یخچال

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ باید زیر نظر افراد کاردان و با استفاده از تجهیزات به روز انجام شود. معمولا این برند از یخچال به ندرت دچار خرابی می شود. اگر بتوانید اصول لازم برای نگهداری و استفاده ی بهینه ی آن را به خوبی در اولویت قرار دهید در این صورت قادر خواهید بود از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. تکنسین های اس پی یار توصیه های مفید در فرایند تعمیرات یخچال در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین تمامی خدمات تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران در کمترین زمان ممکن و با گارانتی یک ساله انجام میشود.  

تماس با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ

برای تعمیرات یخچال سامسونگ حتما نمایندگی مجاز این برند از یخچال را انتخاب کنید. در حال حاضر در سطح شهر تعمیرکاران مختلفی هستند که با تجربه و تخصص متفاوت در این حوزه فعالیت دارند. از سوی دیگر سودجویان مختلفی نیز هستند که به دنبال فریب افراد می باشند . آنها معمولا هزینه ی تعمیرات بسیار کمتری را درخواست می کنند تا از این طریق بتوانند توجه افراد را به سوی خود جلب کنند. به شدت تاکید می شود شرکت های معتبر و شناخته شده را برای تعمیرات انتخاب کنید. به همین منظور ما اس پی یار به شما معرفی میکنیم که بهترین مرکز می باشد. برای ارتباط با این مجموعه می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. همچنین از مهمترین دلایلی که باعث میشود آن را به عنوان یک تعمیرگاه مجاز بشناسید را در ادامه بیان می کنیم.

تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ در شمال تهران تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ در شرق تهران تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ در غرب تهران تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ در جنوب تهران
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲
۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲

نحوه انتخاب معتبرترین تعمیرگاه مرکزی یخچال سامسونگ

حال ممکن است بپرسید چگونه می توانیم یک تعمیرگاه یخچال سامسونگ که به صورت تخصصی عمل کند را انتخاب کنیم؟در اولین قدم می توانید توصیه های مطلوب از اطرافیان خود دریافت کنید. همچنین به فیدبک هایی که در وب سایت های ارائه دهنده ی این نوع از خدمات ارائه می شود، توجه کنید. شرکتی که برای تعمیرات به شما گارانتی لازم را ارائه میدهد به احتمال زیاد از کیفیت خدمات خود مطمئن است. این مورد نیز می تواند در انتخاب یک شرکت بسیار مهم باشد.

ویژگی یک نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ

زمانی می توانید با اطمینان خاطر نمایندگی تعمیر لوازم خانگی اس پی یار را برای تعمیرات این برند از یخچال انتخاب کند که از خدمات ارائه شده توسط آنها مطمئن شوید. این نوع از اطمینان چگونه حاصل می شود. زمانی که شما برای دریافت هر گونه خدمات سرویس دوره ای و تعمیرات گارانتی لازم را دریافت می کنید. این مورد به تنهایی می تواند اطمینان لازم را فراهم کند. همه ی تکنسین های اس پی یار را افراد با تجربه و کاربلد تشکیل داده است. به همین منظور تمامی خدمات را به مدت 12 ماه ضمانت میکند.

تعمیر انواع یخچال سامسونگ

برند سامسونگ علاوه بر یخچال فریزر های امروزی و ساید با سایدش؛ انواع مدل های دیگر هم دارد که شاید هر نمایندگی برای تعمیر آن نتواند اقدام نماید. مانند یخچال های قدیمی و مدل های دوقولو آن. این دو مدل در مجموعه اس پی یار تعمیر می کنند.

تعمیر انواع یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال قدیمی سامسونگ

یخچال های مدل قدیمی سامسونگ  نیز توسط تکنسین های ما قابل تعمیر هستند. این نوع از یخچال ها با یک مشکل اساسی مواجه هستند. معمولا قطعات مورد نیاز آنها در بازار موجود نیست. به همین دلیل ما چاره ای جز تعمیرات قطعات نداریم. این امر در برخی از مواقع می تواند مشکل ساز باشد. دلیل این امر آن است که اگر قطعه ای کارایی خود را به مقدار زیاد از داده باشد، فرایند تعمیرات یخچال سامسونگ با مشکلات زیادی مواجه خواهد بود. پس اگر مدل قدیمی از این دستگاه را دارید حتما اقدامات لازم برای استفاده ی بهینه آن را جدی بگیرید.

تعمیرات یخچال دوقلو سامسونگ

در صورت وجود هر گونه مشکل در کارایی یخچال دوقلو سامسونگ بلافاصله با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید. یخچال های دوقلو سامسونگ کارایی خوبی دارند. به طور کلی یخچال برند سامسونگ با استانداردهای عالی طراحی می شود. اگر اصول لازم برای استفاده و نگهداری آن را به خوبی در اولویت قرار دهید، به ندرت گرفتار خرابی این مدل از یخچال ها خواهید بود. البته هیچ یک از لوازم خانگی به صورت مادام العمر تولید نمی شوند. یخچال دوقلو سامسونگ ممکن است به دلیل قرار گرفتن در محیط نامناسب یا استفاده ی ناصحیح کارایی خود را از دست دهد. 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

اس پی یار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران  توانسته است در همه ی این سال ها در اولویت شما باشد. زمانی که با نمایندگی یک برند برای تعمیرات در تماس هستید اطمینان بیشتری حاصل می شود. وقتی که نمایندگی یک برند را برای تعمیرات آن انتخاب می کنید میدانید که تکنسین های مربوط تسلط و تخصص کافی دارند. در صورت بروز هرگونه خرابی در لوازم خانگی خود حتما نمایندگی برند مربوط را در اولویت قرار دهید.

