یخچال

تعمیر یخچال مجیک

تعمیر یخچال فریزر مجیک

تعمیر یخچال مجیک در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران را به نمایندگی تعمیرات اس پی یار بسپارید. این مجموعه یکی از فعالان حرفه ای و معتبر در این می باشد. مخاطبانی که نیاز به تعمیرات یخچال مجیک دارند، می توانند با انتخاب مجموعه اس پی یار با هزینه های مقرون به صرفه از خدمات بی نظیر بهره مند شوند. ارائه گارانتی خدمات از جمله مزیت های انتخاب این مجموعه می باشد.

بهترین نمایندگی تعمیر یخچال مجیک

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک اس پی یار با استخدام سرویسکاران حرفه ای به فعالیت گسترده خود در سطح تهران مشغول می باشد. تیم حرفه ای و متخصص این مجموعه با بهره مندی از بهترین امکانات، تکیه بر سطح دانش علمی خود و گذراندن کلاس های آموزشی بهترین خدمات را ارائه می دهند. شما می توانید با برقراری تماس تلفنی و روش آنلاین با کارشناسان مجموعه اس پی یار تماس بگیرید و جهت تعمیرات دستگاه خود اقدام نمایید.

تماس با نمایندگی یخچال مجیک در شمال تهران تماس با نمایندگی یخچال مجیک در شرق تهران تماس با نمایندگی یخچال مجیک در غرب تهران تماس با نمایندگی یخچال مجیک در جنوب تهران
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲

چرا اس پی یار را برای تعمیرات یخچال مجیک انتخاب کنیم؟

آموزش نحوه کارکرد و راه اندازی با مجوز نمایندگی مستقیم، مشاوره حضوری و غیرحضوری در رابطه با بهترین روش استفاده از دستگاه، اعزام نیرو به محل و بهره مندی از قطعات اصل و فابریک از جمله خدمات نمایندگی اس پی یار می باشد. پشتیبانی نمایندگی اس پی یار به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به درخواست و تقاضای مخاطبان برای تعمیر تخصصی یخچال مجیک می باشند. به همین منظور مخاطبان نگران مدت زمان اعزام نیرو به محل نخواهند بود.

تعمیرات یخچال مجیک با اس پی یار

1-وجود تعمیرکاران حرفه ای در مجموعه

اس پی یار در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به خصوص تعمیرات یخچال مجیک و انواع لوازم خانگی بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. حضور سرویسکاران حرفه ای و مجرب در محل و در کوتاه ترین مدت زمان از مهمترین ویژگی های نمایندگی اس پی یار به شمار می رود. وجود تعمیرکارانی که با گذراندن دوره های مربوطه نسبت به تمامی خرابی ها آشنا بوده و متبحر در تعمیر آنها با کمترین هزینه خواهند بود.

2-تعمیر قطعات با تکیه بر دانش

شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر یخچال با توجه به نوع خدمات و امکانات ارائه شده، هزینه های مختلفی را دریافت می کنند. البته در این میان نوع خرابی دستگاه و نوع خدمات ارائه شده در مبلغ نهایی موثر می باشد. برای مثال در صورت عدم تعمیر قطعه یا قطعات و نیاز به تعویض، هزینه های بالاتری را متقبل خواهید شد. در حالی که قیمت تعمیر و برطرف کردن خرابی قطعه هزینه های مقرون به صرفه تری را به دنبال خواهد داشت.

3-گارانتی تمامی خدمات تعمیر یخچال مجیک 

پس از تعمیر، ضمانت نامه معتبر از تعمیرکار یخچال مجیک دریافت می کنید. گارانتی تعمیرات از جمله مهمترین خدمات ارائه شده توسط نمایندگی ها و شرکت های خدماتی به شمار می رود. اس پی یار پس از ارائه خدمات با هدف تضمین کیفیت تعمیرات، گارانتی نامه معتبری را به مشتریان تحویل می دهد. مشتریان می توانند با داشتن ضمانت نامه، در صورت خرابی مجدد دستگاه از همان قسمت از خدمات رایگان بهره مند شوند.

4-اعزام فوری نیرو به محل

در هر محله ای از تهران که زندگی می کنید، تکنسین های مجموعه در کمتر یک ساعت به منزل شما مراجعه می کنند. اعزام فوری تعمیرکار به محل یکی از مزیت های منحصر به فرد ما می باشد که باعث تمایز ما از دیگر همکاران شده است. با توجه به اینکه یخچال یکی از وسایل خانگی بسیار ضروری است و خرابی آن مشکلاتی مانند فاسدی مواد غذایی را به همراه دارد، میتوان گفت اعزام سریع تکنسین تا چه حد ضروری است و اس پی یار نیز آن را در دستور کار قرار داده است.

