خانه » تعمیر یخچال امرسان
تعمیر یخچال امرسان

تعمیر یخچال امرسان

بازه قیمتی تعمیرات یخچال امرسان: 300/000 – 4/000/000 تومان

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

تعمیر یخچال امرسان در تهران با استفاده از قطعات اصل و درجه 1 توسط برترین تعمیرکاران و متخصصین کشوری در نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان انجام می‌شود. در این مقاله با اس پی یار همراه باشید تا با خدمات ویژه تعمیرگاه یخچال فریزر امرسان آشنا شده و در ادامه نیز با آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال امرسان همراه ما باشید.

کاربران گرامی مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار، در صورت نیاز به حضور تعمیرکار یخچال امرسان در محل، هم اکنون با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

هزینه تعمیرات یخچال امرسان 

قیمت تعمیر یخچال امرسان به عوامل مختلفی وابسته است، از جمله:

 • میزان خرابی
 • تعداد قطعات تعویضی یا تعمیری
 • نوع قطعات تعویضی یا تعمیری
 • هزینه حمل و نقل در صورتی که بخواهید دستگاه را تعمیرگاه ببرید
 • استفاده از قطعه اورجینال یا فیک
 • دستمزد تکنسین
 • مدت زمان گارانتی خدمات

با اینحال در جدول زیر می‌توانید برخی از تعرفه‌های تعمیر یخچال امرسان را مشاهده کنید:

قطعه خراب شده یخچالهزینه تعمیرات یخچال امرسان (تومان)
تعمیر موتور یخچال امرسان 450/000 – 2/500/000
تعمیرات برد الکترونیکی یخچال امرسان 480/000 – 1/300/000
تعمیر المنت یخچال امرسان 450/000 – 800/000
تعمیر ترموستات یخچال امرسان 180/000 – 350/000
تعمیر اواپراتور یخچال امرسان 550/000 – 950/000
تعمیر آبسردکن امرسان 120/000 – 450/000
تعمیرات یخساز یخچال امرسان 280/000 – 750/000
تعمیر دیفراست یخچال فریزر امرسان 250/000 – 630/000
تعمیر رله اورلود یخچال امرسان 110/000 – 280/000
تعمیر لولای درب امرسان 90/000 – 180/000
تعویض لاستیک درب یخچال امرسان  300/000 – 900/000
تعمیرات تایمر یخچال امرسان 220/000 – 330/000
تعمیر فن یخچال امرسان 200/000 – 2/000/000
شارژ گاز یخچال امرسان 350/000 – 1/000/000
سرویس یخچال فریزر امرسان 350/000 – 600/000 
نصب یخچال امرسان 200/000 – 450/000

نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در اس پی یار با استخدام بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران، خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه میدهد.

با برقراری تماس تلفنی با کارشناسان اس پی یار می‌توانید از امکانات و خدمات این مجموعه جویا شوید. یا در ادامه خدمات خاص آن را مطالعه کنید تا بدانید چرا این مجموعه یکی از بهترین مراکز تعمیر یخچال می‌باشد.

مطالعه بیشتر:

خدمات تعمیرگاه یخچال امرسان 

از مهمترین خدمات ارائه شده توسط اس پی یار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه گارانتی پس از تعمیرات یخچال امرسان
 • اعزام تعمیرکار فریزر امرسان به محل
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • هزینه مقرون به صرفه
 • مشاوره تلفنی و رایگان
 • دارای شعب مختلف در سراسر تهران

همچنین با نمایندگی اس پی یار دیگر نگران جایگزین شدن قطعات غیر اصل و تقلبی در دستگاه خود نخواهید شد. چون تمامی قطعات استفاده شده اورجینال می‌باشند.

تعمیر انواع یخچال امرسان در محل

1. تعمیرکار باتجربه یخچال امرسان

تسلط کامل تکنسین‌ها و سرویس‌کاران به قطعات مختلف دستگاه و آشنایی با تکنولوژی استفاده شده در ساختار دستگاه از مهمترین ویژگی‌ها تعمیرکار یخچال امرسان در اس پی یار می‌باشد.

ما درک می‌کنیم که شما نیاز به خدمات فوری دارید به همین جهت نیروهای خود را برای این خواسته شما آموزش داده‌ایم.

همچنین می‌توانید مقاله علت کار کردن مداوم یخچال امرسان را نیز مطالعه فرمایید.

