خانه » تعمیر یخچال سینجر
تعمیر یخچال فریزر سینجر

تعمیر یخچال سینجر

تعمیر یخچال سینجر یکی از بارزترین خدمات عرضه شده در نمایندگی اس پی یار می باشد. افرادی که به دنبال بهترین مرکز در خصوص تعمیر یخچال هستند، می توانند فرصت عرضه شده از این نمایندگی را دست ندهند. همکاران ما تجربه بی نظیری را در خصوص تعمیرات قطعات معیوب یخچال های یاد شده دارند. همچنین هزینه های مربوط به تعمیر یخچال فریزرهای سینجر در این مجموعه بسیار مناسب می باشد.

معرفی و نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر

امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی دسترسی به بهترین نمایندگی تعمیر یخچال سینجر کار چندان سخت و پیچیده ای نمی باشد. شما می توانید با توجه به نوع یخچال و خرابی مربوط به آن، به راحتی و در کسری از ثانیه با سرویسکاران با تجربه ی ما در ارتباط باشید. همچنین در نظر بگیرید که راه های ارتباطی نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار بسیار متفاوت است و شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود با بهترین تعمیرکاران ما در ارتباط باشید.

چرا اس پی یار را برای تعمیر تخصصی یخچال سینجر انتخاب کنیم؟

حال که می خواهید جهت تعمیرات یخچال سینجر خود با نمایندگی اس پی یار در ارتباط باشید، بهتر است که در خصوص انواع خدمات عرضه شده از سوی شرکت ما نیز اطلاعاتی را به دست آورید. مهمترین و بارزترین خدمات عرضه شده در شرکت مذکور عبارتند از:

 • تعمیر قطعات معیوب یخچال
 • ارائه خدمات در منزل
 • ارائه گارانتی 12 ماهه
 • تعمیرکاران متعهد و با تجربه

ویژگی تعمیرکار یخچال سینجر در اس پی یار

همانطور که اشاره شد یکی از مهمترین ویژگی های مربوط به شرکت اس پی یار را داشتن نیروی فنی حرفه ای و توانا شکل داده است. ما به کمک سرویسکاران کاربلد خود می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و باکیفیت ترین خدمات تعمیر یخچال سینجر را ارائه دهیم. همچنین در نظر داشته باشید که همکاران ما ویژگی های منحصر به فردی را دارند که از مهمترین آنها می توان به:

 • گذراندن دوره های تخصصی
 • خوش رفتار بودن و قابل اعتماد
 • با تجربه بودن و بالا 10 سال سابقه مفید داشتن
 • داشتن اخلاق حرفه ای کاری
 • منصف بودن در حین انجام کار و غیره اشاره کرد.

تعمیر قطعات یخچال سینجر نه تعویض آن

چون تعمیر قطعات یخچال سینجر به صرفه تر می باشد و از طرفی اس پی یار همواره به فکر منفعت مشتریان خود می باشد، پس در تلاش است تا تمامی قطعات تا جایی که امکان پذیر است تعمیر شوند نه تعویض. تعمیرکار یخچال سینجر اس پی یار با کمترین هزینه های ممکن ایرادات را برطرف می نماید.

تعمیر یخچال سینجر در نمایندگی اس پی یار

 

تعمیر فوری یخچال سینجر

تعمیر یخچال سینجر به شکل سریع و فوری یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. توجه داشته باشید که تعمیر فوری یخچال سینجر می تواند مزایای زیادی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. به همین دلیل تعمیرکاران ما تا جایی که در توان دارند، به دنبال ارائه خدمات فوری در خصوص تعمیرات یخچال فریزر سینجر هستند. شما هم می توانید با توجه به نوع خرابی ، با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان کارشناسان

جهت اخذ مشاوره رایگان کارشناسان در خصوص تعمیر تخصصی یخچال سینجر می توانید با یکی از شماره تلفن های درج شده از وب سایت اینترنتی اس پی یار در ارتباط باشید. همکاران ما از دانش و مهارت های بسیار بالایی برخوردار هستند به طوری که می توانند حتی با گوش دادن به صحبت های شما، مشکل و ایراد یخچال تان را به درستی تخمین بزنند. بنابراین شما می توانید جهت اخذ مشاوره رایگان از بهترین کارشناسان شرکت خدماتی اس پی یار این فرصت را از دست ندهید.