سرویس و تعمیرات یخچال مجیک
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات یخچال مجیک با ما تماس بگیرید

مراحل درخواست تا تعمیر یخچال مجیک چگونه است؟

مراحل تعمیر یخچال مجیک

تمامی تکنسین های نمایندگی ما به صورت حرفه ای ابتدا به عیب یابی و ارائه راهکارهای مختلف برای تعمیر اقدام می کنند. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید فرم سفارش آنلاین تعمیرات را تکمیل کنید. مراحل ثبت درخواست شامل موارد زیر میشود.

1-تماس با نمایندگی های مجاز

شما می توانید برای تعمیرات یخچال مجیک در 7 روز هفته بدون نگرانی فرم سفارش تعمیرات به صورت آنلاین فوری را پر نمایید. پشتیبانی و کارشناسان نمایندگی اس پی یار فورا با شما تماس برقرار خواهند نمود. هم چنین می توانید برای ثبت درخواست خود به سرعت با شماره ثابت مرکز تعمیر تماس تلفنی داشته باشید. سرویسکاران مجموعه اس پی یار به صورت سیار آماده خدمت رسانی می باشند.

2-بیان مشکلات و ایرادات به کارشناسان

در این مرحله به صورت دقیق و جزئی تمامی مشکلات یخچال مجیک را به کارشناسان ما بگویید . این اقدام ما را در ارائه خدمات بهتر کمک می کند. اگر مشکل شما جزئی باشد و با یک تماس تلفنی برطرف شود مشاوران ما به صورت رایگان این اقدام را انجام می دهند و شما را راهنمایی می کنند. از طرفی اگر مشکل شما عمیق تر باشد نیاز به تجهیزات بیشتری دارد که باعث میشود تعمیرکاران آن را با خود حمل کنند.

3-اعزام تیم تعمیرات یخچال مجیک به محل

اعزام نیرو به محل برای عیب یابی و تعمیر یخچال مجیک از جمله خدماتی محسوب می شود که بسیاری از نمایندگی ها نسبت به این موضوع بی توجه می باشند. اس پی یار با در اولویت قرار دادن اعزام تکنسین ها به محل، توانسته است توجه عموم مشتریان را به خود جلب کند. بدون تردید انتقال و جابجایی یخچال از منزل به مرکز تعمیرات و بازگرداندن مجدد آن از مرکز تعمیرات به منزل بسیار دشوار و هزینه بر می باشد.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال آزمایش

4-یافتن دلیل مشکل ایجاد و عیب یابی توسط تعمیرکار

عیب یابی توسط تعمیرکار یخچال مجیک با توجه به تکنولوژی استفاده شده در طراحی آن، نیاز به مهارت و دانش بالایی دارد. به همین منظور نمی توانیم تعمیرات این دستگاه برقی را به دست افراد تازه کار و بی تجربه بسپارید. چرا که علاوه بر عدم عیب یابی سبب وارد شدن آسیب های دیگر بر یخچال مجیک می شوند. در این راستا پیشنهاد می شود با انتخاب نمایندگی، از دانش و مهارت تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه بهره مند شوید.

5-تعمیر یا تعویض قطعه با توجه به عیب یابی

اگر یخچال مجیک شما نیز با یک سری خرابی ها و مشکلات مواجه شده است؛ بهتر است بدون اتلاف وقت و هرچه سریع تر جهت درخواست تعمیرات از نمایندگی اس پی یار اقدام کنید. تعمیرکاران مجموعه اس پی یار در وهله اول قطعه خرابی را به خوبی بررسی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر می کنند. اما اگر خرابی در حدی باشد که نتوان آن را تعمیر کرد، قطعه ای جایگزین آن می کنند. تمامی قطعات در این مجموعه اورجینال می باشند.

6-تست یخچال مجیک و اطمینان از سلامت آن

تعمیرکاران مجرب نمایندگی اس پی یار پس از عیب یابی به تعمیرات آن اقدام می کنند. پس از پایان تعمیرات قبل از تحویل دستگاه به مشتریان، تست های لازم برای اطمینان از سلامت قطعه خرابی و دستگاه انجام می دهند. زمانی که از سلامت دستگاه مطمئن شدید میتوانید هزینه را به تکنسین ها بپردازید.