2. تعمیر قطعات معیوب یخچال امرسان نه تعویض آن

خرابی یخچال امرسان ممکن است بسیار جدی یا بسیار سطحی باشد که این موضوع در هزینه تعمیرات تاثیر مستقیمی دارد. ما با در اولویت قرار دادن رضایت مشتریان، سعی می‌کنیم قطعات را تعمیر نماییم و با این کار، هزینه بسیار مقرون به صرفه و ارزان دریافت می‌کنیم.

3. تعمیر سریع یخچال امرسان

با توجه به داشتن شعب مختلف در سراسر استان تهران، تعمیرکاران مجموعه در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و به تعمیر و عیب‌یابی دستگاه خواهند پرداخت.

کاربران گرامی، در صورت تمایل به تعمیر یخچال کنوود نیز می‌توانید با کارشناسان مرکز تماس حاصل فرمایید.

4. ارائه مشاوره رایگان با کارشناسان

با توجه به اینکه در برخی مواقع ممکن است خرابی به وجود آمده جزئی باشد در این صورت نیازی به اعزام نیرو به محل نمی‌باشد.

در چنین شرایطی راهنمایی‌هایی که کارشناسان بصورت تلفنی خواهند کرد بسیار موثر بوده و شما به راحتی می‌توانید ایراد یا مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

5. گارانتی تعمیر یخچال فریزر امرسان

تعمیر یخچال امرسان با ارائه ضمانت نامه و گارانتی یک ساله انجام می‌شود.

6. رفع خرابی یخچال امرسان در محل کار یا خانه

 • عیب‌یابی و تعمیر یخچال امرسان در منزل و محل کار برای مخاطبان از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.
 • بدون تردید می‌توان گفت انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات و بازگرداندن مجدد آن به منزل، علاوه بر هزینه‌های بسیار می‌تواند در سلامت دستگاه تاثیر منفی به دنبال داشته باشد.
 • ما با در نظر گرفتن این موضوع و اعزام نیرو به محل، بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

مطالعه بیشتر: در صورت تمایل می‌توانید مقاله تعمیر یخچال بلومبرگ را نیز مطالعه فرمایید.

درخواست تعمیرکار
تعمیرکاران اس پی یار به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند
مراحل تعمیر یخچال امرسان

 

آموزش تعمیر و عیب‌یابی یخچال امرسان

در این بخش با مشکلات و ایرادات رایج یخچال فریزر امرسان و طریقه رفع آنها آشنا خواهیم شد. کاربران مجموعه اس پی یار دقت داشته باشند که در صورت نداشتن دانش فنی کافی در این زمینه، بهتر است با کارشناسان و تعمیرکاران اس پی یار تماس حاصل فرمایند.

پیش از آشنایی با ایرادات یخچال فریزر امرسان بهتر است ابتدا ویدیو آموزشی زیر را در ارتباط با نحوه نگهداری از فریزر یخچال امرسان را مشاهده فرمایید:

مشکلات یخچال فریزر امرسان به شرح زیر است:

زمانی که یخچال شما به طور ناگهانی خاموش می‌شود دو دلیل دارد. اول اینکه مدار برق یخچال به مشکل خورده است. دوم اینکه سیستم یخچال به مشکل فنی خورده است. در ادامه این دو مشکل را برسی خواهیم کرد. 

اضافه بار مدار شکن

زمانی که یخچال به طور ناگهانی از خاموش شود، مشکل از مدار برق یخچال است. این مشکل را برسی کنید و اگر مطمئن شدید، مدار را تعویض کنید. 

 • ابتدا پریز برق را تست کنیم که خراب نباشد. این کار را می‌توانید بصورت تست با وسایل برقی دیگر انجام دهید.
 • سیم برق را تست کنید. با استفاده از اهم‌متر مشخص می‌شود که سیم برق خراب است یا نه.
 • مورد دیگر برد الکترونیکی می‌باشد که این برد ها یک فیوز محافظتی کوچک دارند بعد اینکه مطمئن شدید پریز در برق نیست فیوز را توسط یک اهم‌متر تست کرده و اگر خرابی از فیوز بوده باید ان را عوض کرد.

کمپرسور معیوب

 اگر یخچال کار نمی‌کند، ممکن است کمپرسور شما مشکل پیدا کرده است. اگر کمپرسور به درستی روغن کاری یا تمیز نشده باشد، کمپرسور می تواند از روشن شدن یخچال جلوگیری کند.