کاربران گرامی اس پی یار میتوانند با استفاده از خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

تعمیر یخچال سینجر همراه با گارانتی 

رفع خرابی یخچال سینجر همراه با گارانتی را می توانید بدون هرگونه هزینه های اضافه از نمایندگی اس پی یار دریافت کنید. امروزه شرکت های خدماتی نیز برای خدمات خود ضمانت های معتبری را ارائه می دهند. چرا که از این طریق می خواهند رضایت کاربران و مراجعه کنندگان خود را به دست آورند. از سوی دیگر در حین دریافت ضمانت نامه از سوی تعمیرکاران ما حتما به تاریخ و اعتبار آن توجه لازم را داشته باشید. ما به دنبال کسب رضایت کامل شما عزیزان در حین تعمیرات یخچال فریزر سینجر هستیم.  ضمانت ما به صورت 12 ماهه می باشد یعنی بعد از اینکه یخچال سینجر شما توسط تکنسین های اس پی یار انجام شد؛ اگر در طی یکسال آینده همان مشکل ایجاد شد، تعمیر آن به صورت رایگان توسط مجموعه انجام میشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر در تهران

تعمیر یخچال سینجر در تهران یکی از بزرگترین خدمات مربوط به نمایندگی ما بوده و شما می توانید از هرجای جای تهران با خیال آسوده با ما تماس بگیرید.تمامی مناطق تهران توسط تکنسین های متخصص ما پوشش داده می شوند. یخچال فریزر سینجر از مدل های گوناگونی برخوردار بوده و شما می توانید یکی از بهترین این دستگاه ها را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین همکاران ما با تمام مدل های یخچال های مذکور آشنا هستند و می توانند بدون تردید ایرادهای مشاهده شده در این دستگاه ها را رفع کنند.

اعزام تعمیرکار یخچال سینجر به شمال تهران

اگر نیاز به تعمیرکار یخچال سینجر در شمال تهران دارید؛ اس پی یار بهترین مرکز برای این خدمت می باشد. زیرا علاوه بر دانش و تخصص، تعمیرکاران فوری به منطقه شمال تهران می آیند و از معطلی شما جلوگیری میکنند. ساکنان مناطق شمال تهران می توانند در صورت نیاز به خدمات ما، فرصت را از دست ندهند. همکاران و سرویسکاران ما با توجه به دانش و تجربه ی خود توانسته اند توجه مشتریان خود را جلب کنند. 

تعمیرگاه یخچال سینجر در مرکز تهران

تعمیرگاه مرکزی یخچال سینجر در مرکز تهران جزو بارزترین و مهمترین خدمات عرضه شده از سوی شرکت اس پی یار بوده و شما می توانید با توجه به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، با شرکت پیش روی خود در ارتباط باشید. همچنین در نظر داشته باشید که سرویسکاران ما دوره های آموزشی مختلف تعمیرات یخچال فریزر سینجر را طی کرده اند. بنابراین شما می توانید منتظر دریافت خدمات بی نظیر و ایده آل از سوی سرویسکاران ما باشید. پس اگر در مرکز تهران هستید و امکان مراجعه حضوری بهنمایندگی را ندارید، بدون درنگ با ما تماس بگیرید.

تعمیرات حرفه ای یخچال سینجر در غرب تهران

شرکت خدماتی اس پی یار خدمات گسترده ای را در مناطق غرب تهران عرضه می کند. بنابراین هیچ گونه نگرانی را در خصوص خرابی یخچال فریزر سینجر خود نداشته باشید و بلافاصله بعد از بروز مشکلی در یخچال تان، می توانید برای تعمیر حرفه ای یخچال سینجر در غرب تهران با اس پی یار تماس بگیرید. تعمیرکاران ما سعی دارند تا در اسرع وقت خدمات تعمیرات را به همراه گارانتی ارائه می دهند. تعداد تکنسین های مجموعه اس پی یار به گونه ای که تمامی نواحی غرب تهران را پوشش می دهد. 