مرکز تخصصی تعمیر یخچال Samsung در شمال تهران

همشهریان عزیزمان در شمال تهران می توانند در صورت بروز هرگونه خرابی در کارایی یخچال سامسونگ با ما از طریق راههای موجود در وب سایتمان در تماس باشند. ما به اندازه ی یک تماس تلفنی با شما فاصله داریم و اقدامات تعمیر و عیب یابی در همان روز که شما تماس گرفته اید انجام می شود. ما در صدد آن هستیم که خدمات تعمیرات را در همان روز تکمیل کنیم. البته در برخی از مواقع خرابی یکی از قطعات ممکن است تشدید یافته باشد و ما نیازمند زمان بیشتری برای تعمیرات آن باشیم.

تمامی محله های تحت پوشش در شمال تهران
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
ظفر
اختیاره
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
ازگل
چیذر
دزاشیب

تعمیرگاه یخچال سامسونگ در مرکز تهران

اس پی یار به عنوان یک تعمیرگاه مجاز در مرکز تهران با ارائه ی خدمات سرویس دوره ای این دستگاه و تعمیرات با کیفیت در خدمت شما عزیزان است. یخچال به عنوان یکی از مهمترین و حساس ترین لوازم خانگی در صورتی که کارایی خود را از دست دهد، ما را با مشکلات زیادی مواجه خواهد ساخت. ما باید راهکارهای مطلوب را در صورت بروز ایرادهای فنی در این دستگاه بیندیشیم. از انجام هر گونه اقدام خودسرانه ای برای تعمیر یخچال سامسونگ به شدت پرهیز کنید.

تمامی محله های تحت پوشش در مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیریه
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ به غرب تهران

همشهریان عزیزمان که در غرب تهران با خرابی یخچال سامسونگ مواجه شده اند می توانند با ما از طریق شماره های نمایندگی غرب، برای بهره مندی از خدمات تعمیر در ارتباط باشند. ما راهکارهای لازم را به خوبی می دانیم. ما می توانیم با استفاده از ترفندهای مختلف، بازده دستگاه شما را افزایش دهیم. همکاران ما در فرایند تعمیرات توصیه های ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهند داد. شما میتوانید با دریافت راهنمایی های لازم از بروز خرابی های تکراری پرهیز کنید.

تمامی محله های تحت پوشش در غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر
شهرزیبا

ارسال تکنسین حرفه ای یخچال سامسونگ به شرق تهران

اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ به شرق تهران یکی از ویژگی های منحصر به فرد اس پی یار می باشد. زیرا نه تنها تکنسین را به محل می فرستد بلکه این اقدام در کمترین زمان ممکن اتفاق میوفتد.  تمامی محله های شرق تحت پوشش این مجموعه می باشد کافی است با ما تماس بگیرید.

تمامی محله های تحت پوشش در شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
نارمک
مجیدیه
سبلان
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی

تعمیر حرفه ای یخچال سامسونگ در جنوب تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران علاوه بر خدمات تعمیرات، خدمات سرویس دوره ای این دستگاه را نیز در اولویت دارد. شما می توانید با شرکت اس پی یار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های سطح شهر که در حوزه ی تعمیرات لوازم خانگی مختلف فعالیت دارد، در تماس باشید. ما با بهره مندی از یک کادر کاملا با تجربه و مجهز به انواع مختلف از تجهیزات مدرن برای تعمیرات توانسته ایم عیب یابی را به طور دقیق انجام دهیم. هموطنان عزیزمان در جنوب تهران در صورت بروز هر گونه خرابی می توانند با ما در تماس باشند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال اسنوا
تمامی محله های تحت پوشش در جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی‌آباد
کیان‌شهر
پیروزی
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه

چرا اس پی یار را برای تعمیر یخچال سامسونگ انتخاب کنیم؟

اس پی یار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ در تهران خدمات گسترده ای را مد نظر دارد. در صورت بروز هرگونه خرابی شما میتوانید بلافاصله با ما در تماس باشید. همکاران ما در فرایند عیب یابی می توانند دلیل بروز این نوع از خرابی ها را شناسایی کنند. همچنین توصیه های مفید را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید مانع بروز خرابی های مجدد شوید. به علاوه ما خدمات سرویس دوره ای را مد نظر داریم. زمانی که سرویس دوره ای در زمان مشخص انجام می شود، خرابی موجود به طور دقیق شناسایی می شود. 

