خانه » تعمیر یخچال گلداستار
تعمیر یخچال گلداستار

تعمیر یخچال گلداستار

بازه قیمتی تعمیرات یخچال گلدستار

۳۰۰/۰۰۰ تا ۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان

فرم درخواست خدمات

"*" indicates required fields

نمایندگی تعمیر یخچال گلدستار Goldstar با استفاده از قطعات اصل و توسط تعمیرکاران و تکنسین های باتجربه انجام می‌شود. خدمات تعمیرگاه یخچال گلدستار با 1 سال گارانتی همراه است و در صورت خرابی مجدد، دستگاه به صورت رایگان تعمیر میگردد.

هزینه تعمیرات یخچال گلدستار

برخی از هزینه های تعمیر یخچال گلدستار به شرح زیر است:

قطعه خراب شدههزینه تعمیر یخچال گلدستار
هزینه تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال گلدستار380/000 – 3/500/000
هزینه تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر Goldstar420/000 – 1/250/000
قیمت تعمیرات ترموستات  یخچال گلدستار180/000 – 460/000
تعرفه تعمیر فن یخچال فریزر گلدستار180/000 – 850/000
هزینه تعمیر تایمر یخچال گلدستار220/000 – 470/000
قیمت تعمیرات لولای درب یخچال گلدستار120/000 – 180/000
تعرفه تعمیر اواپراتور یخچال فریزر گلدستار510/000 – 1/200/000
هزینه تعمیر آبسردکن یخچال گلدستار180/000 – 480/000
هزینه تعمیر  یخساز یخچال  Goldstar350/000 – 1/100/000
قیمت تعمیر سنسور دیفراست یخچال گلدستار350/000 – 750/000
تعرفه تعمیر رله اورلود یخچال گلدستار130/000 – 350/000

نمایندگی تعمیرات یخچال گلدستار در تهران

مجموعه تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار با داشتن سال ها تجربه در تعمیرات تخصصی و پرورش نیروهای کار آزموده در خدمت شما عزیزان است. از مهمترین خدمات اس پی یار در تعمیرگاه یخچال گلدستار عبارتند از:

 1. تعمیرکاران و تکنسین های کاربلد
 2. ارائه خدمات تعمیر یخچال Goldstar در محل
 3. ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار با کمترین هزینه های ممکن
 4. مشاوره رایگان
 5. ضمانت پس از تعمیر یخچال گلدستار

استفاده صحیح از یخچال گلدستار موجب افزایش کارایی دستگاه و همچنین طول عمر آن می‌شود. برای استفاده بهتر از یخچال میتوانید مطلب راهنمای یخچال گلدستار را بخوانید. 

 • تعمیرکاران باتجربه یخچال های گلدستار

تعمیرکاران و سرویسکاران ما تجربه ی بسیار زیادی را در زمینه رفع خرابی یخچال گلداستار دارند و می توانند باکیفیت ترین خدمات را در این حوزه برای شما به ارمغان آورند. 

 • تعمیر یخچال گلداستار در محل

تعمیر یخچال گلداستار در خانه می تواند مزایای بسیار زیادی را برای کاربران داشته باشد. مزایای تعمیر یخچال گلدستار در محل به شرح زیر هستند:

 • تعمیر در زمان سریع تر
 • انجام خدمات زیر نظر شما
 • تخفیفات ویژه و کاهش هزینه تعمیرات

برای درخواست خدمات تعمیر در محل تماس بگیرید.

 • تعمیر یخچال گلدستار با هزینه مناسب

قیمت تعمیرات یخچال گلدستار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران محاسبه میگردد و برای تمامی اقشار جامعه مناسب است.

از آنجا که تعرفه تعمیرات یخچال Goldstar به پارامترهای گوناگونی وابسته است و نمیتوان یک قیمت واحد برای آن تعیین کرد، بهتر است برای آگاهی از هزینه تعمیرات با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

 • مشاوره رایگان برای عیب یابی یخچال گلدستار

شما می توانید جهت اخذ مشاوره کارشناسان در خصوص نحوه ی دریافت خدمات تعمیر یخچال گلداستار با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید. جالب است بدانید که مشاوره های صورت گرفته در این زمینه رایگان هستند.

