خانه » تعمیر یخچال گلداستار
تعمیر یخچال فریزر گلداستار

تعمیر یخچال گلداستار

جهت تعمیر یخچال گلداستار خود می توانید فرصت پیش روی خود را از دست داده و هم اکنون با سرویسکاران و تکنسین های حرفه ای ما در ارتباط باشید. همچنین لازم به ذکر خواهد بود که نمایندگی اس پی یار یکی از پیشرفته ترین شرکت های خدماتی در زمینه تعمیر یخچال در تهران می باشد. شما می توانید در خصوص مشاهده ی خرابی یخچال فریزر گلداستار خود با همکاران ما در ارتباط باشید. هزینه های تعمیرات یخچال فریزرهای برند گلداستار بسیار مناسب می باشد.

معرفی و نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار

امروزه بسیاری از افراد به دنبال آشنایی با بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار هستند تا بتوانند از خدمات پس از فروش مدنظرشان بهره مند شوند. توجه داشته باشید که شرکت های بسیار متعددی در این زمینه فعالیت می کنند. یکی از شناخته شده ترین این شرکت های خدماتی را شرکت اس پی یار شکل داده است. شما می توانید در صورت نیاز به خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار، با همکاران ما از سایت پیش روی تان در ارتباط بوده و درخواست خود را ثبت کنید. جهت برقراری تماس با این تعمیرگاه کافی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

چرا اس پی یار برای تعمیر تخصصی یخچال گلداستار انتخاب کنیم؟

نمایندگی اس پی یار علاوه بر تعمیرات یخچال گلداستار در زمان بسیار کوتاهی، گارانتی معتبری را نیز برای تک تک خدمات خود عرضه می کند. شما می توانید جهت بررسی خدمات شرکت اس پی یار با قسمت پشتیبانی در ارتباط باشید. مهمترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار عبارتند از:

 • ارائه خدمات فوری در منزل
 • ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار با کمترین هزینه های ممکن
 • داشتن نیروی فنی و تعمیرکاران بسیار مجرب

مجرب بودن تعمیرکار یخچال گلداستار در اس پی یار

تعمیرکاران و سرویسکاران ما تجربه ی بسیار زیادی را در زمینه رفع خرابی یخچال گلداستار دارند و می توانند سریع ترین خدمات را در این حوزه برای شما به ارمغان آورند. همچنین در نظر داشته باشید که تعمیرکاران ما یکسری از مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها را به خود اختصاص داده اند. از مهمترین آنها می توان به:

 • مجرب بودن
 • خوش رفتار بودن
 • منظم بودن
 • داشتن اخلاق حرفه ای
 • کاربلد بودن
 • داشتن مدارک معتبر برای تعمیرات یخچال goldstar

اشاره نمود. پس تعمیرات یخچال فریزر گلداستار خود را با خیال راحت به دست تکنسین های ما بسپارید.

 

مشاوره رایگان به مشتریان

شما می توانید جهت اخذ مشاوره کارشناسان در خصوص نحوه ی دریافت خدمات تعمیر یخچال گلداستار با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید. جالب است بدانید که مشاوره های صورت گرفته در این زمینه رایگان هستند. بنابراین هیچ گونه مبلغی را جهت دریافت مشاوره پرداخت نخواهید کرد. شما می توانید در حین برقراری تماس با دوستان ما، شرح مختصری از وضعیت و ایراد یخچال تان را بیان کنید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

مشاوره رایگان تعمیر یخچال گلداستار

 

گارانتی تعمیرات یخچال گلداستار

تعمیر تخصصی یخچال گلداستار همراه با گارانتی های بلند مدت از مهمترین خدمات مربوط به شرکت اس پی یار بوده که شما نیز می توانید از چنین خدمتی بی بهره نمانید. شرکت ما به نیروی فنی و تعمیرکاران خود اعتماد کامل دارد و می داند که آنها وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. بنابراین با خیال راحت برای تک تک مشتریان خود گارانتی خدمات صادر می کند. شما هم می توانید بعد از تحویل دستگاه خود، درخواست صدور گارانتی نمایید. این گارانتی به مدت یکسال می باشد.

کاربران عزیز سایت اس پی یار، در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال سینجر نیز دارید، میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیر فوری یخچال گلداستار

بهتر است که بدانید ما در این مجموعه به دنبال ارائه خدمات سریع و فوری هستیم. همکاران ما سعی دارند تا با اعزام تعمیرکار یخچال گلداستار به صورت فوری، هر چه سریع تر مشکل شما را برطرف نماید. چرا که یخچال فریزرها از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات مورد استفاده در منازل می باشند. خرابی چنین دستگاه هایی می تواند دردسرهای زیادی را برای افراد به وجود آورد.

کاهش در هزینه تعمیرات شما با تعمیر قطعات

توجه نمایید که امروزه با شرایط اقتصادی کنونی خرید قطعات یخچال فریزر گلداستار جدید به بودجه ی قابل توجهی نیاز دارد. به طوری که افراد ترجیح می دهند که تا جای امکان قطعات دستگاه تعمیر شوند نه تعویض. از این رو مجموعه اس پی یار باتوجه به سابقه و دانش تعمیرکار یخچال گلداستار ؛ این اطمینان را به شما میدهد تمامی قطعات تا جای امکان تعمیر می شوند. البته برخی خرابی ها نیاز به تعویض دارند و چاره ای نیست. اما هدف اصل ما اصلاح قطعات قدیمی است. و همین موضوع ما را از دیگر همکاران متمایز نموده است.

نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار در تهران

یکی از معتبرترین نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در تهران اس پی یار می باشد. به جرات می توان گفت که شرکت ما یکی از حرفه ای ترین و پیشرفته ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار می باشد. این نمایندگی تمامی مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق تهران را پوشش می دهد. ممکن از خیلی از نمایندگی های دیگر نیز از پوشش دهی این مناطق بگویند اما تفاوت ما در اعزام فوری تعمیرکار یخچال گلداستار به منزل شما می باشد. کمتر از یکساعت تکنسین ها به محل شما مراجعه می کنند.

در صورتی که نیازمند تعمیر یخچال دیپوینت نیز هستید، با مجموعه خدماتی-آموزشی تماس حاصل فرمایید.

اعزام تکنسین یخچال گلداستار به شمال تهران

یکی از بهترین شعب مربوط به شرکت اس پی یار را نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در شمال شهر تهران شکل داده است. کاربران ما می توانند دسترسی بسیار سریع و راحتی را به همکاران ما داشته باشند. برای این منظور کافی است که وقت را از دست نداده و هم اکنون درخواست خود را به ثبت برسانند. همچنین در نظر داشته باشید که تعمیرگاه اس پی یار، خدمات سیار تعمیرات را نیز عرضه می کند و شما می توانید از چنین خدماتی نیز بهره مند شوید. 

نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در مرکز تهران

اگر در مرکز شهر تهران زندگی میکنید تمامی محله های این ناحیه تحت پوشش اس پی یار می باشد. پس بدون نگرانی و فوت وقت سریعا با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار اس پی یار در مرکز تهران تماس بگیرید. دسترسی سریع نیروهای ما به محله های مرکزی شهر باعث رضایت مردم این نواحی از نمایندگی اس پی یار شده است. 

تعمیرگاه یخچال گلداستار در غرب تهران

افرادی که دوست دارند تا با سریع ترین و بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در غرب تهران تماس بگیرند، می توانند یکی از شماره تلفن های مربوط به شعبه یاد شده را در گوشی موبایل خود ذخیره کنند.

اعزام فوری تعمیرکار به شرق تهران

اعزام تعمیرکار یخچال گلداستار به شرق تهران طرفداران بسیار زیادی را دارد. چرا که بسیاری از محله ها و مناطق شهر تهران به دنبال دریافت خدمات مربوط به تعمیرات یخچال فریزر گلداستار هستند تا بتوانند در زمان کوتاهی مشکل دستگاه خود را برطرف کنند. اگر در شرق تهران هستید و نیاز به خدمات دارید؛ حتما با مجموعه ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار در جنوب تهران

شماره تلفن های مربوط به نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر گلداستار در جنوب تهران را می توانید از صفحه ی اصلی وب سایت ما جویا شوید. همچنین در نظر داشته باشید که تمام شعب شرکت اس پی یار تعمیرکاران حرفه ای را به خود اختصاص داده اند. شما می توانید با توجه به آدرس محل سکونت خود در جنوب تهران، با نمایندگی های ما در این منطقه در تماس باشید و درخواست خود را ثبت کنید. ما نیز به دنبال پیگیری سریع درخواست های مشتریان خود هستیم.

 مراحل ثبت درخواست تا تعمیر یخچال گلداستار

حال که تصمیم دارید تا درخواست تعمیر را از وب سایت اس پی یار به ثبت برسانید، بهتر است به بر اساس مراحل مربوطه عمل نمایید. چرا که در این صورت می توانید خدمات فوری و سریع تری را دریافت کنید. مهمترین و بارزترین مراحل مربوط به تعمیرات یخچال فریزر گلداستار عبارتند از:

 • تماس با یکی از شعب مربوط به نمایندگی اس پی یار
 • ثبت کردن درخواست تعمیرات یخچال فریزر گلداستار
 • اعزام تیم حرفه ای به محل و آدرس ذکر شده از سوی اس پی یار
 • عیب یابی و تعمیر یخچال goldstar
 • تست و تحویل دستگاه

1- نحوه تماس با شعب تعمیرات اس پی یار

اولین مرحله از تعمیرات یخچال فریزر گلداستار را تماس با نزدیک ترین نمایندگی اس پی یار شکل داده است. با توجه به محله ای که هستید با یکی از شعب اس پی یار در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران تماس بگیرید.

2- ثبت درخواست تعمیرات با توجه به خرابی

ثبت درخواست تعمیر یخچال گلداستار را می توانید به دو شکل آنلاین و تلفنی به سرانجام برسانید. فراموش نکنید که همکاران ما با دقت بالایی درخواست های ثبت شده را مورد بررسی قرار می دهند، بنابراین نوع خرابی مربوط به یخچال فریزر گلداستار تان را با دقت بیان کنید تا تعمیر کار مناسب مشکل شما ارسال شود.

مراحل تعمیر یخچال گلداستار

3- اعزام تیم تعمیرکار یخچال گلداستار به منزل

کارشناسان ما بعد از بررسی درخواست شما، تیمی از تکنسین های حرفه ای را به محل اعزام می کنند. در برخی از موارد خرابی ها به قدری می باشد که ما مجبور هستیم تکنسین های خود را به شکل گروهی به محل اعزام کنیم. در این حالی است که در بسیاری از مواقع برای رفع ایرادات تنها اعزام یک تعمیرکار یخچال گلداستار کفایت می کند. به همین دلیل اصرار داریم تا ایراد و مشکل مربوط به یخچال فریزر گلداستار خود را با دقت بیان کنید تا بتوانیم بی نقص ترین و بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم.

اگر نیازمند تعمیرات یخچال بکو نیز هستید، هم اکنون با مرکز تعمیرات لوازم خانگی اس پی یار تماس حاصل فرمایید.

4- عیب یابی یخچال گلداستار توسط تعمیرکار

عیب یابی و تعمیر یخچال گلداستار جزو اصلی ترین مراحل می باشد. در این مرحله تعمیرکاران و تکنسین های ما به دنبال علل خرابی هستند. البته برای این منظور نیز از تجهیزات و ابزارآلات متعددی استفاده می کنند. توجه داشته باشید که عیب یابی نادرست می تواند دردسرها و مشکلات مضاعفی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. همکاران ما در فرایند عیب یابی به شکل حرفه ای عمل می کنند و می توانند در زمان کمی عیب و ایراد یخچال فریزر گلداستار تان را پیدا کنند.

5- تعمیر قطعات و در صورت لزوم تعویض آن

تعویض و تعمیر قطعات معیوب مربوط به یخچال فریزر گلداستار از مهمترین وظایف مربوط به همکاران ما می باشد. آنها موظف هستند که در صورت امکان قطعات معیوب یخچال فریزر گلداستار شما را مورد تعمیر قرار دهند. البته تعمیرات صورت گرفته نیز از کیفیت بالایی برخوردارند و بابت آنها گارانتی صادر خواهد شد. همچنین در صورتی که قطعات قابلیت تعمیر را نداشته باشند، همکاران ما می توانند از قطعات جدید و اورجینال استفاده کنند.

6- تست و تحویل دستگاه در حضور شما

تست و تحویل دستگاه از مهمترین مراحل مربوط به تعمیر یخچال گلداستار می باشد که در این مرحله تعمیرکاران ما دستگاه را مورد تست قرار می دهند. شما نیز در این مرحله دقت بالایی را داشته و در کنار همکاران ما حضور پیدا کنید. بعد از رفع ایراد یخچال تان می توانید هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر گلداستار را پرداخت کرده و فاکتور از سوی همکاران ما دریافت نمایید. تا از سلامت دستگاه مطمئن نشدید هزینه ای پرداخت نکنید.

سرویس و تعمیرات یخچال گلداستار
برای مشاوره و ثبت درخواست با همکاران ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیر تخصصی یخچال گلداستار در محل

تعمیر یخچال گلداستار در محل می تواند مزایای بسیار زیادی را برای کاربران و مشتریان ما داشته باشد. چرا که در چنین حالتی مشتریان ما مجبور نخواهند بود برای تعمیر کردن یخچال فریزر گلداستار خود، آن را از منزل شان تا تعمیرگاه مرکزی شرکت ما انتقال دهند. همچنین تعمیرکاران ما سعی دارند تا باکیفیت ترین و بی نقص ترین خدمات را در منزل تان ارائه دهند. آنها تمام تلاش خود را برای تعمیر فوری یخچال گلدستار به کار می گیرند و اجازه نمیدهند مدت زیادی بدون این دستگاه بمانید.

آیا تعمیر یخچال گلداستار در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

برخی از کاربران و مشتریان ما بلافاصله بعد از مشاهده کوچکترین ایراد در یخچال خود، اقدام به تعمیر حرفه ای یخچال گلداستار شان می نمایند. این امر می تواند بسیار مشکل ساز باشد چرا که افراد تجربه ی کافی را در زمینه تعمیرات ندارند و نمی توانند عیب یابی های لازم را انجام داده یا قطعات معیوب را مورد تعمیر قرار دهند. بنابراین از تعمیرات یخچال گلداستار خود در منزل تان به شدت خودداری نمایید و این کار را بر عهده سرویسکاران حرفه ای در این زمینه بسپارید.

 با سرویس یخچال گلداستار از خرابی و تعمیر جلوگیری کنید

تعمیرکاران ما نه تنها در زمینه تعمیر تجربه ی کافی را دارند، بلکه می توانند خدمات گسترده ای را در زمینه سرویس یخچال گلداستار نیز ارائه می دهند. شما می توانید با سرویس کردن از بروز خرابی های مختلف دستگاه خود جلوگیری نمایید. در حین سرویس یخچال فریزر گلداستار تان تمام قسمت های یخچال تان مورد بررسی قرار می گیرند.

سرویس کار یخچال گلداستار چه مواردی را بررسی میکند؟

با انجام سرویس های دوره ای می توانید از خدمات تعمیر یخچال گلداستار بی نصیب باشید. مهمترین آیتم هایی که سرویس کار یخچال گلداستار بایستی به آنها توجه کند عبارتند از:

 • بررسی سلامت لاستیک دور درب
 • چک کردن چراغ
 • بررسی محل قرارگیری و تراز بودن
 • بررسی فاصله یخچال از دیوار و سقف
 • بررسی سر و صدای دستگاه

البته به جز این موارد، موردهای دیگر نیز مورد بررسی قرار می گیرند. با این اقدام مشکلات و عیب های زیر یافت میشوند و از هزینه های گزاف و تعمیرات زیاد جلوگیری میشود.

هزینه تعمیرات یخچال گلداستار

سوال های بسیار متعددی پیرامون هزینه تعمیر یخچال گلداستار وجود دارد. کاربران دوست دارند تا با کمترین هزینه های ممکن ایرادهای مربوطه را رفع کنند و بار دیگر از دستگاه خود استفاده نمایند. نوعی خرابی مربوط به یخچال گلداستار از مهمترین آیتم هایی می باشد که در هزینه های نهایی دخیل خواهد بود. با این حال قیمت تعمیرات یخچال فریزر گلداستار متغیر می باشد. عوامل مختلفی در بالا یا پایین شدن هزینه تعمیرات تاثیر گذار هستند. از جمله:

1-     ایرادات و نوع خرابی

هر چه ایراد و خرابی دستگاه شما بزرگتر باشد هزینه بیشتر برای شما در برخواهد داشت. چون یک ایراد بزرگ یعنی زمان کاری بیشتری که باعث افزایش دستمزد میشود، یعنی تعمیرات تخصصی و حرفه ای تر که نیاز به دقت و دانش بالایی دارد و از حساسیت برخوردار است. برای مثال تعویض فن داخل سرامیکی هزینه بیشتری دارد تا تعمیر رگلاژ درب.

2-     هزینه ایاب و ذهاب

زمانی که تعمیرکار به منزل شما مراجعه می کند هزینه ای بابت ایاب ذهاب محاسبه میشود. این مبلغ با توجه به میزان مسافت محل سکونت شما تعیین می گردد. البته مبلغ آن زیاد نیست ولی با توجه به شفافیت عملکرد ما آن را ذکر می کنیم.

3-     نوع قطعه و اورجینال بودن آن

در برخی از تعمیرات یخچال گلداستار نیاز به تعویض قطعه می باشد که قیمت آن با توجه به نوع و اورجینال بودن یا نبودن قطعات متفاوت است. قطعه ای مانند اواپراتور یخچال هزینه ای به مراتب بیشتر از تایمر دارد. همچنین قیمت قیمت اصل از فیک بیشتر است. در اس پی یار تمامی قطعات اورجینال است و این در طولانی مدت به نفع مشتریان می باشد.

عیب یابی مشکلات رایج یخچال گلداستار و تعمیر آن

بهتر است در حین مشاهده خرابی در دستگاه، قبل از تماس با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار ابتدا بدانید دلیل آن مشکل چیست و سپس درخواست کنید. با این اقدام اگر دلیل ساده ای داشته باشد مانند تراز نبودن یخچال، ممکن است توسط خود شما حل شود. همچنین با دانستن علت خرابی میتوانید تخمین بزنید در دسترس بزرگی افتاده اید و هزینه زیادی باید برای تعمیرات پرداخت کنید یا خیر. ما در ادامه مشکلات رایجی که مشتریان برای تعمیرات یخچال گلداستار با ما تماس میگیرند را بیان کرده ایم و علت آن را گفته ایم. اگر بعد از مطالعه متوجه شدید نمیتوانید آن را خودتان برطرف نمایید با یک تماس با اس پی یار از خدمات اعزام فوری تعمیرکار به منزل بهره مند شوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.


عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر Goldstar

عدم روشن شدن دستگاه یکی از مهمترین خرابی مربوط به این دستگاه می باشد. در این صورت شما نیاز مبرمی را به تعمیر یخچال گلداستار پیدا خواهید کرد.

 • ایراد در تامین برق یخچال
 • خرابی خازن یا اورلود
 • خرابی رله استارت
 • ایراد در برد الکترونیکی
 • خرابی ترموستات
 • ایراد در سیم کشی داخلی و خرابی کمپرسور

از مهمترین دلایلی هستند که سبب می شوند دستگاه شما روشن نشود. در این حالت می توانید با بهترین نمایندگی تعمیرات یخچال گلداستار در ارتباط باشید.