انجام کلیه خدمات تخصصی تعمیر یخچال مجیک در منزل

سرویسکاران اس پی یار با حضور در محل می توانند در مقابل چشمان مشتری به عیب یابی دستگاه پرداخته و نوع خرابی و نیاز به تعویض قطعه را به اطلاع مشتری می رسانند. افراد می توانند با حضور در حین عیب یابی و تعمیر دستگاه از کیفیت اقدامات و خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران اس پی یار اطمینان حاصل کنند.

انجام کلیه خدمات تعمیرات یخچال مجیک در منزل

آیا میتوانیم خود مشکل یخچال را در منزل برطرف کنیم؟

برای برخی افراد جای سوال می باشد که آیا تعمیر یخچال مجیک در منزل توسط خودشان قابل انجام می باشد. در پاسخ به این سوال بایستی گفت یخچال یک دستگاه بسیار پیچیده ای بوده و عیب یابی و برطرف کردن خرابی آن نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد. به همین منظور نمی توان به راحتی قطعات معیوب آن را شناسایی و تعمیر کرد. به همین دلیل سپردن تعمیرات یخچال مجیک به سرویسکاران مجرب الزامی می باشد.

تعمیرگاه یخچال مجیک چگونه هزینه را محاسبه می کند؟

مخاطبان می توانند برای کسب آگاهی از هزینه تعمیر یخچال مجیک به صورت آنلاین اقدام نمایند. هم چنین می توانند با برقراری تماس تلفنی از کارشناسان اس پی یار اطلاعاتی از هزینه خدمات به دست آورند. مبلغ نهایی به عمق خرابی و قطعات تعویضی بستگی دارد. برای مثال اگر موتور یا کمپرسور دستگاه خراب شده باشد در چنین شرایط هزینه تعمیرات و تعویض قطعات بسیار زیاد خواهد بود.

نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال مجیک در تهران دارای شعب متعددی جهت ارائه خدمات می باشد. ساکنین شهر تهران بدون نگرانی از فاصله شعبه مرکزی اس پی یار، با برقراری تماس تلفنی از خدمات نزدیک ترین شعبه بهره مند خواهند بود. این مجموعه آشنا با جزئیات یخچال مجیک بوده و به سرعت مشکل دستگاه شما را یافته و در اسرع وقت آن را تعمیر و برطرف می کند. نمایندگی اس پی یار در تهران با بهترین امکانات و خدمات جزو بهترین فعالان در این زمینه شناخته شده است.

مرکز تعمیر تخصصی یخچال مجیک در شمال تهران

کارشناسان و تکنسین ای اس پی یار با گذراندن دوره های آموزشی، آماده ارائه خدمات پیشرفته به مشتریان می باشند. تعمیرکاران اس پی یار با در اختیار داشتن تجهیزات کامل و امکانات به روز جهت تعمیر و عیب یابی دستگاه اقدام می کنند. شما می توانید با انتخاب نمایندگی در شمال تهران، در اسرع وقت و بدون نیاز به اتلاف زمان به تعمیر دستگاه خود بپردازید. اس پی یار برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات را ارائه می دهد.

تمامی محله های تحت پوشش در شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

اعزام تکنسین یخچال مجیک به مرکز تهران

اعزام تکنسین یخچال مجیک به مرکز تهران به صورت سیار آماده خدمت رسانی بوده و شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی، تعمیرکاران را در محل دریافت کنید. مجموعه اس پی یار با هزینه های بسیار ارزان و مقرون به صرفه و ارائه خدمات نوین توانسته است رضایت مشتریان را به دست آورد. نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک اس پی یار در مرکز تهران به صورت تخصصی و تضمینی به فعالیت مشغول بوده و باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند.

تمامی محله های تحت پوشش در مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

تعمیر یخچال مجیک در غرب تهران

رفع مشکلات یخچال مجیک با توجه به مکانیزم خاصی که دارد و هم چنین با در نظر گرفتن انواع مدل های مختلف نیاز به تخصص بالایی دارد. شما می توانید برای تعمیر یخچال مجیک در غرب تهران، همین الان با شماره تلفن ثابت و یا به صورت اینترنتی درخواست خود را به ثبت برسانید. تعمیر و عیب یابی این دستگاه توسط تیم اس پی یار انجام شده و تمامی نکات لازم برای استفاده صحیح به مشتریان ارائه داده می شود.