بنابراین هیچ گونه مبلغی را جهت دریافت مشاوره پرداخت نخواهید کرد. شما می توانید در حین برقراری تماس با دوستان ما، شرح مختصری از وضعیت و ایراد یخچال تان را بیان کنید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

تعمیر یخچال گلدستار

 • گارانتی تعمیرات یخچال گلداستار

تعمیر تخصصی یخچال گلداستار همراه با گارانتی های بلند مدت از مهمترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار بوده که شما نیز می توانید از چنین خدمتی بی بهره نمانید. این گارانتی به مدت یکسال می باشد.

مطالعه بیشتر: کاربران عزیز سایت اس پی یار، در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال سینجر نیز دارید، میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • کاهش در هزینه تعمیرات شما با تعمیر قطعات

توجه نمایید که امروزه با شرایط اقتصادی کنونی خرید قطعات یخچال فریزر گلداستار جدید به بودجه ی قابل توجهی نیاز دارد. به طوری که افراد ترجیح می دهند که تا جای امکان قطعات دستگاه تعمیر شوند نه تعویض. از این رو مجموعه اس پی یار باتوجه به سابقه و دانش تعمیرکار یخچال گلداستار؛ این اطمینان را به شما میدهد تمامی قطعات تا جای امکان تعمیر می شوند.

در صورتی که نیازمند تعمیر یخچال دیپوینت نیز هستید، با مجموعه خدماتی-آموزشی تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال گلدستار

اگر نیازمند تعمیرات یخچال بکو نیز هستید، هم اکنون با مرکز تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس حاصل فرمایید.

تخفیف ویژه تعمیرات
با درخواست تعمیرکار در محل تا 40 درصد در هزینه ها صرفه جویی نمایید

آموزش تعمیر یخچال گلداستار

بهتر است در حین مشاهده خرابی در دستگاه، قبل از تماس با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار ابتدا بدانید دلیل آن مشکل چیست و سپس درخواست کنید.

با این اقدام اگر ایراد یخچال دلیل ساده ای داشته باشد مانند تراز نبودن یخچال، ممکن است توسط خود شما حل شود.

بنابراین در ادامه این بخش همراه مجموعه اس پی یار باشید تا با برخی از مهمترین ایرادات این دستگاه آشنا شوید:

تعمیر یخچال گلدستار

کویل های کندانسور معمولاً در زیر یخچال قرار می گیرند. آنها گرما را با عبور مبرد از آنها دفع می کنند. اگر کویل های کندانسور کثیف باشند، گرما را به طور موثری دفع نمی کنند. با جمع شدن کثیفی روی کویل ها، کارایی یخچال کمتر می شود و باعث می شود یخچال برای خنک شدن بیشتر کار کند. اگر کویل ها به میزان قابل توجهی کثیف باشند، یخچال نمی تواند دمای مناسب را حفظ کند.

به طور کلی از مهمترین دلایلی که سبب بروز مشکل مذکور می شوند می توان به:

 • تنظیم نبودن دما
 • وجود یک مانع بر سر فن گردش
 • وجود مواد غذایی زیاد در یخچال و غیره اشاره کرد.

چندین دلیل ممکن برای عدم روشن شدن یخچال وجود دارد. در ادامه برخی از این دلایل را بررسی می‌کنیم:

منبع برق

ابتدا مطمئن شوید که یخچال به طور صحیح به منبع برق متصل شده است. بررسی کنید که سوکت برق فعال است و قطعه قابلمه‌ساز یا رله برق یخچال سالم است.

قطعات داخلی

یخچال دارای قطعات داخلی مختلفی مانند سنسورها، کنترل‌کننده‌ها و سوئیچ‌ها است. اگر یکی از این قطعات خراب شده یا عملکردشان نامناسب است، ممکن است یخچال روشن نشود. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید تا قطعه خراب را تعمیر یا تعویض کند.

مشکلات سیستم بسته‌شدن

بررسی کنید که آیا درب یخچال به درستی بسته شده است. بعضی از یخچال‌ها دارای سیستم بسته‌شدن هستند که در صورت عدم بسته شدن درب به درستی، یخچال را خاموش می‌کنند. همچنین مطمئن شوید که هیچ موانعی در مسیر درب وجود ندارد.

خطاهای الکترونیکی

در برخی مدل‌های پیشرفته یخچال‌ها، خطاهای الکترونیکی ممکن است باعث عدم روشن شدن یخچال شوند. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار مجاز یا خدمات پس از فروش تماس بگیرید تا خطای دقیق را تشخیص داده و رفع کنند.

