یخچال

تعمیر یخچال فیلور

تعمیر یخچال فریزر فیلور

یکی از معروف ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار را یخچال فریزر فیلور شکل داده است. یخچال های یاد شده با گذشت زمان و استفاده نادرست کاربران، دچار یک سری از خرابی ها می شوند. بنابراین شما بایستی با معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال فیلور در ارتباط بوده و درخواست کمک نمایید. همچنین فراموش نکنید که یکی از بهترین نمایندگی در این زمینه را شرکت خدماتی اس پی یار شکل داده است که تعمیر یخچال آن تجربه ی بسیار زیادی را در این زمینه دارند.

یکی از اساسی ترین و مهمترین دغدغه های مربوط به کاربران را نحوه تماس با بهترین نمایندگی تعمیر یخچال فیلور شکل داده است. شما می توانید اسم شرکت خدماتی ما را به خاطر بسپارید و شماره تلفن های ما را نیز در دفترچه تلفن خود یادداشت کنید. بی شک در میان شرکت های خدمات تعمیرات philver، شرکت اس پی یار یکی از معتبرترین و بهترین شرکت های خدماتی می باشد. مجموعه ما توانسته است رضایت مشتریان وفادار خود را به دست آورد. دلایل انتخاب اس پی یار در ادامه کامل توضیح می دهیم.

چرا اس پی یار بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال Philver است؟

اکنون که با بهترین شرکت و نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور از نزدیک آشنا شدید، بد نیست که در مورد مهمترین خدمات ارائه شده در شرکت اس پی یار نیز اطلاعاتی را به دست آورید. مهمترین خدمات عرضه به مصرف کنندگان از سوی شرکت مذکور عبارتند از:

 • ارائه خدمات در محل
 • اعزام تیم حرفه ای به محل
 • ارائه فاکتور خرید قطعه جدید
 • ارائه گارانتی برای قطعات جدید و تعمیرات صورت گرفته
 • داشتن تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای
 • داشتن سابقه ی بی نظیر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی.

داشتن بهترین تعمیرکاران یخچال فیلور

وجود تعمیرکار حرفه ای یخچال فیلور در اس پی یار باعث تمایز ما با دیگر همکاران در این حوزه شده است. تعمیرکاران ما دوره های آموزشی و تعمیراتی را سپری نموده اند. از مهمترین ویژگی های مربوط به آنها می توان به مواردی از جمله داشتن:

 • روحیه تیمی بالا
 • سرعت عمل بالا
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتریان خود
 • داشتن رفتار خوب
 • دقت بسیار بالا
 • دوره های گذرانده در خصوص تعمیر یخچال فیلور
 • منظم بودن آنها اشاره کرد.

تعمیر قطعات یخچال فیلور نه فقط تعویض آن

بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور جایی است که قطعات شما را تعمیر کنند نه تعویض. اس پی یار جایی که تمام تلاش خود را میکند تا تمامی قطعات مورد نیاز را تعمیر کند تا با این اقدام باعث کاهش هزینه های تعمیر شما شود. این ویژگی از مهمترین ویژگی های ما می باشد.

اگر یخچال شما نیاز به تعمیر دارد با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما حل شود.

تعمیر فوری یخچال فیلور

تعمیر فوری و سریع یخچال فیلور یکی از مهمترین خصوصیات مربوط به همکاران ما در اس پی یار می باشد. چرا که ما به خوبی می دانیم مشتریان به دنبال اخذ خدمات باکیفیت و سریع هستند. همین امر نیز سبب شده تا تعمیرکاران ما ویژگی یاد شده را در خود پرورش دهند. کمتر شرکت خدماتی را می توانید پیدا کنید که باکیفیت ترین و سریع ترین خدمات را در آن واحد ارائه دهند. این امر یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت ما می باشد.

مشاوره رایگان کارشناسان 

اخذ و دریافت مشاوره ی رایگان در از تکنسین یخچال فیلور جزو موضوعاتی می باشد که امروزه بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. چرا که از این طریق می توانند اطلاعات و توصیه های بسیار مهمی را به دست آورند. همچنین فراموش نشود که همکاران ما در حین ارائه مشاوره های رایگان، نکات مهم و ضروری را در خصوص راهنمای استفاده از یخچال فریزر فیلور را بازگو می کنند. بنابراین جهت اخذ مشاوره رایگان این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

تعمیر یخچال فیلور همراه با گارانتی 

برخی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های خدماتی، تعمیرات خود را گارانتی می کنند. بدون شک شرکت خدماتی ما نیز برای تک تک مشتریان خود، ضمانت نامه یاد شده را ارائه داده و سعی میکند تا خشنودی و رضایت کامل مراجعه کنندگان خود را به دست آورد. شما هم می توانید با کمترین هزینه های ممکن بهترین و بی نظیرترین خدمات مربوط به تعمیرات یخچال فریزر فیلور را دریافت نمایید و بار دیگر از یخچال خود استفاده کنید. 

نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در تهران

تعمیر یخچال فیلور در تهران یکی از مهمترین موضوعاتی است افرادی که قصد دارند تا با معروف ترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر Philver در تهران آشنا شوید، می توانید این فرصت ارزنده را از دست ندهید. همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید از تمام محله های تهران و اطراف آن با اس پی یار در ارتباط باشید. همکاران ما به شکل سیار در جای جای شهر تهران آماده ارائه خدمات هستند.

تعمیر یخچال فیلور در شمال تهران

بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در شمال تهران را شرکت پیش روی شما شکل داده است که شما می توانید با توجه به نوعی خرابی یخچال خود، با همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین در نظر بگیرید که نمایندگی اس پی یار توانسته شعب مختلفی را در سراسر شهر تهران افتتاح نموده و خدمات گسترده و بی نظیر خود را ارائه دهد. فراموش نشود که ما در این مجموعه می خواهیم بی نقص ترین خدمات تعمیرات یخچال Philver را ارائه دهیم.محله هایی که در منطقه شمال تهران پوشش می دهیم شامل:

شمال تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نیاوران
پاسداران
فرمانیه
ازگل
تجریش
ارتش
زعفرانیه
قیطریه
قلهک
میرداماد
جردن
نوبنیاد
شریعتی
هفت تیر
یوسف آباد
سهروردی
اختیاره
چیذر
ظفر
دزاشیب

اعزام تعمیرکار یخچال فیلور به مرکز تهران

برخی از کاربران ما از نقاط و مناطق مرکزی شهر تهران با ما در تماس بوده و درخواست تعمیر یخچال فیلور خودشان را ثبت می کنند. بنابراین هیچ گونه نگرانی را در خصوص نحوه ی دسترسی به تعمیرکاران ما را نداشته باشید. چرا که همکاران ما به شکل حرفه ای سعی دارند تا در کمتر از یک ساعت به محل مدنظرتان اعزام شده و ایرادات یخچال تان را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. البته پیشنهاد می گردد که آدرس محل زندگی خود را نیز با دقت وارد نمایید. محله هایی که در منطقه مرکزی پوشش می دهیم شامل:

مرکز تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
منیره
جهاد
کریمخان
عباس آباد
استاد معین
انقلاب
فردوسی
پانزده خرداد
لاله زار
سنگلج

مرکز عیب یابی یخچال فیلور در غرب تهران

معروف ترین نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در غرب تهران را نیز باز شرکت خدماتی ما شکل داده است. افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند می توانند در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی در یخچال فریزر فیلور خود، سریعا درخواست تعمیرات مدنظرشان را ثبت کنند. از سوی دیگر یخچال های برند یاد شده از کیفیت طراحی و ساخت بالایی برخوردارند، بنابراین خرابی این محصولات به ندرت اتفاق می افتد مگر اینکه کاربران به شکل صحیح از آن استفاده نکرده باشند. محله های تحت پوشش در جدول زیر بیان شده است.

غرب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
سعادت آباد
شهرک غرب
پونک
باغ فیض
شهران
ستارخان
صادقیه
گیشا
اکباتان
سردارجنگل
کاشانی
المپیک
آزادی
درکه
تهرانسر

نمایندگی تعمیرات یخچال فیلور در شرق تهران

دریافت خدمات مربوط به تعمیر یخچال فیلور در شرق تهران یکی از پرطرفدارترین خدمات عرضه شده از سوی شرکت اس پی یار می باشد. همکاران ما با گذراندان دوره های آموزشی مختلف و در اختیار داشتن ابزارهای تعمیرات مدرن، سعی خواهند کرد که رضایت و خشنودی شما را به دست آورند. همچنین هزینه های ایاب و ذهاب همکاران ما بسیار مناسب بوده و شما می توانید هزینه های پایینی را بابت آن پرداخت کنید. لازم به یادوری است که تمام تعمیرات توسط اس پی یار گارانتی میشود و از این جهت جای نگرانی وجود ندارد. کافی است هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال امرسان
شرق تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
تهرانپارس
حکیمیه
رسالت
هفت حوض
سراج
دلاوران
شمیران نو
هنگام
هنگام
نارمک
مجیدیه
بهار
سبلان
دردشت
نظام آباد
علم و صنعت
پیروزی
مدنی
امام حسین
تهران نو