اگر یخچال به برق وصل است اما هیچ نشانه ای از برق دیده نمی شود، کلید مدار را بررسی کنید. اگر اینطور نبود پس مشکل از خروجی است. برای اینکه بفهمیم که پریز، برق دریافت می کند یا خیر باید دستگاه کوچک دیگری را وصل کنید تا ببینید روشن می شود یا خیر. اگر تستر برق گرفت، در این صورت یک مشکل جدی در یخچال شما وجود دارد که باید توسط یک متخصص تعمیر شود.

از نظر نمایندگی تعمیر یخچال امرسان دلایل متعددی باعث ایجاد این مشکل می شوند که شامل:

 • تنظیم اشتباه دما
 • قرار دادن مواد غذایی بیش از حد
 • مناسب نبودن محل قرارگیری
 • خرابی لوله‌ها و یا لاستیک‌های درب
 • کمبود گاز یا داشتن نشتی گاز
 • خرابی ترموستات
 • اشکال در دمپر
 • مواد غذایی که جلوی مسیر و یا دریچه دمپر را می‌گیرند
 • ایراد در فن‌ها همان فن اواپراتورها و گرفتگی مسیر لوله فاضلاب

از دلایل این مشکل می‌توان موارد زیر را نام برد:

خرابی ترموستات

یکی از دلایل اتوماتیک نکردن یخچال خرابی ترموستات است. مهم‌ترین وظیفه ترموستات در یخچال، مقایسه دمای داخل با دمای تنظیم شده برای آن است. اگر دمای داخل یخچال بیش از حد سرد یا بیش از حد گرم باشد، ممکن است دلیل آن خراب شدن ترموستات باشد. بررسی سلامت ترموستات نیاز به دانش فنی دارد و بهتر است برای انجام این کار به تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید.

خراب شدن دیفراست

تایمر دیفراست، زمان بندی انجام عمل دیفراست یا برفک زدایی در یخچال فریزر را تنظیم می‌کند. در صورتی که این قطعه خراب شود، هیتر دیفراست به موقع عمل نکرده و برفک و یخ در یخچال فریزر شما باقی می‌ماند. وجود این برفک‌ها مانع از گردش هوا در یخچال می‌شود و بنابراین دستگاهتان اتومات نمی‌کند. برای بررسی سالم بودن تایمر دیفراست به دانش فنی نیاز دارید؛ بنابراین در صورت مشاهده این علائم در یخچال فریزرتان، بهتر است به تعمیرکار حرفه‌ای مراجعه کنید.

نشتی گاز 

اگر یخچال و فریزر شما قدیمی است و برفک می‌زند، از نشتی گاز است. برای اینکه از وجود نشتی مطمئن شوید، باید یخچال را خاموش کنید و اجازه دهید برفک‌ها آب شوند. پس از روشن کردن مجدد یخچال فریزر، در صورتی که احساس کردید سرمای داخل یخچال کم است، این به معنی نشتی گاز دستگاه است. برای رفع این مشکل باید به تعمیرکار حرفه ای مراجعه کنید. 

از مشکلات دلایل دیگر می‌توان به باز و بسته کردن بیش از حد درب، نامتناسب بودن جای آن، گذاشتن غذا های داغ و بیش از حد، قرار دادن یخچال در معرض نور خورشید، گرم بودن بیش از حد هوا نیز اشاره می‌شود.

اگر سر و صدای بالای یخچال امرسان شما را آزار می‌دهد، موارد زیر را بررسی نمایید:

خرابی کمپرسور

اولین بخشی که به عنوان یکی از قسمت‌های ایجادکننده صدای زیاد یخچال معرفی می‌کنیم، کمپرسور است. وقتی دمای داخل یخچال شروع به افزایش می‌کند، یک سنسور به موتور کمپرسور می‌گوید که روشن شود. کمپرسور با پمپ کردن مبرد از طریق سیستم، هوای داخل یخچال را خنک می‌کند. اگر کمپرسور مشکل داشته باشد، برای تعمیر یخچال به متخصص مراجعه کرد. 

خرابی کندانسور

یکی از عوامل مؤثر در ایجاد صدای غیر طبیعی یخچال، موتور فن کندانسور است. موتور فن کندانسور را اغلب به عنوان عامل اصلی سر و صدای یخچال در نظر می‌گیرند. فن کندانسور، کمپرسور و موتور اواپراتور همزمان با هم کار می‌کنند. این موضوع گاهی تشخیص علت صدا را با دشواری روبه‌رو می‌کند. برای حل این مسئله فن و موتور کندانسور را به‌خوبی بررسی کنید. اگر متوجه ساییدگی یا هر گونه آسیب شدید، باید آنها را تعویض کنید. اگر آسیب قابل مشاهده‌ای وجود نداشت، گرد و غبار و کثیفی آنها را پاک کرده و مطمئن شوید که چیزی جلوی کارکرد طبیعی‌شان را نگیرد.