دلایل انتخاب اس پی یار به عنوان تعمیرات یخچال سامسونگ

1-وجود تعمیرکاران منحصربفرد

همه ی تکنسین های ما افراد دلسوز، کاربلد و با تجربه هستند. همه ی همکاران ما بعد از گذراندن دوره های خاص و آزمون های مختلف استخدام می شوند. به همین دلیل است که ما از تجربه و تخصص آنها به طور کامل مطمئن هستیم. به همین دلیل است که ما وعده ی خدمات با کیفیت را با گارانتی 12 ماهه در اختیار شما قرار داده ایم. این تعمیرکاران و تکنسین ها همگی دوره های لازم برای تعمیر خرابی های رایج یخچال سامسونگ را گذرانده اند و مدرک آن را دارند.

2-تعمیر قطعات مختلف یخچال فریزر samsung

تعمیر قطعات معیوب یخچال سامسونگ بدان جهت مهم است که هزینه ی کمتری در مقایسه با تعویض قطعات دارد. یک قطعه زمینی می تواند به طور مطلوب تعمیر شود که نحوه ی اتصال آن به قطعات دیگر نیز به خوبی بررسی شود. ما در تلاش هستیم که اقدامات تعمیر با کیفیت را در اختیار شما قرار دهیم ما می دانیم که در شرایط فعلی افراد بودجه ی کافی برای تعمیرات مجدد یک لوازم خانگی در دوره ی کوتاه را ندارند. ما صداقت را سرلوحه ی خدمات خود قرار داده ایم.

3-اعزام فوری نیرو به منزل شما

اگر در تهران سکونت داشته باشید تمامی تعمیرکاران ما به صورت فوری به منزل شما مراجعه می کنند و این مزیت باعث میشود دستگاهی مانند یخچال که تعمیر سریع آن از اهمیت بالایی برخوردار است توسط ما انجام شود. این ویژگی را هر شرکت خدماتی ندارد زیرا نیرو کافی ندارد. در صورتی که اس پی یار با داشتن تعداد زیاد پرسنل این مزیت را به خوبی اجرا می کند.

ضمانت تمامی خدمات بعد از تعمیر

در نهایت مهمترین ویژگی این مجموعه داشتن ضمانت یک ساله خدمات می باشد. این مورد به تنهایی حاکی از اعتماد ما به دانش و تخصص نیروهای مجموعه می باشد. ضمانت 12 ماهه خدمات این امکان را می دهد که در صورت هر گونه خرابی در این مدت زمان، تعمیرات به صورت رایگان برای مجموعه شما انجام شود. البته این اقدام با داشتن برگه گارانتی امکان پذیر است. پس در نگهداری آن نهایت دقت را به کار ببرید.

سرویس و تعمیرات یخچال سامسونگ
برای مشاوره با کارشناسان تعمیرات یخچال سامسونگ با ما تماس بگیرید

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل 

ما به منظور ارائه ی خدمات کاربر پسند و جلب رضایت شما عزیزان خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در محل  و منزل را برای شما فعال کرده ایم. شما می توانید هم اکنون گزینه ی اعزام نیرو به محل تعمیر را انتخاب کنید. این موضوع بدان جهت مهم است که دیگر نیازی به انتقال لوازم خانگی خراب شده به تعمیرگاه نیست. با این اقدام می توانید از اتلاف زمان جلوگیری کنید. همچنین هزینه ی گزافی برای اجاره ی خود و انتقال لوازم خانگی به محل تعمیر را نخواهید داشت.

تعمیرات یخچال سامسونگ در محل

آیا میتوانیم خود یخچال سامسونگ را در منزل تعمیر کنیم؟

از انجام اقدامات خودسرانه برای تعمیر یخچال سامسونگ به شدت پرهیز کنید. آیا شما تجربه ی کافی در این زمینه دارید؟ آیا با همه ی داروها و خرابی های این برند از یخچال آشنا هستید ؟ آیا سال ها در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی فعالیت کرده اید؟ ایا تجهیزات لازم برای عیب یابی را دارید؟ اگر پاسخ شما به این سوال ها خیر است پس از انجام هرگونه اقدام خودسرانه پرهیز کنید. در این صورت نه تنها خرابی موجود از بین نخواهد رفت بلکه گرفتار مشکلات زیادی نیز خواهید بود.

 مراحل تعمیر یخچال سامسونگ 

تعمیر یخچال سامسونگ در مراحل مختلف انجام می شود. زمانی که شما با خرابی این لوازم خانگی مواجه شده اید لازم است اقدامات تعمیر را با صبر و حوصله در اولویت قرار دهید. زمانی که یکی از لوازم خانگی کارایی خود را از دست می دهد این امر می تواند سبب بروز نگرانی در اعضای خانواده باشد. تجسم کنید برای یک یا دو روز نتوانید مواد غذایی خود را در یخچال قرار دهید . یا به دلیل عدم کارایی مطلوب یخچال مواد غذایی شما فاسد شود. همین موضوع میتواند به تنهایی برای شما نگران کننده باشد.

مراحل تعمیرات یخچال سامسونگ

1-تماس با نمایندگی مجاز یخچال سامسونگ

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اولین اقدامی می باشد که باید انجام شود. برای اینکه بتوانید از کیفیت تعمیرات لوازم خانگی خود راضی باشید لازم است اقدامات تعمیر را به شرکت های معتبر و کاربلد بسپارید. در حال حاضر مراکز تعمیرات مختلفی در این حوزه فعالیت داند. اس پی یار به عنوان بزرگترین شرکت تعمیرات تخصصی برای ارائه ی خدمات در خدمت شما عزیزان است. با ما از طریق شماره های موجود در تماس باشید.