اعزام تکنسین یخچال سینجر به شرق تهران

تعمیر یخچال سینجر در شرق تهران یکی از بارزترین خدمات عرضه شده از سوی مجموعه ما می باشد. افرادی که در مناطق و محله های شرق تهران اقامت دارند، می توانند در صورت مواجه شدن با خرابی یخچال فریزر سینجر خود، با نمایندگی ما در شرق تهران تماس بگیرند تا در کمترین زمان ممکن تکنسین های مربوطه را به محل اعزام کنیم. همچنین آدرس دقیق منزل تان را با دقت ثبت کنید چرا که در این صورت سرویسکاران ما می توانند دسترسی سریع تری را به منزل شما داشته باشند.

چنانچه نسبت به عیب یابی و تعمیر یخچال دوو خود نیز قصد اقدام دارید، میتوانید با اس پی یار تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر در جنوب تهران

بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سینجر در جنوب تهران را نمایندگی اس پی یار شکل داده است. سرویسکاران ما می توانند بی نظیرترین خدمات را برای کاربران جنوب تهران ارائه دهند. شما هم می توانید در صورت خرابی یخچال فریزر سینجر تان فرصت طلایی پیش روی خود را از دست نداده و درخواست تان را ثبت کنید. دوستان ما به دنبال ارائه خدمات فوری برای مشتریان و مراجعه کنندگان خود هستند.

مراحل تعمیر یخچال سینجر

مراحل تعمیر یخچال Sinjer بسیار مختلف می باشد که از مهمترین آنها می توان به:

 • تماس با نمایندگی
 • ثبت درخواست
 • اعزام کارشناسان
 • عیب یابی
 • تعمیر قطعات
 • تست یخچال
 • پرداخت هزینه و دریافت برگه گارانتی

اشاره کرد. همکاران ما سعی دارند تا در اسرع وقت به درخواست های تلفنی و آنلاین شما پاسخ ارائه دهند. همچنین می توانند با تجهیزات و دستگاه های مدرن خود، خدمات بی نظیری را در خصوص تعمیرات یخچال فریزر سینجر ارائه دهند تا مشکل دستگاه شما را رفع کنند.

 

مراحل تعمیر یخچال سینجر

 

تماس با نمایندگی

در حین خراب شدن یخچال فریزر سینجر خود، سریعا با شماره های موجود در سایت اس پی یار تماس بگیرید. پیشنهاد می شود که در حین مواجه شدن با هرگونه مشکلی ، خونسردی تان را حفظ نموده و سریعا با سرویسکاران و تعمیرکاران ما در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید شماره تلفن های نمایندگی اس پی یار را در دفترچه تلفن گوشی موبایل خود نیز ذخیره نمایید چرا که برای اخذ خدمات سرویس دهی به این شماره ها نیاز خواهید داشت.

 ثبت درخواست تعمیرات

برای بهره مندی از خدمات تعمیر یخچال سینجر می توانید مشکل خود را با ریز جزئیات با ما در میان بگذارید و درخواست خود را ثبت کنید. جهت ثبت درخواست می توانید با یکی از شماره تلفن های درج شده در وب سایت اس پی یار در ارتباط بوده و درخواست خود را ثبت کنید. ما در این مجموعه سعی داریم تا به تک تک درخواست های کاربران، رسیدگی نماییم.

 اعزام تیم تعمیرات یخچال سینجر در محل

اعزام تعمیرکار یخچال سینجر به محل یکی دیگر از مراحل مربوط به تعمیرات دستگاه مذکور می باشد. همکاران ما پس از بررسی درخواست شما، تیم خبره و توانایی را جهت تعمیرات یخچال فریزر سینجر تان به آدرسی که ارائه کرده اید، ارسال می کنند. شما نیز جهت تسریع بخشیدن به فرایند تعمیر یخچال خود، در روز و ساعت مشخص شده در منزل تان حضور داشته باشید. چرا که در غیر این صورت همکاران ما نمی توانند تعمیرات فوری مدنظر شما را ارائه دهند.