تعمیرگاه مرکزی یخچال فیلور در جنوب تهران

تعمیر یخچال فیلور در جنوب تهران از دیگر خدمات مجموعه اس پی یار می باشد. ما بهترین بهترین تعمیرکاران را در نزدیکی محله شما در جنوب تهران را در کمترین زمان ممکن ارسال کنیم. زمانی که با خرابی مواجه شدید،بهتر است که سریعا با شرکت ما تماس گرفته و درخواست تعمیرات مدنظر تان را به ثبت برسانید. محله های جنوب شهر که در کمترین زمان ممکن نیرو اعزام می کنیم شامل موارد زیر میشود.

جنوب تهران
Table Header Table Header Table Header Table Header
نازی اباد
کیان شهر
شوش
نازی آباد
میدان خراسان
خاوران
صفا
مشیریه
شهرری
خزانه
افسریه
یاخچی آباد
امام زاده حسن
عبدل آباد
شهرک فردوس

اعزام تعمیرکار یخچال فیلور به منزل

تعمیر یخچال فیلور در منزل از مهمترین گزینه هایی می باشد که بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند. چرا که به خوبی می دانند دریافت خدمات مدنظرشان در محل می تواند به نفع آنها باشد. ارائه تعمیرات یخچال فریزرهای فیلور در منزل یکی از بارزترین خدمات موجود در شرکت خدماتی ما می باشد. به همین دلیل شما می توانید به راحتی و در زمان کوتاهی ایراد یخچال فیلور خود را رفع نموده و بار دیگر بهترین استفاده را از یخچال فریزر خود داشته باشید. از مزایای این ویژگی میتوان به:

خدمات تعمیرات یخچال در منزل
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • جلوگیری از آسیب دستگاه به خاطر حمل و نقل
 • حضور خودتان در حین تعمیر

آیا تعمیرات یخچال فیلور در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

توصیه می کنیم که تحت هیچ شرایطی در منزل تان اقدام به تعمیر یخچال فیلور (Philver)خود ننمایید. برخی از قطعات مربوط به یخچال های یاد شده از ساختار بسیار حساسی برخوردارند. ممکن است شما به شکل ناخواسته آسیب هایی را به قطعات حساس وارد کنید. در این صورت مجبور خواهید بود هزینه های مضاعفی را بابت رفع مشکلات یخچال فریزر فیلور خود پرداخت کنید. شما می توانید در صورت مشاهده مشکلی در عملکرد دستگاه خود سریعا با شرکت اس پی یار در ارتباط باشید.

با سرویس یخچال فیلور مانع از تعمیر زود هنگام شوید

برخی از افراد بر این باورند که یکی از مهمترین راه های مربوط به استفاده صحیح دستگاه، سرویس یخچال فیلور به صورت مرتب شکل داده است. البته در نظر بگیرید که تعمیر یخچال فیلور نیز یکسری از مهمترین هزینه ها را به دنبال دارد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که در زمان های مشخص شده یخچال فریزر فیلور خود را مورد سرویس قرار دهید. چرا که در این صورت نیاز کمتری را به تعمیرات یخچال فیلور پیدا خواهید کرد و می توانید با خیال راحت از دستگاه خود استفاده کنید.

سرویس یخچال فیلور

چه مواردی در سرویس یخچال فیلور انجام میشود؟

همکاران و تکنسین های ما می توانند خدمات بی نظیری را در خصوص سرویس یخچال فیلور و تعمیر آن ارائه دهند. بنابراین شما می توانید جهت سرویس دستگاه خود با ما در ارتباط باشید. از سوی دیگر در حین فرایند سرویس به آیتم های زیادی توجه می شود که از مهمترین آنها می توان به:

 • بررسی سلامت چراغ دستگاه
 • کنترل دمای مربوط به موتور
 • بررسی تراز بودن یخچال فیلور
 • بررسی فاصله دستگاه از دیوار و سقف
 •  بررسی نوار لاستیکی دور درب و غیره اشاره نمود.

تعمیر قطعات یخچال فیلور

تعمیر قطعات یخچال فیلور(Philver) مربوط به آن قطعا به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد. بنابراین شما هم یخچال فریزر خود را به دست تعمیرکاران حرفه ای در این زمینه بسپارید. چرا که در غیر این صورت ممکن است ایراد دستگاه تان به نحوه احسن رفع نشود. همچنین سرویسکاران و تعمیرکاران شرکت اس پی یار توانسته اند با فراگیری دانش تعمیر قطعات یخچال فیلور، عملکرد بی نظیری را از خود نشان دهند. اگر به دلیل عمق خرابی، قطعه قابل تعمیر نبود؛ جای نگرانی نیست زیرا ما تمامی قطعات اصل را برای تعویض داریم و بدین جهت تمامی آنها را گارانتی نیز می کنیم.

هزینه تعمیر یخچال فیلور

هزینه تعمیرات یخچال فیلور

هزینه های مربوط به تعمیر یخچال (Philver) چقدر می باشد؟ آیا می توان با حداقل بودجه ی در اختیار خود، یخچال فریزر فیلور خود را مورد تعمیر قرار داد؟ در پاسخ به این سوال ها می توان گفت هزینه های متعلق به تعمیرات یخچال فریزرهای فیلور بسیار مناسب می باشد. البته کارشناسان ما پس از بررسی وضعیت و خرابی یخچال تان می توانند اطلاعات کاملی را در خصوص میزان هزینه های تعمیرات دستگاه تان ارائه دهند. با این حال تعرفه های مربوط به دستمزد سرویسکاران ما بسیار مناسب می باشد و عوامل زیر در تعیین آن دخیل می باشد.

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • تعمیر یا تعویض قطعه
 • استفاده از قطعات اورجینال یا فیک

مراحل تعمیر یخچال فیلور

شما بایستی به یکسری از مهمترین مراحل و گام ها توجه لازم را داشته باشید. چرا که در این صورت می توانید به سرعت درخواست تعمیرات مدنظرتان را به ثبت رسانده و ایراد یخچال خود را برطرف کنید. از مهمترین گام های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر فیلور می توان به:

 • تماس با نمایندگی
 • ثبت درخواست تعمیرات
 • اعزام کارشناسان
 • عیب یابی
 • تعمیر قطعات مربوط به یخچال و تست آن اشاره کرد.

1-تماس با نمایندگی

اولین و نخستین مراحل مربوط به تعمیر یخچال فیلور را تماس با بهترین و معتبرترین نمایندگی شکل داده است. بهترین زمان جهت تماس با نمایندگی یاد شده زمانی می باشد که شما متوجه خرابی و ایراد یخچال خود باشید. در این صورت می توانید سریعا با شرکت خدماتی ما در ارتباط بوده و شرح کوتاهی از وضعیت یخچال تان را بیان کنید. همکاران و کارشناسان ما بلافاصله بعد از دریافت پیام شما می توانند آماده ی اعزام باشند. کافی است با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲ تماس بگیرید.

2-ثبت درخواست تعمیرات

ثبت درخواست تعمیرات یخچال فیلور مهمترین اقدامی می باشد که بایستی توسط کاربران و مراجعه کنندگان انجام شود. برای ثبت حتما جزئیات لازم را دربارهی مشکل یخچال فیلور بیان کنید تا تعمیرکار مربوطه را اعزام کنیم. همچنین شما می توانید به دو روش مختلف و متفاوت درخواست مدنظرتان را به ثبت رسانده و صبورانه منتظر همکاران ما باشید. روش آنلاین یکی از سریع ترین و راحت ترین روش های مربوط به ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریزر فیلور می باشد. شما نیز از طریق همین روش درخواست تان را ثبت کنید.

3-اعزام تعمیرکار یخچال فیلور در محل

اعزام تعمیرکار یخچال فیلور به محل یکی از مهمترین مراحلی می باشد که بایستی به آن توجه ویژه ای را داشت. چرا که تعمیرکاران ما به شکل گروهی به منزل کاربران اعزام شده و سعی دارند تا بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهند. اصلی ترین نقطه قوت ما در این مجموعه را داشتن تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه شکل داده است. بنابراین بدون هرگونه دغدغه یا شکی می توانید تعمیرات یخچال فریزر برند فیلور خود را به دست همکاران کاربلد ما بسپارید. در نظر بگیرید که اعزام تیم تعمیرات به محل در کمتر از چند ساعت صورت خواهد گرفت، بنابراین با حوصله منتظر همکاران ما باشید.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال پارس

4-عیب یابی یخچال فیلور

حساس ترین و شاید هم سخت ترین مرحله عیب یابی یخچال فیلور می باشد. در این مرحله همکاران و سرویسکاران ما با دقت بسیار بالایی ایراد و مشکل یخچال شما را مورد بررسی قرار می دهند. همچنین در این راستا از ابزارها و تجهیزات متعددی نیز استفاده می کنند. البته در نظر داشته باشید که دلایل برخی از خرابی های مربوط به یخچال فریزرهای یاد شده بسیار راحت می باشد و تعمیرکاران ما می توانند به سرعت آن را شناسایی کنند.

5-تعمیر و تعویض قطعات یخچال فیلور

اکنون که همکاران ما عیب مربوط به یخچال فریزر شما را پیدا کرده اند می توانند دست به کار شده و اقدام به تعمیر دستگاه شما نمایند. همچنین همکاران ما در گام اول سعی دارند تا قطعات معیوب یخچال فریزر شما را مورد تعمیر قرار دهند. این در حالی است که برخی از قطعات یخچال ها قابلیت تعمیر را ندارند که در چنین حالتی همکاران ما بایستی از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر استفاده کنند تا بار دیگر یخچال تان عملکرد واقعی خود را به دست آورد.

6-تست و تحویل دستگاه

تعمیر یخچال فیلور مراحل متعددی را به خود اختصاص داده است که از آخرین و مهمترین این مراحل می توان به تست و تحویل آن اشاره کرد. همکاران ما بعد از اتمام کار خود می توانند دستگاه شما را مورد تست قرار داده و از سالم بودن آن اطمینان حاصل می کنند. در حین تحویل دستگاه خود نیز بهتر است که درخواست گارانتی و فاکتور داشته باشید. چرا که تعمیرکاران ما موظف هستند تا فاکتور و برگه ی گارانتی تعمیرات را در محل صادر کنند.

عیب یابی و تعمیرات یخچال فیلور

تعمیر و عیب یابی یخچال فیلور کار ماست و شما می توانید برای بهره مندی از این خدمات فوق العاده، فرصت را از دست نداده و همین حالا درخواست خود را به ثبت برسانید. یخچال های برند فیلور در برخی از مواقع یکسری از ایرادها و خرابی هایی را از خود نشان می دهند. البته هر یک از خرابی های مربوط به دستگاه مذکور دلایل متعددی را می توانند داشته باشند. توصیه می گردد که با تک تک مهمترین ایرادات مربوط به یخچال فریزر فیلور از نزدیک آشنا شوید.

عیب یابی یخچال فیلور

در برخی از مواقع یخچال فریزر فیلور خنک نمی کند و این مورد می تواند دردسرهای زیادی را برای افراد به وجود آورد. مهمترین دلایل بروز چنین ایرادی عبارتند از:

 • مشکل در دمپر کنترل هوا
 • خرابی برد کنترل دما
 • خرابی مربوط به ترمیستور
 • خرابی مربوط به هیتر دیفراست
 • خرابی مربوط به موتور فن.

اگر در تهران ساکن هستید، تعمیرکاران ما می توانند با توجه به دانش و تجربه ی خود، در زمان کمتری عیب یابی لازم را انجام داده و مشکل دستگاه را رفع کنند. برای جلب اعتماد شما عزیزان تمامی خدمات توسط نمایندگی ما گارانتی مشود و جای نگرانی ندارد.

روشن نشدن یخچال فریزر فیلور یکی از مهمترین مشکلات مربوط به دستگاه های یاد شده می باشد. شما دلایل این مشکل و ایراد را می توانید در:

 • سیم برق یخچال
 • پریز برق
 • برد الکترونیکی
 • استارت یخچال بررسی کنید.

همکاران ما بعد از بررسی پریز و سیم برق یخچال شما، قطعات داخلی یخچال تان را مورد بررسی قرار می دهند تا از این طریق عیب یابی لازم را انجام داده و بتوانند خدمات بی نظیری را برای شما به ارمغان آورند.

عدم بسته شدن درب یخچال فیلور از شایع ترین خرابی های مربوط به دستگاه های یاد شده می باشد. علت چنین مشکلی را

 • تراز نبودن
 • معیوب بودن لاستیک دور درب
 • چیدمان نادرست مواد غذایی در آن و غیره شکل داده است.

شما می توانید با رعایت برخی از نکات، ایراد یاد شده را رفع نموده و با خیال آسوده از یخچال در اختیارتان استفاده نمایید.

روشن نشدن چراغ یخچال فیلور یکی از نادرترین خرابی های مربوط به یخچال های برند یاد شده می باشد. این ایراد می تواند دلایل بسیار مختلفی را نیز داشته باشد. از مهمترین این دلایل می توان به:

 • عدم بسته شدن درب
 • خراب شدن لامپ
 • بروز یکسری از خرابی ها در سیستم برق رسانی
 • سوختن خازن
 • خرابی سوئیچ درب و غیره اشاره نمود.

همکاران ما به کمک ابزارآلات در اختیار خود می توانند به راحتی ایراد مذکور را رفع کرده و از این طریق رضایت مشتریان خود را به دست آورند.

عدم کار کردن دستگاه می تواند یکی از شایع ترین خرابی های مربوط به یخچال فریزرهای فیلور باشد. البته در چنین حالتی می توانید از خدمات تعمیر یخچال فیلور بهره مند شوید. اصلی ترین دلایل بروز چنین خرابی را بایستی در:

 • تنظیمات دماسنج
 • کویل کندانسور
 • اورلود کمپرسور
 • تراز بودن
 • اندازه فضای میان آن و دیوار مورد بررسی قرار داد.

توصیه می گردد که دستگاه از دیوار و سقف آشپزخانه فاصله ی استانداردی را داشته باشد. همکاران ما می توانند بهترین توصیه ها را در این زمینه ارائه دهند.

بیش از حد کار کردن موتور یخچال عمر مفید آن را کاهش می دهد. پس در صورت بروز این مشکل سریعا با نمایندگی تماس بگیرید. این مشکل میتواند به خاطر ایراد در:

 • میزان شارژ گاز
 • خراب بودن سنسور
 • خرابی برد الکترونیکی
 • خرابی ترموستات
 • نرسیدن دما به حد نرمال و ایده آل خود

از مهمترین دلایلی هستند که سبب می شوند موتور یخچال بیش از حد معمول کار کند. در چنین حالتی همکاران متخصص ما موظف هستند که تک تک دلایل گفته شده را با دقت مورد بررسی قرار دهند و بعد از عیب یابی لازم، تعمیرات مورد نیاز را انجام دهند.

در بعضی از مواقع کاربران نیاز مبرمی را به تعمیر یخچال فیلور پیدا می کنند. چرا که آن مواد غذایی را به خوبی منجمد نمی کند. این امر نیز سبب فاسد شدن برخی از مواد غذایی می شود. وجود اختلالات در:

 • عملکرد دیفراست
 • خرابی فن
 • خرابی احتمالی کمپرسور
 • خرابی ترموستات
 • خالی شدن گاز

از مهمترین دلایل مربوط به بروز مشکل یاد شده می باشند. جهت عیب یابی چنین ایرادی می توان از دانش و تجربه سرویسکاران اس پی یار بهره مند شد.

بدون تردید خرابی مربوط به:

 • برد کنترل دما
 • فن اواپراتور
 • موتور فن و غیره

از مهمترین آیتم هایی هستند که سبب می شوند مواد غذایی داخل آن به اندازه کافی سرد نشوند. بسیاری از افراد با چنین مشکلی درخواست خود را در نمایندگی ما ثبت می کنند. همکاران ما سعی دارند تا در صورت مشاهده چنین مواردی مشاوره های رایگان خود را ارائه دهند. البته در برخی از موارد نیز مجبور می شوند به محل اعزام شده و تعمیرات یخچال فیلور را از نزدیک مورد کنکاش قرار دهند.

نشتی آب از قسمت آبریز یکی از ایرادهایی می باشد که به دنبال خود تعمیر یخچال فیلور را نیاز خواهد داشت. این امر به دلیل:

 • شکستگی قسمت آبریز
 • خرابی مربوط به لوله های آب
 • اختلالات در عملکرد دیفراست و غیره می باشد.

در چنین وضعیتی سرویسکاران ما با دقت و وسواس بالایی قسمت های مختلف آبریز و لوله های آب مربوط به یخچال تان را مورد بررسی قرار می دهند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن عیب یابی لازم را انجام دهند.

پیشنهاد مطالعه برای   تعمیر یخچال آدمیرال

علت دیر یخ زدن آب در قسمت جایخی یخچال فریزر فیلور جزو کمیاب ترین خرابی های مربوط به این دستگاه می باشد. در چنین حالتی توصیه می شود که سنسورهای مربوط به دیفراست و فن را مورد بررسی قرار دهید. همچنین شما می توانید با انجام سرویس های دوره ای، مشکلات یخساز را به راحتی رفع کنید. فراموش نشود که اهمیت یخسازها در فصل گرما بسیار بالا بوده و بایستی در اسرع وقت ایراد یاد شده را رفع نمایید.

تعمیرکاران ما در وب سایت پیش روی شما به دنبال عرضه خدمات مربوط به تعمیر یخچال فیلور هستند. ممکن است در بعضی از مواقع یخساز یخچال یاد شده یخ مورد نیاز را تولید نکند. این امر را با عنوان خرابی یخساز می شناسیم و دلایل زیادی دارد مانند:

 • تعمیرات یخچال فیلور به خاطر غیر فعال بودن یخساز
 • تنظیم نبودن دما
 • مسدود بودن مسیرهای آب به یخساز
 • وجود مقداری برفک در یخساز و غیره

از مهمترین دلایل این مشکل می باشند. جهت رفع آن نیز بایستی سیستم مربوط به یخساز را با دقت مورد بررسی قرار داد.

در صورتی که با سر و صدای زیاد یخچال خود مواجه شدید، می توانید از باکیفیت ترین خدمات تعمیر یخچال فیلور بهره مند شوید. مهمترین دلایل مربوط به بالا بودن سر و صداها عبارتند از:

 • خراب بودن موتور فن
 • خرابی و شکستگی مربوط به پره های فن
 • خرابی مربوط به رولر و کمپرسور
 • تراز نبودن و شل شدن سیم پیچ کندانسور.

تعمیرکاران ما تک تک موارد گفته شده را مورد بررسی قرار داده و می توانند دلیل اصلی سر و صدای زیاد یخچال تان را پیدا نمایند.

در صورتی که یخچال فریزر فیلور شما هم برفک می زند، می توانید دلایل آن را در:

 • سنسور یخچال
 • هیتر دیفراست
 • لاستیک درب
 • دمای محیط اطراف
 • نوسانات برق شهری و غیره

بررسی کنید. در نظر داشته باشید که برفک زدن یخچال فریزر فیلور می تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود آورد. متخصصان ما با داشتن ابزارهای تعمیراتی در اختیار خود، می توانند در کمتر از چند دقیقه علت برفک زدن را مشخص کرده و آن را مورد رفع قرار دهند.

خرابی مربوط به کلید نمایشگر سبب می شود که برخی از کاربران به دنبال بهترین نمایندگی تعمیر یخچال فیلور باشند. در نظر بگیرید که این ایراد می تواند دلایل متعددی را داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به:

 • خرابی سوکت ها
 • خرابی برد الکترونیکی
 • مشکلات مربوط به خازن و رله
 • تغییرات ولتاژ برق

و غیره اشاره کرد. متخصصان ما در این زمینه حرفه ای هستند و می توانند بی نقص ترین خدمات را برای شما عزیزان عرضه نموده و کلید نمایشگر یخچال تان را به سرعت تعمیر کنند.

شما هم با همراهی ما می توانید بهترین خدمات تعمیرات یخچال فیلور را دریافت کنید. از سوی دیگر بوی بد یخچال مذکور و انتشار آن در محیط اطراف از مهمترین ایرادهای مربوط به دستگاه های یاد شده می باشد. پیشنهاد می شود که از قراردادن مواد غذایی فاسد در آن جلوگیری نمایید. همچنین به شکل مرتب با محلول های خوشبو کننده مورد شستشو قرار دهید. برخی از افراد جهت رفع چنین مشکلی از بوگیرهای یخچالی نیز استفاده می کنند.

لوله های پشتی نقش بسیار مهمی را در تامین سرمایش این دستگاه ها دارند. در برخی از مواقع شاهد یخ زدن لوله های پشتی یخچال هستیم. اصلی ترین دلایلی که سبب بروز چنین مشکلی می شوند عبارتند از:

 • خرابی تایمر دیفراست
 • خرابی ترموستات
 • خرابی هیتر دیفراست.

همکاران ما سعی دارند تا در گام اول قطعات یاد شده را مورد تعمیر قرار دهند. البته در صورت عدم تعمیر قطعات مذکور، دوستان ما مجبور هستند تا از قطعات جدید و اورجینال استفاده کنند.

مشکل دیگری که در یخچال فریزرهای فیلور مشاهده می شود، برق داشتن بدنه ی مربوط به این دستگاه ها می باشد. این مشکل می تواند بسیار خطرساز بوده و مشکلات زیادی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. به همین دلیل در حین مواجه شدن با چنین مشکلی حتما اتصالات بدنه و سالم بودن سیم های رابط را مورد بررسی قرار دهید. وجود برق در موتور نیز سبب بروز ایراد یاد شده می گردد به همین دلیل توصیه می شود که با احتیاط و دقت کافی عمل نمایید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال فیلور

نکات مهم در نگهداری یخچال فیلور

توصیه می شود که در حین استفاده از یخچال فیلور خود به آیتم ها و گزینه های ذیل توجه لازم را داشته باشید:

 • در صورت نیاز به تعمیر یخچال فیلور حتما با شرکت های معتبر و شناخته شده همراه با گارانتی در این زمینه تماس بگیرید.
 • توصیه می شود که از تراز بودن محل دستگاه خود مطمئن بوده و آن را به دور از نور خورشید مورد نصب قرار دهید.
 • در فصل های گرم و سرد دمای آن را تنظیم نموده و درب مربوط به آن را بی جهت باز و بسته نکنید.
 • از قرار دادن مواد غذایی زیاد جلوگیری کنید.
 • در حین پاک کردن آن، دستگاه را خاموش کنید.

سوالات متداول در مورد تعمیرات یخچال

هزینه تعمیر یخچال فیلور چقدر است؟

برای مطلع شدن از هزینه دقیق تعمیرات یخچال فیلور بهتر است با کارشناسان اس پی یار تماس برقرار کنید. در این راستا با گفتن نوع خرابی یخچال خود، کارشناسان ما هزینه های تعمیرات ارزیابی خواهند کرد.

چرا چراغ داخل یخچال فیلور روشن نمی شود؟

قطع بودن جریان برق، معیوب بودن سرپیچ لامپ، سوختن لامپ و ... از دلایل روشن نشدن چراغ داخل یخچال هستند.

چرا درب یخچال فیلور بسته نمی شود؟

معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال اصلی ترین دلیل بر بسته نشدن درب یخچال می باشد. 

چرا برفک یخچال فیلور زیاد است؟

اگر گرمای محیط بیش از حد باشد، سبب ایجاد برفک بیشتر در یخچال می شود. هم چنین بسته نشدن درب یخچال می تواند دلیلی بر برفک زدن بیش از حد یخچال باشد.

چرا یخچال فیلور زیاد صدا می کند؟

خراب بودن موتور فن تبخیر، وجود مشکل در پره فن های کمپرسور، تراز نبودن سطح زیر یخچال و ... از جمله دلایل ایجاد صدای بیشتر در یخچال فیلور می شوند.

دلیل نشتی یخچال فیلور چیست؟

مهمترین علت بر نشتی یخچال های فیلور، مسدود شدن لوله کندانسور یخچال بوده که سبب می شود تخلیه آب در ظرف زیر آن انجام نشود. به منظور برطرف کردن این مشکل با استفاده از یک وسیله با قابلیت خمیدگی، موادی که لوله را مسدود کرده است را می توان خارج کنید. 

دیدگاه (10)

 1. شهره

  20 تیر 1400 پاسخ

  سلام من یخچال فریزر فیلور دارم به شدت بدنش برق داره ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

  • پشتیبان اس پی یار

   20 تیر 1400 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   اگر برق ضعیفه مربوط به ارت هستش ولی اگر شدت برق زیاده باید تکنسین اعزام بشه و تمامی موارد و بررسی کنه.با کارشناسان تعمیرات یخچال فیلور ما تماس برقرار کنید تا مشکلتان را برطرف کنند (02191001912)

 2. خدایی

  4 آذر 1400 پاسخ

  سلام ما یخچالمون فیلوره من وسایلم داخل یخچالمون یخ میزنه میتونید کمکم کنید

  • پشتیبان اس پی یار

   4 آذر 1400 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   باید سنسور محیط بررسی بشه. برای ثبت درخواست میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال تماس بگیرید.

 3. خضرائی

  1 اسفند 1400 پاسخ

  سلام وقت بخیر ما یخچال فریزر فیلور داریم ،فریزر ما سرمای کمی دارد و یک صدای خفیف میدهد و چراغ مثلثی قرمز روشن میشود ایا امکان دارد که موتور فریزر ایراد پیدا کرده باشد در صورتی که موتور کار میکند

  • پشتیبان اس پی یار

   1 اسفند 1400 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   آلارم مثلث قرمز نشانگر عدم سرمای کافی می باشد . مشکل میتواند از یخ زدگی اواپراتور ، خرابی فن ، نشت گاز و یا خرابی کمپرسور می باشد. میتوانید برای راهنماییی بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید (02191001912)

 4. عاطفه

  9 تیر 1401 پاسخ

  سلام ما یخچالمون یکسره کار میکنه مشکلش از کجا میتونه باشه لطفا کمک کنید
  یخچال فیلور بالا پایین هستش

  • پشتیبان اس پی یار

   9 تیر 1401 پاسخ

   سلام دوست عزیز
   احتمالا اگر سیستم دیفراست داشته باشه به مشکل خورده باشه و یا از برد اصلی می‌تونه باشه. جهت اطمینان با مجموعه ما تماس بگیرید (02191001912).

 5. ناهید

  19 مرداد 1401 پاسخ

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه تعمیر یخساز یخچال فیلور چقدر میشه؟

  • پشتیبان اس پی یار

   19 مرداد 1401 پاسخ

   سلام کاربر گرامی
   وقت شما به خیر ,باید بررسی بشه و نسبت به مشکلی که داره هزینه تعمیر اعلام بشه میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تعمیرکاران یخچال فیلور ما تماس بگیرید(02191001912)

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.