2-بیان مشکلات و ثبت درخواست تعمیرات

زمانی که با شماره های درج شده در وب سایتمان با ما تماس میگیرند. کارشناسان بخش پذیرش ما راهنمای لازم را در اختیار شما قرار می دهند. در این مرحله شرح کلی از خرابی ایجاد شده در اختیار شما قرار می گیرد. ما می توانیم به طور کلی خرابی ایجاد شده را حدس بزنیم. البته برای بررسی های دقیق باید اقدامات مختلف صورت گیرد. در این مرحله می توانید از خدمات تعمیرات آنلاین ما نیز بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما بتوانید با اطمینان خاطر اقدامات تعمیر یخچال سامسونگ را در اولویت قرار دهید. در این مرحله درخواست شما برای تعمیرات ثبت می شود.

3-اعزام تیم تعمیرات یخچال SAMSUNGدر محل

اعزام نیرو برای تعمیر یخچال سامسونگ در محل به صورتفوری و در بازه ی زمانی بین چند ساعت انجام می شود. ما می دانیم که خرابی این نوع از لوازم خانگی تا چه اندازه ای می تواند برای شما نگران کننده باشد. ما به خوبی می دانیم که بدون یخچال مواد غذایی را نمی توانیم بیش از یک آیا چند روز در بیرون نگهداری کنیم. به همین دلیل است که در تلاش هستیم اقدامات تعمیر این لوازم خانگی را در اسرع وقت انجام دهیم.

4-عیب یابی و یافتن دلیل مشکلات ایجاد شده

همکاران ما بعد از اعزام به محل ، پروسه ی عیب یابی را آغاز می کنند. همه ی فرایند تعمیر و عیب یابی تحت نظارت شما عزیزان انجام می شود. این امر به دو جهت مهم می باشد. شما می توانید از کیفیت تعمیرات اطمینان مطلوبی به دست آورید. همچنین توصیه و راهنمایی های لازم را به دست آورده و از بروز هرگونه خرابی بیشتر جلوگیری کنید. برای اینکه بتوانیم تعمیرات دقیق را در اولویت قرار دهیم لازم است به خوبی عیب یابی صورت گیرد. باید بدانیم دستگاه به چه دلایلی خراب شده است. چه اقداماتی باید انجام شود.

5-تعمیر یا تعویض قطعات با توجه به مرحله قبل

به احتمال زیاد خرابی ایجاد شده در این لوازم خانگی به خرابی یکی از قطعات آن مربوط می باشد. به همین دلیل فرایند تعمیرات و تعویض قطعات را انتخاب کنیم. ما در تلاش هستیم اقدامات تعمیر  انتخاب کنیم. زمانی که قطعه ای تعویض می شود. این امر نیازمند پرداخت هزینه ای بیشتر است. معمولا بیشتر کاربران به دلیل هزینه ی زیاد تعمیرات از انجام اقدامات لازم در زمان مشخص، پرهیز می کنند. ما در تلاش هستیم که هزینه ی تعمیرات را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش دهیم.

6-تست و تحویل دستگاه سالم

زمانی که همه ی فرایند تعمیرات یخچال سامسونگ به پایان رسید. دستگاه با استفاده از تجهیزات مختلف تست می شود و کارایی آن زیر نظر شما بررسی می شود. ما برای تعمیر همه ی لوازم خانگی گارانتی لازم را در اختیار کاربران خود قرار داده ایم. به همین دلیل است که شرکت اس پی یار توانسته است در همه ی این سال ها رضایت کامل کاربران خود را به دست آورد. ما مفتخر آن هستیم که با تعمیرات حرفه ای توانسته ایم در اولویت شما عزیزان باشیم.

هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله:

 1. نوع خرابی
 2. فرایند تعمیرات
 3. قطعات خراب شده
 4. مدت زمان لازم برای تعمیرات
 5.  مدل یخچال سامسونگ
 6. بهره مندی از خدمات تعمیر در محل

متغیر باشد. به همین دلیل نمی توانیم یک نرخ ثابت برای آن در نظر بگیریم. باید بررسی های لازم به خوبی انجام شود. البته همکاران ما در اس پی یار می توانند قبل از انجام هر گونه اقدامی بعد از عیب یابی دقیق، برآورد مطلوبی از هزینه ی مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. ما در صدد آن هستیم که هزینه ای منصفانه ای را برای تعمیرات به شما پیشنهاد دهیم. با ما نگران هزینه ی تعمیرات لوازم خانگی معیوب نباشید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال دوو

عیب یابی مشکلات متداول و تعمیرات یخچال سامسونگ

عیب یابی یخچال سامسونگ و تعمیر را به تعمیرکاران اس پی یار محول کنید تا بتوانید هزینه ی مطلوبی را برای تعمیرات با کیفیت پرداخت کنید. زمانی که با خرابی لوازم خانگی مختلف به ویژه یخچال مواجه می شویم، این موضوع می تواند نگرانی های مختلف ایجاد کند. ما یا بودجه ی کافی برای تعمیرات نداریم. یا به تخصص و تجربه ی بسیاری از تکنسین های تعمیر اعتماد نداریم. برای برطرف ساختن این دو مشکل ما در نظر داریم هم هزینه ی منصفانه ای پیشنهاد دهیم و هم گارانتی لازم برای تعمیرات حرفه ای ارائه دهیم. در ادامه برخی از رایج ترین این مشکلات را بیان می کنیم.