عیب یابی یخچال سینجر

برخی از شرکت های خدماتی با عیب یابی نادرست، هزینه های بالایی را در حین تعمیرات یخچال فریزر سینجر بر دوش مشتریان خود تحمیل می کنند. لازم به ذکر است که عیب یابی صحیح می تواند سرعت عمل مربوط به تعمیرات یخچال ها را نیز بالا ببرد. کارشناسان فنی ما در این مجموعه به راحتی می توانند عیب و ایراد یخچال فریزر سینجر شما را شناسایی نموده و خدمات بی نظیری را در این زمینه ارائه دهند. مرحله مذکور یکی از مهمترین مراحل تعمیرات یخچال فریزر سینجر می باشد.

 تعمیر و تعویض قطعات

تعمیر یخچال سینجر در بسیاری از مواقع با تعمیر قطعات مربوط به آن همراه است. یخچال فریزرها جزو تجهیزاتی هستند که در طراحی آنها قطعات بی شماری استفاده شده و هر یک از این قطعات نقش مهمی را برعهده دارند. بنابراین خرابی حتی کوچکترین قطعه ی یخچال ها، ممکن است مشکلات و دردسرهای بزرگی را به دنبال داشته باشد. از سوی دیگر همکاران ما موظف هستند که بلافاصله بعد از عیب یابی، تعمیرات مربوط به یخچال فریزر سینجر را آغاز کنند.

 تست و تحویل دستگاه

آخرین مراحل مربوط به تعمیرات یخچال فریزر سینجر را تست و تحویل دستگاه شکل داده است. پیشنهاد می شود که بدون تست شدن یخچال فریزر سینجر خود، آن را تحویل نگرفته و از همکاران ما بخواهید که در حضور شما دستگاه یاد شده را مورد تست قرار دهند. همچنین در حین تحویل به توصیه های مهم کارشناسان ما توجه لازم را داشته باشید. چرا که همکاران ما نکات طلایی استفاده درست را برای شما ارائه خواهند داد. با توجه به آن نکات خیلی دیتر تر به تعمیر نیاز پیدا می کنید.

سرویس و تعمیرات یخچال سینجر
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات یخچال سینجر

هزینه تعمیر یخچال سینجر یک عدد واحد نیست که بتوان آن را بیان کرد.اما میتوان گفت به یکسری از عوامل بستگی دارد که تا حدودی می توانید، قیمت آن را تخمین بزنید یا حداقل بفهمید گران می شود یا خیر. این عوامل شامل:

1-     نوع خرابی یخچال سینجر

برخی از خرابی هم مانند خرابی درب هزینه کمتری دارند اما برخی دیگر مانند روشن نشدن یخچال عوامل زیادی دارد که هم یافتن عیب آن هم تعمیر آن هزینه بر و وقت گیر تر است. پس طبیعی است قیمت بیشتری باید برای تعمیر آن بپردازید.

2-     تعویض یا تعمیر قطعه

اگر خرابی دستگاه با تعمیر قطعه قابل حل باشد، هزینه بسیار کمتری نسبت به تعویض آن خواهد داشت. از طرف دیگر به قطعه هم بستگی دارد. تعمیر و یا تعویض موتور یخچال سینجر هزینه ای به مراتب بیشتر از تعمیر یا تعویض پلاستیک دو درب یخچال دارد.

اگر قصد تعمیر یخچال بلومبرگ خود را دارید، میتوانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و علاوه بر مشاوره رایگان از هزینه تعمیرات یخچال نیز آگاهی لازم را کسب کنید.

3-     قطعه اصل یا فیک

همانطور که میدانید استفاده از قطعات اورجینال سینجر، قیمت بیشتری از مدل های فیک آن دارد. در مجموعه اس پی یار تمامی قطعات اورجینال برای تعویض قطعه به کار می روند. اگر قصد دارید به خاطر قیمت کمتر از قطعه فیک استفاده کنید، لطفا صرف نظر نمایید. زیرا در اینده ای نه چندان دور هزینه های بیشتری برای شما به وجود می اورد. لازم به ذکر است این قطعات حتما توسط نمایندگی ما گارانتی میشود و خیالتان آسوده باشد.

هزینه تعمیر یخچال سینجر

تعمیر یخچال سینجر در منزل

ارائه خدمات مربوط به تعمیر یخچال سینجر در منزل از سوی نمایندگی ما یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای رقابتی شرکت اس پی یار می باشد. چرا که در بسیاری از مواقع شرکت های خدماتی ترجیح می دهند که یخچال های معیوب مشتریان خود را در تعمیرگاه مرکزی شان مورد تعمیر قرار دهند. بدون شک این امر نیز می تواند هزینه های مضاعفی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. ما سعی داریم بهترین خدمات را در محل شما ارائه دهیم.