تمامی محله های تحت پوشش در غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

تعمیرگاه مجاز یخچال مجیک در شرق تهران

تعمیرگاه مجاز یخچال مجیک در شرق تهران در وهله اول اطلاعاتی از مدل یخچال، نوع خرابی، مدت زمان وقوع ایراد در یخچال مجیک را جویا می شوند. پس از آن با همراه داشتن تجهیزات کامل به محله های شرقی تهران اعزام می شوند.

تمامی محله های تحت پوشش در شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی
تمامی محله های تحت پوشش در جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

عیب یابی یخچال مجیک به همراه تعمیرآن

یخچال یکی از مهمترین اعضای جداناپذیر در آشپزخانه بوده و خرابی این دستگاه می تواند برای افراد بسیار نگران کننده باشد. تعمیرکاران و سرویسکاران حرفه ای نمایندگی اس پی یار با دانش و مهارت بالایی که دارند به راحتی خرابی یخچال مجیک را مشخص و بهترین راهکارها را برای برطرف کردن آن ارائه می دهند. به یاد داشته باشید عیب یابی دستگاه از مهمترین بخش تعمیرات است. زیرا تشخیص نادرست دردسر های بزرگتری به همرا دارد.

در صورتی که یخساز یخچال مجیک از کار افتاده است برای عیب یابی و تعمیر آن نیاز به دانش فنی کافی می باشد. به همین منظور پیشنهاد می شود از افراد با تجربه کمک بگیرید. اما به صورت کلی موارد زیر را در نظر بگیرید.

 • توجه داشته باشید که دمای فریزر نبایستی کمتر از – 12 درجه سانتی گراد باشد.
 • مسدود بودن فیلتر آب را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
 • یخ زدن لوله انتقال آب یخساز از دیگر عوامل وقوع این مشکل می باشد.
 • پر کردن بیش از اندازه مواد غذایی
 • قرار دادن یخچال فریزر در مجاورت با وسایل گرما زا و مقابل نور مستقیم خورشید
 • پارگی و پوسیدگی درب یخچال مجیک
 • تنظیم اشتباه درجه دما
 • کمبود یا نشتی گاز
 • مشکل در کندانسور
 • کیپ بودن لوله های کندانسور
 • مشکل در کمپرسور از دیگر دلایل محسوب می شوند.

ایجاد صدای اضافه و آزاردهنده در یخچال مجیک بایستی توسط تعمیرکاران و متخصصین بررسی شود. چرا که ممکن است صداهای اضافی از خرابی برخی از قطعه یا قطعات نشات گرفته باشد. برای مثال بر اثر فرسودگی موتور فن ممکن است این صداها به گوش برسد. در چنین شرایطی بهتر است هرچه سریع تر جهت سرویس دوره ای یخچال مجیک اقدام داشته باشید. همچنین موارد زیر، از دیگر دلایل ایجاد صدا می باشد.

 • خرابی در بخش فن کندانسور
 • پروانه های فن یخچال
 • شل شدن اتصالات موتور

اگر در تهران زندگی می کنید و نیاز داری خیلی سریع این مشکلاتان برطرف شود؛ در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

برای افزایش طول عمر مفید یخچال مجیک بایستی نسبت به نگهداری صحیح آن بسیار دقت داشته باشید. به همین منظور سرویس دوره ای آن را نباید به تعویق بیندازید. تمیز کردن یخچال تنها به کابین و محفظه یخچال محدود نمی باشد. مهمترین نکته در نگهداری از یخچال مجیک، تمیز کردن بخش های فنی و موتور آن می باشد. در سرویس های دوره ای تعمیرکاران با دقت بسیار موتور یخچال را تمیز می کنند.

تکنسین های یخچال مجیک در ابتدا علت بسته نشدن درب را بررسی و پس از آن جهت تعمیر اقدامات لازم را انجام می دهند. بسته نشدن درب یخچال می تواند دلایل بسیار ساده ای داشته باشد اما برطرف نکردن این مشکل ساده می تواند آسیب های جدی به بخش فنی یخچال وارد کند. موارد زیر میتواند از دلایل ایجاد این مشکل باشند.