یخچال برند سامسونگ شما نیز بیش از حد سرد می کند؟ آیا دمای آن را چک کرده اید؟ آیا تنظیمات مربوط به دمای آن صحیح است؟ معمولا بروز این مشکل و یخ زدن مواد غذایی در داخل یخچال می تواند به مشکل عدم تنظیم دما مربوط شود. در فصل تابستان و زمستان لازم است اقدامات تنظیم دمای یخچال را در اولویت قرار دهیم. در صورتی که این مورد به طور دقیق بررسی شده است. با این وجود شاهد سرد شدن بیش از حد هستید بلافاصله با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال SAMSUNG تماس بگیرید.

یخ زدگی دمپر هوا از دیگر خرابی های رایج در این مدل از دستگاه ها می باشد. دمپر در بین فریزر و دریچه یخچال قرار گرفته است و وظیفه ی انتقال سرما را دارد. دستور انتقال سرما را از برد الکترونیکی و با توجه به دمای این دستگاه دریافت می کند. با این توضیح مشخص می شود که خرابی آن می تواند به خرابی قطعات دیگر نیز مربوط شود. در صورت خرابی موتور یا یخ زدگی آن کارایی این دستگاه از بین می رود. تکنسین یخچال سامسونگ ابتدا با عیب یابی دقیق و سپس بر اساس دانش خود اقدام به تعمیر می نمایند.

لامپ یخچال روشن نمی شود. این مورد از جمله خرابی های رایج در برندهای مختلف یخچال می باشد. ممکن است متوجه آن شوید لامپ کار نمی کند یا اینکه در بازه ی زمانی خاص روشن و در بازه ی زمانی دیگر خاموش است. این مورد می تواند با وجود اختلال در سیستم برق رسانی دستگاه مربوط شود. در این مورد لازم است رفع ایرادات یخچال سامسونگ را زیر نظر افراد باتجربه و کاردان انجام دهید. باید همه ی سیستم ها به طور دقیق چک شوند. حتی خرابی لامپ یخچال نیز می تواند عامل بروز این نوع از مشکلات شود.

زمانی که لاستیک درب یخچال خراب می شود این امر می تواند عامل بروز خرابی های مختلف در کارایی دستگاه شود. اگر در پلاستیک درب کارایی خود را از دست دهد در این صورت گرما از هوای بیرون به داخل آن منتقل می شد و سبب ایجاد رطوبت و برفک در یخچال می شود. به همین دلیل باید اقدامات تعمیر آن در اسرع وقت در اولویت قرار دهد. این مورد می تواند بازده یخچال را به مقدار زیاد کاهش دهد. درب لاستیک اگر عملکرد خود را از دست داده باشد به راحتی با هزینه ی مناسب تعویض می شود.

شاهد صداهای ناهنجار در یخچال سامسونگ هستید؟ به احتمال زیاد یکی از قطعات دستگاه کارایی خود را از دست داده اند. صداهای عجیب و غریب که از یخچال شنیده می شود می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این مورد با توجه به نوع صداهای ایجاد شده از دستگاه باید بررسی شود. کارشناسان ما با استفاده از دستگاه های تست مختلف، می توانند عملکرد هر یک از قطعات را بررسی کنند و به عامل بروز هر یک از خرابی ها پی ببرند.

در صورتی که یخچال سامسونگ روشن نشود حتما اتصال برق را چک کید. این مورد اولین اقدامی می باشد که باید در نظر گفته شود. اگر برق رسانی در این دستگاه به طور صحیح انجام نشود با مشکل عدم روشن شدن آن مواجه خواهیم بود. در صورتی که جریان الکتریسیته به طور مطلوب وصل می شود، بلافاصله با ما از طریق شماره ای موجود در تماس باشید.همکاران ما با حضور در محل، می توانند بررسی های دقیق انجام دهند.

آب در یخچال جمع می شود؟ این مورد یکی از از خرابی های بارز در مدل های مختلف یخچال سامسونگ است. دلیل بروز این خرابی می تواند به عوامل مختلفی مربوط شود. به عنوان مثال اگر گرما به داخل یخچال نفوذ کند. در این صورت شاهد این نوع از مشکلات خواهیم بود. البته اگر خرابی ایجاد شده به این نوع از مشکلات مربوط نباشد باید بررسی های اساسی در اولویت قرار گیرد.