آیا میتوانیم خودمان یخچال سینجر را در منزل تعمیر کنیم؟

تعمیرات یخچال سینجر در محل توسط خود اشخاص، کار بسیار دشوار و در برخی از مواقع نیز خطرناک می باشد. چرا که افراد معمولی با تمام قطعات و ایرادهای مربوط به این دستگاه آشنا نیستند و نمی توانند ایراد به وجود آمده در یخچال خود را رفع کنند. همچنین در برخی از مواقع اقدام های خودسرانه افراد در منزل آسیب های متعددی به وجود می آورد. بنابراین تحت هر شرایطی در صورت خرابی یخچال Sinjer با نمایندگی تعمیر در ارتباط باشید.

تعمیر قطعات یخچال سینجر

تعمیرکاران ما سعی دارند تا قطعات یخچال سینجر را تعمیر نمایند. فراموش نکنید که با تعمیر قطعات معیوب، هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر سینجر نیز کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین در نظر داشته باشید که همکاران ما تجربه ی بسیار زیادی را در خصوص تعمیر قطعات مختلف دارند. بنابراین نگران هزینه های اضافه تعمیرات دستگاه مذکور نباشید و با خیال راحت تعمیر یخچال خود را به دست ما بسپارید.

عیب یابی مشکلات رایج توسط نمایندگی تعمیرات یخچال سینجر

می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای رفع خرابی یخچال سینجر کی می باشد؟ شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده با کمترین هزینه های ممکن ایرادات و مشکلات مربوط به دستگاه خود را رفع کنید؟ از شما دعوت می گردد که مطالب عرضه شده در وب سایت اس پی یار را همراهی نموده و جامع ترین اطلاعات را در خصوص تعمیرات یخچال فریزرهای برند سینجر به دست آورید. چرا که در این صورت به شکل بهتر می توانید از دستگاه خود استفاده کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسشی نیز می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

عیب یابی و تعمیر یخچال سینجر

از جمله مشکلاتی که در یخچال ها با آن روبرو هستیم روشن نشدن آن است که دلایل مختلفی در آن سهیم هستند که عبارتند از:

 • ایراد در تامین برق
 • خرابی رله استارت
 • خرابی خازن یا اورلود
 • خرابی استارت
 • ایراد در برد الکترونیکی
 • ایراد در سیم کشی داخلی
 • خرابی تایمر دیفراست

 به همین علت شرکت ما در راستای رفع این خرابی ها  از تکنسین های مجرب برای تعمیر یخچال‌ سینجر استفاده می کند. کاربران در صورت برخورد با این گونه مشکلات با شرکت ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند.

دلایل متعددی می تواند در سرد نکردن یخچال موثر بوده که تعدادی از آنها به صورت زیر می باشند.

 • تنظیم اشتباه دمای یخچال
 • پرکردن بیش از حد مواد غذایی
 • نصب کردن در جای نامناسب
 • پوسیدگی، پارگی، دفرمه شدن لاستیک درب یا خرابی لولا
 • مشکل در کمپرسور یا رله اورلود
 • نشتی و کمبود گاز
 • مشکل در فن کندانسور
 • ایراد فن اواپراتور
 • ایراد دمپر یخچال
 • خرابی ترموستات یا سنسور محیطی
 • گرفتگی مسیر فاضلاب (درین)
 • عدم دیفراست (یخ زدایی)

همانطور که ملاحظه می نمایید، دلایل آن زیاد و فنی میباشد و نیاز به تعمیرکار یخچال سینجر دارد.