اگر هیچ یک از راه‌حل‌های فوق به حل مشکل نیامدند، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید تا به شما راهنمایی دقیق‌تری بدهد و مشکل را بررسی کند.

علت برفک زدن یخچال

 1. محفظه های یخچال را خالی کنید و دکمه دما را روی گرم ترین حالت موجود تنظیم کنید. مطمئن شوید که حوله ای در دسترس دارید تا آب را جذب کند. تمام محفظه های شما باید قبل از تعویض مواد غذایی و تنظیم مجدد دما کاملاً خشک شوند.
 2. دماسنج داخل یخچال و فریزر خود را کنترل کنید. همیشه دمای یخچال شما باید بین 35 تا 42 درجه فارنهایت باشد. هر چیزی کمتر از این دماها می تواند باعث ایجاد یخبندان یا یخ شود.
 3. بررسی کنید که یخچال و فریزر شما خیلی به دیوار نزدیک نشده باشند، که می تواند گردش هوا را به دریچه ها قطع کند.
 4. به دنبال هر گونه لکه مرطوب یا یخ زدگی بر روی واشر  یا خرابی لاستیک دور درب یخچال خود باشید. اینها نشانه هایی هستند که ممکن است هوا در حال فرار باشد. در صورت نیاز می توانید به راحتی در چند مرحله ساده واشر یخچال  را تعویض کنید.
 5.  هر گونه آلودگی و زباله را از فن خنک کننده، دریچه ها و کویل های کندانسور خود تمیز کنید. آنها در پایین یا پشت واحد شما قابل دسترسی هستند و با دنبال کردن این مراحل می توان آنها را تمیز کرد.

مهمترین و اصلی ترین دلایلی که سبب برفک زدن می شوند عبارتند از:

 • خرابی ترموستات
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال یاد شده
 • شرایط نامساعد نصب دستگاه
 • خرابی المنت
 • خرابی های مربوط به برد فرمان

یخچالی که از پشت دستگاه صدا می دهد احتمالاً مشکل از فن کندانسور یا کمپرسور است.اگر صدای تق تق شدیدی را در نزدیکی پایین یخچال می‌شنوید، احتمالاً مقصر ظرف تخلیه است. از دیگر رایج ترین علل بروز این مشکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی پره های یخچال
 • خرابی مربوط به پروانه فن
 • تراز نبودن یخچال
 • خرابی موتور فن اواپراتور
 • خرابی لرزه گیر و بست یخچال
 • خرابی فن کندانسور

از مهمترین دلایل کار کردن مداوم و اتومات نکردن یخچال Goldstar عبارتند از:

 • کثیف بودن لوله های کندانسور و کویل ها
 • خرابی موتور فن کندانسور
 • خرابی هیتر دیفراست، خرابی ترموستات
 • خرابی موتور فن اواپراتور

یک اسکناس  را بین لاستیک و یخچال قرار دهید تا بررسی کنید که آیا آب بندی آن شل شده است. اسکناس را بین درب یخچال و یخچال بگذارید و در را روی آن ببندید. سپس، سعی کنید اسکناس را مستقیماً از لاستیک درب بیرون بکشید. اگر احساس کردید که اسکناس اندکی کشیده می شود، لاستیک شما هنوز در شرایط خوبی است. اگر اسکناس به‌سرعت بیرون بیفتد یا رطوبت روی آن باشد، وقت آن است که لاستیک درب را تعویض کنید.
اگر مشکلی نمی بینید اما یخچال شما هنوز به درستی کار نمی کند، سایر اجزای یخچال مانند کندانسور را بررسی کنید تا ببینید آیا درست کار می کنند یا خیر.

 مواردی که نشان می دهد این قطعه نیاز به تعویض دارد شامل موارد زیر است:

 • عدم بسته شدن درب به شکل کامل
 • عدم خنک شدن و سالم نماندن مواد غذایی
 • نشتی آب یخچال
 • عدم اتومات یخچال

برای تشخیص خرابی سنسور دما در یخچال، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

خرابی سنسور دما یخچال

مشاهده نمایشگر: بررسی کنید که آیا نمایشگر یخچال هرگونه خطا یا کد خطا نشان می‌دهد. در برخی از مدل‌های یخچال، خطاهای مرتبط با سنسور دما در نمایشگر نمایش داده می‌شوند.