فن یخچال به عنوان یکی از حساس ترین قطعات آن ممکن است بنا به دلایل مختلفی کارایی خود را از دست دهد. در این یخچال قطعی برق می تواند سبب ایجاد مشکلاتی در کارایی این نوع از قطعات باشد. در اولین قدم با ریستارت ساده ی دستگاه می توان مشکل ایجاد شده را برطرف ساخت. یا اینکه پیشنهاد میشود حتما اتصال به برق را بررسی کنید. اگر با این ترفندهای مشکل موجود از بین رفت، بلافاصله با یکی از مراکز تعمیرات معتبر در تماس باشید.

مواد غذایی در داخل یخچال یخ می زند؟ این موضوع به دلیل سرد شدن بیش از حد می باشد. دلیل بروز این نوع از خرابی ها می تواند به مشکلات جدی در دمای یخچال مربوط شود. همچنین اگر کمپرسور دستگاه با خرابی خاصی مواجه شود. شاهد این نوع از خرابی ها خواهیم بود. در اولین قدم پیشنهاد میشود حتما دمای یخچال را بررسی کنید. اگر نیاز باشد تغییرات لازم را متناسب با فصل سال انجام دهید. در دفترچه ی راهنمای این برند از یخچال توضیحات لازم موجود است. اگر با این ترفند نتیجه ی مطلوبی حاصل نشود اقدامات لازم برای عیب یابی دقیق را به کارشناسان اس پی یار بسپارید.

وجود نوسان درجه یخچال SAMSUNG یکی دیگر از خرابی های موجود است که در بازه های زمانی مختلف شاهد آن هستیم. اگر شما بتوانید اقدامات لازم برای استفاده ی صحیح را به خوبی در اولویت قرار دهید، گرفتار خرابی های مختلف آن از جمله نوسانات درجه ی یخچال خواهید بود. این موضوع می تواند به اشکال در اتصالات برق مربوط شود.

در این مورد حتما آب منزل خود را چک کنید. اگر یخچال را تازه نصب کرده اید به مدت چند ثانیه پدال آب را فشار دهید. اگر با این نوع از اقدامات مشکل موجود برطرف شود حتما با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ برای بررسی های دقیق در ارتباط باشید. معمولا وجود این نوع از مشکلات در این بخش می تواند سبب عدم خارج شدن آب از ناحیه ی آبریز باشد. همچنین لازم است گزینه های اب و یخ را بر روی پنل موجود بررسی کنید.

یخساز یخچال سامسونگ ممکن است بنا به دلایل مختلف کارایی خود را از دست دهد. در صورت که مواجه شدن با این نوع از مشکلات به شدت از انجام اقدامات خودسرانه ای پرهیز کنید. معمولا خرابی در بخش های مختلف این دستگاه ممکن است با ارورهای مختلف نمایان شود.  خرابی در کمپرسور یا  عدم اتصال صحیح به جریان برق می تواند عامل بروز این نوع از مشکلات باشد. همکاران ما با بررسی های لازم می توانند دلیل بروز این نوع از خرابی ها را تشخیص دهند. عیب هر یک از قطعات متصل به بخش یخسار می تواند عامل بروز این نوع از مشکلات شود.

این موضوع می تواند یک علائم خطر جدی باشد. یخچالی که به صورت یکسره کار می کند به احتمال زیاد دچار خرابی های مهم است.  موتور دستگاه به عنوان قلب آن می باشد. در این موارد بلافاصله با یک مرکز تعمیرات حرفه ای برای بررسی های مربوط در تماس باشید. در صورتی که خرابی به طور مستقیم به موتور مربوط شود، این خرابی می تواند  به پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیرات خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال فیلور

وجود برفک در دریچه ی هوای یخچال می تواند به دلیل نفوذ هوای گرم به داخل این دستگاه شود. به همین دلیل از زیاد باز و بسته کردن دستگاه به شدت پرهیز کنید. زمانی که درب یخچال به مقدار زیاد باز و بسته می شود، هوای بیرون به داخل آن نفوذ یافته و سبب ایجاد رطوبت می شود. این رطوبت می تواند بعد از معیان به صورت برفک در بخش های مختلف یخچال حاصل شود. البته اگر این مورد را به طور مطلوب رعایت کرده باشید باید بررسی های لازم در مورد کارایی بخش های مختلف دستگاه صورت بگیرد.

در اولین اقدام حتما موقعیت یخچال SAMSUNG را بررسی کنید. زمانی که دستگاه در یک محل مناسب قرار نگیرد با این نوع از مشکلات مواجه هستیم. اقدامات ضروری برای نگهداری و نصب یخچال را به خوبی در اولویت قرار دهید. همین مورد ساده می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند. در برخی از مواقع داخل آن گرم است. این مورد می تواند هم به موقعیت نامناسب آن مربوط شود و هم به باز و بسته شدن بیش از حد و یا پر بودن داخل یخچال مربوط شود.

در این صورت باید چه اقداماتی را انجام دهیم؟ این نوع از خرابی ها می تواند به چه عللی رخ دهد؟ هر عللی که به صورت غیر عادی حاصل می شود می تواند دلیل خرابی یکی از قطعات دستگاه باشد. البته تکان خوردن یخچال یا جابجایی نامطلوب آن نیز می تواند سبب بروز این نوع از مشکلات شود. اگر مشکلات ایجاد شده به این موارد وابسته نباشد. حتما  با تکنسین های کاردان در حوزه تعمیر یخچال سامسونگ در تماس باشید.