خرابی فن اواپراتور

اگر متوجه گرم بودن بیش از حد یخچال خود شده‌اید یا متوجه شدید که آب‌های موجود در فریزر شما به‌خوبی سابق یخ نمی‌زنند، احتمالاً موتور فن اواپراتور شما مشکل دارد. در این صورت متوجه صدای بلندی خواهید شد که به نظر می‌رسد از فریزر سرچشمه می‌گیرد.

خرابی گرومت

گرومت موتور فن اواپراتور عامل دیگر ایجاد صدای غیر طبیعی یخچال است. فن اواپراتور از بقیه اجزای یخچال جدا شده است تا به کاهش لرزش کمک کند. این کار با گرومت موتور فن اواپراتور لاستیکی انجام می‌شود. گرومت در زیر پوشش فن اواپراتور واقع شده است. در صورت مشاهده مشکل در آن، باید آن را تعویض کنید.

ایرادات در سینی تخلیه و پخش کننده یخ

فرایند تقطیر در یخچال و فریزر باعث می‌شود قطرات آب روی دیوارها جمع شده و به سمت پایین سرازیر می‌شوند. این آب جمع‌آوری شده به‌آرامی پشت یخچال می‌چکد. در سینی چکه (سینی تخلیه) جمع شده تا تبخیر شود. این فرایند در زمان کارکرد یخچال به‌آرامی و به طور مداوم اتفاق می‌افتد. اگر در این فرایند مشکلی ایجاد شود، باید تعمیر و تعویض شود.

یخساز  یخچال هم در فریزر از آب پر می‌شود و به آب اجازه یخ زدن می‌دهد، تا زمانی که به شکل تکه‌های منجمد درآید. پس از یخ زدن کل سینی داخل ظرف یخ ریخته می‌شود. این فرآیند دائم در حال تکرار شدن است. اگر در عملکرد یخساز مشکل ایجاد شود، باید تعمیر شود.

 

 • یخچال فریزرهای امرسان دارای سیستم پیشرفته یخ‌زدا و برفک‌زدا می‌باشند در برخی مواقع ممکن است به دلیل عوامل متعددی شاهد برفک زدن باشید.
 • مثلا برای سرد نگهداشتن هوای داخلی؛ باید جایی نصب شود که هوای گرم وارد آن نشود.
 • چون در داخل آن هوای سرد در هر قسمت قطعات میچرخد و وقتی هوای گرم وارد می‌شود، باعث برفک بستن می‌شود. تراز نبودن یخچال می‌تواند دلیل دیگر بر برفک زدن باشد.

از جمله دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می‌شوند شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تنظیم نبودن دما
 • زیاد بودن حجم وسایل داخل
 • مناسب نبودن جایگاه

دو علت می‌تواند سبب شود آب سرد کن کار نکند:

 • تنظیم نبودن ترموستات دمایی
 • وجود ایرادهایی در برد کنترل آبسرد کن

علت‌های زیادی وجود دارد که سبب می‌شود ساید بای ساید امرسان یخ نسازد این دلایل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • یخچال را تازه نصب کرده باشید
 • دمای داخل آن تنظیم نباشد
 • لوله آب پشتی به لوله آب خانه وصل باشد
 • روشن کردن یخساز در داخل
 • وجود مشکل در یخساز یعنی وجود خرابی در آن می‌باشد

همان طور که می‌دانید ال ای دی یخچال امرسان اطلاعاتی در مورد تنظیم دمای هوای داخلی و تعدادی دکمه برای تنظیم داخل دستگاه می‌باشد و علت اینکه بعضا کار نمی‌کند عبارت است:

 • باید سیم و سوکت را که به برد یخچال وصل می‌شود را تست کرد.
 • قطع و وصل شدن زود زود برق یکی دیگر از دلایل خرابی می‌باشد.