شاید برای اکثر افراد پیش آمده باشد که یخچال فریزر آنها مانند سابق فریز نمیکند و در منجمد کردن مواد غذایی با مشکل برخورد کرده اند. اگر شما جزو این گروه هستید و به تعمیر نیاز دارید جای نگرانی نیست و برای تعمیر یخچال سینجرتان با ما تماس بگیرید زیرا ما تمام خدمات را به مدت یک سال گارانتی می کنیم. از جمله عواملی که سبب بروز اختلالات یخچال در فریز کردن مواد غذایی هستند عبارتند از:

 • سیم پیچی خازن
 • برد دمای فریزر
 • موتور فن کندانسور
 • موتور فن اواپراتور
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال
 • خرابی ترموستات
 • برد دمای یخچال

برفک زدن یخچال سینجر می تواند دلایل مختلفی را داشته باشد و باعث نگرانی اکثر کاربران می شود. مهمترین این دلایل عبارتند از:

 • پارگی یا دفرمه شدن لاستیک دور در
 • خرابی سنسور محیطی
 • ایراد ترمودیسک
 • ترموفیوز
 • سنسور دیفراست
 • برد الکترونیکی یا المنت
 • خرابی قطعات دیفراست یا یخ زدایی
 • گرفتگی فاضلاب(درین) که برفک آب شده خارج نمیشود

 در بروز چنین مشکلی با ما در تماس باشید. همکاران ما می توانند برای تعمیر یخچال سینجر شما در اسرع به منزل اعزام گردند.

 • سیم پیچی خازن
 • برد دمای فریزر
 • موتور فن کندانسور
 • موتور فن اواپراتور
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال
 • خرابی ترموستات
 • برد دمای یخچال

 گاهی صداهای تولید شده از یخچال‌ها طبیعی نبوده و باعث آزار کاربران می شوند. این صداها بخاطر ایرادات متعددی به وجود می آیند که  به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • خرابی موتور فن های اواپراتور و کندانسور یخچال
 • شکستگی پره ها
 • تراز نبودن محل قرار گرفتن یخچال
 • کثیف بودن کمپرسور
 • اتصالات ریز موجود در یخچال
 • دریچه های هوا، مشکلات یخ ساز

 اگر در یخچال سینجرتان این صداها باعث آزار و اذیت شما می شوند. می توانید با همکاران ما جهت عیب یابی و تعمیر یخچال سینجر خود در تماس باشید.

داغ کردن موتور یخچال فریزر احتمالا اخطاری برای وجود مشکلی در یخچال فریزر است، و باید آن را خیلی جدی بگیرید.  اگر مشکلی برای موتور پیش بیاید ممکن است بقیه قطعات را هم از کار بیندازد. حتما در چنین موارد با تعمیرکار یخچال سینجر تماس بگیرید. اما بدانید که داغ کردن موتور یخچال احتمالا بخاطر دلایلی همچون:

 • کثیف بودن کندانسور
 • یکسره کار کردن یخچال
 • خرابی فن خنک کننده
 • خرابی رله استارت
 • نگهداری یخچال در جای گرم
 • معیوب بودن فیلتر یخچال
 • کمبود گاز یخچال
 • معیوب بود مدار فرمان
 • خالی شدن گاز یخچال به وجود آید.

یکی از مهمترین ایرادهای مربوط به یخچال فریزرهای سینجر را عدم اتومات آنها شکل داده است. در بسیاری از مواقع یخچال سینجر مدام در حال کار کردن بوده و به هیچ عنوان اتومات نمی کند. علت اتومات نکردن یخچال را می توان در:

 • خرابی برد الکترونیک
 • خرابی کمپرسور
 • خرابی های رایج مربوط به ترموستات و دیفراست مورد بررسی قرار داد.

سرویس کاران ما می توانند به کمک تجهیزات و تجربه ی در اختیار شان، در زمان کمتری ایراد یاد شده را عیب یابی کنند.

عدم روشن شدن لامپ داخل یخچال یکی از مهمترین و شایع ترین خرابی های مربوط به این دستگاه می باشد. شما می توانید برای سرویس یخچال سینجر که چنین ایراد را دارد، با تعمیرکاران ما در تماس باشید. همچنین خرابی های مربوط به:

 • سوختن لامپ داخل دستگاه
 • ایرادهای مربوط به سیم پیچی داخلی یخچال
 • خرابی سنسور

 جزو اصلی ترین علت روشن نشدن لامپ یخچال می باشند که به دنبال خود عدم روشن شدن لامپ را دارند. همکاران ما می توانند با تعویض لامپ یا بررسی سیستم برق رسانی یخچال، مشکل یاد شده را رفع کنند.