 • قرار دادن مواد غذایی بسیار در کشوها یا کابین
 • تراز نبودن یخچال
 • فرسوده شدن لاستیک درب

یخچال را در حین نصب بایستی در موقعیت مناسبی قرار دهید که محیط از رطوبت بالایی برخوردار نباشد. چرا که وجود رطوبت بالا در زمان باز و بسته کردن درب ، سبب برفک زدن دستگاه می شود. از عوامل که باعث برفک زدن می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی المنت
 • خرابی سنسور دیفراست
 • خرابی لاستیک درب
 • خرابی ترموفیوز

برای برطرف کردن این مشکل بایستی از سرویسکاران حرفه ای درخواست کمک داشته باشید.

برخی مواقع ممکن است با لمس بدنه یخچال مجیک، برق گرفتگی خفیفی را تجربه کنید. با توجه به اینکه کار با برق بسیار خطرناک می باشد، پیشنهاد می شود در چنین شرایطی حتما با تعمیرکاران با تجربه تماس برقرار کنید.از عمده ترین دلایل وقوع این مشکل موارد زیر می باشد.

 • معیوب بودن دوشاخه یا سیم برق
 • فرسوده شدن سیم های داخلی
 • معیوب بودن موتور و ترموستات نیز می توانند سبب برق داشتن بدنه شوند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در کف یخچال و زیر کشورهای فریزر آب جمع می شود. اگر مسیر تخلیه به دلایلی مسدود شده باشد آب از مسیر ناودونی خارج و به کف یخچال راه پیدا می کند. علت تجمع آب در زیر جامیوه ای یا کف فریزر می توان به:

 • خرابی المنت
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی سنسور دیفراست
 • خرابی ترموفیوز بستگی داشته باشد.

برای برطرف کردن این مسائل حتما باید از تکنسین های خبره کمک بگیرید. برای این منظور نیاز به حمل دستگاه نیست کافی از خدمات تعمیر در منزل اس پی یار استفاده کنید تا در کمترین زمان مشکل شما را در محل حل کنند.

سیستم دیفراست در یخچال ها برای همه موضوع بسیار آزاردهنده ای می باشد. این مشکل سبب یخ زدایی نکردن دستگاه می شود. از نظر تعمیرگاه یخچال مجیک موارد زیر میتواند عواملی موثر در این مشکل باشد.

 • عدم تنظیم دمای یخچال
 • خرابی تایمر یخ زدایی
 • خرابی مونتاژ هیتر یخ زدایی
 • خرابی برد کنترل یخ زدایی
 • قرار دادن مواد غذایی بیش از حد داغ در آن
پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال پارس

یکسره کار کردن موتور یخچال می تواند آسیب بسیار بزرگی را به عمر مفید دستگاه وارد سازد. از دلایل عمده ای که باعث این مشکل میشوند می تواند به موارد زیر اشاره نمود.

 • خراب بودن کمپرسور
 • کم بودن گاز یخچال
 • خرابی تایمر دیفراست

از نظر تعمیرکاران یخچال مجیک این مشکل حتما باید تویط یک نمایندگی مجاز و افراد متخصص حل شود. اگر در تهران هستید و نیاز فوری به خدمات دارید ما در کنار شما می باشیم.

فن یخچال وظیفه جابجایی هوای سرد درون یخچال و پخش یکنواخت سرما در کابین را دارد. خرابی و کار نکردن این قطعه مشکلات بسیاری را به دنبال خواهد داشت. از علت کار نکردن فن می توان به خرابی فن اپراتور و خرابی فن کندانسور اشاره نمود. تعمیرکاران و متخصصین قبل از اقدام به انجام هرکاری دلیل اصلی خرابی این قطعه را بررسی می کنند. پس از آن با بهره مندی از بهترین امکانات تعمیرات را شروع می کنند.

یکی از مشکلاتی که برای یخچال مجیک رخ می دهد و در عملکرد آن اختلال ایجاد می کند شامل موارد زیر می باشد:

 • خرابی سنسور محیطی یا برد الکترونیکی
 • مشکل در شارژ گاز
 • نوسان ولتاژ برق
 • خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی تایمر
 • قطعات دیفراست

از دلایل نوسان درجه می باشند. برای عیب یابی یخچال مجیک بایستی از تعمیرکاران با استعداد بالا در این زمینه کمک بگیرید.