علت نوسان دمای یخچال امرسان می‌تواند موارد زیر باشد:

 • خرابی ترموستات یا سنسور محیطی
 • معیوب شدن کمپرسور
 • ایراد در لوله‌های گاز
 • مشکل در دیفراست
 • گرفتگی لوله فاضلاب
 • ایراد در نوار و لوله ویا درب فریزر
 • مشکل در برد الکترونیکی
 • خرابی فن اواپراتور یا کمپرسور

از دلایلی که باعث بروز این ایراد می‌شود شامل موارد زیر است:

 • زیاد بودن گرمای
 • انسداد و کثیفی کندانسور
 • کمبود گاز
 • پس زدن روغن
 • سرو صدای زیاد

بوی بد یخچال می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد. یکی از دلایل بوی بد را می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • درست استفاده نکردن از آن
 • فاسد شدن غذا در آن
 • ریخته شدن شیر یا غذا در محفظه

از علل این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تنظیم نبودن دمای
 • گرم بودن بیش از اندازه دمای محیط اطراف و همچنین داخل آن
 • نیاز به ریست کردن
 • برای ریست کردن اولین کار خاموش کردن دستگاه می‌باشد.
 • پس از آن دو کلید SUBER و POWER را لمس و فشار دهید.
 • بعد از انجام مرحله دوم به صورت صحیح، کلمه set را مشاهده خواهید کرد.
 • پس از وارد شدن برد به عملیات تست بایستی دکمه suber را فشار دهید.
 • هر بار با فشار دادن این دکمه قطعات یخچال شروع به کار کرده و ریست شما کامل خواهد شد.

وقتی در ترموستات دمایی مشکلی رخ می‌دهد، سبب می‌شود برد کنترلی آبسرد کن کلا بهم بریزد و در نتیجه آبسرد کن آب را سرد نمی‌کند. برای رفع چنین مشکلاتی نیاز دارید به نمایندگی‌های مجاز مراجعه نمایید. 

ارورهای یخچال امرسان

هر کد خطا یا ارور در یخچال فریزر امرسان بیانگر وجود مشکل در قسمتی خاص از دستگاه است. برای از بین بردن این مشکل می‌توانید با مطالعه مقاله ارورهای یخچال امرسان، آشنایی کاملی با این خطاها پیدا کنید.

همچنین می‌توانید با گوش دادن به فایل صوتی زیر با مهمترین این ارورها آشنا شوید:

تعمیر انواع مدل یخچال امرسان

از جمله مدل های یخچال امرسان که در مجموعه اس پی یار تعمیر می‌گردد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تعمیر یخچال فریزر امرسان

 • تعمیرات یخچال فریزر امرسان به صورت تخصصی در مجموعه اس پی یار انجام می‌شود.
 • با توجه به تخصصی بودن این امر و لزوم استفاده از قطعات اورجینال، تعمیرات یخچال امرسان در اس پی یار با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

2. تعمیرات یخچال دوقلو امرسان

 • تعمیر یخچال دوقلو امرسان در تمامی نقاط شهر تهران با دسترسی سریع و راحت به نمایندگی اس پی یار امکان پذیر است.
 • تکنسین ها در صورت عدم تعمیر قطعه خرابی با جایگزین کردن قطعه اصل و فابریک به تعمیرات اقدام می‌نمایند.  
 • مصرف‌کنندگان یخچال دوقلو امرسان در صورت مواجه شدن با خرابی و ایراد در بخش‌های مختلف از دستگاه کافی است با مجموعه ما تماس برقرار نمایند.

3. تعمیرگاه یخچال قدیمی امرسان

 • همانطور که از اسمش پیداست پیدا کردن قطعات یخچال‌های قدیمی امرسان و یا تعویض قطعات به نظر نادر و کمیاب می‌آید.
 • همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه به راحتی می تواند آن را تهیه نماید.  
تعمیر انواع یخچال امرسان

کاربران گرامی سایت اس پی یار می‌تواند جهت مطالعه بیشتر، مطلب راهنمای تعمیرات یخچال را نیز مطالعه کنند.

با سرویس یخچال امرسان از خرابی آن جلوگیری کنید

سرویس یخچال فریزر امرسان و تعویض قطعات به موقع نه‌تنها سبب خوب کار کردن آن می‌شود بلکه سبب افزایش طول عمر هم خواهد شد. البته این کار توسط کسانی که تجربه کافی ندارند، امکان پذیر نمی‌باشد. اکیپ ما متشکل از تکنسین‌های حرفه‌ای بوده و با حضور به موقع در محل به عیب‌یابی و رفع خرابی یخچال امرسان می‌پردازند.