عدم یخ زدایی مطلوب می تواند به مشکلات مختلفی در این برند از یخچال مربوط شود. به عنوان مثال اگر اتصالات برق در این نوع از دستگاه ها مطلوب نباشد، با این نوع از خرابی های مواجه خواهیم بود. اگر قطعات یخساز کارایی خود را از دست دهند، یخ زدایی به طور کامل انجام نمی شود. زمانی که یخ زدایی به طور صحیح انجام نشده باشد با مشکلاتی مانند کار کردن یکسره ی کمپرسور مواجه خواهیم بود. هر خرابی می تواند عامل بروز خرابی های مختلف در دستگاه شود. به همین دلیل باید فورا با تعمیرکار یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

این موضوع می تواند نیازمند تعویض فیلتر یخچال مربوط شود. یخچال سامسونگ دارای فیلتر های تصفیه می باشد که در سه رنگ روشن می شوند. زمانی که شاهد قرمز رنگ شدن فیلتر یخچال سامسونگ بودید باید اقدامات تعویض آن انجام شود. بعد از نصب فیلتر جدید نیز چراغ آبی رنگ روشن می شود. معمولا خرابی فیلتر راهکاری به جز تعویض آن ندارد و باید اقدامات تعویض در اولویت قرار گیرد. زمانی که از بخش تصفیه آب یخچال به مقدار زیاد استفاده می شود، در کوتاهترین مدت زمان گرفتار این نوع از خرابی ها خواهید بود. برای تعویض این قطعه با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

با  سرویس یخچال سامسونگ از خرابی زود هنگام آن جلوگیری نمایید.

سرویس یخچال فریزر سامسونگ را در اولویت قرار دهید. زمانی که یخچال به صورت دوره ای چک می شود خرابی هاهای مختلف ان در زمان مشخص شناسایی می شود. زمانی که تکنسین های ما کارایی قطعات مختلف را بررسی می کنند می توانند اطلاعات کامل در مورد افزایش بازده آن برد از یخچال و افزایش طول عمر مفید آن در اختیار شما قرار دهند. بسیاری از کاربران از انجام اقدامات سرویس یخچال طفره می روند.  این امر می تواند سبب تشدید یافتن خرابی های دستگاه شود.

سرویس کردن یخچال سامسونگ

چه مواردی در سرویس یخچال سامسونگ بررسی می شود؟

در پروسه ی سرویس دوره ای همکاران ما بررسی های دقیق انجام می دهند تا بتوانند با استفاده از تجهیزات خاص در این مورد کارایی هر یک از قطعات را به خوبی بررسی کنند. تمامی فیلترها و قطعات مهم آن، رفع بوی بد آن و … مورد بررسی قرار می گیرد. ما به خوبی می توانیم اطلاعات مطلوبی را در مورد عملکرد دستگاه شما ارائه دهیم. یک خرابی جزیی در زمان مشخص شناسایی و برطرف می شود این امر می تواند از بروز هزینه های گزاف جلوگیری کنید. توجه کنید اگر قطعه ای کارایی خود را به طور کامل از دست دهد، در این صورت مجبور به تعویض آن خواهیم بود. در حال حاضر نیز قیمت خرید قطعات مختلف لوازم خانگی بسیار گران می باشد.

ارور های رایج یخچال سامسونگ و چگونگی رفع آن

در ادامه به طور جزیی به ارورهای یخچال سامسونگ خواهیم پرداخت. علت بروز ارور های مختلف و البته مطلوب ترین راهکار برای برطرف ساختن آنها را در اختیار شما قرار می دهیم. زمانی که با یکی از آرزوهای موجود در این دستگاه مواجه شدید بلافاصله با ما در تماس باشید. همکاران ما با دریافت اطلاعات اولیه می توانند خرابی پیش آمده را حدس بزنند. هر یک از خطاها می تواند به یک خرابی خاص مربوط باشد.  باید بررسی ها به طور دقیق انجام شود تا بتوانیم ارور حاصل شده را برطرف کنیم. 

نوع ارور علت راهکار
4E
قطعی برق
عدم نیاز به تعمیرات دکمه های power save و lighting را به مدت 10 ثانیه فشار دهید تا خطار حذف شود.
1E یا SE
خرابی سنسور دیفراست فریزر
جایگزینی قطعه که باید توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ انجام شود.
5E یا 5
خرابی سنسور دیفراست فریزر یا قطعی برق
ریستارت و تعویض سنسور یخ زدایی راه حل رفع آن است
rd
یخ زدگی دمپر هوا
بررسی موقعیت دمپر که توسط تکنسین یخچال سامسونگ انجام میشود
PC
خطار در درب و واحد کنترل اصلی
قطع کردن برق یخچال بررسی سیم بالای درب یخچال
6E
ارور سنسور دمای محیط
کلیدهای Power Freeze و Power Cool را همزمان فشار دهید تا دستگاه ریستارت کند.
8E
خرابی سنسور یخ ساز
تعویض سنسور یخ ساز که نیاز به تماس با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دارد
23E
ارور فن کندانسو
بررسی اتصال برق تعویض فن کندانسور
25E
خطای دیفراست
بررسی زمان سنج و یا صفحه کنترل
33E
ارور گرمکن لوله پرکن آب
فشار دادن کلیدهای روشنایی و ذخیره انرژی همزمان
39E
مشکل در سنسور یخ ساز
بررسی اتصالات سنسور تعویض قطعه ی معیوب که نیاز به تعمیرگاه یخچال SAMSUNG دارد
40E
خطار در فن بخش فریزر
بررسی سیم کشی ها و همچنین بورد مدار اصلی
84E یا 84C
قفل شدگی روتور
تعویض کمپرسور DC سه سرعته که به خاطر حساسیت بالا باید با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
85E
قطعی برق
ریستارت کردن یخچال
D5
خرابی در سنسور دیفراست
بررسی سنسور دیفراست و اتصالات آن

چگونه از یخچال سامسونگ نگهداری کنیم که کمتر دچار خرابی شود؟

برای اینکه بتوانید بازده یخچال سامسونگ را افزایش دهد و به ندرت گرفتار مشکلات تعمیر باشید، توصیه می شود اقدامات استفاده و نگهداری آن را در اولویت قرار دهید. در دفترچه ی راهنمای این برند توصیه های ارزشمندی موجود است. همچنین در فرایند سرویس دوره ای همکاران ما بررسی های لازم انجام داده و راهنمایی های مفید در اختیار شما قرار می دهند. سعی کنید

 • یخچال را در یک محیط مناسب قرار دهید.
 • در زمان تمیز کردن آن از مواد شیمیایی خطرناک پرهیز کنید.
 • برای از بین بردن لکه های مختلف در داخل و بدنه ی یخچال می توانید از سرکه ی سفید استفاده کنید.

سوالات متداول تعمیرات یخچال سامسونگ

چه عواملی می تواند سبب بروز خرابی در یخچال سامسونگ باشد؟

عوامل گوناگونی باعث ایجاد خرابی در این دستگاه است. به عنوان مثال نوسانات برق یا نگهداری ناصحیح، می تواند از اصلی ترین عوامل ایجاد ایرادهای فنی مختلف در این دستگاه باشد.

آیا شرکت اس پی یار خدمات تعمیر آنلاین یخچال سامسونگ را مد نظر دارد؟

 بله. به منظور ایجاد رفاه بیشتر مشتریان عزیزمان، ما خدمات تعمیر تلفنی و آنلاین را نیز در اولویت خود قرار داده ایم. میتوانید توصیه و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجرب ما به صورت تلفنی دریافت کنید. در صورتی که خرابی موجود با یک راهکار ساده برطرف شود، همکاران ما توصیه های لازم را ارائه خواهند داد.

دیدگاه (10)

 1. زینب

  4 آذر 1400 پاسخ

  سلام یخچال سامسونگ ما دچار ارور E 72 شده مشکل از چیه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید.

  • پشتیبان اس پی یار

   4 آذر 1400 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   دمای محفظه یخچال سامسونگ بسیار زیاد است برای حل این مشکل میبایست سنسور تعویض شود و نیاز به تعمیرکار متخصص یخچال سامسونگ دارد.

 2. باقری

  5 فروردین 1401 پاسخ

  سلام بنده یک یخچال سامسونگ دارم. یخچال خنک نمی کند. نمایشگر یخچال خاموش و روشن می‌شود. دمای یخچال در سه درجه قرار گرفته است. آیا مشکل از سنسور یخچال است یا خیر؟ لطفاً راهنمایی می کنید.

  • پشتیبان اس پی یار

   5 فروردین 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز میتوانید برای راهنمایی دقیق تر با کارشناسان تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید

 3. مهناز

  15 مرداد 1401 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر رادیات فریزر من دچار مشکل شده و یخ می‌زند. تعمیر انجام داده ایم و مؤثر نبوده است. به نظر شما این مشکل قابل تعمیر است؟

  • پشتیبان اس پی یار

   15 مرداد 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز بله به احتمال زیاد امکان تعمیر هست و در بدترین حالت این قطعه برای شما تعویض می شود.

 4. فاطمه

  25 شهریور 1401 پاسخ

  با سلام خدمت نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ. بنده یک یخچال سامسونگ دارم. فریزر این یخچال دو طبقه است. در یکی از طبقات سرما تنظیم و در طبقه دیگر مشکل دما وجود دارد. آیا این مشکل مربوط به فن یخچال است یا خیر؟

  • پشتیبان اس پی یار

   25 شهریور 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   میتونه مشکل از فن باشه ولی احتمالا اختلال در بخش های دیگری هم ممکنه باشه در صورت تنظیم نبودن دما لطفا با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار یخچال سامسونگ ما دقیق تر مورد شما را بررسی کنند.

 5. لیلا

  24 مهر 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشید یخچال ما دچار نشتی آب شده است امکان داره راهنمایی کنید مشکلش از چیه

  • پشتیبان اس پی یار

   24 مهر 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   ممکنه راه آب گرفته باشد یا مشکل از فیلتر یخچال باشد باید بررسی شود میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی دقیق تری صورت گیرد (02191001912)

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.