تغییر تنظیمات دما: اگر یخچال دارای تنظیمات دما قابل تغییر است، تغییر دهید و مشاهده کنید آیا تغییرات در نمایشگر وضعیت دما نشان می‌دهد. اگر نمایشگر واکنش نشان نمی‌دهد، این می‌تواند بر روی خرابی سنسور دما اشاره داشته باشد.

اندازه‌گیری دما: با استفاده از یک ترمومتر جداگانه، دمای داخل یخچال را اندازه‌گیری کنید. مقایسه دمای اندازه‌گیری شده با دمایی که در نمایشگر یا تنظیمات یخچال نشان داده می‌شود. اگر دما متفاوت است، احتمالاً سنسور دما خراب است.

بررسی سیم‌ها و اتصالات: بررسی کنید که سیم‌ها و اتصالات سنسور دما به درستی متصل شده‌اند و هیچ خرابی فیزیکی یا قطعی در آنها وجود ندارد. در صورت وجود خرابی، باید سیم‌ها تعمیر یا جایگزین شوند.

مشاوره تعمیرکار: اگر پس از انجام مراحل فوق هنوز مشکلی وجود دارد، بهتر است با تعمیرکار مجاز یا خدمات پس از فروش تماس بگیرید. آنها با استفاده از تجهیزات تخصصی و تجربه‌ی فنی می‌توانند سنسور دما را تست کنند و در صورت نیاز آن را تعمیر یا جایگزین کنند.

توجه داشته باشید که تشخیص دقیق خرابی سنسور دما به تخصص و دانش فنی خاص نیاز دارد، بنابراین بهتر است در صورت مشکل با تعمیرکار متخصص مشورت کنید.

در صورت بروز چنین مشکلی سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال گلدستار ارتباط لازم را برقرار کنید.

از علل رایج این مشکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی ترموستات
 • خرابی سنسور محیطی
 • یکسره کار کردن کمپرسور
 • سوختن کمپرسور
 • خرابی دریچه دمپر
 • مشکل در برد الکترونیکی
 • زیاد یا کم بودن میزان گاز یخچال

در صورتی که بدنه یخچال گلدستار برق دارد، میتوانید فایل صوتی زیر را گوش کنید:

از جمله علت برق داشتن بدنه یخچال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی ترموستات
 • معیوب بودن برد الکترونیکی
 • معیوب بودن لامپ
 • فرسودگی مربوط به سیم های داخلی

مهمترین فاکتورهایی که سبب ایجاد این ایراد می شوند، عبارتند از:

 • قرار گرفتن یخچال در محیط نامناسب
 • داخل دستگاه بیش از حد پر شده باشد
 • نشتی گاز
 • خرابی های مربوط به موتور فن
همچنین میتوانید مقاله جامع ما در رابطه با علت اتومات نکردن یخچال گلدستار را مطالعه نمایید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال گلداستار

توصیه می کنیم که در حین استفاده و نگهداری از یخچال فریزر گلداستار به یک سری از موارد توجه نمایید. مهمترین نکات مورد استفاده برای جلوگیری از آن شامل موارد زیر میشود:

 • دفترچه راهنمای یخچال تان را مورد مطالعه قرار دهید و از سوی دیگر به توصیه های ارائه شده از سوی همکاران ما توجه لازم را داشته باشید.
 • حتما جهت دریافت خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار با نمایندگی های معتبر در این زمینه تماس بگیرید تا بتوانید با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.
 • حتما به شکل مرتب سرویس های دوره ای مربوط به یخچال فریزر گلداستار را انجام دهید.
 • مواد غذایی گرم را در داخل یخچال تان قرار ندهید و در صورت نیاز درب این دستگاه را باز و بسته کنید.
 • از تراز بودن محل مربوط به قرارگیری یخچال فریزر گلداستار خود اطمینان حاصل نمایید. چرا که عدم تراز بودن یخچال دردسرها و مشکلات زیادی را به دنبال دارد.
 • از قرار دادن مواد غذایی فاسد و درب باز در داخل یخچال فریزر گلداستار خود خودداری نمایید چرا که در این صورت بوی نامطبوعی در داخل یخچال تان منتشر می شود.