با مطالعه راهنمای دستگاه می‌توانید بسیاری از مشکلات را در این دستگاه برطرف نمایید. بنابراین بهتر است ابتدا مطلب دفترچه راهنمای یخچال امرسان را مطالعه فرمایید

سرویس کردن یخچال امرسان

در سرویس یخچال فریزر امرسان چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرد؟

 در سرویس دوره ای یخچال امرسان تمامی بخش ها از جمله:

 • اتصالات موتور
 • لوله ها
 • شبکه انتقال گاز خنک‌کننده
 • میزان گاز داخل لوله ها و … را چک و بررسی می‌کنند

در صورت نیاز تعمیر قطعات معیوب انجام و قطعات سوخته شده تعویض می‌گردد. هم چنین صدای موتور و میزان لرزش آن اندازه گیری می‌شود. سرویس دوره ای یخچال امرسان از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد.  

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر یخچال امرسان در اس پی یار

مراحل تعمیر یخچال امرسان در مرکز اس پی یار از ابتدا تا انتها به شرح زیر است:

1. تماس با نمایندگی تعمیر یخچال امرسان: در تماس با نمایندگی می توانید سوالاتی نظیر هزینه تعمیرات و مدت زمان ضمانت نامه را جویا شوید.

2. بیان ایرادات یخچال امرسان: در این بخش تمامی جزئیات مربوط به مشکلات ایجاد شده را بیان کنید، تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

3. اعزام تعمیرکار یخچال امرسان: بعد از ثبت درخواست شما با توجه به نوع مشکل ایجاد شده، یک یا چند تکنسین در کمتر از یک ساعت به محله‌ی شما در هر جایی از تهران که باشد مراجعه می‌کنند.

4. عیب یابی یخچال فریزر امرسان: عیب‌یابی و تعمیر یخچال امرسان نسبتا سخت و پیچیده است و برای انجام تعمیرات با کیفیت نیاز به تخصص بالایی است.

علاوه بر یخچال امرسان، می‌توانید با تعمیر یخچال توشیبا نیز با مجموعه اس پی یار تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

5. تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به عیب یابی: اس پی یار با فعالیت درخشان خود در سطح شهر تهران ابتدا تمامی تلاش خود را برای تعمیر قطعه معیوب به کار می‌برند. اما در صورتی که خرابی جدی و غیر قابل تعمیر باشد نیاز به تعویض قطعه خواهند داشت.

تخفیف ویژه تعمیرات
با درخواست تعمیرکار در محل تا 40 درصد در هزینه ها صرفه جویی نمایید

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال امرسان»

 1. سلام یه چند روزی است یخچال امرسان ما بوق میزند میشه لطفا راهنمایی کنید برای قطع شدن صدای بوق باید چه کار کنیم ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   باید ترموستات دستگاهان بررسی شود دمای یخچال یا درب یخچالتان به درستی بسته نمی شود برای راهنمایی بیشتر میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان ما در تماس باشید (02191001912)

 2. سلام ما یخچال امرسان داریم حس میکنیم دو روزه قطعات یخ ما مزه و بو دارن چه راه حلی پیشنهاد میدید ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر گرامی
   باید مخزن یخساز تعمیر شود و امکان که مواد غذایی هم مزه و یا بو را به یخ منتقل کنند را دارند در صورت لزوم میتوانید با پشتیبانی ما تماس برقرار کنید (02191001912)

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز
   دلایل متعددی وجود دارد ممکن است فن خراب شده باشد یا سیستم برفک برای راهنمایی بیشتر و دقیق تر میتوانید با تکنسین های یخچال آدمیرال ما در تماس باشید (02191001912)

 3. سلام روز شما بخیر بنده یخچال امرسانم رو روشن میکنم بعد از چند لحظه تیکی میزنه و اتومات میکنه داره روشن میشه ولی هی بعدش میره رو اتومات لطفا راهنمایی کنید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   رله اورلود موتور، کمپرسور و برد الکترونیکی باید چک شود و اگر نیاز بود سرویس بشود برای راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره های کارشناسان یخچال امرسان ما تماس بگیرید (02191001912)

 4. سلام، یخچال فریزر امرسان ما الان تابستان روی شماره 2 هست عملکردش، سرما دهیش و صداش عادیه و خوبه اما مثل قبل برفکش آب نمیشه دیرتر آب میشه و حداقل تا یکم بیشتر از نصف. آیا درجشو باید بیشتر کنم. لطفا راهنمایی می کنید ممنونم

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست گرامی
   در فصل تابستان به دلیل گرمی هوا یخچال فریزر برای تامین سرمای مورد نیاز تایم بیشتری رو کار میکنه و دلیل برفک زدن بیشترشم همینه. از لحاظ فنی مشکلی نداره و جای نگرانی نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
ثبت درخواست
پرسش و پاسخ