شما زمانی احساس نیاز به خدمات تعمیر یخچال سینجر خواهید کرد که شاهد بالا رفتن آمپر و برفک زدن کمپرسور و لوله مکش یخچال تان باشید. ایراد یاد شده می تواند دردسرهای بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل بلافاصله بعد از مشاهده ی چنین ایرادی سریعا با ما در ارتباط باشید. خرابی های اساسی در:

 • برد الکترونیکی
 • کمپرسور
 • دیفراست
 • و تمام شدن گاز یخچال

 از مهمترین دلایلی هستند که سبب بالا رفتن آمپر و برفک زدن کمپرسور می شوند.

در برخی از مواقع شاهد افزایش صدای فن یخچال فریزر سینجر هستیم که این امر می تواند آرامش افراد خانه را نیز بر هم بزند. اگر صدای فن افزایش یافته است بدانید که فن کندانسور دستگاه تان خراب شده و بایستی در اسرع وقت اقدام به تعمیر آن نمایید. لازم به یادآوری است که همکاران و تعمیرکاران ما تجربه ی بسیار زیادی را در خصوص تعمیرات فن موتور یخچال فریزر سینجر دارند و می توانند بی نظیرترین خدمات را ارائه دهند.

تعمیرکار ما می تواند فعالیت بی نظیری را در خصوص سرویس فن و کندانسور یخچال سینجر ارائه دهند. شما نیز می توانید در صورت مواجه شدن با خرابی فن یا کندانسور یخچال خود، سریعا با بهترین و معتبرترین شرکت های خدماتی در خصوص تعمیرات یخچال سینجر در ارتباط باشید. فراموش نکنید که قیمت قطعات یاد شده بسیار گران می باشند، بنابراین همکاران ما به دنبال تعمیر فن و کندانسور معیوب یخچال سینجر شما هستند و می توانند به سادگی قطعات یاد شده را مورد تعمیر قرار دهند.

علت اصلی بسیاری از خرابی های یخچال فریزرهای سینجر را تمام شدن شارژ گاز آنها شکل داده است. همین امر نیز سبب می شود که افراد به دنبال اخذ و دریافت خدمات تعمیر یخچال سینجر باشند. شما می توانید برای شارژ گاز یخچال فریزر سینجر خود در تهران، با تعمیرکاران ما در ارتباط باشید و در اسرع وقت یخچال خود را مورد شارژ قرار دهید. برای این منظور می توانید با یکی از شماره های وب سایت ما تماس برقرار نموده درخواست خود را به ثبت برسانید. همچنین برای دانستن علت خالی شدن گاز یخچال می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.

در مبحث مربوط به خرابی یخچال فریزرهای سینجر، می توان به عدم بسته شدن درب دستگاه اشاره کرد. مهمترین آیتم هایی که سبب خرابی یاد شده می شوند عبارتند از:

 • سنگین بودن وزن مربوط به درب دستگاه
 • خرابی و فرسودگی لاستیک درب یخچال
 • تراز نبودن محل قرارگیری مربوط به یخچال و غیره.

 در بسیاری از مواقع شما می توانید ایراد یاد شده را خودتان در منزل رفع نمایید. البته در صورت عدم رفع مشکل مذکور، می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

یخچال فریزرهای سینجر بعد از گذشت زمان با یکسری از مشکلات جدی روی به روی می شوند. یکی از این مشکلات را ضعیف شدن موتور یخچال های یاد شده شکل داده است. توجه داشته باشید که کوچکترین خرابی مربوط به موتور دستگاه می تواند عملکرد دستگاه یاد شده را با مشکل مواجه سازد. همکاران ما به کمک تجهیزات مدرن در اختیار خود، می توانند ایراد موتور را شناسایی نموده و آن را مورد تعمیر قرار دهند. بنابراین با خیال آسوده مشکلات یخچال سینجر خود را به دست تعمیرکاران ما بسپارید.