یکی از مهمترین خرابی هایی که به دنبال خود نیاز به تعمیر یخچال گلدستار خواهد داشت، می توان به عدم سرد کردن یخچال مذکور اشاره کرد. توجه داشته باشید که در صورت عدم خنک کردن یخچال فریزر گلداستار، مواد غذایی شما فاسد شده و مجبور خواهید بود که آنها را دور بیندازید. از مهمترین دلایلی که سبب بروز مشکل مذکور می شوند می توان به:

 • تنظیم نبودن دما
 • وجود یک مانع بر سر فن گردش
 • وجود مواد غذایی زیاد در یخچال و غیره اشاره کرد.

برای تعمیر آن کافی است به موارد ذکر شده را بررسی کنید اگر فن مشکل داشت باید توسط تعمیرکار یخچال گلدستار رفع شود. اما دو مورد دیگر توسط خود شما قابل تعمیر است.

گاهی می توانید برفک زدن برخی از قسمت های یخچال فریزر گلداستار را مشاهده نمایید که این مورد به ندرت اتفاق افتاد و در حین مشاهده چنین وضعیتی بایستی از خدمات پس از فروش فوق العاده ای بهره مند شوید تا بتوانید ایراد به وجود آمده را رفع کنید. مهمترین و اصلی ترین دلایلی که سبب برفک زدن می شوند عبارتند از:

 • خرابی ترموستات
 • خرابی لاستیک دور درب یخچال یاد شده
 • شرایط نامساعد نصب دستگاه
 • خرابی المنت
 • خرابی های مربوط به برد فرمان

برای تعمیر این مشکل حتما باید با مرکز تعمیر یخچال گلدستار تماس بگیرید. چون هیچ یک از موارد توسط شما قبل حل نیست مگر اینکه خود تعمیرکار باشید.

اگر شما هم به خدمات تعمیر یخچال گلدستار نیاز پیدا کرده اید، می توانید این فرصت را از دست نداده و با یکی از شماره تلفن های شرکت اس پی یار در ارتباط باشید. صدای بلند یخچال ها یکی از آزاردهنده ترین ایرادهای مربوط به این دستگاه ها می باشد که بایستی در اسرع وقت مورد رفع قرار بگیرد. از رایج ترین علل آن می توان به:

 • خرابی پره های یخچال
 • خرابی مربوط به پروانه فن
 • تراز نبودن یخچال
 • خرابی موتور فن اواپراتور
 • خرابی لرزه گیر و بست یخچال
 • خرابی فن کندانسور

از مهمترین عواملی هستند که صدای بلند را به دنبال دارند. برای تعمیر آن اگر یخچال تراز نبود آن را تراز کنید در غیر اینصورت مشکلات دیگر با نمایندگی تعمیر یخچال گلدستار انجام میشود.

در بسیاری از مواقع یخچال فریزر گلداستار اتومات نمی کند و این امر می تواند نشان از ایراد مهم در یخچال مذکور باشد. کاربران در حین رو به رو شدن با چنین مشکلی می توانند سریعا علت را جستجو نموده و آن را رفع کنند. برخی از علت اتومات نکردن یخچال را در ادامه بیان می کنیم.

 • کثیف بودن لوله های کندانسور و کویل ها
 • خرابی موتور فن کندانسور
 • خرابی هیتر دیفراست، خرابی ترموستات
 • خرابی موتور فن اواپراتور

از مهمترین فاکتورهایی هستند که سبب عدم اتومات دستگاه می شوند. همکاران ما با دقت سالم و معیوب بودن قطعات یاد شده را مورد بررسی قرار می دهند.

یکی از رایج ترین دلالی درخواست تعمیر یخچال گلدستار به خاطر تعویض لاستیک دور درب میباشد. لاستیک مذکوراز مهمترین قطعات مربوط به یخچال فریزرهای گلداستار می باشد. قطعه مذکور در برخی از مواقع دچار فرسودگی و خرابی می شود. مواردی که نشان می دهد این قطعه نیاز به اصلاح دارد شامل موارد زیر است:

 • عدم بسته شدن درب به شکل کامل
 • عدم خنک شدن و سالم نماندن مواد غذایی
 • نشتی آب
 • عدم اتومات آن

از مهمترین علائم مربوط به خرابی لاستیک دور درب مذکور می باشد.

در صورت خرابی سنسور دمای محفظه فریزر می توانید با همکاران و سرویسکاران ما در تماس باشید و درخواست تعمیرات مدنظرتان را به ثبت برسانید. در نظر داشته باشید که:

 • خرابی المنت
 • باز و بسته کردن درب به دفعات مکرر
 • خرابی مربوط به ترموستات
 • برفک زدن

از مهمترین آیتم هایی هستند که خرابی سنسور دمای محفظه فریزر را به دنبال دارند. در صورت بروز چنین مشکلی سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال گلدستار ارتباط لازم را برقرار کنید.

تعمیر یخچال گلداستار در برخی از مواقع به زمان زیادی نیاز دارد. برای مثال در صورتی که یخچال فریزر تان سرمای زیادی را داشته باشد، بایستی صبورانه منتظر اعزام همکاران ما باشید. از علل رایج آن میتوان به:

 • خرابی ترموستات
 • خرابی سنسور محیطی
 • یکسره کار کردن کمپرسور
 • سوختن کمپرسور
 • خرابی دریچه دمپر
 • مشکل در برد الکترونیکی
 • زیاد یا کم بودن میزان گاز یخچال

 مورد بررسی قرار داد. جهت عیب یابی دستگاه خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که بدنه یخچال تان برق داشته باشد، شما نیاز به تعمیر یخچال گلدستار خواهید داشت. این امر ایراد بسیار جدی و مهمی بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. شما هم در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی می توانید با سرویسکاران ما در تماس باشید. از جمله علت برق داشتن بدنه یخچال  میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خرابی ترموستات
 • معیوب بودن برد الکترونیکی
 • معیوب بودن لامپ
 • فرسودگی مربوط به سیم های داخلی

از مهمترین آیتم هایی هستند که مشکل و ایراد یاد شده را به دنبال خواهند داشت. هر کدام از این علل که باشد باید توسط تعمیرگاه مجاز یخچال گلدستار انجام شود.

در صورتی که هوای گرم از یخچال فریزر گلداستار شما خارج می شود بایستی سریعا علت را جویا شده و عیب یابی های لازم را انجام دهید. مهمترین فاکتورهایی که سبب ایجاد ایم ایراد می شوند، عبارتند از:

 • قرار گرفتن یخچال در محیط نامناسب
 • داخل دستگاه بیش از حد پر شده باشد
 • نشتی گاز
 • خرابی های مربوط به موتور فن

توصیه می شود که سریعا مشکل یاد شده را رفع نماییدو اگر نتوانستید با توجه به علت خرابی آن را درست کنید کافی است با ما نمایندگی تعمیر یخچال گلدستار تماس بگیرید.

عدم روشن شدن چراغ یخچال نیاز به دریافت خدمات تعمیر یخچال گلداستار خواهد داشت. تمام یخچال فریزرهای موجود در بازار به چراغ مجهز هستند و کوچکترین ایراد در قسمت های مختلف یخچال سبب می گردد که چراغ روشن نشود.

 • سوختن لامپ
 • خرابی سوکت لامپ
 • مشکل در سوئیچ درب و خرابی برد الکترونیکی

موارد بالا از مهمترین علت روشن نشدن لامپ یخچال هستند. همکاران ما می توانند آیتم های یاد شده را بررسی نموده و مشکل را رفع کنند. کافی است با تعمیرکار یخچال گلدستار در اس پی یار تماس بگیرید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از یخچال گلداستار

توصیه می کنیم که در حین استفاده و نگهداری از یخچال فریزر گلداستار به یک سری از موارد توجه نمایید. مهمترین نکات مورد استفاده برای جلوگیری از آن شامل موارد زیر میشود:

 • دفترچه راهنمای یخچال تان را مورد مطالعه قرار دهید و از سوی دیگر به توصیه های ارائه شده از سوی همکاران ما توجه لازم را داشته باشید.
 • حتما جهت دریافت خدمات تعمیرات یخچال فریزر گلداستار با نمایندگی های معتبر در این زمینه تماس بگیرید تا بتوانید با کیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.
 • حتما به شکل مرتب سرویس های دوره ای مربوط به یخچال فریزر گلداستار را انجام دهید.
 • مواد غذایی گرم را در داخل یخچال تان قرار ندهید و در صورت نیاز درب این دستگاه را باز و بسته کنید.
 • از تراز بودن محل مربوط به قرارگیری یخچال فریزر گلداستار خود اطمینان حاصل نمایید. چرا که عدم تراز بودن یخچال دردسرها و مشکلات زیادی را به دنبال دارد.
 • از قرار دادن مواد غذایی فاسد و درب باز در داخل یخچال فریزر گلداستار خود خودداری نمایید چرا که در این صورت بوی نامطبوعی در داخل یخچال تان منتشر می شود.

10 دیدگاه دربارهٔ «تعمیر یخچال گلداستار»

 1. بهار فاتحی

  با سلام یخچال فریزر گلداستار دارم . نزدیک 15 ساله ازش استفاده میکنم و تا به حال خراب نشده بود. چند روز که منزل نبودم و برگشتم دیدم یخچال ازز کار افتاده و خنک نمیکنه و مواد غذایی خراب شدن. ولی فریزر کاملا سالمه و کار میکنه.
  قبلا هم وقتی درجه داخل یخچال رو از نصف به پایین کم میکردیم خنک کنندگیش خیلی کم میشد و وقتی از نصف یکم بیشتر میکردیم یه دفعه مواد غذایی داخلش یخ میزد و خیلی زیاد خنک میکرد. الان مشکلش چیه؟ ممنون

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. احتمالا فن یخچال شما دچار مشکل شده و باید بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. برای عیب یابی یخچال گلداستار با ما تماس بگیرید.

 2. با سلام، چرا موتور یخچال گلداستار کم کار میکند و سرمای یخچال کم شده است ؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. احتمالا درجه ترموستات روی شماره مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست. برای راهنمایی بیشتر با نمایندگی تعمیر یخچال گلداستار در اس پی یار تماس بگیرید.(۰۲۱۹۱۰۰۱۹۱۲)

 3. امید بهمنیار

  سلام. ما یخچال گلداستار داریم. چند روزه مواد داخل یخچال منجمد شده و سرما بیش از حد زیاده. درجه ی یخچال رو هم تغییر ندادیم. مشکلش از چی میتونه باشه؟ متشکرم.

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. منجمد شدن مواد غذایی در یخچال میتواند علل مختلفی داشته باشد. خراب بودن ترموستات و سنسور یخچال و یا جدا شدن لوله بلو (بالب) از جای مخصوص خود در اواپراتور میتواند از دلایل سرد شدن بیش از حد دستگاه باشد. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال گلداستار تماس بگیرید.

 4. یخچال فریزر گلداستار، یخچال خنک نمیکنه ولی فریزر عالی کار میکنه. موتور هم اتومات نمیکنه. میشه بگید ایرادش چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام دوست عزیز. عدم سرمای کافی در یخچال گلداستار باعث میشود که اتومات نکند و علت عدم سرمای یخچال میتواند از یخ زدگی اواپراتور و یا نشت گاز باشد. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه یخچال گلداستار تماس بگیرید.

 5. سلام ،یخچال فریزر گلداستار دارم. خروجی آبی که پشت یخچال روی موتور هست، یخ میزنه و آب به فریزر بر میگرده و یخ میزنه. البته چندین بار این راه آب باز شده ،ولی باز بعد از چند ساعت دم خروجی یخ میزنه.
  علت و راه کار چیه؟

  1. پشتیبان اس پی یار

   سلام کاربر عزیز. ترموفیوز و المنت کف یخچال خود را تست کنید. برای راهنمایی بیشتر با تعمیرگاه مجاز یخچال گلدستار تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه
پرسش و پاسخ
ثبت درخواست
جستجو
تماس