مراحل ثبت درخواست تا تعمیر یخچال گلداستار

مهمترین و بارزترین مراحل مربوط به تعمیرات یخچال فریزر گلداستار عبارتند از:

 • تماس با یکی از شعب مربوط به نمایندگی اس پی یار
 • ثبت کردن درخواست تعمیرات یخچال فریزر گلداستار
 • اعزام تیم حرفه ای به محل و آدرس ذکر شده از سوی اس پی یار
 • عیب یابی و تعمیر یخچال goldstar
 • تست و تحویل دستگاه

سرویس یخچال گلداستار

تعمیرکاران ما نه تنها در زمینه تعمیر تجربه ی کافی را دارند، بلکه می توانند خدمات گسترده ای را در زمینه سرویس یخچال گلداستار نیز ارائه می دهند.

شما می توانید با سرویس کردن از بروز خرابی های مختلف دستگاه خود جلوگیری نمایید. در حین سرویس یخچال فریزر گلداستار تان تمام قسمت های یخچال تان مورد بررسی قرار می گیرند.

سرویس‌کار یخچال گلداستار چه مواردی را بررسی میکند؟

مهمترین آیتم هایی که سرویس کار یخچال گلداستار بایستی به آنها توجه کند عبارتند از:

 • بررسی سلامت لاستیک دور درب
 • چک کردن چراغ
 • بررسی محل قرارگیری و تراز بودن
 • بررسی فاصله یخچال از دیوار و سقف
 • بررسی سر و صدای دستگاه

البته به جز این موارد، موردهای دیگر نیز مورد بررسی قرار می گیرند. با این اقدام مشکلات و عیب های زیر یافت میشوند و از هزینه های گزاف و تعمیرات زیاد جلوگیری میشود.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال گلداستار»

 1. بهار فاتحی

  با سلام یخچال فریزر گلداستار دارم . نزدیک 15 ساله ازش استفاده میکنم و تا به حال خراب نشده بود. چند روز که منزل نبودم و برگشتم دیدم یخچال ازز کار افتاده و خنک نمیکنه و مواد غذایی خراب شدن. ولی فریزر کاملا سالمه و کار میکنه.
  قبلا هم وقتی درجه داخل یخچال رو از نصف به پایین کم میکردیم خنک کنندگیش خیلی کم میشد و وقتی از نصف یکم بیشتر میکردیم یه دفعه مواد غذایی داخلش یخ میزد و خیلی زیاد خنک میکرد. الان مشکلش چیه؟ ممنون

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا فن یخچال شما دچار مشکل شده و باید بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. برای عیب یابی یخچال گلداستار با ما تماس بگیرید.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. احتمالا درجه ترموستات روی شماره مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار در اس پی یار تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

 2. امید بهمنیار

  سلام. ما یخچال گلداستار داریم. چند روزه مواد داخل یخچال منجمد شده و سرما بیش از حد زیاده. درجه ی یخچال رو هم تغییر ندادیم. مشکلش از چی میتونه باشه؟ متشکرم.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. منجمد شدن مواد غذایی در یخچال میتواند علل مختلفی داشته باشد. خراب بودن ترموستات و سنسور یخچال و یا جدا شدن لوله بلو (بالب) از جای مخصوص خود در اواپراتور میتواند از دلایل سرد شدن بیش از حد دستگاه باشد. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال گلداستار تماس بگیرید.

 3. یخچال فریزر گلداستار، یخچال خنک نمیکنه ولی فریزر عالی کار میکنه. موتور هم اتومات نمیکنه. میشه بگید ایرادش چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. عدم سرمای کافی در یخچال گلداستار باعث میشود که اتومات نکند و علت عدم سرمای یخچال میتواند از یخ زدگی اواپراتور و یا نشت گاز باشد. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال گلداستار تماس بگیرید.

 4. سلام ،یخچال فریزر گلداستار دارم. خروجی آبی که پشت یخچال روی موتور هست، یخ میزنه و آب به فریزر بر میگرده و یخ میزنه. البته چندین بار این راه آب باز شده ،ولی باز بعد از چند ساعت دم خروجی یخ میزنه.
  علت و راه کار چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. ترموفیوز و المنت کف یخچال خود را تست کنید. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه مجاز یخچال گلدستار تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
ثبت درخواست
پرسش و پاسخ