بسیاری از افرادی که با شرکت خدماتی ما تماس می گیرند، اظهار می کنند که بدنه یخچال سینجر برق دارد. این امر می تواند مشکلات خطرناک بسیار متعددی را به دنبال داشته باشد. خرابی مربوط به سیم پیچی داخلی دستگاه و خرابی برد الکترونیک می توانند اصلی ترین علت برق داشتن بدنه یخچال باشد. متخصصان ما می توانند با توجه به دانش و تخصص خود ایراد مذکور را در زمان کوتاهی شناسایی نموده و آن را رفع کنند. بنابراین در اسرع وقت بعد از مشاهده ی چنین ایرادی با ما در تماس باشید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال سینجر

تعمیر یخچال سینجر از مهمترین وظایف مربوط به سرویسکاران ما می باشد. با این حال توصیه می شود که همیشه به یکسری از مهمترین آیتم ها توجه نمایید و به شکل ایده آل از یخچال Sinjer خود استفاده نمایید. از مهمترین این آیتم ها می توان به گزینه های ذیل اشاره کرد:

– حتما از تراز بودن محل قرارگیری یخچال خود مطمئن باشید.

– سرویس های دوره ای یخچال فریزر خود را به هیچ عنوان فراموش نکنید

– تعمیرات یخچال سینجر و سرویس های مربوط به آن را به دست تعمیرکاران حرفه ای بسپارید.

استفاده و نگهداری از یخچال سینجر

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال سینجر»

 1. مینا موسوی

  ما حدودا هفت ساله یخچال فریزر سینجر داریم. یه مدته که یخچال خوب خنک نمیکنه و موتور هم خیلی صدا میده. ممکنه موتور یخچال خراب شده باشه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. گاهی اوقات، بعد از خاموش شدن کمپرسور، لوله مکش گرم می‌شود. همچنین فشار در قسمت مکش بالاست و دستگاه سرد نمی‌کند. صدای موتور و کمپرسور هم غیرطبیعی است. ایراد در این مواقع، ضعیف شدن کمپرسور و افت فشار آن است. ممکن است دلیل این امر، گشاد شدن سیلندر است. برای رفع این مشکل نیز باید موتور کمپرسور تعویض شود. پس از این کار، گاز دستگاه را باید شارژ مجدد کرد. برای راهنمایی بیشتر با تکنسین یخچال فریزر سینجر در تماس باشید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. احتمالا مشکل خاصی وجود نداشته باشد، فقط کافی است لامپ یخچال خود را عوض کنید. برای عیب یابی یخچال سینجر با تکنسین های ما تماس بگیرید.

 2. با عرض سلام و خسته نباشید. یخچال سینجر ما چند وقته برفک میزنه. ایرادش چیه؟ شما کار تعمیر یخچال سینجر انجام میدین؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. اگر یخچال سینجر شما برفک می زند، کافی است در مرحله اول لاستیک درب یخچال سینجر خود را چک نمایید. سنسور یا ترموستات در مدل های الکترونیکی و مکانیکی هم باید چک شود. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال فریزر سینجر در اس پی یار تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   مشکل اتومات نشدن یخچال سینجر میتواند از موارد زیر ناشی شود:
   1.ترموستات یخچال سینجر تنظیم نیست.
   2.سیستم دیفراست دائم در مدار است.
   3.لاستیک در یخچال سینجر معیوب است.
   4.گاز یخچال سینجر کم است.
   5.فن یخچال سینجر خراب است.
   6.مقدار برفک در اواپراتور بسیار زیاد است.
   اگر دستگاه شما همچنان اتومات نمی کند با نمایندگی تعمیر یخچال سینجر در اس پس یار (۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 3. سلام. من چند ساله یخچال فریزر سینجر دارم و خیلی راضیم. چند روزه قسمت فریزر درست کار می‌کنه اما دمای یخچال بالاست. نمیدونم مشکلش کجاس. شما تعمیر یخچال سینجر انجام میدین؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. یکی مواردی که باعث می‌شود تا نیاز به تعمیر یخچال سینجر خود داشته باشید، افزایش دمای یخچال است. البته دمای فریزر مناسب است. در این صورت، کانال هوا یا دریچه تنظیم آن بسته شده است. هنگامی که هوا به خوبی گردش نکند، این مشکل پیش می‌آید. کانال هوا، دریچه آن، واشر و هر موردی را که به گردش هوا در یخچال ربط دارد، بررسی کنید. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سینجر در اس پی یار تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس