چقدره؟

  • پشتیبان اس پی یار

   4 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   یکی از علت هایی که یخچال دوو به خوبی قبل خنک نمی کند را در ضعیف شدن موتور آن می توان جستجو کرد. تمامی قطعات قابلیت تعمیر دارند اما به میزان خرابی آن بستگی دارد. نمایندگی اس پی یار همه ی قطعات یخچال دوو را تعمیر می کند اما گاهی میزان خرابی و فرسودگی به قدری زیاد است که تنها با تعویض قطعه امکان پذیر می باشد. باید ابتدا همکاران ما مشکل را بررسی کنند که ملاحظه کنند ایا قابل تعمیر می باشد یا خیر. در خصوص هزینه نیز تا عیب یابی کامل انجام نشود امکان تخمین هزینه وجود ندارد. اما این اطمینان را به شما می دهیم که مجموعه ما کمترین هزینه را در نظر می گیرد و قبل از شروع به کار برآرود می شود در صورت رضایت شما عملیات اغاز می شود.

 8. لادن حسینی

  3 آبان 1401 پاسخ

  سلام بدنه یخچال دوو یه برق ضعیفی داره. علت چیه؟ خطرناکه؟ چطوری برطرف کنیم؟ ممنون میشم زود جواب بدید.

  • پشتیبان اس پی یار

   4 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   بدنه یخچال نباید به هیچ وجه برق داشته باشد. احتمال زیاد سیم ارت دستگاه وصل نیست. اگر از این بخش مشکلی نبود ممکن است به دلیل رطوبت زیاد یا خرابی برد الکتریکی باشد. در هر صورت بهتر از با تعمیرکاران یخچال دوو مشورت نمایید تا علت دقیق آن را بیان کنند. البته قبل از تماس می توانید مقاله علت برق داشتن بدنه یخچال را مطالعه نمایید.

 9. مریم میرزایی

  5 آبان 1401 پاسخ

  وقت بخیر. امیدوارم شما به این سوالم جواب بدید. معمولا هیچ جا سریع جواب نمیدن. گاز یخچال ما خالی شده اولا که این مشکل طبیعیه؟ دوما اینکه نمایندگی شما شارژ گاز یخچال هم انجام می ده؟

  • پشتیبان اس پی یار

   6 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   اولا که خالی شدن گاز یخچال اصلا طبیعی نیست. چون در حالت عادی گاز یخچال نباید کم شود. برای شارژ گاز هم بله نمایندگی ما گاز یخچال را شارژ می کند. اما قبل از شارژ باید دستگاه شما کاملا عیب یابی شود. عل ت خالی شدن گاز یخچال دلایل متعددی می باشد که در مقاله علت خالی شدن گاز یخچال کامل توضیح داده ایم. شما می توانید با مطالعه آن مشکل را رفع کنید و یا با نمایندگی ما تماس بگیرید تا یخچال فریزر دوو شما را تعمیر کنیم.

 10. ارسطو

  6 آبان 1401 پاسخ

  شما تمامی خدمات تعمیر یخچال فریزر دوو رو گارانتی می کنید؟ چند ماهه؟ و این گارانتی شامل چه چیزی میشود؟

  • پشتیبان اس پی یار

   6 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   ما تمامی خدمات تعمیرات یخچال دوو را به مدت یک سال گارانتی می کنیم. اگر در یک سال ذکر شده، در ناحیه ای که یخچال را تعمیر کرده ایم مشکلی ایجاد شد همکاران ما موظف هستند آن را به صورت رایگان تعمیر نمایند. این مسئله حاکی از اعتماد ما به کیفیت کار تعمیرکاران می باشد.

 11. شیدا کریمی

  8 آبان 1401 پاسخ

  سلام. یخچال فریزر دوو ما یکسره کار می کنه از اونطرف دستگاه مثل قبل اصلا خنک نمیشه. الا ن باید چکار کنیم؟ طبیعیه یا اینکه مشکل پیدا کرده؟

  • پشتیبان اس پی یار

   8 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   علت یکسره کار کردن یخچال فریزر دوو دقیقا همان چیزی است که خودتان اشاره نمودید؛ خنک نشدن دستگاه. زمانی که هوای درون یخچال شما گرم باشد همواره اجزا یخچال سعی در خنک نمودن آن دارن و همی نامر باعث یکسره کار کردن میشود. پس باید به دنبال دلایلی باشید که چرا هوای یخچال گرم است. معمولا به خاطر خرابی لاستیک دور درب، خرابی برد اصلی، ضعیفی موتور، خرابی ترموستات، کثیفی لوله های کویل می باشد. برای بررسی این موارد نیاز به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو دارید

 12. گلناز

  9 آبان 1401 پاسخ

  سلام هزینه تعمیرات یخچال فریزر دوو چقدره؟ یخچالمون برفک زیاد می زنه می خوام بدونم اگر بخواید تعمیر کنید چقدر هزینه می بره؟

  • پشتیبان اس پی یار

   9 آبان 1401 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   برفک زدن یخچال دوو دلایل متعددی دارد که ابتدا باید توسط تعمیرکار عیب یابی شود و با توجه به عیب یابی انجام شده، هزینه مورد نظر برآورد می شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید.

 13. زهرا

  9 آبان 1401 پاسخ

  سلام وقت بخیر. دمای یخچال دوو ما مرتبا نوسان داره. چطوری برطرفش کنیم؟ تعمیرکارای شما این مشکل رو حل می کنند؟ چقدر زمان میبره به منزل ما بیان؟

  • پشتیبان اس پی یار

   9 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   همانطور که در محتوا توضیح داده ایم؛ علت اصلی نوسان در دمای یخچال دوو را، خرابی سنسور های دستگاه تشکیل داده است. برای اینکه دستگاه خود را تعمیر کنید سریعا با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید تا مشکل را رفع کنند. تاخیر در حل این مشکل می تواند باعث خرابی در قطعات دیگر شود.

 14. رضا

  11 آبان 1401 پاسخ

  برد الکتریکی یخچال دوو هم تعمیر می کنید؟ من نمیخوام تعویض بشه چون هزینه اش زیاده. لطفا اطلاع بدید تعمیر می کنید یا خیر

  • پشتیبان اس پی یار

   11 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   بله ما تمامی قطعات یخچال دوو را تعمیر می کنیم. البته اگر قابلیت تعمیر را داشته باشند. تعمیرکاران ما دانش و تخصص بالایی دارند و به تمام خرابی ها و نحوه تعمیر یخچال های دوو آشنا هستند. از همین رو دانش کافی برای تعمیر تمام قطعات را دارا هستند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 15. الهه

  15 آبان 1401 پاسخ

  چند روزه یخچال دوو ما خیلی بوی بدی می ده و اینکه داخلش گرمه اصلا خنک نمیکنه. یهو اینجوری شد. دلیل چیه؟

  • پشتیبان اس پی یار

   16 آبان 1401 پاسخ

   سلام دوست گرامی
   دلایل متعددی برای بوی بد یخچال دوو وجود دارد. همچنین دلایل متعددی برای گرم بودن داخل یخچال وجود دارد. شما میتوانید مقاله مربوط به علت بوی بد یخچال را مطالعه نمایید تا با دلایل ان آشنا شوید. در صروتی که نتوانستید به کمک مقاله مربوطه مشکل را برطرف نمایید با نمایندگی های معتبر تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس بگیرید.

 16. فائزه

  19 آبان 1401 پاسخ

  علت اینکه یخچال دوو خیلییی سرصدا می ده چیه؟ به قدری صداش زیاده که آرامش خونه ارو بهم زده. صدای زیاد یخچال فریزر دوو قابل تعمیر هست؟

  • پشتیبان اس پی یار

   19 آبان 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   سر و صدای زیاد یخچال دوو دلایل زیادی دارد که نمیتوان در چند خط توضیح داد. اما حتما برای عیب یابی و تعمیر آن سریعا اقدام نمایید زیرا ممکن است در قطعات مهمی مشکل ایجاد شده باشد. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.