با سرویس یخچال مجیک از خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

سرویس دوره ای یخچال مجیک توسط تعمیرکاران با تجربه ما سبب خواهد شد که در کوتاه ترین مدت زمان با خرابی قطعات دستگاه مواجه نشده و هم چنین طول عمر مفید را افزایش دهند. به همین منظور پیشنهاد می شود نسبت به سرویس دستگاه خود بی توجه نباشید.

سرویس کردن یخچال مجیک

 چه مواردی در سرویس یخچال مجیک انجام میشود؟

در سرویس یخچال مجیک توسط تعمیرکاران حرفه ای، تمامی بخش های دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد. تعمیرکاران با بررسی و برطرف کردن ایرادات جزئی و تمیز کردن موتور و کمپرسور دستگاه باعث بهبود عملکرد و جلوگیری از خرابی های بزرگتر میشوند.

ارور های یخچال مجیک به همراه راهکار رفع آن

نوع ارور علت راهکار
E1
پیغام خرابی سنسور دما
بررسی سنسور محیطی یخچال به کمک اهم سنج، بررسی برد الکترونیکی، در صورت عدم تعمیر نیاز به تعویض سنسور محیطی می باشد که تماما باید توسط نمایندگی تعمیر یخچال مجیک انجام شود.
E3
خطای سنسور دمای داخلی فریزر
بررسی کامل سنسور دما، در صورت نیاز تعویض قطعه، در صورتی که خرابی از سنسور دما نباشد نیاز به بررسی برد الکترونیکی می باشد. این بررسی باید حتما توسط تعمیرکار یخچال مجیک انجام شود
E4
خطای سنسور دیفراست فریزر به معنی اینکه، عملکرد سیستم دیفراست دچار مشکل شده است
در وهله اول باید سنسور دیفراست و تمامی اتصالات آن بررسی شود. در صورتی که این قطعه تعمیر نشود نیاز به تعویض خواهد داشت. بررسی ترمودیسک، المنت، برد و ترموفیوز الزامی است. این مشکل باید توسط تکنسین متخصص یخچال مجیک برطرف شود.
E0
خطای سنسور محیطی فریزر
با استفاده از اهم متر می توان سلامت سنسور محیطی را بررسی کرد. در صورت نیاز بایستی قطعات ترمودیسک و ترموفیوز تعویض شوند. در آخر بررسی خرابی برد الکترونیکی نیاز است. رفع این خطا نیاز به تعمیرگاه مجاز یخچال مجیک دارد.
E9
سنسور یخساز عملکرد درستی ندارد
در صورت مشاهده چنین ارور در صفحه نمایشگر بهتر است سریعا با تعمیرکاران نمایندگی یخچال مجیک تماس بگیرید
EB
خرابی موتور یخساز
اگر برای مدت زمان طولانی از یخچال مجیک استفاده شود در نتیجه موتور آن کهنه و کارایی خود را از دست می دهد. در چنین شرایطی بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک تماس بگیرید.
EC
خطای دمای یخچال به دلیل وجود مشکل در ارسال اطلاعات
برای بررسی دلیل وقوع این ارور بهتر است برد الکترونیکی بررسی شود.
ER
پیغام خطای دما به دلیل وجود مشکل در دریافت اطلاعات
برای بررسی سنسور دمای محیطی بایستی قطعات ترموفیوز و ترمودیسک توسط تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه اس پی یار انجام شود.

با این نکات مهم از خرابی زودهنگام یخچال مجیک جلوگیری کنید

مجیک یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی می باشد. این شرکت با بهره مندی از پیشرفته ترین تکنولوژی بهترین محصولات را عرضه می کند. نگهداری و استفاده صحیح از یخچال مجیک در طول عمر دستگاه نقش بسیار مهمی دارد. به همین منظور پیشنهاد می شود:

 • نصب و راه اندازی دستگاه را به دست افراد مجرب و کاربلد بسپارید.
 • هم چنین از سرویس های دوره ای یخچال مجیک غافل نباشید.
 • از قرار دادن مواد غذایی زیاد در داخل دستگاه جلوگیری نمایید
 • هنگام تمیز کردن آن حتما از پریز برق آن را جدا کنید

اگر نیاز به سرویس و نصب و راه اندازی دستگاه دارید و در تهران ساکن هستید حتما با مجموعه اس پی یار تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال مجیک

تعمیر یخچال مجیک چقدر زمانبر می باشد؟

 توجه نمایید که خرابی مربوط به یخچال مجیک بسیار متعدد می باشد. به همین دلیل مدت زمان تعمیر یخچال مذکور بسیار متغیر است. خرابی های مربوط به موتور یخچال معمولا زمانبر می باشد. با این حال سرویسکاران ما به دنبال ارائه خدمات سریع هستند.

اس پی یار خدمات تعمیرات یخچال مجیک را گارانتی می کند؟

بله تمامی خدمات تعمیر در مجموعه اس پی یار به مدت یک سال گارانتی میشوند. در صورتی که همان خرابی در این مدت مجدد ایجاد شد ما آن را رایگان برای شما برطرف می نماییم

دیدگاه (10)

 1. مهیار

  21 فروردین 1400 پاسخ

  سلام خسته نباشید.یخچال مجیک یخچال بالا فریزر پایین.داخل یخچال اب میاد میره زیر جا میوه ای یخ میزنه.میشه بگید مشکل چیه.ممنون

  • پشتیبان اس پی یار

   23 فروردین 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. جمع شدن آب زیر جامیوه ای یخچال از کیپی مسیر تخلیه رطوبت داخل یخچال می باشد و این کیپی را باید بررسی کنید علت میتواند از یخ زدگی لوله تخلیه باشد. در یخچال های نوفراست اگر سیستم دیفراست درست کار نکند این مشکل پیش می آید و باید سنسور دیفراست المنت و برد الکترونیکی چک شود. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیرات یخچال مجیک در اس پی یار ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید.

 2. سمیرا

  15 تیر 1400 پاسخ

  سلام امکان تعویض چرخ های زیر یخچال وجود دارد،؟
  چرخهای زیر یخچالم شکسته. مارک مجیک هست.

  • پشتیبان اس پی یار

   17 تیر 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. بله میتوان چرخ ها را تعویض کرد. برای عیب یابی دقیق یخچال مجیک تماس بگیرید

 3. ستاره

  11 مهر 1400 پاسخ

  سلام. بنده یک یخچال فریزر مجیک اخیراً نصب کردم صدای فن فریزر خیلی زیاد هست ولی نکته قابل توجه این است که درب فریزر رو که باز مکنم صداش قطع میشه بفرمایید آیا این عیب صدای زیاد قابل رفع هست یا خیر
  ممنون از لطف شما

  • پشتیبان اس پی یار

   12 مهر 1400 پاسخ

   سلام کاربر محترم. کارکرد فن داخل یخچال فریزر به این صورت می باشد که فن هنگام کار کمپرسور روشن و در حال کار است و با باز شدن درب متوقف می شود . و اگر صدای فن داخل فریزر شما زیاد است فن خراب است و باید تعویض شود. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه مجاز یخچال مجیک تماس بگیرید.

 4. مجیدی

  12 آبان 1400 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر. یک یخچال مجیک مدت ۱ ساله خریدم دودفعه به خاطر استارت نزدنش ترموستات عوض کردیم چند وقته که خوب استارت میزنه اما به خاطر تمیز کردنش این روزا احساس میکنم ۷دقیقه کار میکنه ۱۲ دقیقه استراحت میکنه دمای داخلش هم خوبه آیا خرابه ممنون میشم پاسخ بدین

  • پشتیبان اس پی یار

   13 آبان 1400 پاسخ

   سلام کاربر عزیز. تایم خاموش و روشن کردن یخچال به عواملی مانند مقدار مواد غذایی داخل آن ، دمای محیط و تعداد باز و بسته کردن یخچال بستگس دارد پس همیشه متغییر می باشد . برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال مجیک تماس بگیرید.

 5. سالاری

  10 خرداد 1401 پاسخ

  سلام
  در یخچال مجیک که یخساز و آبسردکن دارد، در صورتی که از این دو آپشن یخچال استفاده نمی شود، اگر شیر آب مربوط به یخساز و آبسردکن را کلا ببندیم آیا مشکلی برای یخچال ایجاد می شود؟

  • پشتیبان اس پی یار

   12 خرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر محترم. اگر یخچال شما آبریز و یخساز اتوماتیک دارد و نمیخواهید از این آبشن ها استفاده کنید میتوانید یخساز را خاموش کنید {کلید خاموش کردن یخساز یا روی نمایشگر یخچال است و یا کنار محفظه یخساز} و بعد شیر آب را ببندید و تا زمانی که شیر آب بسته است دیگر اهرم آبریز را فشار ندهید. برای راهنمایی بیشتر با مرکز تعمیرات یخچال مجیک در تهران تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.